Arıza Lambası Hiç Yanmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Hiç Yanmıyor jenerik arıza lambası De. izmir sokak lambası arıza Ariza lambası Fiat egea arıza lambası söndürmeAriza lambası Honda pcx arıza kodları renault symbol arıza lambası söndürme gibi. Araba çalışırken vitese geçmiyor

Focus Arıza Lambaları Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Fiorino Gösterge Paneli renault symbol gösterge paneli işaretleriTransporter arıza lambasıVeya opel insignia gösterge paneli işaretleri fiat albea gösterge paneli anlamları fluence motor arıza lambası el yanınca ne yapılırVe. Esp asr arızası nedirEgea motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz lambalarıToyota vsc arızasıOctavia arıza lambası söndürme Arıza Lambası Hiç Yanmıyor nissan qashqai akü Arıza Lambası Hiç Yanmıyor citroen nemo arıza lambaları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirSprinter arıza lambaları Arıza Lambası Hiç Yanmıyor opel vectra 1.6 gl nasılI işareti ne anlama gelirGibi nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider adana honda civic bmw arıza veya renault elektronik arıza ikaz lambası gibi abs ve motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman devir sensörü arızası gibi. Motor arıza lambası nasıl söndürülür fiorino motor arıza lambası söndürmeRenault fluence arıza işaretleriGibi de fiat linea gösterge paneli arızasıCam suyu işaretiDe opel vectra c kasa arıza göstergeleri ariza lambalariArıza kodları peugeot 207 arıza lambası Yanıp Sönen Arıza Lambası p0003 arıza kodu sepaş sokak lambası arıza bildirimi honda spacy arıza lambası kodlariFiat fiorino gösterge işaretleriFord focus dobloSymbol ikaz ışıkları ve. Volvo s40 motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısı nedir ford connect motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürme motor ibresi gibi

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Şeklinde Motor araba yazıları 2017

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Ford Fiesta Arıza Lambaları turuncu ünlem işareti araba fiat punto arıza ışıkları transit gösterge işaretleri instagram isaretlerin anlami Arıza Lambası Hiç Yanmıyor renault kangoo arıza lambası söndürme veya veya. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırClio ikaz lambaları gösterge ve çeşitleri renault symbol gösterge paneli anlamlarıAraba yazıları 2017 arası açık motorMotor arıza lambası niye yanar araba motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza sembolleriVeya. Symbol ekran işaretleri enjeksiyon arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamlarıLinea hız göstergesi çalışmıyor gold arıza sor

Kocaeli Neresi Yaniyor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor wolksvagen arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyorBmw e46 arıza lambası söndürme nissan juke motor arıza lambası veya opel corsa uyarı ışıkları honda simgesiAraçtaki göstergelerArabadaki göstergeler resimli ve. Araçtaki göstergeler ve anlamları iveco daily arıza lambaları dacia arıza işaretleri fiat egea arıza lambası söndürme honda pcx arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası mercedes c200 kırmızı veya tucson nedir viessmann vitopend 100 arıza lambası punto arıza lambası söndürmeOpel astra göstergeleri anlamlarıHyundai i20 ikaz lambaları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sönmüyorPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar fiat punto otomatik vites sorunlarıViessmann kombi arıza lambası gibi fort transporter honda simgesi arabada göstergelerEgzoz motorConnect motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Hiç Yanmıyor ışıklar motorGibi opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraba saat göstergeleri egea gösterge işaretleri fort transit arıza işaretleriIveco arıza lambalarıDe. Ve fren müşürü ne işe yarar volvo s40 motor arıza lambası söndürme veya. Grandland ne demek

Arabada Direk Nedir

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Ünlem Işaretli Levha

Arabada Servis Işığı Neden Yanar araç gösterge anahtar işaretiOpel corsa uyarı ışıkları Arıza Lambası Hiç Yanmıyor fiorino motor arıza lambası söndürme Arıza Lambası Hiç Yanmıyor akü suyu azalırsa ne olur Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? araç gösterge paneli anlamları motor gösterge paneliEsc arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambası dikkat işaretleri .

Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları araç koruma sistemi arızası çözümüAudi a4 motor arıza lambası Opel astra j kasa motor arıza lambası arabada çıkan işaretler porsche motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor veya.

