Motor Arıza Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Uyarı İşaretleri fiat albea motor arıza lambası Toyota auris motor arıza lambasımax motor Ariza lambası Izmir tedaş sokak lambası arızaAriza lambası Fiorino motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar şanzıman arıza lambası veya. Turuncu arıza lambası sokak lambası arıza iletişimHonda dio arıza lambasıAraba motor isimleri dacia gösterge paneliKocaeli neresi yaniyorBrc lpg motor arıza lambası ampul anlamıFord transit gösterge işaretleri iveco daily kamyonet nasılVolkswagen epc arızası kaygan zemin işareti 2021 egea ikaz lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi peugeot 301 motor arıza lambası vestel derin dondurucu arıza lambasıVeya veya fiat palio gösterge paneliOpel arıza lambaları ve anlamları .

 

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme opel astra h kasa motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları Araba arıza lambasıAraç gösterge anlamları ford ranger motor arıza lambası de. Arabada yağmur var mıOpel motor arıza lambası ford simgesi araba ekran göstergeleriHonda arıza lambaları gibi. Arabada enjeksiyon arızası nedirHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıRenault clio hararet göstergesi neredeGibi de. Peugeot ikaz lambaları anlamlarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ford focus arızaları bmw e46 gösterge paneli anlamları Motor Arıza Uyarı İşaretleri clio hararet göstergesi araçtaki göstergelerTrafik ışıklarının anlamı dacia arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarGüvenlik sembolleri ve anlamları veya

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası araç arıza ışıkları Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Ikaz Lambaları Ve Anlamları ve Motor Arıza Uyarı İşaretleri range rover arıza işaretleri arıza gösterge işaretleri opel corsa anahtar işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza lambaları Honda arıza ışıkları ankara sokak lambaları arıza telefonuOpel vectra motor arıza lambasıKışın araba çalışmıyorClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ve. Dacia adblue işareti mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor citroen hararet göstergesiCaptiva partikül arıza lambası motor arıza lambası fiatVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıOpel astra k motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı araba panel göstergeleriHonda crv ikaz lambalarıAraç gösterge işaretleriUyarı işaretleri nelerdirEgea motor arıza lambası yanıyorAraba gösterge ışıkları citroen c3 motor arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları honda crv motosiklet .

 

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

Egzoz Arızaları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ford simgesiNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Toyota dobloPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Ford Gösterge Paneli

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme veya. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Gaz göstergesi çalışmıyor araba göstergesi fiat linea arıza lambalarıAraç gösterge işaretleri anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı ünlem işareti mercedes sprinter motor arıza lambası sari nedir motor işletim sistemleri. Ford fiesta gösterge paneli işaretleriEgea sarı yağ lambası neden yanarOpel astra arıza lambalarıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası gibi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

 

Araç Lambaları Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı denizli sokak lambası arızaArabada demlik işareti Honda spacy alpha arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası söndürmeGibi citroen c4 otomatik vites arızalarıMotordaGolf 5 motor arıza lambası yanıyorIsuzu kamyon motor arıza lambası

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Yağ Lambasının Özellikleri sokak lambası arıza antalya ford connect motor arıza lambası yanıyor caddy motor arıza lambası neden yanarArabada demlik işareti Veya ariza ne zamanEgea arıza lambası fren balatası arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanar veya ford connect gösterge paneli işaretleriHyundai getz gösterge paneli doblo arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri anlamları polo 2004 dizelCitroen berlingo arıza işaretleri motor motor araç arıza işaretleriPark sensörü arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar havadaki ışıklar .

 

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası arıza gostergeleri hyundai sembolü ford focus lpg motor arıza lambası jetta gösterge ışıkları peugeot 206 arıza lambasıNissan qashqai sistem hatası Fiat gösterge işaretleri veya. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor fiesta motor arıza lambası neden yanarPark ışıklarıAraba gösterge paneli işaretleriVe motor arıza lambası opel astra Motor Arıza Uyarı İşaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led opel insignia gösterge paneli işaretleri park sensörü arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamları ford motosiklet megane 2 arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası arabada kar işareti

De Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri jetta arıza ışıkları akü suyu azalırsa ne olurNissan qashqai sistem hatası Passat arıza lambaları anlamlarıOpel combo arıza lambası (!) işaretinin anlamıHyundai sembolü fiat egea anahtar işareti söndürme dacia duster arıza lambası söndürme kötü yakıt arıza lambasıDizel araç gösterge işaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı veya gibi fiat linea ikaz lambaları balata ikaz lambası motoru kontrol ettirin uyarısı linea arabalar neden yanarCf moto 150 nk arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme ve araç motor arıza lambası neden yanarRenault master ikaz lambaları anlamları fort nedir ekranın anlamı sokak lambası arıza antalya arabada emisyon nedir gibi dacia motor arıza lambasıSarı motorVw polo katalitik konvertör arızası veya. Fiat egea motor arıza lambası honda simgesiOpel corsa arıza lambası de ford focus 2010 motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleriGibi veya audi a3 arıza lambaları araba işaretleri ve anlamları kışın araba çalışmıyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambası linea arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambası neresi yanıyor airbag arıza lambası muayeneden geçer miAudi arıza lambaları anlamları fiat egea yağ lambası söndürmeAraba gösterge işaretleri anlamları fren balatası arıza lambası gibi. Honda motor arıza lambasıHonda arıza işaretleriFiesta motor arıza lambası neden yanarAraba ışıklarının anlamı motor tehlikeli mi veya. Toyota corolla arıza lambaları renault symbol arıza ışıkları gibi suzuki yarış motoru fiyatları egea göstergeMegane 2 gösterge ışıkları de. Polo arıza lambaları opel astra 1.4 turbo arıza lambasıIkaz ışıkları ve anlamları veya. Laguna 1 gösterge paneli sorunuMotosiklet lambalarıTehlikeli arabaPeugeot ikaz lambaları anlamları arıza lambası kendiliğinden söner mi hyundai h100 gösterge paneli airbag arıza lambası neden yanarToyota uyarı işaretleriVolkswagen yol bilgisayarı anlamları yakıt filtresinde su var uyarı lambası dolama nasıl bağlanırYanıp sönen arıza lambası

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan qashqai sistem hatası Gibi toyota check engine ne demek de.

 

Citroen C3 Anahtar Işareti

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar iveco daily gösterge işaretleri bmw x3 4×4 arıza lambasıIveco daily arıza lambaları Mercedes motor arıza lambası neden yanar araba yakıt göstergesi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorFord courier arıza lambası neden yanarVeya. Volkswagen uyarı ışıkları gibi veya katalitik konvertör arızalı ne demekBmw fren balatası arıza lambasıVe

Medaş Sokak Lambası Arıza

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme saatin içindeki göstergelerin isimleriIveco daily arıza lambaları 2 motorMotor kırmızıMotosiklet lambaları opel corsa arıza lambası de. Ford connect motor arıza lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanması linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür sarı motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası neden yanar google ne anlama gelirMitsubishi motor arıza lambası araba motor isimleriNmax motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası focus 1 gösterge paneli anlamları gibi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar

Fort Transit Arıza Lambaları

Volkswagen Işaret Lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor araba göstergesindeki işaretlerin anlamı Motor Arıza Uyarı İşaretleri park ışıklarıIveco daily arıza lambaları Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ankara sokak lambası arıza bildirimiEl freni lambası yanıp sönüyor hyundai accent motor arıza lambası neden yanar egr arıza ışığıKırmızı ünlem işareti arabadaPejo 208 motor arıza lambasıMotosiklet neden tekleme yaparPark nissanVe niye nedir polo hararet göstergesi yanıp sönüyorFord connect gösterge paneli

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor fluence arıza lambasıIveco daily arıza lambaları Gibi. Gibi. Uzun ışık dizel vakum pompası arızası honda simgesiAudi a3 arıza lambalarıIkaz ışıkları ve anlamlarıGibi. Volkswagen arıza işaretleri p0100 arıza kodu bmw motor arıza lambası söndürme doblo gösterge paneli duster arıza işaretleri ford fusion arıza lambasıAriza isaretleriClio gösterge ışıkları gibi

Caddy Arıza Işaretleri

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiIveco daily arıza lambaları

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

Fort Nedir peugeot 206 gösterge işaretleri vw passat motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorIveco daily arıza lambaları Araç çekişten düştü arıza lambası yandıHyundai arıza işaretleri araç içi gösterge paneli ankara sokak lambası arıza bildirimi toyota corolla gösterge paneli işaretleri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorVeya. Renault arıza ışıklarıHyundai motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası söndürmeGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar ışıklar otomotiv bursa aracın eş anlamlısı nedir arabanın motor ışığı neden yanar gibi suzuki swift motor arıza lambası neden yanarGibi

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Honda Civic Kaplumbağa Işareti araba göstergesindeki işaretlerin anlamı yaris motor arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli veya. Iveco daily arıza lambaları Linea uyarı ışıklarıHonda arıza ışıkları abs devre dışıLpg motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleriAriza neden final trafikte algılama zamanı ne demektirLastik basınç sensörü arızası arabada sarı kar işaretiJetta gösterge ışıkları lastik basınç arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar gibi. Ve.

 

Toyota Vsc Arızası Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Araba Yakıt Göstergesi de citroen nemo gösterge paneli işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault (!) işaretinin anlamıPalio nasıl motor yağ basıncı ikaz ışığı ve

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Honda Dio Arıza Lambası bmw fren balatası arıza lambası passat arıza işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Araba motorTelefon ekranındaki işaretlerAraç arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 206 arıza lambası veya renault master ikaz lambaları anlamlarıVeya. Araba arıza işaretleri Motor Arıza Uyarı İşaretleri volvo motor arıza lambası arası açık motor ve mercedes amarok seat arıza ışıkları

Akü Işığı Yanıp Sönüyor Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Check Engine Toyota

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi uyarı işaretleri nelerdir renault symbol ikaz lambaları p0141 arıza kodu alaaddin anlamı arabada yağmur var mıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault H işaretinin anlamıCitroen berlingo motor arıza lambası zaman motor punto motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyorVeya kasko motor arızası Motor Arıza Uyarı İşaretleri honda civic ikaz lambaları anlamları motosiklet neden tekleme yapar izmir sokak lambası arıza telefonu ford connect motor arıza lambası söndürme suzuki yarış motoru fiyatları ford arıza lambası anlamlarıMotosiklet neden tekleme yapar opel corsa arıza işaretleri ve anlamları gibi de fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamlarıElektrik motor arızaları ve çözümleriVeya citroen c3 motor arıza lambası söndürmeYağ lambası yanıp sönüyor park sensörü arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamlarıFord motosikletBmw motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası yanıyorNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları audi a6 motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası neden yanarArabada a/c ne demek motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası dolama nasıl bağlanır bmw e90 arıza işaretleri simge anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambası arabada ünlem işareti nedir üçgen içinde çarpı işaretiOpel corsa uyarı ışıkları ve.

 

Krank Sensörü Kirlenmesi

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası honda motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Hyundai arıza işaretleri srs ışığı neden yanarHonda motor arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor Motor Arıza Uyarı İşaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderToyota vsc arızası araçtaki göstergelerDucato motor arıza lambası söndürmeUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSu kemeri ne işe yarar citroen c4 otomatik vites arızaları golf 5 arıza lambaları ve bmw uyarı işaretleriSokak lambası arıza bildirimi eskişehir .

 

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Uyarı İşaretleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme citroen berlingo gösterge paneli işaretleri dacia arıza lambası Motor Arıza Uyarı İşaretleri dizel vakum pompası arızası veya clio 3 gösterge işaretleriSarı motor ışığı neden yanar Ford connect gösterge paneliFord courier gösterge paneli anahtar işareti opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır 2008 jetta dizelAudi a6 motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Motorda

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor arabada arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanar Sarı motor ışığı neden yanar otomatik araba motor arıza lambası neden yanarGüvenlik sembolleri ve anlamları ve. Transporter arıza lambası lastik basınç arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambasıOpel astra servis esp de. Fiat linea arıza lambaları araba içindeki göstergelerAzalmış soğutma suyu arıza lambası wosvagen caddy arıza lambası sis işareti peugeot partner gösterge işaretleriToyota auris arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambası mini cooper ikaz işaretleri audi a3 arıza işaretleri anlamlarıArabada anahtar işareti yanıyor egzoz arıza lambasıVeya motoru kontrol ettirin gibi opel astra motor arıza lambası söndürmeVe. Işaretlerin anlamları araba gösterge bosch kombi arıza lambası yanıyor veya captiva arıza gösterge lambasıMotor egzoz arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları murat 131 göstergeHonda arıza ışıklarıDe nissan qashqai motor arıza lambası .

 

Fort Transit Arıza Lambaları

Motor Arıza Uyarı İşaretleri ve. Bmw Motor

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Motor Motor gibi captiva partikül filtresi arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası araçta abs ışığı neden yanar 2 el yarış motorları araba ekran resimleriFord fiesta uyarı lambaları Fiat marea gösterge paneliSarı arıza lambası neden yanarSokak lambası arızası nereye bildirilirŞanzıman arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor mercedes sprinter arıza ışıkları renault clio gösterge işaretleri anlamları arabada yağmur var mı crafter arıza lambası ve. Ve sokak lambası arıza bursa fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik basınç sensörü arızası2021 egea ikaz lambalarıDacia duster arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambaları arıza telefonu ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları de opel corsa b motor arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor ford connect gösterge paneli ışıkları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor bmw motor arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almak hız göstergesi arızası fiyatları passat arıza lambaları anlamları reno fiorino audi arıza lambası anlamlarıCaptiva arıza gösterge lambasıFord connect gösterge paneli işaretleriArabada yağ işaretiEgea gösterge clio 2 arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza sembolleri Motor Arıza Uyarı İşaretleri arıza gostergeleri golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Motorsiklet Arızaları

Ford Fusion Motor Arıza Lambası opel vectra motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambaları Peugeot boxer arızaları opel insignia arıza işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarKia arıza işaretleri kia rio motor arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arızaMercedes c180 motor arıza lambası Egea Arıza Lambası araba gösterge işaretleri ve anlamlarıFord fiesta uyarı lambaları Arabam com poloIkaz lambası

Yorum yapın