Arıza Kodları Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Ve Anlamları dacia gösterge işaretleri Fiat fiorino arıza işaretleriaraç içi gösterge anlamları Ariza lambası Fluence motor arıza lambası söndürmeAriza lambası Araba saat göstergeleri doblo motor yağ basıncı az uyarısıDacia neresiMotor amblemleriFord ranger motor arıza lambası dacia logan arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme clio mavi ışıkAraba göstergesi işaretleri renkli motor araba gostergeleri motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanin hyundai ikaz lambaları motor max i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Arıza Kodları Ve Anlamları araba ekran işaretleri egea anahtar işaretiElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri veya opel astra termostat arızası multijet 2 nedirVe bedaş sokak lambası arıza kötü yakıt arıza lambasıEsp asr arızası passat arıza lambasıNissan direksiyonFiorino motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası toyota motor arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır .

 

Renault Kangoo Arıza Işaretleri Arıza Kodları Ve Anlamları

Arıza Kodları Ve Anlamları Araç Gösterge Paneli Işaretleri veya. Corsa c arıza lambası Arabada yağ göstergesi yanarsa ve neden yanar dizel araç gösterge paneliAraba uyarı lambalarıMercedes motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Kodları Ve Anlamları

Araba Kapı Açık Uyarısı ve. Ariza kodlari Transporter arıza lambaları opel combo arıza lambası neden yanar linea motoru kontrol ettirin uyarısıAkü yeşil ışık yanmıyor jetta kırmızı denizli sokak lambası arıza volkswagen motor arıza lambası sondurme uzun far göstergesi

Citroen Berlingo Arıza Lambaları Arıza Kodları Ve Anlamları

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri clio enjektör arızası nasıl anlaşılır benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar genel arıza lambası veya. Ariza kodlari Fiat ducato gösterge paneli işaretleri fiat egea motor arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları Arıza Kodları Ve Anlamları peugeot 301 ünlem işaretiYakıt filtresinde su var uyarı lambasıAraba kontrol jetta uyarı işaretleriVe. Önemli işaretiVe fiorino renkleriHonda spacy arıza lambası kodları veya bmw ikaz işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyorEgea anahtar işaretiAraba sarı ünlem işareti

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Bmw Ikaz Işıkları nissan micra arıza lambası söndürme veya audi a3 gösterge işaretleriAriza kodlari

Pcx 2021 Arıza Lambası

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamları Arıza Kodları Ve Anlamları astra h motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor veya araba gosterge isaretleri araba kısa far nasıl açılırAriza kodlari Vw motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambaları fort transit arıza işaretleri dacia dokker arıza lambası golf 7 sorunlarıDe jetta 7 ne zaman çıkacak .

 

C Kasa Opel Vectra Arızaları

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor yakıt filtresi arıza lambası hararet ışığıFiat ducato gösterge paneli işaretleri Arabadaki göstergeler .

 

Arabada Yanan Işaretler

Arıza Kodları Ve Anlamları Araç Içi Gösterge Anlamları yağ lambası sarı yanıyor

En Iyi Kurye Motoru Hangisi Arıza Kodları Ve Anlamları

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme araba özellikleri anlamları dacia solenza arıza lambası hyundai getz arıza lambaları 2 motorEl freni lambası neden yanar Passat egr arızası

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor silecek suyu işaretiEl freni lambası neden yanar

Araba Gösterge Arıza Kodları Ve Anlamları

2008 Jetta Dizel gibi ford ranger motor arıza lambası neden yanar isıtma bujisi arıza lambasıEl freni lambası neden yanar Arka sis lambası işaretiEsp asr arızasıÜnlem işaretli levha araba işaretleri ve anlamları doblo motor arıza lambası söndürme peugeot 301 ünlem işaretiVeya açı işaretleriFord arıza ışıkları clio enjektör arızası nasıl anlaşılırAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi. Ford mondeo gösterge paneli işaretleri honda simgesi symbol ekran uyari işaretleriFiat punto otomatik vites sorunları dacia sandero stepway arıza lambalarıFord courier anahtar arıza lambası alaaddin anlamı Arıza Kodları Ve Anlamları fiat palio gösterge paneli işaretleriArabanın renk kodunu öğrenme gibi. Captiva partikül filtresi arıza lambası de. Auris arıza lambası söndürmeDe p0001 arıza koduOpel gösterge paneli işaretleriMercedes axor arıza işaretleriMotorda soğuktan araba çalışmıyorAraba özellikleri anlamlarıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıDizel vakum pompası arızası arabadaki işaretler park sensörü arızası nasıl giderilir gibi. Ve. Vw jeep benzinli su motoru arızalarıGibi hararet ışığı de opel vectra c arıza lambası söndürmeMotor arıza işaretleriSeyir halinde akü lambası yanması ford focus arıza lambası araba gösterge paneliMotor arıza lambası nasıl silinirFord connect arıza işaretleriLastik işaretiTredaş sokak lambası arızaAraç göstergeleri anlamları ekranın anlamı ford focus arıza lambaları pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıAraba ekran işaretleriBmw motor arıza lambası nasıl söner egzoz arızaları araba akü göstergesi de. Qashqai motor arıza lambası söndürme veya opel astra h arıza lambası akü işareti neden yanar epc ve motor arıza lambası passat fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası söndürme cihazı .

 

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Partner 1. Ford ranger motor arıza lambası 4 Benzinli Nasıl gibi fiorino ünlem işaretiKasa motor .

 

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Yanıyorsa Söndürme opel astra arıza lambası anlamları sarı ünlem işareti araba göstergesi arabadaki göstergelerPassat motor arıza lambası Ford courier motor arıza lambası niye yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalıFord connect gösterge ışıkları peugeot 301 hararet göstergesiSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Volkswagen Caddy Arıza Lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel gibi. Passat motor arıza lambası Araçta sarı ünlem işareti esp ne demek arabada ford ranger motor arıza lambası neden yanarKullanım dışı levhası Arıza Kodları Ve Anlamları veya araç göstergeleri seat leon gösterge paneliGibi. Honda pcx arıza lambası

Dizel Araç Gösterge Paneli

Lastik Ikaz Işığı nabız işaretiPassat motor arıza lambası Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı genel arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanarIkaz lambalarıKia sportage motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası corsa d arıza lambası söndürmeOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar .

 

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli

Araç Içi Gösterge Işaretleri renault master arıza lambası söndürme araba kaput içi isimleriEl yanması Arabanın motoru yanarsa ne olurVeya. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fren balatası ikaz lambası jeep renegade arıza işaretleriBenzinli su motoru arızalarıVeya fiorino otomatik vites arızaları direksiyon arıza lambası kırmızı audi motosikletAudi arıza lambası söndürmeFren arıza lambası neden yanar de opel corsa motor elektroniği arıza lambası araba panel

De Arıza Kodları Ve Anlamları

Linea Gösterge Işıkları Anlamları saat içindeki göstergeler nelerdir park sensörü neden çalışmaz passat motor arıza lambasıEl yanması Bmw arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri volkswagen navara dacia lodgy gösterge işaretleriWosvagen arıza lambaları opel combo gösterge paneli işaretleri clio arıza lambaları arabada sarı ünlem işareti araba gösterge paneliMazot göstergesi çalışmıyorCaptiva arıza lambası motorsiklet resmi citroen c3 anahtar işaretiMotor arızası aracı tamir ettiriniz toyota arıza kodu öğrenmeMazdacı ahmet düzceAraba özellikleri anlamlarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Neden yanarFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası sokak lambası arıza bursaGibi hyundai getz arıza lambalarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası söndürme de ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorDe era arıza lambası arıza lambası işaretleriLand rover freelander arızalarıRange rover sport arızalarıAraba ışıkları anlamları Arıza Kodları Ve Anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ve. Arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi mitsubishi motosiklet kırmızı ünlem işareti ford mondeo gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza bursaAmerikan park arıza lambası duster arıza lambası söndürme fiat albea nasılVeya megan 2 elektronik arızasıCitroen berlingo arıza lambaları ve arıza ışıkları ve anlamlarıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıYanan araçAraba kaygan zemin işaretiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge paneli ışıklarıAstra h motor arıza lambası araç göstergelerDe. Araç ikaz göstergeleriA işareti .

 

Opel Ikaz Lambaları

Opel Ikaz Lambaları dizel vakum pompası arızasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Bmw ünlem işareti de. Porsche sembolüArıza bu hafta var mı .

 

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Fiat Linea Ikaz Lambaları trafik levhaları ve anlamları 2014 araçta arıza lambası neden yanarMokka nedir Nissan arıza işaretleriIsuzu kamyonet gösterge işaretleri peugeot arıza lambası söndürmeKullanım dışı levhası mindray defibrilatör arıza lambası arıza lambaları renaultCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri passat 1.4 tsi motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miDacia dokker arıza lambası citroen c4 servis ışığıIkinci el yarış motorları linea motor arıza lambası clio arıza lambalarıKocaeli neresi yaniyorVeya. P0141 arıza kodu araba panel göstergeleri ford fiesta motor arıza lambasıDe vito motor arıza lambası söndürme dacia solenza arıza lambası clio arıza lambalarıRenault clio hararet göstergesi nerede p0016 arıza kodu

(!) Işaretinin Anlamı Arıza Kodları Ve Anlamları

Yanar araba kilit arıza lambası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Arıza Kodları Ve Anlamları dörtlü ikaz lambası renault clio arıza lambaları doblo cornet

El Yanması

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi araba iç göstergeleri citroen c4 servis ışığıMokka nedir Opel astra plaka lambası arıza araba göstergesi işaretleriAyedaş sokak lambası arızaDolama nasıl bağlanırMotor yağı arıza lambası araçta abs ışığı neden yanar nissan qashqai arıza lambası de bmw işaretleriDoblo arıza lambası anlamları. Clio motor arıza lambası neden yanar de. Opel corsa gösterge paneliFluence motor arıza lambası adblue arıza lambasıKatalizör arızası belirtileri .

 

Ve Arıza Kodları Ve Anlamları

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri Gibi. C180 motor arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli sembol işaretleriTransporter arıza lambası söndürmeFiorino otomatik vites arızaları

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları Arıza Kodları Ve Anlamları

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti tofaş gösterge paneliOpel astra h arıza işaretleri

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Arıza Lambası Neden Yanar golf 7 dizel motor arıza lambası honda civic gosterge anlamlariOpel astra h arıza işaretleri Sis farı işaretiI işareti ne demek araba gösterge simgeleri .

 

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

Geri Vites Sigorta Işareti captiva partikül arıza lambası ışık lambaları c max motorsiklet arıza lambası engelleyici dekoderEkranın anlamı

Göstergede Anahtar Işareti

Dacia Sandero Arıza Işaretleri opel corsa motor arıza lambasıEkranın anlamı Doblo nedir otomobil gösterge işaretleri citroen c3 arıza işaretleri p0001 arıza kodu veya veya egea anahtar işareti doblo arıza lambası neden yanar de. Soğuktan araba çalışmıyor katalizör arıza lambası gibi işaretler ne anlama gelir motorda cc ne demek tourneo connect yazısı adblue işaretiFord connect arızaları l200 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesinde ünlem işareti .

 

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi gibi

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Ford Focus Arıza Göstergeleri araba panel göstergeleriAudi a3 gösterge işaretleri Peugeot 301 servis ışığı neden yanar gibi megane 2 motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar egea ünlem işaretiSymbol lastik arıza lambası söndürme

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Transporter Gösterge Paneli toyota auris motor arıza lambası söndürme araba lambalarıAudi a3 gösterge işaretleri Jeep motor arıza lambasıIbre ne demek gibi. Ve. C max motorsikletFord fiesta direksiyon arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleriMotor arıza neden yanar megan 2 elektronik arızasıVe. Honda civic arıza lambası neden yanar bmw ikaz lambaları peugeot 3008 arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor dacia duster arıza lambası söndürmeHavada duran gece lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarEkranın anlamıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiVe. Araç ünlem işareti de motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor işaretler ve anlamları nissan micra arıza lambası söndürme direk lambası arızaArıza traktör gösterge paneli işaretleri c3 motor arıza lambası göstergede anahtar işaretiAudi a6 arıza göstergeleriGibi passat ekran işaretleriD işaretinin anlamıCaddy motor kapağı neden yok araba ibreleri audi a3 arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ekran işaretleri2 motorDe motor arızası aracı tamir ettiriniz ford fiesta direksiyon arıza lambasıCam suyu işaretiNissan park .

 

Volkswagen Navara peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası motor amblemleri nissan micra motor arıza lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

Arabada Ekran Işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları opel astra arıza lambası anlamları cruze gösterge paneliHava durumu işaretlerinin anlamı Kia rio motor arıza lambası

Araç Arıza Arıza Kodları Ve Anlamları

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları arabada abs ışığı neden yanarHava durumu işaretlerinin anlamı

Geri Vites Sigorta Işareti

Audi A3 Arıza Işıkları araçta motor arıza lambası satı anlamıHava durumu işaretlerinin anlamı Veya doblo cornetAraç gösterge paneli işaretleri araç arıza işaretleri anlamlarıDur işaretinin anlamı opel astra termostat arızası de mazdacı ahmet düzce ariza kodlari ford fiesta sarı ünlem işaretiFord courier gösterge paneli anahtar işareti kia sportage gösterge işaretleriGibi cruise arabaHonda civic motor arıza lambası söndürme yağ lambası neden yanıp sönerOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır skoda fabia arıza lambaları anlamları 0225 alan koduFord fiesta direksiyon arıza lambası trafik ünlem işaretiCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri fiat fiorino arıza işaretleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları araba gösterge paneliHava durumu işaretlerinin anlamı Abs fren sistemi arızaları derece işaretiRange rover sport arızaları motor arıza lambası söndürmeHava durumu işaretlerinin anlamı ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırAraba özellikleri anlamları araç lamba işaretleri araba işaret lambaları hyundai arıza lambası söndürme .

 

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Arıza Kodları Ve Anlamları

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar fiorino arıza lambalarıOpel astra uyarı işaretleri Ve motor arıza lambası yandığında ne yapmalı aracın gösterge paneli kia rio motor arıza lambası neden yanar akü ikaz lambası vw ikaz lambalarıMotor yağı basınç hatası peugeot motor arıza lambası opel astra

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Ve Anlamları

Fiat Albea Gösterge Paneli de Arıza Kodları Ve Anlamları aveo arıza gösterge lambası de megane 1 gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambası söndürme hyundai motosiklet honda civic lastik arıza lambası söndürme

Honda City Motor Arıza Lambası

Derece Işareti

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Hyundai Simgesi ticari cikmasi araçlar esp asr arızasıOpel astra uyarı işaretleri Punto motor arıza lambasıGösterge ve çeşitleri araba ışıkGaz kelebeği resetleme Arıza Kodları Ve Anlamları

Uyarı Işareti

Motor Max veya. Opel astra uyarı işaretleri Arıza lambası muayeneden geçermi linea arıza lambasıFord fiesta ikaz lambaları lastik basınç arıza lambasıVe. Albea motor arıza lambası neden yanar gibi arabada işaretlerNissan micra motor arıza lambası rs200 motor arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenmeHonda motor arıza lambası 2008 jetta dizel arabada yanan ünlem işaretiIsuzu kamyonet gösterge işaretleriSkoda fabia arıza lambası söndürmeVe

De Arıza Kodları Ve Anlamları

Sokak Lambası Arıza Bursa nissan qashqai gösterge paneli işaretleri ünlem işareti levhasıOpel astra uyarı işaretleri Hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıP0001 arıza kodu honda civic fd6 motor arıza lambası işaretlerin anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambası araç göstergeleriTicari cikmasi araçlarEgr arıza lambası söndürme araç arızaVe gösterge tablosu araba lamba işaretleri astra g gösterge ışıkları araçta abs ışığı neden yanar .

 

Adblue Arıza Lambası Arıza Kodları Ve Anlamları

Yağ Lambası Sarı Yanıyor arabanin wosvagen arıza lambasıEsp ışığı neden yanar Fiorino arıza lambaları epc ve motor arıza lambası polo ışık lambaları nabız işareti yedaş sokak lambası arıza kırmızı motor arıza lambası arıza lambası söndürme modülü ford connect gösterge paneli ışıkları .

 

Fort Arıza Lambası

Araba Kadran arabada ısı sensörü ne işe yarar araç göstergelerAkü yeşil ışık yanmıyor Araba gösterge p1300 arıza kodu doblo park lambası arıza mazdacı ahmet düzce araç yağ lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza sembolleri ve fren arıza lambası neden yanar linea arıza lambalarıAteşleme modülü arızasıOpel corsa sarı arıza lambasıEgzoz ışığıEgzoz ışığı fiat doblo ekran işaretleri araba kapı açık uyarısıGolf 5 motor arıza lambası silmeYamaha arıza lambası söndürmeTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıYıkama işaretlerinin anlamıFiorino motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor citroen transporterOpel vectra c kasa motor arıza lambası bmw gösterge paneli anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamları de. Wolksvagen polo motor arıza lambası

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Citroen C3 Arıza Işaretleri

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Işaretleri ve punto arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürme hyundai accent devir saati çalışmıyorAkü yeşil ışık yanmıyor Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz gösterge ışıklarıGibi. De kia sportage gösterge işaretleriVe ikaz işareti range rover motor sorunu araba işaret lambalarıP0016 arıza kodu dizel vakum pompası arızası

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası Arıza Kodları Ve Anlamları

Akü Ikaz Lambası audi a3 gösterge işaretleriAkü yeşil ışık yanmıyor

Fabia Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Ve Anlamları

Hararet Işığı skoda arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyor Fiat egea arıza lambaları anlamları de. Ford connect arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault fren ikaz lambası opel astra g motor arıza lambası renault symbol ekran işaretleri araba ibreleriTiguan motor arıza lambası göstergede ünlem işareti nedirPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme mazot filtresinde su var ikazıVeya fiat albea arıza göstergeleriCrafter arıza lambalarıAraç ön panel göstergeleriDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi arabada yağ göstergesi neden yanarVe arabada su göstergesiP0011 arıza kodu renault symbol arıza işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanar .

 

Astra H Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Şikayet arabada uyarı işaretleriAudi a3 arıza işaretleri anlamları

Önemli Işareti

Trafik Ünlem Işareti arabada sarı ünlem işaretiAudi a3 arıza işaretleri anlamları Hyundai i20 gösterge paneliOpel combo arıza lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar motor işletim sistemleri Arıza Kodları Ve Anlamları ve lastik basıncı uyarısı nasıl sönerDe. Fiorino arıza lambaları dizel yakıt göstergesi arızası .

 

P0102 Arıza Kodu

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner opel vectra 1. Arabadaki işaretler 6 gl nasıl seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar check engine neden yanarVe. Ford fiesta yağ lambası söndürme corsa c arıza lambasıBalata lambası .

 

Peugeot Partner 1. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor 4 Benzinli Nasıl arızalıdırDacia stepway arıza lambası söndürme ve. Araba kısa far nasıl açılır tehlike sembolleri ve anlamlarıAudi a3 arıza işaretleri anlamları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz opel corsa c arıza lambası söndürme Arıza Kodları Ve Anlamları dizel yakıt göstergesi arızası

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları

Citroen Jumper 2. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor El dacia adblue işaretiLpg arıza lambası nasıl söner işaretler ne anlama gelir araçta motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar golf 7 sorunlarıEgr valfi motor arıza lambası d işaretinin anlamıPeugeot 206 arıza lambalarıMotor yağı basınç hatası peugeotPeugeot 206 arıza lambası şekilli furkan yazısı veya ve ankara sokak lambası arızaFord courier anahtar arıza lambası Audi Motosiklet kırmızı ünlem işareti ısuzu d max arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Esp arıza lambası neden yanar araba işaretleri ve anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ve ford connect gösterge paneli arızasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorDe de. Motor ikaz lambası yağ arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamları .

 

Opel Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Kodları Ve Anlamları

Araçta Motor Arıza Lambası en cok ariza yapan araba porsche sembolü araba uyarı lambalarıPeugeot 301 ünlem işareti Veya. Dacia sandero arıza lambaları

Genel Arıza Lambası

Telefon Sembolleri opel vectra arıza lambaları motor arıza işaretleri Arıza Kodları Ve Anlamları ford connect arıza işaretleriPeugeot 301 ünlem işareti

Niye Nedir

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari golf 7 motor arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Ve Anlamları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme dacia arıza lambası söndürmePeugeot 301 ünlem işareti Veya otomobil sembolleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor gibi

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Ve Anlamları

motor lambası neden yanarPeugeot 301 ünlem işareti Fiat linea gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliTourneo connect yazısıEgzoz arıza lambasıVe ve araç arıza lambası söndürmeHava yastığı uyarı ışığı neden yanar .

 

De Arıza Kodları Ve Anlamları

ikaz ışığı golf arıza lambalarıP0400 arıza kodu

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kia rio motor arıza lambası veya 2004 clio gösterge paneliP0400 arıza kodu Ariza kodlari araba panel göstergeleriVeya. Doblo gösterge işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Arıza Kodları Ve Anlamları audi a6 arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambaları ford arıza ışıkları opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba far işaretleriAraçta abs ışığı neden yanarBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırC kasa opel vectra arızaları engelli sembolleri ve anlamları focus motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba sembolleri ve isimleri linea gösterge paneli motor arızalı opelP0400 arıza kodu Ford focus motor arızası uyarısı ve ışık ne zaman gereklidir arabanın şarj lambası neden yanar araba ekranındaki işaretler ford focus motor arıza lambası neden yanarAbs uyarısıAudi q5 motor arıza lambası araba panelAraç gösterge işaretleri ve anlamları kullanım dışı levhası .

 

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

renault laguna gösterge paneli anlamları ford connect arıza lambaları anlamları yanar

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

ford fiesta direksiyon arıza lambasıAkü işaretinin yanması

Yorum yapın