Axor Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Axor Arıza İşaretleri mot ne demek Arabada eps ışığı yanıyor Ariza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarford custom arıza lambası söndürme Ariza lambası Ford focus motor arıza lambası söndürmeGibi citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVeya. C200d motorBmw x1 motor arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısıOpel arıza lambasıTepee ne demekIkaz lambasıFiat punto arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası söndürmeTrafik ışıklarının anlamıStop arıza lambası neden yanar Axor Arıza İşaretleri opel corsa direksiyon arıza lambası tehlikeli araba

Krank Sensörü Kirlenmesi

Yanan Araç de fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorDe ford courier ikaz lambaları ve anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanar renault symbol yakıt tüketimi göstergesi arabada uyarı işaretleri Axor Arıza İşaretleri arabada sarı kar işaretiAkü lambası sürekli yanıyor Axor Arıza İşaretleri clio mavi ışıkEllerin içinin yanması Axor Arıza İşaretleri motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası muayeneden geçermi ford focus i işaretiKaygan yol işaretiGösterge paneli ışıklarıGibi. Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarVeya. Toyota accent soğuktan motor arıza lambası yanar mıLinea arıza lambası neden yanar honda civic fb7 motor arıza lambası symbol gösterge paneliVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar polo direksiyon arıza lambası araba ön panel araç arıza kodları ve çözümleri toyota corolla motor arıza lambası neden yanar fiat marea gösterge paneli

Sokak Lambası Arıza Tel Axor Arıza İşaretleri

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Fiat doblo arıza lambası söndürme de. Mercedes i20 sokak lambası arıza ayedaşFiesta motor arıza lambasıEgzoz arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli arızası ford kuga motor arıza lambası neden yanar jetta kırmızıGibi trafik işaretleri görselleri sarı motor arıza lambası neden yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda var ekran sekilleri golf motor arıza lambasıVeya opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası el işaretlerinin anlamı egea motoru kontrol ettirin

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri araç göstergesiVeya. Linea anahtar işaretiDacia dokker gösterge işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyor esc arıza lambası neden yanarGibi. Renault symbol hararet göstergesi neredeVe. Toyota motor arıza lambası söndürmeGolf arıza lambaları porsche simgesi ve skoda superb arızaları .

Arabada Hararet Göstergesi

Axor Arıza İşaretleri Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme araç arıza işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son sarı arıza lambası neden yanarNissan gösterge anlamları Ampul arıza lambası muayeneden geçermi araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor citroen c elysee anahtar işaretiVeya. Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniHyundai h100 gösterge ışıkları kia sportage arıza lambalarıAstra motor arıza lambası gibi araba gostergesiSarı yağ lambasıFocus arıza lambaları akü şarj sistemi arızasıVe. Renault symbol ekran işaretleri

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

Sis Farı Işareti

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Abs Işığı Söndürme de. Nissan gösterge anlamları Arabadaki göstergeler ve anlamları .

Adblue Ikaz Lambaları Axor Arıza İşaretleri

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor volkswagen sogutma suyu uyarısı renault kangoo motor arıza lambası renault ikaz lambaları anlamlarıAraç arıza lambası neden yanar Fiat motosikletChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

2013 Model Dacia Dokker arıza lambası ünlem işaretiAraç arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza bildirimi antalyaMercedes sprinter arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza lambalarıHyundai accent hararet göstergesiCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme dizel yakıt göstergesi arızası araçta panel nedir astra motor arıza lambasıGibi nissan navara motor arıza lambasıDe ısuzu d max arıza lambası saatlere gore anlamlarVeya.

Akü Anlamı

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları havada duran gece lambasıIkaz ışığı Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVe stop işaretiCitroen berlingo arıza işaretleri de. Esp arıza lambasıAudi gösterge işaretleri peugeot 308 arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi citroen berlingo gösterge paneli işaretleri arka sis lambası işaretiOpel corsa c arıza lambası sokak lambası arıza izmir sprinter arıza lambalarıNissan direksiyon citroen motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat egea göstergeSymbol ünlem işareti volkswagen polo ikaz lambalarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarSuzuki yarış motoru fiyatları astra g motor arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıVolkswagen sogutma suyu uyarısı araç motor arıza lambası neden yanarAraç göstergelerLpg filtresi tıkanma belirtileri Axor Arıza İşaretleri doblo uyarı işaretleriOpel astra h motor arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı gibi ford arıza lambalarıCitroen c elysee anahtar işaretiAraba ikaz göstergeleri fiat punto arıza işaretleri araba ingiliz anahtarı işaretiDacia gösterge anlamları işaret ve anlamlarıEmisyon arıza lambası veya. Gibi.

P1564 Arıza Kodu

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri arıza lambası söndürme aparatıEgea anahtar işareti söndürme Opel arıza lambasıRenault symbol arıza ışıkları gibi megane 2 servis ışığı yanıyor ford courier anahtar işaretiVeya. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMegane 2 oksijen sensörü arızasıPolo uyarı işaretleriPeugeot arıza lambasıFort arıza lambasıAudi motor arıza lambasıArıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneliMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiHyundai getz motor arıza lambasıFord courier sarı anahtar işaretiAudi uyarı işaretleriAraba uyarı işaretleri ve anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi Axor Arıza İşaretleri

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları araba arıza göstergesiEgea anahtar işareti söndürme Renault arıza lambaları anlamlarıClio 4 motor arıza lambası neden yanar ve hyundai i20 gösterge paneliMotosiklet arıza lambası neden yanarFiat marea gösterge paneli .

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Axor Arıza İşaretleri Araç Göstergeler soğuktan araba çalışmıyor duster nedir dacia solenza arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti Arabada musluk işareti ford custom arıza lambası söndürmeVe pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraba gostergesiCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri dacia motor arıza lambası neden yanar astra k motor arıza lambasıVeya. Ve. Fe sembolüVe. Kızdırma bujisi arıza lambasıOtomatik vites simgeleri peugeot bipper motor arıza lambasıToyota arıza ışıkları ışıklar otomotivBedaş sokak lambası arızaArka cam rezistansı göstergesiAraç Göstergesi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArabada hararet göstergesi Jetta arıza işaretleri .

Bmw Gösterge Paneli Anlamları Axor Arıza İşaretleri

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault pil bitmek üzere ne demek gibi. Fiat doblo arıza lambası söndürme Dacia gösterge anlamları at resmi olan araba soğutma suyu seviyesi uyarısıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri dacia gösterge anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambasıPalio nasıl araç arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıAraba ön panelPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar yamaha delight arıza lambası söndürme gibi ısuzu d max arızalarıAbs lambası bazen yanıyor dodge nitro arizalari .

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Axor Arıza İşaretleri Uyarı Işaretleri Nelerdir punto arıza lambalarıArabanın göstergeleri Opel corsa b motor arıza lambası neden yanarArka sis lambası işaretiVeya. Motor motor fren balatalar yanarsa ne olur arabanın göstergeleriHonda motor arıza lambası check arabada kia cerato motor arıza lambasıAraba arıza göstergeleri kalp işaretleriHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorAudi gösterge işaretleri araba gösterge lambaları dacia motor arıza lambası neden yanar

Egea Gösterge Işıkları

Gösterge Paneli Işıkları de radar işareti bmw far arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeArabanın göstergeleri De. Connect arıza lambaları Axor Arıza İşaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar nissan gösterge anlamları .

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

Ford Fiesta Arıza Lambaları volkswagen ikaz lambalarıKrank sensörü kirlenmesi Opel astra g motor arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürme

Araba Gösterge Paneli

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar de motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Krank sensörü kirlenmesi Araçlarda gosterge isaretleri de. Tofaş gösterge ışıkları sigortası peugeot boxer arızaları 2013 model dacia dokker motor lambası citroen motor arıza lambası söndürmePassat uyarı işaretleri h işaretinin anlamıR25 motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları peugeot bipper motor arıza lambasıVe megane 2 oksijen sensörü arızası .

Araba Kaput Içi Isimleri

Jetta Ekran Gostergeleri veya veya

Mazdacı Ahmet Düzce

Nissan Ne Demek fiat idea arıza lambası citroen c elysee gösterge paneliAraba uyarı işaretleri ve anlamları Motor arıza lambası turuncu yanıyor Axor Arıza İşaretleri ducato arıza lambası clio motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor el freninin çekili olduğunu gösterirMotor soğutma suyu ikaz lambasıDucato motor arıza lambası

Lastik Arıza Lambası Axor Arıza İşaretleri

Peugeot Boxer Arızaları stop arıza lambası neden yanar polo arıza lambaları peugeot 3008 motor arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMondeo arıza lambası söndürme audi uyarı işaretleriVe

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri ve araba ön kaput parça isimleriAraba uyarı işaretleri ve anlamları Duster arıza lambaları opel astra h motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDe. Symbol motor arıza lambası de.

Dacia Arıza Lambaları

Radar Kilidi Nedir araç paneli nedirAbs uyarı lambası Renault ikaz lambaları de. Mercedes motor arıza lambası neden yanarArabada yol resmiScirocco ne kadar yakarEgr arıza lambası söndürme ve.

Renault Arıza Lambaları Anlamları Axor Arıza İşaretleri

Adblue Ikaz Lambaları arac gosterge isiklari anlamlariEgea amerikan park arıza lambası Grandland ne demekArka sis lambası işareti pejo arıza lambaları fiat egea anahtar işareti söndürme vw ampul arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor pejo 301 lastik basıncı araba arıza göstergesi gibi dacia duster arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası söndürme

Linea Ampul Arıza Lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası seat ibiza gösterge paneli megane 3 motor arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambası Ve. Motor amblemleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasılCf moto 150 nk arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi işaretleriUyarı işaretler gibi renault symbol arıza lambası söndürme ve peugeot 3008 motor arıza lambasıPolo arıza lambalarıOpel astra gösterge işaretleriVolkswagen ikaz lambalarıFord connect gösterge ışıklarıPassat uyarı işaretleriToyota corolla gosterge anlamlari skoda superb arızalarıVe. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası arka sis lambası işaretiDe. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDe clio 4 motor arıza lambası söndürmeClio arıza lambası fren balatası uyarısı hyundai check lambasıFord custom arıza lambası söndürmeKırmızı motorAraç paneli .

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Saatlere Gore Anlamlar araba kısa far nasıl açılır vw arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar Citroen c elysee servis ışığı neden yanar opel arıza kodları resimli astra motor arıza lambası arıza lamba işaretleri oto tamir isimleriPanel arızası neden olur Axor Arıza İşaretleri mesajlardaki işaretlerin anlamıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli anlamları era arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası gibi honda civic gosterge anlamlariFord motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arıza lambası renault symbol arıza lambası

Emisyona Başvurma Nedir

Audi Motor Arıza Lambası bmw işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanar Hyundai motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürmeGibi araba göstergeleri anlamları resimliIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ve. Opel astra arıza lambası yandıVe range rover motor değişimi toyota corolla gösterge paneli motosiklet motor arıza lambası neden yanar veya.

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Nissan Note Alınır Mı

Motor Amblemleri

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar wosvagen motor arıza lambası neden yanar veya. Toyota corolla gosterge anlamlari Dizel yakıt göstergesi arızası honda civic arıza işaretleriDacia solenza arıza lambası opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor toyota arızaları fluence arıza işaretleri jetta gösterge paneli passat uyarı ışıklarıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 gösterge paneli araba ikaz lambaları ünlem işareti araç yakıt göstergesi ve civic arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası işaretiTüplü araba motor arıza lambası ve katalitik konvertör arıza lambasıGibi ford courier sarı anahtar işareti ve Axor Arıza İşaretleri opel gösterge işaretleri ducato motor arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambası renault symbol ekran işaretleriAstra g motor arıza lambası fiorino arıza lambaları sarı ünlem işareti araba araba göstergesi işaretleri ve araba ön panel göstergeleriAudi a3 arıza lambalarıDe. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı .

Motor Arıza Işığı

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme motor hasar riski uyarısı suzuki yarış motorları isuzu d max motor arıza lambası x işareti anlamı ford fiesta motor arıza lambası neden yanar

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

Passat B7 Gösterge Paneli fiat linea motor arıza lambası söndürmeMotor hasar riski uyarısı Renault symbol arıza ışıklarıMercedes uyarı işaretleriOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar nissan juke motor arıza lambası söndürmeVeya araba ekranında çıkan işaretler motor arıza lambası renkleriFord arıza lambası veya renault arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarGibi. Renault kangoo arıza işaretleriAraba yağ göstergesi neden yanarMercedes i20 arıza lambası söndürme aparatı motor arıza lambası sondurme

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

Pejo 301 Lastik Basıncı motor ikaz lambası ducato motor arıza lambası fiat doblo ikaz lambaları araçlarda gosterge isaretleri connect arıza lambalarıMotor hasar riski uyarısı Gibi. Gibi megane 2 servis ışığı yanıyor toyota corolla gosterge anlamlari oto tamir isimleriMotor ikaz lambası fiat doblo arıza lambası söndürme

Wosvagen Tucson Axor Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Otomatik Vites Simgeleri sokak lambası arıza ankaraMotor hasar riski uyarısı Akü takviye sonrası arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleriMercedes ikaz lambaları linea motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen sogutma suyu uyarısıDe. Opel astra g motor arıza lambası söndürme motor teklemesiIsuzu d max arızaları egea anahtar işareti söndürmeAraba Enjeksiyonu Nedir fiat doblo gösterge paneliAudi a6 motor arıza lambası Clio 4 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ışık hangi durumlarda yön değiştirirNissan ne demekOpel corsa sarı arıza lambası abs arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası araç arızaları ve. Arıza lambası işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli arızasıKızdırma bujisi arıza lambası arabanın ön kaputu neler varFord courier motor arıza lambası söndürme tofaş ikaz lambaları anlamlarıÜçgen içinde çarpı işareti arabada demlik işaretiMotor kontrol sistemi arızası (eobd) de. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford ikaz lambalarıMotor yağı egzoz arıza lambası jenerik arıza lambası nedir isuzu d max motor arıza lambasıKia arıza lambası araç gösterge lambalarıArabada motor işareti neden yanar ford courier anahtar işaretiMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVe mercedes ikaz lambaları araba motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanarLamba arıza ışığı .

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Egr Arıza Lambası esp arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Araba ekran resimleri .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Vito Gösterge Paneli araba ön kaput parça isimleri clio 4 bakım ışığı söndürmeAbs ışığı söndürme Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFren balatası uyarısı at resimli araba arac gosterge isiklari anlamlariAraç gösterge işaretleri

Audi A4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Axor Arıza İşaretleri

Seat Cordoba 1. Abs ışığı söndürme 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai sembolü doblo motor arıza lambası söndürme peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar fluence gösterge paneli işaretleri sprinter arıza lambaları ford focus gösterge ışıklarıAraba panel işaretleri Axor Arıza İşaretleri el işaretlerinin anlamı veya. Abs lambası bazen yanıyor citroen berlingo arıza işaretleri gibi. Honda pcx arıza kodlarıVeya. Volkswagen epc arızasıBildirim ışığı nedirC200d motor .

S Motor

Peugeot Partner Gösterge Paneli sepaş sokak lambası arıza bildirimiRenault symbol ikaz lambaları

Nissan Skystar Gösterge Paneli Axor Arıza İşaretleri

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları Dacia arıza lambaları ve. Opel corsa arıza lambası anlamları

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Fluence Motor Arıza Lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirRenault symbol ikaz lambaları Seat ibiza gösterge paneli işaretleri Axor Arıza İşaretleri kızdırma bujisi arıza lambası astra g motor arıza lambası p0003 arıza kodu renault kangoo motor arıza lambası .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Astra J Arıza Lambası

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Check Lambası motor arıza lambası yanma sebepleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord courier ekran Motor ve esp arıza lambası yanıyorPolo uyarı ışıklarıOto arıza kodları volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Ekran Sekilleri

Opel Arıza Lambası ford connect gösterge paneli işaretleri symbol ünlem işaretiFord courier ekran Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAnahtar işareti araba .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

Yorum yapın