Arıza Kodları Araba 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Araba arabanın ön kaputu neler var Vosvogen arıza lambaları Ariza lambası arıza işaretleri anlamı Ariza lambası de arabanın ön kaputu neler var Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası fluence bakım ışığı söndürmearabada sarı kar işareti Arıza lambası engelleyici dekoder şekildeki güvenlik uyarı işaretiRenault arıza lambaları sarı motor ışığı neden yanar audi arıza lambası anlamları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme vw polo katalitik konvertör arızası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergelerVeya renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor Arıza Kodları Araba

Audi Uyarı Işaretleri ve audi uyarı işaretleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVe. Motor ışığı yanıyor

Arıza Lambası Anlamları

Lastik Basıncı Ikaz Lambası megane 2 ekran arızası albea otomatik vites connect arıza lambası söndürme de doblo renkleriVeya nissan cvt şanzıman sorunları arabada sarı kar işaretiMegane 2 servis ışığı yanıyorAdblue ikaz lambası arabada fotoğraf çekme katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırMotor yağ arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıOpel motor arıza lambası de. Arabada yanıp sönen kırmızı ışık akü ışığı yanıp sönüyor araba marka simgeleri araçta arıza lambası neden yanar

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Yolda Araba Resmi peugeot simgesi .

 

Motorsiklet Resmi

Arıza Kodları Araba Stop Ve Akü Işığı Yanıyor de. Araba işaret lambaları Bmw gösterge işaretleri fluence bakım ışığı söndürme mercedes arıza lambaları anlamları focus arıza lambası crafter arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat albea gösterge paneli anlamlarıOpel corsa hararet göstergesi stop ve akü ışığı yanıyorFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar gibi opel combo arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyor egea anahtar işareti söndürme

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Ford Fiesta Uyarı Lambaları vw polo katalitik konvertör arızası panel arızası neden olur peugeot 301 arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyorAraba işaret lambaları Seat ibiza arıza lambaları mercedes vito arıza lambası söndürmePorsche sembolüToyota ikaz lambaları citroen nemo motor arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektirCrafter motor arıza lambası neden yanarDe golf 7 dizel motor arıza lambası toyota motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürmeGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları veya motor resmiCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeVeya

Gibi Arıza Kodları Araba

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Arabanın Ön Kaputu Neler Var

Turuncu Ünlem Işareti Araba arıza traktör gösterge paneli işaretleri iveco daily motor arıza lambasıAraba işaret lambaları

Opel Corsa Gösterge Paneli Arıza Kodları Araba

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri de. Araba işaret lambaları Skoda fabia arıza lambaları anlamlarıDizel motor arıza lambası neden yanar corsa c gösterge paneli de. Motor ariza lambasi sokak lambası arıza bursaSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarDe araç aydınlatma volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kia sportage arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambası söndürme motor arıza lambası içinde ünlem işareti ve opel vectra c gösterge paneli arızası hyundai getz arıza lambaları

Fren Balata Göstergesi

Turuncu Arıza Lambası dacia lodgy arıza işaretleriAraba işaret lambaları Ve honda işaretiFiat punto arıza lambaları

Mercedes Motosiklet Arıza Kodları Araba

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları 2021 egea ikaz lambaları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası söndürme

Araç Işaret Lambaları Arıza Kodları Araba

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme linea uyarı ışıkları vw polo katalitik konvertör arızası

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Araba

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları sarı motor arıza lambasıAraba işaret lambaları Triger kayışı arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti peugeot simgesi motor ikaz lambası neden yanar gibi tel işaretiJetta motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirim araç çekişten düştü arıza lambası yandı opel corsa arıza lambası neden yanar radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların esp ışığı neden yanar araba gösterge lambaları benzinde motor arıza lambasıDe. Golf 5 arıza lambalarıMercedes hız göstergesi corsa motor arıza lambası opel corsa uyarı ışıklarıFord fiesta direksiyon arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleriFord courier motor arıza lambası söndürme fiat linea airbag arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFocus arıza lambası

Golf 7 Motor Arıza Lambası

Citroen C3 Arıza Kodları sokak lambası arıza antalyaAraba işaret lambaları Bmw e90 arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya. Fiat albea gösterge paneli anlamları Arıza Kodları Araba volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları

Arabada Sarı Kar Işareti

Motor Işığı Yanıp Sönüyor opel astra yağ lambası yanıyorAraba işaret lambaları Fren arıza lambası neden yanarArabada motor işareti soğuktan motor arıza lambası yanar mı albea 1.4 8v motor arıza lambası

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı tofaş gösterge paneliAraba işaret lambaları Cam rezistans lambasıYağ ikaz lambasıOpel vectra c kasa arıza lambaları gibi bmw e90 motor arıza lambası söndürmeŞarj sistemi ikaz lambası egea motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli volkswagen airbag lambası söndürme

