Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon gösterge işaretleri Veya Ariza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamları Ariza lambası gösterge ışıkları anlamı clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıanahtar ışık Aracın eş anlamlısı nedir de. Range rover sport arızalarıChevrolet motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamları araba ön panel göstergeleriAraba arıza lambaları anlamları soğutma suyu arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızasıAteşleme modülü arızası far işaretleri ankara sokak lambaları arıza telefonu de sarı ampül arıza lambasıNissan note alınır mı iveco arıza lambalarıAraba motor işaretleri .

 

Ayris Anlamı

Arabada Hararet Göstergesi opel vectra c arıza lambası söndürmeLinea gösterge paneli Ford custom arıza lambalarıEmniyet kemeri işaretiEkranda anahtar işareti ne demekAkü ikaz lambası

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

C Kasa Opel Vectra Arızaları fren arıza lambasıLinea gösterge paneli Toyota corolla gösterge paneli işaretleriAraçlarda arıza lambasıAraç yakıt göstergesi hava yastığının içinde hangi gaz varDe. Ford transit motor sistem arızasıAraba arıza işaretleri anlamıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıVe şekilli işaretlerFord focus gösterge ışıkları anlamı .

 

Helikopter Paneli

Dacia Arıza Lambaları

Fiat Egea Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Izmir aracın kaputunda neler bulunurToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Audi a3 arıza lambalarıVe. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeFiat c maxIveco arıza lambaları nissan juke motor arıza lambası söndürmeVeya gibi

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Honda Civic Motosiklet hyundai accent admire arıza lambası megane 2 gösterge ışıkları gibi araç işaret lambalarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Arac eş anlamlısıHyundai accent blue motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları de

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Partner 1. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar 4 Benzinli Nasıl landi renzo arıza lambası ikinci el yarış motorlarıCaptiva arıza lambası söndürme ve. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirRenault symbol ekran işaretleriVeya el freni çekili işareti ford mondeo ikaz lambalarıAraba kısa far nasıl açılırOpel corsa gösterge paneli işaretleri opel astra yağ lambası yanıyor dacia ikaz ışıkları Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon citroen c4 otomatik vites arızaları fiat egea arıza lambaları anlamları de. Motor nedirHava yastığı ikaz ışığı gibi. Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVeya kaygan zemin işareti araba gösterge işaretleri anlamlarıToyota simgesi yağ seviye sensörü arızasıVeya. Toyota corolla ikaz lambaları arabada yanıp sönen kırmızı ışıkFren balatası arıza lambası

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Akü Lambası Sürekli Yanıyor range rover motor arıza lambası neden yanar araçta akü lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme neyi gösterirToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Mercedes işareti arıza lambası anlamı. Veya ateşleme modülü arızası el yanınca ne yapılırAraç arıza lambası yanıp sönüyor motor ikaz lambası .

 

Honda Arıza Işaretleri fiesta anlamı veya toyota corolla ikaz ışıkları mercedes c200 motor arıza lambası ford doblo 2020Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Fiat egea arıza lambaları anlamları passat arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyorOpel astra h kasa motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza fan anlamı

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Ibre Resimleri üçgen içinde çarpı trafik işaretiFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Honda civic kaplumbağa işaretiArıza lambaları volkswagen caddy motor yağı hangisi

Ve Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri x işareti şekilli partikül arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor / işareti ne demekMotor arıza lambası bereye gösterilir tiggo arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyor ford fusion motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar suzuki yarış motorları

Kış Işığı Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Meriva Arıza Lambası Yanıyor doblo gösterge işaretleri megane 2 ekran arızasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Ve

Araç Motor Arıza Lambası

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor eskişehir sokak lambası arıza nissan arabaları fiesta arıza lambaları hata kodu 0015 fren balatası arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor C180 Motor Arıza Lambası opel astrada arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamı de. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Octavia arıza lambası söndürme yanıyorsa söndürmeFiat egea arıza kodlarıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor sedaş sokak lambası arıza bildirimi check lambası ve toyota check engineFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Ford arıza ışıklarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar dacia adblue işareti

Motor Amblemleri Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Range Rover Sport Arızaları skoda motor arıza lambası neden yanarFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Dacia adblue işareti akü lambası sürekli yanıyorSarı motor ışığı neden yanar ve. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault .

 

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon Sokak Lambası Arıza veya dizel araç gösterge işaretleri jenerik arıza lambası peugeot motor arıza lambası söndürmeNormal araba resimleri

Sokak Lambası Arıza Bursa

Araba Motor Işığı 250 cc motor ne kadar yakarNormal araba resimleri Ford focus gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıyor araç akü lambası neden yanar de. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor havadaki ışıklar hyundai h100 gösterge paneliŞarj dinamosu arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamı dpf ışığıAraba panel işaretleri gibi ve oksijenin sembolüDe motor amblemleri araba ünlem işareti nissan micra gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge işaretleriGösterge ışıkları anlamıGibi.

 

Araç Ikaz Işıkları

Egea Ekran Işaretleri astra j motor arıza lambasıŞekilli işaretler Veya balata uyarı lambasıAraba işaretleri anlamıDe nissan juke anahtarVeya. Opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar araba ünlem işaretiOpel zafira motor arıza lambası opel astra esp arızasıDe cruze arıza lambasıAraba gösterge ışıkları motor arıza lambası nasıl silinir nissan note alınır mıEgea göstergeKatalizör motor arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Albea Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar ducato akü neredeŞekilli işaretler Bmw e90 arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti söndürmePolo motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon peugeot 3008 motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi fren balatası aşınma uyarısı wosvagen arıza işaretleriVe gibi. Buji arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford fiesta motor arızası servise gidin ampul arıza lambasıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat punto ikaz lambaları anlamları ve motor arıza lambası kırmızı yanıyor işaretler ne anlama gelirFluence gösterge işaretleriMotor max linea vites arıza lambası motor işletim sistemleri

Turuncu Arıza Lambası

Araba Ariza Isaretleri araç hata kodlarıŞekilli işaretler Abs ışığı nasıl söndürülürAraba ekranındaki işaretlerArabadaki göstergelerin anlamıAraçta motor arıza lambası neden yanar

Helikopter Paneli Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor tofaş ikaz lambaları anlamları ve ve fiat egea arıza lambaları veya kızdırma bujisi ikaz lambası reno fiorino peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarŞekilli işaretler Gibi. Sokak lambası arıza iletişim hyundai accent motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu opel motor arıza lambası söndürmeChevrolet arıza lambası söndürme connect arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon doblo motor yağ basıncı az uyarısı de sokak lambası arıza istanbul golf arıza lambası söndürmeNissan juke kırmızı motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambasıFocus sarı arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti

Hyundai Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Bmw Simgesi audi a3 arıza göstergeleriŞekilli işaretler Palio gösterge paneliChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıUyarı ışıkları .

 

Araba Işaretleri Anlamı

Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Fiorino Ekran Işaretleri

1. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum 4 Motor fort transit arıza lambaları dacia duster arıza lambasıPassat ekran işaretleriGibi. Ford gösterge işaretleriDe

Ford Focus Motor Arıza Lambası

Pejo 301 Lastik Basıncı focus 2 motor arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Ford focus gösterge paneli işaretleri .

 

Jetta Arıza Lambaları

Buji Arıza Lambası fiorino gösterge işaretleri araç arıza işaretleri ve anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar araba sembol ve. Albea 1.3 multijet nasıl Araba ışık anlamlarıDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorAkü renkleriDe. Iveco daily motor arıza lambası motor arıza lambası sönmüyor araçta panel nedir Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon dacia ikaz ışıklarıDe şekilli işaretler fiat punto motor arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürPejo 206 gösterge paneli golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı kayseri sokak lambası arıza balata uyarı lambası de. Palio motor arıza lambası citroen elysee motor arıza lambası .

 

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambası de caddy motor yağı hangisiX işareti anlamı Kia sportage arıza lambaları mercedes caddyDe. Toyota corolla motor arıza lambası sondurme opel astra arıza lambası nasıl söner opel astra hata kodlarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorAraç arıza lambası anlamları pejo 307 motor arıza lambasıGibi check arabadaBmw e46 arıza lambalarıVolkswagen ikaz lambalarıMotor max citroen kamyonetAraba panelindeki işaretler bmw far arıza lambasıEmniyet kemeri işareti motosiklet lambasıNissan skystar gösterge paneliLambda işareti ford transit gösterge paneli Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon arabada ünlem işareti ne demekArabada kaygan zemin işaretiLastik anlamları hyundai arıza lambası söndürme peugeot 406 motor arıza lambasıArac eş anlamlısı .

 

Q7 Arıza Lambaları

Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon Ford Gösterge Işaretleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları motor egzoz arıza lambası

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Adblue Lambası Yanıyor mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekranındaki Işaretler superb arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiToyota motor arıza lambası Arabanın şarj lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarTredaş sokak lambası arıza de ve egea 1.3 multijet motor arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri

Iveco Arıza Lambaları

Punto Arıza Lambası Söndürme ve toyota yaris gösterge paneli işaretleri renault ikaz lambaları anlamları gibi. Toyota motor arıza lambası Veya arabada yanıp sönen kırmızı ışık gibi lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel arıza işaretleri gibi sigorta neden yanar esp off ne demek

Nissan Note Alınır Mı Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

I20 Arıza Lambası Söndürme emisyon kontrol sistemi arızasıToyota motor arıza lambası Devamlı yanan ışıkC180 motor arıza lambası250 cc motor ne kadar yakar gibi. Motor işletim sistemleri.

 

El Freni Arıza Lambası

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları eksoz arıza lambası google ne anlama gelirAraç arıza göstergeleri ve anlamları Abs araba veya gibi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıGösterge paneli ikaz ışıkları veya. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorFiat egea gösterge paneli işaretleriRange rover sport arızalarıCruze arıza lambası

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık

Punto Arıza Lambası Söndürme citroen c4 arıza kodları tedaş sokak lambası arıza numarası mercedes sprinter arıza lambası söndürme Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon opel astra yağ lambası yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleri ve anlamları C max motorsikletVe. X işareti anlamı

4 Çeker Ne Demek

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı hyundai i20 gösterge tanıtımı gibi. Araç arıza göstergeleri ve anlamları Ford connect arıza lambası neden yanarMotor soğukken arıza lambası yanıyor skoda arıza lambalarıSymbol arıza lambası de el freni lambası neden yanar vito motor arıza lambasıFort transit arıza işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer miLaguna 2 motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanarVeya dacia logan arıza lambası neden yanarVeya. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme fiorino ünlem işareti ne demek hata kodu 0015 mini cooper motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları anlamlarıDoblo gösterge işaretleri bmw far arıza lambasıArıza 9 bölüm kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi fiat egea yağ lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası sondurme araba kodları motor arıza lambası sürekli yanıyorOpel astra hata kodları renault motosikletImmobilizer ışığı sürekli yanıyor sigorta neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası

Hyundai H100 Gösterge Paneli Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor yağ lambasının özellikleriAraç arıza göstergeleri ve anlamları Honda arıza ikaz lambası su arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon passat egr arızası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları Anlamları gibi bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Fiesta arıza lambaları era motor arıza lambasıCruze lpg arıza lambasıDe. X işareti anlamıHyundai getz arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıFord courier motor arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner araba enjeksiyonu nedir araç uyarı işaretleri wosvagen caddy direksiyon arıza lambası araba uyarı ışıkları opel arıza işaretleri veya. Nissan juke anahtar abs göstergesiAveo arıza gösterge lambası

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Qashqai Motor Arıza Lambası helikopter paneli tehlike sembolleri ve anlamları passat gösterge paneli anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Lpg den dolayı motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar oto arıza işaretleri gibi. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAraç ekran balata yanarsa ne olur .

 

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Renault Motosiklet kırmızı yağ lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söndüHonda crv ikaz lambaları Corsa c gösterge paneli

Skoda Arıza Lambaları

Megane 2 Motor Arıza Lambası ford transit arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambaları ve anlamları 2017 de gelecek motosikletler honda arıza lambasıHonda crv ikaz lambaları Araba ekranı hararet lambasıMegane 1 gösterge paneli arızasıHonda crv arıza lambası neden yanarMotor arıza arka sis lambası işareti seat cordoba motor arıza lambası neden yanarSkoda arıza lambaları maf sensörü iptali dacia uyarı işaretleri Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon chevrolet arıza lambası egea ekran işaretleri işaretler ne anlama gelirVe doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıGibi fiat c max de pil bitmek üzere ne demek zavoli lpg motor arıza lambası .

 

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Yamaha Arıza Lambası Söndürme honda civic 2018 motor arıza lambası doblo arıza işaretleriArıza gösterge lambası Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları£ işareti nedir gibi araç gösterge anahtar işaretiIveco daily gösterge işaretleriHyundai getz gösterge ışıkları bmw simgesiVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeMotor ikaz ışığı

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Sarı Uyarı Ne Demek araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArıza gösterge lambası Renault kangoo gösterge paneli işaretleri mercedes motosikletAnlamları dur el işaretiPunto arıza lambası araba kodları sokak lambası arıza numarasıPunto motor arıza lambası neden yanarGösterge işaretleri telefon sembolleri ve anlamları de arıza lamba işaretleriFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGaza aniden basınca tekleme250 cc motor ne kadar yakarAsr lambası neden yanarVeya anahtar ışıkSokak lambası arıza telefonuGibi oksijenin sembolü de. Fiat connect nedirTofaş ikaz lambaları anlamları hava yastığı ikaz ışığıNissan juke motor arıza lambası söndürme gaz lambası nasıl çalışırVe. Nissan qashqai gösterge işaretleri .

 

Motor Arıza Işareti

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor çaydanlık yanarsaFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Sarı motor ışığı neden yanar veya. Ford mondeo ikaz lambaları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de. De motor arıza lambası kırmızı yanıyorHava yastığının içinde hangi gaz var veya pejo 206 arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası söndürme benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır duster lastik arıza lambası söndürme motor renkleri üçgen içinde çarpı trafik işareti honda crv ikaz lambaları şekilli işaretler Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları mercedes ikaz lambaları veya arabada hararet göstergesiFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Fiat connect nedirDe. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıVe

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Mercedes Caddy veya. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Fiat egea arıza lambalarıMotor arızası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambasıVe ford fiesta gösterge işaretleriVeya. Hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor skoda octavia arıza lambası söndürmeSuzuki yarış motorları Araba Gösterge Işıkları şekilli işaretlerFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Range rover motor arıza lambasıArıza ışığı anlamlarıClio arıza lambası anlamları fiat egea anahtar işareti söndürme motoru kontrol ettirinKia cerato motor arıza lambası buji arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Led Xenon audi a4 arıza işaretleri

Megane 2 Arızaları

Uyarı Işaretlerinin Anlamı fiat linea 1. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası neden yanar gibi egea göstergeEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Lodgy Ne Demek

Araç Ikaz Işıkları albea 1. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası 3 multijet nasılTransporter ikaz lambalarıFiat egea uyarı işaretleri nissan motor arıza lambası mitsubishi arıza lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür saat içindeki göstergelerCitroen berlingo motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası veya renault symbol yakıt tüketimi göstergesi ford fusion motor arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası söndürmeFiat marea motor arıza lambası neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyor gibi. Fren arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor fiat egea anahtar işaretiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ve fren balatası aşınma uyarısı .

 

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Soner Anlamı egzoz gazı uyarı lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Ford focus hız göstergesi arızası bmw lastik arıza lambası araç ekran işaretleri bursa sokak lambası arıza benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Albea Nasıl gibi symbol elektronik arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar veya. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar clio 4 arıza lambası anlamları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Resimli arabaAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambası yandı baskı balata motor arıza lambası araçta motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası polo

Yorum yapın