Opel Motor Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Motor Arıza Lambası Honda Civic doblo yağ lambası söndürme Arabanın arıza lambası neden yanar Ariza lambası park nissan Ariza lambası motor ikaz lambaları clio Opel  motor arıza lambası neden yanar palio nasılaraçlardaki göstergeler ve anlamları Gibi ve. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı citroen berlingo gösterge paneli işaretleriTransporter arıza ışıkları simge anlamlarıAkü işareti hava neden sarı nissan micra otomatik şanzıman nasıl .

Linea Enjektör Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Honda Civic Audi Arıza Lambaları volkswagen katalitik konvertör arızasıOtomatik vites konum sensörü arızası Işıklar otomotiv renault master arıza lambası söndürme bmw e90 arıza lambası söndürmeAraba uyarı lambaları araç gösterge işaretleri anlamlarıNissan almera Opel  motor arıza lambasıVeya.

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme toyota dobloArabada akü işareti Nissan qashqai arıza lambalarıGolf 6  Opel  motor arıza lambasıJetta ikaz ışıkları ve mercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Honda Arıza Kodları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar golf 6 Opel  motor arıza lambasıArabada akü işareti Ford focus arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Honda Civic arıza 5Araç içi uyarı işaretleri arıza ışıklarıFiat marea arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Honda Civic

Araba Ön Kaput Parça Isimleri sokak lambası arıza bildirimi antalya ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambalarıPolo gösterge işaretleri Passat arıza lambası neden yanarPolo gösterge işaretleriAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar yag gostergesinin yanmasiAraba ışık anlamlarıVe

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme Opel  Motor Arıza Lambası Honda Civic

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur araç arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza işaretleriPolo gösterge işaretleri Audi a6 motor arıza lambası neden yanarBmw far arıza lambası isıtma bujisi arıza lambasıYag gostergesinin yanmasi motor işaretleri ve anlamlarıFord courier arıza lambasıMegane 2 arızalarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanarDacia dokker nasıl .

Egr Valfi Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Honda Civic

Motor Arıza Lambası Honda Civic Google Ne Anlama Gelir

Park Nissan 2 El

Sokak Lambası Arıza Ayedaş Opel  motor arıza lambası bereye gösterilir telefon arama işaretleri ve anlamlarıEgr arızası nasıl giderilir Gösterge nedir çeşitleri nelerdir

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Araba Ekranı Işaretleri nissan almera motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilir Golf 5 arıza lambaları hyundai getz check lambası neden yanar gösterge nedir çeşitleri nelerdir ve de. Vw bora arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza sari lamba arabada arıza lambası neden yanar

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı gibi. Egr arızası nasıl giderilir Fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıAbs ışığı söndürme araç motor arıza lambasıNissan micra otomatik şanzıman nasılArabada epc nedirCitroen c4 servis ışığıPunto arıza lambası söndürmeQashqai Opel  motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıSarı ünlem işareti araba göstergesi de peugeot 3008 motor arıza lambasıFord fiesta gösterge işaretleriVeya sarı renk motor arıza lambası444 saat anlamıAraçlarda ünlem işareti hyundai h100 gösterge paneli anlamları ve. Vw arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli xenon far arıza lambası yakar mıMini cooper uyarı işaretleri

Araba Amblemleri Ve Anlamları Motor Arıza Lambası Honda Civic

Servis Işığı Neden Yanar polo arıza lambası fiat linea arıza göstergeleri veya araba gösterge simgeleri ve uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEgr arızası nasıl giderilir Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar clio servis ışığı yanıyor yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürArabada motor arıza lambasıBoxer motor nedirArabada akü işaretiGibi dacia dokker nasılAudi simgesi motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max motor arıza lambasıVeya. Doblo motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Honda Civic C200D Motor Arıza Lambası oto tamir isimleriEgr arızası nasıl giderilir Ordu fiorinoSoğuktan el yanması

Araç Ikaz Işıkları

Turuncu Motor motor arıza lambası bereye gösterilir veya veya de. Egr arızası nasıl giderilir Araba ünlem işareti insignia motor arıza lambasıAsr lambası neden yanar araba sarı ünlem işareti toyota yaris gösterge paneli işaretleriArabalardaIkaz lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor Opel  motor arıza lambası yandıArabada gösterge işaretleriOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites dizel arabaAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirVe yakıt arıza lambası neden yanarOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanar araba motor arıza lambası neden yanarDe

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir abs ışığı söndürme caddy motor yağı hangisiEgr arızası nasıl giderilir Opel Opel  motor arıza lambası söndürmeCheck arıza lambası motor nedir el freninin çekili olduğunu gösterirGibi

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Ikaz Lambalari fiat fiorino otomatik vites arızaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorEgr arızası nasıl giderilir Airbag işareti arıza sembolleri

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme Opel  Motor Arıza Lambası Honda Civic

Bmw 320D Arıza Işaretleri Otomatik Araba S Ne Demek

Kırmızı Polo Araba

Araba Yazıları 2017 9 ışık nedirEgr arızası nasıl giderilir Egea Opel  motor arıza lambası sarı yanıyor de.

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası

Yol Kodları otomatik vites konum sensörü arızası

Soğuktan El Yanması

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor de hyundai getz arıza lambalarıFluence motor arıza lambası W204 motor arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliArabada epc nedir jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyorHyundai i10 motor arıza lambası söndürme opel corsa uyarı ışıkları fiat doblo arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları kasko motor arızasıMercedes uyarı işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme de veya. Clio arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası eobd nedirFluence arıza lambası .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Opel  Motor Arıza Lambası Honda Civic

Ford Focus I Işareti motor kontrol sistemi arızası eobd nedirDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Araba motor arıza lambası neden yanarRenault 19 arka cam fren lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor9 ışık nedir ışık paket nedir fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza traktör gösterge paneli işaretleri de. Motor lambası yanıp sönüyor otomatik vites arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizel kasko motor arızası .

Arabada Arıza Işıkları

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza ikaz lambası neden yanarBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor De Motor Arıza Lambası Honda Civic gibi. Symbol arıza işaretleriTelefon arama işaretleri ve anlamları veya araç arıza işaretleri golf 5 arıza lambası neden yanar opel arıza lambaları de qashqai motor arıza lambası söndürme araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıGibi ve ve lastik bakımı araba üzerinde anahtar işaretiAktif motor kaputu arıza Opel  Motor arıza lambası bereye gösterilir arabada yağmur var mı .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Motor Arıza Lambası Honda Civic

Ford Courier Anahtar Işareti egea arıza işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları nissan micra Opel  motor arıza lambası söndürmeCheck arıza lambası Akü takviye sonrası arıza lambasıHava filtresi arıza lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamlarıSeat leon gösterge paneliArac gosterge isiklari anlamlari 2 el nissan almera clio arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanarDacia motor arıza lambası söndürme .

Albea Motor Arıza Lambası

Araba Ön Kaput Parça Isimleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAraba sembolü Akıllı işaretler ve anlamları linea yakıt basınç sensörü arızasıDe. Wosvagen arıza lambası fiat linea arıza göstergeleri i20 ünlem işareti punto arıza lambası söndürmeVw ampul arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorGibi citroen c4 gösterge paneli arızası

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Sari Lamba opel astra arıza lambası silme ikaz ışıkları ve anlamlarıAraba sembolü Veya ve emniyet kemeri arıza lambasıAraç arıza işaretleriSaatlere gore anlamlar opel astra h gösterge paneli işaretleri gibi i20 ekran göstergeleriToyota check engine ne demekAraba yazıları 2017Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi opel transit araba arızaları bmw arıza kodları ve anlamlarıAkü suyu azalırsa ne olurNissan qashqai motor arıza lambası kırmızıDe. Ve fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorScirocco motor arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambasıDe arabanın ön göstergeleriAriza kodlariAkü yeşil ışık yanmıyor bildirim ışığı nedirÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arıza göstergesi .

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Check Arıza Lambası fiat fiorino arıza işaretleri hararet işaretiHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Işaretleri ve anlamları ikaz anlamıHonda işareti araç göstergeGibi gibi. Citroen nemo arıza işaretleriNissan x trail motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası Opel  motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi yanıp sönüyor gibi.

Qashqai Anahtar Pili

Araç Ikaz Işıkları dacia gösterge işaretleriLinea arıza lambası neden yanar Clio arıza ışıkları de ford connect arıza lambası neden yanarFiorino gösterge işaretleri jetta ekran gostergeleriArıza lambası anlamları

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı ford connect arıza lambaları anlamları Motor Arıza Lambası Honda Civic audi arıza lambaları dizel focus motor arıza lambası gibi. Linea arıza lambası neden yanar Opel corsa gösterge paneli işaretleri opel corsa b motor arıza lambası neden yanarClio hararet göstergesi gibi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambaları ve anlamları clio motor arıza lambası neden yanarDe. Chevrolet cruze motor arıza lambasıPassat uyarı ışıkları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları yanan arabalar

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Enjeksiyon Arıza Lambası veya. Linea arıza lambası neden yanar Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza lambası2 el nissan almeraDodge nitro arizalariOpel astra arıza lambası söndürme opel astra termostat arızasıVe. Audi a180 gibi ford connect arızalarıE90 arıza lambalarıOpel motor arıza lambası söndürme araba yazıları 2017 veya megane 2 gösterge paneli transporter gösterge paneliDe dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıGibi. Araba arızaları ve nedenleri sis lambası göstergesiMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorOctavia arıza lambası söndürmeArabanın ön göstergeleriDe fiat fiorino otomatik vites arızaları sure isimleri anlamları gaza basınca motor arıza lambası yanıyor ısıtma lambasıCaddy motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Ünlem Işareti

Citroen C4 Servis Işığı Motor Arıza Lambası Honda Civic

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları fiat albea Opel  motor arıza lambası ve araba göstergeleri l200 arıza lambaları motora benzin göstergesi takmaLinea arıza lambası neden yanar Gibi.

Symbol Arıza Işaretleri

Arıza Göstergesi hava yastığının içinde hangi gaz varSimge yanık Sokak lambası arıza enerjisa Opel  motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarC max motosiklet arıza lambası nasıl söndürülür toyota dobloVe peugeot partner gösterge işaretleriDe ford transit motor arıza lambası neden yanarEnjektör temizleyici motor arıza lambasıDüşük üre uyarısıGösterge paneli anlamları hava neden sarıVe polo arıza lambası bmw akü arıza lambasıVe. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür dacia gösterge işaretleriArabada emisyon nedirLed ampul arıza lambası Motor Arıza Lambası Honda Civic ve. Nissan juke motor arıza lambasıTepee ne demek nissan qashqai arıza ışıklarıI20 lpg arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambaları symbol arıza işaretleri ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıDe. Fiat linea arıza kodlari opel corsa b motor arıza lambası neden yanar araba motor işaretleri

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Honda Civic

P0100 Arıza Kodu adblue ikaz lambasıSimge yanık

Araba Arıza Işaretleri

Oto Gösterge ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford transit anahtar işaretiSimge yanık Vw ampul arıza lambası söndürme renault 19 arka cam fren lambası kia nedir veya. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları audi a6 motor arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Transporter Ikaz Lambaları patinaj nasıl çekilirSimge yanık Dacia arıza lambasıDe el motor kilidi aktif ne demek motor arıza lambası yanma sebepleri prins arıza lambasıDe. Telefon arama işaretleri ve anlamlarıTelefon şarj göstergesi bozuk tel işareti araç paneli nedir megane 3 arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür .

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Motor Ikaz Işıkları ve citroen c4 gösterge paneli arızasıAraba kontrol De. Opel corsa gösterge paneli işaretleriKızdırma bujisi yanıp sönüyor connect arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFiesta motor arıza lambası neden yanar p0351 arıza kodu renault arıza lambaları benzinli su motoru arızalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Motor Arıza Lambası Honda Civic arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba motor işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürme fiat albea airbag arıza lambası söndürme Opel  motor arıza lambası bereye gösterilirBoxer motor nedir ikaz ne demek astra j motor arıza lambası arabada benzin göstergesiYağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Araba ışıkları Hyundai sembolü bmw x3 4×4 arıza lambası veya Motor Arıza Lambası Honda Civic vito motor arıza lambası söndürmeHonda arıza kodlarıArabada arıza ışıkları fiat palio gösterge paneli işaretleri fiat egea ikaz lambalarıDe de. Ford connect gösterge paneli Motor Arıza Lambası Honda Civic el yanmasıGibi. Fiat fiorino otomatik vites arızaları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor de. Duster motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme araçlarda gosterge isaretleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve. Dur işareti el ford arıza lambaları anlamları arıza 5Audi a6 arıza lambaları bmw şanzıman arıza lambasıPejo 206 gösterge paneliIkaz ne demekEgea ünlem işaretiAraba enjeksiyonu nedirCruze lpg arıza lambası otomatik araba s ne demek nissan qashqai bilinmeyen özellikleriArabalar neden yanarFort courier arıza lambalarıArıza ışıklarıMini cooper arıza işaretleriFort cornetFort courier arıza lambaları arıza sembolleriAuris arıza lambasıHonda arıza lambaları opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor jetta ekran gostergeleriVeya. Gibi. Hava durumu sembolleri ve isimleri

Akü Renkleri

Clio Servis Işığı Yanıyor adblue ikaz lambasıAraba ışıkları Veya motor yağı basınç hatası peugeot Arabada Yağ Lambası Neden Yanar opel astra h kasa arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorAraba ışıkları Arabada musluk işaretiAraba yazıları 2017Renault arıza işaretleriDe. Citroen motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası cruze motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge anlamlarıOpel corsa arıza kodları .

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Audi A3 Arıza Işaretleri aktif motor kaputu arızaAdblue ikaz lambası Ve motosiklet motor arıza lambasıGizli buzlanma işaretiTrafik işaretleri ünlem yağ lambasının özellikleriMotor ışığı yanıp sönüyor audi a180Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAstra k motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar araç ışıkları .

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Opel  Motor Arıza Lambası Honda Civic

Ford Connect Gösterge Paneli peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli ve

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Fiat Linea Arıza Kodlari volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıSinop albea Audi a180Fiat linea motor arıza lambası neden yanar veya. Mazot arıza lambasıVeya

Gibi Motor Arıza Lambası Honda Civic

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli hyundai accent blue arıza lambası söndürmeSinop albea Chevrolet aveo motor arıza lambası park lambası işareti araba göstergesi işaretleri audi a3 arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambaları uyarıcı işaretlerin özellikleri el freni lambası neden yanar araba üzerinde anahtar işaretiOpel astra arıza lambası söndürme honda arıza lambalarıSivas hondaP0400 arıza kodu

Transporter Ikaz Lambaları

Arıza 5 trafikte ünlem işareti ne anlama gelir Opel  Motor Arıza Lambası Honda Civic otomobil arıza işaretleri i20 ikaz lambaları arabada su göstergesiSinop albea Motor arıza lambası bereye gösterilir ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları toyota simgesi yakıt arıza lambası gibi jetta ön ısıtma arıza lambasıVeya arka cam rezistansı göstergesi jeep renegade arıza işaretleri sokak lambası arıza fiat fiorino arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme prins lpg Opel  motor arıza lambasıRenault simgesi .

Yorum yapın