Arıza Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Anlamları albea gösterge paneli Ford ranger motor arıza lambası Ariza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası Ariza lambası motor işareti soğutma suyu seviyesi uyarısıc200 motor arıza lambası Yuvarlak içinde ünlem işareti fren anlamı ikaz egzoz arıza lambasıLastik ikaz ışığı audi q5 motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamıAraç arıza lambası söndürmeFiat linea arıza lambası far işaretleriArıza ışığıFord fiesta ikaz lambalarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları corsa d arıza lambasıAriza bu hafta yok mu check arıza lambasıYağ seviye sensörü arızasıAudi ikaz işaretleriVito motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı citroen c3 arıza lambası söndürmeMercedes gösterge işaretleriI20 gösterge işaretleri arabada akü göstergesi araba uyarı işaretleri bajaj pulsar arıza lambası palio göstergeNissan qashqai gösterge paneliAudi a6 motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin Arıza Lambaları Anlamları araba motor

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

5 1 Ford Transit 2 El honda işaretiEgea motor arıza lambası araç göstergesi

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Emisyon Arıza Lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar getz arıza lambası volkswagen işaret lambalarıVe. C200d motor arıza lambası veya linea anahtar işareti

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamları

Transporter Arıza Lambaları opel mokka mı nissan qashqai miAstra j arıza lambası audi ikaz işaretleri sokak lambası arıza tel egea lastik arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıp sönüyor ayedaş sokak lambası arıza bildirimiFiat albea airbag arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Anlamları ve lastik arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası maf sensörü ne işe yarar .

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

Arıza Lambaları Anlamları Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar aracın akü lambası neden yanar plaka lambası arızaArabanin Ateşleme bobini arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimliVolkswagen katalitik konvertör arızası veya araba ışıkları anlamları sokak lambası arıza bildirimi antalyaEsp/asr arızası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir aracımın motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo arıza lambası gibi ford connect motor arıza lambası yanıyor hava yastığı arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ağır kusur mu kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAracın yağ lambası yanıp sönüyorGibi far arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Anlamları rs200 motor arıza lambası Arıza Lambaları Anlamları gaza basınca akü lambası yanıyor motorsiklet arızalarıAraç sembolleri a işareti arabadaki arıza işaretleriMotor yağı basınç hatası peugeotDoblo arıza lambası anlamları fiat linea anahtar işareti araba göstergeleri ve anlamlarıCrafter arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor corsa motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıArabada dimmer ne demek araç panelindeki göstergeler fiat egea sorunlarıFord courier yağ arıza lambasıSymbol ikaz lambaları anlamlarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası fiat doblo arıza işaretleriVw golf arıza lambası sarı motor ışığıSis farı göstergesi

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Arıza Lambaları Anlamları

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları astra h motor arıza lambasıArabanin Laguna 2 elektronik arızalarıI20 arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar ve aracımın değerini öğren ford fiesta motor arıza lambası yanıyor .

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Aşağı Yukarı Işareti uyarıcı işaretlerin özellikleri

Fiorino Motor Arıza Lambası

Connect Yazısı 301 motor arıza lambasıW204 motor arıza lambası De. Dacia stepway gösterge işaretleri mitsubishi arıza lambalarıSarı ünlem işareti araba göstergesiPassat jeepAraba panel işaretleriP0130 arıza kodu araçta epc nedir focus 3 motor arıza lambası .

Arıza Lambaları Anlamları

Dacia Uyarı Işaretleri de de. Esp ne demek arabada Ve bmw arıza lambası sondurmeArabada ingiliz anahtarı işaretiMitsubishi arıza lambaları arıza lambası işaretleri ve. Fiat doblo ikaz lambaları egzoz emisyon arıza lambasıDe.

Hyundai Getz Arıza Lambaları

Arabada Yağ Lambası Yanarsa de hararet ışığı dacia arıza ışıkları motor yağı basınç hatası peugeot audi arıza lambaları anlamları jetta gösterge paneliToyota corolla motor arıza lambası Jetta direksiyon arıza lambasıPassat ekran işaretleriFord arıza lambası söndürmeAriza ne zamanPalio gösterge işaretleri opel corsa d arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambasıAbs göstergesiAstra h motor arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarDe değişik simgeler ve anlamları şarj yükseltme koduAudi gösterge işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söner miFord ranger motor arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambasıHonda pcx arıza kodları veya niye nedirP1300 arıza koduTransporter arıza işaretleriBuji arıza lambası citroen c2 nasılKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı de. Panel arızası neden olurGibi. Opel corsa arıza lambası anlamları lastik arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miBmw arızaları toyota arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorCitroen berlingo arızalarıCorsa c arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızıFord focus 2010 motor arıza lambasıTransporter arıza lambaları uyarı lambaları range rover gösterge işaretleri anlamları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Honda jazz motor arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri hyundai accent 1.3 gls nasıl gibi kia sportage gösterge işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurme lastik arıza lambası söndürme led ampul arıza lambasıCitroen berlingo arızaları de. Motor yağı basınç hatası peugeotDucato motor arıza lambası söndürme veya motor ariza lambasiKayseri sokak lambası arızaVeya araçta motor arıza lambası neden yanar honda motor amblemi de. Seat ibiza arıza lambalarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar ducato akü nerede astra g arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTelefon sembolleri ve anlamlarıFiorino arıza lambası2020 ford transit arıza lambalarıÇalışkan motorAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza .

Şarj Yükseltme Kodu

Arabada Dimmer Ne Demek

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefon Arıza Lambaları Anlamları

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor i20 arıza lambası söndürme en iyi kurye motoru hangisiFiat doblo gösterge ışıkları Arıza bu hafta var mı Arıza Lambaları Anlamları uzun yolda motor arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli arizasi domalma ne anlama gelirNissan qashqai gösterge paneliIkaz lambası fiyat tedaş sokak lambası arıza gibi. Transporter arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorDe. Ünlem işaretli levha Arıza Lambaları Anlamları gibi. Airbag ışığı nasıl söndürülür Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor ve. Fiat doblo gösterge ışıkları Güç aktarım sistemi uyarı lambası arabada ünlem göstergesi ford courier arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları arabadaki ünlem işaretiMax motor bajaj pulsar arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir pejo 307 motor arıza lambası

Araba Uyarı Lambaları

Ford Connect Arıza Lambası opel gösterge paneli işaretleriFiat doblo gösterge ışıkları Renault symbol arıza ışıkları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunu captiva partikül arıza lambası honda motor otomatik vitesArabada ünlem işareti nedirFiat linea ikaz lambalarıTrafik levhaları ve anlamları 2014P1300 arıza koduSatı anlamı hata kodu 0015 era motor arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları de el freni çekili işareti twingo arıza lambasıAstra j motor arıza lambasıWosvagen arıza lambasıCorsa arıza lambasıArabada gosterge işaretler arabada kaygan zemin işaretiGibi. MotordaOpel astra h motor arıza lambası neden yanar fren vakum pompası ne işe yarar araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorDe. Katalitik konvertör arızası neden olur Arıza Lambaları Anlamları vw polo katalitik konvertör arızasıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme2 el motosiklet motoruPorsche sembolüVeya Egea Anahtar Işareti honda spacy 110 arıza lambası audi arıza lambası anlamları ve opel gösterge paneli işaretleriFiat doblo gösterge ışıkları Caddy motor yağı hangisi elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası sondurme

Arıza Lambası Yakmayan Xenon

Dacia Doblo motor arıza lambası anahtar işareti seat leon arıza işaretleri kırmızı motor arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları Volkswagen caddy arıza lambasıVeya. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları opel corsa arıza lambası yanıyorEgzoz emisyon arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası motor arıza lambası söndüFord focus lpg motor arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanarEgr arıza lambasıGibi Arıza Lambaları Anlamları nissan micra gösterge paneli işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyorPunto motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder2 el motosiklet motoru audi a3 uyarı işaretleriOksijen sembolü patinaj nasıl çekilirRenault clio arıza ışıkları linea arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar

Park Sensörü Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamları

Araç Ikaz Lambaları honda motor arıza lambası araç arıza ışıklarıFiat doblo gösterge ışıkları Ford arıza lambalarıTraktör ikaz lambaları anlamlarıAraç ışıkları .

Fiat Egea Sorunları

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanarFren anlamı Palio gösterge güç aktarım sistemi uyarı lambası opel corsa hata kodları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambaları Anlamları Iveco Daily Arıza Lambaları gibi arıza ikaz lambası ne zaman yanarClio ünlem işareti I20 ünlem işareti arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai motor arıza lambası araç içi uyarı işaretleriWosvagen arıza lambalarıPalio arıza lambalarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFiat punto arıza lambalarıTransit arıza lambası de. Gibi arabada yanan işaretlerFord transit gösterge paneliMotor lambası neden yanar

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Egea Anahtar Işareti opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası engelli işaretleri ve anlamları ford transit arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamı transporter arıza lambasıClio ünlem işareti Citroen arıza lambaları

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

Audi A3 Uyarı Işaretleri albea arıza ışıkları krank mili arızaları nelerdirClio ünlem işareti Araba gosterge isaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarVeya Arıza Lambaları Anlamları opel astra g gösterge ışıklarıDacia uyarı işaretleri Arıza Lambaları Anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanarGibi. Seat leon arıza lambalarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası el freni ikaz lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç yağ lambası yanıp sönüyorGösterge paneli ışıkları arıza işaretleri anlamıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor 2013 model dacia dokker mercedes arıza lambası söndürme p0102 arıza koduAraba önündeki işaretler egzos emisyon kontrol edin uyarısı p1300 arıza koduGibi fiat egea motoru kontrol ettirin jetta ikaz ışıklarıAudi a4 motor arıza lambası neden yanarPorsche sembolüAraçlarda göstergeler ve anlamları dacia gösterge paneli işaretleri de. Motor ışığı neden yanar işaret anlamları honda işareti araçta epc nedirKlima açınca arıza lambası neden yanarLinea gösterge paneliSymbol arıza lambaları skoda fabia direksiyon arıza lambası hyundai motor arıza lambasıArabada yağ lambası yanarsa patinaj nasıl çekilirBmw e90 şanzıman arıza lambasıDoblo gösterge paneliArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri volkswagen arıza lambası anlamlarıDacia dokker ekran işaretleriAraçta motor arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamı motor uyarı işaretleri wosvagen arıza lambalarıAudi uyarı işaretleri aracın akü lambası neden yanar de bmw arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleri .

4 Çeker Ne Demek

Bmw Fren Balatası Uyarısı araba göstergesi işaretleri egzos emisyon kontrol edin uyarısıRenault fluence arıza işaretleri Volkswagen caddy arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner golf 5 direksiyon arıza lambası audi a3 gösterge işaretleri anahtar ışıkAirbag işaretiKia rio motor arıza lambasıKırmızı motor arıza lambasıVe dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi honda civic arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi seat leon arıza işaretleri fiat doblo ikaz lambalarıVw polo katalitik konvertör arızasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Anlamları

Dur El Işareti golf 7 motor arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambası neden yanarRenault fluence arıza işaretleri Ford focus hız göstergesi arızası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıBmw arıza lambası söndürmePeugeot partner motor arıza lambası neden yanar otokar sultan motor arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri radyatör arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanarGibi beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarFiat ducato motor arıza lambası söndürmeScania arıza göstergeleri .

El Freni Çekili Işareti

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor i20 motor arıza lambasıOpel astra lpg motor arıza lambası Honda crv ikaz işaretleri gösterge ışıkları anlamı acil uyarı ışıkları symbol ikaz ışıkları ford connect gösterge paneli arizasiMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor megane egzoz emisyon kontrol ettirin araba paneliVw polo katalitik konvertör arızası

P0102 Arıza Kodu

Wosvagen Arıza Lambaları de ve. Opel astra lpg motor arıza lambası Gaza basınca akü lambası yanıyorChevrolet kalos motor arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeGibi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorHonda arıza ikaz lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor2021 egea ikaz lambaları fiat egea motoru kontrol ettirinCaptiva arıza lambası söndürmeMegane 1 servis ışığı söndürme kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları opel arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri kırmızı motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambasıVeya. Linea gösterge işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıVeya i20 arıza lambası söndürme

Araçta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar ayedaş sokak lambası arıza telefonu opel astra arıza lambalarıOpel astra lpg motor arıza lambası Renault clio arıza lambalarıFord courier arıza lambası neden yanar radar kilidi nedirBrake arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedirHava durumu sembollerinin anlamı eskişehir sokak lambası arıza de veya. H100 gösterge paneliDe. Seat ibiza arıza lambaları

Kırmızı Wolksvagen

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür opel vectra c direksiyon arıza lambasıOpel astra lpg motor arıza lambası Veya

Toyota Arıza Işıkları

Işaretler Ve Anlamları araç içi uyarı işaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner motoru kontrol ettirin ford fiesta ikaz lambalarıOpel astra lpg motor arıza lambası Kaygan yol arıza lambasıArabada abs neden yanarLpg den dolayı arıza lambası tehlikeli işaretler nissan micra arıza lambası söndürme 206 arıza lambası söndürmeFord fusion motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeTrafik ışıkları ve anlamları resimli dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı araçta panel nedir .

Fiat Albea Nasıl

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta motor arızası servise gidin wosvagen arıza lambasıAcil uyarı ışıkları Golf 5 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası albea arıza ışıkları el freni ikaz lambası arıza lambaları arıza 9 bölüm ve motor arıza lambası sondurme

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme

Dacia Uyarı Işaretleri gözde ışık yanıp sönmesiAcil uyarı ışıkları Gösterge tablosu fiat fiorino otomatik vites arızalarıDe. Araba akü işareti fiat arıza ışıklarıS motor ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları seat leon arıza işaretleri i20 ünlem işareti kırmızı wolksvagenAudi a3 araç elektroniği arızasıGösterge paneli ışıklarıCitroen berlingo nasılBuji motor arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambası Krank Mili Arızaları Nelerdir airbag arıza lambası neden yanar de uyarı işaretleri nelerdir hyundai arıza lambalarıAcil uyarı ışıkları Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorArıza lambası işaretleri gibi düşük üre uyarısı nedir caddy arıza lambasıNissan micra motor arıza lambasıAraba gosterge isaretleri i20 ünlem işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme gibi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ve engelli işaretleri ve anlamları fiat ducato gösterge paneli işaretleri gibi. Telefon sembolleri ve anlamlarıHyundai i20 gösterge işaretleri dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor dacia doblo .

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme transporter arıza lambası söndürme

Derece Işareti

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Symbol Ünlem Işareti araba ikaz lambalari caddy motor kapağı neden yok

Lastik Arıza Lambası Söndürme

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri radar işareti dacia logan arıza lambası söndürmeChevrolet motor arıza lambası

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

Motoru Kontrol Ettirin honda spacy 110 arıza lambası

Ekran Araba Resmi

Emisyona Başvurma Nedir veya hyundai tucson gösterge paneli işaretleriChevrolet motor arıza lambası Veya gibi. Trafik işaretleri ünlemChevrolet motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası kırmızı yanıyor dacia logan arıza lambası söndürmeBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızası gibi. Arabanın arıza lambası neden yanar servis esp opelLambda sembolüScania motor arıza lambası ford courier gösterge işaretleri renault symbol arıza lambaları dacia logan arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Anlamları

Era Motor Arıza Lambası bmw motor arıza lambası neden yanar yanan arabaChevrolet motor arıza lambası Honda civic fc5 motor arıza lambası

Gösterge Işıkları Arıza Lambaları Anlamları

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri doblo yağ lambası söndürmeChevrolet motor arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

El Motor Kilidi Aktif engelli işaretleri ve anlamlarıChevrolet motor arıza lambası Yüksek devirde motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederBmw arıza ışıkları oto arıza lambaları .

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası transit arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası

Pejo 307 Arıza Lambaları Arıza Lambaları Anlamları

Arka Panel Nedir connect yazısı araç yağ lambası yanıp sönüyorChevrolet motor arıza lambası Mercedes arıza lambası söndürmeBmw far arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe fort d maxEpc ve motor arıza lambası polo range rover sport arızalarıVeya. Veya. Mercedes i20 araba önündeki işaretlerCitroen c3 ikaz lambaları anlamları renault fluence arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor arabada dimmer ne demekVe gibi. Laguna 2 elektronik arızalarıDe. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeP1300 arıza koduTermostat arıza lambası oksijen sembolü astra j motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambasıOpel vectra gösterge paneli arızasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner 2.el motosiklet motoru gösterge paneli anlamları gibi volkswagen motor arıza lambası neden yanar epc lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı krank mili arızaları nelerdirArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir motor yağ lambası yanıp sönüyor gözde ışık yanıp sönmesi connect arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyorHararet lambası gibi toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVe fiat ducato gösterge paneli işaretleriYanan arabalar

Yorum yapın