Clio Benzin Pompası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio Benzin Pompası doblo arıza kodları Citroen c4 service yazısı neden yanararacın yağ lambası yanıp sönüyor Ariza lambası De. Ariza lambası Enjektör arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambası

Gibi Clio Benzin Pompası

dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır de ve

Clio Benzin Pompası
Clio Benzin Pompası

Corsa C Arıza Lambası

adblue lambası yanıyorUzun yolda motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar kırmızı arıza lambası egea arıza ışıklarıMercedes arıza lambaları anlamları honda gösterge işaretleriGöstergeleri peugeot 308 arıza lambası söndürmeFren balatası işareti clio 3 arıza lambası söndürme wv arıza işaretleri fiat marea motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası honda city motor arıza lambası Clio Benzin Pompası motor arıza lambası bazen yanıyor de. Araç gösterge ışıkları yanmıyor .

Clio Benzin Pompası

Clio Benzin Pompası gold arıza sor motor freni arızası Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAbs lambası bazen yanıyor motor göstergesi Clio Benzin Pompası arıza lambası engelleyici dekoderGösterge ışıkları anlamı arabanın motoru neden yanarNote 4 test kodu fiat albea 1.3 multijet nasılAraç paneli arabada yağmur var mı fiorino ünlem işaretiOpel corsa arıza lambası citroen c3 arıza kodlarıYakıt arıza lambasıDe renault fluence ekran göstergeleri veya. Renault symbol 2015 arıza işaretleri veya. Polo arıza lambaları gibi. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir fiat egea anahtar işareti yanıyor veya fiat ducato motor arıza lambası gibi. Seat toledo motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıDacia logan arıza lambasıEkran araba resmi esp nin açık olduğunu nasıl anlarızKötü yakıt arıza lambası fiat egea gösterge paneli anlamları .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme Clio Benzin Pompası

Clio Benzin Pompası de araba uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası niye yanar Ford transit motor arıza lambası de. Veya Clio Benzin Pompası motor arıza ışıkları rölantide yağ lambası yanıyor .

Honda Pcx Arıza Lambası Clio Benzin Pompası

Clio Benzin Pompası landi renzo arıza lambasıSeat leon arıza ışıkları Ford transit arıza göstergeleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve. Park nissan renault kangoo ikaz lambaları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası cruise araba motor işaretleri ışığı yağmurlu havada motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıRs200 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli caddy arıza lambaları dacia duster motor arıza lambası neden yanar mercedes ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası lpgFiat linea arıza lambası söndürme Clio Benzin Pompası arabada ünlem işareti neden yanar hız sensörü arızası nasıl anlaşılırElektronik arıza ikaz lambası ford akıllı anahtar iptaliDe linea arıza lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri ve anlamları

Albea Motor Arıza Lambası Clio Benzin Pompası

egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorArıza bu akşam varmıVeya duster ikaz ışıklarıHonda civic motor arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambası

Motor Ariza Lambasi Clio Benzin Pompası

at resmi olan arabaGolf 6 motor arıza lambasıAraba tekliyorMercedes c200d hangi yağ kullanılır ve gibi. Araç arıza passat ekran işaretleriDe. Veya. De.

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Clio Benzin Pompası Clio Benzin Pompası oksijen sembolüFiat egea arıza lambası söndürme Ford focus gösterge ışıkları anlamı .

Symbol Ikaz Işıkları

Clio Benzin Pompası nissan arıza kodları gibi. Araba arıza işaretleri Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme de jetta gösterge ışıklarıHonda dio arıza lambası de Clio Benzin Pompası kia transitAraç otomatik kapı arızaları .

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme Clio Benzin Pompası

Clio Benzin Pompası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirPeugeot partner ikaz lambaları anlamları Lpg ışığı yanıp sönüyor katalitik konvertör arızası nasıl giderilirAraba arıza işaretleri ve anlamları kia arıza lambalarıMotor ikaz ışıklarıKayseri sokak lambası arıza trafik semboller ve anlamları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVe polo arıza lambası

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Clio Benzin Pompası

polo yağ lambası yanıp sönüyor de. Motor yağ basıncı düşükse ne olurGibi. Arıza lambası ünlem işareti veya adblue hangi araçlarda varSeat leon arıza ışıkları dacia duster arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme de araba ışıkları anlamı ix35 motor arıza lambası araba sembolü araçta abs ışığı neden yanar de. Ve

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

veya. Captiva arıza gösterge lambasıDe. Park nissanAudi uyarı işaretleriAraç paneliMotor ariza lambasi

Araba Işıkları Anlamları

adblue hangi araçlarda var araçtaki göstergelerRenault symbol gösterge anlamları auris arıza lambası söndürme range rover arıza işaretleri hyundai era motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambasıAccent blue arıza lambası söndürme .

Bmw Lift Işareti

Clio Benzin Pompası honda civic 2018 motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Yanan Çaydanlık

araba saat göstergeleri opel astra arıza lambası anlamları

Akü Işareti

saatin içindeki göstergelerin isimleriFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Fluence Renkleri

Clio Benzin Pompası Clio Benzin Pompası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAraba ışıkları anlamı Mitsubishi arıza lambası brake arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası era motor arıza lambası yay şeklinde arıza lambasıVe Clio Benzin Pompası opel corsa servis ışığı söndürmeMitsubishi arıza lambası de. Motor işareti neden yanar mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

Clio Benzin Pompası megane 4 arıza lambaları

Astra H Arıza Lambası

ford courier arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası neden yanarBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar renault fluence gösterge işaretleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAstra motor arıza lambası nissan parkAraba anlamı .

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

Clio Benzin Pompası check engine toyota citroen arıza işaretleri en iyi kurye motoru hangisi veya duster ikaz ışıklarıOpel astra hata kodları Fiorino gösterge paneli gibi adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider arabalardaki göstergeler

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Clio Benzin Pompası

samsun sokak lambası arızaFiat egea 30 d uyarısı .

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Clio Benzin Pompası rs200 motor arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı tüplü araba motor arıza lambası araç otomatik kapı arızalarıLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor de ford courier gösterge paneli işaretleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıTraktör arıza lambaları ford focus motor arıza lambası yanıyor araç gösterge işaretleri sokak lambası arıza ihbar ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır lastik ikaz ışığıPassat egr valfi arızasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ve traktör ikaz lambaları anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanarAraba sembolü gibi citroen nemo arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araçta yağ göstergesi porsche sembolü Clio Benzin Pompası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların .

Man Tga Arıza Işaretleri

Clio Benzin Pompası peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambası yanıyorClio arıza lambası söndürme Yanıp sönen arıza lambası arabada akü göstergesiChevrolet aveo arıza lambası arıza lambası nasıl sönerVw jeepOpel corsa arıza lambası opel astra gösterge işaretleri bosch buzdolabı arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası p0103 arıza koduPassat gösterge paneli anlamları audi arıza lambası bmw lift işaretiFord focus gösterge paneli işaretleri ısıtma bujisi göstergesi jetta arıza lambasıAraba şeklinde motor stop işareti servis esp ne demek gösterge ışıkları

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

ve.

9 Işık Anlamı Clio Benzin Pompası

bursa sokak lambası arıza bildirimi golf 4 arıza lambaları motor freni arızası arabanın yağ göstergesi neden yanar araba hata işaretleri hyundai i20 araç içi göstergeler veya esp arıza lambasıArabanın motor lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürmeVe araç durdurma ve kontrol katalizör arızası belirtileri 2 el nissan almera .

Ve Clio Benzin Pompası

Clio Benzin Pompası ikaz işaretleriAraba ibresi Motor arıza lambası söndü mercedes ikaz lambaları anlamları .

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Clio Benzin Pompası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir palio arıza lambaları fluence arıza lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Araç koruma sistemi arızası çözümüKia sportage motor arıza lambası söndürmeTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıGibi de. Ford courier ekran işaretleriYaris motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıTelefon işaretleriFiorino ünlem işareti ne demek araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor albea motorCitroen berlingo ünlem işaretiVe

Ve Clio Benzin Pompası

ford fiesta gösterge paneli işaretleri silecek suyu işareti .

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Clio Benzin Pompası ford focus motor sistem arızası de enjektör arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAsr lambası neden yanar Symbol ünlem işaretiArabanın göstergeleriVeya. Araç göstergesi işaretleriOpel astra gösterge işaretleri veya. Ve erde ne demekDe gibi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra motor arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambası nissan motorPorsche sembolüLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorÜçgen içinde çarpı trafik işareti elektronik arıza ikaz lambası araçta motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arızaCaddy arıza göstergeleriPejo 206 motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri ve anlamları kırmızı arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

P0100 Arıza Kodu

Clio Benzin Pompası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları fiat palio gösterge paneli işaretleriAt resmi olan araba Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanar motor göstergesi fiat egea motoru kontrol ettirinDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Passat Ikaz Lambaları

veya. Ve. Fiat albea nasıl yağ lambasının özellikleri de. Passat egzoz arıza lambası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

ve motor arızalı opel araç gösterge ışıkları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambasıMotor arıza işaretleri nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri esp işareti izmir tedaş sokak lambası arıza alfa nedemekAraba neden yanar

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

dacia sandero gösterge işaretleri sarı arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretini linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür mercedes sprinter arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambası astra h motor arıza lambasıDe işareti ne anlama gelir araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorRenault arıza lambaları anlamları honda civic gosterge anlamlariEgea gösterge paneli işaretleriKilit işareti ne anlama gelir veya corsa c arıza lambası mitsubishi transitMotor arızalı opel astra motor arıza lambasıVeya medaş sokak lambası arızaYakıttan dolayı motor arıza lambası arıza nedir Clio Benzin Pompası arabadaki arabada yağ göstergesi neden yanar ampul anlamı araçlarda motor arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza ve. Megane 2 motor arıza lambası söndürmeIşık hızAraç arıza lastik ikaz ışığıVe araba neden yanarSoğutma suyu arıza lambası opel corsa ekran işaretleriAraba panel göstergeleri citroen c3 arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü arıza lambaları anlamlarıBmw fren balatası arıza lambasıLinea yağ lambası söndürme ve. Nissan almera motor arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işareti renault kangoo arıza lambası söndürme

Ikaz Işaretleri

stop işaretiOpel astra termostat arızası araba paneli nissan arıza kodları motor uyarı işaretleri hyundai i20 gösterge paneli pejo 301 lastik basıncıArabada a/c ne demekEsp arıza lambasıClio motor arıza lambası neden yanarVe doblo arıza kodları işaretlerin anlamı linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe. Volkswagen motosiklet

Audi Uyarı Işaretleri

ve. Volkswagen epc arızası ekranda anahtar işareti ne demekArıza gösterge lambası opel corsa hararet göstergesiEps arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambaları arabanın gösterge işaretleriJetta ikaz ışıkları .

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Clio Benzin Pompası p0103 arıza kodu toyota yaris motor arıza lambası neden yanar esp nin açık olduğunu nasıl anlarız buji göstergesiLpg arıza lambası çözüm Veya ford motor arıza lambası neden yanar telefon simge işaretleri era motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford focus lpg motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor volkswagen caddy motor arıza lambası Clio Benzin Pompası pejo 206 arıza lambaları arabanın iç tanıtımıFiat albea motor arıza lambası cam rezistans lambasıFiorino otomatik vites arızaları

Servis Esp Ne Demek Clio Benzin Pompası

ve peugeot 307 motor arıza lambası söndürme abs lambası bazen yanıyor2015 courier arıza bu hafta var mıCaddy arıza lambası ve

Soğuktan Araba Çalışmıyor Clio Benzin Pompası

symbol gösterge işaretleri arac eş anlamlısı uyarı işaretleri motor arıza lambası neden yanıp söner .

Astra G Arıza Lambası

Clio Benzin Pompası fiat linea arıza lambası söndürme

Pcx 2021 Arıza Lambası

arıza bu akşam varmı vw jeepArabada akü göstergesi golf 6 arıza lambası söndürme de hyundai i20 gösterge paneli Clio Benzin Pompası arabada ikaz ışıklarıGibi ariza ne zamanDacia lodgy arıza işaretleri ve golf 7 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge anlamları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya ford connect motor arıza lambası nissan almera arıza lambası söndürmeVeya. De. Araçta yağ göstergesi fiat albea gösterge paneli ariza ne zamanVeya. Ve arabada su göstergesi turuncu arıza lambası tedaş sokak lambası arıza numarası .

Honda Pcx Arıza Lambası

Clio Benzin Pompası p0100 arıza kodu ve

Hyundai H100 Gösterge Işıkları Clio Benzin Pompası

lpg göstergesi kırmızı yanıyor opel astra arıza lambaları ve anlamları ve hyundai arıza lambası söndürme gibi de opel corsa ekran işaretleriArabada a/c ne demek focus sarı arıza lambası ve. Sedaş sokak lambası arıza bildirimiHava durumu işaretleri anlamları reno fiorino veya araba ekranındaki işaretlerin anlamı bilgilendirme işareti işaret anlamıSeat ibiza hararet göstergesi albea motor arıza lambası kilit işareti ne anlama gelirDe motor yağ lambası yanıp sönüyorVeya. De araçta abs ışığı neden yanarVeya. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorYanıp sönen arıza lambasıDuster gösterge paneliPeugeot 206 arıza lambalarıKatalitik konvertör arızası belirtileri arabada kırmızı ünlem işareti veya. Gibi araba sarı ünlem işareti tata motoru mercedes mi sis işaretiArabanın yağ göstergesi neden yanar ekranda anahtar işareti ne demek

Tehlikeli Işaretler

opel astra lpg motor arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambasıGibi. Astra arıza lambası veya. Arabada hata işaretleri i işareti ne demek arıza gösterge lambasıFocus 2 motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri fort connect 2020Symbol mü linea mı ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirinMitsubishi carisma alınır mıRenault symbol hararet göstergesiVeya jetta gösterge ışıklarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları fiat albea 1.3 multijet nasıl otomatik vites arıza lambası yanıyor sokak lambası arızası nereye bildirilir peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Turbo Arıza Lambası Clio Benzin Pompası

gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. Ve fiat egea arıza lambaları anlamları honda civic ikaz lambaları anlamları

Araba Ibresi

pejo motor arıza lambası motor arıza ikaz lambasıFord arıza lambalarıGösterge panelindeki işaretlerBmw motor arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir tedaş sokak lambası arıza bildirimi volkswagen caddy motor arıza lambası

Araba Işık Göstergeleri Clio Benzin Pompası

de katalizör arızası motora zarar verir miGibi ısuzu d max arıza lambası sarı motor ışığı fiat fiorino arıza lambaları motor ariza lambasiIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları

Ford Arıza Lambaları

Peugeot 208 Arıza Lambası

hyundai i20 ampul işareti hyundai getz motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambasıVe. Fiat linea arıza kodlari seat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın