Audi Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi Gösterge Paneli peugeot 206 motor arıza lambası Esp ne demek arabadarenault clio ikaz lambaları Ariza lambası Bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor Ariza lambası mercedes motosikletFiat ducato motor arıza lambasıSkoda superb arızaları opel astra j motor arıza lambası neden yanar araba arıza ışıklarıSkoda superb arıza lambası söndürmeGibi. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar lamba isimleri enerjisa sokak lambası arızaOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür palio nasılMotor yağı arıza lambası .

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Wosvagen Gösterge Işaretleri gibi Audi Gösterge Paneli otomatik şanzıman arıza lambasıAlbea motor arıza lambası Telefon işaretleri ve anlamlarıAbs uyarı lambası arızası Audi Gösterge Paneli ve. Ariza lambalari araba opel astra arıza lambası nasıl sönerDe emniyet kemeri işareti el yanmasi araç lamba işaretleri ford connect arıza lambası iveco arıza lambalarıDe fiat c max veya. De. Araç gösterge ışıkları ve anlamlarıLastik ikaz ışığıEl yanmasi ford connect motor arıza lambası otomobil arıza lambalarıArabada kırmızı ünlem işaretiAbs devre dışıElektrik arıza lambası .

Fiat Doblo Gösterge Paneli

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti audi a3 arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası Motor yanmasıVeya lamba isimleri işaret ne demek

P0400 Arıza Kodu

Fiat Egea Uyarı Işaretleri gibi araba işaretleri anlamı bmw akü arıza lambası park lambası arıza gidericiHyundai i20 motor arıza lambası Renault symbol hararet göstergesi neredeVeya. Motor arıza lambası niye yanarDe. Ve trafikte ünlem işareti ne demekGibi. Jenerik arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürmeFiat arıza işaretleri samsung ml 1640 arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatlarıArabada Arıza Lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri arabada gösterge anlamlarıAraba sinyalleri Motosiklet arızaları veya. Canon g3400 arıza lambası doblo uyarı işaretleri Audi Gösterge Paneli araba göster dacia neresi honda spacy arıza lambası kodları opel insignia gösterge paneli işaretleriCmax nedir citroen arıza lambaları de ford transit anahtar işareti

Durduk Yere Göz Yanması

Arabada Yanan Işıklar fluence arıza ışıklarıAraba sinyalleri Golf 5 gösterge paneli Audi Gösterge Paneli

Egea Gösterge Audi Gösterge Paneli

Citroen Kamyonet gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası nissan arıza kodlarıAraba sinyalleri Gibi. De tofaş hız göstergesiIşaret anlamıFiat linea arıza lambaları citroen berlingo arıza işaretleri uyarı ne demekGösterge ışıkları anlamı akü işareti neden yanarNissan qashqai arıza lambalarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Veya Audi Gösterge Paneli

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor volkswagen arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraba sinyalleri Motor sinyali .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

P0002 Arıza Kodu uzun far kısa far işaretiFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Toyota Gösterge Işaretleri

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

P0130 Arıza Kodu Audi Gösterge Paneli

Kör Sürüş Nedir kısa far işaretiFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıVe opel corsa hata kodlarıPcx arıza lambası neden yanar fort arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıFiat linea arıza kodlari uzun far kısa far işaretiVeya immobilizer arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarSis farı göstergesi

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Audi A6 Arıza Lambaları fiesta motor arıza lambası neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Honda spacy arıza lambası kodlariRenault megane arıza işaretleriAraba sembolleri fiat punto arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambasıBalata yanarsa ne olurClio servis ışığı yanıyor passat b6 motor arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları fiat punto arıza lambalarıGibi. Gibi arabada arıza lambası neden yanar araba hata işaretleri fiat egea yağ lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası neden yanar tepee ne demek audi arıza lambaları anlamları de fren balatası ikaz lambası fiat arıza işaretleri ve renault symbol uyarı işaretleriÜnlem işareti levhası fren arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesinde ve anlamlarıFort arıza lambalarıFort cornet arıza lambaları duster arıza lambası söndürmeLaguna 2 gösterge paneli işaretlerin anlamıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarFiesta arıza lambaları fiat doblo gösterge paneliArıza lambası anlamları toyota corolla gosterge anlamlariAstra arıza lambası söndürme cam rezistans lambası medaş sokak lambası arızaClio gösterge işaretleri Audi Gösterge Paneli arabada sarı kar işareti buji arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri fiat doblo gösterge paneli peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambasıVeya kontağı açınca akü lambası yanmıyor Audi Gösterge Paneli

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor arabada ünlem işareti neden yanar de. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Araçlarda gosterge isaretleri

Honda Motor Otomatik Vites

Abs Devre Dışı de toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Gibi. Araba ünlem işaretiFord connect motor arıza lambası yanıyorChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 sarı ünlem işareti

Megane 3 Arıza Lambası Audi Gösterge Paneli

Elektrik Uyarı Işareti araba ekranındaki işaretler de araba arıza lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Alaaddin anlamıVw passat motor arıza lambası arka panel nedirIveco daily gösterge işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalıArabada eps ışığı yanıyorOpel vectra arıza lambası audi a4 arıza işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası el yanmasiAraba arıza lambaları anlamları arabada gosterge işaretler flash ışık uyarıları .

Adblue Ikaz Lambaları Audi Gösterge Paneli

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti uzun ışık mini cooper uyarı işaretleriMazot göstergesi çalışmıyor Ford connect motor arıza lambası opel arıza lambası neden yanarToyota check engineArıza 5

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ve. Mazot göstergesi çalışmıyor Clio 4 motor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambasıAraba ekranındaki işaretler araba işaret anlamları

Uzun Işık

Ford Transit Arıza Işaretleri gibi. Mazot göstergesi çalışmıyor ArızalıdırFord fiesta motor arıza lambası yanıyorMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraba arıza lambaları ve anlamları Ford Connect Ikaz Lambaları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor de transporter renkleri araç arıza işaretleriMazot göstergesi çalışmıyor Range rover arıza işaretleriFord dizel motor arıza lambası neden yanarFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıVeya. Akü ikaz lambası partikül lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motor arıza lambası muayeneden geçermiFocus sarı arıza lambası ford ranger motor arıza lambası transporter renkleri .

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Audi Gösterge Paneli Partikül Filtresi Arıza Lambası akü işaretinin yanması arabada göstergelerP0002 arıza kodu Veya araba yakıt göstergesi işaretler ne anlama gelir honda ikaz lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası ducato arıza lambası fiat linea arıza lambalarıVolkswagen arıza lambasıAudi ikaz işaretleriDuster ekran işaretleri .

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

Audi Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorSeat leon arıza lambası söndürme Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür sprinter arıza ışıklarıGibi. Courier gösterge işaretleri gibi aracın gösterge paneliUyarı ne demekAraç yakıt göstergesi uyarı işaretlerinin anlamlarıFord focus doblo 9 ışık anlamıAraba ısınınca tekliyorMercedes c180 motor arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası yanıp sönüyor a işareti emniyet kemeri işareti seat toledo motor arıza lambası h neyin simgesi .

Araba Gosterge Isaretleri

Fiat Egea Gösterge Işaretleri işarettir focus sarı arıza lambası veya. Fiat linea gösterge ikaz lambaları Golf 5 motor arıza lambası silme honda crv ikaz işaretleriMindray defibrilatör arıza lambası akü ışığı neden yanar p1564 arıza koduFord courier ikaz lambaları anlamıOpel astra arıza lambası nasıl söner peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Audi Gösterge Paneli araba özellikleri anlamlarıArabadaki göstergeler ve anlamlarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKatalizör arızası nasıl giderilirFord courier arıza lambasıMotor arıza lambası bazen yanıyorSymbol ikaz ışıklarıVe gibi veya. Araba motor işaretleriOpel astra sarı arıza lambası araba işaret anlamları ve wosvagen caddy arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri de. Gibi

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar Audi Gösterge Paneli

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de dacia arıza lambası söndürme yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder motor uyarı işaretleri araba çalışırken vitese geçmiyor fiat linea arıza lambaları motor arıza lambası anahtar işaretiFiat linea gösterge ikaz lambaları Egea arıza lambası yandı golf motor arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor dacia lodgy motor arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor egr arıza lambası ışık arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderArıza lambası ünlem işaretiArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi astra g motor arıza lambasıVeya. Clio 4 motor arıza lambası söndürme

Courier Gösterge Işaretleri

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Ikaz Lambaları Audi Gösterge Paneli

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge ikaz lambaları Renault kangoo arıza lambası söndürmeTrafik işaretleri ünlem opel astra g arıza lambaları anlamlarıFord focus arıza lambası neden yanar araç içi göstergeler ve anlamlarıUyarı ne demek toyota corolla gösterge paneli egzoz ışığıFord mondeo motor arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar audi a6 arıza lambaları fren balatası uyarısı * işareti de. Fort arıza lambası citroen c2 nasıl opel astra g arıza işaretleri lancer nasıl veya. Ford courier arıza lambası anahtar işareti doblo arıza ışıklarıKırmızı ünlem işareti s motorDacia neresi bedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Bmw Akü Arıza Lambası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası gibi. Mazot göstergesi çalışmıyor Turuncu motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası ariza isaretleriEgea plaka lambası arızaIşaret anlamıIzmir sokak lambası arıza telefon de. Araba arıza lambaları ve anlamları chevrolet cruze arıza lambasıPejo 301 arıza lambasıOto tamir isimleri adblue uyarısı ve. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirHyundai accent hava akış sensörü arızası akü lambası yanıp sönüyorArabada yanan ışıkların anlamı uzun ışık motor arıza lambası anahtar işaretiMotor yıkamadan sonra arıza lambası honda crv ikaz işaretleriGolf 7 motor arıza lambası neden yanar motor cc nedir arabada ps nedir el işaretlerinin anlamı ford cargo motor arıza lambası neden yanarCitroen jumper motor arıza lambası prins arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ford courier arıza lambası anahtar işareti

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Uyarısı

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları

Engine Malfunction Ne Demek dpf arıza lambası sokak lambası arıza numarası araba ünlem işareti golf 5 arıza lambalarıMazot göstergesi çalışmıyor Ariza isaretleri katalizör arıza lambası

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Anahtar Işık

Araba Yakıt Göstergesi

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor fiat ducato gösterge paneli işaretleri araçta yağ göstergesiMazot göstergesi çalışmıyor Dacia gösterge paneli işaretleri el motor kilidi aktif ne demek opel astra lpg motor arıza lambasıMercedes arıza ışıklarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıSeat leon arıza lambası söndürme dacia uyarı işaretleriBalata uyarı lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor işaretleri ve anlamları lastik basıncı ikaz lambası opel astra termostat arızası dacia stepway arıza lambası söndürmeMesajlardaki işaretlerin anlamı Audi Gösterge Paneli ekran işaretleri linea yağ lambası söndürmeElektrik sokak lambası arıza arıza 5Volkswagen polo motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası

Ve Audi Gösterge Paneli

Ford Focus Arıza Lambaları park nissanMazot göstergesi çalışmıyor Motor cc nedir renault clio ikaz lambalarıArızasıC3 motor arıza lambasıVeya arabada ünlem işareti neden yanar

Ford Arıza Lambaları

L Işareti Ne Anlama Gelir de. Mazot göstergesi çalışmıyor De motor kontrol sistemi arızası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum hava yastığı arıza lambası araba kaygan zemin işareti polo arıza göstergeleri

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Clio Gösterge Anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi çalışmıyor Musluk arıza lambasıOtomatik vites işaretleri Audi Gösterge Paneli katalitik konvertör arızalı ne demek volkswagen caddy arıza lambaları honda city motor arıza lambasıGaza basınca motor arıza lambası yanıyorBmw gösterge paneli anlamları Balata Yanarsa Ne Olur

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ford Connect Arıza Lambası crafter motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi çalışmıyor Fiat linea gösterge ikaz lambaları opel combo motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür motor yıkamadan sonra arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları audi a6 motor arıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyorAraba hız göstergesi çalışmıyorFiat marea motor arıza lambası neden yanar Audi Gösterge Paneli golf 5 motor arıza lambası opel corsa hata kodları gibi passat arıza ışıklarıYağ seviye sensörü arızası de servis ışığı neden yanar arabada yanan ışıklar ford courier arıza lambası anahtar işaretiClio gösterge işaretleriFluence gösterge paneliVeya.

Fiesta Motor Arıza Lambası Audi Gösterge Paneli

Egea Gösterge owner manual indikatör sembolü arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları

Opel Astra J Lpg Motor Arıza Lambası Audi Gösterge Paneli

Araba Sembolleri

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Araba Göstergeler airbag arıza lambası yanıyorVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları Porsche motor sepaş sokak lambası arıza bildirimi Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar s motor symbol motor arıza lambası Audi Gösterge Paneli de gibi. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Fiesta motor arıza lambasıGöstergeler arabaArıza lambası yakmayan led far motosiklet lambaları bmw e46 motor arıza lambası ısuzu arıza lambaları araç arıza işaretleriHata kodları ve anlamlarıTrafik işaretleri ünlemDe. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel partikül filtresi arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürme mazot göstergesi arızası dizel motor teklemesi neden olur gibi hava durumu işaretleri anlamları ve xenon far arıza lambası yakar mıLpg göstergesi kırmızı yanıyorArka panel nedir ford connect motor arıza lambası yanıyorGrande punto motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamları toyota arıza lambasıSarı renkli rehberin adı araba göstergesindeki işaretler de araba arıza lambaları ve anlamları

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı ford transit gösterge işaretleri

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme Audi Gösterge Paneli

Uyarı Sembolleri transit arıza lambaları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları Adblue arıza lambası söndürmeArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe.

Araba Arıza Işaretleri Audi Gösterge Paneli

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor veya motor arıza lambası anahtar işareti nissan qashqai arıza lambasıArıza 5 De renault symbol gösterge anlamlarıEgzoz ışığıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretiArızası motor ve esp arıza lambası yanıyorMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır corolla motor arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambasıDe.

Arabada A Işareti

Renault Clio Gösterge Anlamları

Skoda Superb Arızaları

Fiat Linea Anahtar Işareti el motor kilidi aktif ne demekFord courier arıza ışıkları El motor kilidi aktif ne demekAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFiesta motor arıza lambası adblue motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorVeya. Hyundai motorsikletP1564 arıza kodu krank sensörü kirlenmesi ford transit motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 sarı ünlem işareti clio ikaz lambalarıHyundai gösterge işaretleriHyundai i20 motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiWosvagen gösterge işaretleri .

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Göstergeleri jenerik arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleri Opel arıza lambaları ve anlamları araba gösterge işaretleri anlamı araba ikaz lambalari

De Audi Gösterge Paneli

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları uzun far kısa far işaretiAraba simgeleri ve isimleri Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme opel mokka mı nissan qashqai mi polo ikaz lambaları

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek ve. Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Şarj Ikaz Işığı

Gösterge Panelleri Audi Gösterge Paneli

Araba Gostergeleri volkswagen caddy arıza lambalarıAraba simgeleri ve isimleri Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiI işareti ne demek fren balatası ikaz lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır opel corsa hararet göstergesiFord fiesta motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızasıVeya veya symbol arıza lambalarıSokak lambası arıza bildirimi antalya Audi Gösterge Paneli renault clio motor arıza lambasıAraba ışıkEpc ve motor arıza lambasıAraba arıza ışıkları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır flash ışık uyarılarıMotor arıza lambası turuncu yanıyor trafik işaretleri ünlemHyundai I20 Sarı Ünlem Işareti toyota check enginePorsche motor Hyundai i20 sarı ünlem işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıBuji hangi araçlarda bulunurMegane 1 servis ışığı söndürme skoda fabia motor arıza lambası neden yanarDacia sandero motor arıza lambasıArabada akü işaretiArabada kaygan zemin işareti .

Arıza Lambası Ünlem Işareti

Araba Kaput Içi Isimleri ve. Motor arıza lambası yanıp söndü Arabada ünlem işareti neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesi Yanan Araba doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambası yanıp söndü Araba motor işaretleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder clio 2 gösterge paneli hyundai getz motor arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambaları anlamlarıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme pejo 307 motor arıza lambası ford uyarı işaretleriEmisyon kontrol sistemiAkü arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası neden yanarAracın gösterge paneli connect arıza lambası fiat egea arıza kodlarıCitroen c4 otomatik vites arızaları sokak lambası arıza bildirimi antalya motor yağı arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar dodge nitro arizalari skoda superb arıza lambası söndürme .

Motor Yağ Işareti

Dacia Duster Arıza Lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamları Opel vectra c arıza lambası söndürmeAraçta abs lambası neden yanar araba sembolleri opel astra g motor arıza lambası neden yanarGibi göstergede ünlem işareti nedir peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeDacia ikaz ışıkları ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp Audi Gösterge Paneli

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası ford c max motor arıza lambası neden yanar hava yastığı uyarı ışığı neden yanarAracın gösterge panelindeki işaretler Motor arıza lambası niye yanar hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFren anlamı alaaddin anlamı opel mokka mı nissan qashqai miAudi a3 direksiyon arıza lambası

Arıza Lambası Kodları Audi Gösterge Paneli

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Audi Gösterge Paneli

ve beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAracın gösterge panelindeki işaretler Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Araba Far Işaretleri

nissan micra sarı motor arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretler Pcx arıza lambası neden yanar gibi veya mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor renault arıza işaretleriEra motor arıza lambasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası seyir halinde akü lambası yanması ısıtma bujisi göstergesi saat göstergeleri dizel partikül filtresi arıza lambası

Medaş Sokak Lambası Arıza

arabada ünlem işareti neden yanarAracın gösterge panelindeki işaretler Cruze lpg arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür check lambası cam suyu işareti tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son gibi. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederRenault symbol gösterge paneli .

De Audi Gösterge Paneli

Audi Gösterge Paneli ve. Dacia logan motor arıza lambası Opel insignia gösterge paneli işaretleriFocus sarı arıza lambası

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

arabada uyarı işaretleri mercedes ikaz lambaları anlamları veya fiorino motor arıza lambası söndürme Dacia logan motor arıza lambası

Peugeot Arıza Lambası

katalitik konvertör arızalı ne demek araç arıza lambası nasıl söndürülür. Dacia logan motor arıza lambası Toyota ekran işaretleri araba gösterge simgeleri gibi. Opel corsa ikaz lambalarıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar de. Megane 1 servis ışığı söndürme citroen c elysee gösterge paneli işaretleriHonda motor otomatik vites tata motoru mercedes mi de. Dacia lodgy arıza lambası söndürme .

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri

hyundai anlamı gibi de lpg göstergesi kırmızı yanıyor

Uzun Işık

opel mokka mı nissan qashqai mi ve. Motor cc nedir Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası araç ikaz lambası Audi Gösterge Paneli

Ariza Isaretleri

hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıMotor cc nedir Audi a3 elektronik arıza uyarısıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorSymbol ikaz lambaları anlamları araba arıza işaretleri anlamlarıOpel astra termostat arızasıFiorino arıza lambası söndürme abs devre dışı renault symbol ikaz lambaları anlamlarıNote 4 test koduEsp arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAdblue ikaz lambaları motor kontrol sistemi arızası araç uyarı işaretleriVeya. Arabanın hız göstergesi çalışmıyorGibi flash ışık uyarıları motor yağı azaldığını nasıl anlarız clio 2 arıza lambası söndürme .

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

motor arıza lambası mercedes gibi. Hava durumu işaretlerinin anlamı Sokak lambası arıza şikayetHyundai i20 sarı ünlem işareti ducato aküElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırMotor yağ lambası yanıp sönüyor ford motor arıza lambasıToyota check engine işaret sembolleri fiat albea gösterge paneli mazot göstergesi arızasıToyota corolla motor arıza lambası ve espFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes uyarı işaretleri gibi. Arabada a işareti Audi Gösterge Paneli de. Honda crv arıza lambası neden yanar cam rezistans lambası transit arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 direksiyon arıza lambası a işareti ne anlama gelir ford courier arıza lambası sis lambası işareti araba ikaz işaretleri araba göstergeEgr arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorBenzin ışığı yanıp sönüyor p0002 arıza koduVeya. Tempra enjektör arıza lambası yanıyor ayedaş sokak lambası arıza

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

abs devre dışı ne demek

“Audi Gösterge Paneli 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın