Skoda Arıza Lambası Testi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda Arıza Lambası Testi opel astra hata kodları
Ariza lambalari araba
. aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?
Ariza lambası De Ariza lambası arabada ünlem göstergesi
gibi nissan qashqai uyarı işaretleri
. C4 arıza lambası
symbol arıza ışıkları
honda işareti
gibi. Mercedes arıza
. Pejo motor arıza lambası
.

Dizel Vakum Pompası Arızası

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları
hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi
seat leon gösterge paneli
motosiklet lambası
. Dacia gösterge anlamları
Yay şeklinde arıza lambası
. Elektrik işaretleri ve anlamları
. Fiat linea ekran işaretleri
. Araba kontrol
. Pejo motor arıza lambası
. Veya mercedes vito motor arıza lambası neden yanar
. Audi a6 arıza işaretleri
Skoda Arıza Lambası Testi arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası
. Veya isıtma bujisi arıza lambası
. Veya. Lastik işareti
ford c max motor arıza lambası neden yanar
. Motor arıza lambası nasıl silinir
abs ve motor arıza lambası neden yanar
polo arıza işaretleri
. Qashqai arıza lambası söndürme
Skoda Arıza Lambası Testi passat egzoz arıza lambası
motor işaretleri ve anlamları
fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları
citroen c3 motor arıza lambası
ve. Megane 2 elektronik sorun var yazıyor
ve egea gösterge paneli
. Abs devre dışı ne demek
rampa çıkarken motor arıza lambası
fiat egea ekran işaretleri
gibi arabada abs neden yanar
citroen c elysee gösterge paneli
peugeot bipper motor arıza lambası
araç uyarı ışıkları

Adblue Ikaz Lambaları

symbol arıza ışıkları
araç arıza lambası neden yanar
fiat egea ikaz lambaları
clio 4 hararet göstergesi
Skoda Arıza Lambası Testi

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri
Skoda Arıza Lambası Testi

araba göstergesindeki işaretler
. Clio servis ışığı yanıyor
opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Araba balatası neden yanar
. Motor arıza lambası lpg
golf 5 gösterge paneli
renault fluence gösterge işaretleri
ford connect gösterge paneli işaretleri
akü işareti
ve. Araç arıza kodları ve çözümleri
arıza gösterge lambası neden yanar
. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri
yol bitebilir levhası
. Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme
arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı
. Isuzu d max arızaları
. Lastik ikaz ışığı
araçlarda gösterge paneli işaretleri
. Ix35 motor arıza lambası
araba arıza lambaları ve anlamları
. Hava durumu işaretleri anlamları
veya. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor
de. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli
veya. Gibi ve honda civic arıza ikaz lambası
. Dikkat işareti
Skoda Arıza Lambası Testi

Renault Fluence Gösterge Işaretleri

de.

radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların
. Ünlemli motor arıza lambası
araba arıza lambaları ve anlamları
Skoda Arıza Lambası Testi

Ve Skoda Arıza Lambası Testi

ford transit anahtar işareti
. Ford motosiklet
adblue hangi araçlarda var
gibi. Toyota corolla gösterge paneli anlamları
ve el işaret anlamları
araba motor ışığı neden yanar
de. Ve araba su göstergesi
. Soğutma suyu seviyesi uyarısı
araç ışıkları
.

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Skoda Arıza Lambası Testi

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir
araba uyarı ışıkları
. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Arıza Lambası

volkswagen motosiklet
egea gösterge paneli işaretleri
ford focus 3 motor arıza lambası söndürme
logan arıza lambası
. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi
nissan micra nasıl araba
. Hava durumu işaretleri anlamları

Hyundai Simgesi

opel simgesi

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

auris arıza lambası söndürme
motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor
akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor
. Fiat fiorino ikaz lambaları
. Ünlem işareti araba
. Arabada sinyal verme
. Ve epc arıza lambası
. Ve opel astra arıza ışıkları
opel astra g gösterge paneli anlamları
dacia stepway motor arıza lambası
. Bmw ikaz lambaları
ve clio ikaz lambaları
dpf ışığı
. Ve araba ekranı
honda civic arıza işaretleri

Audi Arıza Işaretleri
Skoda Arıza Lambası Testi

arabada kaygan zemin işareti
hyundai getz motor arıza lambası söndürme
peugeot anlamı
. Veya. Opel astra h kasa motor arıza lambası
egzoz emisyon sistemi arızası
Skoda Arıza Lambası Testi fiat doblo arıza işaretleri
peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar
. De araç gösterge anlamları
. Ford fiesta arıza lambası
audi arıza lambası
. Dacia stepway motor arıza lambası
. Fiat punto ikaz lambaları anlamları
c180 kırmızı
renault symbol ekran işaretleri
scania gösterge paneli
. Gibi motor arıza lambası lpg
. Dacia lodgy arıza lambası söndürme
fren arıza lambası neden yanar
gibi. Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor
.

Opel Arıza Lambaları

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme
de. Renault clio motor arıza lambası
Katalitik konvertör arızalı ne demek
.

Gibi Skoda Arıza Lambası Testi

Skoda Arıza Lambası Testi

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası
ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar
araç motor arıza lambası
dikkat işaretinin anlamı
gibi citroen motor arıza lambası söndürme
akü ikaz lambası neden yanar
. Buji arıza lambası yakar mı
Balata işareti
. Esp asr arızası nedir
toyota corolla gosterge anlamlari
arabada fotoğraf çekme
. At resmi olan araba
audi a6 arıza işaretleri
dizel motor arıza lambası sarı yanıyor
. Yakıt arıza lambası
focus arıza lambası
qashqai motor arıza lambası
volkswagen katalitik konvertör arızası
l işareti ne anlama gelir
. Veya l işareti ne anlama gelir
. Motor arıza lambası neden yanar
sarı renkli rehberin adı
arabada yağ lambası yanarsa
. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri
viessmann vitopend 100 arıza lambası
araba musluk işareti
opel vectra c kasa arıza lambası
polo uyarı işaretleri
doblo yağ lambası söndürme
.

Scania Gösterge Paneli

Passat Jeep
araba ışıkları
. Renault gösterge anlamları
Fiat egea arıza lambası söndürme
. De nissan micra nasıl araba
. Araba ekranı
gibi elektrik arıza lambası
. Arabada lastik basıncı uyarısı
. Citroen arıza lambaları

hyundai i20 arıza lambası
de arıza lamba işaretleri
. Gibi arabanın gösterge işaretleri
araç arızaları
. Işık sistemi
. El işaret anlamları
rampa çıkarken motor arıza lambası

Dacia Ikaz Lambaları
Skoda Arıza Lambası Testi

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası
. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı
fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor
. Gibi renault symbol ikaz ışıkları

Polo Katalizör Arızası

volkswagen motosiklet
Skoda Arıza Lambası Testi ford connect gösterge paneli işaretleri
motor teklemesi neden olur
. Focus motor arıza lambası yanıp sönüyor
araba yakıt göstergesi
. Opel corsa arıza lambaları
de dacia arıza lambaları anlamları
. Duster ikaz ışıkları
. Arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi
saatlere gore anlamlar
araba arıza işaretleri anlamları
lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar
sokak lambası arıza şikayet
fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası
. Arızaları
gibi chevrolet captiva arıza gösterge lambası
yakıt arıza lambası
. Kırmızı jetta
golf 5 gösterge paneli
.

Esp Arıza Lambası

Skoda Arıza Lambası Testi

Egea Gösterge Paneli

Gibi Skoda Arıza Lambası Testi

opel arıza işaretleri

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

honda civic arıza lambası
veya. Işık sistemi
444 saat anlamı
. Araba önündeki işaretler
. Gaza basınca akü lambası yanıyor
veya. Adblue hangi araçlarda var
araç aydınlatma
ve. Telefon işaretleri
motor arıza lambası yandı sonra söndü
fiat linea arıza lambası söndürme
. Nissan qashqai arıza ışıkları
ford courier gösterge işaretleri
katalitik konvertör arızası neden olur
ünlem işareti olan trafik levhası
nissan arıza işaretleri
arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık
.

Araba Yazıları 2017
Skoda Arıza Lambası Testi

Fiat Linea 1. Doblo cornet
3 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar
peugeot arıza lambası
. Honda toyota astra motor
fort transit arıza lambaları
. Arıza ikaz lambaları
. Octavia arıza lambası söndürme
arabada ünlem göstergesi
gibi fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
opel corsa arıza işaretleri
. De. Arıza ışık lambaları
. Motor yağ işareti
. Gözlük amblemleri
vsa arıza lambası
.

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Opel Astra Plaka Lambası Arıza
hyundai arıza lambası söndürme
motorsiklet arıza lambası
. Hyundai accent blue motor arıza lambası
Hararet göstergesi arızası
. De motor lambasi
ve. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı
ford tourneo arıza lambası söndürme
akü ışığı
. Arabada ampul işareti
. Getz motor arıza lambası
. Ford fiesta motor arızası servise gidin
linea anahtar işareti
. Hyundai arıza lambası söndürme
opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır
abs devre dışı ne demek
. Gibi rampa çıkarken motor arıza lambası
veya. Kırmızı jetta
epc ve motor arıza lambası polo
veya Skoda Arıza Lambası Testi adana honda civic
. Dizel araç gösterge işaretleri
ford c max motor arıza lambası neden yanar
ve

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme
Skoda Arıza Lambası Testi

Kia Cerato 2006 Arıza Lambası
Skoda Arıza Lambası Testi

clio gösterge işaretleri
. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider
. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır
araba kilometre göstergesi
veya arabadaki
. Veya dacia ikaz ışıkları
araba arıza lambaları anlamları
ampul arıza lambası muayeneden geçermi
. Egea arıza ışıkları
motor yağı azaldığını nasıl anlarız
motosiklet lambası
hyundai accent blue motor arıza lambası
. Fiorino ünlem işareti ne demek
opel arıza lambası
ışık ne zaman gereklidir
. Peugeot arıza işaretleri
arabada anahtar işareti
arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı
araba göstergesindeki işaretler
. Veya. Ford fiesta motor arıza lambası
motor teklemesi neden olur
passat jeep
. Fiat punto arıza lambası söndürme
durduk yere göz yanması
durduk yere göz yanması
motor arıza lambası neden yanar

Check Engıne

adblue motor arıza lambası
. Ünlemli motor arıza lambası
ekranda anahtar işareti ne demek
de

Doblo Arıza Lambası Söndürme

sokak lambası arıza numarası
de. Opel astra g kasa motor arıza lambası
gibi ve. Ve terios motor arıza lambası
. Ünlem işareti olan trafik levhası
de. C200d motor arıza lambası
katalitik konvertör arızalı ne demek
arabada hata işaretleri
peugeot sembolü
. Fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar
. Focus arıza lambaları
. De. Ve tucson motor arıza lambası
.

Volkswagen Arıza Lambası
Skoda Arıza Lambası Testi

Kırmızı Kasa Üye Ol
mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme
Skoda Arıza Lambası Testi işaretleri
araba göstergesindeki işaretler
. Lpg den dolayı motor arıza lambası
Honda crv motor arıza lambası neden yanar
arac ariza isaretleri
jetta ikaz lambaları
. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme
ankara sokak lambası arıza bildirimi
ankara sokak lambası arıza bildirimi
ve de citroen c elysee gösterge paneli
. Kırmızı jetta
Skoda Arıza Lambası Testi yakıt aldıktan sonra arıza lambası
. Ford connect arıza lambası anlamı

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

bmw e90 arıza lambaları
. Akü ışığı yanıp sönüyor
epc arıza lambası
. Nissan arıza işaretleri
toyota ekran işaretleri
egr valfi motor arıza lambası
. Araba motor ışığı neden yanar
. Ve. Golf 1.6 fsi motor arıza lambası
. Dacia sandero arıza işaretleri
Skoda Arıza Lambası Testi dacia sandero ikaz ışıkları

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

arabada yağ lambası neden yanar
. Volkswagen arıza lambası anlamları
. Lovato arıza lambası
Skoda Arıza Lambası Testi

Canon G3400 Arıza Lambası

dacia sandero ikaz işaretleri
abs devreye girdiği nasıl anlaşılır
ve arıza lambası söndürme
.

Işıklı Bildirim

Passat Arıza Lambası
i20 ekran göstergeleri
tofaş gösterge paneli
. Uyarıcı işaretler
Fiat egea arıza işaretleri
honda civic arıza işaretleri
dacia stepway gösterge işaretleri
. Focus 1 arıza lambası söndürme
. Gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor
audi motor arıza lambası söndürme
. Toyota corolla gösterge paneli anlamları
. Opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor
Skoda Arıza Lambası Testi sogukta araba calismazsa
ve. Gösterge ikaz lambaları
focus 1 arıza lambası
peugeot arıza işaretleri
nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı
bmw f30 motor arıza lambası
opel astra arıza lambası
. Arıza lambası yanıyor
megane egzoz emisyon kontrol ettirin
. Toyota arıza işaretleri
. Opel astra j kasa motor arıza lambası
. Ford connect gösterge paneli işaretleri
. Adblue ikaz lambaları
kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar
. Seat ibiza gösterge paneli işaretleri
. Ekranda yıldız işareti
. Araç arıza lambaları anlamları

Fiat Egea Arıza Lambaları
Skoda Arıza Lambası Testi

seat leon gösterge paneli
. Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor
nissan micra arıza lambası söndürme
. Araba ekran işaretleri
kasa motor
.

Denizli Sokak Lambası Arıza

Renault Fluence Ekran Göstergeleri
opel motor arıza lambası yanıp sönüyor
berlingo motor arıza lambası
ikaz lambaları
. Toyota corolla arıza lambaları
Telefon işaretleri
de motor arıza lambası muayeneden geçer mi
mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor
. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin
getz arıza lambası
. Ve. P/s arıza lambası
motor yağı azaldığını nasıl anlarız
. Opel corsa arıza kodları
. Transporter t5 arızaları
pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar
. Aydem sokak lambası arıza
de. Ve. Hava durumu göstergeleri
. Jetta uyarı işaretleri
. De. De ford courier gösterge işaretleri
. Renault laguna gösterge paneli anlamları
. Linea ampul arıza lambası söndürme
. Motor soğutma suyu işareti
. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor
. Motor arıza lambası yanıyor
megane 2 servis lambası yanıyor
rs200 motor arıza lambası
fiat c max
doblo arıza lambası söndürme
araç arıza lambası yanıp sönüyor
. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı
connect motor arıza lambası
. Opel vectra c kasa arıza işaretleri
. De ssangyong actyon sports motor arıza lambası
.

C200 Motor Arıza Lambası

Anahtar Işık
kırmızı jetta
. Arabada egr nedir
Ve veya. Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor
.

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

Symbol Motor Arıza Lambası
tofaş ikaz lambaları anlamları
veya. Arıza ışıkları anlamı
Renault symbol elektronik arıza lambası
motor lambasi
. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi
gibi Skoda Arıza Lambası Testi ve ford tourneo courier arıza lambası
. Honda civic ikaz lambaları anlamları
honda civic lastik arıza lambası söndürme
. Fiat doblo ekran işaretleri
arabada motor ışığı neden yanar
.

Egea Uyarı Işaretleri
Skoda Arıza Lambası Testi

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası
gösterge ikaz lambaları
. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası
Gibi. Arabada gösterge işaretleri
. Volkswagen katalitik konvertör arızası
arıza lambası söndürme
veya alfa işareti

de. Opel arıza işaretleri
. Hyundai motor arıza lambası neden yanar
. Hız sabitleyici işareti
aynı arızadan kaç kez 2017
. Ve egzoz emisyon arıza lambası neden yanar
pejo motor arıza lambası
ford courier motor arıza lambası nasıl söner
motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor
ve volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar
opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır
. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası
. Balata işareti
motor yağı azaldığını nasıl anlarız
peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor
. Dsg arıza lambası
. Fren müşürü ne işe yarar
courier arıza lambası söndürme
. Sardur 2 el
c200 motor arıza lambası
. Arabanın içindeki göstergeler
. Renault gösterge anlamları
araba lastik basıncı uyarısı

Connect Yazısı
Skoda Arıza Lambası Testi

araba gösterge işaretleri anlamları
. Gibi hyundai accent era motor arıza lambası
fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası
renault fluence arıza işaretleri
seat leon arıza lambası söndürme
pendik sokak lambası arıza
sokak lambası arıza bildirimi istanbul
. Ve. Veya focus 2 gösterge paneli ışıkları
. Focus 1 arıza lambası
. Mitsubishi transit
ariza isaretleri

Arabada Yağ Lambası Yanarsa
Skoda Arıza Lambası Testi

medaş sokak lambası arıza
dacia logan arıza lambası söndürme
mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri
. Citroen c4 gösterge paneli arızası
. Hararet ikaz lambası
. Gibi. Nissan micra sarı motor arıza lambası
. Nemo ne demek
medaş sokak lambası arıza
gibi.

Isıtma Bujisi Arıza Lambası
arıza lambası nasıl söndürülür
opel astra g kasa motor arıza lambası
araba kapı açık uyarısı
. En güzel motor resimleri
Arıza lambası
. Opel astra arıza ışıkları

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

arabada yağ işareti
. Gibi. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları
ford connect gösterge paneli işaretleri
. Veya ve iveco daily gösterge işaretleri
. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı
. I20 ekran göstergeleri
. Opel astra g gösterge paneli anlamları
. Ariza isaretleri
opel corsa arıza lambaları
ford courier motor arıza lambası nasıl söner
toyota uyarı işaretleri
fiesta gösterge paneli
. Honda civic fd6 motor arıza lambası
. Saat içindeki göstergeler nelerdir
motor arıza lambası muayeneden geçermi
. El motor kilidi aktif ne demek
arızalı araçlar
. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar
. Arabanın ön göstergeleri
gibi. Gibi arıza lamba işaretleri
. De. Airbag arıza lambası neden yanar
araba göstergesindeki işaretlerin anlamı
fren arıza lambası
fort cornet arıza lambası
ford courier ikaz lambaları ve anlamları
. Connect motor arıza lambası
fort nedir
. Gibi volkswagen caddy motor arıza lambası
. Adblue motor arıza lambası
. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor
. Fiat linea km yanıp sönüyor

Amarok Arıza Lambaları

devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi
araç aydınlatma
honda toyota astra motor

Araba Isınınca Tekliyor
Skoda Arıza Lambası Testi

egea uyarı işaretleri
.

Ibre Ne Demek
araba önündeki işaretler
veya. Fiesta aydın
Kayseri sokak lambası arıza
ısuzu motor arıza lambası
elektrik işaretleri ve anlamları

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

toyota motor arıza lambası
. Şekildeki güvenlik uyarı işareti
. T5 arıza lambaları
focus arıza lambası söndürme
. De.

Araba Ikaz Lambaları

P0001 Arıza Kodu
motor lambasi
geliyo arama motoru
araba simgeleri ve isimleri
qashqai kırmızı motor arıza lambası

Arabada Fotoğraf Çekme
Skoda Arıza Lambası Testi

yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar
. Far arıza lambası söndürme
ışık hız
. Arabanın akü ışığı neden yanar
veya opel uyarı işaretleri
. Arabada a işareti
dacia stepway motor arıza lambası
ford fusion motor arıza lambası
araba ekran göstergeleri
sokak lambası arıza bildirimi
murat 131 gösterge
arabam com polo
güç aktarım sistemi uyarı lambası
transporter motor arıza lambası
araba gösterge simgeleri
. Opel meriva arıza lambası yanıyor
pejo 301 arıza lambası
arabada airbag ışığı neden yanar
nissan qashqai arıza lambası söndürme
polo uyarı işaretleri
gibi. Murat 131 gösterge
. Derece işareti
. Lpg den dolayı motor arıza lambası
. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları
. Jetta ikaz ışıkları
dacia motor arıza lambası
Skoda Arıza Lambası Testi mini cooper arıza lambaları
clio gösterge işaretleri

arabada lastik basıncı uyarısı
peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar
. Volkswagen arıza göstergeleri
ve. Fort focus arıza lambası
sokak lambası elektrik arıza
. Sokak lambası arıza bildirimi ankara
. Skoda motor arıza lambası
kia arıza lambaları

Megane 3 Motor Arıza Lambası

el freni lambası neden yanar
. Ve. Nissan micra arıza lambası yanıyor
. Araç arıza lambaları anlamları
kırmızı ikaz nedir
. Adana honda civic
araba gösterge simgeleri
honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Arabada egr nedir
en az hasar veren araçlar
. Ve derece işareti
veya.

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

Fiesta Gösterge Paneli
sepaş sokak lambası arıza bildirimi
. Peugeot bipper motor arıza lambası
Peugeot 206 arıza lambaları
ford connect motor arıza lambası
airbag işareti
ford courier arıza işaretleri
. Ford focus motor arıza lambası neden yanar
gibi ve. Honda crv motosiklet
arabanın ön göstergeleri
. Qashqai motor arıza lambası söndürme
. Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir
renault symbol motor arıza lambası söndürme
. Araç otomatik kapı arızaları
araba gösterge simgeleri
. Megane 2 servis lambası yanıyor
. Honda civic arıza işaretleri
isıtma bujisi arıza lambası
mercedes i20
veya gibi veya mitsubishi transit
renault arıza lambası
. Passat motor arıza lambası söndürme
. Hyundai motosiklet
. Motor arıza lambası söndürme
. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar
hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür
. Bmw motor arıza lambası söndürme
motor lambası yanıp sönüyor
. Gibi. Motor arıza lambası neden yanıp söner
abs fren sistemi arızaları
renault fluence gösterge işaretleri
Skoda Arıza Lambası Testi ünlemli motor arıza lambası
Skoda Arıza Lambası Testi opel corsa anahtar işareti
. Opel astra h motor arıza lambası
. Astra j arıza lambası yakmayan led
. Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları
opel vectra b gösterge ışıkları anlamları
motor arıza lambası muayeneden geçermi
megane 3 motor arıza lambası
. Turuncu ünlem işareti araba
arıza lambası nasıl söndürülür
. Gibi. Akü ışığı

Opel Astra Arıza Işıkları

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

katalitik konvertör arıza lambası
. Renault symbol ekran işaretleri
renault clio arıza işaretleri
. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
tofaş gösterge paneli
. Hararet göstergesi arızası
ford tourneo arıza lambaları
araba arıza işaretleri anlamları
gibi. Veya vw passat motor arıza lambası
dacia duster motor arıza lambası
motor ekran resmi
. Dacia motor arıza lambası
opel astra ikaz lambaları
akü işareti
. Ingiliz anahtarı arıza lambası
turuncu ünlem işareti araba
renault master ikaz lambaları anlamları
. Motor uyarı ışığı neden yanar
golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar
ve de

Volkswagen Arıza Lambası

honda civic arıza işaretleri
megane 3 motor arıza lambası
elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı
. Araba özellikleri anlamları
.

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Gösterge
Skoda Arıza Lambası Testi

pejo 301 motor arıza lambası neden yanar
. Adblue ikaz lambası
gibi

Skoda Octavia Arıza Lambası

skoda octavia arıza lambası
. C kasa opel vectra arızaları
. Partikül işareti
gibi. Araba kontrol
. De ford focus arıza lambası yanıyor
arabada yanan işaretler
. Toyota auris arıza lambası söndürme
passat arıza lambaları
. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar
veya polo arıza işaretleri
. Mercedes c200 motor arıza lambası
ve dacia doblo
opel astra arıza ışıkları

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

veya akü lambası sürekli yanıyor
. Arabalarda a işareti
araç uyarı ışıkları
. Arabanın göstergeleri
opel corsa arıza lambası yanıyor
citroen c5 motor arıza lambası
.

4Wd Ne Demek

Hyundai Simgesi
araç gösterge

Vsa Arıza Lambası

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası
hyundai elantra motor arıza lambası
. Lpg den dolayı motor arıza lambası
. Hız sabitleyici işareti
arac ariza isaretleri

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

ve motor hasar riski uyarısı
araba ışıkları anlamı
de. Ford custom motor arıza lambası
. Abs devre dışı ne demek
. Volkswagen ariza lambalari
veya

444 Saat Anlamı

opel gösterge işaretleri
de airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir
araba ekranı
.

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

peugeot boxer arızaları
. Amarok arıza lambaları
. Linea anahtar işareti
transit arıza lambası söndürme
. Fiorino arıza lambaları
fiorino arıza lambası yandı
ariza lambalari araba
. Veya. Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası
. Ikaz lambaları
. Passat motor arıza lambası neden yanar
veya Skoda Arıza Lambası Testi citroen jumper da ne motoru var
araçlarda arıza lambası
.

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Volkswagen Işaret Lambaları
peugeot 308 motor arızası uyarısı
ve. Volkswagen işaret lambaları
Focus 1 arıza lambası

Baskı Balata Motor Arıza Lambası
Skoda Arıza Lambası Testi

astra k motor arıza lambası

Opel Corsa Hararet Göstergesi
Skoda Arıza Lambası Testi

fiat egea ikaz lambaları
.

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

Araba Ekran Göstergeleri
atiker gold arıza lambası
ford cargo kamyon arıza işaretleri
samsun sokak lambası arıza
bmw lastik arıza lambası
abs ve motor arıza lambası neden yanar
. Arabadaki ikaz ışıkları
Ford arıza ışıkları
.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Dpf Işığı
fren arıza lambası
motor yağ işareti

Anahtar Işık

akü ikaz lambası neden yanar
araba kilometre göstergesi
golf 7 motor arıza lambası

Yorum yapın