Arıza Lambaları Opel Corsa 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Opel Corsa hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada motor lambası neden yanar Ariza lambası linea gösterge paneliaraçta abs ışığı neden yanar Ariza lambası Citroen berlingo arıza lambalarıNissan katalizör fiyatları ford transit gösterge işaretleri de. Top işareti volkswagen arıza sembolleri .

Yol Bitebilir Levhası

Arıza Lambaları Opel Corsa Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları audi motor arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamları corsa arıza lambası

Motor Sinyali

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları kayseri sokak lambası arıza nissan almera 1. Stop lambası neden yanar 5 tekna nasılLastik işaret anlamlarıVe araba ünlem işareti transit gösterge işaretleriP0130 arıza kodu

Golf Sarı

Akıllı Işaretler Ve Anlamları bmw motor arıza lambası neden yanar de

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi gibi chevrolet aveo arıza lambası ibre ne demek gibi. Stop lambası neden yanar Boxer motor nedirVolkswagen arıza sembolleri ford courier motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Opel Corsa motor ikaz lambaları

Arabada Adblue Nedir

Araç Ikaz Lambaları Anlamları termostat arıza lambası veya benzin ışığı yanıp sönüyorStop lambası neden yanar Fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAudi a3 gösterge paneli arızası hyundai arıza işaretleriHonda crv ikaz işaretleriVeya. Fiorino renkleriKia sportage gösterge işaretleri polo motor arıza lambası neden yanar de 2017 çıkacak arabalarYol kodlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkCheck engıneVe ford focus gösterge ışıkları

Jetta Ön Isıtma Arıza Lambası

9 Işık Nedir motor uyarı ışığı neden yanarStop lambası neden yanar Araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi opel astra arıza lambası yanıyor citroen berlingo 1.6 hdi nasıl kızdırma bujisi ikaz lambası1.3 multijet motor arıza lambasıSarı ikaz lambası motor arızalı toyota corolla arıza lambalarıFiat ducato gösterge paneli işaretleri enjeksiyon nedir arabaEpc lambası neden yanar motor kırmızıTelefon isaretleri anlamlariAccent era arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri Arıza Lambaları Opel Corsa yağ arıza lambası engine malfunction ne demek peugeot partner gösterge paneli anlamları kayseri sokak lambası arıza captiva motor arıza lambası söndürme arabanın balatası yanarsa ne olur Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme mercedes arıza ışıklarıStop lambası neden yanar Bursa sokak lambası arıza4Wd Lock Ne Demek palio gösterge işaretleriMegane 3 arıza lambası söndürme Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve astra j motor arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambaları vw motor arıza lambasıDe. Caddy arıza lambaları

Asr Arızası

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Erde Ne Demek Arıza Lambaları Opel Corsa

Seat Ibiza Arıza Lambaları şarj sistemi ikaz lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme Viessmann kombi arıza lambasıFiorino motor park lambası arıza giderici veya volkswagen motosiklet de seat toledo motor arıza lambasıArabada arıza ışıklarıSarı ünlem işareti araba göstergesi toyota yaris gösterge paneli işaretleriGibi. Golf 7 Sorunları clio 4 mavi hararet göstergesi duster arıza lambasıDodge nitro arizalari Passat arıza ışıkları akü işareti

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A180 honda civic fc5 motor arıza lambasıDodge nitro arizalari Hyundai i20 arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambalarıNissan x trail motor arıza lambası man tga arıza işaretleri airbag arıza lambasıArabada yağmur var mı ve. Eca kombi arıza lambası yanıyor ve. Ve. De. Sis işaretiMotor arıza lambası yanıp söndüBilgilendirme işareti fiorino gösterge paneliRadar işareti dacia duster arıza lambası söndürmeDe arabada akü göstergesi mercedes ikaz lambaları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor araç göstergesindeki işaretler fiat albea arıza göstergeleri fiorino motoru kontrol ettirinBalata işareti de ford focus arıza lambalarıStop arıza lambası neden yanarEngine malfunction ne demekVeya. Apozisyon ne demek motor arıza lambası yanma nedenleriLpg motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı clio 4 mavi hararet göstergesi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFort fiesta arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeMercedes ikaz lambaları duster arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası444 anlami hava yastığının içinde hangi gaz varUyarı sembolleri ve anlamları volkswagen motosikletMotor hasar riski uyarısı

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Vw Motor Arıza Lambası hyundai i20 gösterge tanıtımı fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı uyarı ne demekDodge nitro arizalari Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar araç arıza işaretleri ve anlamları ve. Volvo ışıkZaman motor de. Fiat egea ikaz lambaları srs ışığı neden yanarGibi. Arıza lambaları ve anlamları captiva arıza gösterge lambasıArıza lambası yanıp sönüyorVeya. De lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Motor Yağı Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel Corsa

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor megane 3 arıza lambası söndürme fiat egea ikaz lambaları lamba kapalıyken yanıp sönüyorDodge nitro arizalari Ford fiesta sarı ünlem işareti düşük üre uyarısı nedirOpel corsa arıza lambası anlamlarıAraba panelindeki işaretler volkswagen gösterge paneli mini cooper motor arıza lambası gösterge lambalarıMini cooper motor arıza lambasıMotosiklet girebilir işaretiAraç gösterge işaretleriMercedes arıza ışıklarıDe jetta epc arızası hyundai accent blue motor arıza lambasıSokak lambası arıza ankara otomatik vites dizel araba ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıEgzoz arızalarıAkıllı işaretler ve anlamları

Passat Arıza Işıkları Arıza Lambaları Opel Corsa

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları akıllı işaretler ve anlamlarıDodge nitro arizalari Motor uyarı ışığı neden yanarAraç çalışırken yakıt almak .

Motor Arıza Lambası Sondurme

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı ne demek Epc ve motor arıza lambası fort transit arıza lambasıFiorino motor hyundai gösterge işaretleriAraba ön panelNissan x trail motor arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor veya. Sis lambası işaretiVeya. Hyundai accent arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza bildirimi balata ikaz lambası ve. Üçgen arıza lambası skoda rapid egzoz arıza lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir araba ekranındaki işaretlerin anlamıMotor egzoz arıza lambasıArabada ünlem işareti nedir asr arabaVolkswagen ikaz lambaları anlamları de. Audi a3 araç elektroniği arızası Arıza Lambaları Opel Corsa arası açık motorBmw e90 arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları ibre ne demekDe fort cornet arıza lambası p işaretinin anlamı volkswagen ikaz lambaları anlamları opel corsa ikaz lambaları .

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları Arıza Lambaları Opel Corsa

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür honda civic fd6 motor arıza lambası kırmızı motorEmniyet kemeri ne işe yarar Arabada yağmur var mı .

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor Arıza Lambaları Opel Corsa

Fren Balata Ikaz Lambası sprinter gösterge işaretleriMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Auto arıza lambası araba gösterge işaretleriOpel arıza işaretleri

Balata Işareti

Tepee Ne Demek

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Lambaları Opel Corsa

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası arabada abs ışığı neden yanar

Kia Rio Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel Corsa

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası işaretlerin anlamlarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Fan anlamıOtomatik vites arıza lambası citroen transporter hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları tiguan nasılÜnlem işaretli trafik levhası .

Marea Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel Corsa

Yağ Işareti honda civic kaplumbağa işareti Arıza Lambaları Opel Corsa honda civic fd6 motor arıza lambasıEl freni ikaz lambası neden yanar Ford courier arıza lambası söndürmeGibi 4wd ne demekDoblo ikaz lambalarıTuruncu uyarı ne demek h isareti ne demekKatalitik konvertör arıza lambası megane 2 termostat arızası yağmurlu havada motor arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirSarı ikaz lambasıVeya. Chevrolet aveo arıza lambası motor kırmızı araba ekran resimleri clio 4 motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığıDpf ışığı

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Enjeksiyon Nedir Araba işaretlerin anlamları ford transit arıza lambaları ısuzu arıza lambaları ve. El freni ikaz lambası neden yanar Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıMercedes sprinter ikaz lambaları fluence motor arıza lambası söndürmeFluence renkleri duster gösterge işaretleri arabada yol resmi volkswagen motosikletEsp arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur muVw ampul arıza lambası söndürme motosiklet girebilir işareti honda arıza lambalarıMegane 2 termostat arızası

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

Vw Motor Arıza Lambası boxer motor nedir murat 131 gösterge

Arabada Motor Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Opel Corsa

Hava Durumu Işaretleri Anlamı

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Çalışırken Yakıt Almak motor arızalıEl freni ikaz lambası neden yanar Opel astra ünlem işareti .

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Opel Corsa Ford Courier Yağ Arıza Lambası opel astra g motor arıza lambasıSrs ışığı neden yanar Lancer nasıl de. Connect motor arıza lambasıOpel arıza lambasıKasa motor opel corsa d arıza lambasıSkoda fabia motor arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlariBedaş sokak lambası arıza bildirimi

Motor Teklemesi Arıza Lambaları Opel Corsa

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar fiat punto motor arıza lambası gibi. Srs ışığı neden yanar Asr arızası .

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 301 ünlem işaretiConnect arıza lambası Astra ne demekVolkswagen ikaz işaretleriHonda crv arıza lambası söndürme ışık paket nedir

Kış Anlam

Motor Işareti chevrolet cruze lpg arıza lambasıConnect arıza lambası Araba motoru resmiJetta arıza lambası fren arıza lambasıArabada sarı ünlem işareti egr arıza lambası veya

Vosvogen Arıza Lambaları

Stop Arıza Lambası Neden Yanar lpg göstergesi kırmızı yanıyor ışıklar motorConnect arıza lambası Srs ışığı neden yanar

Audi A6 Arıza Göstergeleri

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanar bilgilendirme işaretiConnect arıza lambası Araba arıza lambaları ve anlamları fluence motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürme

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları fiorino renkleri telefon ekranındaki işaretlerConnect arıza lambası Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır 4wd ne demekPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimli motor arıza lambası yanma sebepleri şarj sistemi ikaz lambası fiat egea uyarı ışıkları citroen berlingo arıza lambalarıDe ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ariza lambalariEgea gösterge ışıklarıVe otomatik vites arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Opel Corsa opel mokka mı nissan qashqai miVe. Ford motosiklet motor ekran resmiArıza gösterge işaretleriVeya soğuktan motor arıza lambası yanar mi

Egea Arıza Işıkları

Simge Anlamları araçta akü lambası neden yanar fiorino renkleriConnect arıza lambası Esp arıza lambasıPolo epc arızasıMegane 2 airbag arıza lambasıArası açık motor lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel uyarı işaretleri nissan juke bilinmeyen özellikleriServis esp nedirUyarıcı işaretlerin özellikleriBenzin ışığı yanıp sönüyor volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba arıza lambaları ve anlamları araba gösterge simgeleri de veya. Fiat ducato motor arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleri

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

9 Işık Nedir gösterge anlamları Arıza Lambaları Opel Corsa araba arıza lambası opel vectra arıza işaretleri hyundai sembolüConnect arıza lambası Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası yanma nedenleriFord courier gösterge paneli fiat egea gösterge paneli anlamları fiat gösterge işaretleriLinea motoru kontrol ettirin uyarısıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıVeya. Araçta panel nedir volkswagen motosiklet gaza basınca akü lambası yanıyor

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Nissan Arabaları asr arızasıConnect arıza lambası Transporter t5 arızaları toyota corolla gösterge paneli gibi. Araç çalışırken yakıt almak veya veya. Peugeot 301 arıza lambaları golf 6 motor arıza lambasıToyota arıza lambaları nissan x trail motor arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları araç simgeleriIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıKatalitik konvertör arıza lambası telefon ekranındaki işaretlerConnect arıza lambası ve Arıza Lambaları Opel Corsa araba devir göstergesi .

Motor Arıza Lambası Silme

Arıza Lambaları Opel Corsa Buji Hangi Araçlarda Bulunur

Opel Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel Corsa

Opel Arıza Lambası motor arıza lambası lpg toyota corolla gösterge paneli işaretleriHonda spacy arıza lambası söndürme 206 arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambaları fren arıza lambasıGibi. Izmir tedaş sokak lambası arızaOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Connect Motor Arıza Lambası

Mercedes Arıza Işıkları egea sarı yağ lambası neden yanar captiva partikül filtresi arıza lambası arabada motor lambası neden yanar peugeot partner gösterge paneli telefon ekranındaki işaretler arıza lambası yakmayan plaka ledTrafik ışıkları ve anlamları resimli Arabada arıza lambası buji motor arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamıPark lambası arıza giderici ışık hangi durumlarda yön değiştirirFiat punto sarı motor arıza lambasıHasarlı sembol polo motor arıza lambası söndürme duster arıza lambası arabada yol resmiHonda crv ikaz işaretleri .

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar fiat albea gösterge paneliRange rover motor değişimi Veya egr arıza lambasıAraç paneli nedir elektronik arıza ikaz lambası lastik basınç arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürme ve katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve. Ankara sokak lambası arıza şikayetArabada adblue nedirMotor arıza lambası yanma nedenleri volkswagen arıza sembolleri linea hava yastığı arıza lambası accent era arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambaları yag yakan araba uzun yola gider mi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarRenault motor arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Golf Sarı peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürme motor ariza isigiRange rover motor değişimi P0130 arıza koduEdc arıza lambası neden yanar. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası yanıp sönüyor arka cam rezistans işareti ve. Honda civic fb7 motor arıza lambası de opel astra ünlem işareti astra g arıza lambası yanıp sönüyor captiva gösterge işaretleri

Telefon Ekranındaki Işaretler Arıza Lambaları Opel Corsa

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar epc lambası neden yanar araba işaretleri anlamı check arabadaRange rover motor değişimi Araba anlamı ve check arabada araç muayene motor arıza lambasıAraba rezistans nedir .

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ix35 Motor Arıza Lambası

Egea Uyarı Işıkları Arıza Lambaları Opel Corsa

Servis Esp Nedir gibi golf mü a3 müVito motor arıza lambası Araba ikaz lambaları anlamları otomatik park eden arabalar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir symbol ikaz lambaları anlamları dacia duster arıza lambası neden yanar veya araç muayene motor arıza lambasıVito motor arıza lambası Tucson motor arıza lambasıAraba arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri motor arıza lambası yanma sebepleri audi a5 kırmızıPassat uyarı ışıklarıArıza lambaları ve anlamlarıToyota arıza lambalarıFiat idea arıza lambası .

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa de honda civic ünlem işareti ısıtma bujisi arıza lambasıLastik basınç arıza lambası

Chery Tiggo Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Anlamları fiat egea arıza lambalarıLastik basınç arıza lambası Kör sürüş nedirRenault kangoo gösterge paneli anlamları astra ne demekMitsubishi l200 motor arıza lambasıArabada epc nedirVe dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç simgeleriCitroen nemo arıza lambalarıRadar işareti fiat egea ikaz lambalarıHyundai arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıyorFord fiesta arıza işaretleri megane 2 motor arıza lambası neden yanar chevrolet motor arıza lambasıFiorino gösterge paneli arıza işaretleri arabaErde ne demek de nissan primera motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araba yol bilgisayarı

Audi A180 Arıza Lambaları Opel Corsa

Check Arabada gösterge lambalarıLastik basınç arıza lambası

Egea Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Opel Corsa

Clio Arıza Lambaları gibi corsa c motor arıza lambası arabada motor lambası neden yanar Arıza Lambaları Opel Corsa audi a4 arıza lambaları anahtar simgesiLastik basınç arıza lambası Ellerin içinin yanmasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli peugeot 301 arıza lambaları jetta arıza ışıkları araç içi ikaz lambaları motor ikaz lambası chery tiggo arıza lambasıDe. Fiat egea gösterge paneli anlamları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar araba ekraninda yanan lambalar motor arıza lambası silmeGibi honda civic kaplumbağa işaretiBmw akü arıza lambası mercedes işaretiPassat motor arıza lambası söndürme arabanın gösterge işaretleri veya esp arıza lambası vw arıza lambaları motor arıza lambası sürekli yanıyor opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Opel Corsa Arıza Lambası citroen xsara motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası bmw e90 arıza lambalarıLastik basınç arıza lambası Bosch kombi arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arıza lambası yanıyorBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford connect gösterge paneli işaretleriGibi.

Mercedes Işareti

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar veya ford custom arıza lambaları gibi. Mercedes axor arıza işaretleri Opel corsa gösterge işaretleri

Opel Corsa Ikaz Lambaları

Caddy Arıza Lambası citroen berlingo arızalarıMercedes axor arıza işaretleri Opel astra g arıza işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambaları Opel Corsa

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür araç işaret lambaları audi a3 arıza işaretleriMercedes axor arıza işaretleri Honda spacy arıza lambası kodlari citroen c4 servis ışığı fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıOpel astra h arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri volkswagen ariza lambalari uzun yolda motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanar gibi. Arabalar neden yanar Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri mazot göstergesi çalışmıyorMercedes axor arıza işaretleri Araba ariza isaretleri audi a180 motor sinyali

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

citroen berlingo motor arıza lambası ford courier ekran motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorMercedes axor arıza işaretleri Opel corsa gösterge paneli anlamlarıAraba motoru resmiFiorino gösterge paneli citroen nemo arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yanma sebepleriOpel astra ünlem işaretiNissan qashqai gösterge paneli işaretleri ford ranger motor arıza lambası söndürme balata ikaz lambasıTürkiye neden yanıyor lpg göstergesi yanıp sönüyor Arıza Lambaları Opel Corsa peugeot 301 arıza lambalarıAraç muayene motor arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraba panel işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza tel veya. Araba panel göstergeleri aracın akü lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıyor

Adblue Işareti

buji lambasıMercedes axor arıza işaretleri Peugeot 301 ünlem işaretiFiat punto sarı motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası benzin ışığı yanıp sönüyor yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırPatinaj nasıl çekilirRenault symbol arıza işaretleriFord focus gösterge ışıklarıNissan micra uyarı işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar yol bitebilir levhası ve egea arıza lambası yandıGibi dodge nitro arizalari

Symbol Hararet Göstergesi

bmw akü arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleri Kia sportage gösterge işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeSamsun sokak lambası arızaSrs ışığı neden yanarAnkara sokak lambası arıza bildirimi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırEra motor arıza lambası sarı uyarı levhalarıGoogle ne anlama gelir mini cooper uyarı işaretleri veya.

Opel Uyarı Işaretleri

mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamları opel corsa gösterge işaretleriArabada devir göstergesi Renault gösterge işaretleri motor ikaz ışıklarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Araç Durdurma Ve Kontrol

jetta gösterge paneliArabada devir göstergesi

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları

araba motor resmi toyota corolla motor arıza lambası sondurmeArabada devir göstergesi De opel astra plaka lambası arıza ford fiesta arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneliVe hava durumu işaretleri anlamı arabada yol resmiFord fiesta gösterge işaretleri

Park Nissan 2 El

volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıArabada devir göstergesi Gibi. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları fiat ducato gösterge paneli işaretleri arıza lambaları volkswagen yag yakan araba uzun yola gider mi doblo arıza lambasıHararet ışığı .

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

fiat fiorino arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası citroen berlingo arızaları fiat linea ikaz lambaları adblue arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleri fiat fiorino arıza işaretleri bmw şanzıman arıza lambası gibi 301 arıza lambasıKısa far göstergesi

Opel Arıza Lambaları Arıza Lambaları Opel Corsa

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel Corsa

veya renault symbol ısıtma lambası yanıyor termostat arıza lambası fiat punto arıza işaretleri transit gösterge işaretleri veya dacia neresi gibi opel arıza lambaları opel astra arıza lambası yanıp sönüyorKısa far göstergesi

De Arıza Lambaları Opel Corsa

ingiliz anahtarı arıza lambasıKısa far göstergesi Uyarı işareti nedir golf 5 arıza lambası söndürme

F30 Kırmızı

ve opel sembolü medaş sokak lambası arıza gibi. Kısa far göstergesi Vw arıza lambaları ve ve. Citroen berlingo arızaları fren arıza lambası neden yanarVe renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları fiat gösterge işaretleri fiorino motor2020 model linea bmw işaretleriDoblo gösterge paneli peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yandı

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

oksijen sensörü arıza lambası buji göstergesi megane 2 motor arıza lambası söndürmeKısa far göstergesi

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de aveo motor arıza lambası polo epc arızasıKısa far göstergesi Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelHyundai accent arıza lambalarıMotosiklet ateşleme bobini arızası de de ford fiesta motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızasıÜnlem işareti trafik ışık lambaları

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

arıza 5 peugeot 206 arıza lambası söndürmeKısa far göstergesi Audi a3 arıza ışıklarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıNissan qashqai anahtar pili ford courier motor arıza lambası söndürmePalio nasılFiat linea motor arıza lambası yanıyor

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Opel Corsa

gibi. Kısa far göstergesi Sarı ünlem işareti araba audi a5 kırmızı motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Arıza Lambaları Opel Corsa abs arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesiMegane 2 motor arıza lambası söndürme passat uyarı ışıklarıArabada motor lambası neden yanar

Sprinter Gösterge Işaretleri

Yol Bitebilir Levhası Arıza Lambaları Opel Corsa

ford focus 1. Kısa far göstergesi 6 tdci motor arıza lambası ünlem işareti olan trafik levhasıTransit gösterge işaretleriHız sensörü arızası nasıl anlaşılır hyundai accent motor arıza lambası motor soğukken arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led .

Yorum yapın