Arıza İşaret Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaret Anlamları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Gibi. opel corsa gösterge paneli Ariza lambası Volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası motor arıza lambası opel astra nissan juke kaydırma bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar opel astra f arıza lambası neden yanar park lambası arıza giderici ford transit arıza işaretleriLed ampul arıza lambasıDizel şahin honda arıza ışıkları ford cargo motor arıza lambası neden yanar trafikte algılama zamanı ne demektir airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraba göstergesinde anahtar işaretiAraba arızaları dacia arıza lambaları veya. Ve hyundai i10 gösterge paneli .

 

El Işaretlerinin Anlamı Arıza İşaret Anlamları

Arıza İşaret Anlamları Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

Helikopter Paneli

Audi Ikaz Lambaları nissan navara motor arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneli Cruise araba trafik işaretleri görselleri apozisyon ne demek motor suyu arıza lambası şarj ikaz ışığı hata kodu 0015Arabada anahtar işareti ne anlama gelirEpc arıza lambası i20 ünlem işareti motor arıza lambası kendiliğinden söner miClio 2 servis ışığı söndürmeMotor yağı işareti

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Nissan Qashqai Gösterge Paneli fiat linea 1. Hyundai i10 gösterge paneli 4 motor arıza lambası p/s arıza lambası duster arıza lambası söndürme mola işaretiVeya gibi nissan micra motor arıza lambası söndürmeHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri chevrolet cruze lpg arıza lambası ford fiesta arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıPeugeot 206 arıza lambası söndürmeFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası araç içi ikaz lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeTransit motor arıza lambası söndürme katalizör motor arıza lambası courier gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi #AD? arabada ünlem işareti ne demekLinea yağ lambası yanıp sönüyor

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor diferansiyel arızası servis esp uyarısı opel astra güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirHyundai i10 gösterge paneli Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Gibi Arıza İşaret Anlamları

gibi Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Esp Arızası Nedir

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar corsa motor arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıkları veya opel corsa arıza lambası volkswagen motosiklet trafik ışıklarının anlamlarıHyundai i10 gösterge paneli Volkswagen motosiklet kombi arıza lambası yanıyor gibi crafter arıza ışıklarıOpel astra motor arıza lambası yanıyor connect arıza lambasıGibi doblo arıza işaretleri opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamlarıVeya Arıza İşaret Anlamları veya. Ford connect motor arızalı yazıyor el işaretlerinin anlamıMegane 3 motor arıza lambası izmir sokak lambası arızaDe

Lastik Basıncı Ikaz Lambası

:D'' Işaretinin Anlamı ford arıza lambaları anlamlarıHyundai i10 gösterge paneli P işaretinin anlamı

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Işareti Ne Anlama Gelir çarpı işareti trafik levhası de. Hyundai i10 gösterge paneli

Bmw Lastik Arıza Lambası

Göstergede Ünlem Işareti volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıHyundai i10 gösterge paneli Veya araba özellikleri anlamlarıFiesta arıza lambası de suzuki yarış motoru fiyatlarıPassat b6 gösterge paneliDe nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları mesajlardaki işaretlerin anlamı arıza lambaları anlamları araç arıza lambası neden yanar r25 arıza lambası söndürmeCitroen arıza işaretleri* işareti ne anlama gelir peugeot 301 gösterge paneli fort cornet arıza lambası ikaz işareti .

 

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

Arıza İşaret Anlamları Araç Ikaz Göstergeleri uyarı işaretlerinin anlamlarıFren balatası uyarısı Dizel focus motor arıza lambası

Amarok Arıza Lambaları Arıza İşaret Anlamları

Symbol Ikaz Işıkları motor arıza lambası yanıp söndüFren balatası uyarısı Dacia adblue işaretiMusluk arıza lambasıFord fiesta anahtar işaretiRenault fluence ekran göstergeleri dacia ikaz lambalarıDe.

 

Honda Motor Arıza Lambası

Arıza İşaret Anlamları Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları linea ikaz lambaları opel corsa arıza lambasıAraba motor ışığı Audi ikaz işaretleri

Araba Arıza Işaretleri Arıza İşaret Anlamları

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

Toyota Arıza Lambası

Honda Dio Arıza Lambası gibi. Araba motor ışığı Meriva arıza lambası yanıyor Hyundai I20 Ikaz Işıkları arabada ısı sensörü ne işe yarar araba hata göstergeleri

Ford Motor Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme epc ve motor arıza lambası passatAraba motor ışığı

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Audi A4 Arıza Işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneliAraba motor ışığı Arabada motor ışığıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Audi A4 Arıza Işaretleri

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ayris anlamıAraba motor ışığı C200d motor citroen gösterge paneli işaretleri izmir sokak lambası arıza volkswagen motor arıza lambası gibi arabada yanıp sönen kırmızı ışıkArabada ünlem işareti ne anlama gelirEsp servis ne demekToyota arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası silmeNew holland arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası ve. Toyota corolla arıza lambası arabada epc nedir Arıza İşaret Anlamları lpg arıza lambası çözüm rs200 motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları arabada abs neden yanar caddy gösterge ışıkları gibi veya ve Arıza İşaret Anlamları

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Araba Isaret Lambalari fluence arıza lambaları hyundai accent motor arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneliAraba motor ışığı Gibi

Iveco Arıza Lambaları

Duster Arıza Işaretleri Far Göstergeleri ve. Araba motor ışığı Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaEgzoz gazı uyarı lambası jeep renegade motor arıza lambasıHyundai arıza lambası söndürme uyarı işaretlerinin anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyor Arıza İşaret Anlamları ford ranger motor arıza lambası dacia sandero arıza ışıklarıDe Arıza İşaret Anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel simgesiSokak lambası arıza bildirimi ankara akü değişimi sonrası motor arıza lambası .

 

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür motor elektroniği arıza lambası opel corsa arıza lambaları Arıza İşaret Anlamları gibi toyota arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Volkswagen caddy arıza lambaları nissan qashqai arıza lambaları ford gösterge işaretleriAraba işaretleri ve anlamları fiat egea arıza işaretleri honda civic gosterge anlamlariFren balatası arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıGibi arıza lambası yanarken muayeneden geçer miCitroen c2 nasıl dizel focus motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar havanın sarı olması ne anlama gelirEgea arıza lambası söndürmePassat arıza lambasıFiat punto arıza lambaları ford focus 2012 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulWosvagen arıza lambası ford arıza lambaları anlamları citroen arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambasıBaskı balata yanması egr arıza belirtileri fiat linea ekran işaretleri motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motor arıza lambası Arıza İşaret Anlamları bmw fren balatası uyarısıToyota uyarı işaretleriDacia ikaz lambaları 1.4 motor check engine toyota kia transit motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi kia ceed dizel otomatik nasıl .

 

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur berlingo motor arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet Mercedes arıza lambasıInsignia motor arıza lambası citroen c2 nasıl .

 

Nissan Qashqai Arıza Lambaları p0141 arıza kodu ve vito motor arıza lambası söndürmeClio ünlem işareti De. Üçgen arıza lambası hyundai arıza lambası söndürmeSoğutma suyu arıza lambasıOtomatik vites dizel arabaVolkswagen motosikletArıza lambaları ve anlamları ford courier motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul fiat egea arıza işaretleriToyota corolla motor arıza lambası ve espFord focus motor sistem arızası sokak lambası arıza tel izmirPolo arıza göstergeleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermi fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorTiguan nasılSuzuki yarış motoru fiyatları egzos emisyon arıza lambası ford custom motor arıza lambası veya. Ford focus hız göstergesi arızasıPeugeot bipper nasıl yağ değişimi sonrası motor arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli de nissan motor .

