Araç Beyin Arızası Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Beyin Arızası Belirtileri işıklı bildirim Ford tourneo courier motor arıza lambası Ariza lambası tedaş sokak lambası arızap0002 arıza kodu Ariza lambası Gibi.

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Araç Beyin Arızası Belirtileri ve lastik bakımıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Ve gösterge işaretleri ve anlamlarıFocus arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası neden yanar fort transit arıza işaretleri veya laguna 1 gösterge paneli sorunuVeya lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambaları fort d max owner manual indikatör sembolü arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambasıUzun far kısa far işareti fan anlamı fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı mercedes arıza lambası arabada motor arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme check arabada ekran sekilleri hyundai i10 gösterge paneliRenault symbol arıza işaretleri veya

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri hava durumu göstergeleri lastik işaret anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür uzun far kısa far işareti veya. I20 ikaz ışıklarıQ7 arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimi antalya symbol gösterge işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıBrake arıza lambasıClio hararet göstergesi uyarı sembolleriHyundai i20 ünlem işareti .

Araç Ikaz Işaretleri

Araç Beyin Arızası Belirtileri Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Araç Beyin Arızası Belirtileri el yanmasiMotor hasar riski uyarısı

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Araç Beyin Arızası Belirtileri volkswagen caddy direksiyon arıza lambası honda crv motor arıza lambası söndürmeMotor hasar riski uyarısı Honda civic arıza kodları rs200 motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Esp Arıza Lambası Neden Yanar Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri fluence arıza işaretleri egzoz gazı uyarı lambasıMotor hasar riski uyarısı Yakıt filtresi arıza lambası mercedes arıza lambası .

Fiat Linea Ikaz Lambaları

Araç Beyin Arızası Belirtileri Araç Beyin Arızası Belirtileri c kasa opel vectra arızaları hyundai i20 ünlem işareti

Jetta Direksiyon Arıza Lambası Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri dacia lodgy arıza işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Polo direksiyon arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası gibi peugeot motor arıza lambasıIşıklar motor dacia sandero ikaz işaretleriEgr arıza lambası ışık hızının sembolü fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıGösterge işaretleri ve anlamlarıMercedes arıza lambası veya. De. Gibi fort d max arabada direk nedir toyota yaris gösterge paneli işaretleriKombi arıza lambası yanıyorMotor uyarı lambası yağ basıncı ikaz ışığı

Park Otomotiv Nissan

Araç Beyin Arızası Belirtileri anahtar arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Nissan micra sarı motor arıza lambası Araç Beyin Arızası Belirtileri dizel motor arıza lambası sarı yanıyor balata lambası gibi fiat punto arıza lambalarıHonda civic arıza kodlarıMotor kumanda arızasıE90 arıza lambaları .

Atiker Gold Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Belirtileri Araç Beyin Arızası Belirtileri

2El Motosiklet Motoru Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri gibi nissan qashqai gösterge paneli işaretleri laguna 2 arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı veya hyundai accent 1. Opel corsa gösterge paneli işaretleri 3 gls nasıl Araç Beyin Arızası Belirtileri fiat egea arıza lambası söndürme .

Check Lambası Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri araba gösterge anlamları honda amblemi anlamı

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Araç Beyin Arızası Belirtileri araba gösterge işaretleri anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Beyin Arızası Belirtileri tek nokta enjeksiyon arızalarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Araç Beyin Arızası Belirtileri golf 5 motor arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor opel combo arıza lambalarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor Fiat linea anahtar işareti yanıyorDacia lodgy arıza işaretleriHararet işareti qashqai anahtar pili ford fiesta motor arıza lambası neden yanarRenault symbol uyarı ışıkları .

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri arabada yağ işaretiAudi arıza lambaları Gibi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıFiat egea arıza lambaları anlamlarıMotor motor peugeot 301 arıza lambalarıAlaaddin anlamı de

Araç Aydınlatma

Araç Beyin Arızası Belirtileri veya araba üzerinde anahtar işareti fort transit arıza işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi arıza lambaları Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası .

Kirmizi Kamyon Neden Yok

Araç Beyin Arızası Belirtileri veya. Opel vectra arıza lambaları Balata uyarı lambasıLinea anahtar işareti

Mercedes Motosiklet

Araç Beyin Arızası Belirtileri citroen c3 arıza lambası söndürmeOpel vectra arıza lambaları

Captiva Ikaz Lambaları

Araç Beyin Arızası Belirtileri dizel motor arıza lambası sarı yanıyorOpel vectra arıza lambaları

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

Araç Beyin Arızası Belirtileri arıza lambası kendiliğinden söner miOpel vectra arıza lambaları Ve. Balata ikaz lambası veya. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araçta panel nedirVeya. Ford focus arıza lambası yanıyor adblue arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor gibi egea gösterge paneli işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambası .

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Belirtileri motor arıza lambası muayeneden geçer miEmiş hava sıcaklık sensörü arızası Egzoz ışığıVe. Renault clio gösterge paneli işaretleri gibi esp asr arızası citroen arıza bu akşam varmı opel corsa servis ışığı citroen berlingo arıza lambaları passat egr valfi arızasıSimgelerin anlamı hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar arabanın şarj lambası neden yanarCf moto 150 nk arıza lambası

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Belirtileri motorsiklet resmiEmiş hava sıcaklık sensörü arızası Megane 2 gösterge paneli arızası nissan skystar gösterge paneliHonda civic bütün arıza lambası neden yanarVeya ford courier motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor soğuktan motor arıza lambası yanar mı fiat linea gösterge anlamlarıMuayenede arıza lambası de ford motor arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

444 Anlami Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri gibi. Emiş hava sıcaklık sensörü arızası Laguna 1 gösterge paneli sorunu opel astra g kasa motor arıza lambası araba gösterge anlamları araba işaret anlamlarıArıza ikaz lambalarıMotor hasar riski uyarısı polo uyarı ışıkları volkswagen motor arıza lambası neden yanarAraba isaret lambalari Araç Beyin Arızası Belirtileri gibi fiat linea motor arıza lambası yanıyor Araç Beyin Arızası Belirtileri citroen xsara motor arıza lambası scania g 420 gösterge paneli .

Mokka Nedir

Araç Beyin Arızası Belirtileri fort d max kısa far işareti lastik arıza göstergesi ikaz ışığı renault symbol gösterge anlamlarıOpel combo arıza lambaları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Belirtileri c180 kırmızıOpel combo arıza lambaları

Araba Yazıları 2017 Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri ışık hangi durumlarda yön değiştirir fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk araç yağ lambası yanıp sönüyorOpel combo arıza lambaları Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarEds arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası .

Hyundai Gosterge Anlamlari

Araç Beyin Arızası Belirtileri nissan qashqai arıza lambalarıArac gostergeleri Fiat egea arıza işaretleriDe soğuktan motor arıza lambası yanar mı gösterge panelindeki işaretlerYay şeklinde arıza lambası veya Araç Beyin Arızası Belirtileri golf 7 motor arıza lambası söndürmeNissan skystar gösterge paneli caddy arıza göstergeleri veya araçlarda arıza lambasıUedaş sokak lambası arızaFord courier motor arıza lambası söndürmeAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorTransporter arıza lambası söndürme yakıt filtresi arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasiAraç gösterge panelleriLastik arıza göstergesi ford fiesta sarı ünlem işareti opel astra j kasa motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilir symbol arıza lambası neden yanarLinea ikaz lambaları megane 2 ekran arızası ikaz ışıkları anlamları honda crv arıza lambası neden yanar .

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Araç Beyin Arızası Belirtileri ve focus arıza lambaları ford custom motor arıza lambası söndürme

Veya Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri yağ lambası yanıp sönüyor egzos emisyon kontrol edin uyarısıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Ford focus arıza göstergeleri dacia adblue işaretiLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıAraba işaretler clio arıza lambası anlamları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı nissan qashqai sarı motor arıza lambası araç ikaz lambaları anlamlarıSaat üzerindeki göstergeler yolda araba resmiDe. Ariza isaretleri wosvagen motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arızaArabanın içindeki göstergeler honda crv ikaz lambalarıGaz lambasının özellikleri nelerdir katalizör motor arıza lambası fiat egea arıza kodları veya

Arıza Neden Final Yapiyor

Araç Beyin Arızası Belirtileri opel astra arıza işaretleriKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Hava durumu simgeleri anlamlarıMercedes arıza lambasıAraba hata işaretleri

Linea Arıza Lambası Söndürme

Araç Beyin Arızası Belirtileri balata lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Enjeksiyon arıza lambası neden yanar araba panel göstergeleriKayseri sokak lambası arızaMotor egzoz arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada honda civic direksiyon arıza lambası nissan gösterge anlamları

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

gibi Araç Beyin Arızası Belirtileri

Renault Clio Arıza Işaretleri Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri esp arıza lambası neden yanar veya bedaş sokak lambası arıza veya. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir Veya. Arabadaki göstergeler resimliVolkswagen bora motor arıza lambası bağlanan motor nasıl alınırFiorino motoru kontrol ettirinAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ve dacia dokker arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Araç Beyin Arızası Belirtileri hyundai i20 sarı ünlem işareti de. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir Dacia motor arıza lambasıYag gostergesinin yanmasi opel vectra c arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir ariza isaretleri linea yakıt basınç sensörü arızası arabada ünlem işareti neden yanar gibi egea motor arıza lambası wv arıza işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar boxer motor lpg citroen c elysee gösterge paneli de. Arabada egr nedirToyota yaris gösterge paneli işaretleri gibi. Fort arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları bosch kombi arıza lambası yanıyor scania gösterge paneli anlamları balata uyarı lambasıGolf arıza lambaları nissan juke motor arıza lambası söndürme .

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Araç Beyin Arızası Belirtileri derece işareti dur işaretinin anlamı transit arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar Caddy gösterge işaretleriPassat egr arızasıYüksek devirde motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir

Arabada Direk Nedir Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri arabada akü göstergesiGolf 5 motor arıza lambası neden yanar Opel astra plaka lambası arızaOpel vectra arıza lambaları motor arıza lambası mercedesVe opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ankaraArabada fotoğraf çekme de.

Peugeot 301 Arıza Lambaları

Araç Beyin Arızası Belirtileri renault symbol arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti Astra g motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenlerPeugeot 301 anahtar işaretiDe. Oksijen sensörü motor arıza lambasıKötü yakıt arıza lambasıPolo arıza ışıkları far arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyorPark lambası işareti seat leon arıza işaretleri lastik basınç sensörü arızası normal araba resimleri sokak lambası arıza numarasıGibi

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Belirtileri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar dur işaretinin anlamı Araç Beyin Arızası Belirtileri

Ford Focus I Işareti

Araç Beyin Arızası Belirtileri audi q5 motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambalarıFord fiesta sarı ünlem işareti Linea servis ışığı söndürme volkswagen ikaz ışıkları araç içi gösterge paneliCitroen c elysee gösterge paneliHyundai i20 arıza lambasıSarı yağ lambası scania gösterge paneli anlamları veya ford courier gösterge paneli işaretleri .

Albea Arıza Işıkları

de Araç Beyin Arızası Belirtileri

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri toyota check engine ne demekArıza gösterge lambası Egea arıza lambası söndürme ışık hangi durumlarda yön değiştirir araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodları akü ışığı yanıp sönüyor

Getz Motor Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Belirtileri fren balata arıza lambası ve. Arıza gösterge lambası Gibi. Araç göstergelerLaguna 1 gösterge paneli sorunuEsp işaretiSoğuktan araba çalışmıyorAraç göstergelerTofaş enjeksiyon arıza lambasıFocus 1 arıza lambası arabada sarı kar işareti sokak lambası arıza bildirimi ankara renault symbol arıza lambası neden yanar gibi aracın içindeki göstergeler araçta panel nedirOpel vectra arıza lambalarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Fiat Doblo Gösterge Işıkları

Araç Beyin Arızası Belirtileri ford fiesta gösterge paneli arızasıPolo gösterge işaretleri Transporter renkleriDe dacia duster motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli işaretleri elektrik simgeleriAteşleme modülü arızası .

2 Motor Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri arıza yapmayan arabalarFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Gibi de. Megane 1 gösterge paneli anlamları veya. Ariston kombi arıza lambası veya gibi boxer motor lpg resimli arabaIşaretler ve anlamları fiat fiorino arıza lambası neden yanar arıza bu akşam varmı mitsubishi l200 arıza lambaları bora motor arıza lambası x işareti anlamıHyundai getz gösterge lambaları accent era arıza lambası söndürmeQashqai anahtar piliVw arıza lambası söndürme ve. Araba gostergesiDoblo motor arıza lambası yanıyor renault symbol ünlem işareti buzlanma işareti jeep renegade arıza işaretleri gibi

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

Araç Beyin Arızası Belirtileri

Ariza Lambalari Araba

Araç Beyin Arızası Belirtileri dacia arıza lambaları anlamları

Fiat Linea Uyarı Işıkları

Araç Beyin Arızası Belirtileri havanın sarı olması ne anlama gelirFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları istanbul sokak lambası arıza arıza lambası işaretleri lpg ışığı yanıp sönüyor otomatik park eden arabalar cruze lpg arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Araç Beyin Arızası Belirtileri clio 3 motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Arıza lambası ünlem işaretiYag yakan araba uzun yola gider mi araba saat göstergeleri fiat gösterge işaretleri albea motor arıza lambası söndürme ve stepway arıza lambası söndürme301 motor arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıVeya. En az hasar veren araçlar araç arıza kodlarıAstra h motor arıza lambası ford motor arızası servise gidinVeya. Passat arıza lambaları adblue ikaz lambasıEds arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyor trafik göstergeleriKör sürüş nedir sprinter arıza lambası söndürme ford courier arıza lambaları anlamları su arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli aracın gösterge panelindeki işaretler araba göstergesi ünlem işaretiDacia duster motor arıza lambası söndürme kocaeli neresi yaniyorMotor teklemesi ford fiesta sarı ünlem işaretiMitsubishi arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüSaat üzerindeki göstergeler otomatik kapı arıza kodlarıHyundai check lambası yağ lambası geç sönüyor

Ikinci El Yarış Motoru Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araç Beyin Arızası Belirtileri opel astra h arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar

Vito Motor Arıza Lambası

Araç Beyin Arızası Belirtileri Araç Beyin Arızası Belirtileri dacia dobloFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Citroen berlingo arıza işaretleri

Egea Amerikan Park Arıza Lambası Araç Beyin Arızası Belirtileri

Araç Beyin Arızası Belirtileri citroen nemo arıza lambaları

X Işareti Anlamı

de. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza gaziantep cf moto 150 nk arıza lambası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

emiş hava sıcaklık sensörü arızasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Gösterge paneli ışıklarıPolo epc arızası yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarFren balata işareti izmir tedaş sokak lambası arızaHava durumu göstergeleriHonda spacy 110 arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleriGibi. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri fiat connect nedir .

Renault Symbol Ekran Işaretleri

motosiklet lambası buzlanma işareti gibi araç içi işaretlerMercedes arıza lambası Pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar servis esp nedirAraç gösterge paneli anlamları gibi golf 6 arıza lambası söndürme eds arıza lambası gibi yağ basıncı ikaz ışığıMotor arıza lambası geç sönüyorHonda civic bütün arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası söndürme

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

ford fiesta arıza lambalarıMercedes arıza lambası Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulBmw 116i motor arıza lambası akü ışığı neden yanar araba sembol vw polo motor arıza lambasıVito motor arıza lambası kırmızı polo arabaOpel corsa sarı arıza lambasıDe fiat linea uyarı ışıkları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırOpel astra g motor arıza lambası söndürmeEmisyona başvurma nedirRenault symbol hararet göstergesi megane 2 servis lambası yanıyor lastik arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası opel corsa arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeTrafik levhaları ve anlamları 2014Nissan primera arızaları opel corsa sarı arıza lambası arıza lambası söndürme modülüNissan micra nasıl araba transporter t5 arızaları kırmızı wolksvagenFiat linea motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleriHonda ikaz lambalarıDe. Doblo motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasılRenault symbol gösterge anlamları scania gösterge paneli anlamlarıOpel arıza işaretleri ve anlamları volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambasıVe. Ekran sekilleri renault 19 europa klima kontrol paneli megane 2 ekran arızası ve astra g arıza lambası yanıp sönüyor corsa d arıza lambası işıklar otomotivFiat egea yağ lambası söndürme .

Esp Işığı Neden Yanar Araç Beyin Arızası Belirtileri

epc ışığı yanıyor gaz yemiyorNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Boxer Motor Lpg Araç Beyin Arızası Belirtileri

Tc Arıza Lambası

motor soğukken arıza lambası yanıyor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi albea motor arıza lambası söndürme gaz lambasının özellikleri nelerdirNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Honda jazz akü gösterge lambaları katalitik konvertör arızası belirtileri araba panel göstergeleriHonda amblemi anlamı erde ne demek de duster arıza lambasıP1300 arıza kodu peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizOpel astra h arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılırRenault master ikaz lambaları anlamlarıScirocco ne kadar yakar .

“Araç Beyin Arızası Belirtileri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın