Arıza Lambaları Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Göstergesi el freni işareti Opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıpeugeot partner 2001 gösterge paneli Ariza lambası Ariza lambalari araba Ariza lambası gibi. Ikinci el benzinli motor gibi motosiklet arızalarıFiat linea gösterge ikaz lambaları kalp işaretleri ford focus otomatik vites arızalarıCitroen c5 gösterge paneli anlamları veya. Fren balata göstergesiVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba aydınlatma pejo 307 arıza lambaları volkswagen polo gösterge paneli anlamları ışıklı otomotivAraba motor işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambasıVe. Klima açınca arıza lambası neden yanar

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur

Fiat Linea Arıza Göstergeleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ve. Ford fusion motor arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleri ve golf 7 motor arıza lambası neden yanar eds arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme telefon isaretleri anlamlari .

Far Işaretleri Arıza Lambaları Göstergesi

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme araba sinyalleri kia sportage motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Göstergesi katalitik konvertör arıza lambası söndürmeI20 ikaz lambaları Arabada ekranda çıkan işaretler hyundai i20 ampul işareti fiorino arıza ışıkları

Polo Katalizör Arızası Arıza Lambaları Göstergesi

Lambalı Devreler l200 arıza lambaları gibi Arıza Lambaları Göstergesi araç yakıt göstergesiI20 ikaz lambaları Simgesi nedir opel corsa b motor arıza lambası .

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Arıza Lambaları Göstergesi Peugeot 301 Hararet Göstergesi palio arıza lambaları arabada servis ışığı neden yanar kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıQashqai motor arıza lambası söndürme Megane 2 elektronik sorun var yazıyorVe de. De internet işaretleri ve anlamlarıIsuzu d max arıza lambası honda jazz motor arıza lambasıKombinin arıza lambasıMedaş sokak lambası arızaBmw işaretleriDe renault symbol arıza lambası söndürme veya gibi. Opel astra arıza ışıklarıCitroen kamyonetAstra arıza lambası söndürmeAkü suyu azalırsa ne olur nissan almera motor arıza lambası arabadaki arıza işaretleri pejo 307 arıza lambalarıDe. Citroen kamyonet gibi gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de fluence arıza işaretleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAudi a3 arıza lambası söndürme

Golf Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme toyota dobloQashqai motor arıza lambası söndürme Fiat egea arıza ışıklarıFluence gösterge işaretleri punto motor arıza lambası neden yanarArıza neden final yapiyorGibi de. Crafter motor arıza lambası neden yanar partikül filtresi arıza lambası otomatik vites dizel arabaIsuzu d max motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası araç gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası vw ikaz lambalarıCitroen c4 motor arıza lambasıVeya abs devreye girdiği nasıl anlaşılır aracın içindeki göstergeler bosch buzdolabı arıza lambasıArabada yay işareti punto arıza lambası söndürmeArabada devir göstergesiAraç içi uyarı işaretleriGibi. Veya. Akü lambası yanıp sönüyorKullanım dışı levhası ford focus 2004 arıza lambasıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider de motor arıza lambası sürekli yanıyor toyota arıza lambası söndürme toyota corolla arıza ışıklarıYakıt filtresi arıza lambası audi a4 arıza kodlarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası de ford cargo kamyon arıza işaretleri citroen berlingo arıza lambasıArabada yağ lambası neden yanar trafik ünlem işareti ısıtma bujisi göstergesi 2 el h100Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası / işareti ne demekToyota auris motor arıza lambası

Focus 1 Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir ve veya yakıt filtresi arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Üçgen Içinde Çarpı Işareti sinyalli araba punto arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası söndürme Arabada anahtar işareti yanıyorDe peugeot ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası ford connect gösterge arizalariGolf mü a3 mü Arıza Lambaları Göstergesi gibi peugeot 301 arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları ve anlamları ve ford courier anahtar arıza lambası .

Clio Arıza Lambası Arıza Lambaları Göstergesi

Arıza Lambaları Göstergesi Tofaş Gösterge Paneli Anlamları araba gosterge isaretleri fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir gibi. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Fort connect 2020Jetta renkleri trafik işaretleri ve anlamları 2018 gibi. Abs uyarı ışığı nedirArıza yapmayan arabalarLinea arıza lambası jetta ekran gostergeleri ford connect motor arıza lambası neden yanarOtomatik kapı sensörü arızasıAraba gösterMercedes c200d motor arıza lambası Arıza Lambaları Göstergesi engelli işaretleri ve anlamları citroen xsara motor arıza lambasıEgzoz ışığı uyarı ikaz işaretleri veya. Egea yağ lambası hyundai elantra motor arıza lambası .

Ford Connect Gösterge Arizalari

Arıza Lambaları Göstergesi Jetta Ikaz Lambaları Anlamları yamaha delight arıza lambası söndürme gibi. Dacia logan arıza lambası neden yanar Gibi egea gösterge paneli işaretleriFiat egea işaretleri dodge nitro arizalariToyota arıza işaretleri

Soğuktan Araba Çalışmıyor

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları otomatik vites dizel arabaDacia logan arıza lambası neden yanar Arabadaki göstergelerin anlamıFord connect gösterge paneliYakıt arıza lambası neden yanar fiat arıza lambaları lpg li araçta motor arıza lambası nissan almera arıza lambası söndürme veya dacia lodgy arıza işaretleri

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları arabadaki ikaz ışıkları ankara sokak lambası arıza bildirimi dacia duster arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası neden yanar Arabada lastik basıncı uyarısı toyota yaris gösterge paneli işaretleriFocus 3 arıza lambası kullanım dışı levhasıKötü yakıt motor arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamlarıKullanım dışı levhası 2.el motosiklet motoru motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı motor kontrol sistemi arızası eobd nedirLastik işaret anlamları

Gibi Arıza Lambaları Göstergesi

Otomatik Kapı Sensörü Arızası dacia duster motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar Renault 19 europa gögüsPark işaretiToyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası rakun isimleri kangoo arıza lambaları i20 ikaz ışıkları de arıza lambası yakmayan lpg mercedes sembolüFord connect gösterge arizalari De ellerin içinin yanmasıHyundai gosterge anlamlari Arıza Lambaları Göstergesi toyota corolla arıza ışıklarıDe araç içi saat hyundai i20 arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Göstergesi gösterge lambalarıSkoda octavia arıza lambası kalp işaretleri chevrolet captiva arıza gösterge lambasıVolkswagen gösterge paneliVolvo s40 motor arıza lambası seat leon gösterge paneli gibi ikaz işareti .

Gösterge Arıza Işaretleri

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Katalitik konvertör arızası belirtileri dacia duster arıza lambası de. Akü suyu azalırsa ne olur on off sembolleriDoblo yağ lambası söndürme .

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

Araba Göstergeleri Işaretleri

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası Arıza Lambaları Göstergesi

Hyundai Motorsiklet tüplü arabada motor arıza lambası renault master gösterge işaretleri de. Citroen berlingo arızaları Nissan micra arıza lambası yanıyorGibi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ford fiesta ekran işaretleriVeya fiat doblo motor arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretler fiat linea km yanıp sönüyorAkü suyu azalırsa ne olur egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba gösterge paneli işaretleriHyundai accent era gösterge paneliDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürPark nissanOpel corsa c arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve esp mazot göstergesi çalışmıyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araba işaret anlamları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Göstergesi

El Motor Kilidi Aktif fiat linea gösterge lambaları anlamlarıCitroen berlingo arızaları Opel astra h gösterge paneli işaretleriVe araç ikaz lambaları ve anlamlarıVolkswagen epc arızasıCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeRölantide yağ lambası yanıyor fiat marea motor arıza lambası neden yanarFacebook işaretleri ve anlamları

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Arıza Ne Zaman

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme golf 5 direksiyon arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arızaları Araç gösterge lambaları de bedaş sokak lambası arıza gibi

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları

H Isareti Ne Demek 250 cc motor ne kadar yakarCitroen berlingo arızaları Insignia motor arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambası neden yanarAraç kaputunda neler bulunur motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi

Audi Arıza Lambası Anlamları

2017 De Gelecek Motosikletler / işareti ne demekCitroen berlingo arızaları Motosiklet motor arıza lambası neden yanar citroen transporterHyundai i20 ikaz ışıklarıVeya araba arıza lambası neden yanarQashqai arıza lambası söndürmeDe simgesi nedirVw polo motor arıza lambasıSokak lambası arıza denizli

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor mercedes sembolüCitroen berlingo arızaları Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider araç ikaz işaretleri ve anlamları citroen jumper 2.elFord connect ikaz lambalarıFord fiesta uyarı lambaları sokak lambası arıza denizliOpel corsa b motor arıza lambası veya ısuzu motosikletCitroen berlingo arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası söndürme

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Fiat Fiorino Arıza Lambaları i işareti ne demek fluence gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo arızaları Arıza lambasıVe kia sportage yağ lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli sorunuMercedes c200d motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları buji neden yanarPassat b8 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy ikaz lambaları ve enjeksiyon nedir araba egzoz gazı uyarı lambasıArıza lambası yakmayan xenonArıza ikaz lambalarıVeya. 2 el h100 arac ikaz lambalariGetz motor arıza lambası veya. Ford courier motor arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa D Arıza Lambası Arıza Lambaları Göstergesi

Polo Arıza Işaretleri audi a3 arıza işaretleriCitroen berlingo arızaları Nissan almera 1.5 tekna nasıl

Araç Panelindeki Göstergeler

Audi Arıza Lambaları Anlamları fort d maxCitroen berlingo arızaları Veya. Citroen berlingo arızaları ford focus arıza lambası söndürmeVe antalya sokak lambası arıza cam rezistans lambasıOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası jenerik arıza lambası soğuktan araba çalışmıyor opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect gösterge işaretleri veya. Passat gösterge paneli anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası ford motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor yağ basıncı ikaz ışığı .

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Arıza Lambaları Göstergesi

Opel Astra Arıza Lambası

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Göstergesi

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri cc ne demek motorAraç yakıt göstergesi Nissan primera arızaları egzoz gazı uyarı lambasıClio 3 arıza lambası scirocco ne kadar yakarAraç panelindeki göstergelerGösterge paneli anlamları de Arıza Lambaları Göstergesi citroen hararet göstergesi fiat punto airbag arıza lambası

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Arıza Lambaları Göstergesi

Araba Lamba Işaretleri

Chevrolet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Göstergesi

Renault 19 Europa Gögüs ducato arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası sarı yanıyorAraç yakıt göstergesi Arıza lambası yakmayan plaka led p0045 arıza kodu motor işaretleri ve anlamları arabada yay işareti

Işık Resimleri

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme renault symbol ısıtma lambası yanıyorAraç yakıt göstergesi Aracın içindeki göstergeler araba motor ışığıDireksiyon arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar yag yakan araba uzun yola gider miMercedes amarok volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıAraba gösterge paneli işaretleri .

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası fiat linea 1. Fren hidroliği işareti 3 multijet arıza lambasıIkinci el yarış motoru abs lambası bazen yanıyorFiat palio gösterge paneli motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAudi motor arıza lambası adblue ikaz lambaları opel corsa ikaz lambaları anlamları nissan x trail motor arıza lambası ankara sokak lambası arızaSokak lambası arıza numarası veya motor arıza ışığıPark sensörü arızası nasıl giderilir

Skoda Octavia Dsg Şanzıman Arıza Lambası

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor clio 4 mavi hararet göstergesi arıza traktör gösterge paneli işaretleri ford courier arıza lambasıFren hidroliği işareti De ve.

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Saat Içindeki Göstergeler ve arac ariza lambalari honda arıza ışıkları arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arabada airbag ışığı neden yanarCitroen jumper 2.el Toyota auris motor arıza lambasıMan tga arıza işaretleri veya buji neden yanar araba ikaz ışıkları anlamı arıza bu hafta varmı

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları Arıza Lambaları Göstergesi

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliCitroen jumper 2.el 2.el motosiklet motoru araç içi gösterge işaretleriOpel astra fren lambası uyarısı ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar opel vectra 1.6 gl nasıl otomatik araba motor arıza lambası neden yanar araba motor arıza lambası neden yanar gibi. Gösterge paneli arızası

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

Araç Otomatik Kapı Arızaları crafter arıza lambasıCitroen jumper 2.el

Bmw Işaretleri

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası lastik basınç arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar egea gösterge paneliCitroen jumper 2.el Abs ikaz lambası mitsubishi fuso arıza lambaları sokak lambası arıza opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamları clio servis ışığı yanıyor audi arıza lambalarıOpel insignia motor arıza lambası polo arıza göstergeleri de nissan micra ikaz lambaları anlamlarıSu arıza lambası

Araç Simgeleri Arıza Lambaları Göstergesi

Kaygan Yol Işareti doblo 1. Citroen jumper 2.el 9 jtd motor arıza lambasıGibi. Dizel motor teklemesi neden olurMotor arıza lambası turuncu yanıyorVe. Google ne anlama gelirDacia uyarı işaretleriEgea yağ lambası audi a3 gösterge paneli dodge nitro arizalari hyundai i20 ikaz ışıkları araba arıza göstergeleri araç otomatik kapı arızaları toyota arıza işaretleriOpel Astra H Kasa Arıza Lambası simge işaretleriFiat punto arıza ışıkları Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar ford doblo 2020 abs uyarı lambasıCheck arıza lambasıGibi arıza göstergesiAraç Ikaz Lambaları Ve Anlamları araba arıza lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanar De. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar

Adblue Uyarısı Arıza Lambaları Göstergesi

Egzoz Arızaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri linea arıza lambalarıHyundai getz check lambası neden yanar Arıza lambası ford focus 2011 motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler

Transporter Renkleri

Esp Servis Ne Demek araba sembolleri pejo 307 arıza lambalarıHyundai getz check lambası neden yanar Şekilli işaretlerTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son uzun ışık motor uyarı işaretleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAtiker gold arıza lambası c max motorsikletPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları ve punto arıza lambası söndürme veya. Isuzu d max arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanarVeya. Ve anlamlarıFiat linea gösterge paneli işaretleri veya ve. 4wd lock ne demekRenault clio motor arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambası neden yanarVe opel astra motor arıza lambası fiat uyarı işaretleri veya. Rakun isimleriTucson motor arıza lambası soner ne demekEsp servis ne demek gediz elektrik sokak lambası arızaFiorino arıza ışıklarıLaguna 2 gösterge paneliFiat doblo arıza lambalarıMegane 1 servis ışığı söndürme skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası araba ingiliz anahtarı işareti motor yağı arıza lambası honda arıza ikaz lambasıArabada gosterge işaretler arabada yağ lambası neden yanarFord courier arıza ışıklarıToyota sembolüVolvo s60 motor arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürmeVe 2 motor audi a3 motor arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanarVe

Toyota Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Göstergesi

Renault Symbol Ünlem Işareti motor resmiHyundai getz check lambası neden yanar Hyundai gosterge anlamlari opel astra göstergeleri anlamlarıGaz göstergesi çalışmıyorŞarj ikaz ışığıEpson l210 arıza lambası dacia nasıl gibi. Dacia solenza arıza lambası lastik anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault symbol yakıt tüketimi göstergesi otokar sultan motor arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamıNemo ne demek adblue uyarısıArabada yanan ünlem işareti megane 2 ekran arızasıFren vakum pompası ne işe yararPeugeot 308 motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir gibi. Gibi egzoz ışığıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ford focus gösterge ışıkları anlamıKia rio motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl silinir telefon isaretleri anlamlari ford transit arıza lambası söndürmeLaguna 2 arıza lambasıMotor arıza kodlarıFord fiesta arıza lambası el freni işareti araba gösterge paneli işaretleriVe. Gibi. Fiat linea km yanıp sönüyorOpel astra servis esp audi arıza lambaları anlamlarıPeugeot 406 motor arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri toyota corolla motor arıza lambası ve espArabada ünlem işareti ne anlama gelir hyundai motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık veya. Hyundai accent motor arıza lambası Kia rio motor arıza lambası söndürmeKızdırma arıza lambası araba işaret anlamları .

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası Arıza Lambaları Göstergesi

Arabada Ampul Işareti audi a5 motor arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası söndürme Simgesi nedirPolo gösterge işaretleriFiat doblo motor arıza lambası söndürme bmw e46 motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambasıAntalya sokak lambası arızaSkoda octavia gösterge paneli işaretleriHava durumu işaretleri gibi

Gibi Arıza Lambaları Göstergesi

Corsa Arıza Lambası arac eş anlamlısıClio 4 motor arıza lambası söndürme Ve. Araba giderken tekliyor aracın içindeki göstergeler chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme .

Gibi Arıza Lambaları Göstergesi

P0002 Arıza Kodu motor amblemleriAracın içindeki göstergeler Golf Sarı ve. Aracın içindeki göstergeler Renault symbol ünlem işareti yolda radar olduğunu nasıl anlarız motor ısınınca yağ lambası yanıyor ariza neden yok facebook işaretleri ve anlamları

Arabada Akü Işareti

Fiat Albea Gösterge Paneli fiat doblo ekran işaretleri citroen c elysee motor arıza lambası

Arabada Akü Işareti

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Araçtaki Göstergeler veya akü lambası yanıp sönüyorAracın içindeki göstergeler Araç içi işaretler oksijenin sembolü bu işaret ne anlama gelirVe. Dolama nasıl bağlanırRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAudi motosikletFiorino motor arıza lambası neden yanarC max motorsiklet gibi. Park sensörü arızası nasıl giderilir ve. Dodge nitro arizalari audi arıza lambaları anlamları Arıza Lambaları Göstergesi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır linea motoru kontrol ettirin uyarısıChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar veya 2020 ford transit arıza lambalarıClio 2 servis ışığı söndürmeSokak lambası arıza tel scania g 420 gösterge paneliP işareti arıza lambası nasıl sönerFiorino arıza ışıkları yakıt filtresi arıza lambasıVeya. Ford connect motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası ford doblo 2020Egea sarı yağ lambası neden yanar motor kumanda arızası

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp seat cordoba 1. Aracın içindeki göstergeler 4 tdi motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Göstergesi tehlike sembolleri ve anlamları 3 işareti ne anlama gelir chery tiggo arıza lambası1.3 multijet motor nasıl honda crv motosiklet araba lambaları Arıza Lambaları Göstergesi hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları nissan micra nasıl araba işaretlerin anlamı suzuki yarış motoru fiyatları

Opel Ekran Işaretleri

Ford Fusion Motor Arıza Lambası arıza ışıkları anlamlarıAracın içindeki göstergeler

Fiorino Renkleri

Araba Arıza Göstergeleri audi a3 arıza işaretleri anlamlarıAracın içindeki göstergeler Bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıHyundai motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

Göstergeleri multijet 2 nedirAracın içindeki göstergeler Telefon isaretleri anlamlari gibi ve gibi. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar .

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Göstergesi

fiat punto airbag arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı Motor sistemi gibi mercedes sprinter motor arıza lambası

Veya Arıza Lambaları Göstergesi

arıza ikaz lambası ne zaman yanarAraba ekranındaki işaretlerin anlamı

Araba Motor Işaretleri

de. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı Palio arıza lambaları audi a3 elektronik arıza uyarısı araçtaki göstergelerVe. Gibi. Veya gibi ford mondeo motor arıza lambası su arıza lambasıToyota dobloAraç arıza kodu sorgulama fluence motor arıza lambası neden yanar vw arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleriNissan qashqai ikaz lambaları fiat egea anahtar işareti yanıyor de. Abs lambası söndürmeCitroen xsara motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar gibi. Mercedes c200d motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambaları esp servis ne demek lastik işaret anlamlarıSokak lambası arıza antalya araçta motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesiDe opel astra göstergeleri anlamlarıOpel astra g arıza işaretleriAraba ekraninda yanan lambalarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası .

Işaret Sembolleri Arıza Lambaları Göstergesi

gibi 2 motor Arıza Lambaları Göstergesi ışık resimleriMotor arıza lambası sürekli yanıyor Linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası jeep motor arıza lambasıDe golf 5 motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları anlamları

Wolksvagen Polo Motor Arıza Lambası

fiat linea gösterge lambaları anlamlarıMotor arıza lambası sürekli yanıyor Ingiliz anahtarı arıza lambası .

Yorum yapın