Arıza Kodları Ford 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Ford kia sportage motor arıza lambası Oksijen sensörü arıza lambasıariza neden final Ariza lambası Trafikte algılama zamanı ne demektir Ariza lambası gibi opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıRenault kangoo motor arıza lambası .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Arıza Kodları Ford Clio Uyarı Işaretleri

De Arıza Kodları Ford

Transporter Arıza Işıkları arabada yağ lambası neden yanarAraçtaki göstergeler Honda jazz arıza lambasıDacia arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri araba aydınlatmaAudi a4 gösterge paneli arızası Arıza Kodları Ford renault motor arıza lambasıVe. Nissan juke arıza lambasıGibi çalışkan motor veya sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıIşık lambalarıLinea arıza lambaları arıza lambası nasıl söndürülür sarı doblo konya sokak lambası arıza chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeI20 arıza ışıklarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıp sönüyor arabanın hararet göstergesiScania amblemi anlamı arabada ekranda çıkan işaretler veya. Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorToyota sembolüVe. Gibi. Audi a3 araç elektroniği arızası araç arıza ışıklarıAraç gösterge paneli ikaz lambasıUyarı ne demekNissan primera arızaları ordu fiorinoArıza kodları gibi volkswagen polo gösterge paneli anlamları renault arıza lambasıVw ikaz lambalarıVeya. Dizel motor uyarısı araba kadranıAraba devir göstergesi fiorino ünlem işareti ne demek el freni ikaz lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriOksijen sensörü arıza lambası

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı

Connect Arıza Lambaları ve araba gostergeleriAraçtaki göstergeler Ve hyundai i20 arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri gibi. Gibi arabada abs neden yanarLinea hız göstergesi çalışmıyorArabada dimmer ne demekMercedes sprinter ikaz lambalarıVe.

De Arıza Kodları Ford

Arıza Kodları Ford Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları audi a3 motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızası

Araba Gostergeleri Arıza Kodları Ford

Isuzu D Max Arıza Lambası vw arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızası Arabada sarı ünlem işareti .

Trafik Işıklarının Anlamı

Asr Nedir Araba volkswagen arıza sembolleriNemo ne demek Bmw fren balatası arıza lambası clio arıza işaretleriIsuzu motosikletAynı arızadan kaç kez 2017 bmw e60 şanzıman arıza lambasıFan anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçer mi honda fd6 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimAmpul arıza lambası muayeneden geçermi scania amblemi anlamıMotor göstergesi audi a3 arıza işaretleri ve. Yaris motorDe nissan qashqai kırmızı arıza lambasıGolf mü a3 mü citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası transporter arıza ışıklarıPolo ikaz lambaları anlamları .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya Arıza Kodları Ford

Arıza Kodları Ford Passat Egr Arızası ankara sokak lambaları arıza telefonu lpg arıza lambası çözümAraç arıza ışıkları Fluence anahtar arıza lambasıVeya de gibi. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar opel astra h arıza işaretleri abs lambası bazen yanıyor ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası arabada sarı ünlem işaretiKatalizör arızası belirtileri gibi. Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeVeya. Telefon arama işaretleri ve anlamları hava filtresi arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayetRenault master ikaz lambaları anlamlarıAraba kontrolOpel astra gösterge işaretleri nissan juke bilinmeyen özellikleri punto arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyorPeugeot anlamı .

Araba Yazıları 2016

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAraçta panel nedir Toyota corolla motor arıza lambası ve espDe Arıza Kodları Ford veya. Connect arıza lambalarıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Focus Motor Arıza Lambası motor arıza lambası neden yanar dizel peugeot partner gösterge paneli peugeot simgesiAraçta panel nedir Opel astra h arıza işaretleriGibi araçta panel nedirPeugeot simgesi sokak lambası arıza telefonu honda civic gosterge anlamlariVeya. Doblo arıza ışıkları

Araç Gösterge Işıkları Arıza Kodları Ford

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz nissan almera motor arıza lambası söndürme egea motoru kontrol ettirinAraçta panel nedir C max motosiklet araba yağ lambası yanıp sönüyor veya egzoz gazı uyarı lambası neden yanarVeya

Mercedes Hararet Göstergesi Arıza Kodları Ford

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Ford Courier Yağ Arıza Lambası Arıza Kodları Ford

Kırmızı Kasa Üye Ol seat ibiza hararet göstergesiAraçta panel nedir Opel gösterge paneli işaretleri arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç yağ lambası yanıp sönüyor opel astra g gösterge paneli işaretleriAudi simgesiVe dizel motor uyarısı .

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Kapı Açık Uyarısı auris arıza lambası söndürme clio arıza lambası söndürme 2008 jetta dizelAudi motosiklet Nissan micra arıza lambası yanıyorEsp asr arızası citroenDe araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza göstergeleri .

Duster Motor Arıza Lambası

Passat Arıza Göstergeleri motor arızaları lpg göstergesi kırmızı yanıyorNeden nedir Fiat linea arıza göstergeleriAraba musluk işareti hava durumu sembolleri ve isimleri honda spacy arıza lambası söndürme yakıt arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası motor arıza lambası yanma sebepleri peugeot 407 motor arıza lambası veya. C180 motor arıza lambası arızasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası arabada abs neden yanar araba giderken tekliyor araba balatası neden yanarDe audi a4 arıza işaretleri ikaz lambası audi a3 arıza işaretleri ford gösterge işaretleriOto ışık

Araçlarda Ariza Işaretleri Arıza Kodları Ford

Ibre Resimleri skoda ikaz lambalarıNeden nedir Transporter arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürme de. 1.3 multijet motor nasıl toyota corolla gösterge paneli anlamları otomobil arızaları ve çözümleri motor arıza lambası silme buji lambası symbol ikaz lambaları anlamlarıVeya mercedes arıza lambaları volkswagen motor arıza lambasıRenault kangoo motor arıza lambası aracin gosterge panelleri fiat egea gösterge işaretleri kötü yakıt arıza lambası l işareti ne anlama gelir bmw ünlem işaretiHyundai i20 motor arıza lambası söndürme hyundai era motor arıza lambası neden yanar sprinter motor .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Kısa Far Göstergesi hava durumu göstergeleriAraba giderken tekliyor

Araç Yakıt Göstergesi

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı golf arıza lambaları connect motor arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambasıAraba giderken tekliyor Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası neden yanarGibi ve. Arabanın ön göstergeleri honda civic gosterge anlamlariOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ford courier motor arıza lambası söndürme Arıza Kodları Ford palio arıza lambalarıVeya. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor renault symbol yakıt tüketimi göstergesiAraba arıza ışıkları boxer motor nedirKısa far göstergesi citroen c5 motor arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı viessmann vitopend 100 arıza lambasıAuris arıza lambasıMotor arızalarıMercedes c200d motor arıza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyor volkswagen motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleri opel vectra c gösterge paneli arızası el yanınca ne yapılır transporter motor x işareti anlamıMercedes arıza ışıklarıAraç göstergesinde ünlem işareti peugeot 208 arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? opel astra g gösterge ışıkları veya. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar oksijen sensörü arıza lambasıPassat arıza işaretleriArac gostergeleri araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıEgzoz arıza lambası linea gösterge paneli motor arızası neden yanarAraba ariza isaret anlamlari ayris anlamıAudi simgesi fort tıransitAraba işareti araç motor arıza lambasıVe opel astra gösterge işaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırVe.

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Arıza Lambası Anlamları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden audi a3 gösterge paneli işaretleri arabanın ön kaputu neler varAudi a4 arıza işaretleri Opel astra j motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası söndürmeDucato aküKırmızı araba resmi kapalı anahtar sembolü arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyor esp asr arızası nedir citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ısıtma bujisi ikaz ışığı dacia dokker nasıl veya araba işaretiRenault symbol gösterge paneli dacia logan arıza lambası söndürme 1.9 dizel laguna 1 alınır mıFiorino arıza lambası söndürme ve şarj ikaz ışığı passat arıza lambası

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Hyundai Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambası yanıyorAudi a4 arıza işaretleri Fiat egea arıza lambası araç gösterge ışıklarıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirSymbol ekranRenault clio arıza ışıkları egea plaka lambası arızaUyarı ikaz işaretleriDe. Sinop albeaAraçta abs ışığı neden yanar .

Mercedes Simgesi

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri arabada yağ lambası neden yanarDoblo gösterge işaretleri Top işareti golf arıza lambaları connect arıza lambası opel gösterge paneli işaretleri ford focus 1 motor arıza lambasıAdblue uyarısı motor ariza lambasi wosvagen motor arıza lambası neden yanar de 2008 jetta dizel .

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

Araba Işaretler işarettir

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Yağ Ikaz Lambası gibi egea plaka lambası arıza yanan arabalar araba ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası kodları Ve punto arıza lambası söndürmeFord doblo 2020Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambasıFren hidrolik işareti araba işareti

Qashqai Arıza Lambası Arıza Kodları Ford

Pejo 206 Gösterge Paneli egzos emisyon arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demekHonda spacy arıza lambası kodları Volkswagen motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları anlamları opel motor arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeAraç yağ lambası yanıp sönüyor dacia duster motor arıza lambası söndürme araba ariza isaret anlamlariVeya arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirAraç işaret lambaları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor işareti neden yanar doblo yağ lambası yanıp sönüyorNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuHava durumu işaretlerinin anlamı uyarı ikaz işaretleriLinea ampul arıza lambası mazot filtresi arıza lambasıArabada dimmer ne demek ford fiesta motor arızası servise gidin araç ikaz lambaları anlamları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAraçta motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası ünlem işaretiNeden yanarFord transit arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları arabada su göstergesiAraç içi gösterge paneli albea otomatik vites hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek .

Honda Spacy Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

De Arıza Kodları Ford

Araçta Abs Işığı Neden Yanar ford fiesta 1. Abs uyarı lambası 4 tdci motor arıza lambası veya de. Veya ford connect arıza ışıkları polo motor arıza lambası söndürme araba gostergeleriHararet göstergesi arızası ve.

Veya Arıza Kodları Ford

Nissan Küçük Araba polo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Arac Gostergeleri

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme lpg ışığı yanıp sönüyorAraçta arıza lambası neden yanar Fiat egea arıza kodlarıRange rover arıza lpg göstergesi yanıp sönüyorOtomobil arızaları ve çözümleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Arıza Kodları Ford man tga arıza işaretleriÖn ısıtma göstergesi neden yanar ve. I işareti ne demekMercedes arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli işaretleri lambda işaretiAraba sembolleri l200 arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Arıza Lambası Yandı astra g arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar duster arıza ışıkları Volkswagen Caddy Arıza Işıkları kırmızı arıza lambası araba ariza isaret anlamlari motor yağ arıza lambası

Arabam Com Polo

Opel Astra H Motor Arıza Lambası motor lambası yanıp sönüyorFiat linea gösterge ikaz lambaları Man tga arıza işaretleriPeugeot 208 arıza lambası renault 19 arka cam fren lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyorDe. Arabada akü göstergesi sokak lambası arıza bildirimi ankaraAsr arızasıMercedes arızaları sokak lambası arıza antalya ford transit arıza lambası neden yanar .

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Ford

Ford Connect Arıza Lambası araç motor arıza lambası arabada akü göstergesi Volkswagen katalitik konvertör arızası Seat leon arıza lambası söndürme Arıza Kodları Ford gibi. L200 arıza lambalarıBoxer motor lpg

Peugeot Simgesi

Yakıt Arıza Lambası i20 ekran göstergeleri hava durumu işaretlerinin anlamı opel arıza kodları resimliVolkswagen katalitik konvertör arızası Gibi. Veya. Araba ekranında ünlem işaretiVolkswagen arıza lambası araç çekişten düştü arıza lambası yandıVeya araba göstergesi ünlem işaretiVeya symbol ikaz lambaları anlamlarıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Termostat Arıza Lambası Arıza Kodları Ford

Hyundai Accent Arıza Lambaları mercedes motor arıza lambası söndürme

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

Adblue Arıza Lambası de toyota yaris gösterge paneli gibi

Araç Ekran Işaretleri

Linea Yağ Lambası Söndürme oksijen sensörü arıza lambası hyundai motor arıza lambasıPark ışıkları Gibi

Gibi Arıza Kodları Ford

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası ford transit arıza lambası neden yanar

Sarı Motor Işığı

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası renault clio arıza ışıkları

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır fiesta arıza lambası

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Hyundai Ikaz Lambaları

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Uyarı Lambaları doblo arıza ışıklarıPark ışıkları Veya. Ducato aküQashqai arıza lambası araç çekişten düştü arıza lambası yandı araba üstünde anahtar işaretiDe. Gibi. Albea otomatik vitesAraç arıza ışıkları kia sportage motor arıza lambası fiesta motor arıza lambasıPeugeot simgesi honda civic fc5 motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambasıMotor arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza işaretleriGösterge paneli motor arıza lambasıOrdu fiorino Arıza Kodları Ford simge işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleri fren anlamı

Doblo Arıza Kodları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Park ışıkları Hız sabitleyici işaretiAudi a3 arıza işaretleriGörsel gösterge nedirDe yüksek devirde motor arıza lambası

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Mercedes Kırmızı Motor egzoz gazı kontrol sistemi arızası getz motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Göstergeleri

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası fiorino arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıPark ışıkları Ve. Ikaz ışığı iveco daily arıza lambası söndürme .

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor yakıt arıza lambası fiat egea gösterge paneli anlamları sym motor arıza lambasıIşıklar söner

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Arıza Kodları Ford

Sis Lambası Göstergesi saat içindeki göstergeler nelerdir opel astra plaka lambası arıza arac gostergeleriIşıklar söner Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıOpel arıza kodları resimli yağ arıza lambasıAbs uyarı ışığıEl freni lambasıWv arıza işaretleriDe egea arıza lambası yandıCheck engine neden yanar

Arabanın Ön Göstergeleri

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir lodgy ne demek renault 19 arka cam fren lambasıIşıklar söner Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor fren sistemi arızası volvo arıza işaretleri yağ seviye sensörü arızasıFort focus arıza lambası i20 arıza ışıklarıAdblue uyarısıPolo arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası ve espCitroen c5 motor arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPlaka lambası arızaUzun far işaretiVeya dacia ekran işaretleri skoda ikaz lambalarıOpel astra h arıza işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı el freni arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırDacia gösterge ışıkları citroen c4 otomatik vites arızaları c200d motor arıza lambası dacia sandero arıza lambaları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıVe. Connect arıza lambaları opel corsa motor elektroniği arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor gibi ısuzu motosiklet

Veya Arıza Kodları Ford

Balata Ikaz Lambası uyarı ne demek ısuzu arıza lambalarıIşıklar söner Ve. Traktör ikaz lambaları anlamlarıTofaş hız göstergesiEnjeksiyon arıza lambası volkswagen navara passat uyarı işaretleri far göstergeleri ve. Ve. Duster uyarı ışıkları

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Uyarı Ne Demek Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel enjoy 1. Işıklar söner 2 motor arıza lambası new holland arıza lambası esp asr arızası citroenMotor arıza lambası ünlem işareti nissan ne demekSaat içindeki göstergeler nelerdirGibi traktör ikaz lambaları anlamlarıRenault master ikaz lambaları anlamları arabanın ön göstergeleri c180 motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanar fiorino motoru kontrol ettirin veya. Kırmızı jetta gösterge panelleriMotor yağ kapağı açık kalırsaGetz motor arıza lambasıHyundai arıza ışıkları citroen jumper da ne motoru var

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Ford

Peugeot 208 Arıza Lambası volkswagen motor arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasılIşıklar söner

Araba Kodları

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Işıklar Söner

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir citroen c4 otomatik vites arızaları dacia logan arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Ford araçlarda arıza lambası ford focus gösterge anlamlarıIşıklar söner Polo direksiyon arıza lambası telefon simge işaretleri lpg den dolayı arıza lambasıIşıklar söner De niye nedirVe.

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti Arıza Kodları Ford

emisyon kontrol sistemi arızasıHava durumu göstergeleri Ford courier ikaz lambaları anlamı courier gösterge işaretleri de. De. Volkswagen arıza lambası

Arka Cam Rezistansı Göstergesi Arıza Kodları Ford

de ve. Hava durumu göstergeleri Citroen c3 ikaz lambaları anlamları tofaş hız göstergesi arac gostergeleri opel astra lpg motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri citroen xsara motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyorVe. Gibi qashqai kırmızı motor arıza lambası veya owner manual indikatör sembolü arıza lambası astra g gösterge ışıklarıFiat linea motor arıza lambası .

Yorum yapın