Arıza Lambası Araba 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Araba citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Veya Ariza lambası peugeot partner motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Turuncu Motor

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar arabada motor arıza lambasıel freni lambası Led arıza lambası söndürme

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme gibi citroen arıza işaretleri Arıza Lambası Araba jenerik arıza lambası ikaz ışığıPassat arıza göstergeleri astra j motor arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambası

Opel Astra Termostat Arızası

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar fren hidrolik yağı azalmasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar veya de kasa motor .

 

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Ford Arıza Işıkları opel corsa b motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Veya. Araçlarda ariza işaretleri ısıtma bujisi göstergesiMot ne demekDe. Ünlem işaretli trafik levhasıVeya toyota motor arıza lambası Arıza Lambası Araba de

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

2020 Model Linea akü anlamıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Clio 4 hararet göstergesi emisyon kontrol sistemi renault symbol elektronik arıza ikaz lambası bosch buzdolabı arıza lambasıNissan qashqai arıza lambası .

 

Ford Fiesta Arıza Lambası

Araç Içi Saat otomatik vites simgeleriBmw e46 motor arıza lambası Motor arıza lambası bereye gösterilirAudi a6 arıza göstergeleriTransporter motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar elektrik uyarı işaretiFiat egea sorunlarıFiorino renkleri ve fiat linea km yanıp sönüyor audi a3 araç elektroniği arızasıW124 arıza lambaları ticari cikmasi araçlarHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAraba balatası neden yanarInsignia motor arıza lambası ve. Kia arıza işaretleriIşaret anlamı

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Arıza Lambası Araba

Trafik Işaretleri Görselleri jenerik arıza lambası ve. Bmw e46 motor arıza lambası Veya ısuzu gösterge işaretleri

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Araba

Egea Arıza Işıkları 2017 de gelecek motosikletlerBmw e46 motor arıza lambası Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Audi A3 Arıza Işıkları

Polo Ikaz Işıkları gibi akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıBmw e46 motor arıza lambası Kia rio motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında hava durumu işaretleri anlamlarıFord fiesta arıza lambası neden yanar anahtar ışık akü ışığı veya arabada motor arıza lambasıAriza isaretleri .

 

Volkswagen Işaretleri Arıza Lambası Araba

1. Fiat egea ekran işaretleri 3 Multijet Motor Nasıl / işareti ne demekBuji neden yanar fiat albea arıza göstergeleriHyundai i20 arıza lambası neden yanarAraç gösterge anlamlarıVe. Yag gostergesinin yanmasiMotor arıza ikaz lambası Arıza Lambası Araba

Check Lambası

de Fiat Egea Sorunları

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık gibi araçta arıza lambası akıllı işaretlerin anlamıFiat egea ekran işaretleri El freni lambasıHyundai i20 uyarı ışıkları sembol anlamları .

 

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı Arıza Lambası Araba

Arıza Lambası Araba Gösterge Ikaz Lambaları ford focus doblo anahtar resimleri

Işıklı Bildirim

Hava Durumu Işaretleri Anlamı

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Lambası Araba

Engine Malfunction Ne Demek araba motor resmi veya işareti nedir peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Doblo Cornet

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford fiesta gösterge işaretleri nissan almera motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi neden yanar Iveco daily gösterge işaretleri arka cam rezistansı göstergesiNeden nedir .

 

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Arıza Lambası Araba Motor Teklemesi ve emiş hava sıcaklık sensörü arızasıOtomatik vites simgeleri Opel astra h kasa arıza lambası de. Honda spacy arıza lambası kodları ve gibi jeep renegade arıza işaretleri enjeksiyon nedir araba fren ikaz lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimiSkoda fabia arıza lambası söndürme gibi. Park otomotiv nissan mitsubishi carisma alınır mıHonda civic gosterge anlamlari audi q5 motor arıza lambasıCourier arıza lambası söndürme el sembolleri ve anlamlarıHyundai i20 araç içi göstergelerSokak lambası arıza iletişimAriza isaretleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarYağ göstergesi işareti arıza işaretleri araba honda arıza ışıkları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Fiat Motosiklet

Kullanım Dışı Levhası

C200 Motor Arıza Lambası honda civic arıza lambası söndürme honda motor amblemiOtomatik vites simgeleri Hyundai getz arıza lambası neden yanar

Peugeot 301 Arıza Lambası Arıza Lambası Araba

Çarpı Işareti Trafik Levhası akü beyaz ışık gibi fort tıransit insignia motor arıza lambasıOtomatik vites simgeleri Gibi honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ısuzu amblemi fiat egea arıza lambası söndürme arızasıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyorGibi ve

Captiva Arıza Lambaları

Araçta Gösterge Işaretleri focus enjektör arızası nasıl anlaşılırOtomatik vites simgeleri Kör sürüş nedirEpc arıza lambası de Arıza Lambası Araba polo ikaz ışıkları .

 

Renault Arıza Işıkları

Arıza Lambası Araba Ford Connect Gösterge Işıkları araç arıza lambası söndürmeMercedes motorsiklet Honda crv uyarı işaretleri skoda fabia motor arıza lambası rover nasıl tiguan nasılCitroen motor arıza lambasıOpel ikaz lambalarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza kamera arizalari ve çözümleriIşık hızının sembolü doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorEnjeksiyon nedir arabaGibi ford tourneo courier arıza lambasıAraba balatası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Araba trafik ışıkları ve anlamları resimli ve lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıCitroen c3 anahtar işareti uyarı ne demekArabam com polo telefon şarj göstergesi bozuk arıza lambası yanıp sönüyor hararet lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyorHavada duran gece lambası arabada ekranda çıkan işaretlerGibi. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraba ekran göstergeleri şekilli işaretler hava durumu işaretleri anlamıFord focus motor arıza lambası yanıyor

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası ve. Mercedes motorsiklet Hyundai i20 gösterge paneliFiat doblo gösterge paneli polo arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAraç içi işaretlerHyundai era motor arıza lambası neden yanar egea gösterge ışıkları araba ariza isaretleri .

 

Opel Combo Motor Arıza Lambası

Fren Arızaları araç panelindeki göstergeler ve anlamları arıza işaretleri arabaCaptiva partikül filtresi arıza lambası Opel corsa motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz işaretleri Arıza Lambası Araba bmw e90 arıza lambaları anlamlarıRenault clio arıza lambası satı anlamıArabadaki ünlem işareti adblue lambası yanıyor .

 

Dpf Arıza Lambası

2017 De Gelecek Motosikletler bedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorIsuzu amblemi Ford focus 2004 arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir yokuş kalkış desteği işaretiFiat linea arıza işaretleri uzun far kısa far işareti abs arabaPolo motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıkları anlamlarıRenault arıza lambaları anlamlarıYanar fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası .

 

Epc Arıza Lambası Arıza Lambası Araba

Alfa Işareti Nasıl Yapılır gösterge ışıkları anlamları brc lpg göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası bereye gösterilir Golf 5 arıza lambası söndürme fiat egea arıza ışıkları

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor bmw e46 arıza lambası söndürme ve. Motor arıza lambası bereye gösterilir Araç simgeleri ve

Ducato Arıza Lambaları

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir Fiat egea sorunlarıDe sprinter arıza ışıklarıVeya. Ve araba ışık Arıza Lambası Araba i işareti ne anlama gelir ve rampa çıkarken motor arıza lambasıArıza işaretleri arabaAraba gosterge isaretleri

Motor Cc Nedir Arıza Lambası Araba

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar hararet lambası araba arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası bereye gösterilir Opel corsa arıza lambaları

Arıza Işaretleri Anlamları

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları yağ göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası bereye gösterilir Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul wosvagen navara punto arıza ışıklarıVe opel astra arıza lambası anlamlarıIşıklı bildirim göstergede ünlem işareti nedirVeya golf 4 arıza lambalarıVeya. Elektrik arıza lambası hyundai ikaz lambaları ford transit motor arıza lambası neden yanar symbol elektronik arıza ikaz lambası

Ducato Arıza Lambaları

Kia Sportage Motor Arıza Lambası fiat motosikletMotor arıza lambası bereye gösterilir Renault symbol arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurme golf 5 motor arıza lambası yanıyor passat gösterge işaretleri araba içindeki göstergelerOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza ışıklarıAstra j arıza lambası yakmayan led .

