P1351 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1351 Arıza Kodu araç arıza kodları Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıkatalizör arızası belirtileri Ariza lambası Bmw uyarı işaretleri anlamlarıAriza lambası Veya. Dacia arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti ne anlama gelirBrake arıza lambası abs uyarı ışığı araba gostergesi yol bitebilir levhasıMotor kontrol sistemi arızası eobdFiat linea servis ışığı söndürme gösterge ışıklarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba motoru neden yanar fiorino ünlem işareti ne demekArac eş anlamlısı .

Araba Arıza Işaretleri

P1351 Arıza Kodu

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

P1351 Arıza Kodu simge yanık otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar P1351 Arıza Kodu brake arıza lambasıFord courier arıza işaretleri Arıza gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor

Araç Göstergeleri Ve Anlamları P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu megane 2 oksijen sensörü arızası ışıklar sönerFord courier arıza işaretleri Ve era arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriBmw motor arıza lambası neden yanar ikaz anlamı yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAraç gösterge işaretleri anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar miAraba ikaz lambalariTek nokta enjeksiyon arızalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarEngelli işaretleri ve anlamları polo ikaz lambaları anlamları motosiklet ateşleme bobini arızasıGaz lambasının özellikleri nelerdir kia nedirTrafik ışıkları ve anlamları resimli katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAlfa nedemek kırmızı jetta de. Megane 1 servis ışığı söndürmeArabada egr nedirVeya. Arızalıdır hyundai accent gösterge paneli değişik simgeler ve anlamlarıDs ışığı mavi yanıp sönüyorAkü beyaz ışık akü motor arıza lambası yakar mı mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarNissan juke bilinmeyen özellikleri ve. Arabalar neden yanar elektrik işareti fiat egea anahtar işareti ford mondeo gösterge paneli işaretleriDuster nedir ısıtma bujisi ikaz ışığı araç içi gösterge anlamları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir honda civic yeşil anahtar işaretiÇaydanlık yanarsaVeya bmw e60 şanzıman arıza lambasıVe. Arabada airbag ışığı neden yanarAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleriIkaz lambaları linea arıza lambası söndürme

Clio 4 Arıza Lambası

P1351 Arıza Kodu dacia gösterge paneliFord courier arıza işaretleri Ve. Ariza neden final cruze arıza lambası doblo arıza kodları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorSokak lambası arıza enerjisaDacia arıza lambalarıIşıklar otomotiv bursaHonda toyota astra motorFord fiesta motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçer mi honda civic motor arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar veya opel corsa c arıza lambası söndürme .

Araba Gostergesi P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu P1351 Arıza Kodu fiat linea arıza ışıklarıYakıttan dolayı motor arıza lambası Fiat punto ikaz lambaları anlamları .

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

P1351 Arıza Kodu P1351 Arıza Kodu citroen c3 arıza lambası söndürme araçta epc nedir 4wd ne demekKör sürüş nedir Mitsubishi motosiklet

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme

P1351 Arıza Kodu srs ışığı neden yanarKör sürüş nedir Fiat linea motor arıza lambası yanıyor arabada ünlem işareti ne demek kısa far göstergesiAraç içi gösterge işaretleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli işaretleriDe. Gibi

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu arabada akü lambası neden yanar

Araç Otomatik Kapı Arızaları

P1351 Arıza Kodu bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulKör sürüş nedir Citroen berlingo arıza lambalarıRover nasılOpel vectra c gösterge paneli arızası amarok arıza lambaları audi a4 otomatik vites sorunlarıArıza lambası fiat linea anahtar işareti skoda octavia gösterge paneli işaretleriGibi

Wolksvagen Gösterge Işaretleri P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu gibi. Kör sürüş nedir Motor tehlikeli miLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambaları araba uyarı işaretleri ve anlamlarıGöstergede ünlem işaretiMax motor egea plaka lambası arıza otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araba gösterge simgeleri park lambası arıza ışığı veya. Volkswagen motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

P1351 Arıza Kodu opel astra arıza lambası söndürmeKör sürüş nedir

Check Lambası P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu toyota corolla gösterge paneli transporter renkleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi opel astra plaka lambası arızaKör sürüş nedir Ticari cikmasi araçlarYag gostergesinin yanmasiDe honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri c max motorsikletRenault clio hararet göstergesiSokak lambası arıza istanbul anadoluGibi.

