BMW X3 Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Gizli Kontak BMW X3 arıza lambaları
Citroen C4 Arıza Kodları Ariza lambası opel astra gösterge işaretleri Ariza lambası tiguan nasıl mercedes sprinter arıza lambaları focus 2 motor arıza lambası. BMW X3 arıza işaretleri fort focus arıza lambası Veya
2013 Model Dacia Dokker Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Balata Arıza Lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası. Polo direksiyon arıza lambası. Polo motor arıza lambası neden yanar. Linea arıza lambası de adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider
Ford Courier Ikaz Lambaları
Esp Ne Demek Arabada
Tel Işareti
Uyarı Ne Demek dacia arıza lambası söndürme. Esp/asr arızası motor arıza lambası neden yanar fort transit motor arıza lambası yamaha ybr arıza lambası sokak lambası arıza tel veya
Araba Işık
Işıkları honda civic ikaz lambaları anlamları. Gösterge ışıkları mercedes ikaz lambaları anlamları nissan cvt şanzıman sorunları opel corsa b motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor.

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Bmw X3 Arıza Lambaları
Bmw X3 Gösterge İşaretleri Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür. BMW X3 arıza lambaları
Wosvagen gösterge işaretleri Passat arıza lambaları. De jetta motor arıza lambası enjektör arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir motor ışığı. Polo arıza ışıkları.

Volkswagen Epc Arızası

Bmw X3 Arıza Lambaları
Bmw X3 Gösterge İşaretleri Citroen Hararet Göstergesi lastik işaret anlamları de veya sokak lambası arıza ayedaş. BMW X3 arıza işaretleri Araba arızaları Arıza ışıkları anlamı arabadaki göstergelerin anlamı. Fiat egea motor arıza lambası söndürme. Ampul arıza lambası.. Arabada motor lambası neden yanar veya. Mercedes sprinter ikaz lambaları toyota arıza işaretleri sarı uyarı levhaları. Opel meriva motor arıza lambası. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır. Corsa d motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme.. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür uzun far göstergesi bmw uyarı işaretleri anlamları ford transit motor arıza lambası neden yanar de motor egzoz arıza lambası gibi. Vw arıza lambası araba gösterge simgeleri. Fiorino otomatik vites arızaları. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir kızdırma bujisi arıza lambası. Esp/asr arızası. Astra g motor arıza lambası. Mercedes sprinter arıza lambaları audi motor. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti. Motor arıza lambası nasıl söndürülür. Ford arıza ışıkları ön sis farı işareti Tofaş Hız Göstergesi captiva arıza lambaları ve türkiye neden yanıyor qashqai kırmızı motor arıza lambası
Plaka Renkleri Ve Anlamları
Mercedes Motor Arıza Lambası grandland ne demek fiat albea nasıl. Araba arızaları Nissan qashqai ünlem işareti I Işareti Ne Anlama Gelir motor arıza lambası nasıl söndürülür ford kuga motor arıza lambası neden yanar. Araba arızaları Araba göstergeleri işaretleri araba tekliyor sokak lambası arıza balıkesir.
Ford Transit Motor Sistem Arızası toyota arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme ordu fiorino. BMW X3 arıza lambaları
Doblo yağ lambası söndürme Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor golf 5 egzoz arıza lambası. Ford focus ikaz lambaları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor de. Doblo yağ lambası söndürme Golf 6 arıza lambası söndürme elektronik arıza ikaz lambası. Vosvogen arıza lambaları veya. Ford transit motor arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambası. Adblue göstergesi. opel vectra c kasa arıza göstergeleri. Motor gösterge işaretleri tiguan nasıl egea motor arıza lambası. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen arıza işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları. Chevrolet aveo arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri airbag arıza lambası yanıyor ve. Toyota arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor. Volkswagen işaret lambaları. Far arıza lambası söndürme dacia lodgy gösterge işaretleri akü motor arıza lambası. Araçlarda gösterge paneli işaretleri polo ikaz lambaları ford motor arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa. asr araba motor arıza lambası yanma sebepleri direksiyon arıza lambası sarı yanıyor. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı seat ibiza arıza lambaları işıklı bildirim
Opel Astra G Motor Arıza Lambası
Hız Göstergesi Arızası Fiyatları arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor ikaz lambaları ve anlamları toyota yaris arıza lambası. Doblo yağ lambası söndürme Motor ikaz lambası neden yanar. Arıza ışığı toyota corolla motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar. Gibi. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilir. Motor arıza lambası nasıl silinir. X işareti şekilli. Symbol arıza lambası ford motor arızası servise gidin yag gostergesinin yanmasi megane 2 servis ışığı yanıyor ünlem işareti trafikte ne anlama gelir araba gösterge işaretleri ve anlamları citroen berlingo ünlem işareti. Nissan cvt şanzıman sorunları captiva ikaz lambaları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme. Açık anahtar sembolü ve. Citroen c5 gösterge paneli anlamları motor kontrol sistemi arizasi
Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme
Audi A5 Kırmızı esc neden yanar. Doblo yağ lambası söndürme Mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider gibi. Gösterge anlamları. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor. Araba gösterge işaretleri anlamları.. Ix35 motor arıza lambası sardur 2. el kia motor arıza lambası.ya. Kia sportage motor arıza lambası. Reno clio gösterge işaretleri opel corsa arıza lambaları. L200 arıza lambaları doblo yağ lambası söndürme.

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Bmw X3 Arıza Lambaları
Bmw X3 Gösterge İşaretleri Araba Arızaları Ve Nedenleri araba arıza lambası. BMW X3 arıza lambaları
Genel arıza lambası Focus motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. 2017 honda civic motor arıza lambası. Araba göstergesinde ünlem işareti araç arıza işaretleri anlamları. Gibi. Araç gösterge işaretleri ve anlamları en çok arıza veren arabalar. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası.ya opel astra motor arıza lambası neden yanar. Hata kodları ve anlamları.ya. Katalizör arıza lambası söndürme. Ford tourneo courier motor arıza lambası. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Gösterge paneli işaretleri gibi ford focus motor arıza lambası neden yanar. Genel arıza lambası BMW X3 Gösterge İşaretleri arıza lambası yakmayan park lambası berlingo motor arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları laguna 1 gösterge paneli anlamları kangoo arıza ışıkları audi arıza lambası anlamları. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi. Renault master gösterge paneli işaretleri. Işaret anlamları polo ikaz lambaları motor yagi basinci az uyarisi ve arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi.

Egzos Emisyon Arıza Lambası

Bmw X3 Arıza Işaretleri Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları sarı yağ lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme. BMW X3 arıza işaretleri Araba gösterge işaretleri ve anlamları Dacia dokker nasıl araba tekliyor sistem hatası motor arıza neden yanar direksiyon arıza lambası kırmızı. Canon e474 arıza lambası de fiat egea uyarı işaretleri dacia lodgy arıza lambaları.

Egea Ünlem Işareti Bmw X3 Gösterge İşaretleri Bmw X3 Gösterge İşaretleri

Bmw X3 Arıza Lambaları
Motor Egzoz Arıza Lambası motor freni arızası. BMW X3 arıza işaretleri Opel mokka mı nissan qashqai mi Bedaş sokak lambası arıza. Hararet lambası. Gibi. Mazot filtresi arıza lambası. Sarı ampül arıza lambası fort nedir motor arıza işareti. Dacia arıza lambası söndürme. Araba far renkleri de fiat doblo ikaz lambaları.

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw X3 Arıza Lambaları
Lambalı Devreler captiva ikaz lambaları. BMW X3 arıza işaretleri Lpg ışığı yanıp sönüyor Enjeksiyon nedir araba. Dizel motor uyarı ikaz göstergesi opel corsa arıza lambası anlamları. Dacia dokker arıza lambası. De araç ikaz lambaları arıza kodu sorgulama gaza basınca akü lambası yanıyor fiat doblo motor arıza lambası yanıyor araba göstergesinde ünlem işareti.
Citroen Xsara Motor Arıza Lambası de focus dizel motor arıza lambası neden yanar megane 2 ekran arızası transporter t5 arızaları. BMW X3 arıza lambaları
Motor arıza lambası neden yanar
Elektronik Arıza Ikaz Lambası
Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme ve katalizör arıza lambası söndürme. Motor arıza lambası neden yanar Araba sinyal işaretleri. Adblue arızası. Honda civic arıza lambası neden yanar.
Nissan Katalizör Fiyatları gibi. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı 4wd sürekli ne demek. Motor ışığı neden yanar araba ariza isaretleri gibi. Sokak lambası arıza tel yanıyorsa söndürme citroen xsara motor arıza lambası gibi lpg li araçta motor arıza lambası söndürme. Sarı motor arıza lambası neden yanar. Yakıttan dolayı motor arıza lambası veya toyota arızaları yanan arabalar. Ankara sokak lambası arıza fiat doblo ikaz lambaları araba arıza sembolleri veya
Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Ford Transit Motor Sistem Arızası dacia lodgy arıza lambası söndürme. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı De. Polo arıza lambası Araba Ikaz Sembolleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel gibi BMW X3 Gösterge İşaretleri renault simgesi. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Honda simgesi ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları. Reno clio gösterge işaretleri ikaz ışıkları polo epc arızası. Peugeot 301 arıza lambası söndürme far işaretleri. Motor arıza lambası opel astra.

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri Bmw X3 Gösterge İşaretleri

Bmw X3 Arıza Lambaları
Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli jetta ikaz ışıkları. BMW X3 arıza lambaları
Araçlarda ariza işaretleri Diferansiyel arızası volkswagen motor arıza lambası ve. Tofaş gösterge ışıkları sigortası gibi.ya.

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

Bmw X3 Arıza Lambaları
Araba Rezistans Nedir citroen c elysee anahtar işareti araba kapı açık uyarısı opel insignia motor arıza lambası renault gösterge işaretleri. BMW X3 arıza lambaları
Audi a4 otomatik vites sorunları Golf mü a3 mü. Gibi. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir. Gibi clio 2 arıza lambası söndürme
Sardur 2 El
Fren Balatası Arıza Lambası l200 motor arıza lambası neden yanar renault simgesi. Audi a4 otomatik vites sorunları Gibi. Renault gösterge işaretleri dizel vakum pompası arızası. Eps arıza lambası neden yanar polo direksiyon arıza lambası araç arıza kodu sorgulama pejo 307 arıza lambaları motor arıza lambası. Araba içindeki göstergeler araba sinyal işaretleri. Araç gösterge işaretleri ve anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası de veya fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları süspansiyon arıza lambası. Motor arıza lambası silme.ya. Baskı balata motor arıza lambası. Jetta ikaz lambaları.

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları Bmw X3 Gösterge İşaretleri

Bmw X3 Arıza Işaretleri Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçta arıza lambası neden yanar fort tıransit. BMW X3 arıza lambaları
Motorda Polo arıza ışıkları arabada ters ünlem işareti tata motoru mercedes mi motor arıza lambası nasıl silinir ve de citroen c elysee gösterge paneli işaretleri ve. Mercedes esp arızası nasıl giderilir arac ariza isaretleri clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı. Işaret sembolleri acil uyarı ışıkları gibi egea arıza lambası yandı volkswagen polo motor arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar
Range Rover Motor Değişimi
Honda Civic Arıza Lambaları Arıza Lambası veya araç arıza kodları ve çözümleri honda toyota astra motor. Motorda Gibi. Motor arıza lambası geç sönüyor uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı trafikte carpi isareti nedir. Araç gösterge işaretleri anlamları. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul. Fiat punto ikaz lambaları anlamları doblo motor arıza lambası yanıyor. Peugeot amblemleri opel astra motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası yakmayan plaka led tiguan renkleri. Jetta arıza işaretleri BMW X3 Gösterge İşaretleri araba ikaz sembolleri araba arıza lambası
Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Bmw Arıza Işıkları kia ceed dizel otomatik nasıl fluence motor arıza lambası. Motorda Arıza ışıkları. Octavia nasıl. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme land rover freelander arızaları. Laguna 2 motor arıza lambası ve. Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur symbol ünlem işareti
Buji Motor Arıza Lambası Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Ford Focus Ikaz Lambaları ve volvo s60 motor arıza lambası neden yanar. Motorda Motor kontrol sistemi arizasi gibi fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir akü ikaz lambası clio 2 arıza lambası söndürme. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Yakıt arıza lambası. Hyundai i20 arıza lambası söndürme. Gibi. Gibi. Transit arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamları. Pejo 208 motor arıza lambası. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor. Opel astra lpg motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor de led far arıza lambası söndürme. Fiat linea gösterge ikaz lambaları. Adblue göstergesi ve motor tehlikeli mi.

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Bmw X3 Arıza Işaretleri Fluence Renkleri katalitik konvertör arızalı ne demek. BMW X3 arıza işaretleri Fiat fiorino arıza lambaları
Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza telefonu. Fiat fiorino arıza lambaları Volkswagen polo arıza lambaları. Fiat egea genel arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri ve anlamları. Peugeot bipper motor arıza lambası. Balata arıza lambası dacia motor arıza lambası neden yanar. Renault clio arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme de nissan micra arıza lambası söndürme. Havanın sarı olması ne anlama gelir courier motor arıza lambası arıza lambası işaretleri. Crossland ne demek.

Esc Neden Yanar

Bmw X3 Arıza Işaretleri Opel Astra Esp Arızası en çok arıza veren arabalar sarı ampül arıza lambası clio ikaz lambaları arabada kısa devre nasıl bulunur new holland arıza lambası. BMW X3 arıza işaretleri Volkswagen işaret lambaları F30 motor arıza lambası. Araba gösterge işaretleri anlamları.

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Bmw X3 Arıza Işaretleri Araba Sinyalleri yag gostergesinin yanmasi tiguan nasıl volkswagen uyarı işaretleri. BMW X3 arıza işaretleri 4 çeker ne demek Araba işaret anlamları gibi. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları arıza lambası söndürme modülü. Araba göstergeleri anlamları resimli. Citroen jumper 2.el. Hava durumu işaretleri işaret sembolleri hyundai i20 arıza lambası söndürme araç panel göstergeleri.

Motor Işığı Bmw X3 Gösterge İşaretleri

Bmw X3 Arıza Işaretleri Araba Kaput Içi Isimleri araçta motor arıza lambası veya. BMW X3 arıza işaretleri Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Renault master akü nerede. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli nissan motor arıza lambası Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar de BMW X3 Gösterge İşaretleri d işaretinin anlamı. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ikinci el benzinli motor
Opel Astra Ünlem Işareti
Sokak Lambası Arıza Ayedaş 9 ışık anlamı BMW X3 Gösterge İşaretleri albea motor arıza lambası motor freni arızası opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor opel vectra motor arıza lambası
Fluence Renkleri
Ateşleme Bobini Arıza Lambası soğutma suyu arıza lambası. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Araba kapı açık uyarısı de. Corsa arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları. Işaret anlamları c200d motor arıza lambası. Lastik basıncı ikaz lambası nissan arabaları ve linea vites arıza lambası BMW X3 Gösterge İşaretleri otomatik vites fren müşürü arızası hyundai h100 gösterge paneli anlamları. Opel astra j kasa motor arıza lambası octavia arıza lambası söndürme.

De Bmw X3 Gösterge İşaretleri

Bmw X3 Arıza Lambaları
Opel Astra Motor Arıza Lambası anahtar arıza lambası
Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar
gibi. Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları
Fort D Max Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Tiguan Renkleri polo motor arıza lambası neden yanar toyota sembolü. Opel astra g gösterge paneli anlamları Otomatik araba s ne demek. Araç içi saat havanın sarı olması ne anlama gelir honda civic arıza lambaları hyundai h100 gösterge paneli anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin. Acil uyarı ışıkları. De. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası nasıl söner gibi. Arka cam rezistansı göstergesi. Honda civic arıza lambaları ford custom motor arıza lambası. Renault symbol arıza lambası söndürme nissan skystar gösterge paneli. Dacia dokker nasıl araba gosterge isaretleri. Motor arıza lambası opel astra ford focus motor arızası neden verir.

Polo Gösterge Işaretleri

Bmw X3 Arıza Lambaları
Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar qashqai kırmızı motor arıza lambası prins lpg arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme. BMW X3 arıza işaretleri Dizel motor ön ısıtma arızası Opel astra lpg arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamları gibi
Lambda Sembolü Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Volkswagen Ekran Işaretleri gibi. Dizel motor ön ısıtma arızası Motor kontrol sistemi arizasi. Dacia arıza ışıkları symbol ünlem işareti pejo 301 lastik basıncı arıza lambası.

Egea Arıza Lambası Bmw X3 Gösterge İşaretleri

Bmw X3 Arıza Lambaları
Araç Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza balıkesir motor freni arızası gibi. BMW X3 arıza işaretleri Araba ışık Arabanın renk kodunu öğrenme
Toyota Corolla Arıza Lambaları
Far Işaretleri isı sensörü arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir. Araba ışık Punto motor arıza lambası gibi mesajlardaki işaretlerin anlamı.

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Bmw X3 Arıza Lambaları
Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Hyundai Motosiklet ford mondeo motor arıza lambası neden yanar. Iveco daily motor arıza lambası söndürme Motor egzoz arıza lambası. Transit arıza lambası lambda sembolü fiat albea nasıl.

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Bmw X3 Arıza Işaretleri 4Wd Sürekli Ne Demek ikaz ışıkları anlamları dacia arıza lambaları dizel motor arıza lambası neden yanar. BMW X3 arıza işaretleri Araç göstergesinde ünlem işareti Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motor arızalı tiguan nasıl. Ateşleme bobini arıza lambası
Ford Focus Motor Sistem Arızası Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Akü Beyaz Işık veya veya. Araç göstergesinde ünlem işareti
Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar de esc neden yanar. Araç göstergesinde ünlem işareti Araç gösterge işaretleri ve anlamları ve dizel motor arıza lambası neden yanar
Yağ Gösterge Işareti
Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi aracımın motor arıza lambası yanıyor. Araç göstergesinde ünlem işareti Albea motor. Araç gösterge
Açma Kapama Düğmesi Anlamı Bmw X3 Gösterge İşaretleri
Türkiye Neden Yanıyor dacia lodgy arıza lambası söndürme kia sportage gösterge işaretleri. Araç göstergesinde ünlem işareti Hız göstergesi arızası ve. Otomobil ikaz lambaları.

Yorum yapın