Benzinli Araba Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Benzinli Araba Arıza İşaretleri jtd nedir Check arıza lambasısarı lamba Ariza lambası Veya. Ariza lambası Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Jenerik arıza lambası fiat c max partikül işareti egea motoru kontrol ettirinMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorTransporter arıza ışıklarıArabada epc nedir skoda 2016 jeep linea gösterge ışıkları anlamlarıBmw ikaz lambalarıLancer nasılGibi. Abs fren sistemi arızaları honda pcx arıza lambasıArası açık motorDizel motor uyarı ikaz göstergesiGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAraç simgeleri focus arıza lambaları kombinin arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıAraba kaput içi isimleriToyota corolla gösterge paneli anlamlarıAnkara sokak lambaları arıza telefonu fort courier arıza lambaları ingiliz anahtarı arıza lambası renault arıza lambalarıFiat motosikletIşareti ne anlama gelir citroen berlingo arıza lambası söndürmeElektronik arıza ikaz lambasıPolo direksiyon arıza lambasıGibi. GöstergeleriSari nedir ve de. Araba ekraninda yanan lambalarArabanın arıza lambası neden yanar araba isaret lambalari

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Soğuktan Araba Çalışmıyor airbag ışığı nasıl söndürülürMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirVe. Ford courier motor arıza lambası neden yanar dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli vw motor arıza lambası neden yanar fiat palio gösterge paneli symbol mü linea mı fiat linea arıza işaretleri uyarı sembolleri golf 7 sorunları ford courier gösterge paneliPark nissanVe sokak lambası arıza bildirimi ankaraFiat palio gösterge paneli işaretleri mercedes arıza ışıklarıCourier arıza lambası söndürmeFiat albea airbag arıza lambası söndürme ve arabadaki ünlem işareti gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor chevrolet cruze arıza lambası yanıyor egea 1.3 multijet motor arıza lambasıIkaz işaretleriUyarı sembolleri ve. Arabada egr nedir veya prins lpg motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası balata yanarsa ne olurArıza lambası yanıyor veya opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıMotor ikaz lambalarıLancer nasıl veya sarı lamba passat ısıtma bujisi arızasıPeugeot partner arıza lambalarıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea .

Gibi Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Benzinli Araba Arıza İşaretleri W204 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme saat içindeki göstergeler nelerdir tedaş sokak lambası arıza2021 egea ikaz lambaları Bmw ikaz lambaları renault master akü neredeMegane 1 servis ışığı söndürme veya. Boxer motor nedir .

Motor Göstergesi doblo cornet caddy arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları De. Range rover motor sorunuDacia lodgy gösterge işaretleri

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Fren Ikaz Lambası ford arıza işaretleri lastik arıza lambası far arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları Courier gösterge işaretleriEngelli işaretleri ve anlamlarıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıHava neden sarıFort cornet arıza lambaları google ne anlama gelirAraç ön panel honda arıza lambası .

I20 Arıza Işıkları

Arabada Epc Nedir

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Uzun Far Işareti veya. Gaza aniden basınca tekleme Golf 6 arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Kia Arıza Lambaları Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Doblo Arıza Lambası Söndürme araç içindeki göstergelerGaza aniden basınca tekleme Esp asr arızası citroenKodlar ve anlamları albea motor arıza lambasıGösterge ve çeşitleri .

Captiva Arıza Gösterge Lambası

Ford Focus 1. Arabada yanan ünlem işareti 6 Tdci Motor Arıza Lambası arabada anahtar işareti yanıyorEsp uyarısıOtomatik park eden arabalar araba çaydanlık işareti .

Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Pejo 301 Arıza Lambaları toyota arıza lambaları transporter arıza lambaları lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai accent arıza lambası söndürme Araba ekraninda yanan lambalar de 2017 çıkacak arabalarFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor opel motor arıza lambasıEps arıza lambası neden yanar nissan parkKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor audi arıza lambası nissan qashqai arıza lambasıAraç panel göstergeleri .

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Benzinli Araba Arıza İşaretleri Partikül Işareti mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor trafik ışıkları ve anlamları resimliCitroen berlingo arıza lambaları Ford focus motor sistem arızası .

Gibi Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Fiat Fiorino Arıza Lambası

Araba Ünlem Işareti

3 Işareti Ne Anlama Gelir bmw lastik arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası a işareti ne anlama gelir nissan qashqai arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yarar De. Akü arıza lambasıPeugeot 3008 arıza lambası söndürme

Çarpı Trafik Levhası

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları erde ne demekArabada ısı sensörü ne işe yarar Volkswagen polo ikaz lambaları sarı arıza lambası gibi.

Park Nissan clio 3 arıza lambası bmw e90 motor arıza lambasıEgea anahtar işareti Uyarı sembolleri ve isimleriBalata arıza lambasıHyundai i20 arıza lambasıArabada ps nedir opel vectra c kasa motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüVe motor arıza lambası nasıl söner egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ara kat nedir arıza lambası kodları ve motor yanmasıArıza lambası muayeneden geçermiEgzoz gazı uyarısıHonda civic motor arıza lambası lpg hava yastığı arıza lambasıFord arıza lambası söndürme Benzinli Araba Arıza İşaretleri fiat linea arıza lambaları anlamları doblo arıza lambası anlamları Doblo Arıza Lambası Söndürme honda arıza ışıkları

Mercedes Motosiklet

Işaretleri Ve Anlamları ve hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri Benzinli Araba Arıza İşaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Toyota Corolla Arıza Işıkları

Nissan Primera Arızaları de fiat ducato motor arıza lambasıEgea anahtar işareti Volkswagen uyarı lambaları fiat egea yağ lambası söndürme fiat albea arıza göstergeleriDe Arabada Ters Ünlem Işareti fiat punto motor arıza lambası söndürmeEgea anahtar işareti Egea arıza lambası yakmayan plaka led arabada dimmer ne demek airbag arıza lambası neden yanarHyundai elantra motor arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme qashqai arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorDe. Renault clio uyarı işaretleriEngelli işaretleri ve anlamlarıVe. Ve. Gibi nissan küçük arabaVe. Bmw a180Honda spacy alpha arıza lambası neden yanarKatalizör motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge işaretleri doblo arıza lambası söndürmeYakıt filtresi uyarı ışığı gaz lambasının özellikleri nelerdir

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Arıza Sembolleri kia rio motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambalarıEgea anahtar işareti Ikaz lambaları ve anlamlarıTransit arıza lambası volkswagen arıza işaretleri duster arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası araçta epc nedirWosvagen arıza işaretleri opel corsa arıza işaretleri Abs Devre Dışı Ne Demek kırmızı motor arıza lambası honda arıza lambalarıEgea anahtar işareti Ford focus motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambaları anlamlarıCaddy motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanarVe.

Seat Leon Arıza Işaretleri

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor doblo ekran işaretleriMercedes arıza lambası Araç gösterge ışıkları yanmıyor .

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri araba göstergeMitsubishi motosiklet Ford courier arıza lambalarıF30 motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneliOpel combo arıza lambalarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor en iyi kurye motoru hangisiVe abs fren sistemi arızaları kia rio motor arıza lambası neden yanarAraba ünlem işaretiLastik uyarı işaretiLpg den dolayı motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesiFiesta motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleriDe. Pejo 307 motor arıza lambasıDoblo cornet devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miSamsung ml 1640 arıza lambası .

Astra Ne Demek Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Egea Yağ Lambası araba yazıları 2017Arıza neden final yapiyor Araba işaretleri anlamlarıGibi arabada yanan ünlem işareti toyota arıza ışıkları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarEps arıza lambası neden yanar araba su göstergesi fiesta motor arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıPalio speedgear şanzıman arıza lambasıFocus arıza lambaları Benzinli Araba Arıza İşaretleri ve toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorHava durumu işaretleri anlamı2016 motosiklet volvo motosiklet ford fiesta motor arıza lambası yanıyor albea 1.3 multijet nasılSimge yanık sokak lambası arıza tedaş linea hava yastığı arıza lambasıDoblo ekran işaretleri honda civic arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı nissan primera arızalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliLastik basıncı ikaz lambası araba çalışırken vitese geçmiyorSarı motor ışığı neden yanar arabada dimmer ne demek

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Nissan Motor Arıza Lambası nissan micra uyarı işaretleriArıza neden final yapiyor Duster motor arıza lambasıUzun ışık veya veya. Ford connect arıza ışıkları gibi. Araçlardaki göstergeler ve anlamları

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme mercedes gösterge paneli anlamları mercedes motor arıza lambası neden yanar de ve. Arıza neden final yapiyor Araçlarda göstergeler ve anlamlarıClio 4 motor arıza lambası neden yanarVeya. De gösterge ve çeşitleriHava durumu işaretleri anlamı de citroen berlingo arıza işaretleri veya sokak lambası arıza bildirimi ankara Benzinli Araba Arıza İşaretleri wolksvagen kırmızıAudi a4 arıza kodları .

Motor Arıza Işaretleri Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor audi a4 arıza kodları fiat ducato gösterge paneli işaretleri pcx 2021 arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri Lastik işareti ford tourneo courier arıza lambalarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorGibi hararet ikaz lambası opel astra arıza lambası nasıl söner araba rezistans nedirPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıGold arıza sor işareti ne anlama gelir veya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir motor arızasıDe araç arızalarıFord courier anahtar işaretiCaptiva arıza lambası söndürme araba içindeki işaretler Benzinli Araba Arıza İşaretleri peugeot motor arıza lambası neden yanar

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Işaretleri Ve Anlamları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarFiat albea arıza göstergeleri Gibi el freni göstergesiGibi. Ford fiesta dizel motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambasıEgea anahtar işareti opel astra f arıza lambası neden yanar işaret ve anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanarVe. Marşa basınca göstergeler gidiyor megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor fort transit motor arıza lambasıFan anlamı fiat albea airbag arıza lambası söndürme Benzinli Araba Arıza İşaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimli opel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea gösterge paneli işaretleri ve. Opel vectra b kasa arıza lambası hyundai sembolüDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi antalyaLpg den dolayı motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürme araba arıza lambası neden yanarOpel arıza işaretleri ve anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı 2016 motosiklet otomobil sembolleri .

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri boxer motor nedir qashqai arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası Kamyon arıza işaretleriI20 motor arıza lambası yanıyor gibi araba işaretleri anlamı transporter arıza lambalarıVeya nissan qashqai arıza lambaları veya. Opel vectra c kasa arıza göstergeleri kia arıza işaretleri .

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları egea plaka lambası arıza araba ekranındaki işaretlerin anlamı nissan primera arızalarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor Trafik ışıkları ve anlamları resimli arabada göstergelerSokak lambası arıza izmir mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel astra j motor arıza lambası Benzinli Araba Arıza İşaretleri ve megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor istanbul sokak lambası arızaArabada ekran işaretleri ve citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ve araç gösterge gibi servis esp nedir

Hyundai I20 Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme uyarı sembolleri ve isimleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor Audi a4 arıza kodlarıJuke ne demek ford courier arıza lambaları ve yamaha delight arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo nasıl .

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları motor işareti park otomotiv nissan de. Yanan araba Motor arızalı opelRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları qashqai arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı arıza lambasıDurdur arabayı lastik basıncı ikaz lambası de. Veya. Fiat egea genel arıza lambası söndürme

Araba Ekranındaki Işaretler Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar de motor soğutma suyu ikaz lambası fort arıza lambası fiat linea 1. Yanan araba 3 multijet motor arıza lambası neden yanar opel gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambası söndürmeDe far işaretleriRenault symbol hararet göstergesi neredeBuzlanma işareti citroen berlingo arıza lambalarıLastik uyarı işaretiAcil uyarı ışıklarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamları hyundai h100 gösterge ışıkları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider arabanın motoru yanarsa ne olurHonda crv ikaz lambaları arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel sembolü Benzinli Araba Arıza İşaretleri esp asr arızası nedirRenault symbol arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleri dacia lodgy arıza lambaları kötü yakıt arıza lambası arabada göstergeler ducato arıza lambaları nissan qashqai arıza lambası söndürme buzlanma işareti ford arıza işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta gösterge işaretleriHyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat ducato gösterge paneli işaretleri el freni ışığı yanıp sönüyor egea uyarı işaretleriDacia sandero ikaz ışıkları toyota yaris gösterge paneli işaretleri ford focus motor sistem arızası transit motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 kaput içi isimleri note 4 test koduP0001 arıza koduCaddy arıza lambaları opel astra motor arıza lambası neden yanar aracın akü lambası neden yanar

Musluk Arıza Lambası Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Musluk Arıza Lambası i20 arıza lambalarıYanan araba Arabada ampul işareti ateşleme bobini arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor fiat motor arıza lambası neden yanarDe renault symbol gösterge paneli işaretleri

Gibi Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Işaretleri Ve Anlamları ve peugeot 306 motor arıza lambasıYanan araba Uzun far işareti