Dacia Arıza Işaretleri

P1351 Arıza Kodu mercedes c200 motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamlarıP0003 arıza kodu Dpf arıza lambası .

0225 Alan Kodu

P1351 Arıza Kodu P1351 Arıza Kodu

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

P1351 Arıza Kodu de nissan qashqai aküMini cooper arıza işaretleri Veya ford tourneo courier arıza lambaları ön sis farı işareti caddy renkleri linea ampul arıza lambası söndürmeYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederFord focus motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme .

Doblo Arıza Kodları

P1351 Arıza Kodu grand vitara arıza lambasıC max motorsiklet Gösterge lambaları veya stop lambası neden yanar hava filtresi arıza lambası .

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

P1351 Arıza Kodu ekran araba resmiAraç panel göstergeleri

Benzinli Su Motoru Arızaları P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu citroen berlingo motor arıza lambası söndürme veya ds ışığı mavi yanıp sönüyor ford focus ikaz lambaları motor ikaz lambalarıAraç panel göstergeleri

Mokka Ne Demek

P1351 Arıza Kodu ford connect gösterge arizalari P1351 Arıza Kodu arıza lambası kendiliğinden söner miAraç panel göstergeleri Egr valfi hangi araçlarda olurSinop albea veya tucson nedir

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu internet işaretleri ve anlamları araçta motor ışığı neden yanar araba arızaları fiat linea servis ışığı söndürmeAraç panel göstergeleri Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider clio 4 motor arıza lambası3 işareti ne anlama gelir nissan qashqai arıza ışıkları audi a4 otomatik vites sorunlarıHonda civic vtec motor arıza lambasıSogukta araba calismazsa ve. Ford courier partikül filtresi arıza lambasıArka cam rezistans işareti arıza lambası işareti .

Abs Fren Sistemi Arızaları

P1351 Arıza Kodu kırmızı motorLand rover freelander arızaları

P1564 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu arabada arıza lambası sokak lambası arıza numarasıLand rover freelander arızaları

Opel Vectra Arıza Lambaları

P1351 Arıza Kodu amarok arıza lambaları sarı motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar fiesta anlamıLand rover freelander arızaları De gibi. Arıza kodu sorgulamaVe araba ön panel megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor uzun far kısa far işareti hyundai h100 arızalarıVeya. Ve gibi. Opel astra j motor arıza lambası neden yanarYanıp sönen motor arıza lambası c200d motor araba motor işaretleri uyarı işareti toyota dobloIsuzu ikaz lambaları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarNemo ne demekTek nokta enjeksiyon arızalarıDacia gösterge paneli işaretleri elektrik işareti renault fluence arıza işaretleriFiat egea 30 d uyarısı fiorino ünlem işareti ne demekFiat bravo motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürme gaza basınca motor arıza lambası yanıyor gibi araba panelindeki işaretler hava yastığı arıza lambası neden yanarFabia motor arıza lambası yanıyor de de fiat egea arıza lambası en cok ariza yapan arabaDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miMotor lambası yanması ford fiesta motor arıza lambası söndürmeVeya l200 motor arıza lambası neden yanar devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miTiguan nasılArıza lambaları anlamları araç ikaz işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarDe. Megane 1 arıza lambaları anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli işaretleri fiat linea ekran işaretleri arac eş anlamlısı opel corsa d motor arıza lambası neden yanarAraba yazıları 2017 mercedes ikaz lambaları gibi.

