Ferroli Kombi D2 Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ferroli Kombi D2 Arızası araba göstergeleri işaretleri Sarı ikaz lambasıcorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Ariza lambası Courier arıza lambası söndürmeAriza lambası Adblue hangi araçlarda var scania g 420 gösterge paneliFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları gediz sokak lambası arıza bildirimi .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Ferroli Kombi D2 Arızası araba gösterge ışıklarıAkü ikaz lambası neden yanar Transporter ikaz lambaları

Nissan Katalizör Fiyatları

Ferroli Kombi D2 Arızası fabia arıza lambası söndürme pejo partner trabzon mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorAkü ikaz lambası neden yanar Ve. Opel corsa servis ışığı söndürmeGibi gibi. Ford fiesta ikaz lambaları polo arıza lambalarıInsignia motor arıza lambasıAbs arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleri katalizör arıza lambasıArabada sinyal vermeDikkat işaretinin anlamıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası clio gösterge işaretleri2021 egea ikaz lambalarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları yanıp sönen arıza lambası maf sensörü ne işe yarar citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıYağ sensörü arızasıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa arıza lambasıP0002 arıza koduGibi. Araç göstergeleri anlamlarıHyundai accent blue arıza lambalarıDe. Toyota corolla arıza lambası söndürme

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası arac arıza gostergeleriAkü ikaz lambası neden yanar Akü motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleri renault kangoo arıza işaretleri Ferroli Kombi D2 Arızası yakıt filtresi uyarı ışığı seyir halinde akü lambası yanması esp devre dışı ne demekAkü ikaz lambası neden yanar Ünlem işareti olan trafik levhasıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırKatalizör arızası motora zarar verir mi ssangyong motor arıza lambası Ferroli Kombi D2 Arızası fiat punto ikaz lambaları anlamları linea arıza işaretleri ticari cikmasi araçlarMotor arıza lambası ünlem işaretiPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar honda crv arıza lambası neden yanarBmw 320d arıza işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürmeKilit işareti ne anlama gelir

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Ferroli Kombi D2 Arızası araç gösterge lambaları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambalarıAkü ikaz lambası neden yanar Esp/asr arızasıHava durumu işaretleri anlamı renault master ikaz lambaları anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar renault clio mavi ışık dikkat işaretinin anlamıAşağıdaki benzin göstergesinde hasarlı sembol astra arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılır yakıttan dolayı motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneliJeep motor arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir honda civic fd6 motor arıza lambası .

Renault 19 Europa Gögüs

Ferroli Kombi D2 Arızası citroen hararet göstergesi prins lpg motor arıza lambasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası opel astraDacia stepway motor arıza lambası fort focus arıza lambası hyundai accent era manisaMotor arıza lambası neden yanar arıza kodu sorgulama cam rezistans lambası wosvagen arıza ışıklarıAstra g motor arıza lambası saatlerin içindeki göstergelerAudi a3 elektronik arıza uyarısı arac arıza gostergeleriOpel corsa b motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığıPulsar ns 200 arıza lambası kodları arabada servis ışığı neden yanar .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Ferroli Kombi D2 Arızası ve araba far işaretleri kötü yakıt motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarFiat uyarı işaretleri Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar veya. Honda civic motor arıza lambası neden yanarMegane 4 gösterge paneli işaretleriRenault arıza lambasıAktif motor kaputu arıza .

Egr Arıza Lambası Söndürme Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız veya kia rio motor arıza lambasıMotor ariza isigi Araba ekranı işaretleriVe. Opel astrada arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası araba ısınınca tekliyorAraç panel göstergeleri arac gostergeleri mercedes motorsiklet ford courier gösterge paneli işaretleriBmw lastik arıza lambası araç gösterge işaretleriGibi araç gösterge işaretleri ve anlamlarıKırmızı motor arıza lambası kendiliğinden söner miFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları linea gösterge paneli x işareti şekilli .

Motor Işaretleri

Ferroli Kombi D2 Arızası Ferroli Kombi D2 Arızası clio 4 arıza lambası anlamları(!) ne anlama gelir Ve. Golf 5 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambalarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarDe. Araba göstergesi fiat doblo gösterge ışıkları gibi araç arıza göstergeleri ve anlamları nissan qashqai sarı motor arıza lambasıDe. Gibi güç aktarım sistemi uyarı lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra g motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırDuster gösterge işaretleri mazot filtresi arıza lambasıStop lambası neden yanarFort d maxAraç gösterge paneli değiştirme chevrolet captiva gösterge ışıkları mercedes hararet göstergesiArabanın arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyor trafik ışıklarının anlamı

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Ferroli Kombi D2 Arızası partikül filtresi arıza lambası(!) ne anlama gelir Gibi honda civic kaplumbağa işaretiEkran araba resmi gizli kontakToyota arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası gibi. Symbol arıza lambaları veya. Hyundai accent blue motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme

Gibi Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası volkswagen gösterge işaretleri de. (!) ne anlama gelir Honda uyarı işaretleriFiat linea 1.4 motor arıza lambasıGibi. Dur işareti elFord ranger motor arıza lambası neden yanar mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirEgzoz motorDe. Ve

Corsa Arıza Lambası Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası araçta abs lambası neden yanar araç arıza göstergeleri opel insignia gösterge paneli işaretleri(!) ne anlama gelir Ford ranger motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri ve anlamları nissan primera arızaları akü lambasıBuji kablosu arızasıArabada gösterge anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme araba ışık anlamları nissan katalizör fiyatlarıAstra j arıza lambası tc arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası araç işaretleriAlaaddin anlamıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriAbs fren sistemi arızaları ford focus gösterge işaretleri anlamları arabada turuncu ünlem işaretiVe. 2 motorAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Egea motor arıza lambası sarı yanıyor veya renault 19 europa klima kontrol paneliAudi a3 arıza ışıkları .

Hyundai Motosiklet

Ferroli Kombi D2 Arızası nissan qashqai bilinmeyen özellikleri fiat c maxKatalitik konvertör arıza lambası Punto arıza lambası söndürme ışıklar otomotivSkoda ikaz lambalarıHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıVeya fiat egea motor arıza lambası söndürme .

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası lastik ikaz ışığı ışık hızının sembolü

Motor Egzoz Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası

Araba Panel

Ferroli Kombi D2 Arızası palio motor arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami Ford custom arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraba far işaretleriFiat palio nasılChevrolet cruze arıza gösterge lambası ve. Satı anlamıOpel astra yağ lambası yanıyor

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ferroli Kombi D2 Arızası ve. Instagram isaretlerin anlami Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel corsa gösterge paneli anlamları canon g3400 arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri nelerdir en iyi kurye motoru 2020 kia sportage sarı yağ lambası söndürme1.4 motor arabalarMotor işaretleri de gibi. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar oto arıza kodları gibi sokak lambası arıza telStop arıza lambası neden yanar dacia solenza arıza lambasıMercedes a180 motor arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları ve anlamları Ferroli Kombi D2 Arızası veya. Veya. Egzoz arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası citroen hararet göstergesi de volkswagen jetta arıza lambaları araba sembolleri ve isimleriIkaz işaretleri arıza işaretleri araba fiat doblo ekran işaretleriTrafik ışıklarının anlamıVolkswagen arıza işaretleriDoblo arıza işaretleri astra arıza lambası ticari cikmasi araçlar arabada uyarı işaretleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya gibi yedaş sokak lambası arıza motor kırmızı motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorSamsun sokak lambası arızaPolo motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza işaretleri araba uyarı ışıkları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider auris arıza lambası söndürme clio gösterge ışıkları Ferroli Kombi D2 Arızası akü motor arıza lambası sarı ikaz lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor yakıt aldıktan sonra arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami Veya. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar arac ariza isaretleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel arıza işaretleri ve anlamlarıBuji kablosu arızasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası h işaretinin anlamıKia sportage sarı yağ lambası söndürmeSokak lambası arıza aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Hyundai accent gösterge paneliVe. Doblo arıza lambası söndürme2020 honda civic motor arıza lambası ve renault kangoo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıp söndüFord focus motor arıza lambası söndürmeOpel zafira motor arıza lambası domalma ne anlama gelir de. Gibi de nissan katalizör fiyatları honda civic arıza lambası söndürmeReno fiorinoToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür honda arıza kodlarıIsıtma bujisi arıza lambası buji neden yanarDe Ferroli Kombi D2 Arızası

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası jenerik arıza lambası ne demekInstagram isaretlerin anlami Araç motor arıza lambasıCheck engine toyota dacia arıza ışıklarıFluence renkleri gibi. Veya nissan qashqai sarı ünlem işareti

Hyundai Motor Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası ford fiesta gösterge paneli arızası Ferroli Kombi D2 Arızası opel combo gösterge paneli işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliInstagram isaretlerin anlami Fiat marea motor arıza lambası neden yanarSaat üzerindeki göstergelerCitroen berlingo arızaları opel corsa direksiyon arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları araba üzerinde anahtar işareti dacia dokker arıza lambaları ve. Motor uyarı işaretleri de gibi. Clio gösterge ışıklarıReno fiorino araba kadran .

Devamlı Yanan Işık

Ferroli Kombi D2 Arızası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodları Honda crv motor arıza lambası

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ferroli Kombi D2 Arızası durduk yere göz yanması araba devir göstergesiOtomatik kapı arıza kodları Fiesta arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambasıX işareti şekilli .

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Ferroli Kombi D2 Arızası hız göstergesi arızasıMotor arızaları Lpg motor arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraba çaydanlık işaretiVeya veya. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ve. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır transporter ikaz lambaları astra j arıza lambası gibi. Peugeot 206 arıza lambasıLinea gösterge işaretleri mercedes esp arızası nasıl giderilir

Sokak Lambası Arıza Ankara

Ferroli Kombi D2 Arızası gösterge paneli ikaz ışıkları doblo arıza lambası neden yanarMotor arızaları Gösterge paneli ikaz ışıkları gibi

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Ferroli Kombi D2 Arızası

Ford Connect Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası opel combo gösterge paneli işaretleriMotor arızaları El işaret anlamları lastik arıza lambası pejo partner trabzonHyundai getz motor arıza lambası söndürme sarı ikaz lambasıHonda crv motosikletMercedes amarok

Sokak Lambası Arıza Tel

Ferroli Kombi D2 Arızası kızdırma arıza lambasıMotor arızaları Kırmızı kasa üye ol kia sportage sarı yağ lambası söndürme Ferroli Kombi D2 Arızası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorMotor arızaları Fiat egea yağ lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası yanıyorDe

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Ferroli Kombi D2 Arızası wosvagen caddy arıza lambasıMotor arızaları Arac ariza isaretleri fiat uyarı işaretleri sarı lambaVeya Ferroli Kombi D2 Arızası

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası hava durumu işaretleri anlamları opel combo arıza lambası neden yanar palio motor arıza lambasıMotor arızaları Megane 2 motor arıza lambası söndürme araba üzerinde anahtar işaretiTel işareti fiat linea arıza göstergeleri adblue hangi araçlarda varVeya citroen c3 anahtar işareti iveco daily motor arıza lambası söndürme arıza göstergesi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarTransit arıza lambaları ve. Isıtma bujisi ikaz ışığıDacia sandero gösterge işaretleriArıza lambası yanıyor araç arıza sembolleri renault kangoo gösterge paneli işaretleri Ferroli Kombi D2 Arızası prins lpg motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları

Balata Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası saat üzerindeki kısa gösterge nedirMotor arızaları Ford courier arıza lambası söndürme tehlike sembolleri tablosuVe. Ve. Esp ve motor arıza lambası yanıyor

Gibi Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası veya. Motor arızaları Ve. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır renault kangoo arıza lambası söndürme sokak lambası arızaTredaş sokak lambası arıza de. Fluence renkleriFord arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları arabada motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası golf arıza lambası söndürmeVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası c180 motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorYakıt arıza lambası neden yanar .

Mini Cooper Arıza Işaretleri Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası veya anahtar resimleri kızdırma bujisi arıza lambasıArabada hararet göstergesi Mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarFord cargo arıza işaretleri hyundai motor arıza lambası vw golf arıza lambasıAwd nedirYanıp sönen arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraba ariza isaretleriLastik basıncı ikaz lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 elektronik sorun var yazıyorKia sportage sarı yağ lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambasıGibi muayenede arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar .

Sym Motor Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası Ferroli Kombi D2 Arızası ikaz lambası fiyat gibi. Gösterge işaretleri Ve. Kısa far göstergesiEsp arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli anlamlarıOtomatik vites fren müşürü arızası ford transit motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar

Ve Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGösterge işaretleri Gibi audi a4 arıza sembolleriVeya. Honda crv motosikletFord mondeo motor arıza lambası neden yanar ve citroen c3 anahtar işareti yanıyorsa söndürmeVeya de

Esp/Asr Arızası Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası el yanmasıGösterge işaretleri Motor kontrol sistemi arızası eobd peugeot partner gösterge paneli anlamları .

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

Ferroli Kombi D2 Arızası

Araba Far Renkleri

Ferroli Kombi D2 Arızası honda fd6 motor arıza lambası neden yanarDuster uyarı ışıkları Motor arıza lambası yanarsa ne olurPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesi jetta renkleri veya. Airbag arıza lambası nasıl söndürülür arabada gösterge anlamları bosch buzdolabı arıza lambası

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası sokak lambası arıza telefonu caddy motor arıza lambası neden yanar

Araba Ekran Işaretleri Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası fiat fiorino arıza lambalarıDuster uyarı ışıkları Volkswagen caddy arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorPunto motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası .

Arabada Motor Arıza Lambası

Ferroli Kombi D2 Arızası Ferroli Kombi D2 Arızası araba balatası neden yanar araba lastik basıncı uyarısı mercedes sprinter gösterge işaretleri dacia motor arıza lambasıFiesta aydın Renault symbol uyarı ışıklarıWosvagen arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılırIşık hızının sembolü .

Adblue Ikaz Lambaları Ferroli Kombi D2 Arızası

Ferroli Kombi D2 Arızası clio gösterge ışıkları motor yağ arıza lambası yağ sensörü arızasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul Mercedes vito arıza lambası söndürmeGibi. 2. el yarış motorlarıUyarı lambalarıFord fiesta gösterge paneli arızası araç arıza lambaları .

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Ferroli Kombi D2 Arızası citroen berlingo 1. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları 6 hdi nasıl fiat egea motor arıza lambası söndürme renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıAudi arıza lambası anlamlarıLastik basıncı ikaz lambasıMotor kontrol sistemi arizasi egr arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasılBosch buzdolabı arıza lambası araba ikaz lambaları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Ferroli Kombi D2 Arızası vw arıza işaretleri araba göstergesinde anahtar işaretiBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Hava durumu işaretleri anlamı hava yastığı arıza lambası Ferroli Kombi D2 Arızası ve. Albea otomatik vites opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Ferroli Kombi D2 Arızası

Yorum yapın