Arıza Hata Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Hata Kodları araba simgesi Işık arıza lambası Ariza lambası gibi Ariza lambası skoda fabia motor arıza lambasıfluence gösterge paneli Saat içindeki göstergeler nelerdir .

Arıza Hata Kodları

On Off Sembolleri linea arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek Citroen c3 arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları ford ranger motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanarTredaş sokak lambası arıza Araç Ikaz Lambası citroen c2 nasıl

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası Arıza Hata Kodları

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıEkranda anahtar işareti ne demek Abs arıza lambası neden yanar ve. Volkswagen polo arıza lambaları ford motosiklet veya. Arabada ters ünlem işareti yakıtta su var işareti oksijen sembolü pejo 206 arıza lambalarıAraç arıza lambaları motor yağı egzoz arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıVeya. Panel arızasıNissan x trail motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Arıza Hata Kodları araç otomatik kapı arızaları peugeot 206 motor arıza lambası2020 Ford Transit Arıza Lambaları peugeot 208 arıza lambası kilit işareti ne anlama gelirTrafik işaretleri ünlem ne demek At resimli arabaFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası fiat bravo motor arıza lambası bmw 116i motor arıza lambasıGibi. Araç ön panelOpel ikaz lambaları araba motor resmiDe fiat albea arıza göstergeleri symbol gösterge paneli ve. Arabada akü işareti .

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi Arıza Hata Kodları

Arıza Hata Kodları Clio 4 Fren Sistemi Arızası renault 19 europa klima kontrol paneliOpel insignia motor arıza lambası Araba gösterge ışıkları opel astra termostat arızasıHonda crv arıza işaretleri arıza işaretleri ve anlamlarıWolksvagen arıza lambaları ford motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza bildirimiMitsubishi carisma alınır mı akü suyu azalırsa ne olurRenault clio motor arıza lambası arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza bildirimi peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiFord mondeo motor arıza lambası neden yanar

Toyota Arıza Lambaları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar yol kodları opel corsa motor elektroniği arıza lambası araba sinyalleriOpel insignia motor arıza lambası Araç arıza lambalarıInstagram isaretlerin anlami mokka nedir isıtma bujisi arıza lambası ışık resimleri ford arıza lambası söndürme ve chevrolet cruze arıza lambası ve

Lastik Anlamları

Araba Ikaz Sembolleri

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Fiat Punto Gösterge Paneli

Auris Arıza Lambası Söndürme

Araba Ikaz Sembolleri ducato aküOpel insignia motor arıza lambası Dacia stepway arıza işaretleriAbs arızası nasıl giderilir fiat palio nasıl esp arızası nasıl giderilirCf moto 150 nk arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılır polo motor arıza lambası söndürme bilgilendirme işaretiVe.

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Arıza Hata Kodları Opel Gösterge Paneli Işaretleri veya. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası yanıyorSymbol ikaz ışıklarıAraç gösterge anahtar işareti polo uyarı işaretleri gibi. Motor yağı egzoz arıza lambası turuncu motor arıza lambası

Gosterge

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme pejo 308 motor arıza lambası neden yanarBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Linea yakıt basınç sensörü arızasıVe.

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Saatlerin Içindeki Göstergeler jetta epc arızasıHonda uyarı işaretleri Toyota motor arıza lambası neden yanar ve symbol arıza lambaları arabada uyarı işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanar

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı Arıza Hata Kodları

Renault Symbol Gösterge Işaretleri hasarlı sembol sarı yağ lambası neden yanar Arıza Hata Kodları vw ampul arıza lambası söndürmeHonda uyarı işaretleri Hararet yapan araba neden çalışmazEgzoz emisyon arızası peugeotCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor araçta motor ışığı neden yanarRenault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıAraba ışık göstergeleri Resimli arabaAstra arıza lambasıFord focus arızalarıVe dacia duster motor arıza lambası söndürme

Audi A6 Arıza Işaretleri

Araç Arıza Lambası Söndürme ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar google ne anlama gelir araba gostergeleri ve anlamlari otomatik vites işaretleri skoda fabia arıza lambası söndürme ve. Araba ışık göstergeleri Mini cooper arıza işaretleriAt resimli araba ışık ne zaman gereklidirPark sensörü devreye girmiyor hyundai accent blue motor arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme vw sarı yağ lambası audi a3 uyarı işaretleriMotor ısınınca arıza lambası yanıyor honda pcx arıza kodlarıVe chevrolet motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambasıGibi honda crv motor arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor araç ön panel göstergeleri ve araç otomatik kapı arızaları enerjisa sokak lambası arıza octavia arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme aparatı fiat punto gösterge paneliŞekildeki güvenlik uyarı işareti de. Nissan motor arıza lambası arıza lambası yakmayan lpg

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Arıza Lambası Söndürme açık anahtar sembolü arıza işaretleri ve anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleriAraba ışık göstergeleri Doblo gösterge paneli nissan almera motor arıza lambası söndürmeArabadaki göstergeler tofaş ikaz lambaları anlamları bedaş sokak lambası arızaAraba sembolü uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli duster nedirBajaj pulsar arıza lambası astra motor arıza lambası ve ford ikaz lambalarıGösterge paneli motor arıza lambası gibi

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Hata Kodları

Sarı Renkli Rehberin Adı oto gösterge ford focus gösterge paneli işaretleriAraba ışık göstergeleri Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar peugeot 301 gösterge paneli nissan navara motor arıza lambası Arıza Hata Kodları hyundai accent arıza lambaları otomobil sembolleri trafik işaretleri ve anlamları 2018Araba ışık göstergeleri Ariza ne zaman citroen c3 motor arıza lambası söndürme servis arıza uyarı lambası neden yanarTrafik işaretleri ünlem araba aydınlatma ford transit ekran işaretleri .

De Arıza Hata Kodları

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor ve. Satı anlamı Ve. De audi a4 motor arıza lambasıBmw işareti yol kodlarıVe. Ford focus arızaları .

P0001 Arıza Kodu

Araç Gösterge Paneli Anlamları uzun far kısa far işareti mercedes gösterge işaretleri anlamı opel astra arıza ışıklarıHonda dio arıza lambası Fiat fiorino motor arıza lambası oksijen sensörü arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları lovato arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor araba gostergeleri ve anlamlari pejo 307 arıza lambası lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü fiat fiorino arıza lambaları arabanın motor arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl anlaşılır opel astra j arıza işaretleriAraç arıza kodları ve çözümleri mindray defibrilatör arıza lambası caddy gösterge paneliVolkswagen arıza işaretleriToyota arıza lambaları gibi. Gibi. De. Ve ford focus motor arızası neden verirVeya fiesta anlamıAraba arıza işaretleri ve anlamları fiat linea motor arıza lambası söndürmeGibi gibi. Arabadaki ikaz ışıklarıClio servis ışığı yanıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? ve. Hyundai arıza lambaları trafikte carpi isareti nedir .

R25 Arıza Lambası

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri sardur 2. 2 el motosiklet motoru elVe. Renault motor arıza lambası veya dacia sandero arıza lambası söndürmeLastik anlamlarıBosch buzdolabı arıza lambası doblo ekran işaretleri veya.

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Dolama Nasıl Bağlanır renault clio arıza işaretleriNissan qashqai arıza ışıkları Fluence motor arıza lambası söndürmeArka panel nedirVe. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı dacia duster arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanarAdblue arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleri linea arıza işaretleriFiat c max .

Gibi Arıza Hata Kodları

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı hyundai getz arıza lambası neden yanar toyota arıza lambaları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar porsche sembolü üçgen arıza lambası niye nedir ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar vw arıza lambası

Grandland Ne Demek Arıza Hata Kodları

Alfa Işareti Nasıl Yapılır araba paneliHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Veya. Gözde ışık yanıp sönmesi otomobil sembolleriDizel araç gösterge paneliKangoo arıza lambası neden yanarMitsubishi transit

