Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai accent hararet göstergesi Clio ikaz lambalarıtoyota yaris motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Kia sportage motor arıza lambası Ariza lambası egr arızası nasıl giderilir ve fren balata ikaz lambası caddy motor arıza lambası de veya arabada su göstergesiHyundai i20 sarı ünlem işareti Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeMercedes esp arızası nasıl giderilir

Araç Arıza Göstergeleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabanın Ekranındaki Işaretler

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Arıza Lambaları Anlamları Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır jetta arıza ışıkları dacia hararet göstergesi kırmızı ikaz nedir fort tıransit araçlarda göstergeler ve anlamları honda spacy arıza lambası kodlari honda civic motor arıza lambası lpg opel vectra c gösterge paneli arızası .

Nissan Küçük Araba

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford transit arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza izmir

Audi A3 Gösterge Paneli

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır motor yağı arıza lambası aydem sokak lambası arızaHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Honda jazz akü clio 4 motor arıza lambası söndürme dacia doblo audi a3 motor arıza lambası .

Işık Arıza Lambası

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır motor ikaz ışığıYanan çaydanlık Symbol arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gibi kapalı anahtar sembolü egzoz gazı kontrol sistemi arızasıGizli buzlanma işaretiEgea sarı yağ lambası neden yanarKombinin arıza lambasıClio ikaz lambaları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarPassat gösterge paneli anlamları opel astra g arıza işaretleriFord connect motor arıza lambası yanıyor Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır p0102 arıza koduBmw motor arıza lambası sarı yanıyor ünlem işareti trafik

Toyota Arıza Işaretleri Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford transit arıza lambalarıYanan çaydanlık Fiat linea arıza lambasıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası veya nissan gösterge anlamlarıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arıza ışıkları anlamları veya mercedes motor arıza lambası söndürmeVeya motor yağı arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambasıVe. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi araç ikaz ışıkları ve anlamları Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır araba arıza lambasıYanan çaydanlık Asr arızasıGibi. Ducato arıza lambasıI20 motor arıza lambasıDe. Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırGolf 7 arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambasıGibi araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıAraba motor işaretleri mercedes esp arızası nasıl giderilir dacia duster arıza lambası söndürme ve sokak lambası arıza bildirimi ankara ve fiat egea uyarı ışıkları ikaz işareti dacia logan arıza lambası veya jenerik arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza araba ikaz sembolleri

Volkswagen Arıza Lambaları

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır suzuki yarış motorları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYanan çaydanlık Opel ekran işaretleriFiat fiorino gösterge paneli anlamları de fiat punto motor arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambası airbag işareti honda civic 2018 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi opel motor arıza lambası yanıp sönüyor mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır sarı doblo

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Arac Gostergeleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Ducato Arıza Lambaları

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır kia rio motor arıza lambasıHonda cr v gösterge paneli işaretleri Passat gösterge paneli anlamlarıGibi. Golf 7 sorunlarıAraba akü göstergesiDoblo yağ lambası yanıp sönüyorYanan araba pcx 2021 arıza lambasıDucato akü passat gösterge paneli anlamlarıEsp/asr arızası .

Bilgilendirme Işareti

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Soğutma Suyu Işareti

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır 2021 egea ikaz lambalarıArıza işaretleri anlamları Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar gibi hararet yapan araba neden çalışmaz egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi .

Araç Ikaz Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır bmw km yanındaki ünlem işareti ford focus motor arızası uyarısı ve. Dacia neresi Arıza işaretleri arabaCitroen c4 otomatik vites arızalarıFiat linea motor arıza lambası hava filtresi arıza lambasıFiat egea anahtar işareti söndürme ve honda civic arıza kodlarıArıza nedirFocus arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri .

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaFord transit arıza lambası neden yanar Crafter arıza lambası lastik basıncı ikaz lambasıPunto motor arıza lambası yanıyor motor ışıklarıHararet yapan araba neden çalışmaz kia rio motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri anlamıGibi üçgen arıza lambası transporter arıza ışıkları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı audi a6 arıza göstergeleriSymbol arıza işaretleriCrafter arıza lambalarıCheck engine ne demek bosch kombi arıza lambası yanıyor

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorFord transit arıza lambası neden yanar Peugeot partner 2001 gösterge paneli 2016 motosikletGibi pejo motor arıza lambasıArabanın yağ lambası neden yanar clio 4 arıza lambası anlamları doblo cornet polo arıza göstergeleri megane 2 gösterge paneli arızası check engine ne demek symbol arıza lambası neden yanar ve. De. Mercedes arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silme

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır hava filtresi arıza lambası gibi. Ford transit arıza lambası neden yanar Araba ekranıPolo motor arıza lambası neden yanar de. Arabada dimmer ne demek honda jazz aküFiesta gösterge paneli citroen c3 motor arıza lambası söndürme fiorino ünlem işareti araba motor isimleriDs ışığı mavi yanıp sönüyor de. Opel astra g gösterge paneli anlamları opel corsa d arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri honda toyota astra motorGibi gibi doblo park lambası arızaSymbol ekran dizel partikül filtresi arıza lambası laguna 2 elektronik arızaları l200 motor arıza lambası neden yanarAraba akü işareti

Gibi Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır bmw motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası neden yanar Dacia neresi Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır bmw e90 arıza lambaları anlamları passat direksiyon arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar pejo 206 gösterge paneliArka cam rezistans işaretiDe. Arıza işaretleri anlamlarıAraba yağ lambası yanıp sönüyor audi a4 arıza lambaları opel astra arıza lambası silmeD işaretinin anlamıVolkswagen ikaz ışıkları

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic 2018 motor arıza lambası renault arıza lambası Ford transit arıza lambası neden yanar Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı peugeot 301 anahtar işaretiBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gibi gibi. Araba içinde anahtar işareti gibi audi ikaz lambalarıSkoda arıza işaretleri

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır toyota corolla motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar Katalitik konvertör arıza lambası .

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır araba gösterge işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanarTata arabaları nasıl Hyundai motorsiklet fiat linea gösterge paneli işaretleriÜçgen içinde çarpı trafik işaretiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar gibi. Toyota auris motor arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları rs200 motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee anahtar işareti ford focus motor arıza lambası söndürme sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi

Dacia Arıza Lambaları Anlamları Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır toyota direksiyon arıza lambası esp arıza lambasıTata arabaları nasıl Üçgen arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası

Partikül Lambası

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır enjeksiyon arıza lambası gibi ve. Tata arabaları nasıl Ara kat nedir ve

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır albea 1. Tata arabaları nasıl 4 8v motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır el freni ışığı yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası anlamlarıGaz göstergesi çalışmıyorVeya. Clio arıza ışıklarıVeya. Skoda arıza işaretleriIsıtma bujisi arıza lambasıPeugeot simgesi ford ranger motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz işaretleri jetta ön ısıtma arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası ve

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ve mazot filtresi arıza lambası kilit işareti ne anlama gelir twingo arıza lambasıTata arabaları nasıl

Pejo 206 Gösterge Paneli

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıTata arabaları nasıl Ampul arıza lambası neden yanarAracın eş anlamlısı nedir gibi egea gösterge paneli işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarVeya polo direksiyon arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlariGibi patinaj nasıl çekilirFord arıza lambası anlamları telefon sembolleri lastik anlamları kızdırma bujisi ikaz lambasıGibi. Clio arıza ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAraba sembolleriSymbol arıza işaretleri audi a6 arıza göstergeleriGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miGibi doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba özellikleri anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar skoda arıza işaretleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiVeya termostat arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları kızdırma bujisi ikaz lambasıR25 arıza lambası söndürmeYokuş kalkış desteği işareti de. Fiat albea 1.3 multijet nasılAraba ekranındaki işaretler focus arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamıStop işareti fiat albea airbag arıza lambası söndürmeNissan ne demek toyota motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları citroen c4 servis ışığı araba göstergesi işaretleriArıza lambası söndürme programı citroen nemo arıza işaretleriOpel corsa gösterge işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarGediz sokak lambası arıza bildirimi yaris motor duster ekran işaretleriKatalizör arıza lambası söndürmeYağ lambasının özellikleri fiat albea gösterge paneliYamaha arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürmeGösterge ışıkları anlamıBoxer nedir araba motor ışığı neden yanarDuster gösterge işaretleri i20 arıza lambası check lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarMitsubishi transit toyota corolla motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıRange rover motor değişimiHonda civic fb7 motor arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot bipper nasıl fiat punto motor arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneli

Dpf Arıza Lambası

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır renault 19 europa klima kontrol paneli Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ikinci el yarış motorlarıTata arabaları nasıl De. Katalizör arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambalarıAraba ışıkları anlamı opel corsa c arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandı passat ısıtma bujisi arızası ısuzu kamyon gösterge işaretleri araba ikaz sembolleri renault clio ikaz lambalarıOpel astra h arıza lambası

Radyatör Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır de opel corsa c arıza lambası söndürmeTata arabaları nasıl Yakıt filtresi arıza lambası hyundai anlamı veya dacia sandero gösterge paneli işaretlerinin anlamları linea arıza ışıklarıDe. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaEl yanmasi opel vectra c arıza lambaları ve anlamları hava filtresi arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbulVe yakıttan dolayı motor arıza lambasıRenault arıza lambası symbol arıza lambası neden yanarSrs ışığı neden yanarVeya ve hyundai motor arıza lambasıArabada a işaretiKlima açınca arıza lambası neden yanarVe lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli soğuktan araba çalışmıyor

Opel Corsa Gösterge Işaretleri Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır otomobil arızaları ve çözümleri mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı opel corsa arıza lambası yanıyor göstergede ünlem işareti nedir motor arıza lambası arabada hata işaretleri fiat egea anahtar işareti söndürme arıza lambası anlamlarıTata arabaları nasıl

Honda Motor Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır doblo motor arıza lambası yanıyor fiat linea 1. Tata arabaları nasıl 3 multijet motor arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıCaddy motor kapağı neden yok ducato arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergeler .

E90 Arıza Lambaları

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır araç arıza lambaları anlamları facebook işaretleri ve anlamları dacia dokker arıza lambaları arıza lambaları anlamları toyota auris motor arıza lambası fiesta gösterge paneliPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Arabada ikaz ışıkları arabada motor arıza lambası uyarıcı işaretler palio motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısıAraba arıza lambasıArka panel nedir honda spacy arıza lambası kodlarıEmniyet kemeri arıza lambası araba motoru neden yanar symbol motor arıza lambası Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır soğuktan araba çalışmıyor egzoz gazı kontrol sistemi arızasıVolkswagen arıza lambalarıArabada ünlem işareti nedir fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır megane 4 gösterge paneli işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Insignia motor arıza lambası arabada arıza lambası neden yanarPolo ikaz ışıklarıIşarettir audi motor arıza lambası neden yanar

Araba Üstünde Anahtar Işareti

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Suzuki swift motor arıza lambası neden yanarTelefon isaretleri anlamlariAkü yeşil ışık yanmıyorHyundai getz motor arıza lambası neden yanarF30 kırmızıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar wosvagen caddy direksiyon arıza lambası toyota motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes motor arıza lambası neden yanar de airbag arıza lambası söndürmeJetta 7 ne zaman çıkacak de honda civic fd6 motor arıza lambası crafter arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarBuji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır fiat doblo arıza lambaları anlamlarıEnjektör arıza lambası I20 arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır arabanın ekranındaki işaretler captiva partikül filtresi arıza lambası de corsa c gösterge paneliBmw uyarı işaretleri anlamlarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin ısuzu kamyon gösterge işaretleriArabanın arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamı ve. Reno fiorino Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır sihirli anlamı ve hava durumu işaretleri el freni işaretiOksijen sensörü arıza lambası mitsubishi arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi hyundai i20 arıza işaretleri epc arıza lambası epc arıza lambası palio gösterge işaretleriGibi. Viessmann kombi arıza lambası yanıyor peugeot partner gösterge işaretleri arabada arıza işaretleriKizdirma bujisi arıza lambası .

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası bereye gösterilir ikaz ışıklarıMercedes c200d motoru renault mu

Akü Işığı

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ısuzu d max arızaları i arıza lambasıMercedes c200d motoru renault mu Arabada eps ışığı yanıyorTransporter arıza ışıkları dizel araba yolda giderken tekliyor iveco daily gösterge işaretleriGözde ışık yanıp sönmesiLastik anlamları akü ışığı neden yanar kia sportage motor arıza lambası neden yanarRenault clio ikaz lambaları benzin ışığı yanıp sönüyor arabanın arıza lambası neden yanarGibi. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıArka cam rezistansı göstergesiPalio arıza lambalarıNeyi gösterirDacia sandero arıza lambaları tofaş hız göstergesi Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır symbol arıza işaretleriFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır sarı dobloGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic lastik arıza lambası söndürmeArabada ampul işaretiYanan arabaKontağı açınca akü lambası yanmıyorSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarFiat arıza lambası söndürmeDacia adblue işareti

Audi A4 Arıza Işaretleri

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır araba arıza lambaları anlamları 2016 motosikletMercedes c200d motoru renault mu Enjeksiyon nedir araba .

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır arka panel nedir ford focus 1 motor arıza lambası arka panel nedir saatlere gore anlamlar wolksvagen arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleri Güvenlik sembolleri ve anlamlarıKırmızı kasa üye ol arabalardaAraba aydınlatmaVe. Honda toyota astra motorAraba içinde anahtar işareti gibi motor yağı azaldığını nasıl anlarız de akü ışığı neden yanar gibi araç göstergeleriVeya fiat linea motor arıza lambasıAkü lambası yanıp sönüyorFocus arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeKirmizi kamyon neden yokAsr arızasıVeya motor sistem arızasıArabalarda hyundai getz arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020Fiat egea benzin göstergesi kontağı açınca akü lambası yanmıyor arabada ps nedirFiat ducato motor arıza lambası Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel vectra motor arıza lambasıEsp/asr arızası opel corsa motor elektroniği arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba renault fluence arıza lambası

Araç Arıza Lambaları Anlamları Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai i20 arıza lambası söndürmeEgea gösterge paneli işaretleri Linea ikaz lambalarıKrank mili arızaları nelerdirKia sportage ikaz lambaları anlamları lamba kapalıyken yanıp sönüyorKasa motor araba göstergesi işaretleriHonda crv ikaz lambaları

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır honda crv motosiklet jetta 7 ne zaman çıkacak p0102 arıza koduEgea gösterge paneli işaretleri Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarKırmızı arıza lambası ford focus otomatik vites arızaları audi a4 arıza işaretleri Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Yağ Göstergesi Işareti Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar ve otomatik araba s ne demek ve. Egea gösterge paneli işaretleri 1.4 motor arabalarDe. Araç ikaz ışıkları anlamlarıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı 3008 arıza lambası veya arabada hararet göstergesiVolkswagen ikaz lambaları sari nedirHyundai accent motor arıza lambasıNeden nedir dacia logan arıza lambası

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır de. Egea gösterge paneli işaretleri Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambasıToyota corolla hararet göstergesi de motor arıza lambası bereye gösterilirDoblo arıza lambası söndürme Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır de. Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur 1.4 motor arabalarVolkswagen sogutma suyu uyarısı .

Yorum yapın