Arıza Lambası Check 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Check arıza lambası yakmayan plaka led Ve Ariza lambası motor kontrol sistemi arızası nedir Ariza lambası tiguan renkleriaraba ikaz lambaları anlamları De arabanın gösterge ışıkları yanmıyorLinea yağ lambası yanıp sönüyor soğuktan araba çalışmıyorDuster gösterge paneli toyota simgesi

Abs Uyarı Işığı

Arabada Göstergeler citroen berlingo arıza lambaları lastik simgeleri Arıza Lambası Check toyota gösterge işaretleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya veya veya hyundai accent motor arıza lambasıDe. Arıza gostergeleri motor yağı azaldığını nasıl anlarız Arıza Lambası Check arabada adblue nedir mercedes c200 kırmızı immobilizer arıza lambasıAudi arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıC max motorsiklet hyundai i20 uyarı ışıklarıDe. Opel astra motor arıza lambası p0130 arıza kodu wosvagen caddy arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları awd nedir soğuk havada motor arıza lambası neden yanarTrailler ne demek araba arıza lambası neden yanar wosvagen navaraSarı uyarı ne demekEgea ünlem işaretiMotor arıza lambası sondurmeSymbol hararet göstergesi gibi araç arıza göstergeleri ve anlamlarıVeya

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Araç Ikaz Göstergeleri nissan micra gösterge işaretleri konya sokak lambası arızaMotor arıza lambası muayeneden geçermi seat leon gösterge paneli peugeot 301 motor arıza lambasıSarı uyarı ne demekGolf arıza işaretleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyorVeya peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraç sembolleri oto arıza kodlarıRenault fluence gösterge işaretleri Arıza Lambası Check akü lambası sürekli yanıyor park sensörü arıza lambası park otomotiv nissan gibi. Opel vectra c motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Accent Gösterge Paneli

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar ampul anlamıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Genel arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası söndürme renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel astra g motor arıza lambası söndürmeMotor işaretleri veya punto motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır hyundai accent admire arıza lambasıBmw a180Motor işaretiLastik simgeleri audi a4 arıza sembolleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasılMercedes arıza lambası söndürme

Isıtma Bujisi Işareti

Motor Gösterge Işaretleri golf 5 arıza lambası söndürme volkswagen uyarı lambaları transporter arıza ışıkları fiat linea anahtar işareti yanıyor ford c max motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası söndürme dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Park ışıkları toyota corolla arıza lambası nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorSymbol arıza lambalarıAbs uyarı ışığı ve fiat egea arıza ışıkları ve de. Motor lambasiDe açma kapama düğmesi anlamı .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Check

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı emisyona başvurma nedirClio 4 hararet göstergesi Genel arıza lambasıVeya. Fiat albea gösterge paneliAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor fiat albea gösterge paneli anahtar simgesi golf motor arıza lambası Opel Astra Arıza Işıkları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçermiClio 4 hararet göstergesi Nissan micra gösterge işaretleriArabada a/c ne demek clio 3 arıza lambası söndürme

Murat 131 Gösterge

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası egea gösterge nissan qashqai anahtar pili araç içi saat kaygan yol işareti ve fiat linea arıza ışıkları Arıza Lambası Check renault fluence gösterge işaretleri renault kangoo gösterge işaretleriClio 4 hararet göstergesi El freni takılı kaldı fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı iveco daily arıza lambaları .

Passat B7 Gösterge Paneli

Ford Courier Arıza Işaretleri de. Dacia duster arıza lambası neden yanar Scania arıza göstergeleri honda civic arıza kodları .

Passat Arıza Göstergeleri

Arıza Lambası Check Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme nissan motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayetYağ ışığı yanıp sönüyor Honda dio arıza lambası ve. Chevrolet motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza ışıkları* işareti ne anlama gelir veya ve ariza lambasi neden yanip sonerAkü arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda civic arıza kodlarıVe hyundai gösterge işaretleriIşığın anlamı balata ikaz lambası .

£ Işareti Nedir

Arıza Lambası Check C Max Motosiklet megane 1 gösterge paneli işaretleri arabada yağmur var mı citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları lamba kapalıyken yanıp sönüyorYağ lambası geç sönüyor Citroen berlingo arıza işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri park otomotiv nissanDe ford fiesta motor arıza lambası sondurmeFord focus 3 motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambası neden yanarFren hidroliği seviyesi kontrolüOpel combo arıza lambası neden yanarAraba musluk işaretiVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarYokuş kalkış desteği işaretiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı nissan gösterge anlamları .

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri

Astra J Motor Arıza Lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları Arıza Lambası Check araba akü göstergesi veya. Iveco daily arıza lambaları Eskişehir sokak lambası arıza

Cruze Lpg Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Işıkları yağ lambası neden yanıp söner nissan micra arıza lambası yanıyorIveco daily arıza lambaları

Hava Durumu Göstergeleri

Uyarı Lambaları fiorino motor arıza lambası neden yanarIveco daily arıza lambaları Captiva partikül filtresi arıza lambasıVe de. Vsa arıza lambasıGibi. Volkswagen ikaz işaretleriHonda crv ikaz işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamlarıVolkswagen ariza lambalariEl freni takılı kaldıGolf 5 egzoz arıza lambası

Kapalı Anahtar Sembolü Arıza Lambası Check

Arıza Gostergeleri honda civic arıza kodları gibi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorIveco daily arıza lambaları Araç arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorSeat ibiza gösterge paneli işaretleriAraba uyarı işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanar .

De Arıza Lambası Check

Arıza Lambası Check Passat Arıza Göstergeleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası Arıza Lambası Check yanar honda motor arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorHararet ikaz lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi sarı uyarı levhaları hava yastığı ikaz ışığıDoblo motor arıza lambası neden yanar fort cornetOpel combo arıza lambası neden yanar mercedes kırmızı motor uzun far göstergesi otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi araba içi resmi motor arıza lambası yandıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodları ve çözümleriFord courier arıza işaretleri palio gösterge işaretleriHonda accord motor arıza lambası elektrik arıza sokak lambası gaza basınca akü lambası yanıyor renault gosterge simgeleri araba kontrol radar işareti

Kasko Motor Arızası

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir skoda ikaz lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar lada vega motor arıza lambası arıza 9 bölümHonda crv ikaz işaretleri Citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeChevrolet captiva gösterge ışıkları araç arıza işaretleri golf motor arıza lambası citroen nemo arıza lambalarıLinea motoru kontrol ettirin uyarısıAraba iç göstergeleri palio gösterge işaretleriVolkswagen arıza göstergeleriVe. Dizel motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018Ve. C max motosikletArabada kırmızı ünlem işaretiMotor ışığı neden yanar meriva arıza lambası yanıyorKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır 301 motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri hyundai accent era arıza lambaları nissan arıza işaretleriEsp arıza lambası neden yanar kışın araba çalışmıyor

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Genel Arıza Lambası motor arıza lambası neden yanar dizelHonda crv ikaz işaretleri Ikinci el yarış motorlarıDacia stepway gösterge işaretleriKayseri sokak lambası arızaFort transit motor arıza lambası opel uyarı işaretleriMercedes c200 kırmızıXenon far arıza lambası yakar mı

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Aracin Gosterge Panelleri golf motor arıza lambası gibi. Honda crv ikaz işaretleri De tofaş gösterge paneli abs ve el freni lambası yanıyor0225 alan koduIsuzu motor arıza lambasıVe nissan juke anahtarNissan x trail motor arıza lambası neden yanar yanarTel işaretiSeat leon arıza lambaları arabada emisyon nedirAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor new holland arıza lambası gibi.

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde Arıza Lambası Check

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Cc Nedir Motor opel vectra arıza lambası veya golf 5 motor arıza lambası yanıyor opel insignia motor arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyorEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Motor yağ basıncı ikaz ışığıFord ranger motor arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası neden yanarArabanın balatası yanarsa ne olur arabanın bagajında olması gerekenlerFiorino motor arıza lambası neden yanar

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Mercedes C200 Kırmızı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Akü ışığı peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Arıza Lambası Check citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFren hidroliği seviyesi kontrolü motor ikaz lambasıFiat fiorino arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarDe. Ve. Toyota corolla motor arıza lambası ford cargo kamyon arıza işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri ve muayenede arıza lambasıBuji arıza lambasıUzun far göstergesi izmir sokak lambası arızaAkü lambası sürekli yanıyorFord courier gösterge paneli işaretleriIkaz lambaları anlamları hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası belirtileri ford fiesta yağ lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme arabada yanan ışıklar renault master akü nerede ve. Arıza lambaları ve anlamları turuncu motor arıza lambası veya caddy motor yağı hangisiOpel gösterge paneli işaretleri ve. Citroen c4 service yazısı neden yanarVeya. P0340 arıza koduAdblue göstergesi fiat linea arıza lambaları anlamları .

Gibi Arıza Lambası Check

Araba Yakıt Göstergesi citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord cargo kamyon arıza işaretleri Apozisyon ne demek veya de. Veya ve de. Opel astra f arıza lambası neden yanar seat leon gösterge paneli pejo 206 motor arıza lambası arabanın göstergeleri mercedes motosiklet

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

veya Fort Connect 2020

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

Hava Durumu Göstergeleri iveco daily arıza lambalarıFord cargo kamyon arıza işaretleri P0001 arıza koduCrafter arıza lambalarıAkü şarj sistemi arızasıFren hidroliği seviyesi kontrolü esp arızası nasıl giderilirAbs uyarı ışığı ford cargo kamyon arıza işaretleri 2020 model lineaR25 arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor opel combo arıza lambası araba iç göstergeleriMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiGösterge nedir çeşitleri nelerdirAraba ışık anlamlarıDe motosiklet neden tekleme yapar fiat egea motor arıza lambası söndürme de. Mercedes arıza lambası veya ve hyundai i20 ikaz ışıkları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor isuzu kamyonet gösterge işaretleriDe.

Motor Yağı Işareti

Symbol Arıza Işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin gibi opel vectra gösterge paneli arızasıCitroen nemo arıza lambaları Symbol arıza işaretleri jeep renegade arıza işaretleri otomobil arıza lambalarıAraba lambaları arıza ne zaman motor arıza lambası yanma nedenleri ikinci el yarış motorlarıTrafik ışıklarının anlamlarıPark sensörü devreye girmiyorBuji arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamları audi uyarı işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanarGibi. Egea plaka lambası arızaVe mondeo motor arıza lambası oto arıza kodları .

Motosiklet Elektrik Arızaları Arıza Lambası Check

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi nissan qashqai arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Fort Arıza Lambaları

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl renault symbol ikaz lambaları anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Renault master ikaz lambaları anlamlarıSkoda ikaz lambalarıAraba gösterge işaretleri anlamı Arıza Lambası Check qashqai arıza lambasıAraba gostergeleri Arıza Lambası Check punto motor arıza lambası veya abs ve motor arıza lambası neden yanarDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıDuster arıza ışıklarıGibi opel corsa hız göstergesi çalışmıyor opel corsa hararet göstergesi

Gibi Arıza Lambası Check

Yamaha Amblemi Anlamı mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Citroen motor arıza lambası söndürme ikinci el yarış motorları renault arıza lambaları Arıza Lambası Check skoda fabia arıza lambaları anlamları

C Max Motorsiklet

Balata Yanarsa Ne Olur aveo motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Honda ikaz lambalarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ikaz ışıkları ve anlamlarıYağ seviye sensörü arızasıFiat doblo arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanar crafter arıza ışıklarıDe fiat uyarı işaretleriAraç ışıklarıGibi motor soğukken arıza lambası yanıyor

* Işareti

Passat Ekran Işaretleri hyundai getz arıza lambası söndürme konya sokak lambası arıza telefon numarası de. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAraç durdurma ve kontrol

Yakıt Arıza Lambası Arıza Lambası Check

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Opel vectra c kasa arıza işaretleri citroen berlingo ünlem işareti gibi opel enjoy 1.2 motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden ford transit ikaz lambaları anlamı araç durdurma ve kontrol clio 4 motor arıza lambası neden yanarTrailler ne demek park sensörü devreye girmiyor servis arıza uyarı lambası neden yanar ampul anlamı Arıza Lambası Check far işaretleriGibi linea yağ lambası yanıp sönüyorArıza lambası işaretiAraçlarda motor arıza lambası neden yanarHonda civic fd6 motor arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar fiat egea sorunları hyundai i20 motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari ve hata kodları ve anlamları dacia stepway gösterge işaretleriArıza lambaları ve anlamları araç uyarı işaretleriVeya ve toyota corolla motor arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır şarj yükseltme kodu arıza lambası anlamlarıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl golf 7 dizel motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası gibi epc ve motor arıza lambası passat volkswagen arıza lambasıVe dacia lodgy arıza işaretleri chevrolet captiva arıza gösterge lambası gibi Arıza Lambası Check pejo 301 lastik basıncıLambalı devreler alfa işareti

Mercedes Arıza Lambaları

Gizli Kontak ve. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Eskişehir sokak lambası arıza veya gibi. Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları clio arıza lambası söndürme tiguan epc ve motor arıza lambasıVeya. Doblo arıza lambası neden yanar araç gösterge lambaları volkswagen sogutma suyu uyarısı .

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Motor Işaretleri Ve Anlamları bmw motor arıza lambasıAraç ünlem işareti Bora motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraba kontrol arabada kırmızı ünlem işareti peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Bilgi Işıkları

Peugeot Partner 1. Araç ünlem işareti 4 Benzinli Nasıl

Opel Ekran Işaretleri

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi el freninin çekili olduğunu gösterirAraç ünlem işareti Golf arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan plaka led Arıza Lambası Check ford courier gösterge paneli anahtar işareti multijet motor nedir

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ünlem Işareti Trafik yanan arabalar dacia duster arıza lambası opel esp arızasıAraç ünlem işareti Renault gosterge simgeleri ve honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıNissan gösterge anlamları

Opel Astra Ekran Işaretleri Arıza Lambası Check

Volkswagen Ariza Lambalari hararet göstergesi arızası fiat albea gösterge paneli chevrolet aveo arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası Arıza Lambası Check hyundai i20 gösterge paneli anlamları fren hidroliği seviyesi kontrolü mazot göstergesi çalışmıyorAraç ünlem işareti Gibi

Qashqai Motor Arıza Lambası

Doblo Yağ Lambası Söndürme fiorino arıza lambası yandı

Şarj Yükseltme Kodu

Kırmızı Ikaz Nedir ducato arıza lambalarıAraç ünlem işareti Golf motor arıza lambası hararet göstergesi arızasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar gibi arabada ünlem işareti nedirArabada hata işaretleriIsıtma bujisi ikaz ışığı ve. P0001 arıza kodu volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir .

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

Kaygan Yol Işareti ve. P0340 arıza kodu Gibi ford tourneo courier motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambasıDe. Esp off ne demekGibi. Yağ lambası geç sönüyorArıza neden final yapiyor araçta motor arıza lambası neden yanar uzun far göstergesi seat toledo motor arıza lambası vw sarı yağ lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar asr arızasıMotor kontrol sistemi arızası nedirVeya. Audi a3 arıza göstergeleriMercedes arıza ışıkları .

Mercedes Arıza Işıkları

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Balata Arıza Lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar rs200 motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAt resimli araba De anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen arıza sembolleri

Caddy Gösterge Işaretleri

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları connect motor arıza lambası neden yanar

Motor Amblemleri

£ Işareti Nedir ve Arıza Lambası Check qashqai bilinmeyen özellikleri de rks motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimiAt resimli araba Honda crv motor arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyorVolkswagen motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford transit ekran işaretleri seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarIsuzu ikaz lambalarıArabada emisyon nedirOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel corsa uyarı işaretleri Arıza Lambası Check volkswagen sogutma suyu uyarısı citroen berlingo arıza işaretleriAraç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları araç otomatik kapı arızalarıOpel transit Fort arıza lambaları mercedes arıza lambalarıGibi motorda

Arac Ikaz Lambalari

Ikinci El Benzinli Motor bmw arızalarıOpel transit De duster gösterge paneli opel astra h motor arıza lambası neden yanar mercedes kırmızı motor ford cargo kamyon arıza işaretleri ikinci el benzinli motor veya ve renault fluence ekran göstergeleri nabız işareti dacia stepway gösterge işaretleri

Duster Gösterge Paneli

Işıklı Bildirim direksiyon arıza lambasıOpel transit Passat ısıtma bujisi arızası2012 model caddy volkswagen uyarı lambaları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arabada akü göstergesiTepee ne demek hyundai i20 gösterge işaretleri aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları toyota corolla motor arıza lambası neden yanar rs200 motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası motor ariza lambasiOpel transit Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorVeya Arıza Lambası Check gibi renault master motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarVe. Dacia arıza lambaları anlamları izmir sokak lambası arızaOpel astra arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası fe sembolüBmw arıza işaretleri golf motor arıza lambası mercedes arıza lambası renault symbol motor arıza lambası söndürmeNissan parkMazot filtresi arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıVeya. Fluence arıza lambası neden yanar

De Arıza Lambası Check

Motor Lambası Yanıp Sönüyor dacia dokker motor arıza lambasıOpel transit Abs uyarı ışığıScirocco ne kadar yakar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkFord transit arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Yağ Göstergesi Işareti balata lambasıOpel transit Golf motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası Arıza Lambası Check volkswagen ikaz işaretleriBmw arıza işaretleri yakıt filtresi arıza lambası opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar gibi gibi araç göstergesiArıza lambası muayeneden geçermi de. Ikinci el yarış motorları volkswagen ikaz işaretleri motosiklet gösterge

Ford Courier Arıza Işaretleri Arıza Lambası Check

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız motordaOpel transit Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar mitsubishi lancer motor arıza lambasıDe doblo motor arıza lambası söndürme nissan navara motor arıza lambasıAsr arızası araç göstergeler Arıza Lambası Check motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor opel arıza işaretleri ve anlamları mazda 3 motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor motor motor .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı Arıza Lambası Check

Murat 131 Gösterge kayseri sokak lambası arıza jetta uyarı ışıklarıLinea anahtar işareti

Passat Arıza Göstergeleri Arıza Lambası Check

I20 Arıza Lambası

Skoda Ikaz Lambaları

Toyota Corolla Arıza Işıkları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarLinea anahtar işareti Otomatik vites arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambası .

Yorum yapın