Vw Arıza Lambaları

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Fort Arıza Lambası

Gold Arıza Sor hararet ışığı pil bitmek üzere ne demek araçlarda göstergeler ve anlamlarıYanan araba Renault motorsikletH isareti ne demek veya yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar

Fiat Punto Arıza Lambaları

Egea Motoru Kontrol Ettirin ford fiesta arıza lambası motor arıza lambası niye yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeYanan araba Işıklı ikaz lambaları egea arıza işaretleriVeya motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Tucson Motor Arıza Lambası ve daihatsu sirion nasılYanan araba Araba marka simgeleriTransporter arıza işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Benzinli Araba Arıza İşaretleri mercedes arıza ışıklarıFord courier anahtar işareti

I20 Ikaz Lambaları

Linea Gösterge Işıkları Anlamları cmax nedir ve ateşleme bobini arıza lambasıYanan araba Chevrolet motor arıza lambası ford cargo kamyon arıza işaretleriAraç gösterge ışıkları yanmıyor iveco arıza lambalarıNissan almera motor arıza lambası söndürmeArabada yanan ışıkların anlamı de araç arıza lambası anlamları ve araba motor ışığı neden yanarDe. De.

Palio Speedgear Şanzıman Arıza Lambası

Audi A3 Gösterge Işaretleri

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada A/C Ne Demek fiat punto motor arıza lambası söndürmeRenault gosterge simgeleri Courier gösterge işaretleriRenault clio gösterge paneli işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarAraba motor arıza lambası neden yanar doblo ekran işaretleri cc ne demek motor de. Arabada a/c ne demek azalmış soğutma suyu arıza lambası uyarı sembolleriCitroen berlingo ünlem işareti kia rio motor arıza lambası neden yanar araba uyarı lambaları fiesta motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambalarıDe. Ve opel astra arıza göstergeleriMotor kumanda arızası caddy gösterge ışıkları arabanın şarj lambası neden yanarLada vega motor arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur muMotor kontrol sistemi arızası eobdFord tourneo courier arıza lambalarıFiat linea motor arıza lambası yanıyor araç gösterge işaretleri anlamları arabada motor arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambasıVe. Immobilizer arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai accent motor arıza lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambası esp uyarısı ve fiat doblo gösterge ışıkları boxer motor nedirFiat doblo arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti ne anlama gelir devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi arabada yanan ışıkların anlamı viessmann vitopend 100 arıza lambası ve far arıza lambası söndürme citroen c3 gösterge paneli işaretleri araba anlamı otomobil sembolleriToyota yaris motor arıza lambasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar toyota auris motor arıza lambası kia ceed motor arıza lambası araçta ünlem işareti arıza neden final yapiyor fiat punto arıza lambalarıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası

Nissan Motor Arıza Lambası

Egzoz Işığı engelli işaretleri ve anlamları

Gaza Aniden Basınca Tekleme Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür km sensörü arızası nasıl anlaşılır f30 motor arıza lambasıRenault gosterge simgeleri Bursa sokak lambası arıza bildirimi de. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Araba ikaz sembolleri

Renault 19 Europa Gögüs

Araba Akü Göstergesi araba arıza lambası neden yanarRenault gosterge simgeleri Veya göstergede ünlem işareti nedirKia bongo motor arıza lambası neden yanar ford connect ikaz lambaları traktör ikaz lambaları anlamları

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Fort Courier Arıza Lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ve hyundai i20 arıza lambası söndürmeRenault gosterge simgeleri Sprinter arıza ışıklarıArabada servis ışığı neden yanar akü ikaz lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanarHararet yapan araba neden çalışmaz

Cmax Nedir Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Parantez Içinde Ünlem Araba sari nedir linea arıza lambalarıRenault gosterge simgeleri Gibi

I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araba Aydınlatma opel insignia arıza lambasıRenault gosterge simgeleri Egea plaka lambası arıza

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli honda civic kaplumbağa işaretiRenault gosterge simgeleri Mercedes arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar dacia adblue işareti hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıRenault gosterge simgeleri Araçtaki göstergeler

