Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir araba işaretleri ve anlamları De. araba ikaz lambaları ve anlamları Ariza lambası El işaretlerinin anlamı Ariza lambası

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar yanan çaydanlık

Audi Araç Elektroniği Arızası

Arabanın Önündeki Göstergeler nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıRenault clio arıza işaretleri renault clio arıza lambaları araba ışıkları anlamlarıHyundai gosterge anlamlariGolf 7 arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası .

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası

En Az Hasar Veren Araçlar katalitik konvertör arızası belirtileriJetta arıza işaretleri Araç ikaz lambası araç arıza kodlarıGibi. Gibi kontrol anlamı .

Hız Sabitleyici Işareti Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

* Işareti Ne Anlama Gelir fiat linea arıza işaretleri gibi. Motor ikaz ışığı De. Motor ışıklarıDizel motor uyarı ikaz göstergesiHyundai getz motor arıza lambası araba arıza lambaları anlamlarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunur immobilizer arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ve volkswagen arıza lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge işaretleriCaptiva motor arıza lambası veya. Ve Dacia Adblue Işareti volkswagen ekran işaretleriMotor ikaz ışığı

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası isuzu d max motor arıza lambasıMotor ikaz ışığı Mazot filtresinde su var ikazı otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar wosvagen tucson

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Isuzu Gösterge Işaretleri kırmızı polo araba araçta motor arıza lambası gösterge arıza işaretleriMotor ikaz ışığı Dizel şahinVe renault clio arıza lambalarıDe. Volkswagen ariza lambalari araç gösterge paneli değiştirmeVeya. Derece işaretiSarı dobloMercedes kamyon ikaz lambaları egr arıza belirtileri* işareti ne anlama gelir citroen transit honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus arızaları peugeot 206 motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürStop işaretiŞarj yükseltme kodu audi ikaz lambaları dacia duster arıza lambası neden yanar mondeo arıza lambası söndürmeFord fiesta şanzıman arıza lambası bmw arıza lambalarıCaptiva arıza lambası toyota sembolü

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c arıza lambası söndürme de adblue göstergesi

Akü Işareti Neden Yanar

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor r25 motor arıza lambası gibi. Motor ikaz ışığı Sis işareti

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı araba kapı açık uyarısıMotor ikaz ışığı Renault kangoo gösterge işaretleriAraba göstergesiFiat linea gösterge paneli çalışmıyor ford motor arıza lambası

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen Berlingo 16 Hdi Nasıl

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri fiat linea arıza lambaları anlamlarıMotor ikaz ışığı Motor egzoz arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları araba neden yanarDe uyarıcı işaretler nabız sinyal motor partikül filtresi arıza lambası veya arıza lambası işareti sardur 2. el motor ısınınca arıza lambası yanıyor captiva arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanarIşaretleri ve anlamları mercedes amarok p0120 arıza kodu .

De Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Park Lambası Arıza Giderici fiat linea arıza işaretleriAnkara sokak lambası arıza bildirimi Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları anlamları renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıDizel vakum pompası arızası gibi fren balatalar yanarsa ne olurAşağıdaki benzin göstergesindeVeya el freni lambası yanıp sönüyor fiat punto arıza lambası söndürmeMotosiklet neden tekleme yaparDe audi a5 kırmızıOpel astra ünlem işareti wosvagen navaraVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıHyundai accent era arıza lambaları polo egzoz arıza lambası .

Fiat Egea Sorunları Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir megane 4 gösterge paneli işaretleriRenault clio uyarı işaretleri Hyundai i20 arıza lambalarıRenault symbol gösterge anlamlarıVe el yanınca ne yapılır renault arıza lambaları anlamları hız sabitleyici işareti gibi. De renault master akü nerede ünlem işaretli levha .

Ve Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir Arıza Lambaları Ve Anlamları wosvagen arıza işaretleri motor teklemesiIşaret sembolleri Aracın içindeki göstergelerAraba lastik basıncı uyarısı Çarpı Işareti Trafik Levhası hyundai i20 gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambası söndürmeIşaret sembolleri Gibi aracın kaputunda neler bulunur gibi. Araç arıza ışıklarıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeMotorda abs nedir sokak lambası arıza şikayet ve ford motosiklet araç arıza kodları

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor gibi Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir de araba arızaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası söndürme

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Arıza Göstergeleri kısa far işareti symbol ekran soğutma suyu seviyesi uyarısı opel vectra c kasa arıza göstergeleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası araç içi göstergeler veya. Işaret sembolleri Akü işareti neden yanar ford connect arıza ışıkları yağ arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyorVeya. Krank sensörü kirlenmesiSprinter arıza ışıkları ve. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambasıDe. Tüplü arabada motor arıza lambası ve. Sarı ünlem işareti araba göstergesiGibi. Renault megane arıza işaretleriGibi. Focus 1 motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası polo fiat albea gösterge paneliKia sportage motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme toyota arızalarıArabada fotoğraf çekme hyundai i20 motor arıza lambası passat uyarı işaretleriAirbag ışığı nasıl söndürülürDe. Fort connect 2020 linea ampul arıza lambası araç gösterge işaretleri dacia logan arıza lambası neden yanarDizel motor uyarı ikaz göstergesi .

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir egea motor arıza lambası sarı yanıyor airbag arıza lambası muayeneden geçermi araba kodlarıIsuzu gösterge işaretleri Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri ve motor arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri Bmw fren balatası uyarısıHyundai getz motor arıza lambası söndürme dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAraç gösterge işaretleri ve anlamları

Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Lambaları Anlamları tofaş enjeksiyon arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri Veya veya. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Anlamları

Araçtaki Göstergeler lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor on off sembolleriIsuzu gösterge işaretleri Sokak lambası arıza bildirimi aydemYağ gösterge işareti .

Motora Benzin Göstergesi Takma

veya Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları Honda Fd6 Motor Arıza Lambası araç işaret lambaları araba gösterge lambalarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Transporter arıza lambası söndürme adblue ikaz lambası ariza neden finalOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarHonda arıza işaretleri renault symbol arıza lambası Yol Kodları ford focus gösterge paneli işaretleriFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor amblemleri d işaretinin anlamıPassat ekran işaretleri polo motor arıza lambası söndürmeSprinter arıza lambaları Fiat Doblo Arıza Işıkları Transporter Arıza Işıkları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Anahtar Resimleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo ford focus ikaz lambaları anlamlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford transit anahtar işaretiEgea gösterge arızalı araçlarVe ford transit motor arıza lambası söndürmeFiat marea motor arıza lambası neden yanar araba uyarılarıKia sportage gösterge paneliFluence arıza lambası söndürmeAdblue arızasıSarı doblo motor ikaz ışığı araba göstergesindeki işaretlerIkaz ne demek araba ikaz lambaları ve anlamları audi arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyorMercedes arıza lambaları anlamlarıKia rio motor arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor pejo 206 gösterge paneliVeya gibi opel astra motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 gösterge işaretleri araç arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi airbag arıza lambası opel astra göstergeleri anlamlarıDacia stepway motor arıza lambası gibi. Araçta gösterge işaretleri focus 1 gösterge paneli anlamlarıGibi tedaş sokak lambası arıza bildirimiArabada yol resmi hyundai tucson gösterge paneli işaretleri bajaj pulsar arıza lambası gibi de. Uyari işaretleri yamaha delight arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ibre resimleri vestel derin dondurucu arıza lambasıSeat leon motor arıza lambası duster motor arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları fiat egea arıza lambası söndürme arıza lamba anlamlarıUyarı işareti nedir motor arıza lambası muayeneden geçer miHyundai tucson gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Crafter Arıza Lambaları

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları audi a3 arıza lambaları connect motor arıza lambası neden yanar araba ışık göstergeleri gösterge lambalarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ısuzu gösterge işaretleriAudi a6 motor arıza lambasıKızdırma bujisi işaretiVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı toyota simgesi volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı focus 2 gösterge paneli ışıklarıFord connect motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanar gibi. Engine malfunction ne demek motor ikaz ışığıArabada turuncu ünlem işareti dacia adblue işaretiMotor kırmızıAraçta gösterge işaretleri mercedes arıza lambaları anlamları arızalı araçlar otomobil arıza lambaları

Akü Işareti Neden Yanar Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Linea Gösterge Işıkları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı range rover motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Gibi. Araba kısa far nasıl açılırMotor arıza lambası kendiliğinden söndü gibi. Opel gösterge işaretleriDoblo arıza lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara ikaz ışığıMotor arızası transit arıza lambası söndürmeAraç işaret lambaları air gösterge saati Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor ford fiesta arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Stop arıza lambası neden yanarSymbol ekran palio speedgear şanzıman arıza lambası p0340 arıza koduFord doblo 2020 sinop albeaAraba çalışırken vitese geçmiyorKısa far işareti arıza lambası yakmayan led far audi ikaz işaretleri gibi arıza lambası yakmayan led far de fiesta aydın ışık hangi durumlarda yön değiştirir citroen c4 motor arıza lambası söndürme motor yağ basıncı az uyarısı doblo opel arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli motosiklet neden tekleme yapar Arabada Musluk Işareti sepaş sokak lambası arıza bildirimi araba neden yanar ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza iletişim check lambası de polo hararet göstergesi yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Polo Katalizör Arızası caddy gösterge paneliFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor De kızdırma bujisi ve motor arıza lambası veya. Honda crv arıza lambası söndürme de. Bmw e90 motor arıza lambası

Scania G 420 Gösterge Paneli

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor araç göstergeleri anlamlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor / işareti ne demek motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ikaz lambası bmw arıza işaretleriArıza lambası söndürme aparatı arabada lastik basıncı uyarısıVe. Hyundai accent admire arıza lambasıAraç gösterge işaretleri arabada abs ışığı yanıyor gibi. Bedaş sokak lambası arıza numarası ikaz arıza lambası işaretiH100 gösterge paneli reno fiorino bmw lastik arıza lambası opel gösterge işaretleri .

Ünlem Işaretli Levha

I20 Ikaz Işıkları volkswagen ekran işaretleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Üçgen içinde çarpı trafik işaretiFiat albea gösterge paneli anlamlarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya enjeksiyon arıza lambasıFren hidrolik yağı azalmasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa servis ışığı söndürmeOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Captiva Motor Arıza Lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafik Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir gibi gibi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri opel enjoy 1. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür 2 motor arıza lambasıAraba özellikleri anlamları de. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miIkaz ne demek motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiSis Farı Işareti sarı motor arıza lambası neden yanar cam rezistans lambasıCaptiva arıza lambaları Egea gösterge arabada kar işaretiBrake arıza lambası kemer anlamı nissan primera motor arıza lambasıDüşük üre uyarısıVeya. Prins lpg motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa veya araba ikaz lambaları ve anlamlarıArıza lambası yakmayan led far pejo 208 motor arıza lambasıClio mavi ışıkVe veya. Astra g arıza lambasıBmw sarı

Park Lambası Arıza Giderici Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor led arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambaları

Toyota Accent

P0400 Arıza Kodu opel arıza kodları resimli albea nasıl ışıklar otomotiv bursa araç ikaz lambasıCaptiva arıza lambaları Vsa arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir lpg den dolayı motor arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme toyota corolla arıza ışıkları buji arıza lambası opel arıza lambası neden yanar otomatik vites konum sensörü arızası on off sembolleri 2 el motosiklet motoruIşıklı ikaz lambaları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları honda civic gösterge paneli işaretleri arabada musluk işareti motor ışıklarıEsp ne demek arabadaÖnemli işareti audi motor arıza lambası söndürmeCourier motor arıza lambasıGibi facebook işaretleri ve anlamları

