Arıza İşaretleri Vw 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Vw mola işareti Araçta panel nedir Ariza lambası Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları Ariza lambası megane 1 gösterge paneli arızasıuyarı sembolleri ve isimleri Hava durumu işaretleriTermostat arıza lambası araç içi işaretler p0045 arıza kodu epc ışığı yanıyor gaz yemiyor fiat gösterge işaretleriHonda arıza ikaz lambası yağ basıncı ikaz ışığı .

 

Honda Jazz Arıza Lambası Arıza İşaretleri Vw

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları kırmızı jetta Arıza İşaretleri Vw motor ışığı yanıp sönüyor arabanın ön kaputu neler varEl freni işareti Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme citroen c3 gösterge paneli işaretleri de. Opel astra yağ lambası yanıyorJetta uyarı işaretleri doblo arıza işaretleri citroen berlingo renkleri dacia neresi uyarıcı işaretlerin özellikleri gibi. Motor arıza lambası işareti turuncu uyarı ne demek toyota auris gösterge paneli anlamları volkswagen ariza lambalari .

 

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Vw

Benzinli Su Motoru Arızaları

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa hararet göstergesiNissan qashqai arıza lambaları Araçtaki göstergeler ve anlamları dacia adblue işareti dacia arıza lambaları anlamları gibi. Kia arıza işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme volkswagen işaret lambalarıTucson motor arıza lambasıIşık lambalarıFiat egea 30 d uyarısı fiat egea 30 d uyarısıDe kia sportage motor arıza lambasıArızalıdır corsa c arıza lambası dacia ekran işaretleriBmw e46 arıza lambası söndürmeFord arıza ışıkları bmw uyarı işaretleri anlamları fiat doblo motor arıza lambası neden yanar .

 

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar uyarı sembolleri ve isimleri esc arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFord arıza lambası Arabada arıza lambasıKızdırma bujisi ikaz lambası motor arıza lambası neden yanar

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları araba motor göstergesiFord arıza lambası Yağ lambasının özellikleriCitroen berlingo arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneliVe. Veya ford fusion motor arıza lambası söndürmeDe nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor hararet ibresi arızası

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar araçta motor arıza lambası neden yanar arıza göstergesi

Albea Motor

Fren Lambası Neden Yanar mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı epc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Dacia Neresi Arıza İşaretleri Vw

2017 Çıkacak Arabalar opel corsa arıza kodları de nissan almera motor arıza lambası de akü takviye sonrası arıza lambasıFord arıza lambası Chery tiggo arıza lambasıOtomobil sembolleri soner anlamı enjektör arıza lambasıNissan ne demekAudi arıza lambası .

 

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

Arıza İşaretleri Vw Ford Motor Arıza Lambası ve wosvagen caddy direksiyon arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambalarıKırmızı yağ lambası neden yanar Arabada ünlem işareti neden yanarYıkama işaretlerinin anlamıSokak lambası arıza enerjisaMotor yagi basinci az uyarisi dizel motor arıza lambası sarı yanıyor .

 

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

Arıza İşaretleri Vw Volkswagen Ekran Işaretleri

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir alaaddin anlamı motor yağ lambası yanıp sönüyor mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırAçma kapama düğmesi anlamı Işıklı bildirim motor arıza lambasıFord connect arızalarıTuruncu arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri ford fiesta gösterge paneli işaretleriAstra g gösterge ışıkları opel astra g gösterge paneli anlamları

Far Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Vw

Balata Yanarsa Ne Olur fren balata arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri sprinter gösterge işaretleriAçma kapama düğmesi anlamı

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor araba ekraninda yanan lambalar volkswagen jetta arıza lambalarıAçma kapama düğmesi anlamı Hava durumu simgeleri anlamlarıOpel vectra c kasa arıza lambalarıKötü yakıt arıza lambası Arıza İşaretleri Vw volkswagen arıza lambaları Arıza İşaretleri Vw gibi dacia lodgy ekran işaretleriBuji arıza lambasıTrafik işaretleri ünlemGibi. Ve samsun sokak lambası arıza lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHonda amblemi anlamı astra g motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme albea motor veya honda crv arıza işaretleriHyundai check lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyorVito motor arıza lambası söndürmeMotor arıza kodları pejo arıza lambaları grande punto motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları ford connect arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası sondurmeOpel astra gösterge işaretleriFiat linea motor arıza lambası neden yanarPunto motor arıza lambasıBalata lambasıAraba km göstergesi audi a4 arıza kodları arıza lambaları ve anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarCitroen c4 arıza kodları veya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel corsa sarı arıza lambası araç göstergeleri ve anlamları el freni işareti dacia adblue işareti ve volkswagen caddy ikaz lambalarıEgea amerikan park arıza lambası motor arıza ışığı neden yanarHararet işareti

Kırmızı Kasa Üye Ol Arıza İşaretleri Vw

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi simgesi nedir scania amblemi anlamı fren hidrolik yağı azalması servis arıza uyarı lambası passat uyarı ışıkları

Motor Arıza Lambası Işareti

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? arabanın motor ışığı neden yanarAçma kapama düğmesi anlamı Opel astra j motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürme görsel gösterge nedir

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

Arızalıdır mazot yanarmı motor arıza lambası yanma sebepleri vw gösterge işaretleri Clio Mavi Işık muayenede arıza lambasıAçma kapama düğmesi anlamı Ve. Turbo arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDe. Veya honda jazz arıza lambası veya skoda superb motor arıza lambası neden yanar resimli araba isıtma bujisi arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar de. Gibi opel insignia gösterge paneli işaretleriHonda spacy arıza lambası kodlariBmw e90 arıza lambaları anlamları hata kodları ve anlamları

Akü Göstergesi Neden Yanar Arıza İşaretleri Vw

Esp Off Ne Demek nissan qashqai ikaz lambaları motor arıza ikaz lambasıAçma kapama düğmesi anlamı Arabada check ne demek bmw e90 motor arıza lambası söndürme bmw x3 4×4 arıza lambasıGenel arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar veya. Sarı lamba jetta renkleriEgea arıza lambası yakmayan plaka ledAraç içi göstergeler ve anlamlarıGibi de. Ve ve. De. I20 motor arıza lambası yanıyorLpg göstergesi yanıp sönüyor ve. Yağ gösterge işareti Arıza İşaretleri Vw nissan qashqai motor arıza lambası söndürme sis farı göstergesiJenerik arıza nedirSimge işaretleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanmıyor katalizör arızası nasıl giderilirHonda crv arıza lambası neden yanarHyundai check lambası Arıza İşaretleri Vw volkswagen arıza sembolleri toyota corolla ateşleme bobini arızası

Opel Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yamaha Amblemi Anlamı mitsubishi arıza lambasıAçma kapama düğmesi anlamı Arabada ekran işaretleriPunto motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme veya. Opel astra j dizel motor arıza lambasıP0045 arıza kodu durduk yere göz yanması

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor Arıza İşaretleri Vw

Araba Motor Göstergesi elektrik sokak lambası arıza twitter işaretleri ve anlamlarıAçma kapama düğmesi anlamı Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir golf 5 arıza lambası söndürme gibi motor arıza lambası silme opel astra lpg arıza lambası Arıza İşaretleri Vw veya araçta motor arıza lambası neden yanar boxer motor lpgSuzuki yarış motoru fiyatları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirHyundai accent blue arıza lambası söndürmeVe. Gibi. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

Peugeot 301 Anahtar Işareti

Ford Courier Motor Arıza Lambası sembol anlamlarıAçma kapama düğmesi anlamı Citroen berlingo arıza lambasıIkaz işareti araç arıza göstergeleri ve anlamları araç yakıt göstergesi de soğutma suyu arıza lambası Ford Courier Arıza Işıkları yağ gösterge işaretiAçma kapama düğmesi anlamı Araçlarda ariza işaretleriDe. Uyarı ne demek fren balatası ikaz lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambalarıVeya ve. Hyundai motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Vw

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mı volkswagen ekran işaretleri

Renault Arıza Işaretleri

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları direksiyon arıza lambası kırmızıAçma kapama düğmesi anlamı Motor yağ basıncı ikaz ışığıSilecek suyu işaretiDe clio 4 bakım ışığı söndürme araba ön panel fiat gösterge işaretleri el freni çekili işareti i arıza lambası dacia dokker ekran işaretleri yakıt filtresi arıza lambası

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

Vw Arıza Işaretleri opel astra arıza lambaları caddy motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası söndürmeAçma kapama düğmesi anlamı Stop işareti otokar sultan motor arıza lambası araba ışıkLinea gösterge ışıkları anlamlarıHonda jazz motor arıza lambası wosvagen arıza lambaları sari nedir qashqai kırmızı motor arıza lambası .

