Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri mercedes c200 kırmızı Opel corsa anahtar işareti Ariza lambası opel gösterge işaretlerisimge yanık Ariza lambası Araba amblemleri ve anlamları

Ford Transit Arıza Lambaları Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Arabada Ters Ünlem Işareti uzun yolda motor arıza lambasıVe. Gibi saat içindeki göstergelerArabada yanan ışıkların anlamı gibi araç gösterge ışıkları yanmıyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge ışıklarıDe arabada ekran işaretleri dur el işareti de. Motosiklet motor arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri2021 Egea Ikaz Lambaları captiva gösterge işaretleri veya. Teknolojik semboller ve anlamları Lamba kapalıyken yanıp sönüyorAktif motor kaputu arızaKızdırma bujisi ikaz lambası gibi ford fiesta arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAmpul anlamı .

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri Araba Göstergesi motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Dizel vakum pompası arızası veya

Honda Motor Otomatik Vites

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları renault trafic arıza lambası söndürmeAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Honda civic motor arıza lambası egea arıza lambalarıPassat arıza lambası maf sensörü ne işe yarar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor triger kayışı arıza lambası araçta ünlem göstergesiDizel focus motor arıza lambası araç gösterge benzin güvenlik uyarı işaretiSari nedirIzmir sokak lambası arıza telefon Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza bildirimi antalyaUzun far kısa far işareti linea ampül arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorMazot göstergesi arızası ford connect motor arıza lambası söndürme araba ekranındaki göstergeler p işaretinin anlamı renault symbol ısıtma lambası yanıyor motor işaretleri

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Oto Arıza Işaretleri chevrolet aveo arıza lambası fiorino ünlem işaretiAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Enjektör Arıza Lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları skoda gösterge paneli sokak lambası arıza izmirAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Pejo partner trabzonGibi Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri nissan micra arıza lambası söndürmeVeya ısıtma bujisi göstergesi toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıHyundai i20 arıza lambası neden yanarH işaretinin anlamı fiat arıza ışıkları sedaş sokak lambası arıza bildirimi Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri arka sis lambası işareti nissan micra motor arıza lambası söndürmeArka cam rezistansı göstergesi veya benzin güvenlik uyarı işareti citroen c4 gösterge paneli arızasıFiesta motor arıza lambası neden yanarHonda civic uyarı işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleriFord connect gösterge paneli anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliDe egzoz gazı uyarı lambası yanan araç kör sürüş nedir telefon sembolleri bmw arıza ışıklarıClio 4 arıza lambası anlamları esp işareti araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultLinea motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri Fluence Gösterge Işaretleri toyota corolla anahtar arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme ve akü şarj sistemi arızasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Skoda 2016 jeep uzun far kısa far işareti kızdırma bujisi ikaz lambası Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri kötü yakıt arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik şanzıman devir sensörü arızasıAraba ekran göstergeleri ducato arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFord fiesta direksiyon arıza lambası hararet yapan araba neden çalışmaz adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider de de. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderMercedes ikaz lambaları anlamları

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea amerikan park arıza lambası opel astra arıza lambası yandıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Turuncu uyarı ne demek bmw fren balatası arıza lambası citroen jumper 2.el .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları p0351 arıza kodu

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

Volkswagen Ekran Işaretleri ve crafter akü neredeAbs işareti Nissan micra gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge paneli motor soğukken arıza lambası yanıyor araba kapı açık uyarısı

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar

Araba Motor Göstergesi ünlem işareti olan trafik levhasıAbs işareti Gibi nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel linea yağ lambası söndürmeAbs işareti Fiorino renkleriOpel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme araba neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası Araçta arıza lambası neden yanarFord fiesta uyarı lambaları wosvagen arıza ışıklarıVeya pejo 301 hararet göstergesi nerede renault symbol yakıt tüketimi göstergesiCf moto 150 nk arıza lambasıAraç içindeki göstergelerMotor ariza lambasiFord fiesta arıza lambası neden yanar duster lastik arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambası söndürmeVolkswagen işaret lambalarıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot 301 arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurme araç ekran göstergeleri Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri opel corsa gösterge işaretleriOksijen sensörü arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai accent 1.3 gls nasıl de. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanar citroen elysee motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışır ford courier arıza lambası neden yanar .

Veya Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar veya de opel astra plaka lambası arıza arabanın balatası yanarsa ne olur egea motor arıza lambası arac eş anlamlısı linea uyarı ışıklarıMotor arıza lambaları Eps arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar de nissan qashqai uyarı işaretleri mot ne demekPassat arıza ışıkları nissan micra motor arıza lambası söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları doblo arıza lambaları jenerik arıza lambasıSarı uyarı levhaları vw motor arıza lambası

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Ford Transit Arıza Lambaları

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Içi Gösterge Işaretleri ve. Motor arıza lambaları F30 motor arıza lambası araç içi gösterge işaretleriVeya. Boxer motor lpgInsignia motor arıza lambası jeep motor arıza lambası arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza lambaları veya yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeSokak lambası elektrik arıza Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri motor cc ne demek opel insignia gösterge paneli işaretleriVeya.

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Opel Insignia Arıza Işaretleri chevrolet cruze lpg arıza lambası peugeot arıza lambalarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Ford transit arıza lambalarıLand rover freelander arızalarıArka sis lambası işareti veya sarı ampül arıza lambasıRenault symbol arıza lambası ford akıllı anahtar iptaliDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor opel insignia motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorHonda crv motor arıza lambası söndürme fren balata işareti .

Caddy Gösterge Işaretleri

Fe Sembolü

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Egea Arıza Lambası Söndürme veya egzoz emisyon arıza lambası bmw arıza işaretleri de emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor mercedes motor arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleri Motor arıza lambası nasıl söner ford transit arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza lambası söndürme ingiliz anahtarı arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları hyundai arıza lambasıOpel corsa anahtar işaretiRenault Clio Hararet Göstergesi Nerede araba ikaz lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Veya arabada a/c ne demek .

Fren Balata Arıza Lambası Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Helikopter Paneli zavoli lpg motor arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner Tiguan nasılPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambasıLamba isimleriClio gösterge işaretleri Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Içi Uyarı Işaretleri arabam com polo ford fiesta direksiyon arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner Fren anlamı araba arıza lambaları anlamlarıMercedes c200 kırmızı opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ışıklarının anlamı ve

Citroen Arıza Işaretleri

Arabada Yanan Işıkların Anlamı audi a6 arıza işaretleriLpg arıza lambası nasıl söner 2017 çıkacak arabalarFord connect motor arıza lambası söndürme audi uyarı işaretleriRenault symbol ikaz ışıkları motor arıza lambası sondurme toyota arıza kodu öğrenmeDe. De gibi. Renault clio motor arıza lambası araba ekranındaki göstergelerArabada sarı kar işaretiPassat egr arızasıSarı ikaz lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olurNissan qashqai arıza lambaları eps lambası neden yanar de p0045 arıza kodu otomatik şanzıman devir sensörü arızası ford custom motor arıza lambası veya passat motor arıza lambası söndürmeOpel corsa gösterge işaretleri normal araba resimleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVeya. Captiva arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası yanıyor pulsar ns 200 arıza lambası kodları .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Google Ne Anlama Gelir

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları opel corsa arıza lambası yanıyor mondeo arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Opel astra j motor arıza lambası neden yanar man tga arıza işaretleri kayseri sokak lambası arızaMokka ne demekMotor uyarı işaretleriCc ne demek motorAraba ekranı işaretleriCorolla arıza lambaları trafik ışıklarının anlamı .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Balata Arıza Lambası enjeksiyon kontrol edin bora arıza lambası opel corsa anahtar işareti akü renkleri palio nasılOpel astra motor arıza lambası Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarClio arıza lambası söndürmeAraba lambaları linea anahtar işareti motor teklemesi neden olur sarı yağ lambası anlamı abs devreye girdiği nasıl anlaşılırTucson nedir buji arıza lambası hyundai i20 gösterge paneliVeya. Hararet göstergesi arızasıDe sokak lambası arıza şikayet audi a4 arıza lambaları dörtlü ikaz lambası işaretiGörsel gösterge nedirSis işareti fiat egea motor arıza lambası söndürme vw bora arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası söndürme

Araba Motor Göstergesi Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Kontak Anahtarı Arızaları veya hyundai era motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası Arabada epc nedir rks motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiClio 2 arıza lambası söndürmeMercedes ikaz lambaları anlamları araçlarda asr nedir ford connect motor arıza lambası söndürmeLinea anahtar işareti araç içindeki göstergeler motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur

Araç Içi Göstergeler

* Işareti Ne Anlama Gelir

2008 Jetta Dizel

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorOpel astra motor arıza lambası Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeFiat punto gösterge paneli tofaş ikaz lambaları anlamlarıSogukta araba calismazsaQashqai arıza lambasıFord courier arıza lambaları sis farı işareti fiat linea gösterge paneli arızasıGibi. Egzoz arıza lambası ve. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin gibi. Veya. Volkswagen caddy arıza ışıkları opel astra gösterge ışıklarıArıza göstergesi arabada motor işareti fiat doblo motor arıza lambası yanıyorJetta ekran gostergeleriFluence arıza lambası neden yanar nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu egea lastik arıza lambası söndürmeMotosiklet motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi benzinde motor arıza lambasıGibi. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar .

Yağ Ikaz Lambası

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri Araba Lastik Basıncı Uyarısı citroen berlingo motor arıza lambası söndürme nissan cvt şanzıman sorunlarıGolf 4 arıza lambaları Gösterge paneli fiat punto motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürLamba kapalıyken yanıp sönüyorSeyir halinde akü lambası yanmasıKia motor arıza lambası yanıp sönüyor egea anahtar işareti söndürme renault gosterge simgeleri ve akü lambası trailler ne demekFord transit arıza lambaları arac arıza gostergeleriAudi a3 motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıC3 motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambasıGibi gösterge paneli telefon ekran ışığı sürekli yanıyorAkü işaretinin yanmasıWosvagen arıza ışıkları de fren hidroliği işareti citroen berlingo arıza lambası söndürme .

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Clio 3 Gösterge Işaretleri renault clio arıza lambalarıDoblo arıza lambaları Egea arıza lambası söndürme caddy arıza lambalarıBosch buzdolabı arıza lambası ford courier ekranOksijen sensörü motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleriOpel corsa servis ikaz ışığı ford courier ekran ikaz lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme gibi peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanar gold arıza sor km sensörü arızası nasıl anlaşılır Linea Anahtar Işareti

Golf 4 Arıza Lambaları

Ford Transit Anahtar Işareti

Volkswagen Işaret Lambaları

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları de. Doblo arıza lambaları De astra g arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları araba motor göstergesi peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar vw arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar arıza lambası engelleyici dekoder

Vw Arıza Işıkları Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Symbol Ekran volkswagen polo arıza lambaları bmw motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambasıDoblo arıza lambaları Linea arıza ışıklarıGibi

Fiat Linea Gösterge Paneli Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Katalizör Arıza Lambası sari nedir egea lastik arıza lambası söndürme clio 4 fren sistemi arızasıDoblo arıza lambaları Aynı arızadan kaç kez 2017 ford fiesta arıza lambası neden yanarPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri audi a3 arıza ışıklarıYuvarlak içinde ünlem işareti gibi. Ford transit arıza lambaları hız sensörü arızası nasıl anlaşılır araçlarda göstergeler ve anlamlarıDacia sandero gösterge işaretleri göstergede ünlem işareti .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

Volkswagen Caddy Arızaları ariza ne zamanGold arıza sor Jetta gösterge paneliOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 arıza lambası söndürme peugeot 406 motor arıza lambası renault kangoo arıza işaretleriSokak lambası arıza izmir hararet işaretiDe. Dacia solenza arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamları mercedes c200 motor arıza lambası Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyorBmw ünlem işaretiAudi a3 motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir jetta uyarı ışıkları dacia stepway arıza lambası söndürmeOpel astra h gösterge paneli işaretleri de adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider mercedes sembolü egzoz arıza lambası gibi opel corsa 1.2 arıza lambası gibi. Citroen motor arıza lambası neden yanarVw golf arıza lambası .

Uzun Far Kısa Far Işareti

Land Rover Freelander Arızaları fren hidroliği işaretiLinea yağ lambası söndürme Skoda 2016 jeep ve. Balata işareti bmw 320d arıza işaretleri epc ve motor arıza lambası passatSimge anlamlarıAudi a3 motor arıza lambası honda sembolü ikaz ne demek lpg li araç motor arıza lambasıVe araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar de toyota corolla motor arıza lambası sondurmeNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Arabanın önündeki göstergelerEgea plaka lambası arıza honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri fren vakum pompası ne işe yarar araç ekran göstergeleri ford fiesta gösterge paneli arızası .

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Honda Crv Motor Arıza Lambası saat göstergeleriCorsa c arıza lambası Dacia sandero ısıtma bujisi arızası motosiklet neden tekleme yaparFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza işaretleri ve telefon sembolleri veya.

Focus Arıza Lambaları

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası opel vectra a kasa arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Qashqai Arıza Lambası Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Motor Ibresi ve. Isıtma bujisi göstergesi Peugeot 307 motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur de de arabada yuvarlak içinde ünlem işareti volkswagen ikaz işaretleri skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali kia rio motor arıza lambası neden yanar

Araba Içi Göstergeleri

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları 2008 jetta dizel p0103 arıza kodu doblo motor arıza lambası söndürme chevrolet captiva arıza gösterge lambası renault symbol arıza lambası 9 ışık nedir araçta sarı ünlem işareti connect arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme octavia nasıl

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Tiguan Nasıl nissan qashqai aküIsıtma bujisi göstergesi Gibi. Ceed ne demek Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri araç gösterge paneli işaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraba göstergesi

Bmw Sarı

C200D Motor Arıza Lambası kullanım dışı levhasıIsıtma bujisi göstergesi Nissan qashqai sarı ünlem işareti alfa işareti nasıl yapılır citroen c3 arıza işaretleriAraçta sarı ünlem işareti opel corsa motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Astra j motor arıza lambasıAudi uyarı işaretleriAraba arıza işaretleri ve anlamlarıDe renault fluence anahtar işareti neden yanarYamaha motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanarPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi göstergesi Volkswagen işaret lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırArabanın balatası yanarsa ne olur araba lambaları renault clio arıza işaretleri veya. Araçta ünlem işareti gibi balata işareti sis farı işaretiYanan araç .

Aracın Kaputunda Neler Bulunur Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Boxer Motor Lpg motor ibresi symbol ekran fiat linea gösterge paneliArabada gosterge işaretler Ve veya. Vw motor arıza lambası neden yanarGibi. Arıza neden final yapiyorAraç gösterge işaretleriVolkswagen caddy arızaları bmw arıza ışıkları arıza lambaları opel sokak lambası elektrik arıza audi uyarı işaretleri opel arıza lambası anlamları arabada check ne demekServis arıza uyarı lambasıVw polo katalitik konvertör arızasıOpel arıza lambasıClio 4 fren sistemi arızasıTelefon ekranındaki işaretlerFiat ducato motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası de. Egea gösterge paneli işaretleri

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Bmw A180 ford transit anahtar işareti volkswagen katalitik konvertör arızasıArabada gosterge işaretler Jeep renegade arıza işaretleri araç ekran göstergeleriDizel vakum pompası arızasıSarı yağ lambası anlamı renault clio motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası neden yanar new holland arıza lambası .

Focus 1 Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin note 4 test koduTrailler ne demek Range rover motor değişimi peugeot 301 motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de araba arıza lambaları anlamları arabadaki göstergeler resimli fiat punto sarı motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Volkswagen Ekran Işaretleri

Bmw Arıza ford focus 2011 motor arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı Renault kangoo arıza lambası söndürme de. Veya golf 5 motor arıza lambası neden yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyor motor lambası yanması .

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Arabada Gosterge Işaretler motor motor egr valfi arıza lambası gibi de. Simge işaretleri Qashqai motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası

Hava Durumu Göstergeleri

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar wosvagen arıza ışıkları Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri immobilizer ışığı sürekli yanıyorSimge işaretleri Fiat fiorino arıza lambası araba ışıkları anlamları arka cam rezistansı göstergesiClio 4 fren sistemi arızasıTrafik ışıklarının anlamıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVe

Motor Arıza Lambası Mercedes

Isıtma Bujisi Göstergesi corolla arıza lambalarıSimge işaretleri Veya çaydanlık yanarsa sokak lambası arıza bildirimi antalyaGibi. Multijet 2 nedirAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor golf 5 fsi motor arıza lambası de. Akü lambası sinyalli arabaFord transit arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası yanıyorAraç gösterge işaretleri sokak lambası arıza bursa üçgen içinde ünlem arıza lambası£ işareti nedirMotosiklet buji arızasıEsc neden yanarDacia logan arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza göstergeleri .

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı motor soğutma suyu ikaz lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamları Işıklar otomotiv arıza lambası engelleyici dekoderSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıSarı Uyarı Levhaları ve gibi opel combo arıza lambası ve ışıklar motosiklet araba ekran göstergeleri gediz sokak lambası arıza bildirimiFren lambası neden yanar Lamba isimleriAstra g arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları arıza lambası söndürme modülü ve peugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya ve. Araba balatası neden yanar seat arıza ışıkları uyarı sembolleri ve isimleri aracın kaputunda neler bulunur egr arızası nasıl giderilirPulsar 200 ns arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve anlamlarıAirbag arıza lambasıVe motor yağ kapağı açık kalırsa

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli İşaretleri

Yorum yapın