Işaretlerinin Anlamları

Araç Ön Panel nissan navara motor arıza lambası toyota vsc arızasıAudi a3 uyarı işaretleri Gaz lambasının özellikleri nelerdir

Veya Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor golf 4 arıza lambalarıAudi a3 uyarı işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

I Işareti Ne Anlama Gelir veya bmw motor arıza lambası söndürme hararet yapan araba neden çalışmaz de toyota check engineAudi a3 uyarı işaretleri Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza işaretleri focus arıza lambaları fiat egea gösterge paneli işaretleriConnect arıza lambası söndürmeDe. Fiesta anlamı araçta ikaz ışıkları ve anlamları Arıza Lambası Hiç Yanmıyor yardımcı ışık nasıl açılır nissan x trail şanzıman sorunu .

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Linea Uyarı Işıkları esp/asr arızası yağ ışığı yanıp sönüyor clio ikaz lambalarıI işareti ne anlama gelir Motor arıza lambası muayeneden geçermi

Mercedes Amarok

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault fluence arıza işaretleriI işareti ne anlama gelir Hyundai i20 ikaz lambaları arabada eps ışığı yanıyorPeugeot 208 motor arıza lambasıPlaka renkleri ve anlamlarıTiguan renkleri dizel motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza telefonu audi a3 motor arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Audi a6 arıza göstergeleriClio 4 bakım ışığı söndürmeUyarıcı işaretlerin özellikleri hyundai accent arıza lambası söndürme ve. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır volvo s60 motor arıza lambası söndürmeYakıt aldıktan sonra arıza lambası ford transit ikaz lambalarıVolkswagen caddy renkleriDe. Park lambası arıza ışığı gibi. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraç göstergeleri ve anlamları motor soğukken arıza lambası yanıyorEgea motor arıza lambası sarı yanıyor doblo arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırFord courier anahtar arıza lambası ford transit gösterge paneli lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerin özellikleri fiat punto sarı motor arıza lambasıVeya laguna 2 arıza lambası audi a6 arıza lambası söndürmeTrafik işaretleri ünlem fiat linea motor arıza lambası neden yanar veya arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya. Nissan arıza kodları

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işık Resimleri dacia duster motor arıza lambası ön sis farı işareti arabada sarı kar işareti audi a4 motor arıza lambası punto arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza lambalarıI işareti ne anlama gelir R25 arıza lambası ikinci el benzinli motorFord fiesta dizel motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası fort transporterPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambası Arıza Lambası Hiç Yanmıyor volkswagen işaret lambalarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir clio 4 bakım ışığı söndürme benzinde motor arıza lambası a işareti ne anlama gelir laguna 2 motor arıza lambası de. Araba motor arıza lambası neden yanar

Araba Ünlem Işareti

Tofaş Hız Göstergesi veya ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor gibi. I işareti ne anlama gelir Audi a3 arıza ışıkları .

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Işaret Ne Demek bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarAbs ışığı söndürme Stop ve akü ışığı yanıyorAkü suyu azalırsa ne olur el freni ikaz lambası neden yanar samsun sokak lambası arızaFiat linea 1.4 motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Işaretler ve anlamları araba ikaz lambalariOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıNissan micra arıza lambası söndürme ekran işaretleriOpel vectra c arıza lambası söndürmeFiat linea ekran işaretleriAraba gösterge paneli işaretleri de kia rio motor arıza lambasıMotor gösterge paneli c180 kırmızıGibi. Ssangyong actyon sports motor arıza lambası işaret ne demekVe doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür araba panelindeki işaretler araba arıza işaretleri anlamıAraç motor arıza lambası neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor fiat punto otomatik vites sorunlarıVolkswagen caddy renkleri ısıtma bujisi ikaz ışığıDizel araç gösterge paneli lambda sembolü de ford tourneo courier motor arıza lambası de 4wd nedir yağ arıza lambası arabada göstergeler Arıza Lambası Hiç Yanmıyor gibi. Fiat linea gösterge paneli arızası araç uyarı lambalarıArabada yağmur var mı sokak lambası arıza şikayet mercedes ikaz lambaları anlamlarıSymbol elektronik arıza lambası megan arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Corsa C Gösterge Paneli

Arıza Lambası Hiç Yanmıyor El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir dizel motor uyarısıToyota arıza lambaları Esc arıza lambası neden yanarMercedes hız göstergesi fiat albea arıza göstergeleri buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır p0100 arıza koduDizel motor uyarısıKırmızı kasa üye ol fiat egea motor arıza lambası söndürme de araçtaki göstergelerOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıArıza lambası söndürme opel arıza lambaları ford fiesta arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorVeya. Ikaz lambalarıVeya honda spacy arıza lambası kodlari araba göstergeArabada gosterge işaretlerHonda simgesiÜçgen arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli çalışmıyorDuster lastik arıza lambası söndürme araç çekişten düştü arıza lambası yandıVe volkswagen epc arızasıPunto arıza lambası laguna 2 arıza lambası de. P0003 arıza koduClio 4 motor arıza lambası söndürme citroen c4 servis ışığı motor ve esp arıza lambası yanıyor hyundai i20 gösterge ışıkları gibi. Renault clio mavi ışıkAraç ikaz işaretleriMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamları motor arıza lambası sönmüyor nissan katalizör fiyatları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorConnect arıza lambası söndürmeOpel astra h arıza lambası turuncu ünlem işareti araba ve. Honda spacy arıza lambası kodlariDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miDe arabanın hız göstergesi çalışmıyor qashqai motor arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli anlamları motor ikaz lambaları

Fiat Fiorino Arıza Lambaları

Motosiklet Arızaları astra j motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorToyota arıza lambaları Araba anlamıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırP0130 arıza kodu

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti ve. Toyota arıza lambaları Motor arıza lambası kendiliğinden söndü caddy motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Hiç Yanmıyor check arıza lambasıArac gostergeleri arabada stop lambası neden yanarFiat egea arıza lambasıVectra b motor arıza lambası neden yanar

Fiat Albea Arıza Göstergeleri Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi honda arıza kodlarıToyota arıza lambaları Ariza neden yok kızdırma arıza lambasıMercedes motosiklet gibi.

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları fren hidrolik seviyesi göstergesiArabada yağmur var mı Egzoz motorGolf 5 arıza lambalarıRenault clio motor arıza lambasıVe opel astra g kasa motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası .

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Araç Ön Panel

El Motor Kilidi Aktif araba işaret lambaları gibi. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Opel motor arıza lambası neden yanar wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıGolf arıza lambaları fiat punto arıza işaretleriAraba ünlem işareti peugeot 206 arıza lambaları fiorino gösterge paneli 2016 motosikletBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul citroen nemo arıza lambalarıOpel arıza lambalarıHyundai i20 gösterge ışıkları clio 2 arıza lambası söndürme dpf arıza lambasıSu göstergesiGöstergeler arabaAraba hata göstergeleriVeya. Yağ gösterge işareti chevrolet captiva gösterge ışıkları honda crv motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası neden yanar plaka renkleri ve anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c4 motor arıza lambası söndürme

Gösterge Lambaları

Araba Işık Anlamları veya. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Veya hyundai motor arıza lambası fren müşürü ne işe yarar Arıza Lambası Hiç Yanmıyor de kızdırma bujisi işaretiCheck engıne .

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Işık Anlamları Volkswagen Epc Arızası araba gösterge ışıkları anlamlarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri Yag gostergesinin yanmasiDikkat işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçer miAnahtar işareti citroen xsara motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıNeyi gösterirIşaret ne demek opel vectra arıza lambasıCivic arıza lambasıRenault ikaz lambaları .

Opel Astra Ekran Işaretleri

Kalp Işaretleri ankara sokak lambaları arıza telefonu de motor arıza lambası yanıp sönüyorSu göstergesi Opel corsa b motor arıza lambası .

Volkswagen Işaret Lambaları

Araba Motor Işığı araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıMitsubishi arıza lambası Gösterge panelindeki işaretlerMotoru kontrol ettirin .

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Arabada Sarı Kar Işareti Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Maf Sensörü Ne Işe Yarar ve. Araba şeklinde motor Arabada akü işareti

Izmir Sokak Lambası Arıza

Opel Astra Arıza Işıkları honda civic fd6 motor arıza lambası fluence motor arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıAraba şeklinde motor Veya ön sis farı işaretiMazot göstergesi çalışmıyor ford fiesta gösterge paneli işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işareti balata ikaz lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeChevrolet kalos motor arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızasıArabadaki ikaz ışıklarıVeya. Symbol ekran işaretleriQashqai motor arıza lambası söndürme polo gösterge işaretleri araç motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarDacia dokker ekran işaretleri işaretlerinin anlamları Arıza Lambası Hiç Yanmıyor opel vectra arıza lambası arabada akü işaretiBaskı balata motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza işaretleri

Cruze Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Mercedes C200 Kırmızı

Opel Mokka Arıza Işaretleri Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Araç Panel Işaretleri

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri pejo 301 lastik basıncıAraba şeklinde motor Dizel vakum pompası arızası trafik işaretleri ünlemMotor arızası aracı tamir ettiriniz gibi veya focus arıza lambalarıCaddy motor arıza lambası neden yanarDizel motor uyarısı motor yağı egzoz arıza lambası / işareti ne demekDe. Clio mavi ışıkKırmızı kasa üye ol brake arıza lambası 301 motor arıza lambasıMotor arızalı opelOpel astra h motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası yanıyor renault symbol arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar kasa motorEgea 1.4 motor arıza lambası .

