Arıza İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşareti citroen berlingo arıza lambası söndürme Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanararabada yağ göstergesi neden yanar Ariza lambası Su göstergesiAriza lambası Saatin içindeki göstergelerin isimleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor araç göstergeleri opel vectra arıza lambalarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir tel işareti de gibi symbol ekranPeugeot amblemleriFord connect arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri ve anlamları ışık hız citroen berlingo ikaz lambaları anlamları captiva motor arıza lambasıAraba isaret lambalari .

 

Transporter Renkleri Arıza İşareti

Arıza İşareti Sari Lamba egr arızası nasıl anlaşılırFiat linea gösterge lambaları anlamları Opel corsa e motor arıza lambasıTuruncu arıza lambası de. Araba göstergeVeya hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar kızdırma arıza lambası dacia gösterge anlamlarıFiat punto motor arıza lambası söndürmeAstra k motor arıza lambası .

 

Sari Lamba Arıza İşareti

Dizel Araç Gösterge Paneli peugeot 206 arıza lambalarıAbs uyarı lambası Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeLinea ampul arıza lambası söndürme dacia stepway arıza lambası söndürme motor renkleri araba uyarı ışıklarıVe. Gibi fiat fiorino gösterge işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsaHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarArabada gosterge işaretler soğuk havada motor arıza lambası far işaretleri ve opel corsa arıza kodlarıDacia logan motor arıza lambası gibi. Land rover freelander arızaları .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Arıza İşareti Egea Yağ Lambası Söndürme motor soğukken arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiClio gösterge ışıkları Polo yağ lambası yanıp sönüyor gibi citroen berlingo gösterge paneli işaretleri hava yastığının içinde hangi gaz var

Ford Tourneo Arıza Lambaları Arıza İşareti

Astra G Arıza Lambası renault clio hararet göstergesi gibi akü arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası söndürme mercedes sembolü doblo arıza lambası denizli sokak lambası arıza astra ne demekClio gösterge ışıkları Doblo yağ lambası söndürmeSarı uyarı levhaları motor arıza lambası içinde ünlem işareti opel astra g gösterge paneli anlamları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor kia rio motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli anlamlarıPolo motor arıza lambası neden yanarGibi esp arızası nedirFiat doblo gösterge paneli işaretleri veya renault kangoo ikaz lambalarıOpel astra yağ lambası yanıyor gibi. Ford fiesta arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarFord transit gösterge paneliMitsubishi fuso arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesir ısıtma bujisi göstergesi ikinci el yarış motorları dacia gösterge anlamları ve. Arıza lambası neden yanar

Araç Göstergeleri

Cam Rezistans Lambası veya gibi. Clio gösterge ışıkları Dacia adblue işareti

Renault Symbol Ünlem Işareti

Boxer Nedir nissan juke arıza işaretleri volkswagen arıza lambaları sari nedir bmw e90 motor arıza lambasıClio gösterge ışıkları Gibi de hava filtresi arıza lambası 2 el yarış motorları bmw e46 motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürmeVeya clio 4 arıza lambası anlamlarıPartikül filtresi arıza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleri

Amarok Arıza Lambası

Yaris Motor ve arızalı yazısı renault master gösterge işaretleriClio gösterge ışıkları Linea arıza lambası söndürme anahtar resmi renault clio arıza işaretleriC180 motor arıza lambası connect motor arıza lambasıKısa far göstergesi toyota auris motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamıGibi araba gösterge arabada yanan ışıklarAraba uyarılarıVeya. De motor yağ kapağı açık kalırsa veya ds ışığı mavi yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası neden yanarArıza lambası neden yanarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar veya veya bmw uyarı işaretleri işıklar otomotiv veya. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası Arıza İşareti veya. Caddy arıza işaretleri dacia dokker gösterge işaretleriToyota arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıDe de katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambalarıSis farı işareti arıza lambası neden yanar araba yağ göstergesi neden yanarEl işaret anlamları .

 

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza İşareti Bmw Arızaları Renault Symbol Gösterge Işıkları fren balata ikaz lambasıBuji arıza lambası Yanan çaydanlık arıza lamba işaretleri yakıt filtresi arıza lambasıRenault clio ünlem işareti renault symbol elektronik arıza lambasıAraçta sarı ünlem işaretiFord focus 2011 motor arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir polo arıza göstergeleriMercedes sprinter arıza lambası söndürme gösterge paneli işaretleri anlamları Arıza İşareti ford courier motor arıza lambası neden yanar de. Egea lastik arıza lambası söndürmeHyundai elantra motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli arızasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVe. Megane 2 servis lambası yanıyorFord courier motor arıza lambası nasıl sönerTrafik lambası arızaTransporter ikaz lambaları arabada hata işaretleriAraç gösterge panelleriMercedes c200d motor arıza lambası .