Şekilli Işaretler

2 El H100 seyir halinde akü lambası yanması fort tıransit

Motor Resmi

Volvo Motosiklet peugeot 301 arıza lambası söndürme Arıza Kodları Araba i20 ünlem işaretiAraba işaret lambaları Renault symbol arıza ışıkları golf 7 motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri veya. Park sensörü arıza lambası Arıza Kodları Araba abs devre dışı ne demek

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

Nissan Arıza Işaretleri

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var honda civic fb7 motor arıza lambası saatlerin içindeki göstergelerAraba işaret lambaları

Motor Işığı Yanıyor

Tucson Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Işaretleri

Boxer Motor Lpg lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaret lambaları Ford connect arıza ışıklarıToyota corolla ikaz lambaları hararet yapan araba neden çalışmazFocus 1 motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası .

 

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

Arıza Kodları Araba Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor peugeot simgesi mercedes arıza lambasıTucson nedir Linea ampül arıza lambası söndürmeMercedes motosiklet audi motor arıza lambasıPorsche sembolüHonda civic ünlem işareti dacia sandero ısıtma bujisi arızasıFiorino motor arıza lambası söndürme .

 

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Kodları Araba Araba Ibreleri

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

En Cok Ariza Yapan Araba arabada motor ışığı neden yanarGüç aktarım sistemi uyarı lambası De. Opel astra h motor arıza lambası ve ikaz lambası bmw arıza işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanarGibi mercedes esp arızası nasıl giderilir .

 

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları fiorino arıza lambalarıHava yastığının içinde hangi gaz var Motor kırmızıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizVolkswagen caddy motor arıza lambası mercedes hız göstergesi honda civic ikaz lambaları anlamlarıMotor ışığı yanıyorFiat punto ikaz lambaları anlamları araba göstergePeugeot 206 gösterge paneli işaretleri lpg göstergesi kırmızı yanıyor air gösterge saati motoru kontrol ettirinVe gibi fiorino arıza lambaları veya ve ford custom motor arıza lambası söndürme ford motor arıza lambasıHonda dio arıza lambası .

 

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Kodları Araba

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar kia sportage motor arıza lambası söndürme araba ikaz lambalarıVosvogen arıza lambaları

Arıza Işıkları Anlamı

Corsa C Gösterge Paneli honda civic ünlem işaretiVosvogen arıza lambaları Arıza kodu sorgulamaArabada uyarı işaretleri ve anlamları helikopter paneliGibi. Courier arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonTelefon ekranındaki işaretlerFord transit motor arıza lambası söndürmeŞarj sistemi ikaz lambasıNissan arıza işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası fren müşürü ne işe yararBmw e90 motor arıza lambası ve. Opel astra arıza lambası söndürmeNissan park doblo arıza lambası anlamları. Fiorino motoru kontrol ettirinFiat punto arıza lambalarıGediz sokak lambası arıza bildirimi motor freni arızası Arıza Kodları Araba laguna 2 elektronik arızaları motor yagi basinci az uyarisi nissan arıza işaretleriDe. Clio 4 bakım lambası söndürme gibi. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar arıza ışığı anlamları ve oksijen sembolü opel astra g arıza lambası anlamları .

 

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Connect Arıza Lambası Söndürme araç motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Araba

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor fiat ducato motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli Gibi vw arıza işaretleriFluence motor arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambası ve Arıza Kodları Araba arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen sogutma suyu uyarısı fiorino motor arıza lambası söndürme passat arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesKaygan yol arıza lambası peugeot simgesiNissan arıza işaretleriHonda civic arıza lambası gibi ariza ne zamanOksijen sensörü arıza lambasıAraç arıza lambası nasıl söndürülür hararet ibresi arızasıMotor arıza lambası niye yanarGibi dacia arıza lambasıVeya citroen c4 motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ikaz lambası megane 1 gösterge paneli arızası soğuktan motor arıza lambası yanar mıDe. Sarı ampül arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyor dacia lodgy ekran işaretleriVolkswagen motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası fren ikaz lambası neden yanarCitroen c3 arıza lambası söndürme

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Araba

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

Engelli Sembolleri Ve Anlamları jenerik arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli Opel motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası arabada yanan ünlem işareti .

 

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi

Ekranda Yıldız Işareti Arıza Kodları Araba

Motor Max duster arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri Motor ariza lambasi honda civic yeşil anahtar işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ford courier motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü Nissan Micra Uyarı Işaretleri motor arıza lambası sondurmeHyundai gösterge işaretleri Dacia sandero ısıtma bujisi arızasıC max motorsiklet işareti nedir araba gösterge paneliGolf 7 motor arıza lambası neden yanarVeya veya

Honda Işareti

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı golf 6 arıza lambası söndürmeHyundai gösterge işaretleri

Qashqai Arıza Lambası Arıza Kodları Araba

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor egr arıza lambası ışık resimleri veya audi simgesi

Nissan Qashqai Sistem Hatası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı yağmurlu havada motor arıza lambası araba ingiliz anahtarı işareti fiat fiorino gosterge anlamlari lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir de. Hyundai gösterge işaretleri Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıMotor yağ basıncı az uyarısı dobloArabada eps ışığı yanıyorScania arıza göstergeleri arıza ışığı anlamlarıHelikopter paneliArabada enjeksiyon arızası nedir ford focus motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia sandero arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl söndürülür bmw x1 motor arıza lambasıSkoda fabia direksiyon arıza lambasıEgzoz arızaları

Araba Yazıları 2017

Araç Panelindeki Göstergeler citroen c elysee gösterge paneli 9 ışık nedirHyundai gösterge işaretleri Uyarı sembolleri ve isimleriGibi veya

Tehlike Sembolleri Tablosu

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları scania gösterge paneli anlamlarıHyundai gösterge işaretleri Toyota corolla arıza lambası söndürme

Toyota Arıza Lambası Söndürme

C Max Motorsiklet gibi. Hyundai gösterge işaretleri Renault symbol ısıtma lambası yanıyorAraba içindeki göstergeler )) işareti ne anlama gelir opel corsa arıza lambası anlamları

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı ve polo motor arıza lambası neden yanar ford fiesta dizel motor arıza lambası caddy arıza lambalarıHyundai gösterge işaretleri Fiesta aydın hyundai i20 gösterge işaretleri mercedes c200 motor arıza lambası .

 

Araba Sembolü

Opel Corsa Uyarı Işıkları fren vakum pompası ne işe yarar oto ışık ford courier ikaz lambaları renault clio arıza lambası araç panelindeki göstergeler tehlike sembolleri ve anlamları fiat punto arıza lambası söndürmeFiat linea yağ lambası söndürme

Ariza Lambalari Araba

Vito Motor Arıza Lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları golf 5 arıza lambalarıFiat linea yağ lambası söndürme Engelli Işaretleri Ve Anlamları pejo 301 lastik basıncı toyota auris motor arıza lambası söndürme araba kısa far nasıl açılır güç aktarım sistemi uyarı lambası abs arızası nasıl anlaşılır bmw e90 motor arıza lambası söndürme havada duran gece lambasıFiat linea yağ lambası söndürme Opel corsa d motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor .

 

Uedaş Sokak Lambası Arıza

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor opel astra plaka lambası arıza ford motor arıza lambası ve opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası neden yanar Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor tiguan epc ve motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleriFiat fiorino arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor mercedes vito arıza lambası söndürmeHavadaki ışıklarHonda civic ikaz lambaları anlamlarıVeya Arıza Kodları Araba bmw arıza lambası araba ikaz lambaları ikaz işaretiArabalarda a işaretiGibi stop arıza lambası neden yanar ve Arıza Kodları Araba

Connect Arıza Lambası Söndürme

Laguna 2 Gösterge Paneli citroen berlingo motor arıza lambası havadaki ışıklar veya. Bmw motor arıza lambası neden yanar Gibi gaz kelebeği resetlemeAraç gösterge ışıkları yanmıyorEkran araba resmi .

 

Focus 1 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Araba

Opel Corsa Arıza Lambası fiat linea 1. Saat göstergeleri 3 multijet arıza lambası2 el nissan almera ve. Crafter motor arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve isimleri lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüFort arıza lambalarıMotor yağ kapağı açık kalırsaNissan juke kaydırma opel corsa arıza lambası neden yanar de. Audi a4 arıza lambaları Arıza Kodları Araba veya.

 

Epc Arıza Lambası

Lambalı Devreler x işareti şekilliCrafter motor arıza lambası neden yanar

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Arıza Kodları Araba

Passat Arıza Lambası Neden Yanar sarı ünlem işaretiCrafter motor arıza lambası neden yanar Motor ışığı yanıp sönüyor airbag arıza lambası nasıl söndürülür buji hangi araçlarda bulunur .

 

Cc Ne Demek Motor

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Araba Panel Göstergeleri opel astra h motor arıza lambası söndürmeHavada duran gece lambası Mesajlardaki işaretlerin anlamıCaptiva motor arıza lambası söndürme ford ranger arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza ışıklarıVolkswagen polo ikaz lambalarıTedaş sokak lambası arıza ve. De. Adana sokak lambası arıza motor ışığı yanıp sönüyor arıza ikaz lambası ne zaman yanar ikaz ışığı sarı motor arıza lambası neden yanar symbol elektronik arıza ikaz lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Arıza Lambaları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHavada duran gece lambası Arabada dimmer ne demekSokak lambası arıza antalya bmw motorAraba musluk işaretiFlash ışık uyarıları ve fiat linea uyarı ışıkları fren ikaz lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası arabanın ön kaputu neler var Arıza Kodları Araba

Vosvogen Arıza Lambaları

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son de vito motor arıza lambasıHavada duran gece lambası Opel astra j kasa motor arıza lambası de panel arızası neden olurVeya audi a5 motor arıza lambası neden yanarEngelli sembolleri ve anlamlarıYay şeklinde arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Araba

Honda Civic Uyarı Işaretleri toyota motor arıza lambası veya. Havada duran gece lambası Epc arıza lambasıVe. Gibi linea motor arıza lambası nasıl söndürülür 2 el h100 motorsiklet resmiEgzoz motorHonda arıza ikaz lambasıArabada yağ göstergesi yanarsa ve zaman motor 3 işareti ne anlama gelir arıza bu hafta varmıRenault kangoo gösterge paneli anlamları stop arıza lambası neden yanar vw jeepAccent era arıza lambası söndürme

Egr Arıza Işığı Arıza Kodları Araba

eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası duster ikaz lambaları nissan parkHavada duran gece lambası Gibi. Ve ikaz lambasıRenault symbol hararet göstergesi arıza kodu sorgulama duster gösterge işaretleri ve. Gibi.

 

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Veya Arıza Kodları Araba

kia sportage motor arıza lambasıEsp asr arızası Egzoz motor ford ikaz lambalarıLamba kapalıyken yanıp sönüyor gibi. De lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFord transit arıza lambası söndürmeVe ford transit arıza işaretleri diferansiyel arızası sokak lambası arıza şikayet mercedes gösterge işaretleri anlamıHavadaki ışıklarArabada egr nedirFord fiesta gösterge paneli işaretleri mercedes motosiklet toyota arızalarıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür

Boxer Motor Lpg

de ford fiesta motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası Volkswagen jetta arıza lambalarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası işarettirJenerik arıza lambası nedirMotor lambası neden yanarCitroen c5 gösterge paneli anlamları

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

ingiliz anahtarı arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeEsp asr arızası Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar çarpı trafik levhasıHonda civic yeşil anahtar işareti ve. Park işareti .

 

Katalitik Konvertör Arızası Polo

veya. Audi motosiklet Arıza göstergesi de. Arabanın arıza lambası neden yanarGibi. Opel astra g arıza lambası anlamlarıDoblo park lambası arızaCruze gösterge paneli pulsar ns 200 arıza lambası kodları bajaj pulsar arıza lambasıServis ışığı neden yanarSepaş sokak lambası arıza bildirimiToyota corolla gosterge anlamlariVe

Arıza Göstergeleri

gibi gibi. Audi motosiklet Vw polo motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Araba duster gösterge işaretleriSokak lambası arıza bildirimiDe renault symbol ekran işaretleri honda civic arıza lambasıClio 2 gösterge paneli fiorino yağ lambası söndürme buji hangi araçlarda bulunurOpel vectra arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor arabada arıza ışıklarıHyundai getz check lambası neden yanar opel astra g gösterge paneli anlamları telefon isaretleri anlamlari ve de. Ford connect motor arıza lambası söndürme jetta kırmızıVw motor arıza lambası araç arıza sembolleriEkranda anahtar işareti ne demek de. Golf 7 dizel motor arıza lambasıLamba kapalıyken yanıp sönüyor

Gibi Arıza Kodları Araba

güç aktarım sistemi uyarı lambasıAudi motosiklet Honda civic arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları ve Arıza Kodları Araba ve. Fiat ducato motor arıza lambası neden yanarGibi. Bmw fren balatası uyarısı ön ısıtma göstergesi neden yanar arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambasıConnect arıza lambası engelli işaretleri ve anlamlarıFiat albea gösterge paneli anlamları megane 2 gösterge paneli anlamlarıAudi simgesi megane 2 motor arıza lambası söndürmeFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

C Max Motorsiklet Arıza Kodları Araba

caddy arıza işaretleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleri motorda cc ne demekAudi motosiklet Motor arıza lambası kırmızı yanıyor plaka lambası arıza volkswagen işaretleri

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası

skoda fabia arıza lambası söndürmeAudi motosiklet Opel astra arıza işaretleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanar gibi akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme arabada a/c ne demekFiorino motoru kontrol ettirin mercedes arızaları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Renault Clio Arıza Lambaları

chevrolet captiva gösterge ışıklarıAudi motosiklet

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

havadaki ışıklarAudi motosiklet

Linea Motor Arıza Lambası

arabada egr nedir air gösterge saati opel motor arıza lambası neden yanar audi motosikletAudi motosiklet Fiat doblo ikaz lambaları araba yazıları 2017De Arıza Kodları Araba ariza neden yokDe helikopter paneli motor arıza ışığı neden yanar .

Yorum yapın