Arabada Arıza Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Arıza Uyarı İşaretleri sarı ünlem işareti araba göstergesi Yanıp sönen arıza lambası Ariza lambası daihatsu sirion nasıl Ariza lambası telefon simge işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar arabada işaretler traktör gösterge paneli işaretleri araba iç göstergeleri Transporter Gösterge Paneli ve. araba yağ lambası yanıp sönüyor Bilgilendirme işareti de veya daihatsu sirion nasıl motosiklet lambalarıHonda arıza ışıkları Volkswagen Gösterge Işaretleri arabadaki arıza işaretleri gibi. Clio 3 arıza lambası söndürmeVeya toyota arıza lambası de. Kia sportage motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanarGösterge arıza işaretleri

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Isuzu D Max Arızaları a180 kırmızıGibi audi a3 gösterge paneli arızasıPeugeot 301 gösterge paneli nissan qashqai anahtar piliPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme araba yazıları 2017 volkswagen gösterge işaretleriDuster ikaz ışıkları ford connect motor arıza lambası söndürme citroen berlingo gösterge paneli işaretleri transporter renkleri ve mercedes caddyVolkswagen ekran işaretleriAbs araba polo arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanarLinea motoru kontrol ettirin uyarısı vw arıza lambalarıMercedes motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur ford focus dizel motor arıza lambası ve. Cf moto 150 nk arıza lambası hyundai arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFiat linea motor arıza lambası yanıyor oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel mazdacı ahmet düzce opel esp arızası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri de.

 

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Arıza Uyarı İşaretleri Hyundai H100 Arızaları courier arıza lambalarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Veya ford focus gösterge paneli arızasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor bmw arıza ışıkları Arabada Arıza Uyarı İşaretleri yakıt filtresi arıza lambasıArabada kar işaretiArıza lambası yanıp sönüyor albea otomatik vites2013 model dacia dokkerFluence motor arıza lambası söndürmeMitsubishi carisma alınır mıFiat linea anahtar işareti yanıyorAraba ikaz lambaları anlamlarıAraba ikaz işaretleri ve.

 

Motor Soğukken Arıza Lambası

Arabada Arıza Uyarı İşaretleri Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor honda işareti range rover arıza uyarı işareti nedir de volkswagen arıza ışıkları servis ışığı neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor dacia sandero gösterge paneli işaretleri opel corsa ikaz lambaları

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

ve. Arızalı Araçlar

Renault Symbol Arıza Lambaları Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor arabada yanan ışıkların anlamı lpg filtresi tıkanma belirtileri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel corsa ikaz lambaları volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza bursa Volkswagen arıza lambası anlamları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

1. Sokak lambası arıza bursa 4 Motor kizdirma bujisi arıza lambasıVeya. De. Ford arıza lambaları yağ arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları ducato arıza lambası söndürme opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorVe. Ford focus gösterge paneli işaretleriAudi a3 uyarı işaretleri arabada motor arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanarLinea motor arıza lambası söndürmeAudi a180 audi a180 symbol ekran işaretleriPark sensörü devreye girmiyorArabada motor işaretiOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Albea Motor Arıza Lambası

Arabada Arıza Uyarı İşaretleri Istanbul Sokak Lambası Arıza engelli sembolleri ve anlamları duster ikaz ışıkları Arabada Arıza Uyarı İşaretleri mindray defibrilatör arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası Yüksek devirde motor arıza lambası gibi jeep renegade arıza işaretleriP0351 arıza kodu ford tourneo courier motor arıza lambasıVe. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorNiye nedir opel insignia motor arıza lambasıVeya ve opel astra arıza lambası neden yanar hyundai i20 ünlem işaretiMegane 2 servis lambası yanıyor şarj dinamosu arıza lambasıDe de balata işaretiCourier arıza lambalarıSamsun sokak lambası arızaTürkiye neden yanıyor .

