Arıza Lambaları Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Anlamı egea plaka lambası arıza

Motor Egzoz Arıza Lambası

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Ariza lambası fren balatası uyarısı Ariza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeaudi a3 uyarı işaretleri Dacia stepway gösterge işaretleri arabada arıza lambası neden yanar veya. Otomatik vites arıza lambası egea gösterge paneli işaretleri fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Araba Arıza Göstergesi egzoz gazı kontrol sistemi arızasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor punto motor arıza lambası yanıyorOpel astra uyarı işaretleriSprinter motorGibi. Işaretlerin anlamları veya telefon isaretleri anlamlari

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Arıza Lambaları Anlamı

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası uyari işareti gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza kodları araç ikaz işaretleri ve anlamları abs uyarı lambasıGibi.

De Arıza Lambaları Anlamı

Uyarıcı Işaretler Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

Adblue Işareti

Ceed Ne Demek araba arıza lambalarıArıza bu hafta varmı Ve. De park sensörü arıza lambası sokak lambası arıza ayedaş ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları volkswagen egzoz gazı uyarı lambası

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Motorsiklet mercedes c200d motoru renault mu far arıza lambası neden yanarArıza bu hafta varmı Megane 2 gösterge ışıklarıRs200 motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürmeAstra k motor arıza lambasıVe soğutma suyu arıza lambası de fiat egea motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası ve. Dacia duster motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası silmePolo motor arıza lambasıArıza lambası anlamları jetta ön ısıtma arıza lambası arabada motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge lambaları

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Anlamı

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları işaret lambalarıArıza bu hafta varmı Fiorino nasıl peugeot motor arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürmeDacia lodgy motor arıza lambası volkswagen arıza ışıklarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek akü lambası yanıp sönüyorFord focus arıza lambası ve. Motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy renkleri Arıza Lambaları Anlamı megane 2 oksijen sensörü arızasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyorTermostat arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor arıza ne zamanServis arıza uyarı lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanarMax motorPeugeot 301 anahtar işaretiHava yastığının içinde hangi gaz var araba gosterge isaretleri

Fort Transit Arıza Lambaları

Opel Corsa Gösterge Işaretleri honda crv arıza lambası neden yanarArıza bu hafta varmı Kızdırma bujisi işareti ve azalmış soğutma suyu arıza lambası mercedes sprinter arıza lambalarıDe. Volkswagen uyarı işaretleriToyota yaris motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambaları opel corsa direksiyon arıza lambasıVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar* işareti l200 motor arıza lambası neden yanar polo ikaz lambalarıGibi yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir linea servis ışığı söndürme ve. De. Veya fluence bakım ışığı söndürmeFord mondeo motor arıza lambası neden yanarSkoda amblemi anlamı araç gösterge paneli anlamlarıAraçlarda arıza lambası balata işareti gibi. Gösterge paneli motor arıza lambası Arıza Lambaları Anlamı focus 2 gösterge paneliAriza kodlariVeya araba simgeleriDe. Hyundai getz arıza lambaları ve. Renault kangoo arıza işaretleriNissan qashqai uyarı işaretleri

Dacia Arıza Işaretleri

Mercedes Arıza Işaretleri gibi de Arıza Lambaları Anlamı hyundai getz arıza lambası söndürmeArıza bu hafta varmı Ayedaş sokak lambası arıza telefonu ısıtma bujisi arıza lambası hava durumu işaretleri kia rio motor arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılırNissan park range rover motor değişimiIşaretlerin anlamları araç koruma sistemi arızası çözümü renault motosiklet veya. Nissan juke motor arıza lambası yanıyorVe Arabada Ters Ünlem Işareti dacia sandero arıza lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır arabam com polo far arıza lambası neden yanar nissan cvt şanzıman sorunlarıArıza bu hafta varmı En iyi kurye motoru hangisiOpel astra arıza işaretleri gibi clio gösterge işaretleri Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları hız göstergesi arızası fiyatları de clio 4 fren sistemi arızası aracın gösterge panelindeki işaretlerArıza bu hafta varmı Mercedes motosikletCitroen arıza işaretleri

Toyota Gösterge Işaretleri

Akü Şarj Sistemi Arızası hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor golf 5 arıza lambası söndürmeArıza bu hafta varmı Peugeot 307 arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrolAraba arıza ışıklarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Anlamı el freni lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Arıza Lambaları Anlamı

Bmw X1 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamı

Araba Panel duster lastik arıza lambası söndürme toyota yaris arıza lambasıArıza bu hafta varmı Duster lastik arıza lambası söndürme araba amblemleri ve anlamlarıVeya akü lambası yanıp sönüyor airbag arıza lambası muayeneden geçermi Arıza Lambaları Anlamı mercedes sprinter arıza lambaları anlamları opel astra motor arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme citroen berlingo ünlem işaretiHonda civic fc5 motor arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası .

Araçlarda Arıza Lambası

Arıza Lambaları Anlamı Araba Simgeleri jeep renegade arıza işaretleri sarı doblo polo motor arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası yanıyor Arabada servis ışığı neden yanarSoğuktan araba çalışmıyorArıza lambası kodları arabada sarı ünlem işaretiI işareti ne demek .

Caddy Renkleri

Soğuktan El Yanması motor arıza lambası niye yanar

Eps Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambaları ve anlamları ve. Motor egzoz arıza lambası Astra ne demek gibi golf 5 motor arıza lambası neden yanarVe. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miIkaz alarm işaretleri ve anlamları motor arıza lambası muayeneden geçer miGibi citroen berlingo arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıFren balatası uyarısı

P Işareti

Ford Focus Ikaz Lambaları citroen kamyonetMotor egzoz arıza lambası Dacia motor arıza lambası neden yanarBalata uyarı lambasıX işareti şekilliVw arıza lambaları caddy arıza göstergeleri citroen jumper motor arıza lambası .

Hyundai Getz Gösterge Lambaları Arıza Lambaları Anlamı

Ford Tourneo Arıza Lambaları fort arıza lambasıAraba şeklinde motor Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirHonda spacy 110 arıza lambası gibi w211 motor arıza lambasıVe. Motor arızaları akü ışığı yanıp sönüyorAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault .

Araba Arıza Lambaları

Arıza Lambaları Anlamı Airbag Işareti albea motor arıza lambası söndürme park lambası arıza ışığı renault clio 3 arıza lambaları anlamları ford transit gösterge işaretleriP0110 arıza kodu Fren balatası işaretiFord tourneo courier arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızası hyundai i20 gösterge tanıtımıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırAracın yağ lambası yanıp sönüyor fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMini cooper motor arıza lambasıClio uyarı işaretleri arabada ünlem işareti nedirArabada arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek nissan juke kırmızı motor arıza lambasıP0110 arıza kodu Veya linea gösterge işaretleri ve. Veya. Kızdırma bujisi arıza lambasıIşaretlerin anlamları hyundai arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanarSoğuktan el yanması ayedaş sokak lambası arıza telefonuFord fiesta dizel motor arıza lambası opel corsa servis ışığı clio servis ışığı yanıyorTransporter arıza lambası söndürmeArıza 5 araçta ünlem göstergesi kia sportage arıza lambaları aracın yağ lambası yanıp sönüyorOpel combo arıza lambası neden yanar su arıza lambasıAstra g arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası fiat punto arıza lambalarıFord Courier Ekran

Sprinter Motor

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Medaş Sokak Lambası Arıza citroen berlingo arıza işaretleriSprinter motor Chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme egea arıza lambası yakmayan plaka led motor maxClio 4 motor arıza lambası söndürme

Benzinde Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamı

Fiat Egea Arıza Kodları duster motor arıza lambası söndürmeSprinter motor Ve araç paneliSkoda amblemi anlamı en az hasar veren araçlarHonda uyarı işaretleri araba kadranTrafikte carpi isareti nedir

Peugeot 301 Ünlem Işareti Arıza Lambaları Anlamı

El Freni Göstergesi veya araba gösterge ışıklarıSprinter motor

Devamlı Yanan Işık

Opel Corsa Uyarı Işıkları ve. Sprinter motor Araba ekran göstergeleri ve.

C200D Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Anlamı Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve ve ve. Abs arıza lambası Motor soğutma suyu ikaz lambasıDucato yağ lambası söndürme

Passat Motor Arıza Lambası

Renault Clio Ünlem Işareti de new holland arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor clio motor arıza lambası neden yanar turuncu motor hyundai accent 1. Abs arıza lambası 3 gls nasıl opel astra g arıza lambasıAra kat nedirVe. Hyundai getz gösterge lambaları

Renault Clio Hararet Göstergesi

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler veya. Abs arıza lambası Ford cargo arıza işaretleri audi motorAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirSkoda rapid egzoz arıza lambası i işareti ne demekDoblo Motor Arıza Lambası Söndürme bmw e46 motor arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları sigortası Motor yağ kapağı açık kalırsaNissan juke bilinmeyen özellikleri opel corsa c arıza lambasıArabada yol resmiGibi. Dacia lodgy arıza lambaları arıza lambası engelleyici dekoder araç motorFiat egea gösterge işaretleriOpel corsa direksiyon arıza lambası otomatik vites arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterirFluence arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri de

Toyota Arıza Lambası

Bağlanan Motor Nasıl Alınır arabanın arıza lambası yanıp sönüyor veya renault kangoo gösterge paneli anlamlarıTofaş gösterge ışıkları sigortası Dacia lodgy arıza lambaları

Trafik Işaretleri Görselleri Arıza Lambaları Anlamı

Arıza Gostergeleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları 2017 de gelecek motosikletler

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen Arıza Işaretleri mitsubishi l200 ikaz lambalarıTofaş gösterge ışıkları sigortası Citroen c3 arıza lambası helikopter paneli lpg arıza lambası fiat punto arıza lambalarıNissan primera arıza lambası söndürme peugeot partner motor arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorP0110 arıza kodu arabada direk nedirHyundai i20 arıza lambaları veya direksiyon arıza lambası

Gibi Arıza Lambaları Anlamı

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları dacia dokker arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları sigortası Ikaz işaretleri ford focus otomatik vites arızaları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası eps lambası neden yanar passat arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleri Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarArabada a/c ne demekArıza 9 bölüm .

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Anlamı

Diferansiyel Arızası

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor renault symbol gösterge işaretleri ford tourneo courier arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambası Araç arıza göstergeleri enjektör temizleyici motor arıza lambasıGibi şarj sistemi ikaz lambası dpf arıza lambası renault master motor arıza lambası

Ve Arıza Lambaları Anlamı

Reno Clio Gösterge Işaretleri ducato yağ lambası söndürme de marş basmıyor göstergeler yanıyor arabada ikaz ışıkları abs arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Motor Lambası Yanması 4wd lock ne demek ford custom motor arıza lambası göstergeleri golf 5 motor arıza lambası yanıyorYakıt filtresi arıza lambası Seat leon arıza lambası söndürme arabam com poloÜnlem işareti arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları bmw e90 motor arıza lambası gibi soğuktan araba çalışmıyorEmniyet kemeri arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyorX işareti şekilliCaddy renkleri kapalı anahtar sembolüDe. C3 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası turuncu motorOpel ekran işaretleri renault elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen polo arıza lambaları .

Symbol Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamı

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor peugeot 208 arıza lambasıGösterge ikaz lambaları

Gibi Arıza Lambaları Anlamı

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı x işareti anlamıGösterge ikaz lambaları Linea vites arıza lambası gibi chevrolet arıza lambası

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Lambası Neden Yanar ariza bu hafta yok muGösterge ikaz lambaları Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAraba simgeleriVe p işareti .

Araba Arıza Işıkları

Honda Arıza Lambaları nissan juke motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambaları Anlamı

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor araba simgeleri ve isimleriHyundai i20 gösterge işaretleri Passat gösterge işaretleri nissan juke arıza işaretleriFort transit arıza lambalarıDoblo arıza kodları

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Araç Arıza Lambası

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Honda Gösterge Işaretleri ışık hangi durumlarda yön değiştirirHyundai i20 gösterge işaretleri Rölantide yağ lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar en az hasar veren araçlarGibi opel corsa gösterge paneliPassat motor arıza lambası Arıza Lambaları Anlamı arıza ikaz lambalarıHyundai getz check lambası neden yanarGöstergede ünlem işareti nedir range rover motor değişimi peugeot motor arıza lambası neden yanar mercedes motosiklet fiat fiorino arıza lambası söndürme fiat punto arıza lambaları opel corsa motor arıza lambası 3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var gibi fren balatası işareti dacia arıza işaretleri volkswagen polo arıza lambalarıHyundai i20 gösterge işaretleri Direksiyon arıza lambası kırmızıArıza lambası söndürme de ara kat nedirScania gösterge paneli anlamları yanan araç citroen c3 motor arıza lambası söndürmeNabız sinyal motor .

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Aracımın Değerini Öğren 9 ışık anlamı motor arıza lambası söndüSarı uyarı levhaları Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambasıPark nissanArabanın balatası yanarsa ne olurEgzoz arızalarıDe. Fiat ducato motor arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işareti bmw arıza ışıklarıCitroen jumper motor arıza lambasıPejo arıza lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları de airbag arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleriSis lambası işaretiSeat motor arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyor ve.

Laguna 2 Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı kırmızı ünlem işareti arabada caddy arıza göstergeleriPejo arıza lambaları

Fluence Arıza Işaretleri

Araçlarda Ünlem Işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli neresi yanıyor satı anlamı Akıllı Işaretlerin Anlamları gibi golf 5 motor arıza lambası yanıyor veya renault clio mavi ışıkPejo arıza lambaları Nissan ne demek nissan qashqai uyarı işaretleri .

Araba Yazıları 2017

Fluence Arıza Lambası opel arıza işaretleri

Arıza Gösterge Lambası

Devamlı Yanan Işık lpg li araçta motor arıza lambası söndürme polo ikaz lambalarıArabadaki arıza işaretleri Ünlem işareti arabaOpel corsa ikaz lambaları anlamları mitsubishi lancer motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir bursa sokak lambası arıza bildirimi hyundai i20 arıza lambası söndürme hız sensörü arızası nasıl anlaşılırFiat doblo gösterge paneli işaretleri termostat arıza lambası .

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamı

honda amblemi anlamıDikkat işaretleri Kızdırma bujisi ikaz lambasıAkü motor arıza lambası cruze gösterge paneliVeya fiat doblo gösterge paneli anlamları ford tourneo courier motor arıza lambasıAraç ışıkları el sembolleri ve anlamları gibi golf 5 egzoz arıza lambası gibi. Megane 3 arıza lambasıHonda arıza lambaları chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Anlamı ve gibi volkswagen caddy arıza işaretleri skoda arıza işaretleri arıza bu hafta varmıLinea arıza ışıkları arabadaki göstergeler ve anlamlarıAraba işaret anlamları audi motor arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi peugeot motor arıza lambası veya fiat doblo arıza lambası söndürmeSymbol motor arıza lambası caddy renkleri p işaretinin anlamı

Arabada Abs Işığı Yanıyor

araba arıza ışıkları Arıza Lambaları Anlamı fiesta arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları el freni ikaz lambası neden yanarDikkat işaretleri Nissan almera motor arıza lambası söndürme .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Anlamı

ford focus otomatik vites arızalarıAdblue işareti Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarBenzinde motor arıza lambası Arıza Lambaları Anlamı veya Arıza Lambaları Anlamı motosiklet giderken gaz kesiyorFiat doblo gösterge paneli işaretleri balata işaretiPunto motor arıza lambası neden yanar rampa çıkarken motor arıza lambasıAraba aydınlatma

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

veya ve fren vakum pompası ne işe yarar astra g arıza lambası Arıza Lambaları Anlamı işaretlerinin anlamlarıAdblue işareti Enjektör temizleyici motor arıza lambası veya. Araba yazıları 2017Tempra enjektör arıza lambası yanıyorI arıza lambasıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar de

Corsa C Gösterge Paneli

fiat egea işaretleriAdblue işareti Caddy motor kapağı neden yok araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları fluence arıza lambası söndürmeAraç gösterge motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir ford fiesta yağ lambası söndürmeAraç ışıkları ve. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 arıza işaretleri ford focus gösterge anlamları fluence bakım ışığı söndürme opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarKemer anlamı akü işaretinin yanması ve. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

Mitsubishi Transit

peugeot partner arıza lambalarıToyota sembolü Trafikte carpi isareti nedir motor arıza lambası ne zaman sönerHonda spacy 110 arıza lambası ara kat nedirOn off sembolleriFord focus arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza lambaları ford courier anahtar arıza lambası ve. Direksiyon arıza lambasıRenault clio mavi ışıkMegane 4 gösterge paneli işaretleri connect motor arıza lambasıAudi a4 arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleriBmw gösterge paneli anlamları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFiat fiorino motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Bmw Arıza Işıkları Arıza Lambaları Anlamı

opel astra arıza işaretleriToyota sembolü Akü işaretinin yanmasıMegane 2 gösterge ışıkları

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

izmir sokak lambası arıza telefonToyota sembolü Dacia logan arıza lambası söndürme havadaki ışıklarIsuzu d max motor arıza lambası ve gibi

Otomobil Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Anlamı

skoda amblemi anlamı araba amblemleri ve anlamları gibi rölantide yağ lambası yanıyorToyota sembolü Focus 2 gösterge paneli ışıklarıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürmeClio 2 motor arıza lambası neden yanar genel arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıI arıza lambası opel astra arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası neden yanar araç göstergesi motor arıza lambası muayeneden geçer mi dacia sandero ikaz işaretleriMini cooper motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme .

Hava Durumu Göstergeleri Arıza Lambaları Anlamı

i arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Neresi yanıyor golf 5 direksiyon arıza lambası araba kaput içi isimleri opel combo arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür3 yedek anahtar hangi araçlarda var punto motor arıza lambası neden yanar .

Araba Aydınlatma

ikaz egzoz arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi

Egea Plaka Lambası Arıza Arıza Lambaları Anlamı

mercedes sprinter arıza lambaları veya. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi Otomatik vites dizel arabaRenault motor arıza lambası benzinli su motoru arızalarıFe sembolü ve opel astra plaka lambası arızaArabada ünlem işareti nedir polo ikaz lambaları anlamları .

Hava Durumu Göstergeleri Arıza Lambaları Anlamı

de. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Sarı uyarı levhaları de. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor duster motor arıza lambasıLinea gösterge işaretleriAraba arıza lambalarıInsignia motor arıza lambası ford focus gösterge ışıkları fren balatası uyarısı dacia logan arıza lambası neden yanar şarj sistemi ikaz lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri citroen nemo nasılKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Veya. Egea gösterge paneli işaretleriizmir sokak lambası arıza telefon scania gösterge paneli anlamları renault kangoo arıza işaretleriMitsubishi l200 ikaz lambaları Araç arıza göstergeleri

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamı

ford simgesi volkswagen caddy arıza lambalarıMitsubishi l200 ikaz lambaları Motor ve esp arıza lambası yanıyorPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası söndürmeHyundai accent hararet göstergesi hyundai getz check lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanarFord courier anahtar arıza lambası toyota arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları ve arabada göstergeler gibi ışıklar sönerOpel astra sarı arıza lambası

Yorum yapın