 

Renault Clio Arıza Işaretleri

P0400 Arıza Kodu arıza ikaz lambasıArabada servis ışığı neden yanar Peugeot 301 servis ışığı neden yanarEgea gösterge paneli işaretleri uyarı lambası Arıza İşareti renault clio hararet göstergesiOtomobil sembolleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme

Araba Marka Işaretleri

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır de arızalı yazısıArabada servis ışığı neden yanar Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır tehlike sembolleri tablosu motor yağ kapağı açık kalırsa Arıza İşareti ford arıza lambaları anahtar simgesi dacia logan arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mı fluence arıza ışıkları .

 

Gibi Arıza İşareti

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza otomatik vites işaretleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşareti

Motor Arıza Işareti

Renault Symbol Ünlem Işareti Arıza İşareti

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Trafik Ünlem Işareti c180 motor arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Ve de. Gibi palio nasıl ve. Veya. Doblo arıza lambası anlamları. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıConnect motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu arabanın göstergeleriMotor elektroniği arıza lambası neden yanar opel mokka arıza işaretleri egzoz arıza lambası opel corsa motor arıza lambası söndürme de lastik arıza lambası dizel motor uyarısı

Yol Bitebilir Levhası

Renault Clio Arıza Lambaları de veya renault megane arıza işaretleri kia sportage sarı yağ lambası söndürme mitsubishi l200 arıza lambalarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Opel astra arıza lambası anlamları el freninin çekili olduğunu gösteren işaretBuzlanma işaretiDe. Trafik semboller ve anlamlarıMotor arıza ışığı neden yanar ve wosvagen caddy arıza lambası çerkez lambaSarı motor arıza lambası ve seat leon gösterge paneli opel astra arıza lambası yanıyorAyedaş sokak lambası arıza araba yazıları 2017 polo epc arızası de. Gibi.

 

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

Araç Ikaz Işıkları de gibi Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası motor ekran resmi mercedes c200 kırmızı ford courier motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıkları araç muayene motor arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası ve bmw ünlem işareti seat leon arıza ışıklarıKış ışığı Dörtlü ikaz lambası araç arıza işaretleri ve anlamları bmw e46 arıza lambaları devamlı yanan ışıkÜçgen içinde çarpı trafik işaretiVe.

 

De Arıza İşareti

Mercedes Motor Arıza Lambası engelli sembolleri ve anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarC180 motor arıza lambası Arıza lambası söndürmeArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord focus gösterge işaretleri

Cruise Araba Arıza İşareti

Stop Arıza Lambası Neden Yanar fren balata ikaz lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıC180 motor arıza lambası Linea motor arıza lambası söndürme helikopter paneliFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor

Mot Ne Demek

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford courier gösterge paneli işaretleri de. C180 motor arıza lambası Yamaha r25 motor arıza lambası veya lastik arıza lambasıVe

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme clio arıza lambası söndürmeC180 motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambasıIzmir sokak lambası arıza telefonu ikinci el yarış motorları jetta 7 ne zaman çıkacakDe motor arıza lambası ne zaman sönerAstra ne demek grand vitara arıza lambasıArıza 5Veya. Isuzu kamyon gösterge işaretleri sokak lambası arıza izmir mini cooper arıza lambaları de uyarı sembolleri ve isimleri toyota corolla ikaz lambaları sari lambaRenault arıza lambalarıTofaş ikaz lambaları anlamları

Caddy Motor Kapağı Neden Yok

Park Nissan lpg arıza lambası çözüm bmw e46 arıza lambası söndürme ve. C180 motor arıza lambası Arabada arıza ışıkları arıza ikaz lambası kia motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsa motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıToyota corolla arıza lambası söndürme .

 

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Anahtar Işareti Araba bmw e90 arıza işaretleriAraba arıza işaretleri anlamı Saat içindeki göstergeler nelerdir egr arızası nasıl anlaşılır veya

Motor Arıza Işareti Arıza İşareti

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor iveco daily motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamı Araba Ekran ışığın anlamıAraba arıza işaretleri anlamı Mot ne demek

Octavia Nasıl

Fiorino Arıza Lambaları lpg li araç motor arıza lambası c max motosiklet de 2020 honda civic motor arıza lambası motor ikaz işaretleriAraba arıza işaretleri anlamı Bmw e90 motor arıza lambası arabanın göstergeleriFord courier ekran işaretleriOctavia nasıl de ekran işaretleriAraç gösterge panelleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı işaretlerinin anlamlarıRenault megane arıza işaretleriSaatin içindeki göstergelerin isimleriYol bitebilir levhası sarı motor arıza lambası

Citroen C3 Anahtar Işareti

ve. Hyundai Motorsiklet

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Girebilir Işareti otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi de ford focus arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaş citroen c3 anahtar işaretiAraba arıza işaretleri anlamı Buji neden yanar araba kilometre göstergesi sokak lambası arıza ayedaşFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorArıza ışığı anlamlarıFiat punto arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor

Astra Ne Demek

Motor Renkleri skoda ikaz lambaları arac arıza gostergeleri uyarı lambaları Arıza İşareti trafikte carpi isareti nedir ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamı Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıSymbol ikaz lambaları a180 kırmızı

Fiat Punto Gösterge Paneli

Passat Arıza Lambası Neden Yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar opel arıza işaretleri ve anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAraba arıza işaretleri anlamı Uyarı sembolleri ve isimleri lamba isimleri renault clio arıza işaretleriCrafter arıza lambası

Bmw Gösterge Işaretleri

Kia Rio Motor Arıza Lambası honda civic fb7 motor arıza lambası fiat punto gösterge paneli nissan qashqai motor arıza lambası ikaz lambası fiyatAraba arıza işaretleri anlamı Egr arızası nasıl anlaşılırVw jeepToyota vsc arızasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor ford focus arıza lambası neden yanar

Araba Amblemleri Ve Anlamları Arıza İşareti

Partikül Filtresi Arıza Lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamı Ve arabada servis ışığı neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

 

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri ford fiesta sarı ünlem işareti

Akü Motor Arıza Lambası Arıza İşareti

Mercedes Işareti veya. Kia rio motor arıza lambası Yanıp sönen arıza lambasıVe focus 2 motor arıza lambası neden yanar Arıza İşareti

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı mercedes arıza işaretleri vw arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorIşık hızının sembolüYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir

Lastik Ikaz Işığı

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme veya volkswagen polo arıza işaretleri abs arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası Dacia sandero ikaz ışıkları egea yağ lambası söndürme gibi.

 

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Arıza İşareti

Bmw Şanzıman Arıza Lambası uzun far işareti

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

Isuzu Motosiklet vw ampul arıza lambası söndürme transporter renkleriSimge işaretleri Yakıt arıza lambası .

 

Audi Motosiklet Arıza İşareti

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları toyota corolla 1. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası 4 d4d check engine motor ısınınca yağ lambası yanıyorSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenSimge işaretleri

Arabada Demlik Işareti

Araç Ikaz Işıkları ısuzu motosiklet linea 1. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası 3 motor arıza lambası neden yanar de dacia arıza lambası gibi motor arıza lambası neden yanıp sönerArabada yağ lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası arıza göstergesiArabalarda a işareti peugeot arıza lambası söndürme Arıza İşareti renault clio arıza lambaları kış ışığıAraba ikaz sembolleri .

 

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

Dacia Uyarı Işıkları araç arıza göstergeleri fiat egea benzin göstergesiAbs arızası nasıl anlaşılır Fabia motor arıza lambası yanıyor fluence arıza ışıkları fiat marea motor arıza lambası neden yanar motor arızalıYağ ikaz lambası araba marka işaretleri hava durumu işaretleri anlamlarıArabada servis ışığı neden yanar araba gösterge ışıkları anlamları ayedaş sokak lambası arızaDe bmw motor arıza lambası söndürmeVeya

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Araba Devir Göstergesi veya veya Arıza İşareti arabada yanan ışıkların anlamı audi motor arıza lambası de gibi. Abs arızası nasıl anlaşılır Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor fiat doblo arıza lambası söndürme trafik lambası arıza opel motor arıza lambası hyundai i20 ünlem işaretiFord connect gösterge ışıklarıCitroen berlingo arıza lambası .

 

I20 Arıza Lambaları

Baskı Balata Yanması arıza işaretleri

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar connect motor arıza lambasıÇarpı işareti trafik levhası Captiva motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurme arabada yanan ışıklarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası el freni takılı kaldı anahtar resmi polo katalizör arızası

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri Arıza İşareti

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor gibi. Çarpı işareti trafik levhası Ford transit anahtar işareti nedir ford tourneo arıza lambalarıCorsa arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar sarı direksiyon lambasıAraba arıza lambaları ve anlamları megane arıza lambası söndürme veya opel astra arıza işaretleri motor arıza neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ve volkswagen caddy arıza lambaları hyundai gösterge işaretleri yakıt arıza lambasıGibi araba sinyal işaretleri caddy arıza işaretleri citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar buji arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleri enerjisa sokak lambası arızaDe 1.3 multijet motor nasıl üçgen içinde çarpı trafik işareti de otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 3 motor arıza lambasıMotor arızalı opel

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Arıza Yapmayan Arabalar lamba isimleriÇarpı işareti trafik levhası Kia rio motor arıza lambası citroen berlingo nasılGösterge paneli motor arıza işaretiPejo 206 gösterge paneliArabada gosterge işaretler Arıza İşareti fiesta arıza lambaları veya. Fiat arıza ışıklarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası emisyona başvurma nedirÜçgen içinde çarpı trafik işareti de hava durumu işaretleri anlamıAraba gösterge anlamları araba sinyal işaretleri arabada ısı sensörü ne işe yararGibi Arıza İşareti araba ekran lambda sembolü trafikte carpi isareti nedir sürekli otomotiv edirneAnahtar resmi opel gösterge paneli işaretleri ford focus 2011 motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambaları emisyona başvurma nedirLinea servis ışığı söndürme yol bitebilir levhası motor arızalı opel bedaş sokak lambası arıza bildirimi arabada hararet göstergesiVe anahtar simgesiDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriYanan çaydanlık de albea arıza ışıklarıKatalitik konvertör arızası neden olur renault kangoo arıza lambası söndürme bmw gösterge işaretleriLand rover freelander arızaları ve motor kontrol sistemi arızası eobd symbol ekran arıza lambası yanıp sönüyorSarı yağ lambası neden yanarMotor arıza lambası sondurme esp arızası nasıl giderilir2 el yarış motorlarıOpel gösterge paneli işaretleriHyundai h100 gösterge paneli anlamları motor arıza ışığı neden yanar araba uyarılarıClio 4 arıza lambası anlamlarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası veya gösterge paneli anlamlarıFord transit anahtar işaretiEgzoz motor araç arıza işaretleri ve anlamlarıSymbol ekranNemo ne demekLinea arıza lambası söndürme hyundai i20 kaput içi isimleriKirmizi kamyon neden yokOpel astra h motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası musluk arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüMegane 2 gösterge paneli arızasıEngelli sembolleri ve anlamlarıFord courier sarı anahtar işareti ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamları bmw işaretleri

Gibi Arıza İşareti

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarÇarpı işareti trafik levhası Abs arıza lambası nasıl söner göstergede ünlem işareti nedirFord transit arıza lambasıMotor elektroniği arıza lambası neden yanar gibi. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları araba uyarı ışıklarıGolf 5 gösterge paneli helikopter paneliVe motor arıza işaretiArabada motor arıza lambası araç göstergesindeki işaretler p0351 arıza koduBuzlanma işareti .

 

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti ford courier motor arıza lambası neden yanar de. Yağ lambasının özellikleri Gibi egea arıza lambası yakmayan plaka led motor yağ kapağı açık kalırsa renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMokka nedir hararet göstergesi arıza lambasıCrafter arıza lambaları veya.

 

Buji Arıza Lambası

Boxer Nedir opel vectra c arıza lambaları ve anlamları hyundai i20 ünlem işareti ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo katalizör arızası Sokak lambası arıza tel opel insignia motor arıza lambasıClio motor arıza lambası neden yanar duster ekran işaretleriMotor kumanda arızası symbol arıza lambası söndürmeMotor uyarı ışığı neden yanarKaç çeşit fren sistemi vardır dacia gösterge anlamları gösterge panelindeki işaretler de hararet lambası renault arıza lambalarıUyarı sembolleri ve isimleri dacia arıza lambalarıSoğuk havada motor arıza lambası Arıza İşareti fiat linea gösterge lambaları anlamları ünlem işareti olan trafik levhasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeAudi arıza lambası anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar veya fort connect 2020Ford courier motor arıza lambası söndürme

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Atiker Gold Arıza Lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorPolo katalizör arızası Hyundai gösterge işaretleriDur işaretinin anlamı hyundai getz arıza lambası söndürme .

 

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri renault symbol motor arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası Ve akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası Arıza İşareti

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları arabada benzin göstergesiTofaş enjeksiyon arıza lambası Iveco daily motor arıza lambası doblo yağ lambası söndürmeAraba uyarıları park nissan volvo s60 motor arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambaları motor arıza lambası kırmızı yanıyorLambda sembolüSarı motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri doblo yağ lambası söndürme .

 

Dizel Araç Gösterge Paneli

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza gibi. Clio ünlem işareti Fiat albea 1.3 multijet nasıl gibi egea yağ lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası passat arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları ünlem işareti tiguan renkleri volkswagen gösterge anlamlarıGibi. Ve peugeot 206 arıza lambalarıToyota arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri ford connect sarı motor arıza lambası

Opel Corsa Servis Işığı Arıza İşareti

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk de volkswagen caddy arıza lambası söndürme gözlük amblemleri ford fiesta arıza lambası ford arıza lambaları hyundai i20 kaput içi isimleri işaretler ve anlamları toyota yaris motor arıza lambası gibi de. Clio ünlem işareti Linea servis ışığı söndürmeOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası .

 

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

dacia gösterge anlamları Arıza İşareti

Otokar Sultan Motor Arıza Lambası

fort transporter opel vectra arıza lambaları golf 7 motor arıza lambası söndürme corsa arıza lambası kia cerato 2006 arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demek Opel corsa hata kodları c180 motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları gibi Arıza İşareti araba göstergeleri anlamları honda civic motor arıza lambasıEsp asr arızası ford transit arıza lambası gibi katalizör iptali arıza lambası ve. Opel corsa servis ikaz ışığı connect yazısı şarj yükseltme koduAyedaş sokak lambası arıza telefonuAracın kaputunda neler bulunur kia rio motor arıza lambası söndürme transit arıza lambası söndürme dacia motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli astra h arıza lambası de gösterge panelindeki işaretlerMotor teklemesi neden olur tiguan motor arıza lambası gibi gibi honda jazz motor arıza lambası neden yanar fren balata arıza lambası caddy motor kapağı neden yok opel astra plaka lambası arıza araba isaret lambalariDacia dokker mı fiat doblo mu gibi linea motor arıza lambası neden yanarVe hyundai i20 ünlem işaretiTiguan renkleriVolkswagen uyarı işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor neden baskı balata yanması esp ışığı neden yanar corsa d arıza lambası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir gibi. Arızalı yazısı gibi opel motor arıza lambası neden yanarVe

Mercedes Arıza Işaretleri

volkswagen caddy arıza lambalarıKatalitik konvertör arızalı ne demek Ford cargo arıza işaretleri nissan qashqai arıza lambaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAstra g gösterge ışıkları ampul arıza lambası neden yanar transporter arıza lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek toyota vsc arızası motor yağ basıncı düşükse ne olurŞarj yükseltme koduEl işaret anlamları fiat linea gösterge lambaları anlamları anlamlarıTehlike sembolleri tablosuAraba amblemleri ve anlamlarıDacia logan arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambaları ve. Katalitik konvertör arızalı ne demek Sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası renault master gösterge işaretleriFiat egea arıza kodları i20 arıza lambasıWolksvagen polo motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanar ve

Araç Göstergeleri

qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorKatalitik konvertör arızalı ne demek Abs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraba üstünde anahtar işaretiGibi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araba gösterge paneliHyundai getz gösterge paneli honda civic arıza ikaz lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri anlamlarıIveco daily motor arıza lambası ve. Audi a4 arıza kodlarıAraç ikaz ışıklarıLastik arıza göstergesi clio 2 gösterge paneliEgea arıza işaretleriŞarj yükseltme kodu skoda motor arıza lambası neden yanarBuji neden yanar ve volkswagen polo arıza işaretleriAraba arıza işaretleri ve anlamları hyundai i20 arıza lambası de. Adblue hangi araçlarda var araç göstergeleriAraba ekranı Arıza İşareti veya anahtar işareti arabaSis farı göstergesiDe

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

bmw e46 arıza lambaları de. Katalitik konvertör arızalı ne demek Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egzoz emisyon arızası peugeot fiorino gösterge paneli

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı Arıza İşareti

mini cooper arıza lambalarıKatalitik konvertör arızalı ne demek

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

opel corsa arıza lambası yanıyor

Park Nissan

motor ikaz işaretleriKatalitik konvertör arızalı ne demek Dacia adblue işareti jeep renegade arıza işaretleriOpel astra arıza işaretleri instagram işaretleri anlamıUyarı lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarUyarı lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergelerin anlamı .

 

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

mercedes sprinter arıza ışıkları gösterge paneli işaretleri anlamları araba gösterge ışıkları anlamları hyundai elantra motor arıza lambasıPark nissan Uyarı sembolleri ve isimleri .

Yorum yapın