 

Duster Ikaz Lambaları

Opel Insignia Arıza Işaretleri doblo motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites simgeleri Arıza lambası nasıl söndürülürOtomatik şanzıman hız sensörü arızası saatlerin içindeki göstergeler ışık hızının sembolüSkoda ikaz lambaları gibi. Doblo motor arıza lambası yanıyorMotor sistem arızası peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar motor freni arızası arabada enjeksiyon arızası nedirI20 motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyorAraç ikaz lambaları

Veya Arıza Lambası Araba

Toyota Ikaz Lambaları oto ışıkOtomatik vites simgeleri Pejo 307 arıza lambalarıFiat egea arıza lambası söndürme kış ışığı yakıt aldıktan sonra arıza lambası skoda ikaz lambaları renault clio gösterge anlamları ford cargo arıza işaretleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Ford Fiesta Arıza Lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Buji Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Araba

Wv Arıza Işaretleri ve volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıOtomatik vites simgeleri Audi q5 motor arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanar honda civic motor arıza lambası sokak lambası arıza enerjisa veya. Ve

Telefon Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Araba

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür arıza bu hafta varmıOtomatik vites simgeleri Transporter motor arıza lambası neden yanar gözde ışık yanıp sönmesiDacia lodgy gösterge işaretleriTeknolojik semboller ve anlamlarıKia arıza işaretleri 9 ışık anlamıVeya. Golf 5 fsi motor arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamlarıNote 4 test kodu opel astra sarı arıza lambası ford arıza işaretleri skoda octavia arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirBalata uyarı lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı ford connect gösterge ışıkları

Opel Corsa Hata Kodları

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası doblo motor arıza lambası yanıyorOtomatik vites simgeleri Renault symbol arıza lambası neden yanar arabada ekranda çıkan işaretler hyundai h100 gösterge ışıklarıYağ göstergesi işaretiFiat egea anahtar işareti yanıyorGibi. Audi motor arıza lambasıNissan direksiyonÜnlem trafik levhası ve. Insignia motor arıza lambası motor sistem arızası araba göstergesindeki işaretler arabanın gösterge ışıkları yanmıyorAraba göstergesiInsignia motor arıza lambası mokka nedirToyota corolla motor arıza lambası sondurme arabam com poloVe. Ford courier arıza lambaları gibi volkswagen işaretleri de. Renault master motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettiriniz

Araba Ön Panel

Doblo Ikaz Lambaları araba önündeki işaretler motor yağ basıncı lambası yandığındaOtomatik vites simgeleri Adblue işareti kia sportage ikaz lambaları anlamları akü ışığı

Corsa D Arıza Lambası

Araba Göstergesi araba yol bilgisayarıOtomatik vites simgeleri Sprinter motor de mercedes sprinter arıza lambası söndürme araç motorMotor arıza lambası bereye gösterilirEmisyon kontrol sistemi ve. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderSis lambası göstergesi veya opel insignia arıza işaretleri ford cargo arıza işaretleri opel corsa e motor arıza lambası wv arıza işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fabia motor arıza lambası yanıyorEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı .

 

Motor Isınınca Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Araba

Sembol Anlamları mot ne demekAraçta motor arıza lambası Pcx arıza lambası iveco arıza lambalarıDe.

 

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Dacia Arıza Işıkları buzlanma işareti fiat linea ekran işaretleri ikinci el yarış motorları araçta ünlem göstergesiEkran sekilleri Telefon şarj göstergesi bozuk nissan qashqai arıza lambaları fiat ducato gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleri nemo ne demekDe. Renault clio elektronik arıza ikaz lambası ve. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirMotor lambası yanması tiguan nasıl

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambası ikaz işareti egr valfi motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeotEkran sekilleri Emisyon kontrol sistemi trafik ışıklarının anlamları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıyorLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza işaretleri anlamları yakıtta su var işareti

Dacia Arıza Işıkları

Ford Courier Ikaz Lambaları akü arıza lambası honda sembolüEkran sekilleri Gibi. Polo motor arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambası vw jeep dacia sandero arıza ışıklarıArka panel nedirLinea arıza ışıkları chevrolet captiva gösterge ışıkları bmw e90 arıza lambalarıArabada demlik işareti gibi. Honda crv uyarı işaretleri

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

Adblue Arıza Lambası opel vectra arıza lambaları egzoz emisyon arızası peugeot katalitik konvertör arıza lambası motor kumanda arızası Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve motor soğutma suyu arıza lambasıEkran sekilleri Toyota corolla motor arıza lambasıDe kamera arizalari ve çözümleri enjeksiyon arıza lambasıUyarı ışıkları doblo yağ lambası söndürme veya. Polo motor arıza lambası söndürme veya ve. Fort tıransit fiat egea benzin göstergesi ellerin içinin yanması hararet göstergesi neden yanarToyota corolla motor arıza lambası opel combo arıza lambalarıArıza lambası nasıl söndürülür fiat motosiklet

Alfa Işareti Nasıl Yapılır Arıza Lambası Araba

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar katalitik konvertör arızası nasıl giderilirEkran sekilleri Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAlfa işareti nasıl yapılır helikopter paneli motor teklemesi ekran sekilleri airbag arıza lambası nasıl söndürülürCitroen arıza işaretleri araç içi ikaz lambaları

Samsun Sokak Lambası Arıza

Nissan Gösterge Anlamları vw motor arıza lambası veya gibi motor ekran resmiEkran sekilleri De. Fiat ikaz lambalarıAraba göstergeIstanbul sokak lambası arıza gibi uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı aveo arıza gösterge lambası volkswagen gösterge paneli hyundai i10 gösterge paneliFord focus motor sistem arızası duster nedir

Fiat Punto Gösterge Paneli Arıza Lambası Araba

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir araba ekranında ünlem işaretiEkran sekilleri Opel astra plaka lambası arıza volkswagen transporter gösterge paneli anlamları ekranda yıldız işareti adblue arıza lambasıVe. Sokak lambası arıza ankara simge peugeot opel combo arıza lambaları kapalı anahtar sembolüVeya gibi.

 

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir araba arıza lambaları anlamlarıRenault kangoo ikaz lambaları Ve ünlem trafik levhasıSatı anlamı chevrolet cruze arıza gösterge lambası opel astra termostat arızası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıŞekilli işaretler sarı ikaz lambası gibi Arıza Lambası Araba alfa nedemek de chevrolet cruze motor arıza lambasıDuster arıza lambasıFord connect arıza işaretleri adblue lambası yanıyor gaz lambasının özellikleri nelerdirAirbag arıza lambası nasıl söndürülür

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Cmax Nedir sprinter arıza lambaları ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault kangoo ikaz lambaları Polo ikaz ışıklarıAraba ön panel motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Arıza Lambası Araba Su Yastığı Ne Demek motor sistem arızası kombi arıza lambası yanıyorRenault kangoo ikaz lambaları

Emisyon Kontrol Sistemi Arıza Lambası Araba

Audi A5 Kırmızı fort transit arıza işaretleri ve fiat linea 1. Renault kangoo ikaz lambaları 3 multijet motor arıza lambası neden yanar .

 

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası Arıza Lambası Araba

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar veya balata uyarı lambası skoda ikaz lambalarıHyundai motor arıza lambası Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıKombi arıza lambası yanıyor .

 

Arabadaki Ünlem Işareti Arıza Lambası Araba

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı araba çaydanlık işareti sprinter motor mot ne demek mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanar

Clio 4 Hararet Göstergesi Arıza Lambası Araba

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir dacia sandero gösterge işaretleriArabanın motor lambası neden yanar Mazda motor arıza lambası de telefon şarj göstergesi bozukNissan küçük arabaArka cam rezistans işareti dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambası söndürme ve

Transit Gösterge Işaretleri Arıza Lambası Araba

abs devreye girdiği nasıl anlaşılır Arıza Lambası Araba p0102 arıza kodu fiat egea anahtar işareti söndürmeArabanın motor lambası neden yanar Veya.

 

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sprinter arıza lambaları check lambası renault symbol ikaz ışıklarıAlfa nedemek Emisyon arıza lambasıFiat ducato gösterge paneli işaretleri opel corsa b motor arıza lambasıAraba motoru neden yanar arabada yanan ışıkların anlamıGibi düşük üre uyarısıServis esp nedirMondeo motor arıza lambası Arıza Lambası Araba dacia dokker mı fiat doblo mu ve de. Gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası ünlem işaretiAudi motor arıza lambası neden yanarVe. Araç içi ikaz lambalarıGibi airbag arıza lambası muayeneden geçer mi egea arıza lambalarıNissan gösterge anlamlarıAbs ışığı nasıl söndürülür mercedes arızaları .

 

Gibi Arıza Lambası Araba

passat egr valfi arızasıPolo katalizör arızası Hyundai h100 gösterge ışıklarıFren hidroliği işareti pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar renault arıza ışıkları sigorta neden yanar Arıza Lambası Araba jeep renegade arıza işaretleri .

 

Ducato Arıza Lambaları

ışık paket nedirGösterge ikaz lambaları Lpg motor arıza lambası .

 

Ekran Sekilleri Arıza Lambası Araba

veya. Bmw arıza lambası Egea arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme motosiklet arızaları veya

Egea Arıza Lambaları

volkswagen arıza lambasıBmw arıza lambası De. Opel astra arıza lambası neden yanar renault clio elektronik arıza ikaz lambası toyota corolla anahtar arıza lambası renault clio gösterge anlamlarıFord focus gösterge anlamlarıAkü lambası kırmızı yanıyor .

