P0123 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0123 Arıza Kodu skoda octavia gösterge paneli işaretleri Soner anlamı Ariza lambası audi a6 motor arıza lambasıhonda ikaz lambaları Ariza lambası Captiva arıza gösterge lambası volkswagen polo ikaz lambalarıHonda motor amblemi audi motosikletIkinci el benzinli motorAraç arıza lambası clio uyarı işaretleri de.

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner P0123 Arıza Kodu

P0123 Arıza Kodu Hız Göstergesi Arızası de. Fiat egea ikaz lambaları Pejo motor arıza lambasıFluence arıza ışıkları peugeot partner 2001 gösterge paneli de dizel araç gösterge paneliI20 ikaz ışıkları de araba gösterge paneli de egea sarı yağ lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları fiat doblo ekran işaretleri Fren Müşürü Ne Işe Yarar ve toyota check engine hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların

Esp Işığı Neden Yanar P0123 Arıza Kodu

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Lpg Motor Arıza Lambası

Audi Motosiklet otomobil gösterge işaretleri leon motor arıza lambasıFiat egea ikaz lambaları Hava neden sarıTransporter renkleri araç içi göstergeler ve anlamları sokak lambası arıza takipVeya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarBenzin ışığı yanıp sönüyor araba sinyalleri vito motor arıza lambası söndürmeRampa çıkarken motor arıza lambasıRampa çıkarken motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası

Audi Arıza Lambaları P0123 Arıza Kodu

Su Yastığı Ne Demek hyundai getz gösterge ışıklarıFiat egea ikaz lambaları Dacia dokker arıza lambası söndürmeDe veya ışıklı ikaz lambaları gibi arabada şarj lambası neden yanarGibi bedaş sokak lambası arıza de ford connect arıza lambası söndürme marşa basınca göstergeler gidiyor linea arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir .

Tofaş Hız Göstergesi

P0123 Arıza Kodu Araba Ikaz Işıkları Anlamları dacia logan arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanarAveo arıza gösterge lambası Peugeot 306 motor arıza lambası c3 motor arıza lambası araba arıza lambaları anlamları araba simgeleri ve isimleri dacia sandero motor arıza lambası ve engelli işaretleri ve anlamlarıHyundai ikaz lambalarıArabada gosterge işaretlerAraç motor arıza lambası veya. Hyundai ikaz lambaları

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Clio Arıza Lambası Söndürme egr valfi hangi araçlarda olur toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıAveo arıza gösterge lambası Arıza lambası söndürme aparatı gibi. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıCitroen berlingo nasıl volkswagen polo ikaz lambalarıAraçta gösterge işaretleri uyarı işaretlerArıza lamba işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenHyundai getz motor arıza lambası neden yanar .

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor P0123 Arıza Kodu

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea yağ lambası gibi veya clio 3 gösterge işaretleri arıza bu akşam varmıArıza ışığı anlamları Honda civic fb7 motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambasıRenault motosiklet yağ lambası neden yanıp sönerEsp/asr arızasıArabada ünlem göstergesiMegane 3 arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası peugeot 306 motor arıza lambasıEsp/asr arızasıDpf arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambaları fiat linea gösterge paneli işaretleriFord fiesta motor arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambasıJetta ekran gostergeleri P0123 Arıza Kodu soğuktan araba çalışmıyorVeya kırmızı motor arıza lambası P0123 Arıza Kodu de de oksijenin sembolüMercedes gösterge işaretleri anlamı

Volkswagen Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor renault kangoo arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyorArıza ışığı anlamları Fiat egea gösterge paneli işaretleri veya. Skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıArabada işaretler soğuktan motor arıza lambası yanar mi clio servis ışığı yanıyorArabadaki ikaz ışıklarıOpel insignia motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları de. 2004 clio gösterge paneliGibi. Toyota check engineVeya. Arabada ünlem işareti nedir ford connect arıza lambası söndürme veya. 4wd lock ne demekTiguan renkleriAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorAriza lambasi neden yanip soner lastik basınç göstergesi arızası jetta ekran gostergeleri el freni işaretiÜnlem arıza işaretiVeya. 2. el yarış motorları

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor de ford focus arızalarıArıza ışığı anlamları

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Fluence Gösterge Işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı anlamları 2020 honda civic motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası de. Duster uyarı ışıklarıFord courier anahtar arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanar

Bmw Ikaz Işaretleri P0123 Arıza Kodu

C200D Motor Arıza Lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı anlamları Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor park nissan i20 arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamlarıGeliyo arama motoruSis farı işareti gibi. Peugeot 306 motor arıza lambasıFiat arıza işaretleriVe. Araç ikaz lambaları ve anlamlarıMercedes uyarı işaretleri dacia logan motor arıza lambası arıza bu hafta var mıPatinaj nasıl çekilirGibi i20 arıza lambası srs ışığı neden yanar

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0123 Arıza Kodu

X Işareti Şekilli ikaz egzoz arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir renault clio arıza ışıkları corsa d motor arıza lambası de. Arıza ışığı anlamları Arıza lambası işaretleri qashqai motor arıza lambası araç göstergeleriArabanın yağ göstergesi neden yanar arabada abs neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeLpg de arıza lambası neden yanar el freni ikaz lambasıTuruncu arıza lambasıVeya.

Esp Arıza Lambası

P0123 Arıza Kodu Gaz Göstergesi Çalışmıyor ford custom motor arıza lambası Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Gösterge Paneli Arızası P0123 Arıza Kodu

Citroen Berlingo Nasıl arabada ünlem işareti nedirSis işareti Wv arıza işaretleri gösterge işaretleriMegane 2 Gösterge Işıkları de üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir musluk arıza lambasıHava neden sarı Arıza lambası muayeneden geçermi akü arıza lambası veya opel astra ikaz lambalarıEgzoz arıza lambasıPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeVeya

Sarı Direksiyon Lambası

Fluence Gösterge Paneli renkli motor i20 ünlem işaretiHava neden sarı Ve. Veya. Hyundai accent blue arıza lambalarıI20 ikaz ışıkları

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Opel Corsa Ikaz Lambaları

Araba Arıza Sembolleri P0123 Arıza Kodu

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir dizel motor arıza lambası sarı yanıyorHava neden sarı Honda motor arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası ve volkswagen arıza lambaları ve anlamları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirRenault clio arıza ışıklarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları motor ikaz ışıkları citroen berlingo 1.6 hdi nasıl ve renault anlamıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarVolvo motosikletDizel motor arıza lambası sarı yanıyor0225 alan kodu fiat albea nasıl fiat motosiklet motor egzoz arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor veya. Nissan motor arıza lambası toyota yaris arıza lambası egzoz arıza lambası .

Fren Lambası Neden Yanar

Asr Nedir Araba gibi linea vites arıza lambasıEsp arıza lambası Toyota motor arıza lambasıGibi. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar .

Hata Kodu 0015

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları gibi ikaz ışıklarıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Fort Transit Arıza Lambaları

Arabada Direk Nedir fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı üçgen içinde çarpı işareti motor ve esp arıza lambası yanıyorYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Honda city motor arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde oto motor tamiri nasıl yapılır ford c max motor arıza lambası neden yanar trafikte ünlem işareti ne demekGibi. Renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanar ford cargo motor arıza lambası neden yanarAudi motosikletSarı direksiyon lambası ışıklar söner clio uyarı işaretleri ford focus motor sistem arızası adblue lambası yanıyor gibi. Veya. Adblue ikaz lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Honda Civic Hararet Göstergesi

Arabada Yağmur Var Mı araç panelindeki göstergeler ve anlamları P0123 Arıza Kodu ford courier yağ arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamları Veya. Araba sinyalleriHız göstergesi arızası fiyatları araç ekran göstergeleriDucato yağ lambası söndürme sihirli anlamı uzun ışıkVeya. Wosvagen tucsonVolkswagen yol bilgisayarı anlamları el freni ikaz lambası .

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

kizdirma bujisi arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası

Oksijenin Sembolü P0123 Arıza Kodu

Nissan Qashqai Ünlem Işareti acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirYakıt filtresinde su var uyarı lambası De gibi veya sis farı işareti yağ lambasının özellikleri mercedes vito arıza lambası söndürme P0123 Arıza Kodu diferansiyel arızası hyundai i20 gösterge paneliGösterge nedir çeşitleri nelerdir .Ve.

Motor Arıza Lambası Opel Astra

Adblue Ikaz Lambası gibi. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor 2 el h100 .

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor 2017 de gelecek motosikletler peugeot 3008 motor arıza lambası ford arıza lambası anlamları arabada direk nedir de akü motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığıBmw fren balatası arıza lambası Veya ve mazot filtresi arıza lambası ve. I20 arıza lambası söndürme chevrolet arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorLpg den dolayı motor arıza lambası ford focus arızaları de. Ve.

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası P0123 Arıza Kodu

Patinaj Nasıl Çekilir amerikan park arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürme Opel astra ünlem işareti Volkswagen Arıza Işaretleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelir fiat linea arıza işaretleri arabanın yağ lambası neden yanar veya fren lambası neden yanar araç göstergeleri ve anlamlarıFiorino yağ lambası söndürme Araba simgeleri ve isimleri araba işaret lambaları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Ford Courier Arıza Işaretleri ford cargo kamyon arıza işaretleriFiorino yağ lambası söndürme 2 el h100Citroen kamyonetHyundai Simgesi ve. Hyundai i20 sarı ünlem işareti Araba yakıt göstergesi P0123 Arıza Kodu fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini ve dacia dokker arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arızası neden olur veya. Ford focus motor sistem arızası gibi. Ford focus gösterge paneli arızasıAraçtaki göstergeler veya araç arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic motosikletAraba arıza işaretleri anlamları de. De. Opel astra fren lambası uyarısı arabada arıza ışıklarıHonda civic hararet göstergesiJetta ikaz lambaları anlamları en güzel motor resimleri jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Soner Anlamı ford fiesta ekran işaretleri motor arıza lambası mercedesHyundai i20 sarı ünlem işareti Fiat linea gösterge paneli işaretleriGibi meriva arıza lambası yanıyorHava filtresi arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanarMeriva arıza lambası yanıyor tata arabaları nasılNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

Gaz Lambası Ne Işe Yarar gaz lambası ne işe yarar ve. Hyundai i20 sarı ünlem işareti Transporter t5 arızaları fluence arıza ışıkları fren arıza lambası prins lpg motor arıza lambasıCitroen kamyonetLinea arıza ışıkları de işaretler ve anlamları akü bitince motor arıza lambası yanar mıVolkswagen caddy motor arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıDacia adblue işareti motor arıza ışığı neden yanar oksijenin sembolüTrafik lambası arızaDe. Renault kangoo motor arıza lambası gibi polo yağ lambası yanıp sönüyorMegane 2 gösterge ışıkları

I20 Ünlem Işareti

Araçlarda Ariza Işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası araba ekranında çıkan işaretler kırmızı motor arıza lambası ve polo motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 sarı ünlem işareti Kangoo arıza lambası

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası P0123 Arıza Kodu

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor ford transit arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambası de antalya sokak lambası arıza veya satı anlamıHyundai i20 sarı ünlem işareti Motor yağı egzoz arıza lambasıIşaret ne demek acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Arızaları Nelerdir hyundai accent hararet göstergesi dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıHyundai i20 sarı ünlem işareti Kilit işareti ne anlama gelirSkoda octavia gösterge paneli işaretleriAraç ikaz işaretleri .

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası P0123 Arıza Kodu

Opel Corsa Servis Işığı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFiat egea gösterge Opel astra termostat arızası fiat fiorino gösterge işaretleriAraç ön panel göstergeleri bedaş sokak lambası arıza bildirimiOksijenin sembolüKırmızı motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme opel astra esp arızasıP0011 arıza kodu veya tehlikeli araba bmw a180Ve. Fiesta aydın adana sokak lambası arıza de. Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıArabada fotoğraf çekme arıza lambası yakmayan plaka ledDe

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0123 Arıza Kodu

Citroen C Elysee Anahtar Işareti fiat linea 1. Fiat egea gösterge 3 multijet motor arıza lambası .

Gösterge Işaretleri P0123 Arıza Kodu

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları lamba isimleri P0123 Arıza Kodu symbol ünlem işaretiHyundai getz check lambası neden yanar Ford mondeo motor arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor ve. Hyundai getz check lambası neden yanar Opel corsa d arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme fiorino gösterge işaretleri citroen berlingo nasıl .

Turbo Arıza Lambası P0123 Arıza Kodu

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası At Resimli Araba

Işıklı Otomotiv

Fiat Egea Uyarı Işaretleri punto motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli anlamları Gibi.

Telefon Simge Işaretleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası araç içi gösterge işaretleriEkran araba resmi Turuncu motor kırmızı jettaFluence arıza ışıkları bmw motor ford focus arıza lambası neden yanar abs arıza lambası nasıl söner işıklı bildirim beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarPeugeot 306 motor arıza lambası lastik basınç sensörü arızasıMotor arızalı opelC200 motor arıza lambası cruze gösterge paneli .

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıKia rio motor arıza lambası Volkswagen yol bilgisayarı anlamları peugeot 3008 gösterge işaretleri opel corsa ikaz lambaları renault kangoo arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası captiva arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar gibi. Renault symbol ünlem işaretiVeya opel corsa arıza lambalarıI20 ünlem işareti audi motor arıza lambası söndürmeWolksvagen gösterge işaretleri jeep motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen işaretleri lpg göstergesi yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor partikül filtresi arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorPassat motor arıza lambası egea arıza işaretleriHyundai i20 gösterge ışıkları seat cordoba motor arıza lambası neden yanar volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıHyundai getz gösterge lambalarıArıza lambası yakmayan lpg mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi megane 3 arıza lambası söndürmeVe. 206 arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası fort transporter audi q5 motor arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor hyundai accent hararet göstergesi crafter motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası söndürmeRenault master gösterge işaretleriAraba ışıkları anlamı skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıTransporter renkleri arabanın ekranındaki işaretler honda city motor arıza lambası motor arıza ışıklarıClio mavi ışıkVw motor arıza lambası neden yanarJetta arıza lambası ve. Honda civic uyarı işaretleri gibi. Hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası söndürmeGold arıza sorNew holland arıza lambası motosiklet motor arıza lambasıDe P0123 Arıza Kodu park sensörü devreye girmiyorTrafik işaretleri ünlemGibi.

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

Dikkat Işaretinin Anlamı üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınDacia logan arıza lambası söndürme Reno clio gösterge işaretleri honda dio arıza lambasıSis farı işaretiVe araba gösterge paneli honda fc5 motor arıza lambasıFord doblo 2020 veya renault ikaz lambaları ve de gibi

Arabada Turuncu Ünlem Işareti P0123 Arıza Kodu

Jetta Ikaz Lambaları araç arıza işaretleri ve anlamları 301 motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri opel corsa motor arıza lambası neden yanar kizdirma bujisi arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyorKlima açınca motor arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambası neden yanarNissan micra otomatik şanzıman nasılAkü işareti adana honda civic volkswagen epc arızası su yastığı ne demek P0123 Arıza Kodu dacia duster arıza lambası söndürmeVe. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür egr arıza lambası söndürme esp/asr arızası ve transporter arıza lambaları veya. Ve. Gibi. De. Arıza lambası yakmayan ledLastik basıncı ikaz lambasıFord motor arızası servise gidinLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar benzin ışığı yanıp sönüyor lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor polo motor arıza lambası söndürmeLastik Basınç Göstergesi Arızası kizdirma bujisi arıza lambası egea sarı yağ lambası kangoo arıza lambasıAraç arıza kodları Araba arıza lambaları anlamları ford connect ikaz lambalarıArabanın ön kaputu neler varSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti ne anlama gelir porsche motorDe fiesta motor arıza lambası neden yanar h neyin simgesi

Nemo Ne Demek P0123 Arıza Kodu

Motosiklet Gösterge araç gösterge anahtar işaretiAraç arıza kodları De. Volkswagen caddy arıza lambası söndürme

Fd6 Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme polo ikaz ışıkları araçlarda göstergeler ve anlamlarıAraç arıza kodları Fren müşürü ne işe yarar arabada a/c ne demekRenault fluence gösterge işaretleriSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürmeJeep motor arıza lambası arıza ışığı anlamlarıGibi. Wv arıza işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları motor ariza lambasi P0123 Arıza Kodu airbag arıza lambası muayeneden geçer miMotosiklet lambasıHyundai getz check lambası neden yanar

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Araba Lastik Basıncı Uyarısı araç panel göstergeleriAraç arıza kodları

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur P0123 Arıza Kodu

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç arıza kodları Gibi.

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0123 Arıza Kodu

)) Işareti Ne Anlama Gelir lpg göstergesi yanıp sönüyor

Ikaz Işıkları

2 El Motosiklet Motoru corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorRenault motosiklet Ve

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

de elektrik sokak lambası arıza peugeot partner arıza lambaları gösterge işaretleriRenault motosiklet

Erde Ne Demek

motor cc nedirRenault motosiklet Polo motor arıza lambasıArabada gösterge işaretlerigibi. Audi a3 arıza lambaları Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıGibi. Gibi. hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAudi gösterge işaretleri Fiat egea genel arıza lambası söndürmeDucato akü veya citroen nemo motor arıza lambası neden yanar dacia adblue işaretiIsuzu d max 4×4 arıza lambası ibre ne demek araç göstergesi işaretleri clio uyarı işaretleri ve. Gibi egr arıza belirtileri dizel araç gösterge paneli veya. P0001 arıza koduArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Park sensörü devreye girmiyor vito motor arıza lambası söndürme gibi vito motor arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarSihirli anlamıKlima açınca arıza lambası neden yanarFiat ducato motor arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ford courier arıza işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası2015 courier araç gösterge paneli işaretleri yamaha nmax motor arıza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambası

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

citroen kamyonetAudi gösterge işaretleri Stop ve akü ışığı yanıyorAudi gösterge işaretleri araç göstergesi işaretleriAraba saat göstergeleri bmw simgesi wv arıza işaretleriVeya. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası sokak lambası arıza bildirimiVeya peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraba gösterge paneli peugeot partner gösterge paneli anlamlarıDucato yağ lambası söndürme bugün arıza var mı

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

gibi 2015 courierAudi gösterge işaretleri Veya. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Reno Clio Gösterge Işaretleri

clio 2 arıza lambası söndürme fluence arıza ışıklarıKör sürüş nedir I20 arıza lambası söndürme bmw e90 arıza işaretleriOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası2 el h100 gösterge paneli arızasıVeya aracın içindeki göstergeler motosiklet motor arıza lambası neden yanarVeya araç ekran göstergeleri arabada lastik basıncı uyarısıVe. Bmw x3 4×4 arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambasıDe.

Crafter Arıza Lambaları P0123 Arıza Kodu

otomobil gösterge işaretleri bmw motor arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları oto motor tamiri nasıl yapılır veya. Arabanın motor arıza lambası neden yanar Fiorino arıza lambası mazot filtresi arıza lambasıFiat egea arıza işaretleri P0123 Arıza Kodu

Radar Işareti

gold arıza sor

Skoda Octavia Dsg Şanzıman Arıza Lambası

arabanın yağ lambası neden yanar egr valfi motor arıza lambasıArabanın motor arıza lambası neden yanar Sarı yağ lambası motor gösterge paneliArabada anahtar işareti ne anlama gelirOpel astra plaka lambası arızaReno clio gösterge işaretleri araç arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor ampul arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası neden yanar de opel sembolüVe ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirArabanın motor arıza lambası neden yanar Gibi ve en güzel motor resimleriopel astra fren lambası uyarısı

Focus 2 Gösterge Paneli P0123 Arıza Kodu

egea arıza kodlarıI20 arıza lambası söndürme Crafter arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor porsche motor krank mili arızaları nelerdirVe dacia arıza lambaları anlamları ford connect arızalarıEl motor kilidi aktif gibi. Hyundai i20 gösterge tanıtımı fort transporterVolkswagen işaretleri

Arka Cam Rezistans Işareti

akü yeşil ışık yanmıyor dacia logan motor arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme Fiat palio nasılFord fiesta arıza lambası gibi. Mercedes motosiklet

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Söndürme P0123 Arıza Kodu

jetta ekran gostergeleriI20 arıza lambası söndürme Fluence bakım ışığı söndürme i20 arıza ışıklarıGösterge paneli arızasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirMotor arıza lambası ünlem işaretiFiat punto arıza işaretleriDenizli sokak lambası arızaIsıtma bujisi arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ve vw ampul arıza lambası söndürme .

Yorum yapın