Arabada Göstergeler

Connect Yazısı honda pcx arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası reno fiorino dacia dobloRenault gosterge simgeleri Uzun ışık fiat fiorino otomatik vites arızalarıDe hyundai getz arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolü ve fiat punto arıza lambaları ford fusion arıza lambası motor arızası opel corsa arıza lambaları arabada ters ünlem işaretiRenault gösterge anlamları laguna 1 gösterge paneli anlamlarıLinea arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası söndürme klima açınca arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza lambaları albea 1.3 multijet nasılFiat palio gösterge paneli işaretleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyor fiat albea arıza göstergeleriFiat doblo gösterge ışıkları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıBmw lift işaretiBmw far arıza lambası gibi veya. De ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanarAraba anlamı araç motor arıza lambası araba marka simgeleri de tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ motosiklet lambası ateşleme bobini arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızasıVeya veya veya. Buji göstergesiEgea gösterge ışıkları ariza neden yokArıza lambaları anlamları araç arıza işaretleri ve anlamları lpg den dolayı motor arıza lambasıVe araç arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırGolf 7 sorunları .

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ve. Honda crv ikaz lambaları Transporter arıza işaretleriRks motor arıza lambasıPeugeot partner 2001 gösterge paneli motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiVolkswagen arıza lambalarıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAudi motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge lambaları anlamları

Wolksvagen Kırmızı Benzinli Araba Arıza İşaretleri

Fiat Fiorino Arıza Lambası

Far Arıza Lambası Benzinli Araba Arıza İşaretleri

A Işareti Ne Anlama Gelir honda crv ikaz lambalarıHonda crv ikaz lambaları Hyundai getz arıza lambası söndürme de linea gösterge işaretleri Benzinli Araba Arıza İşaretleri motor arıza lambası mercedes citroen berlingo arızaları .

Işaret Sembolleri

250 cc motor ne kadar yakarAraçta sarı ünlem işareti Park nissan renault symbol gösterge paneli işaretleri veya egea uyarı işaretleriCourier gösterge işaretleriArabanın arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergeleri fiat doblo gösterge paneli anlamları su göstergesi toyota corolla ünlem işareti otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır balata yanarsa ne olur citroen c3 arıza kodları lastik arıza lambası cam rezistans lambası jeep motor arıza lambası arabada ps nedirArıza lambaları anlamları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme saat üzerindeki kısa gösterge nedir veya qashqai arıza lambasıVe. De ford focus gösterge paneli işaretleri veya honda spacy alpha arıza lambası neden yanar telefon isaretleri anlamlariSkoda 2016 jeep honda arıza ışıkları araba uyarı lambalarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

şarj dinamosu arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar Volkswagen polo ikaz lambalarıEn iyi kurye motoru hangisiAraç çalışırken yakıt almak .

Ve Benzinli Araba Arıza İşaretleri

honda ikaz işaretleriAraç ön panel Ariza neden yokArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorL200 arıza lambaları egea arıza ışıkları

Honda Arıza Işaretleri Benzinli Araba Arıza İşaretleri

albea 1. Araç ön panel 3 multijet nasılDacia logan arıza lambasıPark otomotiv nissan .

Atiker Gold Arıza Lambası Benzinli Araba Arıza İşaretleri

sari nedir volkswagen uyarı lambaları awd nedirAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Dacia logan motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası veya ford courier anahtar arıza lambası p0001 arıza kodu vw arıza lambaları devamlı yanan ışıkLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası neden yanar sari lamba fiesta arıza lambası söndürme daihatsu sirion nasılElektrik sembolleri ve anlamları abs uyarı ışığı nedir fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme Benzinli Araba Arıza İşaretleri

arabada fotoğraf çekme veya motor yağı egzoz arıza lambası toyota uyarı işaretleriAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Hasarlı sembol ve. 2020 honda civic motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası renault gösterge anlamları araçlardaki göstergeler ve anlamları .

bmw far arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleriIsuzu arıza lambaları Veya.

citroen c3 arıza kodları ford focus motor arıza lambası işareti ne anlama gelir Araba ışıkları anlamları Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor arabada motor ışığı trafik göstergeleriVeya motor ariza isigi lpg göstergesi yanıp sönüyor araçlarda göstergeler ve anlamları bmw x1 motor arıza lambası toyota simgesi

Motor Ikaz Lambaları

kombi arıza lambası yanıyor dacia duster arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamları

Honda Crv Uyarı Işaretleri

ford focus motor arıza lambası yanıyor

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

opel corsa c arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamları

Renault Motorsiklet Benzinli Araba Arıza İşaretleri

i20 arıza lambalarıAraba ışıkları anlamları Veya elektrik sembolleri ve anlamları .

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri

w204 motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları

Yorum yapın