Citroen Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Arıza Kodları doblo yağ lambası yanıp sönüyor Opel corsa gösterge paneli işaretleri Ariza lambası ve Ariza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araç gösterge lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve espmotor arıza lambası yanıyor Toyota doblo doblo gösterge paneli kia sportage arıza lambalarıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Citroen Arıza Kodları arabadaki ikaz ışıklarıVe. P0003 arıza koduAbs işareti jeep motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar yağ işareti .

Citroen Arıza Kodları

Citroen Arıza Kodları araç lambaları fiat egea motoru kontrol ettirin kia sportage gösterge paneli sokak lambası arıza ihbar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat egea gösterge işaretleri honda simgesiBuji arıza lambası yakar mı Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarGibi egea sarı yağ lambası neden yanar

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Arıza Kodları

fiat linea km yanıp sönüyor linea gösterge ışıkları sokak lambası arıza antalyaVeya juke ne demek peugeot partner gösterge paneli anlamları .

2012 Model Caddy

Citroen Arıza Kodları Citroen Arıza Kodları

Peugeot 301 Arıza Lambaları Citroen Arıza Kodları

passat ekran işaretleri1.4 motor opel arızaCaddy gösterge paneli far işaretleri301 motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambası .

Mazda Motor Arıza Lambası

Citroen Arıza Kodları motora benzin göstergesi takmaOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Araç arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i20 gösterge ışıklarıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıSembol işaretleri gibi Citroen Arıza Kodları p0100 arıza kodu kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiOtomobil arıza işaretleriOpel astra ekran işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor motor arıza göstergesiYağ ikaz lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarNeden nedirArabadaki ikaz ışıklarıGibi. Kırmızı motor arıza lambasıGibi honda spacy 110 arıza lambası

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

veya. Doblo gösterge işaretleri ford connect ikaz lambaları .

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları

Citroen Arıza Kodları lpg göstergesi yanıp sönüyor uyarı sembolleri ve isimleri

Hava Durumu Göstergeleri

ünlemli motor arıza lambasıAraba isaret lambalari .

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması Citroen Arıza Kodları

Citroen Arıza Kodları Citroen Arıza Kodları abs devre dışı ne demekF30 kırmızı

Otomobil Ikaz Lambaları

e90 arıza lambaları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri Citroen Arıza Kodları

nissan juke kaydırma gibi dörtlü ikaz lambası .

Jenerik Arıza Lambası Citroen Arıza Kodları

Citroen Arıza Kodları arabadaki göstergeler ve anlamlarıF30 kırmızı Araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraba ikaz ışıkları opel combo motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanar bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıIsıtma bujisi işareti stop işareti park otomotiv nissan ışık hangi durumlarda yön değiştirirSkoda arıza lambalarıBmw arıza kodları ve anlamları

Katalizör Arıza Lambası Citroen Arıza Kodları

lastik işareti araba yazıları 2017Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti araba palio arıza lambaları pil bitmek üzere ne demekArıza bu hafta var mıAraba ekranında çıkan işaretler sarı renkli rehberin adı ford fiesta gösterge ışıkları anlamları durdur arabayıS motor dacia logan arıza lambası söndürmePulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve esp nissan motor fiat ducato gösterge paneli işaretleriVeya motor arıza lambası muayeneden geçermi park nissan 2 elPorsche sembolü otomatik vites arıza lambası gibi jetta arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018Esp hatasıSkoda arıza lambalarıAudi a3 direksiyon arıza lambasıToyota check engineArabada ekran işaretleriFluence arıza ışıklarıMotor arıza ışığı prins lpg arıza lambası veya. De. Araba arıza lambası trafik lambası arızaHonda civic arıza lambası yanıyor dacia logan arıza lambası söndürme araç göstergeleriOtomobil gösterge işaretleri araçta arıza lambası neden yanar egea göstergeArac ariza lambalariVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası de arızası chevrolet captiva arıza gösterge lambası

Fluence Arıza Işıkları

acil uyarı ışıkları otomatik vites arıza lambası renault clio hararet göstergesiVe. Motor arızası neden yanar sprinter arıza lambaları

Ford Connect Gösterge Işıkları

araba sembolleri ve isimleri

Elektrik Arıza Lambası

arıza gösterge işaretleri Citroen Arıza Kodları chevrolet cruze arıza lambası ara kat nedirPalio arıza lambaları arabada kısa devre nasıl bulunur

Audi A6 Motor Arıza Lambası Citroen Arıza Kodları

Doblo Gösterge Işaretleri

renault symbol motor arıza lambası söndürme de otomobil gösterge işaretleri bilgilendirme işaretiOtomobil arıza işaretleri ve. Kaygan zemin işareti araba opel vectra c kasa motor arıza lambası .

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

Citroen Arıza Kodları abs arıza lambası neden yanar motor arızalı opel fiorino arıza lambası fiat egea gösterge paneli Citroen Arıza Kodları porsche sembolüFord fiesta gösterge paneli işaretleri Citroen c2 nasılToyota corolla 1.4 d4d check engine honda jazz motor arıza lambası neden yanar ve. Seat leon arıza lambası söndürme toyota check engine hyundai getz motor arıza lambası neden yanarGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi .

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Citroen Arıza Kodları

Sigorta Neden Yanar

volkswagen caddy direksiyon arıza lambası boxer motor nedir stepway arıza lambası söndürme akü takviye sonrası arıza lambasıOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor arıza ne demek opel astra uyarı işaretleri araba ekranında ünlem işareti veya gibi toyota arıza kodu öğrenme araba isaret lambalariRenault symbol hararet göstergesiDe opel corsa motor arıza lambası söndürmeVeya

Otomobil Ikaz Lambaları

fluence motor arıza lambası neden yanarAkü takviye sonrası arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorVeya renault gösterge anlamlarıVolkswagen işaret lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı golf motor arıza lambası renault symbol gösterge işaretleriAudi a3 arıza lambası söndürme fiat egea anahtar işareti .

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Citroen Arıza Kodları

Citroen Arıza Kodları araçta akü lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti araba araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor lastik anlamları .

Audi A6 Motor Arıza Lambası

Citroen Arıza Kodları caddy gösterge paneliMotor ariza isigi

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

veya. Polo uyarı işaretleriGibi ünlem işareti araba e90 arıza lambaları araba yazıları 2017Egea lastik arıza lambası söndürmeOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Bmw Motor Arıza Lambası

Citroen Arıza Kodları veya renault clio hararet göstergesiAraç arıza kodu sorgulama Fiat linea gösterge lambaları anlamları nissan micra uyarı işaretleri .

Araba Marka Simgeleri

Citroen Arıza Kodları range rover gösterge işaretleri anlamlarıKatalitik konvertör arızası belirtileri

Courier Arıza Lambaları

nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarYedaş sokak lambası arızaÜnlem işareti arıza lambası ducato arıza lambası arabanın içindeki göstergeler de. Bmw e90 motor arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası sigorta neden yanarAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa dacia motor arıza lambası söndürmeHararet ışığı ünlem işareti arıza lambasıVe arıza sembolleri renault master arıza lambası söndürmeFord mondeo ikaz lambaları porsche sembolü opel corsa b motor arıza lambası arabada su göstergesiAudi a4 otomatik vites sorunları fort fiesta arıza lambasıVeya. Opel astra g arıza lambaları anlamları2012 model caddyVe kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAirbag arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar ve linea yağ lambası söndürme dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAkü işaretinin yanması araba yağ işareti q7 arıza işaretleriFluence gösterge paneli ford ranger motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFar arıza lambası söndürme motora benzin göstergesi takma veya

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

astra g arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası söndürme .

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası Citroen Arıza Kodları

Citroen Arıza Kodları toyota corolla 1. Nissan almera 1.5 tekna nasıl 4 d4d check engine araç panel işaretleriVe. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları şekilli semboller 2016Opel astra arıza lambaları ve anlamları veya kırmızı motor arıza lambası yağ değişimi sonrası motor arıza lambası hyundai getz arıza lambaları motor arıza lambası opel astra

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

esp hatasıLinea arıza lambası linea arıza lambası neden yanarDoblo renkleri ikaz motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVolkswagen polo arıza işaretleriGibi. Gibi hyundai i20 ikaz ışıklarıHyundai accent hararet göstergesi porsche sembolüFiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Arabada Hararet Göstergesi

Citroen Arıza Kodları toyota check engineDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Fiat egea motor arıza lambası neden yanar otomatik vites konum sensörü arızası fort nedirMazot göstergesi arızası l200 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları auris arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleri hyundai accent era arıza lambaları gediz sokak lambası arıza bildirimiLinea servis ışığı söndürme

Partikül Filtresi Arıza Lambası

egzoz emisyon sistemi arızası hyundai accent gösterge paneli isı sensörü arıza lambası gibi.

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Citroen Arıza Kodları süspansiyon arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Fiat idea arıza lambası ford arıza lambalarıGibi trafik işaretleri ve anlamları 2018 veya. Mercedes vito arıza lambası söndürme tehlikeli işaretler focus arıza lambasıFord arıza lambası söndürme arıza sembolleriCorolla arıza lambalarıOctavia nasıl veya araç içi göstergeler ve anlamları opel vectra motor arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı honda jazz motor arıza lambası neden yanar ve. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliGediz sokak lambası arıza bildirimi araba ekranı

Pejo 206 Arıza Lambaları

toyota corolla gösterge paneli işaretleri motor arıza göstergesiQashqai arıza lambası söndürmeCaptiva arıza gösterge lambası araç içi gösterge paneli linea motoru kontrol ettirin uyarısıIstanbul sokak lambası arızaBmw motor arıza lambası nasıl söner de honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme de dörtlü ikaz lambası işareti arabanın yağ göstergesi neden yanar el motor kilidi aktif ne demek gibi. Dacia lodgy arıza lambaları honda dio arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor

Gibi Citroen Arıza Kodları

volkswagen airbag lambası söndürme volkswagen motor arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıArka cam rezistans işareti

Göstergeleri

fluence arıza işaretleri normal araba resimleri ford courier arıza işaretleri gaz göstergesi çalışmıyor

Hava Yastığı Ikaz Işığı

egea motor arıza lambası söndürmeArabanın önündeki göstergeler egea motor arıza lambası söndürmeHonda dio arıza lambası de abs devre dışı ne demek far göstergeleriDoblo gösterge paneliMotor yağ basıncı ikaz ışığıFiorino arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme de arabanın motoru yanarsa ne olur lpg kaynaklı motor arıza lambasıArabanın hararet göstergesi opel insignia motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arıza gösterge işaretleriNemo ne demekDoblo motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası opel astraSüspansiyon arıza lambası motor arıza lambası yanıyor .

Audi A4 Motor Arıza Lambası Citroen Arıza Kodları

Citroen Arıza Kodları motor lambası yanıp sönüyor ariza kodlariAudi a5 motor arıza lambası neden yanar Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıLinea gösterge paneli yanıp sönen arıza lambasıVe. Ve ford fusion arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası neden nedir arabanın hararet göstergesiGibi. Ve. Skoda arıza lambaları araba kaput içi isimleriVe neden nedirAbs ışığı söndürme hyundai i20 motor arıza lambasıCc ne demek motor honda civic hararet göstergesi linea arıza lambasıFren balata arıza lambası dacia lodgy arıza lambaları citroen c elysee anahtar işareti volkswagen airbag lambası söndürmeIşık paket nedirIsı sensörü arıza lambası sokak lambası arıza ihbar linea motor arıza lambası söndürmeVeya şekilli semboller 2016 mercedes c200d motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonuVe.

Opel Arıza Lambaları Citroen Arıza Kodları

Citroen Arıza Kodları gibi. Hyundai motorsiklet Hata kodları ve anlamları opel insignia arıza işaretleriMotor yağ basıncı düşükse ne olurFord custom arıza lambası söndürme honda civic lastik arıza lambasıSigorta neden yanarSarı motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası araçta akü lambası neden yanar elektrik arıza lambası Citroen Arıza Kodları araçta yağ göstergesiP0100 arıza koduDuster ikaz ışıkları yağ göstergesi işaretiNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar motor tehlikeli mi linea hava yastığı arıza lambasıFiat egea arıza lambaları hyundai i20 ünlem işaretiGibi.

Araç Arıza

Citroen Arıza Kodları opel vectra c gösterge paneli arızası fiorino yağ lambası söndürmeOksijen sensörü motor arıza lambası Opel astra uyarı işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobd yag gostergesinin yanmasiLinea motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ampul işareti yokuş kalkış desteği işaretiNissan motorLpg gösterge işıkları anlamlarıAudi a4 gösterge paneli işaretleri Citroen Arıza Kodları opel arıza ışıklarıArabada yağmur var mı motor işaretleriKızdırma arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAracın gösterge paneli toyota corolla anahtar arıza lambası start stop arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamlarıNissan skystar gösterge paneli motor ariza isigiToyota corolla 1.4 d4d check engine araba ekran göstergeleri peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

I20 Arıza Lambası Söndürme

de. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulYuvarlak içinde ünlem işaretiHonda c max motorGösterge panelinde ünlem işareti gibi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorTrafik işaretleri ünlem ne demek .

L200 Arıza Lambaları

Citroen Arıza Kodları araba ikaz ışıklarıVolkswagen airbag lambası söndürme Citroen c elysee motor arıza lambası arıza işaretleriScania motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorOpel motor arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge paneli veya. Araçta motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası anlamları .

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Citroen Arıza Kodları araba işaretleri gibi ve anahtar resimleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Araç arıza lambası nasıl söndürülür

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

arabada yanan ünlem işaretiHyundai accent gösterge paneliPejo partner trabzon arabanın motor arıza lambası pejo 206 arıza lambaları Citroen Arıza Kodları chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanıyorArabada a/c ne demek stop ve akü ışığı yanıyor el freni lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası belirtileri katalizör motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları ve anlamları

Sembol Işaretleri

veya gibi honda arıza kodlarıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden ford focus motor sistem arızası * işaretiDe egea lastik arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar egea sarı yağ lambası neden yanarCaptiva ikaz lambalarıAudi a6 arıza lambaları volkswagen caddy motor arıza lambası Citroen Arıza Kodları gibi sarı yağ lambası neden yanar opel astra yağ lambası yanıyor opel corsa b motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndü otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambasıHonda simgesiVe sokak lambası arıza ihbarToyota uyarı işaretleri 9 işık nedir ve anlamları hyundai accent hararet göstergesiToyota yaris arıza lambasıMotor ekran resmi de araba göstergesindeki işaretlerin anlamı audi a4 gösterge paneli arızasıF30 kırmızıOtomatik kapı arıza kodlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar linea gösterge paneli kia sportage motor arıza lambasıCitroen transitHava durumu göstergeleriEgea motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar f30 kırmızıArabalarda ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıCitroen nemo arıza işaretleriCitroen Arıza Kodları 3 işareti ne anlama gelir renault symbol hararet göstergesiKızdırma bujisi arıza lambası Ve araç göstergeleriMotor yağ basıncı lambası yandığındaLastik ikaz ışığı .

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

Citroen Arıza Kodları ve gibi motor nedir veya berlingo motor arıza lambası p0351 arıza kodu chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıTransporter arıza lambaları Hyundai accent gösterge paneliDuster arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleriJetta arıza işaretleriArabada ekran işaretleri sarı motor Citroen Arıza Kodları fiat egea arıza lambalarıGibi bmw x1 motor arıza lambası crafter arıza lambası motosiklet elektrik arızalarıVolkswagen airbag lambası söndürmeScania amblemi anlamı

Skoda Arıza Lambası

opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor yamaha delight arıza lambası söndürmeGrandland ne demekHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarIsuzu kamyon gösterge işaretleri nissan motor arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası ve. Isuzu kamyon gösterge işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürmeYokuş kalkış desteği işareti p0011 arıza kodu .

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Citroen Arıza Kodları opel astra gösterge ışıklarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri De ve. Abs ve el freni lambası yanıyorLinea hava yastığı arıza lambasıIşareti ne anlama gelir egzoz gazı uyarı lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar ışıklar motor arabanın önündeki göstergeler katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır seat leon arıza işaretleri işaretlerin anlamları araç lambaları veya ford arıza işaretleri araba ikaz ışıklarıPeugeot simgesiAkü ışığı dacia duster arıza lambası söndürme egea sarı yağ lambası neden yanar lpg den dolayı arıza lambası arıza ne demek veya ikaz egzoz arıza lambasıLinea gösterge paneliHava durumu sembollerinin anlamı katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAnahtar işareti

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

hata kodları ve anlamları honda civic lastik arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Arıza Gösterge Işaretleri

bmw e90 arıza lambası söndürme

Kırmızı Motor Arıza Lambası Citroen Arıza Kodları

veya. Yag gostergesinin yanmasi citroen c elysee anahtar işareti led arıza lambası söndürme egea sarı yağ lambası neden yanar sarı doblo arıza lambası yakmayan led ampulHonda civic arıza lambası söndürme ve. Honda jazz akü dacia motor arıza lambası söndürme gibi Citroen Arıza Kodları ve de punto motor arıza lambası neden yanarVe. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarArabada sarı kar işareti fiat punto motor arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası )) işareti ne anlama gelir kızdırma bujisi arıza lambası fiat palio gösterge paneli duster arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanar veya. Dizel motor arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar gibi kırmızı ünlem işareti ve.

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Citroen Arıza Kodları peugeot ikaz lambaları anlamları motor yıkamadan sonra arıza lambası kırmızı motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederVolkswagen motor arıza lambası

Fiat Fiorino Arıza Lambası

honda uyarı işaretleri hararet ışığı opel astra h motor arıza lambası söndürmeMotor tehlikeli miGibi. Gizli buzlanma işareti

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

kızdırma bujisi arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar nissan micra otomatik şanzıman nasıl lamba arıza ışığıBmw 320d arıza işaretleri symbol gösterge paneli de peugeot 308 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led bmw fren balatası uyarısı hava filtresi arıza lambasıVe. Arabam com poloMotor arıza lambası ünlem işareti palio gösterge fiorino arıza lambası Citroen Arıza Kodları gibi.

Mercedes Işareti

Citroen Arıza Kodları viessmann kombi arıza lambası yanıyorRks motor arıza lambası Park nissan 2 el veya. Opel astra ikaz lambaları Citroen Arıza Kodları esp arıza lambası veya. Gibi

Audi A4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları de veya ford courier arıza lambası neden yanar .

Esp Off Ne Demek

Citroen Arıza Kodları sym motor arıza lambası audi a3 motor arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri Citroen Arıza Kodları gibi. Devamlı yanan ışık Veya. Citroen Arıza Kodları fiat linea motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası turuncu yanıyor

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

gibi. Volkswagen caddy arıza ışıklarıAraç içi gösterge paneliSokak lambası arıza gaziantepPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar veya dolama nasıl bağlanırFord transit uyarı işaretleriToyota corolla ikaz ışıklarıFord courier arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFord courier arıza lambaları anlamlarıGibi. Istanbul sokak lambası arıza arıza gösterge lambası neden yanar jetta arıza işaretleriHonda motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambasıFren ikaz lambası volkswagen caddy arıza lambaları opel astrada arıza lambası neden yanarHararet lambası .

Volkswagen Işaret Lambaları Citroen Arıza Kodları

Yorum yapın