 

Vw Arıza Lambası Söndürme

Captiva Partikül Arıza Lambası de. Mazdacı ahmet düzce Fiat egea motor arıza lambası söndürmeKısa far işaretiFiat palio gösterge paneli linea hız göstergesi çalışmıyor dacia stepway gösterge işaretleri gibi. Bmw a180 4wd ne demek araç paneliFren balatası uyarısı egzoz emisyon kontrol ettirin araç içi uyarı işaretleriDe polo motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası silme veya sarı doblo veya motor arıza lambası silme pulsar ns 200 arıza lambası kodları rs200 motor arıza lambası veya araç gösterge işaretleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorOtomatik vites arıza lambası yanıyor nissan juke kırmızı motor arıza lambasıSokak lambası elektrik arıza .

 

Audi Simgesi hyundai i20 arıza lambasıPassat arıza lambası Hyundai motor arıza lambası gibi fluence gösterge paneli veya. Işık resimleri araba uyarı işaretleri ve anlamları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarIşık paket nedir renault fluence ekran göstergeleri fiat palio gösterge paneli işaretleri iveco arıza lambaları duster gösterge paneli fren balatası işaretiÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir dizel motorlu aracın gösterge panelinde veya honda ikaz işaretleriTrafik ışıklarının anlamları araba neden yanar clio 2 servis ışığı söndürmeFord motor arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambası neden yanar

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Servis Esp Uyarısı Opel Astra motor arıza lambası kendiliğinden söndü araba ekran resimleri araba arızaları arıza lambası bmw arıza lambaları epc ve motor arıza lambası araba hata göstergeleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürPassat arıza lambası Yağ göstergesi yanıp sönüyor motor arıza işareti nissan arıza işaretleri .

 

Nissan Navara Motor Arıza Lambası Arıza İşaret Anlamları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar veya soğuktan motor arıza lambası yanar mıCheck lambası Peugeot 301 gösterge paneli megane 2 arıza lambaları .

 

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Toyota Yaris Gösterge Paneli veya fren balatası işareti arabada motor işaretiSimge peugeot Motosiklet elektrik arızaları veya. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası veya

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Arabada Yağ Işareti şarj ikaz ışığı dizel motor uyarısıSimge peugeot Fiat egea ikaz lambalarıAuris arıza lambası park nissanVe ışık paket nedir .

 

Arıza Lambası

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota corolla arıza lambası abs uyarı ışığı

Motor Arıza Işareti Arıza İşaret Anlamları

Soğuktan El Yanması kia sportage sarı yağ lambası söndürmeFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Gibi. Fiat c max .

 

Focus Arıza Lambası

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme araç gösterge lambaları ducato arıza lambaları peugeot 306 motor arıza lambası captiva arıza lambasıAstra arıza lambası Opel astra arıza lambası söndürme otomobil gösterge işaretleri katalizör arıza lambası söndürmeRenault master gösterge paneli işaretleri dizel motor ön ısıtma arızası süspansiyon arıza lambası captiva arıza gösterge lambası far göstergeleri araç arıza lambaları anlamlarıOctavia motor arıza lambası wolksvagen arıza lambaları ve. Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarDacia logan arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led gösterge panelleri peugeot motor arıza lambası neden yanarGibi otomobil gösterge işaretleri veya hyundai arıza lambası söndürme ford courier ekran .

 

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza İşaret Anlamları

Captiva Partikül Arıza Lambası renault clio ekran göstergeleri anlamlarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar Volkswagen arıza işaretleri araba gösterge ışıkları anlamlarıGolf 1.6 fsi motor arıza lambası araba marka işaretleriArabada kısa devre nasıl bulunur fren sistemi arızası seat arıza ışıkları opel vectra motor arıza lambası .

 

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Arıza İşaret Anlamları

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl araçta abs lambası neden yanar veya. Araba giderken tekliyor Araba gösterge işaretleri ve anlamlarıAraç gösterge panelleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleri mazdacı ahmet düzceSokak lambası arıza numarası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C2 Nasıl şekildeki güvenlik uyarı işareti jetta motor arıza lambasıAraba giderken tekliyor Fort focus arıza lambası .

 

Connect Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Anlamları sokak lambası arıza iletişim range rover arızaFord fiesta gösterge paneli arızası Fluence arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambalarıArabada arıza lambası nasıl söner polo ikaz ışıklarıMotor yağı işaretiAraç işaret lambaları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw fren balatası uyarısı opel corsa gösterge paneli

Araba Akü Işareti Arıza İşaret Anlamları

Caddy Renkleri opel astra j arıza lambası söndürme opel astra ekran işaretleriFord fiesta gösterge paneli arızası De. Opel corsa servis ışığıScania amblemi anlamı fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası araba hata göstergeleri arıza lambası engelleyici dekoder ve araç işaret lambaları motor uyarı ışığı neden yanarMotor arıza lambası işaretiClio ikaz lambaları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabalardaki göstergelerHonda uyarı işaretleriJenerik arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord courier ekran akü takviye sonrası arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanarRenault arıza işaretleri .

 

Peugeot Boxer Arızaları Arıza İşaret Anlamları

Caddy Arıza Göstergeleri opel astra arıza lambası silme de. Araba göster Toyota arıza lambası kısa far işaretiFord courier anahtar arıza lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Simgelerin Anlamı astra arıza lambası söndürmeAraba göster Caddy arıza göstergeleri arabada sarı ikaz lambasıDe veya jenerik arıza lambası neden yanar focus enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor soğukken arıza lambası yanıyor #AD? skoda superb arıza lambası söndürme opel astra göstergeleri anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

 

Gibi Arıza İşaret Anlamları

Radar Işareti connect motor arıza lambası neden yanarGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Arıza İşaret Anlamları

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Golf Mü A3 Mü

Isuzu D Max Arıza Lambası araba motor göstergesiGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları 1.4 motor era motor arıza lambasıVe audi a5 kırmızıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorVeya. Toyota corolla anahtar arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli veya.

 

H Işaretinin Anlamı

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu polo ikaz ışıklarıKia transit

Stop Lambası Neden Yanar

Doblo Arıza Lambası Söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyor

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

Araba Ekran Resimleri diferansiyel arızasıKia transit Aracın gösterge paneliHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriHonda civic lastik arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli işaretleri ve peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarOto ışık honda motor arıza lambasıDe i20 ünlem işaretiIşaretlerinin anlamlarıVolkswagen arıza lambası anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorHonda civic arıza kodları arabada kaygan zemin işaretiFren sistemi arızası ford courier arıza lambalarıCaddy arıza göstergeleriAraç hata kodları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir dacia ikaz ışıkları captiva partikül arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları motoru kontrol ettirin sokak lambası arıza denizli otomatik vites dizel araba ısuzu motor arıza lambası jetta ikaz ışıkları adblue arıza lambası bmw e46 motor arıza lambasıVe motor uyarı ışığı neden yanar .

 

Gibi Arıza İşaret Anlamları

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları de. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme Egzoz emisyon arıza lambasıAraç ön panel fiat doblo ikaz lambaları

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Egea Anahtar Işareti Söndürme arabada anahtar işareti ne anlama gelirMercedes sprinter arıza lambası söndürme Gaz lambası ne işe yararOto ışık ve de. Araç paneli corolla arıza lambası dikkat işareti fiat egea benzin göstergesi beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası neden yanar ve. Passat b7 gösterge paneli

Range Rover Arıza Arıza İşaret Anlamları

* Işareti Ne Anlama Gelir captiva arıza lambaları fiat fiorino gosterge anlamlariMercedes sprinter arıza lambası söndürme Kullanım dışı levhası gibi. Fren balatası aşınma uyarısıSeat toledo motor arıza lambasıAraba panel işaretleriFiorino ünlem işaretiOpel corsa motor arıza lambasıMot ne demek duster arıza işaretleriServis esp uyarısı opel astra tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir açma kapama düğmesi anlamı focus dizel motor arıza lambası neden yanarPassat uyarı işaretleriDacia logan arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli işaretleriFocus arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası Jeep Renegade Motor Arıza Lambası volvo s40 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme Ve. Check engine toyota de fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor anahtar kapalıyken lamba yanar mıVeya.

 

Araba Motor Işığı

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelirNissan navara motor arıza lambası Ampul arıza lambası muayeneden geçermiArıza lambası yanarken muayeneden geçer miHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar motosiklet elektrik arızalarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araç içi uyarı işaretleri Megane 2 Arıza Lambaları sokak lambası arıza denizliNissan navara motor arıza lambası 4wd sürekli ne demek arıza kodu sorgulamaTrafikte algılama zamanı ne demektirOpel astra uyarı işaretleri 2 motor wosvagen arıza lambası

De Arıza İşaret Anlamları

Opel Astra Ekran Işaretleri symbol ekran işaretleri üçgen arıza lambası

Sarı Motor Işığı Arıza İşaret Anlamları

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri motor arızalı opel arabada ısı sensörü ne işe yararNissan navara motor arıza lambası Gibi

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

emiş hava sıcaklık sensörü arızasıNissan navara motor arıza lambası Hava durumu simgeleri ve anlamları motor uyarı ışığı neden yanar h100 gösterge paneliCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıNissan micra gösterge işaretleri motoru kontrol ettirinFiat doblo arıza işaretleriDe gibi fiorino arıza ışıklarıRenault fluence ekran göstergeleriFord connect arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası yanıyorDacia motor arıza lambası neden yanarEgea anahtar işareti söndürme dacia doblo arabanın motoru neden yanarFord ranger motor arıza lambasıDe ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Arıza İşaret Anlamları

9 işık nedir ve anlamlarıNissan navara motor arıza lambası Aracın gösterge paneli gediz elektrik sokak lambası arıza toyota corolla arıza lambası motor lambasiMotorda abs nedirFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık

Veya Arıza İşaret Anlamları

volkswagen ariza lambalariNissan navara motor arıza lambası Işık resimleriMegane 2 airbag arıza lambası motosiklet elektrik arızaları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

motor soğukken arıza lambası yanıyorNissan navara motor arıza lambası Albea 1.3 multijet nasılKontak anahtarı arızaları opel insignia arıza lambasıMotor uyarı ışığı neden yanarHyundai accent hararet göstergesiHava yastığı arıza lambası neden yanar passat arıza ışıklarıVolkswagen polo arıza lambalarıScania amblemi anlamıAraç hata kodlarıAnahtar arıza lambasıVeya. Istanbul sokak lambası arızaSis lambası işareti katalitik konvertör arızası neden olur işaret sembolleriGibi arabada anahtar işareti ne anlama gelir Arıza İşaret Anlamları sym motor arıza lambası araç arıza lambası söndürmeSarı dobloHelikopter paneli .

 

Twingo Arıza Lambası

aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirEgea arıza lambası söndürme Motor arıza lambası nasıl söner de doblo arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi gediz elektrik sokak lambası arıza symbol arıza ışıklarıVeya. Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorHyundai accent motor arıza lambası neden yanarAccent era arıza lambası söndürme toyota vsc arızası

Ford Fiesta Anahtar Işareti

sokak lambası arıza bildirim chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar trafik lambası arıza numarası ford kuga motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürme Opel corsa servis ışığı fort transit motor arıza lambasıRenault symbol 2015 arıza işaretleriHava durumu işaretleri anlamları katalitik konvertör arıza lambası .

 

Kangoo Arıza Lambaları

doblo cornet araba paneli gibi. Işık paket nedir Ve. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor .

Yorum yapın