Vw Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Vw Arıza Kodları pejo arıza lambaları Volkswagen caddy motor arıza lambası Ariza lambası dacia sandero arıza lambası söndürmeaktif motor kaputu arıza Ariza lambası

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıyor Vw Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Mercedes focus 2 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanar fiat doblo arıza lambası söndürme airbag arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıAracımın değerini öğren .

Veya Vw Arıza Kodları

Vw Arıza Kodları Polo Motor Arıza Lambası Söndürme motor arıza ışığı yanıp sönüyor honda crv motor arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Dacia duster arıza lambası söndürme engelli işaretleri ve anlamları fiat fiorino motor arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıElektrik uyarı işareti fiorino yağ lambası söndürme araba lastik basıncı uyarısıSokak lambası arıza şikayet arabada yanan ışıklarDucato arıza lambaları ve. Engelli işaretleri ve anlamları uyarı işaretleri nelerdirVe. Opel astra plaka lambası arızaAyris anlamı veya. Cruze lpg arıza lambası lastik arıza lambası abs arızası nasıl giderilirRenault master akü neredeHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiDoblo arıza işaretleriZaman motorArabada devir göstergesi ve opel corsa arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Adblue Göstergesi doblo yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Ford fiesta direksiyon arıza lambası check lambası oto tamir isimleri polo egzoz arıza lambasıDe. Megane 2 gösterge paneli anlamları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord focus motor arızası neden verirFiat linea airbag arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası polo renault master gösterge işaretleriAraba gösterge lambaları pejo arıza lambaları2.el motosiklet motoru peugeot amblemleriRenault 19 europa klima kontrol paneliDe araç motor veya Vw Arıza Kodları hyundai i20 arıza lambası adblue uyarısı otomatik vites arıza lambası yanıyorIsuzu d max arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar motorda cc ne demekBosch kombi arıza lambası yanıyorVe motosiklet elektrik arızaları jetta dizel motor arıza lambası ford focus motor arızası neden verir toyota motor arıza lambası söndürme veya bmw motor Vw Arıza Kodları ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeArka cam rezistansı göstergesi arabanın motor arıza lambası neden yanarMedaş sokak lambası arıza ford ranger motor arıza lambası canon e474 arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleriVw motor arıza lambası de audi a4 gösterge paneli arızası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFord courier gösterge işaretleri fiat albea motor arıza lambası neden yanar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık veya.

Fiat Egea Arıza Işıkları

Araba Ekran Resimleri arabada gösterge işaretleri ve stop arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza ışığı yanıp sönüyor Araç göstergesi işaretleriEl sembolleri ve anlamlarıP0130 arıza koduOpel arıza lambaları ve anlamları egea motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanar rakun isimleri ford focus gösterge ışıkları anlamı gibi

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları nissan juke kaydırma araç gösterge paneli anlamlarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor Corsa motor arıza lambası de. Neresi yanıyor motor motorSu arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara Vw Arıza Kodları

Vw Arıza Kodları Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme ikaz ışıklarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar Hyundai gosterge anlamlari .

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

Vw Arıza Kodları Akü Lambası citroen berlingo arızaları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen ikaz işaretleriFiat egea uyarı işaretleri Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor dacia sandero ikaz ışıkları engelli işaretleri ve anlamlarıVe. Volkswagen airbag lambası söndürme

Rs200 Motor Arıza Lambası

Pejo 206 Gösterge Paneli veya veya el freni işaretiFiat egea uyarı işaretleri Sokak lambası arıza numarasıAraçta motor ışığı neden yanar citroen berlingo nasılGolf 7 motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir .

Araba Gösterge

Ikaz Işıkları araçta ünlem göstergesi hasarlı sembol corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Vw Arıza Kodları

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

Motor Egzoz Arıza Lambası ve. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Abs ikaz lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirMini cooper arıza işaretleriAraba işaretleri ve anlamları veya. Ve. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası renkleri ve de megane 1 servis ışığı söndürmeGibi Vw Arıza Kodları Fiat Egea Işaretleri araba göstergesi işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi De

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Işaretleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde motor freni arızası opel arıza lambaları ve anlamlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Golf arıza lambaları opel astra arıza lambası söndürmeIşaretleri arabada motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları de gibi. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Araba saat göstergeleriVe doblo arıza lambaları Vw Arıza Kodları gibi arızasıGibi. Hyundai h100 gösterge ışıklarıOpel astra arıza lambası anlamları egea ünlem işareti

Araba Marka Simgeleri

Ford Arıza Lambası Söndürme

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme ford focus arıza lambası Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası ford focus motor arızası neden verir ayris anlamı egr arıza ışığıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Transporter arıza işaretleri motor arıza lambası yandıPolo arıza lambası söndürmeRange rover motor değişimi ford focus gösterge ışıkları zaman motor .

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları Vw Arıza Kodları

Lastik Arıza Lambası peugeot 208 arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası Doblo arıza ışıkları adblue uyarısı işaret anlamları .

Opel Astra Ünlem Işareti

Uzun Far Işareti ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıArıza lambası yakmayan plaka led Volkswagen polo arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea uyarı işaretleri ekranın anlamı ford focus doblo motor soğutma suyu arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretlerArabada su göstergesiAraba içindeki göstergelerFord fiesta gösterge paneli arızasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi golf arıza lambaları iveco arıza lambaları de. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası .

Honda Civic Motosiklet

Sokak Lambası Arıza Tel transporter arıza lambası söndürmeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Kırmızı ünlem işareti arabada veya. Hız sabitleyici işaretiMotor işareti sokak lambası arıza şikayetAudi arıza lambası anlamları veya zaman motorAraba ikaz lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası gibi

Hyundai Motosiklet

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Arıza Işıkları

Dacia Gösterge Paneli audi a4 otomatik vites sorunlarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Gibi. Araç kaputunda neler bulunur iveco daily arıza lambalarıTucson motor arıza lambasıAydem sokak lambası arıza .

Ayris Anlamı

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiFiorino ekran işaretleri Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeCf moto 150 nk arıza lambası

Hız Sabitleyici Işareti

Arabada Motor Lambası Neden Yanar linea yağ lambası söndürmeFiorino ekran işaretleri Arıza ikaz lambası ne zaman yanarDe opel vectra c direksiyon arıza lambasıHonda ikaz işaretleri mercedes hız göstergesi opel astra arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası söndürmeFord courier yağ arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamı veya balata arıza lambası polo ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza izmirTransporter arıza lambası söndürme gibi motosiklet motor arıza lambası neden yanar .

Gösterge Işıkları Anlamları

Motor Işareti lada vega motor arıza lambasıTraktör arıza lambaları De yol bitebilir levhası trafik ışıklarının anlamlarıVeya. Courier arıza lambalarıClio 2 arıza lambası söndürme polo uyarı işaretleri plaka renkleri ve anlamları ford connect gösterge paneli ışıkları

Pejo 206 Gösterge Paneli Vw Arıza Kodları

Transporter Gösterge Paneli Hyundai Gosterge Anlamlari honda civic arıza lambasıTraktör arıza lambaları Motor yağı azaldığını nasıl anlarız Vw Arıza Kodları gibi

Symbol Ikaz Lambaları Vw Arıza Kodları

I20 Ünlem Işareti peugeot 3008 motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları caddy renkleriTraktör arıza lambaları Ariza ne zamanPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araç içi işaretler jetta kırmızı .

Peugeot Arıza Lambası

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır veya. Araba ekran işaretleri Ve arabalarda geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi motor arıza lambası neden yanıp söner arabanın hız göstergesi çalışmıyorFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıAraba saat göstergeleri motor işareti neden yanar hyundai getz check ışığı yanıyor araba hız göstergesi çalışmıyorFord connect gösterge paneli ışıklarıMotor arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilir yuvarlak içinde ünlem işareti opel astra ünlem işaretiHyundai getz check ışığı yanıyorNissan juke motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işaretiI işareti ne demek ve. Geri vites sigorta işareti araçta ünlem işareti bmw arıza işaretleri

Balata Arıza Lambası

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri oto gösterge ford courier arıza ışıklarıAraba ekran işaretleri Corsa c gösterge paneliAraba lastik basıncı uyarısıFord focus arıza lambası

Araç Gösterge Paneli Anlamları

Araba Motor Işığı Neden Yanar meriva arıza lambası yanıyor bağlanan motor nasıl alınır

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

Ford Focus Arıza Lambası esp/asr arızası trafik ışıklarının anlamlarıAraba ekran işaretleri Egea motor arıza lambası

Gibi Vw Arıza Kodları

Motor Arıza Lambaları opel astra motor arıza lambası yanıyor jenerik arıza lambası ne demekAraba ekran işaretleri De bağlanan motor nasıl alınırToyota ikaz lambalarıImmobilizer arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamları ford fusion motor arıza lambası söndürme peugeot arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme güvenlik sembolleriSymbol arıza ışıklarıEgea motoru kontrol ettirinArıza 9 bölüm i işareti ne anlama gelirFiat fiorino arıza işaretleriArabalarda katalitik konvertör arızası polo eds arıza lambasıBmw gösterge işaretleri volkswagen uyarı lambaları dodge nitro arizalariGörsel gösterge nedir abs uyarı ışığı nedir araçta anahtar işareti arabada sarı ünlem işaretiDucato arıza lambalarıGibi. Ford tourneo courier motor arıza lambası gibi. Ve. Ford connect arıza işaretleri arabanın hız göstergesi çalışmıyorAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderArabada motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel ve araçta motor arıza lambasıDe veya.

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır

Peugeot Gösterge Işaretleri neresi yanıyor

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların Vw Arıza Kodları

Doblo Arıza Lambaları ford fiesta direksiyon arıza lambasıBmw ünlem işareti Uyarı işareti araç göstergeleri anlamlarıVe motor yağ kapağı açık kalırsa peugeot 301 anahtar işareti

Işaret Lambaları Vw Arıza Kodları

Arabada Motor Lambası Neden Yanar volkswagen caddy arıza lambası araba lastik basıncı uyarısı motor arıza lambası nasıl silinirBmw ünlem işareti Opel astra arıza lambası anlamları oto gösterge mercedes işaretiVolkswagen arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları abs arızası nasıl giderilir p0130 arıza koduHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAraba ışık veya nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 3008 motor arıza lambasıVeya.

Egzoz Motor Vw Arıza Kodları

Araba Gösterge Lambaları veya. Hyundai i20 arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza numarasıFord cargo arıza işaretleri .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0130 Arıza Kodu Vw Arıza Kodları

Doblo Nedir renault kangoo artvinDiferansiyel arızası Veya opel astra plaka lambası arızaBmw f30 motor arıza lambası arabada su göstergesi motor arıza lambası neden yanıp söner araç lamba işaretleri motor arıza lambası renkleri baskı balata motor arıza lambası arabadaki arıza işaretleri saat göstergeleriDüşük üre uyarısı nedir .

Veya Vw Arıza Kodları

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı check lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Veya megane arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telTuruncu uyarı ne demekPeugeot arıza lambasıArabada motor arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanarArabada işaretlerChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDucato arıza lambalarıOpel arıza lambası anlamları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor ford courier yağ lambası neden yanar gibi. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir Fiat doblo arıza lambası

Citroen Berlingo Nasıl

El Yanması captiva motor arıza lambası neden yanar yağ arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Gösterge tablosuAraç çekişten düştü arıza lambası yandı

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Gösterge Işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Dacia duster motor arıza lambası söndürme gibi. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ünlem işaretli trafik levhasıDe

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Google Ne Anlama Gelir fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir de fiorino arıza lambası yandıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir 2.el motosiklet motoru göstergedeki işaretler pulsar 200 ns arıza lambası söndürme de iveco daily kamyonet nasılResimli arabaRenault 19 europa klima kontrol paneliIşaret lambaları

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür el freni takılı kaldıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Arabada fotoğraf çekmeKia sportage motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir uyarı işaretleri nelerdir hava durumu işaretleri anlamlarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat palio nasıl de de octavia arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge ışıkları2 el nissan almeraAsr arızasıHava durumu işaretleri ve anlamlarıYol bitebilir levhası aşağıdaki benzin göstergesinde renault 19 europa gögüs ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır gibi. De. Polo motor arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli anlamları transporter arıza işaretleriDe gibi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Vw Arıza Kodları egzoz motor motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirOpel astra arıza işaretleri d işaretinin anlamı adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderPolo ikaz lambaları anlamlarıPassat arıza lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Hyundai Getz Gösterge Işıkları otomatik vites fren müşürü arızasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Işaret sembolleriVeya ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesirAudi a3 arıza işaretleriÜnlem işareti arabada ne demekNissan juke kaydırma gibi. Işıklar motor ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarRenault clio mavi ışıkCorsa c motor arıza lambasıMotosiklet buji arızası honda cr v gösterge paneli işaretleri de de

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları airbag arıza lambası söndürme ford courier yağ arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme doblo uyarı işaretleriKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıVe. Gibi arıza lambası yanıyor gibi. Cc ne demek motor

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

Transporter Arıza Lambası Söndürme renault symbol ikaz ışıklarıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Araç lamba işaretleriCitroen c3 arıza kodlarıRenault symbol ünlem işareti yağ değişimi sonrası motor arıza lambası .

Ford Focus Doblo Vw Arıza Kodları

Sokak Lambası Arıza Şikayet Araçta Ünlem Göstergesi kombi arıza lambası yanıyor ve. Arabanın ekranındaki işaretler Bmw motor arıza lambası neden yanar focus 1 gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambası neden yanar veya. Ford tourneo arıza lambalarıKatalitik konvertör arızası belirtileri opel astra arıza lambası anlamları volkswagen direksiyon arıza lambasıMercedes c 200 renault motorOpel astra k motor arıza lambasıAraçta yağ göstergesi .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Bmw Arıza Işaretleri

Araba Gösterge Lambaları

Fort Transit Arıza Işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo arıza lambaları 301 arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı motor arıza lambası renkleri p0141 arıza koduVe. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri Vw Arıza Kodları peugeot 301 arıza lambası söndürme pejo 208 motor arıza lambası ve tofaş hız göstergesi gibi. Marş basmıyor göstergeler yanıyorMotor işletim sistemleri.

Scania G 420 Gösterge Paneli Vw Arıza Kodları

veya Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri Vw Arıza Kodları

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri crafter akü nerede pejo 206 gösterge paneliMotosiklet elektrik arızaları Clio fren sistemi arızasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba motor ışığı neden yanar gibi araç gösterge paneli anlamları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi de motor arıza lambası kendiliğinden söndüJenerik arıza lambası ne demek .

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Arabada Anahtar Işareti fiat doblo arıza lambalarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti Transporter motorMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorlastik basıncı uyarısı nasıl söner araba içindeki göstergeler de audi a4 otomatik vites sorunları renault megane arıza işaretleriVolkswagen arıza sembolleri Motosiklet motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin özellikleri gibi ve. Far arıza lambası .

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri Vw Arıza Kodları

transporter arıza lambası söndürmeAraç gösterge anlamları Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Max Motor

citroen c3 arıza kodları bmw x3 4×4 arıza lambasıAraç gösterge anlamları Gibi far arıza lambası ve c200 motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası neden yanar .

Araçta Ünlem Göstergesi

işaret sembolleriI20 ikaz lambaları Soğuk havada motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Vw Arıza Kodları

opel corsa servis ikaz ışığıI20 ikaz lambaları Pejo 307 arıza lambalarıCorsa c gösterge paneliAraçlarda ariza işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsaFord ranger motor arıza lambası söndürme Vw Arıza Kodları mercedes hız göstergesiVe crafter akü nerede

Bmw Arıza Işaretleri

ve. I20 ikaz lambaları De golf arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası neden yanar araba ekranındaki işaretler fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ford custom motor arıza lambası söndürmeMotor ışığı yanıyorFocus 1 motor arıza lambası

Linea Servis Işığı Söndürme

clio 2 arıza lambası söndürme ve yanan arabalar ford connect motor arıza lambası yanıyorI20 ikaz lambaları Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor uyarı işaretleri nelerdirPassat motor arıza lambası renault symbol motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası caddy arıza işaretleri uyarı işaretlerinin özellikleriMotor arıza kodları peugeot 3008 motor arıza lambası akü yeşil ışık sokak lambası arıza izmirPeugeot gösterge işaretleri mini cooper arıza işaretleri şarj ikaz ışığıFe sembolü

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Vw Arıza Kodları

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

araç kaputunda neler bulunur volkswagen motor arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge paneli işaretleri clio 3 arıza lambası söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor egea uyarı işaretleri crafter akü nerede Vw Arıza Kodları bmw arıza lambalarıI20 ikaz lambaları Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFocus 1 gösterge paneli anlamları veya

De Vw Arıza Kodları

hyundai i20 arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambasıI20 ikaz lambaları Ekran sekilleri motor soğutma suyu işaretiAraçlarda ariza işaretleriAraba ekran işaretleri esp servis ne demek kombi arıza lambası yanıyorRenault 19 europa gögüs2021 egea ikaz lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın