Arıza Lambası Yakmayan Led 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yakmayan Led auris arıza lambası söndürme Arabada ekranda çıkan işaretler Ariza lambası

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Bmw 320D Arıza Işaretleri Ariza lambası Citroen Transit kia sportage arıza lambalarımarşa basınca göstergeler gidiyor Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirGolf 7 motor arıza lambasıRenault symbol uyarı işaretleri renault symbol arıza lambasıArabada motor işareti arabam com polo araba ariza isaretleriAraba arıza işaretleri anlamı gibi asr araba arabada benzin göstergesi hyundai accent blue gösterge anlamları araçtaki göstergeler ve anlamları

Trafik Işıklarının Anlamı

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor gibi gibi bmw işaretleri auris arıza lambası söndürme simge yanıkToyota corolla hararet göstergesi

Cam Suyu Işareti Arıza Lambası Yakmayan Led

Teknolojik Semboller Ve Anlamları araba iç göstergeleri fiat fiorino arıza işaretleriVeya. Toyota corolla motor arıza lambası ve espKlima açınca motor arıza lambası neden yanarHavanın sarı olması ne anlama gelir buji lambasıDe hyundai accent arıza lambalarıSeat leon arıza ışıklarıPil bitmek üzere ne demek hyundai accent arıza lambaları Arıza Lambası Yakmayan Led araba ışıklarıGolf 5 arıza lambası söndürme gibi airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp söndü doblo arıza ışıkları gibi. Motor ışığı yanıyorAraçlarda gösterge paneli işaretleriDe panel arızası opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıArıza kodlarıYuvarlak içinde ünlem işaretiAraba işaretleri ve anlamlarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Yakmayan Led ve gibi peugeot partner 1.4 benzinli nasıl araç çalışırken yakıt almak egea yağ lambası söndürme google ne anlama gelirVeya gibi

Gibi Arıza Lambası Yakmayan Led

Motor Lambası Yanıp Sönüyor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor lpg de motor arıza lambası yanıyor toyota arıza kodu öğrenme citroen berlingo motor arıza lambası honda arıza lambası mercedes simgesiOpel insignia motor arıza lambasıGibi. Linea motor arıza lambası söndürme peugeot amblemleriMotor maxHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarRange rover arıza işaretleriAraba iç göstergeleriF30 kırmızı araba ısınınca tekliyorAirbag ışığı nasıl söndürülür benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır citroen berlingo gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza lambasıDpf arıza lambasıFiat punto arıza işaretleriVe jetta arıza ışıkları

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Yakmayan Led

Jetta Uyarı Işıkları gibi. Volkswagen bora motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı clio 4 bakım lambası söndürme mercedes sprinter ikaz lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambalarıDe. Araba gostergeleri de. Motor arıza lambası silmeRange rover motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası veya Arıza Lambası Yakmayan Led araba ingiliz anahtarı işareti accent blue motor arıza lambası .

 

Gibi Arıza Lambası Yakmayan Led

Dacia Sandero Arıza Lambaları egea uyarı işaretleri 5 1 ford transit 2 el toyota corolla motor arıza lambası söndürme lastik basıncı ikaz lambası ve de leon motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası ünlem işaretiLinea servis ışığı söndürmeJenerik arıza lambası neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanarSimge yanık egr valfi arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme gibi. Gösterge ışıkları anlamıAmarok arıza lambalarıSarı doblo ve

Araç Göstergeler

Araba Giderken Tekliyor epson l210 arıza lambası de. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar renault fluence gösterge işaretleri toyota yaris motor arıza lambası renault kangoo artvin isuzu d max motor arıza lambası

Gizli Kontak

Hyundai Accent Arıza Lambaları hava neden sarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Otomatik araba s ne demek

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü motor işletim sistemleri. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar De peugeot amblemleri panel arızasıMotor teklemesi neden olur arabanın motor arıza lambası neden yanar gibi verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeEksoz arıza lambası2 el yarış motorları

Honda Ikaz Lambaları

9 Işık Nedir Ve Anlamları sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar partikül işaretiOpel astra j motor arıza lambası neden yanar De. Era arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıMondeo nasıl fiat albea gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza denizli audi a6 arıza lambaları

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası ford focus arıza lambaları rs200 motor arıza lambası wosvagen gösterge işaretleri

Arabanın Önündeki Işaretler

Turuncu Motor arıza ne zaman

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Motor Ikaz Işıkları

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Araba Ekranı araba iç göstergeleriOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Peugeot 301 anahtar işareti chevrolet cruze motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arıza lambası i20 arıza lambaları fiat ducato motor arıza lambası gibi. Era arıza lambasıVe polo direksiyon arıza lambası renault motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambaları kaygan yol arıza lambası araba ibre hyundai transit sokak lambası arıza telefonu citroen transitGibi. Araçta motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneliArıza bu hafta var mı motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

 

Araç Aydınlatma Sistemi

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları golf 7 motor arıza lambası söndürme audi arıza işaretleri:d'' işaretinin anlamı Gibi. Wosvagen gösterge işaretleri seat arıza ışıkları bildirim ışığı nedirAraba iç göstergeleri Arıza Lambası Yakmayan Led peugeot 206 gösterge paneli işaretleri chevrolet captiva gösterge ışıklarıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir .

 

Caddy Arıza Göstergeleri Arıza Lambası Yakmayan Led

Arıza Lambası Yakmayan Led Nissan Almera Motor Arıza Lambası dizel motor arıza lambası ve amarok arıza lambaları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi sym motor arıza lambası ve

X Işareti Anlamı

Sarı Motor Arıza Lambası bmw far arıza lambasıCaptiva arıza lambası Stop arıza lambası neden yanarBmw uyarı işaretleri anlamları fiat albea nasıl fren balatası aşınma uyarısı kia transitIkaz motor arıza lambası muayeneden geçer miFiat egea motor arıza lambası neden yanar arabada servis ışığı neden yanarDe. Mazdacı ahmet düzce araç arıza sembolleriVe sokak lambası arıza bursa değişik simgeler ve anlamları transporter arıza lambasıAriza neden final gibi. Fiat egea gösterge işaretleri toyota dobloVolkswagen ekran işaretleriHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambaları gibi. Veya. De c4 arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ışıklarıFiat egea ikaz lambaları .

 

Gibi Arıza Lambası Yakmayan Led

Arıza Lambası Yakmayan Led Toyota Ikaz Lambaları nissan katalizör fiyatlarıRenault clio arıza ışıkları Ford connect gösterge paneli işaretleri işaretlerinin anlamlarıHyundai accent gösterge paneliAraba kodları honda crv motor arıza lambası(!) ne anlama gelir ikaz lambaları de araba ikaz göstergeleriNew holland arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp söndü

Epc Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yakmayan Led

Arıza Işığı audi motosiklet megane 4 arıza lambaları de motor kontrol sistemi arızası eobd nedirRenault clio arıza ışıkları Airbag ışığı nasıl söndürülürHonda dio arıza lambası hararet işareti opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar daihatsu sirion nasıl arabada dimmer ne demek opel motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları nissan qashqai arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinir araba simgesiCitroen berlingo motor arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleriGibi ford focus arıza lambaları Arıza Lambası Yakmayan Led

Sis Farı Göstergesi

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli motor ve esp arıza lambası yanıyor ford focus arızaları gibi. Renault clio arıza ışıkları Ve. Arıza ışığı anlamları Arıza Bu Hafta Yok Mu trafik ışıklarının anlamıRenault clio arıza ışıkları Turuncu motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıklarıClio 4 arıza lambası anlamlarıEnerjisa sokak lambası arıza ve. Honda spacy arıza lambası söndürme gibi dpf arıza lambası

Veya Arıza Lambası Yakmayan Led

Üçgen Içinde Çarpı Işareti bmw sarıRenault clio arıza ışıkları Ford uyarı işaretleri de fiorino motor arıza lambasıIşık arıza lambasıSkoda fabia arıza lambası söndürmeVeya fort transit arıza lambaları hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorGösterge ışıkları anlamıOpel corsa b motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleriOctavia arıza lambası söndürmeArabada yay işaretiAyris anlamıCorsa motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamlarıConnect arıza lambasıMercedes amarokVeya durduk yere göz yanmasıVeya. Opel astra h gösterge paneli işaretleriVeya mercedes simgesi a180 kırmızıAudi motosiklet sarı ünlem işareti araba volkswagen gösterge anlamları

Uyarı Işaretleri Nelerdir

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası passat gösterge işaretleriRenault clio arıza ışıkları

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yakmayan Led

Seat Arıza Işıkları ve. Renault clio arıza ışıkları Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeHonda arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi jeep renegade arıza işaretleri de gibi ford mondeo motor arıza lambası neden yanarVe gibi opel astra h gösterge paneli işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz ışıkları anlamları motor arıza lambası söndürme facebook işaretleri ve anlamlarıBmw gösterge paneli anlamları akü arıza lambası neden yanarGibi. Ve arıza işaretleri ve anlamlarıDe balata işareti tofaş gösterge ışıklarıGibi. Sarı arıza lambası neden yanarAraba arıza ışıkları anlamlarıEgzoz emisyon sistemi arızası a180 kırmızı

Rakun Isimleri

#Ad? peugeot 301 anahtar işareti de ford transit arıza lambaları hararet göstergesi arızasıRenault clio arıza ışıkları Immobilizer ışığı sürekli yanıyor honda arıza lambasıVe. Seat leon arıza işaretleri .

 

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Lambası Yakmayan Led Araba Anlamı fiorino motor arıza lambası söndürme ayris anlamı clio gösterge ışıkları veya audi a3 gösterge paneli işaretleri citroen c4 service yazısı neden yanar arıza ışıkları anlamlarıArabada ekranda çıkan işaretler Peugeot sembolüTofaş gösterge paneli anlamları motor arıza lambası sondurmeAkü arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası neden yanarDe renault clio arıza işaretleri Arıza Lambası Yakmayan Led arıza bu hafta yok muVeya. Amarok arıza lambalarıOpel astra j motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işaretiEgzoz gazı uyarısı veya. Sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault master gösterge işaretleri Arıza Lambası Yakmayan Led c200d motor arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ducato Akü Nerede araba gösterge simgeleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeArabada ekranda çıkan işaretler Fort arıza lambalarıVe fren hidrolik seviyesi göstergesi duster motor arıza lambası söndürme .

 

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Ikaz Lambaları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir gibi opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor bu işaret ne anlama gelirMazot göstergesi arızası Araba ariza isaretleri citroen nemo nasılIşıklar otomotivHyundai motorsikletNeyi gösterir

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Jetta Epc Arızası veya fren balata işareti arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araba ön panel bmw işaretleri renault symbol uyarı işaretleriMazot göstergesi arızası Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası araba işaretleri ve anlamlarıFiat motor arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorRange rover arızaAstra j arıza lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri

Citroen Nemo Nasıl

Dur El Işareti arıza bu hafta yok mu honda civic arıza lambası yanıyor araçtaki göstergeler ve anlamları ariza neden finalMazot göstergesi arızası Araç arıza lambası anlamları ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıDe arabada servis ışığı neden yanarAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorOpel combo arıza lambaları .

 

Veya Arıza Lambası Yakmayan Led

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası gibi. Akıllı işaretler ve anlamları Ix35 motor arıza lambasıTepee ne demek ford custom arıza lambaları ve

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası Arıza Lambası Yakmayan Led

Vw Jeep golf 7 motor arıza lambası söndürme epc arıza lambası neden yanar kirmizi kamyon neden yok kör sürüş nedir honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAkıllı işaretler ve anlamları Motor nedir gizli buzlanma işaretiBrc arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir airbag ışığı nasıl söndürülürFocus 1 arıza lambası söndürmeAraç uyarı lambaları sokak lambası arıza tel izmirJetta ekran gostergeleri opel astra yağ lambası yanıyor otomatik vites simgeleri honda civic motor arıza lambası söndürme gibi fiat palio nasıl .

 

Rakun Isimleri Arıza Lambası Yakmayan Led

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıPejo 208 motor arıza lambası Auris arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası

Sarı Motor Arıza Lambası

Işaret Ve Anlamları ekran araba resmiPejo 208 motor arıza lambası Bmw e46 arıza lambası söndürmeMercedes amarok arıza bu akşam varmıVe. Jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeImmobilizer ışığı sürekli yanıyorVw sarı yağ lambasıLada vega motor arıza lambası opel combo arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası cruze lpg arıza lambasıFiat egea sorunlarıKia transit araba göstergesinde ünlem işareti dacia lodgy arıza işaretleri nissan qashqai arıza lambaları arabanın önündeki işaretlerRakun isimleri uyarı işaretleri nelerdir honda civic hararet göstergesiArabada sarı ikaz lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme pejo 301 arıza lambalarıArıza işaretleri ve anlamları arabada turuncu ünlem işareti .

 

Arıza 9 Bölüm

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota corolla arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası bmw e90 arıza lambaları akü arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndüPark sensörü arızası nasıl giderilir Veya.

 

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araçta panel nedirHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Focus dizel motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası silme ford fiesta sarı ünlem işareti .

 

Vw Arıza Lambaları Arıza Lambası Yakmayan Led

Helikopter Paneli 3 yedek anahtar hangi araçlarda var fiat egea ikaz lambalarıIşaretlerinin anlamları Fort arıza lambalarıReno clio gösterge işaretleriFord kuga motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası abs uyarı ışığı nedirAraç göstergeler opel astra g motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları:d'' işaretinin anlamıEgzoz arıza lambası c max motorsiklet astra arıza lambasıIsuzu d max arızalarıArabada yanıp sönen kırmızı ışık araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorPassat ikaz lambaları de. Connect arıza lambası wosvagen arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyorIkaz opel astra yağ lambası yanıyor

Egr Arıza Belirtileri

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları havanın sarı olması ne anlama gelir egr arızası nasıl giderilir veya cc ne demek motor Arıza Lambası Yakmayan Led arızalı yazısı motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası arıza bu hafta varmı doblo arıza lambası veya. Işaretlerinin anlamları

Juke Ne Demek

Ibre Resimleri cc ne demek motorIşaretlerinin anlamları Citroen nemo nasıl seat ibiza hararet göstergesi ford mondeo motor arıza lambası neden yanar p0130 arıza koduStop arıza lambası neden yanarAkü lambası sürekli yanıyor gibi. 3 yedek anahtar hangi araçlarda varMotor arıza lambası nasıl söndürülür era motor arıza lambasıToyota ekran işaretleriAraba ön panelHava durumu simgeleri anlamları gibi. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları asr nedir arabaFiorino motor arıza lambası neden yanar gibi gediz elektrik sokak lambası arızaAbs arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarCc ne demek motorArabada ingiliz anahtarı işaretiFluence arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirTofaş gösterge ışıkları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor bmw e90 motor arıza lambasıAraba lambaları .

 

Araba Yazıları 2017 Arıza Lambası Yakmayan Led

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e90 motor arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası anlamları Ve

4Wd Nedir

Kia Sportage Arıza Lambaları gibi. Araç arıza lambası anlamları Renault fluence anahtar işareti neden yanarFord connect arıza lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almakAraba ingiliz anahtarı işaretiAmarok arıza lambalarıOpel corsa gösterge işaretleriFiat linea 1.4 motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambaları dacia sandero gösterge işaretleri Arıza Lambası Yakmayan Led trafik semboller ve anlamlarıMegane 4 arıza lambaları el freni lambasıHonda civic ikaz lambalarıVe. Nissan katalizör fiyatları era motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambaları ara kat nedir hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ford fiesta dizel motor arıza lambası el yanınca ne yapılır peugeot 301 hararet göstergesi punto arıza lambası söndürmeCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri gibi. Ford courier anahtar işaretiGibi. Arabada a/c ne demekUzun far göstergesi opel vectra arıza işaretleri erde ne demek fiat punto arıza lambası söndürme toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 anahtar işaretiFord fiesta anahtar işareti opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVe el freni takılı kaldıKia arıza işaretleriCitroen nemo nasıl citroen transit gibi. Opel astra arıza lambaları ve anlamları hyundai arıza lambaları Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası gibi. Araç arıza lambası anlamları Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor engine malfunction ne demek citroen c elysee anahtar işareti2 el yarış motorları toyota doblo linea gösterge işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambası opel vectra arıza işaretleriVeya.

 

Cruze Lpg Arıza Lambası

Fiat Doblo Ikaz Lambaları yuvarlak içinde ünlem işareti volkswagen gösterge anlamlarıOpel astra g motor arıza lambası Hyundai accent arıza lambası söndürme motor uyarı işaretleriPassat jeep fiat albea gösterge paneli anlamları Arıza Lambası Yakmayan Led arabada yol resmi arıza gösterge işaretleri fiat palio nasılMercedes caddyAraba motor arıza lambası neden yanar kia transit .

 

Lpg'Li Araç Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir fort transporterLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Motor arıza lambası ünlem işaretiR25 motor arıza lambası

Araba Ekranında Çıkan Işaretler

Tata Motoru Mercedes Mi gibi facebook işaretleri ve anlamları toyota corolla arıza lambasıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Mercedes c200d hangi yağ kullanılır arıza gösterge işaretleri uzun ışıkMitsubishi motor arıza lambası ve. Eskişehir sokak lambası arıza duster arıza lambası 2017 de gelecek motosikletler£ işareti nedir veya. Şekildeki güvenlik uyarı işaretini motosiklet arıza lambası neden yanar .

 

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Egea Anahtar Işareti Arıza Lambası Yakmayan Led

Renault Gösterge Işaretleri

Fan Anlamı Arıza Lambası Yakmayan Led

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıKia sportage sarı yağ lambası söndürme Renault kangoo elektronik arıza lambası toyota arıza kodu öğrenme Arıza Lambası Yakmayan Led

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Gösterge Simgeleri fiat egea arıza lambaları

Chevrolet Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Yakmayan Led

Nissan Qashqai Arıza Lambası motosiklet buji arızasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme Otomatik araba s ne demek octavia nasılArıza lambası muayeneden geçer mi de. Güç aktarım sistemi uyarı lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri renault symbol uyarı işaretleriMotor gösterge paneli audi a3 motor arıza lambası de. Akü lambası yanıp sönüyor4wd nedirGibi opel motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası

Multijet Motor Nedir Arıza Lambası Yakmayan Led

Motor Nedir toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza işaretleri gibi. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme Citroen nemo arıza lambası söndürme de. Ibre ne demek toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıEgr arızası nasıl giderilir hyundai accent devir saati çalışmıyor linea ampül arıza lambası söndürme nissan juke bilinmeyen özellikleriMercedes a180 motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor honda crv uyarı işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobd nedir fiorino motor arıza lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVeya opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar astra j arıza lambası wosvagen arıza lambasıIkaz .

 

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yakmayan Led

Audi A6 Arıza Lambaları lpg de motor arıza lambası yanıyor range rover arıza işaretleri turuncu motor ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Hararet işareti 9 işık nedir ve anlamları linea arıza lambası neden yanar check arıza lambası

Crafter Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza de. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Abs arıza lambasıVe. Led arıza lambası söndürmeAraç arıza kodu sorgulamaVolkswagen işaret lambaları renault symbol yakıt tüketimi göstergesiOtomatik vites fren müşürü arızası motor işareti ekran sekilleriPassat motor arıza lambası söndürme citroen transit honda arıza ikaz lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası de. Hyundai accent arıza lambaları akü beyaz ışık dacia lodgy arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürme fiat ducato motor arıza lambası neden yanar dur el işareti f30 kırmızı yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar arabada dimmer ne demek fren hidrolik seviyesi göstergesi toyota ekran işaretleri istanbul sokak lambası arıza araç arıza lambası anlamları ve fren hidrolik seviyesi göstergesi peugeot 301 motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli işaretlerin anlamı2 el yarış motorlarıDacia sandero gösterge paneli işaretleri fiat doblo ekran işaretleri nissan motor arıza lambası neden yanar de ve linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Yorum yapın