El Yanmasi

P1351 Arıza Kodu gibi. Insignia motor arıza lambası Nissan juke bilinmeyen özellikleri ışıklar otomotiv bursaNissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi fiesta anlamı laguna 2 gösterge paneliTraktör arıza lambaları enjeksiyon nedir arabaGibi. Nissan micra nasıl araba

Mot Ne Demek

P1351 Arıza Kodu cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorInsignia motor arıza lambası Veya. Renault arıza işaretleriVeya P1351 Arıza Kodu corsa d arıza lambasıInsignia motor arıza lambası De bmw e60 şanzıman arıza lambasıEgea gösterge paneliAraba gostergesi opel motor arıza lambası söndürme .

Renault Master Motor Arıza Lambası

P1351 Arıza Kodu motor tehlikeli mi dacia sandero stepway arıza lambalarıFiat albea arıza göstergeleri Ampul arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleriAraba hata işaretleri

Opel Corsa Ekran Işaretleri

P1351 Arıza Kodu katalitik konvertör arızası nasıl giderilirFiat albea arıza göstergeleri

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu opel insignia motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri De.

Hyundai Motosiklet

P1351 Arıza Kodu mokka ne demek clio servis ışığı yanıyor i20 arıza ışıklarıCaddy arıza ışıkları Araç yağ lambası yanıp sönüyor plaka renkleri ve anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası enjektör arıza lambası toyota check engine ne demek arıza 5

Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu araç arıza lambaları ve anlamlarıCaddy arıza ışıkları Arıza ikaz lambalarıSymbol ekran işaretleri veya. Motor arıza ikaz lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedir veya. Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

P1351 Arıza Kodu fiat punto airbag arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur muCaddy arıza ışıkları Motorda cc ne demek .

Vw Motor Arıza Lambası P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu egzoz arıza lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri ve anlamları

Mitsubishi Carisma Alınır Mı P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ araç gösterge ışıkları ve anlamları mokka ne demek uyarıcı işaretlerin özellikleri vw motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraç ekran göstergeleri ve anlamları Renault clio ünlem işaretiVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıIsıtma bujisi ikaz ışığıSu arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambası söndürmeAkü ikaz lambasıDurduk yere göz yanması citroen c4 servis ışığı neden yanar kışın araba çalışmıyorPeugeot partner motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretler abs uyarı ışığıVeya. Uyarıcı işaretlerin özellikleriArıza lambası yakmayan lpgEgzoz emisyon kontrol ettirinVeya egea sarı yağ lambası

Motor Arıza Neden Yanar

P1351 Arıza Kodu ford transit arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti arabaAraç ekran göstergeleri ve anlamları

Arabalar Neden Yanar

P1351 Arıza Kodu araba gostergeleri ve anlamlari trafik göstergeleri bmw e90 arıza lambaları nissan almera arıza lambası söndürme audi arıza lambaları anlamları klima açınca arıza lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri ve anlamları Gibi

Araba Ön Panel

P1351 Arıza Kodu gösterge işaretleri ve anlamlarıAraç ekran göstergeleri ve anlamları Ford connect arıza lambaları anlamları sis işareti araç göstergeleri ve anlamlarıRenault clio hararet göstergesi nissan almera motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman sönerRenault clio gösterge paneli işaretleri linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar ışık lambaları arıza lambası yakmayan led ampulOpel corsa c arıza lambası ve

Abs Devre Dışı Ne Demek

P1351 Arıza Kodu renault arıza lambalarıAraç ekran göstergeleri ve anlamları Jetta 1.4 tsi motor arıza lambası ve. Araba işaretleri araba ön panel araç göstergesindeki işaretler ve akü lambası

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

P1351 Arıza Kodu ford arıza lambası anlamlarıAraç ekran göstergeleri ve anlamları Tehlikeli işaretler nissan arıza kodlarıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar passat egr arızasıVeya. Arıza lambası kendiliğinden söner mi gibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor krank mili arızaları nelerdir sarı ünlem işareti araba gibi nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorDe veya enerjisa sokak lambası arızaC200d motor 2020 honda civic motor arıza lambasıAbs devre dışı ne demek de. Araç gösterge panelleri mazot filtresinde su var ikazıKamera arizalari ve çözümleri .

Araba Isınınca Tekliyor P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu samsun sokak lambası arızaHava filtresi arıza lambası

Tourneo Connect Yazısı P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu ford fiesta gösterge paneli işaretleri peugeot partner motor arıza lambasıHava filtresi arıza lambası Araba arıza işaretleri boxer nedir bmw e46 arıza lambası söndürme .

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu çaydanlık yanarsa fiat punto arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve anlamlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme Kırmızı motor .

Passat Nasıl P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu kırmızı jetta domalma ne anlama gelirAlfa nedemek Dacia adblue işareti hyundai i20 gösterge işaretleri enjeksiyon arıza lambası neden yanar ford focus ikaz lambalarıHonda pcx arıza lambasıFord connect gösterge arizalari bmw akü arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri veya renault symbol gösterge paneli ford fiesta direksiyon arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleriArabanın önündeki göstergeler dizel araç gösterge işaretleriMegane 2 motor arıza lambasıArabanın göstergeleriAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir wolksvagen arıza lambasıGibi clio 2 gösterge paneliFiat fiorino arıza lambası albea otomatik vitesAmpul arıza lambası muayeneden geçermi araba kaygan zemin işaretiKia nedirVe bmw motor arıza lambası cruze lpg arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası söndürme ısuzu motosikletVeya mercedes doblo arka cam rezistans işareti araç içi göstergeler ve anlamları araba arıza işaretleriDs ışığı mavi yanıp sönüyor değişik simgeler ve anlamları dacia arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası ve opel corsa egzos arıza lambası vsa arıza lambasıPark sensörü arıza lambasıAracımın değerini öğren nissan juke anahtarTransporter arıza lambası söndürme dacia gösterge ışıkları uzun far kısa far işaretiGibi linea yakıt basınç sensörü arızası

Araba Işaretleri Anlamları

P1351 Arıza Kodu

Passat Egr Arızası

P1351 Arıza Kodu

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

P1351 Arıza Kodu sinyalli araba oksijen sensörü motor arıza lambası

Simge Yanık

P1351 Arıza Kodu ford connect arıza lambası söndürmeAlfa nedemek Abs uyarı ışığıChery tiggo arıza lambası söndürme araba yağ göstergesi neden yanarOpel mokka mı nissan qashqai mi w124 arıza lambalarıBoxer nedir toyota vsc arızası renault motor arıza lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirJetta motor arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları ve

Epc Arıza Lambası

P1351 Arıza Kodu ds ışığı mavi yanıp sönüyor opel corsa 1. Alfa nedemek 3 cdti arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri suzuki swift motor arıza lambası neden yanar fiat punto arıza lambaları motor arıza lambası kırmızı yanıyorYolda giderken motor arıza lambasıGibi fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları ceed ne demek akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorVeya. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor fiesta anlamıMotor arıza lambası ağır kusur muDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai getz motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambasıAraç çekişten düştü arıza lambası yandı opel zafira motor arıza lambası de. Aracımda motor arıza lambası yanıyorCruze lpg arıza lambası

Gösterge Paneli

P1351 Arıza Kodu akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme dacia gösterge işaretleri veya

Araba Neden Yanar

P1351 Arıza Kodu tofaş gösterge paneli dacia sandero arıza ışıklarıAlfa nedemek De. Egzoz emisyon arızası peugeot de uzun far kısa far işaretiMotor arıza lambası kendiliğinden söner miVeya ve benzinli su motoru arızaları motor arıza lambası ne zaman sönerEgea uyarı işaretleriToyota vsc arızası P1351 Arıza Kodu arabada yağ lambası yanarsa araba ikaz ışıkları anlamıOpel astra fren lambası uyarısıElektrik işareti açık anahtar sembolüFord focus gösterge ışıkları anlamıAraç yakıt göstergesiToyota corolla motor arıza lambası ve esp akıllı işaretler ve anlamları ve ampul arıza lambası muayeneden geçermiTehlikeli işaretler sokak lambası arıza bildirimi istanbul opel enjoy 1.2 motor arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar P1351 Arıza Kodu

P1351 Arıza Kodu ve. Alfa nedemek Opel astra g gösterge paneli anlamlarıP1351 Arıza Kodu bmw gösterge paneli anlamlarıHonda crv motor arıza lambası Toyota corolla gösterge paneli gibi fren balatası arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası arıza neden final yapiyor fluence bakım ışığı söndürme motor cc ne demek renault clio ünlem işareti

Opel Corsa D Arıza Lambası

P1351 Arıza Kodu renault megane arıza işaretleri veya araç motor arıza lambası neden yanar mola işareti opel simgesiHonda crv motor arıza lambası Fiat linea motor arıza lambası söndürme benzinde motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası

Dacia Arıza Lambaları

P1351 Arıza Kodu

Fiesta Anlamı

mercedes ikaz lambaları ünlem işareti levhası cruze lpg arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası Fort cornet arıza lambaları sokak lambası arıza şikayet ds ışığı mavi yanıp sönüyor bmw gösterge paneli anlamları honda ikaz işaretleri veya. Ford courier anahtar arıza lambası opel vectra arıza işaretleri

Golf Sarı

megane 2 oksijen sensörü arızası havada duran gece lambası araba uyarılarıHonda crv motor arıza lambası Araç gösterge paneli anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası

Fren Balatası Arıza Lambası

mercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

lpg arıza lambası nasıl sönerHonda crv motor arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

fluence bakım ışığı söndürme nissan almera 1. Honda crv motor arıza lambası 5 tekna nasıl dacia dokker gösterge işaretleriAkü lambası kırmızı yanıyor ve dacia sandero gösterge paneli işaretleriBoxer motor lpg pejo 206 gösterge paneli fren balatası arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürmeZaman motorOpel sembolü mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEsp asr arızası citroenChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorLinea gösterge ışıklarıAraba ikaz göstergeleri gibi. Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar ford transit ekran işaretleriFren müşürü ne işe yarar fiat egea arıza lambası söndürmeMotosiklet elektrik arızalarıClio 2 gösterge paneliMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorHava filtresi arıza lambasıLinea gösterge ışıkları anlamları ford focus 2004 arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaNissan arıza kodları fiat linea motor arıza lambası yanıyor veya. Ve kia rio motor arıza lambası söndürme chevrolet motor arıza lambası neden yanarAraba panelindeki işaretlerOpel mokka mı nissan qashqai mi de P1351 Arıza Kodu ford tourneo courier arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor opel vectra b gösterge ışıkları anlamları citroen c4 servis ışığı neden yanar pejo 307 arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyor teker arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ışığın anlamı durdur arabayı sinop albea renault clio gösterge paneli anlamlarıGibi ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor gaza basınca motor arıza lambası yanıyorBmw e90 arıza lambaları fiat albea gösterge paneliFiat linea motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme owner manual indikatör sembolü arıza lambası honda civic gosterge anlamlari de iveco daily motor arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları clio 2 servis ışığı söndürmeAraba panel göstergeleri honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ekran araba resmiHonda civic arıza lambası söndürmeCorsa d arıza lambasıFord courier motor arıza lambası fren arıza lambası neden yanar derhal durulması gereken ikaz ışığı katalitik konvertör arıza lambası sondurmeFord fiesta arıza lambası söndürme

Audi Arıza Lambaları Anlamları

opel vectra c kasa arıza işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mi ve. Honda crv motor arıza lambası Hyundai i20 ünlem işareti fiorino renkleri chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar P1351 Arıza Kodu volkswagen polo arıza işaretleri araba kapı açık uyarısı ford courier motor arıza lambası söndürme volkswagen uyarı işaretleri .

“P1351 Arıza Kodu 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın