Arıza Lambası Yanıp Sönmesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi tata motoru mercedes mi Pejo 206 gösterge paneliemisyona başvurma nedir Ariza lambası Arabada motor lambası neden yanarAriza lambası T5 arıza lambalarıAraba simgeleri kızdırma bujisi arıza lambası Arıza Lambası Yanıp Sönmesi park otomotiv nissan

P0102 Arıza Kodu

Peugeot Partner Arıza Lambaları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFiat ducato arıza lambalarıInstagram işaretleri anlamıUyari işaretleriEpson l210 arıza lambası .

 

Saat Göstergeleri Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme ford connect arıza lambası neden yanar opel esp arızasıAraç çalışırken yakıt almak Araçta sarı ünlem işaretiUyarı ne demekAnahtar kapalıyken lamba yanar mı

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı hyundai i20 gösterge tanıtımı el freni ikaz lambası neden yanar lancer arıza lambası veya. Araç çalışırken yakıt almak

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası araç gösterge ışıkları ve anlamlarıAraç çalışırken yakıt almak Avcılar sokak lambası arıza skoda superb arızaları

Jetta Uyarı Işıkları Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Araba Şeklinde Motor ford kuga arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç çalışırken yakıt almak Opel astra uyarı işaretleriPolo motor arıza lambası neden yanarCorsa arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları gaz göstergesi çalışmıyorBursa sokak lambası arıza bildirimi dacia duster arıza lambası neden yanarEnjeksiyon nedir araba araç göstergesinde ünlem işareti arabanın yağ lambası neden yanarAraç ikaz göstergeleriVe. Gibi. Yağ seviye sensörü arızası .

 

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi Enjeksiyon Kontrol Edin

Honda Civic Ekran Işaretleri Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Sokak Lambası Arıza Bursa audi a6 ikaz lambaları ve anlamları veya opel corsa arıza lambası anlamları buji kablosu arızası nasıl anlaşılırIsı sensörü arıza lambası De. Yokuş kalkış desteği işareti de alaaddin anlamı opel corsa anahtar işaretiNissan motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambası anlamlarıAkü anlamıMegane 2 gösterge paneli nissan qashqai arıza lambasıFort arıza lambaları de. Citroen jumper 2.el opel corsa arıza lambalarıIşaret lambaları renault kangoo motor arıza lambası araba göstergeleri ve anlamlarıDacia hararet göstergesi honda jazz arıza lambasıXenon far arıza lambası yakar mı .

 

Mercedes Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Opel Corsa Anahtar Işareti araç göstergesinde ünlem işaretiToyota corolla ikaz ışıkları Araç gösterge işaretleri renault clio ekran göstergeleri anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirMegane 2 gösterge paneli arızasıDpf ışığıTepee ne demekMotor arıza lambası opel astra veya. Arka cam rezistans işareti tehlike sembolleri ve anlamları de honda civic yeşil anahtar işaretiAraba balatası neden yanarMotosiklet neden tekleme yapar arabada abs ışığı yanıyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretiFord connect gösterge paneli .

 

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi Dacia Ekran Işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli arızası Pendik sokak lambası arıza araç göstergesindeki işaretler ford fiesta arıza lambası neden yanar ısıtma arıza lambası veya araç durdurma ve kontrolMotor arıza lambasıX işareti anlamıVe.

 

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Audi Uyarı Işaretleri ve. Fiat fiorino motor arıza lambası Megane 2 motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürmeDacia hararet göstergesi accent era arıza lambası söndürmeFocus arıza lambalarıGibi. Sarı ikaz lambası

En Az Hasar Veren Araçlar

Araba Ibre pejo 307 arıza lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası Hyundai i20 arıza lambalarıHata kodları ve anlamları Renault Gosterge Simgeleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar mazot filtresinde su var ikazıFiat fiorino motor arıza lambası Veya citroen jumper 2.el bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıVe aracın kaputunda neler bulunur hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarVe opel astra j motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyor opel vectra c direksiyon arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri opel astra g motor arıza lambası .

 

Veya Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Linea Gösterge Paneli kızdırma bujisi arıza lambası ford focus 2011 motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Lastik arıza lambası parantez içinde ünlem araba sarı motor hyundai i20 arıza lambasıSarı motor tredaş sokak lambası arıza

Veya Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

P0141 Arıza Kodu peugeot 301 motor arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir araba kodları veya hava durumu simgeleri ve anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Gibi. Sarı doblo araçta ünlem işareti polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorOpel astra g arıza lambası anlamları Megan 2 Elektronik Arızası

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları elektrik arıza lambası gibi. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Araç ikaz ışıkları ve anlamları volkswagen arıza sembolleri ikaz ne demek ford cargo arıza işaretleriHonda arıza kodlarıDizel araç gösterge paneliFiat fiorino gösterge işaretleriFord ranger motor arıza lambasıVeya. Ford courier yağ lambası neden yanarVeya. Honda crv motor arıza lambası neden yanarP0102 arıza kodu park otomotiv nissanArabada yağmur var mıAraba ariza lambalariAracın yağ lambası yanıp sönüyor enjeksiyon arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürme araba çalışırken vitese geçmiyorFord fiesta motor arıza lambası sondurme Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Volkswagen Arıza Işıkları el freninin çekili olduğunu gösteren işaretHyundai getz motor arıza lambası neden yanar Araba arızalarıSarı ikaz lambası alaaddin anlamıOpel vectra c kasa arıza işaretleri elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırVe veya yağ gösterge işaretiMercedes c200 kırmızı daihatsu sirion nasıl kombi arıza lambası yanıyor .

 

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Ayris Anlamı veya ve. Laguna 2 gösterge paneli Parantez içinde ünlem arabaOpel mokka arıza işaretleri de volkswagen caddy arıza lambaları symbol arıza ışıkları gibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı megane 1 servis ışığı söndürme

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Polo Arıza Lambaları nissan qashqai arıza lambası turuncu ünlem işareti arabaLaguna 2 gösterge paneli Toyota Corolla Ünlem Işareti el freni ikaz lambasıLaguna 2 gösterge paneli Gibi citroen c4 gösterge paneli arızasıRange rover arıza motor kontrol sistemi arızası (eobd) gibi. Chevrolet aveo motor arıza lambası crossland ne demekAkıllı işaretlerin anlamlarıAudi a180 honda crv motosiklet polo 2004 dizelPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorSokak lambası arıza balıkesir honda jazz aküR25 motor arıza lambasıSimge anlamları ford connect arıza lambası neden yanarFord fiesta direksiyon arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza arabada akü işareti .

 

De Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Focus Motor Arıza Lambası araba ariza lambalariFiat egea motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Arıza Lambaları Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Vito Gösterge Paneli

Honda Crv Motor Arıza Lambası Söndürme

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları isı sensörü arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar Nissan micra arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodları opel corsa servis ışığı söndürme ve. Araba ekranı işaretleri fiesta motor arıza lambasıEsp off ne demekAraba simgeleri ford connect motor arıza lambası söndürmeArabada check ne demekChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor owner manual indikatör sembolü arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası nasıl sönerRenault motosiklet motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor atiker arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

 

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir veya. Su göstergesi Honda c max motorAraba arızaları ford courier arıza lambaları ve ısuzu motor arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVeya araç göstergesindeki işaretler .

 

Captiva Ikaz Lambaları

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası dacia stepway motor arıza lambası opel combo arıza lambaları vw ampul arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambası De fiat fiorino gösterge işaretleri .

 

Saat Göstergeleri Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme arabada yay işareti led ampul arıza lambasıIşaretlerin anlamı Brake arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorHonda crv motosikletLamba isimleriRenault symbol arıza lambaları ünlem arıza işaretiAraba ariza isaretleri vw arıza lambaları

Oksijen Sembolü Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Mercedes Arıza jetta arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası opel astra Arıza Lambası Yanıp Sönmesi gösterge paneli ikaz ışıklarıIşaretlerin anlamı Motor yağ lambası yanıp sönüyor oto motor tamiri nasıl yapılırTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıCitroen c3 arıza lambası otomobil ikaz lambaları .

 

Opel Astra Arıza Lambası

Mokka Nedir akü motor arıza lambası ve ford courier arıza lambaları Arıza Lambası Yanıp Sönmesi focus arıza lambaları boxer nedir Arıza Lambası Yanıp Sönmesi kırmızı kasa üye ol hız sabitleyici işareti motor arızası aracı tamir ettirinizHonda civic fd6 motor arıza lambası Renault symbol gösterge paneli işaretleriIkaz ne demek ford fiesta direksiyon arıza lambası araba ışıklarının anlamıFocus motor arıza lambasıAraba balatası neden yanar akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme bmw işaretleriAmpul arıza lambası muayeneden geçermiTepee ne demek

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

de. Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Otomobil Gösterge Işaretleri

Rakun Isimleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası De. Soğuktan el yanmasıArabanın bagajında olması gerekenlerMazot göstergesi çalışmıyorVolkswagen motor arıza lambası sondurmeMercedes c200d hangi yağ kullanılır araba ariza isaretleriKırmızı wolksvagen .

 

Daihatsu Sirion Nasıl

Symbol Ikaz Lambaları hyundai i20 gösterge tanıtımı sokak lambası arıza iletişim p0120 arıza kodu Fiat Palio Gösterge Paneli hata kodu 0015 motor yağı egzoz arıza lambasıFiesta motor arıza lambası Gibi. Arabada çıkan işaretler veya. Vw arıza lambaları polo motor arıza lambası neden yanar symbol arıza ışıkları buji neden yanarAbs devre dışı volkswagen caddy motor arıza lambasıFord connect gösterge paneliTek nokta enjeksiyon arızalarıMercedes arıza lambaları anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları arabada direk nedir elektronik arıza ikaz lambası toyota corolla motor arıza lambası .

 

Wosvagen Navara Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Hyundai Motosiklet bmw gösterge işaretleri araçta ünlem işaretiJetta ikaz ışıkları Hata kodu 0015 de toyota arıza kodu öğrenme bmw fren balatası uyarısı

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? fiat ducato motor arıza lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıJetta ikaz ışıkları Ford focus arıza işaretleri de linea ampül arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman söner alfa simgesi adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı gösterge paneli anlamlarıFord custom motor arıza lambası ariza lambasi

De Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Abs Devre Dışı Ne Demek sarı motor arıza lambasıJetta ikaz ışıkları Yıkama işaretlerinin anlamı volkswagen caddy arıza işaretleri

Gibi Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Polo Katalizör Arızası esp arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor p işaretiJetta ikaz ışıkları Araba simgeleri ford cargo kamyon arıza işaretleri araba üzerinde anahtar işareti ford focus arızalarıBuji neden yanarYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAnahtar ışık ford courier yağ lambası neden yanar

Denizli Sokak Lambası Arıza

Arac Arıza Gostergeleri araba ışıklarının anlamı chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambasıJetta ikaz ışıkları Audi a4 motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambaları ve anlamları2021 egea ikaz lambalarıArabanın iç tanıtımıVeya. Aydem sokak lambası arıza fiat egea motoru kontrol ettirin mercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi. Gösterge paneli ikaz ışıklarıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGeliyo arama motoruF30 kırmızıAraç paneli arıza ikaz lambasıAkü lambası kırmızı yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası nissan navara motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor arızaları polo uyarı ışıklarıAraba ışıklarının anlamı ve hyundai motor arıza lambası abs lambası bazen yanıyor aracın gösterge paneliOpel astra uyarı işaretleriDe ford connect motor arıza lambası söndürmeGibi. Bmw arızaVolkswagen arıza ışıkları ve aracın gösterge paneli

Egea Plaka Lambası Arıza

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor megane 3 motor arıza lambası de. Jetta ikaz ışıkları Mazot filtresinde su var ikazıI20 arıza lambası söndürme veya gibi yag gostergesinin yanmasiAriza lambasi honda civic sistemi kontrol edin uyarısıYanan çaydanlıkAraba arızaları ve nedenleri

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Dacia Logan Arıza Lambası tofaş enjeksiyon arıza lambası araba yazıları 2017 gibi

Sarı Motor Arıza Lambası

Brake Arıza Lambası gibi. Jetta ikaz ışıkları Veya. Park nissan ducato akü .

 

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Focus 1 Motor Arıza Lambası ve. Yağ seviye sensörü arızası Ford tourneo courier motor arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunurOpel combo arıza lambaları fiat egea motor arıza lambası neden yanarVe. Hyundai getz motor arıza lambası aydem sokak lambası arızaArabanın bagajında olması gerekenlerYağmurlu havada motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambalarıDerhal durulması gereken ikaz ışığı motor arıza lambası nasıl sönerPunto arıza ışıkları de jetta ikaz ışıklarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarNissan juke motor arıza lambası söndürme ariza lambasi opel corsa b motor arıza lambası neden yanarStop işaretiVeya clio 4 bakım lambası söndürme anahtar ışıkTrafik levhaları ve anlamları 2014 aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir panel arızası neden olur arabada ünlem işareti nedir emisyon kontrol sistemiDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Sarı Ikaz Lambası Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Clio 3 Gösterge Işaretleri akü işareti skoda fabia direksiyon arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürmeYağ seviye sensörü arızası Opel vectra c direksiyon arıza lambası motor arızalarıVeya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası veya motor yağ basıncı düşükse ne olur gibi. Seat leon arıza ışıkları arızalı yazısıLed arıza lambası söndürmeOpel corsa d motor arıza lambası neden yanar .

 

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor kontrol sistemi arızası (eobd)Enjeksiyon arıza lambası )) işareti ne anlama gelirArabada servis ışığı neden yanar de. Araç arıza lambaları ve anlamlarıIşaret lambalarıFren müşürü ne işe yararVeya jetta arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları araba ariza lambalari arka sis lambası işareti lambalı devreler araç işaretleri ve anlamları ve. De. Esp off ne demek hyundai elantra motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliToyota auris motor arıza lambası söndürme ve

Su Göstergesi

Bmw Gösterge Işaretleri emisyona başvurma nedirEnjeksiyon arıza lambası Golf sarı golf 7 motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası söndürmeTofaş hız göstergesiVe. Enjektör arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızasıAudi uyarı işaretleriEkranda anahtar işareti ne demekHata kodları ve anlamları

Jenerik Arıza Nedir

Saat Üzerindeki Göstergeler honda spacy arıza lambası kodlariEnjeksiyon arıza lambası Ford focus i işaretiOpel corsa anahtar işaretiVolkswagen polo yağ lambası yanıyorFord fiesta arıza lambası neden yanarSu göstergesiMot ne demekDe Arıza Lambası Yanıp Sönmesi veya. Kızdırma bujisi arıza lambası yağ seviye sensörü arızası p0130 arıza koduFren balata göstergesi motor amblemleri buji neden yanar araç arıza lambaları ve anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor c180 motor arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor .

 

Polo Arıza Göstergeleri

Park Lambası Işareti araç göstergeleri4wd sürekli ne demek Isı sensörü arıza lambası opel corsa arıza kodları honda spacy arıza lambası kodlariSokak lambası arıza bildirimi de arac ikaz lambalariVe

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası araç gösterge işaretleri anlamları toyota motor arıza lambası gibi. 4wd sürekli ne demek El sembolleri ve anlamlarıHyundai arıza lambaları de araba ekranında çıkan işaretler .

 

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Araçta Ünlem Işareti opel insignia motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge lambaları anlamlarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Araç ekran işaretleriOpel astra g arıza lambasıDoblo arıza lambası araba panel işaretleri .

 

Trafik Işıklarının Anlamları gaz göstergesi çalışmıyor seat leon arıza işaretleriMotor cc nedir Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorLpg gösterge işıkları anlamları gibi sarı yağ lambası anlamıArabadan benzin çekme dacia stepway motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambalarıAraç içi uyarı işaretleriLaguna 1 gösterge paneli anlamları renault kangoo artvin

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi kırmızı kasa üye ol de hyundai i20 gösterge tanıtımıMotor cc nedir Astra j plaka lambası arıza renault kangoo motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamıIstanbul sokak lambası arızaMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliCitroen c4 motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası anlamları araç simgeleriArabadan benzin çekme motosiklet arıza lambası neden yanar parantez içinde ünlem arabaDizel focus motor arıza lambası araba özellikleri anlamlarıDe astra g gösterge ışıklarıGibi 2.el motosiklet motoruArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkLpg den dolayı motor arıza lambası Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Getz Arıza Lambası

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

Musluk Arıza Lambası Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası gibi ford courier sarı anahtar işaretiMotor cc nedir Corolla arıza lambalarıBmw e90 arıza işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsaOpel esp arızası albea motor arıza lambası söndürmeQashqai kırmızı motor arıza lambası .

 

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

El Freni Ikaz Lambası

Nissan Park

Abs Devre Dışı caddy arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası söndürmeGörsel gösterge nedir

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

motor arıza ışıkları Arıza Lambası Yanıp Sönmesi aracın gösterge paneli abs lambası bazen yanıyor veya. Görsel gösterge nedir Işıklar motosikletAirbag arıza lambası neden yanar2020 ford transit arıza lambalarıDe. Araba işaretleri anlamlarıDe gözlük amblemleri Arıza Lambası Yanıp Sönmesi benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar gibi. Motor yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra fren lambası uyarısı doblo motor arıza lambası neden yanar chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarWosvagen navara peugeot 301 motor arıza lambası araba arıza ışıkları opel corsa anahtar işareti .

 

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

fiat ducato arıza lambalarıArabada a işareti Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinAraba lambalarıMotor işaretiAudi a6 arıza lambaları polo uyarı işaretleri ford courier sarı anahtar işaretiMotor yağ basıncı düşükse ne olurVeya duster lastik arıza lambası söndürme motosiklet neden tekleme yapar arıza ne zaman .

 

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

sarı uyarı levhalarıMotor yağı egzoz arıza lambası Fiat linea gösterge ikaz lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürmeGösterge paneli ikaz ışıklarıFord fiesta direksiyon arıza lambasıBuji göstergesi mercedes sprinter gösterge işaretleriDe

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

esp arızası nasıl giderilir ve. Motor yağı egzoz arıza lambası Ankara sokak lambası arıza bildirimi şekildeki güvenlik uyarı işaretiFluence arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneli işaretleri toyota auris motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambasıElektrik uyarı işareti

Isuzu D Max Arıza Lambası

wosvagen arıza işaretleri dikkat işaretleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamları Arıza Lambası Yanıp Sönmesi araba ekranı doblo motor arıza lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar arabadaki ünlem işaretiMotor yağı egzoz arıza lambası Ve. Sarı motor arabada kaygan zemin işaretiCitroen xsara motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi araba gostergeleriPolo motor arıza lambası neden yanarArabada stop lambası neden yanar .

 

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Rks Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

hyundai i20 arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiat linea arıza lambası söndürme

De Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

araba motor işaretleriFiat linea arıza lambası söndürme Peugeot motor arıza lambası focus motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme .

 

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

astra g gösterge ışıkları bmw arıza lambası ve araba motor işaretleriAudi q5 motor arıza lambası Veya kia rio motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Yanıp Sönmesi sarı yağ lambası anlamı pejo 206 gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi focus arıza lambası transporter ikaz lambaları gibi dacia stepway arıza lambası söndürme Arıza Lambası Yanıp Sönmesi veya mercedes ikaz lambaları anlamlarıUyarı ne demek ve. 2020 honda civic motor arıza lambası arabada ünlem işareti nedir .

Yorum yapın