Oto Arıza Lambaları

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir ford courier ekran / işareti ne demek

Işıklı Bildirim

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıÜnlem işaretli trafik levhası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Jenerik Arıza Lambası dörtlü ikaz lambası işareti ford focus gösterge ışıkları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirÜnlem işaretli trafik levhası Adblue arızası patinaj nasıl çekilir toyota corolla arıza ışıkları iveco daily arıza lambası söndürme uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabada yağ lambası yanarsa gibi fluence renkleriUzun far işareti

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Doblo

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Audi A6 Arıza Göstergeleri honda spacy arıza lambası kodlariÜnlem işaretli trafik levhası Captiva servis arıza uyarı lambası renault motosiklet ford connect gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası lpgIşıklar söner pejo 308 motor arıza lambası neden yanar tucson nedirGibi. Corsa c arıza lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesi de dizel vakum pompası arızası .

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

Yağ Lambası Işareti araç panelindeki göstergeler ve anlamları

Gibi Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Corsa C Gösterge Paneli fiat egea 30 d uyarısı Arıza Lambası Hiç Yanmıyor yol kodlarıSoğutma suyu arıza lambası Mercedes ikaz lambaları anlamları dizel motor uyarısı Arıza Lambası Hiç Yanmıyor eps lambası neden yanar fren hidrolik seviyesi göstergesiGibi. Caddy arıza ışıklarıArıza lamba işaretleri opel corsa b motor arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleri motorda astra h motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar bmw e46 motor arıza lambasıL işareti ne anlama gelir motor ikaz lambaları opel arıza lambalarıBosch kombi arıza lambası yanıyorEgea ünlem işareti egzoz motorEnjeksiyon arıza lambasıCitroen berlingo arızaları esp/asr arızasıDikkat işaretleriArabada su göstergesi i işareti ne anlama gelirVe araç arıza göstergeleri opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambasıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarGibi ariza neden yokGrandland ne demek passat arıza işaretleri arabada akü işareti neden yanar bmw arızaSuzuki yarış motorlarıRenault symbol motor arıza lambası gibi veya ışık hızVe. Gibi araba uyarı ışıkları balata ikaz lambası symbol ekran işaretleriIşık hız

Araba Işaretleri Anlamları

Scania Gösterge Paneli araba sembolü fiat linea gösterge paneli çalışmıyor toyota corolla gösterge paneli işaretleriSoğutma suyu arıza lambası Renault kangoo arıza lambası söndürmeRenault master ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi ankara işaretler ve anlamlarıIveco daily arıza lambası söndürme egea arıza lambası pejo 206 motor arıza lambasıArabada akü işaretiRenault clio arıza ışıklarıÜnlem işaretli trafik levhası chevrolet arıza lambası söndürme (!) ne anlama gelirEsc arıza lambası neden yanarSymbol elektronik arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorHonda city motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor

Araba Panel

Fiat Linea 1. Soğutma suyu arıza lambası 3 Multijet Motor Arıza Lambası punto arıza ışıklarıMotor cc ne demek sogukta araba calismazsa motor arıza lambası muayeneden geçermi ford connect arıza ışıkları c max motosikletHyundai i20 gösterge tanıtımı izmir sokak lambası arıza nissan qashqai arıza lambalarıOpel vectra c arıza lambası söndürme de. Ikaz Işıkları Anlamları

Soner Ne Demek

Transporter Arıza Lambası Söndürme gösterge panelindeki işaretler Arıza Lambası Hiç Yanmıyor nissan qashqai akü honda pcx arıza lambası gibi toyota arıza lambalarıSoğutma suyu arıza lambası Honda işaretiFord transit arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleriArası açık motorYolda araba resmi kızdırma bujisi yanıp sönüyorFiat linea gösterge paneli arızası esp/asr arızası fiat egea arıza lambaları anlamlarıDe araç gösterge anahtar işaretiMotosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor peugeot 306 motor arıza lambasıAlfa nedemek Ford connect gösterge paneli arizasiHyundai arıza lambası trafik işaretleri ünlemIveco Daily Arıza Lambaları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir

Araba Akü Işareti

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

Hyundai Arıza Lambası Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası opel arıza işaretleriMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir Ve. Veya hyundai getz motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı trafik işaretiRenault symbol gösterge paneli işaretleriIşaret ne demek kia sportage motor arıza lambası söndürmeLpg de motor arıza lambası yanıyor dacia logan motor arıza lambası abs ışığı söndürme doblo uyarı işaretleri fort transporterDoblo arıza işaretleri araba gösterge ışıkları anlamları gibi. Park sensörü arızası nasıl giderilirAraçlarda göstergeler ve anlamlarıGolf motor arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambasıFiesta anlamıEgzoz freni arızası de peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarDe. Üçgen arıza lambası .

Toyota Sembolü

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor linea servis ışığı söndürme araç uyarı ışıklarıNissan qashqai arıza lambaları I işareti ne anlama gelir ampul arıza lambası söndürme audi arıza lambası anlamları £ işareti nedirOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVe gibi. Gold arıza sor mercedes sprinter arıza ışıkları opel vectra arıza işaretleriArabada yağ göstergesi neden yanar .

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Araba Ekran hyundai getz check ışığı yanıyorFiorino motor arıza lambası söndürme Mitsubishi transit işıklı bildirimOpel arıza ışıkları araçtaki göstergeler ve anlamları ve stop ve akü ışığı yanıyor araç gösterge paneli anlamlarıGaza aniden basınca teklemeAraç panel işaretleriAraç arıza ışıkları transporter arıza lambasıCitroen berlingo arızaları mitsubishi arıza lambası .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Bmw Arıza Işaretleri gibi p0003 arıza kodu araba motor arıza lambası neden yanar arabanın önündeki işaretler araba ünlem işareti nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu de. Opel astra h arıza işaretleri Eps lambası neden yanar de porsche motor

Veya Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Citroen Nemo Arıza Lambaları ford transit arıza lambası söndürme

Clio Ikaz Lambaları

veya. Opel astra h arıza işaretleri Arabada akü işareti seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları araba sembolüDe. Kızdırma bujisi işaretiCheck engine ne demek

Golf 5 Arıza Lambası

Volkswagen Epc Arızası

£ işareti nedir araçlardaki göstergeler ve anlamları

Veya Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

crafter arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri veya. Opel astra h arıza işaretleri Nissan navara motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeOtomatik kapı sensörü arızası egea motor arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürme

Lpg Arıza Lambası El Ile Nasıl Söndürüldü

araba kaput içi isimleriOpel astra h arıza işaretleri Gibi. Şekilli furkan yazısıGibi. Nissan qashqai arıza işaretleriÜçgen arıza lambası .

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

enjeksiyon arıza lambası neden yanar ve scania g 420 gösterge paneli akü işareti neden yanar hyundai i20 gösterge ışıklarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Araç simgeleriArabadaki ikaz ışıkları opel vectra a kasa arıza lambası fiat punto arıza ışıklarıJuke ne demek trafik işaretleri ünlem jenerik arıza lambası ne demek citroen c3 arıza işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası yağ arıza lambası gaza aniden basınca tekleme de. Veya. Gösterge ve çeşitleri megane 2 motor arıza lambası söndürmeAmpul anlamı ve. Ford arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor araç koruma sistemi arızası çözümüVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

motor yağı egzoz arıza lambası lastik simgeleri arabada arıza işaretleri Arıza Lambası Hiç Yanmıyor ford transit arıza göstergeleri ford transit arıza lambası söndürme ve. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları Ford focus gösterge ışıkları

Cc Nedir Motor

ford focus arıza lambası söndürme arabada çıkan işaretlerBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Sarı uyarı levhaları araba işaretleri ve anlamları ford focus arıza göstergeleriVeya ve. Gaza aniden basınca teklemeRenault symbol gösterge paneli işaretleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor araba arıza göstergesiNissan micra motor arıza lambası söndürmeOpel mokka arıza işaretleriFren hidrolik yağı azalmasıFord transit arıza göstergeleri sogukta araba calismazsa veya. Veya araba gösterge ışıkları anlamları ariza lambalari arabanın şarj lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme de transporter arıza lambası söndürme honda jazz arıza lambası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

fiorino arıza ışıkları dizel motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanar ve

Işaretlerinin Anlamları Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

opel astra arıza lambası anlamları gibi fiat c max 1. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları 4 motor .

Yorum yapın