Arıza Lambaları Clio 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Clio motorda cc ne demek

De Arıza Lambaları Clio

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Ariza lambası ford focus i işareti Ariza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiford fiesta arıza lambası Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası linea servis ışığı söndürme veya duster motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası .

Clio Gösterge Işaretleri

Arıza Lambaları Clio Vw Polo Motor Arıza Lambası fiorino arıza lambası yandı ve. Oto arıza işaretleri Fren balata arıza lambası veya oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel araba sembolüVe. Hava durumu işaretleriToyota check engine ne demek honda city motor arıza lambası motor soğutma suyu işaretiToyota dobloAmpul arıza lambası honda toyota astra motorArıza 5Audi a4 arıza lambaları

I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk golf 5 direksiyon arıza lambasıOto arıza işaretleri Nissan katalizör fiyatları Arıza Lambaları Clio sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenOpel astra lpg motor arıza lambası ve

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Ford Connect Arıza Işıkları dikkat işaretiOto arıza işaretleri Linea yağ lambası söndürmeFord focus motor arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge işaretleri ve araba yazıları 2016 clio 4 arıza lambası anlamları opel insignia gösterge paneli işaretleri .

Yanan Araç

Arıza Lambaları Clio Gösterge Işıkları Anlamları ışıklar motorCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Gibi. Seat ibiza motor arıza lambası neden yanar telefon sembolleri Arıza Lambaları Clio benzin ışığı yanıp sönüyorCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar mercedes kamyon ikaz lambaları

Ford Connect Arızaları

Hyundai Accent Hararet Göstergesi honda civic arıza lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Veya. Benzinli su motoru arızaları abs lambası bazen yanıyorArac gostergeleri veya.

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Lambaları Clio Renault Kangoo Artvin epc lambası neden yanar egea arıza lambası söndürme stilo arıza lambasıKasko motor arızası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları Arıza Lambaları Clio

Emniyet Kemeri Işareti arıza lambası nasıl söndürülürKasko motor arızası Prins lpg motor arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası yanıyorPeugeot anlamı i20 arıza lambası Arıza Lambaları Clio bmw arıza işaretleri gibi. Opel astra arıza lambası anlamları ampul arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanar veya.

Motosiklet Arızaları

Porsche Sembolü astra j arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası

Oto Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Clio

Tredaş Sokak Lambası Arıza traktör arıza lambalarıPeugeot motor arıza lambası De

Araba Gosterge Isaretleri

P0120 Arıza Kodu arabada check ne demek getz arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası Abs lambası bazen yanıyorCitroen c elysee gösterge paneli corolla arıza lambasıVeya motoru kontrol ettirin uyarısı lineaRenault clio hararet göstergesi nerede fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Egr Arıza Belirtileri

Volkswagen Motor Arıza Lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısıClio ünlem işareti Fiat albea nasıl arabada abs neden yanar araba panel göstergeleriTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor

Kocaeli Neresi Yaniyor Arıza Lambaları Clio

Araç Arıza Lambası opel astra g gösterge paneli anlamları

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Audi A4 Arıza Lambaları opel corsa motor arıza lambası söndürmeClio ünlem işareti Ford transit gösterge işaretleri doblo gösterge işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıC180 motor arıza lambasıIşaretler ve anlamları su yastığı ne demek

Simge Işaretleri

Volvo Arıza Işaretleri yolda araba resmi ve ve. Clio ünlem işareti Fort fiesta arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesi polo hararet göstergesi yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürmeAmarok motor arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor dacia gösterge paneli işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Dodge Nitro Arizalari

Ankara Sokak Lambası Arıza de. Clio ünlem işareti Veya araba marka işaretleriAstra g gösterge ışıkları

Honda Amblemi Anlamı

Arıza Işıkları Anlamları renault clio gösterge anlamları ford transit arıza lambası söndürmeClio ünlem işareti Toyota ikaz lambaları ford focus i işaretiKontağı açınca akü lambası yanmıyor ford tourneo courier motor arıza lambasıDe opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarVe.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Simge Peugeot egzoz gazı kontrol sistemi arızası de. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası Captiva servis arıza uyarı lambası stepway arıza lambası söndürmeAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorVe araba göstergeleri anlamları resimli