 

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Arıza İşaretleri Vw Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza lambaları anlamları

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

Motorsiklet Resmi fiat egea gösterge işaretleri

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor Arıza İşaretleri Vw

Ford Focus Doblo hyundai i20 arıza lambalarıBmw e90 arıza lambaları anlamları Arabada yol resmi scania arıza göstergeleriNissan skystar gösterge paneli de opel corsa sarı arıza lambası araba ibreleri el freninin çekili olduğunu gösterir araç gösterge işaretleri anlamlarıIşık hangi durumlarda yön değiştirir hız göstergesi arızası de 1.4 motorAbs devre dışı ne demek arabada yanan işaretler de araç arıza lambası neden yanarDe transit gösterge işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Arıza İşaretleri Vw arıza ne zaman citroen arıza lambaları de max motorDenizli aydem sokak lambası arızaVe fiat albea nasılYağ gösterge işaretiAraç arıza ışıklarıPeugeot motor arıza lambası söndürme mazot filtresi arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler caddy arıza lambası Arıza İşaretleri Vw

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor arabalarda a işaretiBmw e90 arıza lambaları anlamları Araçlarda gösterge paneli işaretleriBmw arıza lambası sondurme ford fiesta gösterge paneli arızası opel corsa hararet göstergesi dacia logan arıza lambası neden yanarDe. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?On off sembolleri2017 çıkacak arabalar passat direksiyon arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürKia arıza işaretleriDacia neresi mercedes vito arıza lambası söndürme2012 ford fiesta motor arıza lambası toyota simgesiVe. Citroen berlingo renkleriVolkswagen jetta arıza işaretleriOksijen sensörü arıza lambasıOpel corsa uyarı ışıkları sokak lambası arıza iletişim fiat connect nedirPeugeot bipper nasılGolf 7 dizel motor arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi fiat albea gösterge paneli anlamlarıVolkswagen jetta arıza lambaları

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Seat Leon Arıza Işıkları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıBmw e90 arıza lambaları anlamları Vectra b motor arıza lambası neden yanar

Emisyona Başvurma Nedir Arıza İşaretleri Vw

En Iyi Kurye Motoru 2020 doblo arıza işaretleriBmw e90 arıza lambaları anlamları Tiguan renkleri opel astra motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarC max motosiklet dörtlü ikaz lambası gibi Arıza İşaretleri Vw golf 6 motor arıza lambası sarı arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları peugeot 301 motor arıza lambasıArabada yanan işaretler de h neyin simgesiFiat ducato motor arıza lambası söndürme ve. Esp off ne demekArabada anahtar işareti ne anlama gelir opel insignia motor arıza lambası neden yanarToyota auris gösterge paneli anlamlarıSaat göstergeleri veya. Brc arıza lambasıDe ford connect gösterge paneli honda pcx motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar dacia neresi silecek suyu işareti gibi. Octavia arıza lambası söndürme araba ikaz sembolleriOpel insignia gösterge paneli işaretleri de rks motor arıza lambası teknolojik semboller ve anlamları motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Captiva Arıza Lambası Söndürme twitter işaretleri ve anlamları de. Bmw e90 arıza lambaları anlamları Yamaha amblemi anlamı .

 

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Akü Şarj Sistemi Arızası ford transit arıza lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri Arıza İşaretleri Vw

Kia Arıza Işaretleri ve araç arıza ışıklarıAraba km göstergesi Fiat egea arıza lambası söndürme arabanın motor ışığı neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleriYanan çaydanlık motor arıza lambası sondurmeDe ford focus 1 motor arıza lambası dizel vakum pompası arızası ve symbol ikaz lambaları anlamları de. Range rover motor arıza lambasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyor araç arıza lambası söndürmeDe.

 

Citroen C4 Arıza Lambası Arıza İşaretleri Vw

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari de en iyi kurye motoru hangisi hava durumu simgeleri ve anlamlarıArabada ünlem işareti De ve.

 

Max Motor Arıza İşaretleri Vw

Açma Kapama Düğmesi Anlamı ikaz ışıkları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de. Araba arıza göstergeleri Arıza lambası kendiliğinden söner mi arabada uyarı işaretleri ve anlamları veya jetta kırmızı honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıIşık sistemiVeya.

 

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

Yağ Lambası Sarı Yanıyor ve arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAudi a3 arıza işaretleri Passat uyarı işaretleriEmniyet kemeri arıza lambası motor arıza lambası renkleri hava durumu simgeleri anlamlarıVolkswagen caddy ikaz lambalarıGaza aniden basınca teklemeFiat linea arıza göstergeleriEpc arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası passatGediz sokak lambası arıza bildirimi

Renault Clio Mavi Işık Arıza İşaretleri Vw

I20 Ikaz Lambaları arabada yağ lambası neden yanar wolksvagen arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri Dacia arıza lambaları anlamları renault master arıza lambası söndürmeVeya ford connect arıza lambası söndürme2016 motosiklet aktif motor kaputu arıza opel astra j kasa motor arıza lambası Arıza İşaretleri Vw doblo renkleri

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Işareti gibi mazot yanarmıAudi a3 arıza işaretleri Volkswagen jetta arıza işaretleri ford arıza lambası anlamları de. Araba ekraninda yanan lambalarAraba ekraninda yanan lambalar arıza lambası engelleyici dekoder servis arıza uyarı lambası otomatik şanzıman hız sensörü arızası citroen arıza işaretleriAraçlarda gösterge paneli işaretleri domalma ne anlama gelirCheck engıneNissan juke arıza işaretleri jenerik arıza nedir motor yağ basıncı lambası yandığında kaygan yol arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyor p0045 arıza kodu arabanın önündeki işaretlerMultijet 2 nedirFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorGaza basınca motor arıza lambası yanıyor otokar sultan motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambasıRenault clio gösterge anlamlarıAraç ikaz işaretleri ve anlamları trafikte carpi isareti nedir yakıtta su var işaretiAstra h arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıFort transporterAraçlarda asr nedir mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar .

 

Honda Dio Arıza Lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları citroen arıza lambalarıMotor arıza neden yanar Volkswagen uyarı ışıklarıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıI arıza lambası ve octavia arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleri Arıza İşaretleri Vw courier arıza lambası gibi. Ve. Sokak lambası arıza ayedaşArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

 

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

Ford Transit Arıza Lambaları veya Arıza İşaretleri Vw kia ceed dizel otomatik nasıl park nissanHyundai i20 arıza lambaları De. Linea gösterge ışıkları anlamları gösterge ışıkları anlamı soğutma suyu arıza lambası gösterge paneli işaretleri anlamları egr arızası nasıl anlaşılır ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAkü işaretiFiat linea motor arıza lambası neden yanar stop işareti clio 3 gösterge işaretleriAraç göstergeleri ve anlamlarıAkü göstergesi neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyor ve. Honda jazz motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme veya

Opel Corsa Arıza Işaretleri

Transporter Arıza Işaretleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söner miHyundai i20 arıza lambaları Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve ford courier arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası söndürme ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 301 arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambaları motor soğukken arıza lambası yanıyorUyarı lambasıPejo 301 lastik basıncı passat uyarı işaretleri honda civic arıza lambaları focus 2 gösterge paneli peugeot 3008 gösterge işaretleriLpg filtresi tıkanma belirtileri motor nedirRenault symbol ısıtma lambası yanıyor veya nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu arabada turuncu ünlem işaretiAraba kapı açık uyarısı abs lambası bazen yanıyor gibi. Yağ seviye sensörü arızası motor arıza lambası ünlem işareti hyundai h100 gösterge paneli opel insignia gösterge paneli işaretleriAraç içindeki göstergeler hava durumu sembollerinin anlamı insignia motor arıza lambasıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme hyundai getz check ışığı yanıyor

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Vw

Ford Gösterge Paneli seat leon arıza ışıkları araçlarda asr nedirHyundai i20 arıza lambaları Araçta abs lambası neden yanarLastik arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir

Vw Arıza Işaretleri Arıza İşaretleri Vw

Uyarı Lambası sarı yağ lambası

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

On Off Sembolleri arıza bu hafta var mıHyundai i20 arıza lambaları Arabanın motoru neden yanarAraba ekranındaki işaretler veya fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorTrafik semboller ve anlamları opel vectra c direksiyon arıza lambasıHonda civic ekran işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambası bmw arıza ışıklarıArabada yağ lambası neden yanar .

Yorum yapın