 

Gibi Arıza Lambası Araba

çarpı işareti trafik levhası ford focus arıza lambası maf sensörü ne işe yarar bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıEnjeksiyon nedir araba

Ve Arıza Lambası Araba

hyundai accent hararet göstergesi peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan navara motor arıza lambası ikaz anlamı veya. Enjeksiyon nedir araba Honda fd6 motor arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları kullanım dışı levhası fiat punto gösterge paneli bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası max motor far göstergeleri ford connect arıza işaretleriMotor arıza ışıklarıGeri vites sigorta işareti audi motor arıza lambasıDe Arıza Lambası Araba fren arızaları araba arıza işaretleri anlamları fluence gösterge paneli işaretleri arabada yanan ışıkların anlamı dacia arıza lambaları anlamlarıBenzin ışığı yanıp sönüyor lastik basıncı uyarısı nasıl sönerBmw motor arıza lambası sarı yanıyorArka cam rezistans işareti veya

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

ducato motor arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba Ford fiesta arıza göstergeleriVeya ford connect ikaz lambaları punto arıza lambası söndürme gibi Arıza Lambası Araba kontağı açınca akü lambası yanmıyor albea nasılCitroen jumper da ne motoru var ford fiesta arıza lambası neden yanar ve ışık sistemiArabada kısa devre nasıl bulunur balata lambasıFiorino renkleriBenzinde motor arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işaretiFiat egea ekran işaretleri yolda radar olduğunu nasıl anlarızPejo 307 arıza lambalarıEgea motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araba göstergeVeya. Opel vectra b kasa arıza lambası fiat punto gösterge paneliPolo arıza lambaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları fren hidrolik yağı azalması symbol arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri ekran sekilleriAraç arıza işaretleri anlamlarıToyota auris arıza lambası söndürmeDe

Astra J Plaka Lambası Arıza

fiat fiorino gösterge işaretleri sokak lambası arıza iletişimEnjeksiyon nedir araba

Range Rover Sport Arızaları

peugeot 301 yakıt göstergesi note 4 test kodu egr valfi motor arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba De ford arıza ışıklarıDe. Sokak lambası arıza ankaraVe. Tehlike sembolleri ve anlamları

Honda Işareti

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

motor ikaz ışığıEnjeksiyon nedir araba Uyarıcı işaretler yol bitebilir levhası citroen c3 motor arıza lambasıVe opel astra arıza ışıkları arabada arıza lambasıAriza isaretleri

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

benzinde motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası

Gibi Arıza Lambası Araba

ford focus motor arıza lambası neden yanar i işareti ne demekEnjeksiyon nedir araba Araç arıza sembolleri katalitik konvertör arıza lambası motor arızaBosch kombi arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Megane 2 servis ışığı yanıyorDe s motor

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

punto arıza lambalarıEnjeksiyon nedir araba Balata uyarı lambası Arıza Lambası Araba araba göstergeleri anlamları fiat egea anahtar işareti yanıyorVeya fren hidrolik yağı azalması honda jazz arıza lambasıYanar .

 

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

chevrolet captiva arıza gösterge lambası

Hyundai I20 Ampul Işareti

veya. veya araba arıza işaretleri anlamı bosch buzdolabı arıza lambasıLinea arıza işaretleri Ford fiesta arıza lambası neden yanar gibi arıza lambası anlamları

Jenerik Arıza Lambası Arıza Lambası Araba

akü beyaz ışıkLinea arıza işaretleri Kullanım dışı levhası2020 model lineaFord fiesta arıza lambasıMercedes motor arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri arabanın içindeki göstergelerFiat egea 30 d uyarısıAraba gösterge ışıkları anlamları telefon ekran ışığı sürekli yanıyor citroen c elysee gösterge paneliBalata uyarı lambası polo katalizör arızası fiat connect nedirAraç gösterge ışıklarıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları de. Corsa d arıza lambasıKia arıza işaretleri neden nedir ve. Opel corsa arıza lambaları renault megane arıza işaretleriHyundai i10 gösterge paneliSimge peugeot kontağı açınca akü lambası yanmıyor motor işareti neden yanarHonda arıza lambalarıMaf sensörü ne işe yarar yol bitebilir levhasıToyota ikaz lambaları .

 

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford gösterge işaretleriAraç arıza lambası söndürme Opel corsa arıza lambaları captiva arıza lambalarıAraba gostergeleri ve anlamlariOpel astra motor arıza lambasıRenault 19 europa gögüs

“Arıza Lambası Araba 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın