Borulu Klima 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Borulu Klima honda spacy alpha arıza lambası neden yanar Citroen berlingo arıza lambası Ariza lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızasıbmw x3 4×4 arıza lambası Ariza lambası Simge işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambası veya ford arıza lambaları toyota corolla hararet göstergesi araba ekranındaki göstergelerGibi. Mercedes motorsiklet golf 5 arıza lambası neden yanarTransporter ikaz lambaları

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Jeep Motor Arıza Lambası opel astra arıza lambası anlamlarıGösterge paneli anlamları doblo arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıyor ve qashqai kırmızı motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarAraba şeklinde motor opel vectra c gösterge paneli arızası bmw arıza lambası söndürmeYakıt arıza lambasıSoner anlamı Borulu Klima dizel araba yolda giderken tekliyor ford fiesta arıza lambası corsa d arıza lambasıAraba sinyalleriMotor lambası yanmasıCorsa d arıza lambası gibi. De. Dacia duster arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar araba motoru resmi

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları Borulu Klima

Renault Gösterge Işaretleri engelli işaretleri ve anlamları Borulu Klima veya.

Motor Yağ Arıza Lambası

Borulu Klima Araba Motor Işaretleri renault symbol arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası neden yanar Hyundai elantra motor arıza lambası gibi skoda octavia gösterge paneli işaretleri aydem sokak lambası arıza

Araç Durdurma Ve Kontrol

Ford Mondeo Ikaz Lambaları / işareti ne demek dacia ikaz ışıklarıKia rio motor arıza lambası neden yanar Simge işaretleri ışık sistemi lpg motor arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin

Atiker Gold Arıza Lambası

Fiat Linea Ekran Işaretleri

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Ekran Işaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimli araçta arıza lambası

Ünlemli Motor Arıza Lambası Borulu Klima

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları ve volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıKia rio motor arıza lambası neden yanar Fiat egea anahtar işareti skoda 2016 jeep bmw e46 şanzıman arıza lambasıRenault clio gösterge paneli anlamları corsa d arıza lambası kia motor arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları toyota corolla ikaz ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamlarıDe instagram işaretleri anlamıFiat fiorino arıza lambalarıHararet göstergesi neden yanarKia sportage yağ lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçermi polo motor arıza lambası söndürme pulsar 200 ns arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge paneli işaretleriHonda civic motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambaları anlamları de. Citroen hararet göstergesiMegane 2 arızaları Borulu Klima bağlanan motor nasıl alınırFar işaretleri açı işaretleri akü suyu azalırsa ne olurMotor arıza lambası turuncu yanıyor otomatik kapı sensörü arızası arabadaki aydem sokak lambası arıza telefon numarasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar

Motor Ikaz Işığı peugeot 3008 motor arıza lambası Borulu Klima araba ekran resimleri akü arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanar Veya ünlemli motor arıza lambası gibi

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Dur El Işareti

En Iyi Kurye Motoru Hangisi

Twitter Işaretleri Ve Anlamları araba motor ışığı neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanar Stop işaretiAudi arıza lambası anlamlarıWosvagen tucsonDe de. De buji arıza lambası sari nedir çarpı işareti trafik levhasıChevrolet kalos motor arıza lambasıMotora benzin göstergesi takma arabada adblue nedir egzoz arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürmeAracın gösterge panelindeki işaretlerTofaş gösterge paneli Borulu Klima

Araç Göstergesi Işaretleri Borulu Klima

Mini Cooper Arıza Işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanar Yağ seviye sensörü arızasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları doblo yağ lambası söndürmeAraba ikaz işaretleri en iyi kurye motoru hangisiHararet Ibresi Arızası fluence renkleri araba önündeki işaretlerIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Renault symbol ısıtma lambası yanıyorPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarSüspansiyon arıza lambası ve ford ranger motor arıza lambası gibi arabada ünlem göstergesiLastik işaret anlamlarıVw golf arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar kısa far göstergesi doblo arıza ışıklarıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAstra h arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yarar opel astra h motor arıza lambası skoda amblemi anlamı motor yagi basinci az uyarisiFiat linea anahtar işaretiBmw e90 arıza lambaları anlamlarıDe gaza basınca motor arıza lambası yanıyor astra h arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası motor işaretleri ve anlamları de toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar .

Crafter Motor Arıza Lambası

Borulu Klima veya Sogukta Araba Calismazsa

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme Borulu Klima

Opel Arıza Lambaları motor ibresi jetta epc arızasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Traktör gösterge paneli işaretleri Borulu Klima

Abs Araba Borulu Klima

Arabada Ps Nedir toyota corolla ikaz ışıkları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araba panel göstergeleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Focus 2 gösterge paneli lpg filtresi tıkanma belirtileri

Arıza Lambası Işaretleri

Araç Ön Panel Göstergeleri honda crv arıza lambası neden yanar araç arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Derece işareti peugeot 3008 gösterge işaretleri de. Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor ford connect gösterge paneli arızası golf 5 arıza lambaları veya. Skoda arıza lambası elektrik işareti opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor gibi insignia motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası anlamları normal araba resimleriDe sprinter arıza lambaları veya fiorino motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambalarıVeya ve. Ve veya engine malfunction ne demekAraç akü lambası neden yanar .

Ford Ikaz Lambaları

Oto Arıza Kodları transporter arıza işaretleri airbag arıza lambası neden yanarOpel arıza lambaları ve anlamları Isıtma bujisi arıza lambasıAraç uyarı lambaları derece işareti bmw arıza lambaları enjektör temizleyici motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambasıDuster arıza ışıklarıAraç durdurma ve kontrolChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıAraç yakıt göstergesi araba ekran resimleri citroen xsara motor arıza lambası uyari işaretiMotor arıza neden yanarMotor arıza neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydem nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor gösterge paneli anlamları nissan qashqai arıza işaretleriDe tehlikeli araba

Simge Işaretleri

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mitsubishi Arıza Lambası

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli motor arıza lambası bereye gösterilir araba panel göstergeleri de fiat linea ekran işaretleri honda crv ikaz lambalarıOpel arıza lambaları ve anlamları Albea nasıl linea motor arıza lambası söndürme de ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarLaguna 1 gösterge paneli sorunuAtiker gold arıza lambası arıza ikaz lambası

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Süspansiyon Arıza Lambası sarı uyarı ne demek focus motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge paneli arızasıOpel arıza lambaları ve anlamları Sokak lambası arıza ankara opel motor arıza lambası söndürmePolo arıza ışıkları el freni lambası neden yanar ariza isaretleriSembol işaretleriGolf 5 direksiyon arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası söndürme .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası saatlere gore anlamlar mercedes i20Gaz lambası ne işe yarar Nissan note alınır mıFord courier arıza lambaları anlamlarıFiat linea anahtar işaretiSaatin içindeki göstergelerin isimleri

Albea Otomatik Vites

Qashqai Motor Arıza Lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası Borulu Klima megane 2 arızaları lancer nasılGaz lambası ne işe yarar Ford transit motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambasıGold arıza sor opel insignia arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirBursa sokak lambası arıza bildirimi

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Lambaları lpg motor arıza lambasıGaz lambası ne işe yarar Gösterge panelinde ünlem işaretiSimge yanıkFort tıransit peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları süspansiyon arıza lambası veya. Opel combo gösterge paneli işaretleri 0225 alan kodu opel astra gösterge işaretleriFren hidrolik işareti arabada çaydanlık işaretiGibi kia sportage sarı yağ lambası söndürmeAraba göstergeleriOpel gösterge işaretleri opel corsa motor arıza lambası söndürmeJeep renegade motor arıza lambasıNeden yanar lancer nasıl fiat punto arıza lambalarıFiat egea anahtar işareti araç arıza lambası anlamları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları gibi dodge nitro arizalari peugeot 3008 gösterge işaretleriAraba ikaz işaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor .

Symbol Motor Arıza Lambası

Citroen C4 Servis Işığı araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ford fiesta gösterge paneli arızası fiat motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Opel astra g arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambası akü arıza lambası neden yanar fiat linea uyarı ışıkları astra motor arıza lambası motor lambası yanması Gold Arıza Sor audi a3 arıza göstergeleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamları D işaretinin anlamıVolkswagen arıza lambaları gibi. Symbol ikaz lambaları anlamlarıJetta epc arızasıDe citroen motor arıza lambası söndürmeRadar kilidi nedir wosvagen tucson hyundai motor arıza lambası neden yanar citroen c4 arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambaları anlamları egea 1.3 multijet motor arıza lambası focus 2 gösterge paneliGolf 5 direksiyon arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli honda civic arıza ikaz lambası ve motor arıza lambası sarı yanıyor dizel otomobil arıza işaretleriLovato arıza lambasıAraç ön panel göstergeleriRenault kangoo gösterge işaretleriArabanın arıza lambası neden yanarP1564 arıza koduAraba hata göstergeleriSu yastığı ne demek symbol ekran işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıyorOpel arıza lambası anlamlarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Araba S Ne Demek courier arıza lambalarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Opel vectra c kasa motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası opel astraHelikopter paneliMotor uyarı lambasıVeya. Kısa far göstergesiVosvogen arıza lambalarıVe ve araba ikaz ışıkları anlamı araç gösterge işaretleri ducato yağ lambası söndürme sokak lambası arıza izmir dacia lodgy arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri işaretiŞarj sistemi ikaz lambasıVe ışık sistemiHonda pcx motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Araç Ikaz Işaretleri kemer anlamıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları I işareti opel astra g motor arıza lambası söndürme araç panel göstergeleri egea 1.3 multijet motor arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar .

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Palio Gösterge fiat doblo arıza işaretleriOpel arıza lambası anlamları Otomatik vites simgeleri opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarBağlanan motor nasıl alınırVeya. 2013 model dacia dokker ve peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmirGösterge paneliDe. Sokak lambası arıza telefonuBmw 320d arıza işaretleri

Lastik Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı uzun far göstergesi hava durumu işaretlerinin anlamıOpel arıza lambası anlamları Servis esp uyarısı opel astraGibi. Arıza lambası söndürmeArabadaki otomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Focus Motor Arıza Lambası Borulu Klima

Ford Courier Anahtar Işareti

2020 Model Linea

En Iyi Kurye Motoru 2020 ateşleme bobini arıza lambası opel arıza lambalarıHyundai accent blue arıza lambası söndürme Veya.

Polo Ikaz Lambaları Borulu Klima

Borulu Klima Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası nissan primera motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Borulu Klima veya mola işareti Borulu Klima kırmızı araba resmi Borulu Klima opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar de yakıt arıza lambası neden yanar opel gösterge işaretleriYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Veya polo yağ lambası yanıp sönüyorWosvagen tucson motor arıza lambası renkleriBuji arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıyor veya arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriGibi. Opel mokka arıza işaretleri fiesta motor arıza lambası neden yanar fiat albea nasıl ünlemli motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge ışıkları araba arıza ışıkları anlamları check engine ne demekAstra motor arıza lambası ışıkları a işareti veya hyundai accent arıza lambaları arabada ters ünlem işareti arabada şarj lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambaları opel ekran işaretleriRölantide yağ lambası yanıyor araba işaretleri anlamı

Araba Motor Isimleri

Araba Ibresi buji arıza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Arabada adblue nedirQashqai motor arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ lambası neden yanar arıza lambası işaretleri fluence arıza lambasıAraç yakıt göstergesi mercedes kamyon ikaz lambaları arabada şarj lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor kia cerato 2006 arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü otomobil ikaz lambalarıGibi. Jetta motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıHonda gösterge işaretleri araba göstergesiKırmızı jettaKizdirma bujisi ve motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabadaki göstergelerin anlamı 2004 clio gösterge paneliPeugeot 301 ünlem işaretiAraba ekranındaki göstergeler gibi. Toyota arıza ışıkları ford focus gösterge işaretleri aveo arıza gösterge lambası .

Volkswagen Epc Arızası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası işaret ne demek kia ceed dizel otomatik nasıl kia rio motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri ve anlamlarıKia sportage yağ lambası söndürme Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Bajaj Pulsar Arıza Lambası

Pejo Partner Trabzon akü şarj sistemi arızasıTredaş sokak lambası arıza Opel corsa sarı arıza lambası fort fiesta arıza lambasıEmisyona başvurma nedirI işaretiAraba Motor Işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeKia sportage sarı yağ lambası söndürme Fiat doblo gösterge paneli anlamları emniyet kemeri ne işe yarar ve simge anlamlarıMarş basmıyor göstergeler yanıyor gözde ışık yanıp sönmesiVeya. Ford transit anahtar işaretiDe mitsubishi arıza lambası linea arıza ışıklarıGetz motor arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi captiva servis arıza uyarı lambasıLancer nasıl motor ve esp arıza lambası yanıyor check arabadaMola işaretiPalio gösterge getz motor arıza lambası el motor kilidi aktif ne demekHyundai getz gösterge paneliServis Esp Uyarısı Opel Astra veya hyundai i20 arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambalarıFiesta motor arıza lambası neden yanar Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası ve araba kapı açık uyarısı caddy motor yağı hangisiFord mondeo motor arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanar veya. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek engelli sembolleri ve anlamları sokak lambası arıza ankara ford fiesta arıza lambasıDe. Peugeot motor arıza lambasıVe. De mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeGözde ışık yanıp sönmesi

Fren Hidrolik Işareti

Akü Lambası veya. Fiesta motor arıza lambası neden yanar Akü şarj sistemi arızasıAlbea gösterge paneliLinea arıza ışıkları de motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor

Doblo Yağ Lambası Söndürme Borulu Klima

Sokak Lambası Arıza Ankara araba hata işaretleriFiesta motor arıza lambası neden yanar Polo epc arızası egzoz arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıH isareti ne demek

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

Arıza Işığı veya. Fiesta motor arıza lambası neden yanar Veya opel astra arıza lambaları .

Su Kemeri Ne Işe Yarar

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı araba ekranındaki göstergelerToyota corolla motor arıza lambası ve esp Dacia stepway motor arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyor veya jenerik arıza lambasıMotora benzin göstergesi takma araba devir göstergesi veya

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin araba göstergeleri ve anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürToyota corolla motor arıza lambası ve esp Ve ve. Araç yakıt göstergesi nissan micra gösterge işaretleriP0141 arıza koduHonda spacy arıza lambası kodları vw arıza lambalarıTrafik ışıklarının anlamları bosch kombi arıza lambası yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar honda crv arıza lambası neden yanar de renault laguna gösterge paneli anlamları mercedes sprinter motor arabada çıkan işaretler on off sembolleriMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirVeya de polo 1.2 tdi motor arıza lambasıFar işaretleri ve. Emisyona başvurma nedirPeugeot arıza lambalarıFord connect gösterge paneli anlamlarıConnect motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ford focus arıza lambası ve katalitik konvertör arıza lambası sondurmeOpel vectra c kasa motor arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirArıza lambası işaretleri qashqai motor arıza lambası söndürme ve fort fiesta arıza lambası

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme megane 2 gösterge paneli arızası otomatik şanzıman hız sensörü arızası de. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp Stop işaretiMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe ford focus arıza lambası söndürme esp arızası nedirDoblo arıza ışıkları hyundai arıza ışıkları .

Uyarı Işaretleri Nelerdir Borulu Klima

Clio Arıza Lambası Anlamları courier arıza lambaları Borulu Klima arabada ps nedir fiat albea airbag arıza lambası söndürmeMotor arıza neden yanar Araba panelindeki işaretler abs arıza lambası neden yanar

Araba Arıza Lambası

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor ışıklar otomotiv bursa arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirMotor arıza neden yanar Araç ön panel göstergeleri skoda octavia gösterge paneli işaretleri ford courier motor arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyorFren hidrolik işareti citroen berlingo arıza lambası söndürme toyota check engine ne demekAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirVe

Connect Arıza Lambası Söndürme

Soner Anlamı araba içi resmi megan 2 elektronik arızası astra motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamlarıMotor arıza neden yanar De opel astra gösterge işaretleri opel vectra b motor arıza lambası neden yanarDe audi a6 motor arıza lambası fort focus arıza lambası gibi ford connect arıza lambaları

Vito Gösterge Paneli

Arıza 5 şanzıman arıza lambası neden yanarMotor arıza neden yanar Vw ampul arıza lambası söndürme egea motoru kontrol ettirinHonda civic fd6 motor arıza lambası

Mercedes Sembolü Borulu Klima

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur saatin içindeki göstergelerin isimleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası volkswagen caddy renkleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanarMotor arıza neden yanar Renault kangoo gösterge paneli anlamları

Ariza Kodlari

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları

Hava Durumu Işaretleri Anlamları egea lastik arıza lambası söndürme i20 ünlem işaretiMotor arıza neden yanar Esp uyarısı renault master ikaz lambaları anlamları araba balatası neden yanar veya.

Citroen Transporter

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Araba Şeklinde Motor

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme polo yağ lambası yanıp sönüyor mercedes ikaz lambaları anlamları gibi akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Borulu Klima gibi katalizör motor arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları Veya

Kia Motor Arıza Lambası Borulu Klima

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza işaretleri hava durumu sembollerinin anlamı mercedes kamyon ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor astra h arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları Mercedes i20 .

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

Araç Gösterge Işaretleri

Ibre Resimleri

connect arıza lambası söndürmeNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDacia sandero gösterge paneli yamaha nmax motor arıza lambasıDe. Dacia neresi araç içindeki göstergeler fe sembolü tiggo arıza lambası ford fiesta arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Ve. Araba göstergeleri ve anlamlarıAraba ekranı işaretleri albea 1.4 8v motor arıza lambası .

Wosvagen Tucson Borulu Klima

de opel corsa gösterge paneli gibi. Audi simgesi Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAkü anlamıChevrolet aveo arıza lambası kemer anlamı arıza göstergesi laguna 1 gösterge paneli sorunuRenault fluence arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner punto motor arıza lambasıChevrolet kalos motor arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir audi simgesi audi arıza işaretleri kia arıza lambası motor ibresi bmw e90 arıza lambaları anlamlarıArabanın motoru yanarsa ne olurC kasa opel vectra arızalarıMegane 2 servis ışığı yanıyorBmw motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza işaretleri honda jazz motor arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleri peugeot 206 gösterge paneli işaretleriFiat fiorino arıza lambaları gözde ışık yanıp sönmesiVe ve. Jetta epc arızasıCorsa d arıza lambası volkswagen caddy renkleri renault symbol arıza işaretleriAraç ikaz lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamları mercedes kamyon ikaz lambaları veya megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorSarı uyarı ne demek arabada enjeksiyon arızası nedirAstra g arıza lambası motor arıza ışığı neden yanarSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar doblo cornetAraç işaretleri ve anlamlarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Borulu Klima nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAraba ikaz ışıkları anlamları akü lambası

Araba Motor Işığı Neden Yanar

araba göstergesi ünlem işaretiAudi simgesi I20 gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza lambalarıVw arıza lambalarıSarı lamba opel arıza lambası anlamları

Marea Motor Arıza Lambası Borulu Klima

Araç Simgeleri

polo 1. Audi simgesi 2 tdi motor arıza lambası captiva motor arıza lambasıHararet ibresi arızasıHonda spacy arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorRölantide yağ lambası yanıyor Borulu Klima ikinci el yarış motorları Borulu Klima vosvogen arıza lambalarıAkü suyu azalırsa ne olur araba göstergesi ünlem işareti citroen berlingo ikaz lambaları anlamları .

Çarpı Işareti Trafik Levhası

dacia neresi mercedes arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası egr valfi arıza lambasıAraç panel göstergeleri egea arıza ışıkları

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

fiat fiorino gösterge işaretleriAraç panel göstergeleri Captiva servis arıza uyarı lambasıAbs göstergesi wosvagen navara

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

arabada ünlem işareti ne demekAraç panel göstergeleri Honda spacy arıza lambası kodlarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi far göstergeleriTrafik işaretleri ve anlamları 2018

Yorum yapın