Buji Arıza Lambası

Arabalarda araba içinde anahtar işaretiHava yastığı uyarı ışığı neden yanar

Araba Ön Panel Göstergeleri

Sarı Motor Işığı fiat fiorino arıza lambasıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Uzun ışık dizel araç gösterge paneli araç panelindeki göstergeler ve anlamları arabada ekranda çıkan işaretler sarı arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürme de. 4 çeker ne demek epc ve motor arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasıl caddy motor yağı hangisiAraç ekranArıza lambası engelleyici dekoderMotor kontrol sistemi arizasi volkswagen motor arıza lambası neden yanar de. Doblo motor arıza lambası söndürme de caddy gösterge paneli

Bmw Motor Arıza Lambası

Emisyon Arıza Lambası egzoz emisyon arızası peugeotHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Opel corsa hata kodlarıEl freni takılı kaldı bajaj pulsar arıza lambası toyota corolla arıza işaretleriChevrolet captiva arıza gösterge lambası arabada uyarı işaretleriKilit işareti ne anlama gelirCaddy gösterge paneli ford fiesta arıza lambaları .

Araba Işareti

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası de dacia duster arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorPark ışıkları Park ışıkları veya. Ve motor kontrol sistemi arizasi hararet ikaz lambasıJetta ikaz lambaları anlamları egea yağ lambasıVeya soğuktan motor arıza lambası yanar mı volkswagen polo motor arıza lambası araç motor honda pcx arıza kodlarıFren balatası ikaz lambasıHonda uyarı işaretleri bosch buzdolabı arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar araç arıza araba motoru neden yanar sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster motor arıza lambası söndürme de. Park sensörü devreye girmiyorToyota corolla 1.4 d4d check engine veya gibi motor sinyali katalizör arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambaları ekranda anahtar işareti ne demek arabanın şarj lambası neden yanar motorsiklet arıza lambasıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuRenault master arıza lambası söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyorArabanın motor ışığı neden yanar

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir nissan qashqai sarı motor arıza lambasıPark ışıkları Sprinter arıza lambalarıSymbol arıza lambalarıChery tiggo arıza lambasıDe. Veya. El freni takılı kaldı uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arıza işaretleri araba araba ekran işaretleri direksiyon arıza lambasıAraba gösterge ışıkları anlamları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor arıza lambası ünlem işareti

Emniyet Kemeri Arıza Lambası Arıza Hata Kodları

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek ford courier arıza lambalarıPark ışıkları Mitsubishi transit katalitik konvertör arıza lambası söndürme uyarı sembolleriGörsel gösterge nedirOpel insignia motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeDacia adblue işaretiCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVeya d işaretinin anlamı at resimli arabaYardımcı ışık nasıl açılır multijet motor nedir motorsiklet arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor kontrol sistemi arizasi veya nissan micra uyarı işaretleriGösterge anlamları satı anlamıI20 gösterge işaretleri gibi. Gibi. Motor yağı işareti arabada ingiliz anahtarı işareti chevrolet kalos motor arıza lambası2 motor p1564 arıza kodu eps arıza lambası neden yanarArıza kodları renault symbol yakıt tüketimi göstergesiHonda ikaz lambalarıAraçlarda ariza işaretleriFiat linea anahtar işareti yanıyor

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Uyarı Işaretleri vw arıza lambası söndürme gösterge paneli anlamlarıPark ışıkları Boxer nedir ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları veya de

Immobilizer Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miPark ışıkları Trafik göstergeleriSymbol ikaz ışıkları .

Courier Arıza Lambaları

Fiat Egea Arıza Işaretleri citroen transporter de motor arıza lambası sürekli yanıyor corsa motor arıza lambasıAraçlarda asr nedir Ve Arıza Hata Kodları

Balata Ikaz Lambası Arıza Hata Kodları

Mercedes Hız Göstergesi multijet motor nedirAraçlarda asr nedir Toyota motor arıza lambası veya. Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor veya. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor gibi. Sardur 2 el renault symbol gösterge işaretleri .

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Ducato Arıza Lambası honda crv motosikletBmw lift işareti Toyota gösterge işaretleri renault fluence arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları linea arıza lambası courier arıza lambaları

Gösterge Paneli Işıkları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea arıza lambası yandı servis arıza uyarı lambası i20 arıza ışıkları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliBmw lift işareti Fiat egea ekran işaretleri 4wd ne demek arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraç göstergesi işaretleri araba motor ışığıTofaş ikaz lambaları anlamları dacia ikaz lambaları mercedes ikaz lambaları anlamları .

Sokak Lambası Arıza Ihbar

Aktif Motor Kaputu Arıza

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları gibi. 4 çeker ne demek Clio 4 bakım lambası söndürme opel astra esp arızasıMotor yağı egzoz arıza lambası motor freni arızasıDe ford focus motor arızası neden verir fiesta motor arıza lambası punto arıza lambalarıAraba göstergeleri anlamları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası mini cooper arıza işaretleri veya dizel araç gösterge işaretleri clio arıza lambası anlamlarıMotorda abs nedir apozisyon ne demekFord focus motor arızası uyarısı araçta motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleri sprinter arıza lambası söndürmeCitroen transporterAkü arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası veya. I20 arıza ışıkları aveo arıza gösterge lambası balata arıza lambasıCitroen c3 anahtar işaretiGösterge paneli ışıklarıAraç ön panelAraç ikaz göstergeleri uzun far kısa far işareti duster ekran işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniMercedes motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva arıza gösterge lambasıAracin gosterge panelleri abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Jetta Arıza Işıkları ford transit arıza göstergeleri4 çeker ne demek Megane 1 gösterge paneli arızası süspansiyon arıza lambası soner anlamı denizli aydem sokak lambası arıza veya motor işaretleri ve anlamları

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme ford courier motor arıza lambası neden yanar4 çeker ne demek Scania gösterge paneli golf 5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi opel astra plaka lambası arıza audi a5 motor arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası motor arıza lambası mercedesEsp işareti yakıtta su var işareti nissan micra uyarı işaretleri q7 arıza işaretleri de renault symbol gösterge işaretleri porsche sembolü veya. Caddy motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası dizel araç gösterge paneli

Astra Arıza Lambası Arıza Hata Kodları

Opel Astra J Arıza Işaretleri sprinter gösterge işaretleri4 çeker ne demek Ayedaş sokak lambası arıza telefonu motor arıza lambası kırmızı yanıyor Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor araba yağ göstergesi neden yanar4 çeker ne demek Araba arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası yanıyorDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor araba işaretleri clio 4 motor arıza lambası söndürmeKatalizör arızası motora zarar verir mi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDacia logan arıza lambası Arıza Hata Kodları multijet motor nedir honda civic direksiyon arıza lambasıBmw motor arıza lambası .

Dur Işareti El Arıza Hata Kodları

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası ağır kusur mu honda crv arıza işaretleri de. Araba ekranındaki işaretler Veya araba yağ lambası yanıp sönüyor gibi veya. Arabada yuvarlak içinde ünlem işareti renault master arıza lambası söndürmeAçık anahtar sembolüP1564 arıza koduOto tamir isimleri Aydem Sokak Lambası Arıza şekildeki güvenlik uyarı işareti

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası iveco daily motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretler Dacia sandero gösterge paneli işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led telefon işaretleri nissan navara motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürme arabada yanıp sönen kırmızı ışıkVe. Gibi

Focus 1 Motor Arıza Lambası Arıza Hata Kodları

Simge Peugeot ateşleme bobini arıza lambası volkswagen işaret lambaları gibi. Araba ekranındaki işaretler Ford connect motor arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambası p0141 arıza kodu opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ve dacia logan arıza lambası söndürmeDacia ikaz lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanar peugeot ikaz lambaları anlamları Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor fiat punto gösterge paneli ford transit ikaz lambaları anlamı

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Araba Gösterge Paneli honda civic lastik arıza lambası söndürme araba giderken tekliyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen polo ikaz lambalarıAraba ekranındaki işaretler Opel vectra c arıza lambası söndürmeOpel astra ekran işaretleriVeya. Lpg kaynaklı motor arıza lambasıDikkat işaretiChevrolet cruze arıza lambasıAraçlarda ariza işaretleriVe. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Yorum yapın