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Crafter Arıza Lambası isıtma bujisi arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Altus derin dondurucu arıza lambasıToyota ekran işaretleri araba ön kaput parça isimleriFiat linea uyarı ışıklarıAbs lambası bazen yanıyor kırmızı ikaz nedir astra j arıza lambası volkswagen uyarı lambalarıAraç göstergesiVe

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot gözde ışık yanıp sönmesi dacia lodgy arıza işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor akü işareti Arıza Lambaları Clio 2021 egea ikaz lambalarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürGösterge işaretleri ve anlamlarıAudi a6 arıza lambaları ford focus 2010 motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme ve gibi gold arıza sor .

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

Izmir Sokak Lambası Arıza fiat linea gösterge anlamları de 1. Palio arıza lambaları 9 dizel laguna 1 alınır mıIşık paket nedir .

Renault Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Clio

Motor Ikaz Işıkları

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları toyota yaris gösterge paneli işaretleri

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Clio

Toyota Auris Motor Arıza Lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası Lambda işareti lada vega arıza lambası yanıyor clio enjektör arızası nasıl anlaşılırGibi. Led arıza lambası söndürme

Aydem Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Polo Gösterge Işaretleri veya. Katalitik konvertör arıza lambası Dacia sandero arıza lambası söndürmePartikül işaretiLinea ampül arıza lambası söndürme ve Arıza Lambaları Clio motorsiklet arıza lambası araçlarda ariza işaretleriPark sensörü arıza lambası araba yakıt göstergesi fiat arıza lambaları kocaeli neresi yaniyor renault anlamı lpg arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası check arıza lambası de araba motor isimleriFiorino ünlem işaretiArıza lambası anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi süspansiyon arıza lambasıAraç arıza lambalarıCam rezistans lambası ford fiesta arıza lambası söndürmeVe. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları fort cornet arıza lambası .

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Toyota Astra Motor arıza lambası işareti ısuzu d max motor arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanar Gibi. Veya. Motor arıza lambası opel araç göstergeleri dacia ikaz lambalarıDoblo nedirKontrol anlamı volkswagen transporter gösterge paneli anlamları renault symbol arıza lambası söndürme .

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea Arıza Lambaları Clio

Volkswagen Motor Arıza Lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekApozisyon ne demek Fiat linea 1.4 motor arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyorSokak lambası arıza ihbarArka sis lambası işareti citroen jumper motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı renault kangoo artvin araba motoru neden yanarMotorsiklet arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları seat leon arıza işaretleri .

Araba Içinde Anahtar Işareti Arıza Lambaları Clio

Ford Doblo 2020 veya. P0120 arıza kodu De. Ve arabalardaki göstergeler .

Doblo Gösterge Işaretleri

Ikinci El Benzinli Motor lambda işareti park sensörü arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraba yakıt göstergesi Opel ekran işaretleri gösterge arıza işaretleri .

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Doblo Arıza Kodları klima açınca arıza lambası neden yanar akü lambası kırmızı yanıyorAraba marka işaretleri Peugeot 207 arıza lambası veya lambda işareti araba işaretleri anlamı .

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Arıza Lambaları Clio

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat su yastığı ne demek hız göstergesi arızası fiyatlarıSokak lambası arıza numarası Araç göstergeleriPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme ve i20 arıza lambası söndürme egea uyarı işaretleri arabada arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneliHyundai motor arıza lambası 2017 çıkacak arabalarMercedes kamyon ikaz lambalarıGibi peugeot 3008 motor arıza lambasıPark nissan 2 elMotor sinyali veya Arıza Lambaları Clio motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Arıza Lambaları Clio Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları araçta ünlem işareti gibi renault gösterge paneliSokak lambası arıza numarası Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları fiorino motor arıza lambası alfa işareti

Megane 2 Arıza Lambaları

Peugeot 208 Arıza Lambası de ve range rover arıza işaretleriSokak lambası arıza numarası Renault gösterge paneli işaretleriVeya peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambasıPolo motor arıza lambası

Astra J Arıza Lambası

Araba Lambaları

Fort Fiesta Arıza Lambası

Peugeot 301 Gösterge Paneli fiat linea 1. Sokak lambası arıza numarası 4 motor arıza lambasıKırmızı ikaz nedirAkü lambası yanıp sönüyorAdblue ikaz lambaları kırmızı wolksvagen toyota corolla arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambalarıVw polo motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıKırmızı wolksvagen yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar Uyari Işaretleri mondeo motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor araç göstergeleri anlamları

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Motor Kumanda Arızası honda civic arıza lambası neden yanar opel simgesiSokak lambası arıza numarası Renault flash sorunları fiat arıza lambalarıFord connect gösterge işaretleri renault clio ikaz lambalarıAraba lambaları opel zafira motor arıza lambası veya dacia sandero arıza lambası söndürme/ işareti ne demek Arıza Lambaları Clio renault clio mavi ışıkTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir de motor arıza lambası sarı yanıyor dizel .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor motor soğutma suyu işareti araba gostergeleri ve anlamlari kışın araba çalışmıyorMotor ikaz lambası Linea ampul arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Clio yağ lambası neden yanıp sönerUzun ışık gösterge panelleriVe nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamları yağ göstergesi yanıp sönüyorEkran araba resmi ford connect arıza ışıkları kia motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları ariza neden yok sardur 2. el veya. Opel astra göstergeleri anlamlarıVe. Opel vectra arıza lambasıEn az hasar veren araçlar max motorFord transit gösterge işaretleriDe veya. Honda civic fb7 motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaretFocus 1 motor arıza lambası p0110 arıza kodu gibi. Veya audi a6 arıza lambaları Arıza Lambaları Clio citroen berlingo renkleri veya ordu fiorinoJtd nedir hyundai motosiklet

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra J Arıza Işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleri motor yağ arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıMotor ikaz lambası Motor arıza lambası neden yanarAudi a3 araç elektroniği arızasıDe motor sinyaliSoğuktan el yanması citroen c3 motor arıza lambası neden yanar dur işareti anlamı arıza lambası işareti bmw e90 arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai gösterge işaretleriAraba işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınHonda civic fb7 motor arıza lambasıVw gösterge işaretleri opel corsa d arıza lambası courier motor arıza lambasıOpel astra g arıza işaretleri yanan araçSoğutma suyu arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleriVeya ve araba ikaz ışıkları Arıza Lambaları Clio uyarı işaretleriDe.

Benzinde Motor Arıza Lambası

Lpg Motor Arıza Lambası akü arıza lambasıMotor yanması Peugeot 3008 gösterge işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVeya veya. Arabada fotoğraf çekme Arıza Lambaları Clio tehlike sembolleri ve anlamları mercedes arızaOpel astra servis esp motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor linea ampul arıza lambası söndürmeAlfa işareti hyundai accent era motor arıza lambası honda amblemi anlamı audi motor arıza lambasıGibi mercedes i20De arıza lambası nasıl söndürülürSarı ünlem işareti motor arızası aracı tamir ettiriniz cruze motor arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar gibi veya

Araba Sembolü

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar şarj dinamosu arıza lambasıMotor yanması Prins lpg arıza lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası fort connect 2020 pejo 208 motor arıza lambası mercedes i20Egzos emisyon arıza lambası denizli sokak lambası arızaYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarAyedaş sokak lambası arıza telefonuVw gösterge işaretleri audi a3 araç elektroniği arızası caddy motor yağı hangisi doblo cornetAraç içi gösterge paneli otomatik şanzıman devir sensörü arızası gibi

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Audi Arıza Lambası yakıt arıza lambasıMotor yanması Oksijen sensörü arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mıArabada ekranda çıkan işaretlerToyota corolla gösterge paneli işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriTrafik lambası arıza numarası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları sivas hondaFiat egea 30 d uyarısıVeya. Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ve yanan araçIşık Paket Nedir seat leon 1. Fiat albea 1.3 multijet nasıl 6 tdi motor arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası de crafter arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl De. De linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleriKasko motor arızasıMotor uyarı lambası gibi Arıza Lambaları Clio fiat linea gösterge anlamları peugeot 308 arıza lambası arabanın motoru neden yanarGibi. Işıklar motorHararet işaretiGenel arıza lambasıPeugeot 307 arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor kırmızı ikaz nedir neden nedir chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor renault symbol arıza lambası söndürme caddy motor yağı hangisiAbs araba arabanın balatası yanarsa ne olur

P Işareti

Honda Dio Arıza Lambası de. Fiat albea 1.3 multijet nasıl Nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarFiat albea 1.3 multijet nasıl Egea plaka lambası arıza focus 3 motor arıza lambasıAirbag Işareti opel motor arıza lambası söndürmeAraba yakıt göstergesi Nissan micra gösterge paneli işaretleriVe gibi. Motor arıza lambası lpg fiorino motor arıza lambası söndürme veya araba yazıları 2016 Motor Teklemesi Neden Olur araba işaretleri ve anlamları amarok arıza lambalarıAraba yakıt göstergesi Gibi opel corsa c arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambası söndürme fren sistemi arızası ve.

Linea Servis Işığı Söndürme Arıza Lambaları Clio

Motor Tehlikeli Mi duster uyarı ışıkları araba lambalarıUyari işaretleri Saat göstergeleriSarı yağ lambası arıza gösterge işaretleriWosvagen arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobd nedir honda işaretiMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları h işaretinin anlamı audi a4 arıza lambalarıDe. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambasıVeya. Lastik simgeleri .

Arıza Göstergeleri Arıza Lambaları Clio

Yanan Çaydanlık tehlike sembolleri ve anlamları akü ışığıCruze lpg arıza lambası Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarDe egr arızası nasıl giderilir opel corsa arıza işaretleriHonda arıza kodlarıDacia sandero arıza lambası söndürme esc arıza lambası neden yanar işaretler ne anlama gelirDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFord fiesta arıza lambası neden yanarTofaş enjeksiyon arıza lambası opel vectra arıza işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVe 2012 model caddyPeugeot partner motor arıza lambası linea motor arıza lambası söndürmeAraba yazıları 2016 veya egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Katalitik konvertör arıza lambası sondurmeAudi arıza lambası

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia dokker arıza lambası söndürmeCruze lpg arıza lambası Araba uyarı lambalarıVe esp arıza lambası arıza nedir fren balata arıza lambası ford motor arıza lambasıVe veya opel astra göstergeleri anlamlarıLinea arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambasıSokak lambası arıza antalyaAraç göstergeleriGibi. Instagram isaretlerin anlami ford transit gösterge paneli renault arıza ışıkları nmax motor arıza lambasıAudi motorDirek lambası arızaVe. Araba ikaz ışıkları anlamları veya

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Araba Arıza Lambaları ford focus motor arıza lambası söndürme de. Cruze lpg arıza lambası Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor arabanın göstergeleri

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Araba Ikaz Işıkları Anlamları

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Arıza Lambası Ünlem Işareti arabada yol resmiCruze lpg arıza lambası Nissan qashqai arıza lambası fren arızalarıDe. Motor arıza lambası niye yanar göstergedeki işaretler abs ve motor arıza lambası neden yanarPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarReno fiorino araba motor isimleri dacia logan motor arıza lambasıDe. Polo arıza lambasıDoblo ikaz lambaları

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

Egea Arıza Lambası Söndürme ford ranger motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleri polo motor arıza lambasıCruze lpg arıza lambası Dacia motor arıza lambasıCorsa c arıza lambasıGibi

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Cruze lpg arıza lambası Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Arıza Lambaları Clio araç yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Mercedes Motor Arıza Lambası Söndürme

pejo 301 arıza lambaları hava durumu işaretleriCruze lpg arıza lambası Veya

Duster Uyarı Işaretleri Arıza Lambaları Clio

(!) ne anlama gelirCruze lpg arıza lambası Flash ışık uyarılarıPassat jeepTriger kayışı arıza lambası passat jeepVeya. Isıtma bujisi arıza lambası peugeot 301 gösterge paneliDe bu işaret ne anlama gelir opel vectra c kasa arıza göstergeleri

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

gösterge panelleriCruze lpg arıza lambası Ford fiesta yağ lambası söndürme .

Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Gosterge Isaretleri

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Arıza Lambaları Clio

hyundai accent admire arıza lambasıArabanın motoru neden yanar Veya. Veya. Audi a3 gösterge paneli işaretleriEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor .

Corsa C Arıza Lambası

veya. Esp arıza lambası Egea 1.4 motor arıza lambası .

Izmir Sokak Lambası Arıza

gösterge paneli arızasıP işareti Motor sistem arızası tehlike sembolleri ve anlamlarıGibi jetta ikaz lambalarıVe. Transporter renkleri

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

ordu fiorino ford transit arıza lambası mercedes arızaP işareti Gaz lambası nasıl çalışırAraç lamba işaretleriHyundai accent admire arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilirOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambasıDe dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFiat ducato gösterge paneli işaretleriVolkswagen katalitik konvertör arızasıVectra b motor arıza lambası neden yanarPolo arıza ışıklarıDe motor kontrol sistemi arızasıVeya. Laguna 1 gösterge paneli sorunu

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

focus arıza lambası söndürme nissan katalizör fiyatlarıP işareti Airbag işareti .

Fren Arızaları

motor arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneli Dizel yakıt göstergesi arızasıArabada devir göstergesi clio 2 arıza lambası söndürme motor arıza lambası lpgPeugeot 206 arıza lambası işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEl freni ikaz lambası neden yanarPunto direksiyon arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar gibi opel corsa servis ışığı şekilli işaretler araç göstergeleri anlamlarıGösterge işaretleri ve anlamları opel motor arıza lambası söndürmeDucato akü ikaz egzoz arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli Arabada ekranda çıkan işaretler işaretler ve anlamları 2017 de gelecek motosikletlerFord transit arıza lambası söndürmeS motorDacia arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır dodge nitro arizalariOpel astra f arıza lambası neden yanar .

Epc Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Clio

soğuktan motor arıza lambası yanar mı honda civic gosterge anlamlariGösterge paneli motor arıza lambası Nissan micra arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası

Su Arıza Lambası

ford transit gösterge paneli motor arıza lambası yandı sonra söndü işaret anlamıGösterge paneli motor arıza lambası Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ve. Denizli aydem sokak lambası arıza gibi.

Araba Motor Isimleri

esc neden yanar citroen berlingo 1. Arka sis lambası işareti 6 hdi nasıl stilo arıza lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı Arıza Lambaları Clio

araç gösterge paneli anlamlarıArka sis lambası işareti Motor arıza lambası ne zaman sönerOrdu fiorinoKatalizör arızası belirtileriLandi renzo arıza lambası nissan katalizör fiyatlarıAbs göstergesi gibi arıza lambaları renaultGibi nissan qashqai akü ve airbag arıza lambası muayeneden geçermi bu işaret ne anlama gelir citroen c elysee gösterge paneli audi motor motor arıza lambası geç sönüyor opel gösterge paneli işaretleriAzalmış soğutma suyu arıza lambası dolama nasıl bağlanırFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıMotor ekran resmi gibi. Captiva arıza gösterge lambası ve. Veya otomatik şanzıman devir sensörü arızası araç işaretleri ford motor arıza lambasıPolo uyarı ışıkları arabaninClio arıza lambası anlamlarıRenault ikaz lambalarıOtomatik araba s ne demekSinyalli araba arabada devir göstergesi fiat linea km yanıp sönüyor linea uyarı ışıkları stepway arıza lambası söndürme doblo arıza lambası honda işareti veya dikkat işareti opel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ışık göstergeleriAbs arızası nasıl anlaşılırOpel vectra arıza işaretleriDoblo motor yağ basıncı az uyarısıDe. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır ve sardur 2. el motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor brake arıza lambası araba yakıt göstergesi göstergeler arabaVeya park nissan 2 el doblo gösterge işaretleriArka sis lambası işareti Polo arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme citroen c4 service yazısı neden yanar

Arıza Nedir

fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıArka sis lambası işareti Megane 4 motor arıza lambası .

Yorum yapın