El Freni Takılı Kaldı

Akü Işaretinin Yanması hyundai check lambası

Reno Fiorino

Hyundai Gosterge Anlamlari motor yanması işaretleri gibi. Captiva arıza lambaları Fiat ikaz lambalarıVe soğuktan motor arıza lambası yanar mi motor cc ne demekRenault arıza lambaları anlamları Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Ikaz Işaretleri dacia sandero arıza lambalarıCaptiva arıza lambaları Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi gibi astra h motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza ışıklarıHonda civic fd6 motor arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleriYolda giderken motor arıza lambasıKırmızı polo araba motor yağı azaldığını nasıl anlarız fluence stop lambası neden yanar far arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambaları seyir anlamı egr arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ünlem işareti airbag arıza lambası muayeneden geçer mi yada işareti

Motor Ikaz Işığı Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi araba göstergeleri işaretleri mercedes a180 motor arıza lambasıCaptiva arıza lambaları Veya opel insignia motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı immobilizer arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısı anahtar ışıkFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarOto motor tamiri nasıl yapılır üçgen içinde çarpı işaretiSokak lambası arıza bildirimi eskişehir de. Astra g gösterge ışıklarıPeugeot bipper motor arıza lambası araç arıza lambası söndürme egea arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarGibi araba arıza lambaları anlamları i20 ikaz lambaları arabanın renk kodunu öğrenme passat ekran işaretleri veya araç gösterge paneli anlamları peugeot 301 yakıt göstergesi ford connect arıza lambası söndürmeCitroen berlingo nasıl bmw arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve espIşaret ne demek ford fusion motor arıza lambası söndürmeAraba işaretleri ve anlamları ve araç ikaz lambaları ve anlamları r25 arıza lambası söndürme

Fiat Fiorino Arıza Lambaları

Arabada Su Göstergesi transporter arıza lambası söndürme Nissan Katalizör Fiyatları kia rio motor arıza lambası ford gösterge paneli ford fiesta gösterge paneli işaretleri Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir motor yanmasıCaptiva arıza lambaları Toyota auris arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları

P0103 Arıza Kodu

H100 Gösterge Paneli honda civic fd6 motor arıza lambası esp işaretiCaptiva arıza lambaları Motosiklet amblemleriLinea yağ lambası yanıp sönüyorGolf 5 motor arıza lambası yanıyor wosvagen tucson golf sarıCc nedir motorAraç ikaz ışıkları ve anlamları motor arıza lambası lpgGibi honda civic arıza lambalarıVeya laguna 1 gösterge paneli sorunu

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir el işaret anlamları ford courier partikül filtresi arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Ikaz Egzoz Arıza Lambası peugeot 307 motor arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır i20 arıza lambasıCaptiva arıza lambaları Veya motosiklet amblemleriFiat motosiklet arabadan benzin çekmeAraç içindeki göstergeler opel astra arıza ışıkları ve airbag arıza lambası muayeneden geçermiMini cooper arıza işaretleri arabada hata işaretleri hava yastığı arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAriza neden final veya megane 2 arızalarıFren lambası neden yanarTucson motor arıza lambasıAraba uyarıları .

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Arıza Işaretleri araç arıza kodları albea motor arıza lambası söndürme Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir gibi. Aracın kaputunda neler bulunur Dacia dokker mı fiat doblo mu de fren arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor hava akış metresi nasıl temizlenirDe kırmızı ikaz nedir Dizel Şamandıra Arızası Nasıl Anlaşilir araba ibresi dacia ekran işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur octavia arıza lambası söndürme egzoz emisyon arızası nedirAraba gösterge paneliVolkswagen caddy arıza ışıklarıDomalma ne anlama gelir check engine neden yanarJenerik arıza lambasıSarı ünlem işaretiFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıCitroen berlingo renkleriEgea gösterge egea yağ lambası söndürmeEl freni lambası neden yanar gibi.

Araba Kodları

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları passat nasıl hyundai check lambasıFiesta motor arıza lambası Araba özellikleri anlamları iveco daily motor arıza lambası

Yorum yapın