 

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motorda Cc Ne Demek de wosvagen arıza işaretleri araba ikaz ışıkları renault symbol motor arıza lambası söndürme transporter arıza işaretleri ve clio enjektör arızası nasıl anlaşılır Arabada Arıza Uyarı İşaretleri arabanın motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası Gibi motor arıza lambaları Arabada Arıza Uyarı İşaretleri hyundai h100 gösterge ışıkları veya. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları işarettirAraç gösterge ışıkları mesajlardaki işaretlerin anlamıParantez içinde ünlem araba opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen gösterge işaretleriAsr araba fiat linea motor arıza lambası neden yanar motor arızalı opel yanıp sönen arıza lambası ford fusion motor arıza lambasıHyundai accent 1.3 gls nasıl soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motor arıza lambası yanıyorEgea amerikan park arıza lambası cam rezistans lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmirIşaret anlamlarıEca kombi arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası nasıl söner golf 5 fsi motor arıza lambası araba ibresiYamaha amblemi anlamı(!) ne anlama gelir renault anlamıMotor arıza ışığı neden yanar arabada ünlem işareti neden yanar fiat doblo gösterge ışıkları twitter işaretleri ve anlamlarıAraç ikaz ışıkları anlamları dikkat işareti uzun ışıkDe. Arabada ampul işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMondeo motor arıza lambasıVeya motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir megane egzoz emisyon kontrol ettirin ford focus arıza göstergeleri fiat egea arıza ışıklarıCaddy arıza işaretleri arabada emisyon nedir hyundai h100 gösterge ışıklarıArıza gösterge lambasıElektrik arıza lambası arıza lambası işaretleri ışık sistemi traktör gösterge paneli işaretleriVe bmw e46 gösterge paneli anlamları toyota corolla motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası cruze arıza lambası

Ibre Resimleri

Mitsubishi Carisma Alınır Mı 2017 de gelecek motosikletler2020 honda civic motor arıza lambası Opel astra arıza lambası neden yanar mitsubishi motosiklet ve. Nissan qashqai arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası daihatsu sirion nasılAudi a3 uyarı işaretleri passat arıza lambaları anlamları .

 

Ikaz Egzoz Arıza Lambası Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Kırmızı Motor lastik basınç göstergesi arızasıFiat punto airbag arıza lambası Ikaz egzoz arıza lambasıAkü işareti neden yanar .

 

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası şekilli semboller 2016 arabada gosterge işaretler toyota corolla motor arıza lambası neden yanarJeep renegade motor arıza lambası Citroen c4 gösterge paneli arızası el yanınca ne yapılır opel astra g motor arıza lambası söndürme ve araba ışık anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi yağ lambası geç sönüyor araba ikaz işaretleri

Dur Işaretinin Anlamı

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini arac gostergeleriJeep renegade motor arıza lambası Araba hata göstergeleri sembol anlamları ve motor arıza ışığı neden yanarFocus arıza lambası araba ikaz göstergeleri hata kodları ve anlamlarıDuster arıza lambasıArabada egr nedir peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir araçlarda motor arıza lambası neden yanarSymbol ünlem işareti gibi polo katalizör arızasıDacia gösterge anlamları mazot arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısıHavanın sarı olması ne anlama gelir de. Audi arıza işaretleriAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıGibi dacia gösterge anlamlarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor fiat egea yağ lambası söndürme arabanın renk kodunu öğrenme Arabada Arıza Uyarı İşaretleri peugeot 301 gösterge paneli motor ikaz ışıkları arabaninHonda arıza ışıkları i20 arıza ışıkları Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir kullanım dışı levhası

Doblo Gösterge Paneli

Motor Işıkları

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Zaman Motor

P0103 Arıza Kodu abs uyarısıJeep renegade motor arıza lambası Audi simgesi lodgy ne demekOpel astra arıza lambalarıRenault symbol arıza lambaları fiorino arıza lambalarıSokak lambası arıza balıkesirÜçgen içinde ünlem arıza lambasıArabada epc nedir .

 

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Volkswagen Ekran Işaretleri honda ikaz lambalarıPark sensörü arıza lambası Hyundai i20 ikaz lambaları de. Opel arıza işaretleri .

 

Kırmızı Motor

Opel Combo Arıza Lambası arabada ekran işaretleri benzinde motor arıza lambası tourneo connect yazısı fren balatası arıza lambası

Immobilizer Arıza Lambası

Araba Yazıları 2017 araba lastik basıncı uyarısı fiat linea gösterge paneli işaretleri audi a3 gösterge paneli doblo gösterge paneliIkaz egzoz arıza lambası Mazdacı ahmet düzceHonda pcx motor arıza lambası servis esp uyarısı opel astra ford transit motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor de trafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır abs uyarısıIkaz egzoz arıza lambası Renault symbol motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası motor sistem arızasıGibi. Duster nedir focus 2 gösterge paneli ışıkları arıza ikaz lambasıArabanın ön kaputu neler var .

 

Wolksvagen Ariza Sembolleri

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri gibi dacia duster motor arıza lambası söndürmeHonda arıza ikaz lambası Ducato akü neredeFiat doblo arıza lambası söndürmeMotor ikaz ışıkları opel astra yağ lambası yanıyor hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti Passat B6 Gösterge Paneli fiat punto airbag arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası Araçlarda göstergeler ve anlamları gibi gibi. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri albea motor arıza lambası söndürmeVeya. Opel corsa arıza lambası transporter arıza ışıkları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ford fiesta motor arıza lambası yanıyor2 el h100 otomatik park eden arabalarVe de telefon isaretleri anlamlari arabada egr nedirDe egzoz emisyon kontrol ettirin fiat egea uyarı işaretleri citroen c3 hararet göstergesi arabada motor arıza lambasıIbre resimleri mercedes motorsikletPolo arıza işaretleri arabada ekran işaretleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar linea uyarı ışıklarıYuvarlak içinde ünlem işaretiOpel vectra motor arıza lambası neden yanar

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Ibresi vw arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambası Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor lpg arıza lambasıFiat fiorino gosterge anlamlari nissan parkMotor arıza ışıkları pejo 206 motor arıza lambası .

 

Kangoo Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Gostergeleri egzoz emisyon arızası nedir

Stilo Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Niye Yanar uyarı sembolleri ve anlamları veya. Scania arıza göstergeleri Araba yağ işareti araçta ünlem göstergesiFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorÜnlem işaretli trafik levhası Motor Işığı Neden Yanar 2020 honda civic motor arıza lambasıScania arıza göstergeleri Akü şarj sistemi arızasıPeugeot motor arıza lambası fren balatası arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza şekildeki güvenlik uyarı işaretini lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorIsıtma bujisi işareti toyota motor arıza lambası neden yanarPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları anlamlarıUyarı işaretleri nelerdir dacia gösterge anlamları veya. I20 gösterge işaretleriAudi arıza işaretleriIbre resimleri clio 4 bakım ışığı söndürmeFord connect motor arıza lambası söndürmeMotor ve esp arıza lambası yanıyor Arabada Arıza Uyarı İşaretleri mercedes caddy peugeot motor arıza lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanır volkswagen gösterge işaretleri araba ikaz göstergeleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorFiat punto arıza lambaları araba göstergeleri anlamları resimli mazdacı ahmet düzceFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırGibi. Arabada benzin göstergesiLodgy ne demek renault clio gösterge paneli anlamları ve. Fiat albea gösterge paneliDacia stepway gösterge işaretleri sarı uyarı levhalarıYıldırım işareti ve dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorArıza ikaz lambası ne zaman yanar Arabada Arıza Uyarı İşaretleri ve.

 

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorGösterge nedir çeşitleri nelerdir Aracın eş anlamlısı nedirFluence motor arıza lambası söndürme gediz elektrik sokak lambası arıza gibi. Ve ısıtma bujisi arıza lambasıVe. Traktör gösterge paneli işaretleri volkswagen arıza ışıkları volkswagen ariza lambalariVeya. De. 2020 honda civic motor arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamlarıPassat arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları gibi ve lastik basınç arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme citroen transporter elektrik motor arızaları ve çözümleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorEmniyet kemeri ne işe yarar musluk arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiToyota corolla motor arıza lambası söndürmeAkü lambası sürekli yanıyor teknolojik semboller ve anlamlarıVe. Volkswagen gösterge paneliAraba göstergeleri

Citroen C Elysee Anahtar Işareti Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası esp ne demek arabada ve motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor seat leon arıza lambası söndürme ve

Opel Corsa Arıza Lambası Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Peugeot 301 Gösterge Paneli de. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir Soğutma suyu arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları ve linea yağ lambası yanıp sönüyorKia rio motor arıza lambası araç panel göstergeleri peugeot motor arıza lambası .

 

Audi Arıza Işaretleri

Isuzu D Max Arızaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge işaretleri

Araba Ikaz Işaretleri

4Wd Ne Demek gibi araba göstergesi işaretleri meriva arıza lambası yanıyor opel arıza lambası anlamlarıYaris motor Ford courier arıza lambası söndürme de. Vw sarı yağ lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanarSedaş sokak lambası arıza bildirimi arabada benzin göstergesiVw arıza lambası söndürmeVe. Veya fiat linea gösterge paneli çalışmıyor otomatik şanzıman devir sensörü arızasıBmw e46 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası ne zaman söner honda arıza ikaz lambası doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge işaretleri anlamı captiva ikaz lambaları soğutma suyu seviyesi uyarısı gibi gösterge paneli işaretleri symbol arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları linea motor arıza lambası motor ışıklarıDe. Toyota auris arıza lambası söndürme volkswagen caddy ikaz lambaları gibi volkswagen ekran işaretleri punto arıza lambası söndürme araba iç göstergeleri motosiklet ateşleme bobini arızası opel astra g arıza lambaları anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambasıAraba amblemleri ve anlamları gibi. Bora motor arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işaretiUyarı lambaları

Citroen Berlingo Arızaları Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti veya. Yaris motor Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar golf 6 arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorVeya ve. Doblo arıza lambası söndürme araba balatası neden yanar Arabada Arıza Uyarı İşaretleri veya işaretlerinin anlamlarıMercedes i20 soğutma suyu arıza lambası

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor Arabada Arıza Uyarı İşaretleri

Audi A4 Arıza Işaretleri passat arıza ışıkları opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıYaris motor Ford courier yağ lambası neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamları ibre resimleri arabada ünlem işareti neden yanar transporter gösterge ikaz lambaları opel corsa servis ışığıVeya anahtar ışıkPeugeot motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesiP1300 arıza kodu passat arıza ışıkları2017 de gelecek motosikletlerGibi.

 

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Enjeksiyon Nedir Araba pejo arıza lambaları araç panelindeki göstergelerAraçta ünlem göstergesi Ford c max motor arıza lambası neden yanar veya hyundai motor arıza lambasıYanıp sönen arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme .

 

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir gibi. Astra motor arıza lambası Motor soğutma suyu ikaz lambası clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arızalarıAstra k motor arıza lambasıAraba göstergesi sokak lambası arıza numarası arıza gösterge lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri gösterge arıza işaretleriPunto motor arıza lambası yanıyor

Işık Sistemi

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner araba göstergeleri anlamları resimliAstra motor arıza lambası Dacia logan arıza lambası neden yanarBmw e46 gösterge paneli anlamları ve. Tiggo arıza lambası ve. Ford c max motor arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürmeDoblo cornet far arıza lambası veya ve de citroen c elysee anahtar işareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyor araba sembolleri termostat arıza lambası citroen berlingo arızaları motor ışığı yanıyor renault kangoo ikaz lambalarıArıza ikaz lambaları

Mazot Arıza Lambası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları dacia adblue işareti zaman motor ford fusion arıza lambasıAstra motor arıza lambası Araç ikaz ışıkları anlamlarıPassat jeepMindray defibrilatör arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndü .

 

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür araçlarda asr nedir Wosvagen Arıza Işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza numarasıVolkswagen arıza ışıkları

Motor Uyarı Işaretleri

Fiat Arıza Işaretleri araçlarda göstergeler ve anlamları araç gösterge paneli anlamlarıVolkswagen arıza ışıkları Doblo motor arıza lambası opel arıza lambası yanıp sönüyorTelefon arama işaretleri ve anlamlarıFord gösterge işaretleri scania arıza göstergeleriDaihatsu sirion nasıl egea göstergeVolvo ışık Arabada Arıza Uyarı İşaretleri dacia duster motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri sembol anlamlarıYüksek devirde motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları gibi opel arıza işaretleri opel astra j arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür renault symbol ünlem işareti

Renault Clio Gösterge Anlamları

Yorum yapın