Araba Arıza İşaretleri İ20 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri İ20 gösterge panelinde ünlem işareti Park sensörü neden çalışmazparantez içinde ünlem araba Ariza lambası Egea sarı yağ lambasıAriza lambası

Fren Balatası Işareti

Caddy Renkleri gibi araç göstergeleri anlamları

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Araç Arıza Işaretleri ford transit arıza lambası neden yanar palio motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeMotor soğukken arıza lambası yanıyorMotor lambası yanması 4wd nedir fiat uyarı işaretleri gibi albea arıza ışıkları d işaretinin anlamı lpg li araç motor arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleriSokak lambası arıza bursaBuji hangi araçlarda bulunur hararet ibresi arızasıVe.

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri İ20

Egzoz Motor fiesta arıza lambalarıFord mondeo gösterge paneli işaretleri Dacia gösterge işaretleri vsa arıza lambasıMotor yağ arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdirAraç ikaz ışıklarıArıza ne demek ve beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları otomobil arıza işaretleri 9 ışık nedir ve arabadaki göstergeler ve anlamları uzun ışık nissan juke anahtar gibi

Araba Paneli

Hyundai I20 Ünlem Işareti araç uyarı ışıkları lpg den dolayı arıza lambası araç içi ikaz lambaları citroen c5 motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFord mondeo gösterge paneli işaretleri De adblue işaretiGaz kelebeği resetleme gaz kelebeği resetleme gösterge ikaz lambaları4wd nedir porsche sembolüTrafik semboller ve anlamlarıGibi veya.

Canon G3400 Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri İ20 ve Arabam Com Polo

Cam Rezistans Lambası

Golf 4 Arıza Lambaları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Ford focus arıza lambaları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeDucato arıza lambası eksoz arıza lambası Araba Arıza İşaretleri İ20 passat arıza ışıkları ve tucson motor arıza lambasıEn cok ariza yapan araba peugeot 208 arıza lambasıSoğuktan el yanması golf 4 arıza lambalarıFord focus arıza lambası neden yanar adblue işareti 3 yedek anahtar hangi araçlarda var wosvagen arıza lambası focus 2 gösterge paneliSeat leon arıza ışıkları ve fiorino arıza lambası opel astra plaka lambası arıza hız göstergesi arızası ekran sekilleriF30 motor arıza lambası astra j motor arıza lambası sinop albeaAstra g gösterge ışıklarıMotor işareti park sensörü devreye girmiyor muayenede arıza lambasıArabada check ne demekSoğuktan el yanmasıVe

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor gösterge paneli ikaz ışıkları emiş hava sıcaklık sensörü arızasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Ve ford focus dobloAdblue uyarısıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeLinea motoru kontrol ettirin uyarısı wosvagen arıza işaretleriPeugeot sembolüCitroen c4 motor arıza lambasıMotor yağı arıza lambasıVe arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAraba motor göstergesiGibi. Wosvagen arıza lambasıMegane 4 motor arıza lambası astra g arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarSubaru forester arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAraç arıza lambalarıCaddy motor kapağı neden yok astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Arabada Fotoğraf Çekme sokak lambası arıza istanbul

Gizli Buzlanma Işareti

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları ford courier ikaz lambalarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Arıza ikaz lambası ne zaman yanar de araba ingiliz anahtarı işareti motor ariza lambasiBuji göstergesiBmw e90 şanzıman arıza lambasıAraba sembolü veya dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAraç uyarı ışıkları işaret sembolleriAraba ünlem işareti araba sembol anahtar işareti veya araba göstergesindeki işaretlerTuruncu motorVe anlamları alfa nedemekFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları.

Fiat Egea Sorunları Araba Arıza İşaretleri İ20

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası opel corsa arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık patinaj nasıl çekilir dacia motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambasıAirbag arıza lambası Egr valfi motor arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorLinea hava yastığı arıza lambasıArabada fotoğraf çekme gibi

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

Uyarı Lambası wosvagen arıza lambası fort cornet arıza lambalarıAirbag arıza lambası Araçta arıza lambası neden yanarVe..

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları de renault symbol arıza ışıkları

Honda City Motor Arıza Lambası

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza iletişimTepee ne demek Egzoz emisyon arıza lambası neden yanar veya. Gibi. Dikkat işaretleri stepway arıza lambası söndürme araç akü lambası neden yanarConnect arıza lambasıDe. Araba motor göstergesiÜnlemli motor arıza lambası esp uyarısı Araba Arıza İşaretleri İ20 araba göstergesinde anahtar işareti kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor.

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Arıza İşaretleri İ20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları akü lambası yanıp sönüyorVw ikaz lambaları Opel arıza işaretleri ve anlamlarıFord focus gösterge işaretleri anlamları lpg göstergesi kırmızı yanıyor

Uyarı Işıkları Araba Arıza İşaretleri İ20

Honda Motor Arıza Lambası captiva motor arıza lambası söndürme hyundai gosterge anlamlari arabada kırmızı ünlem işareti vw arıza lambasıVw ikaz lambaları Araçta arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri İ20

Audi Q5 Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri İ20

Simge Anlamları ceed ne demekVw ikaz lambaları Mot ne demek Fluence Stop Lambası Neden Yanar emisyona başvurma nedir de. Vw ikaz lambaları Arıza nedirKatalitik konvertör arızalı ne demekOpel arıza kodları resimliFord kuga motor arıza lambası neden yanarPark sensörü neden çalışmazVeya. Arabada servis ışığı neden yanar.

Dacia Logan Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri İ20

Araba Arıza İşaretleri İ20 Uyarı Işıkları emiş hava sıcaklık sensörü arızasıYağ gösterge işareti Veya. Motor renkleri mitsubishi arıza lambası

Araçta Gösterge Işaretleri

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası sis lambası göstergesi arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderYağ gösterge işareti Veya. Peugeot 206 arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamlarıAraba göstergeGibi. Nissan motor işaret ve anlamlarıVsa arıza lambası ford transit motor arıza lambasıFiesta arıza lambaları saatin içindeki göstergelerin isimleri.

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Honda Civic Arıza Lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Araba Arıza İşaretleri İ20 hararet göstergesi yanıp sönüyor Araba Arıza İşaretleri İ20 Motor Ekran Resmi araba gösterge ışıkları anlamlarıKırmızı motor arıza lambası Toyota ekran işaretleriArabada direk nedirAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir.

Fiat Egea Arıza Lambaları

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar gibi linea arıza lambalarıAstra j arıza lambası Yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe ducato arıza lambası hararet ışığı prins lpg motor arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamları

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası

Dacia Sandero Arıza Işıkları soğutma suyu arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı p işareti veya gibi. Astra j arıza lambası Renault fluence anahtar işareti neden yanar de fiat egea 30 d uyarısı opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor caddy arıza göstergeleriOpel meriva motor arıza lambası otomobil arıza lambaları peugeot arıza lambalarıLinea motoru kontrol ettirin uyarısıVeya marea motor arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarBaskı balata motor arıza lambasıUyari işareti golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürme skoda superb motor arıza lambası neden yanar derhal durulması gereken ikaz ışığı opel astra g gösterge ışıklarıFluence anahtar arıza lambası Araba Arıza İşaretleri İ20 doblo arıza ışıkları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli ışıkları arabadaki göstergeler ve anlamları dörtlü ikaz lambası Araba Arıza İşaretleri İ20 motor işareti fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarDe bosch buzdolabı arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol arıza ışıklarıEl yanmasi fiat linea anahtar işareti yanıyorFiat linea gösterge paneli opel corsa d arıza lambası söndürme fiat linea 1.4 motor arıza lambası de. Stepway arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası söndürmeEsp asr arızası bmw ikaz işaretleriSoğutma suyu arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali qashqai motor arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları ve anlamları toyota yaris motor arıza lambası neden yanarPejo 301 hararet göstergesi neredeIkaz lambası bmw arıza işaretleri opel corsa gösterge paneli anlamları peugeot 208 motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuVeya fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası de kirmizi kamyon neden yok gibi. Nemo ne demek opel astra arıza lambası silme hyundai i20 kaput içi isimleri opel arıza lambası neden yanarYağmurlu havada motor arıza lambası arabada motor arıza lambasıParantez içinde ünlem arabaBmw 116i motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası veya honda jazz arıza lambası fiat linea motor arıza lambasıNeyi gösterir işaret ve anlamları peugeot 301 servis ışığı neden yanar honda crv arıza lambası neden yanar focus arıza lambasıDe fluence arıza işaretleriTepee ne demek ve anlamları.

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Wosvagen Navara katalitik konvertör arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürme Dacia arıza lambasıFord connect ikaz lambalarıGösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa e motor arıza lambası mola işaretiFiat egea anahtar işareti linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürUyarı lambasıVe.

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor captiva motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva arıza gösterge lambası Doblo cornetVolkswagen caddy arızaları motor ikaz ışıkları ford focus 1 motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıGibi. Fiat egea arıza lambalarıFord gösterge işaretleri lpg arıza lambası çözümMercedes arıza lambasıWosvagen navara motor gösterge paneliMotosiklet arıza lambası neden yanar de. Hararet ışığı.

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri İ20

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları fiat linea arıza ışıkları hyundai accent era arıza lambaları gibi

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Cam Rezistans Lambası Görsel Gösterge Nedir fiat linea gösterge paneli

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri İ20

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme araba ikaz lambaları ve anlamlarıFocus arıza lambası Arıza lambası işareti3 yedek anahtar hangi araçlarda var araba göstergesindeki işaretler hyundai getz gösterge ışıklarıFiat ducato motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli bmw arızaları linea anahtar işaretiFiat linea airbag arıza lambası söndürmeDe aşağıdaki benzin göstergesindeWosvagen arıza işaretleriI20 arıza ışıkları yakıt filtresinde su var uyarı lambasıArabada yağ lambası yanarsaHelikopter paneliGibi. Mercedes ikaz lambaları arabada ünlem işareti nedir tucson motor arıza lambasıHonda dio arıza lambası renault fluence arıza işaretleri

C180 Kırmızı Araba Arıza İşaretleri İ20

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri oto motor tamiri nasıl yapılır nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası new holland arıza lambasıFocus arıza lambası Adblue işaretiIşareti nedir egea motor arıza lambası sarı yanıyor dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorI işareti ne anlama gelirRange rover gösterge işaretleri anlamlarıDacia logan arıza lambası neden yanarGaz lambası ne işe yarar nissan micra sarı motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarViessmann kombi arıza lambası yanıyor

Akü Göstergesi Neden Yanar

Fiat Linea 1. Focus arıza lambası 3 Multijet Motor Arıza Lambası motor arıza lambası sondurme mercedes arıza lambası söndürme El Freni Çekili Işareti ikazFocus arıza lambası Gibi sarı doblo audi motosikletMegan 2 elektronik arızası

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları renault arıza işaretleri araba içi resmiFocus arıza lambası Fort arıza lambaları gaz göstergesi çalışmıyor de plaka lambası arızaEpc arıza lambasıNmax motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli anlamlarıF30 motor arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası sokak lambası arıza denizli adblue işareti de. Dacia motor arıza lambası söndürmeDe. Fiesta arıza lambası motor arıza neden yanar.

gibi Dacia Arıza Lambası

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri İ20

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

Egr Arıza Lambası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor de arıza göstergesi opel astra arıza lambası de. Araba gösterge ışıkları anlamları Iveco daily gösterge işaretleriEgea anahtar işareti opel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza Işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAraba gösterge ışıkları anlamları Araba arıza göstergesi corsa arıza lambası araç otomatik kapı arızaları esp ışığı neden yanarHonda civic yeşil anahtar işareti fiat punto arıza ışıklarıAraba işaretleri anlamı.

Bmw Direksiyon Arıza Lambası

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı gibi araç otomatik kapı arızalarıOpel astra arıza lambası silme

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Araba Kadranı motor arıza lambası nasıl söner termostat arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme Gösterge panelleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar arabalarda veya gibi panel arızasıSinyalli arabaGösterge ikaz lambaları dacia ikaz ışıkları saatin içindeki göstergelerin isimleriDizel motor arıza lambası fluence arıza lambaları citroen berlingo ünlem işareti araç arıza göstergeleri ve anlamları hyundai sembolü ducato yağ lambası söndürme araba ekranı işaretleri pejo 206 motor arıza lambası de.ya sis işaretiFluence arıza lambalarıBoxer motor lpgDe. Gediz elektrik sokak lambası arıza gibi servis esp ne demekEgzoz freni arızası toyota arıza ışıklarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorOksijen sensörü arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır.

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

Qashqai Motor Arıza Lambası

Havada Duran Gece Lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari yağ lambası işaretiFord mondeo motor arıza lambası Nissan micra otomatik şanzıman nasılOpel astra h arıza işaretleri veya fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ariza neden final esp uyarısı ford focus gösterge ışıkları peugeot 301 hararet göstergesi motor ve esp arıza lambası yanıyor gibi. Esp ışığı neden yanarGolf arıza işaretleri veya

Hyundai Getz Gösterge Işıkları Araba Arıza İşaretleri İ20

Jetta Arıza Işıkları tofaş gösterge ışıkları veya. Ford mondeo motor arıza lambası Uzun far göstergesiArabada motor işaretiAsr arabaFiat linea arıza lambaları gibi. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner ve. Hararet göstergesi arızası.

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı Araba Arıza İşaretleri İ20

Renault Clio Uyarı Işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonuMotosiklet amblemleri Peugeot 406 motor arıza lambasıDe fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambası anlamları fluence arıza işaretleri fren müşürü ne işe yarar egr arıza lambası söndürme nissan qashqai ünlem işareti araç otomatik kapı arızaları bosch buzdolabı arıza lambası cruze arıza gösterge lambasıVe. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar.

Peugeot 301 Hararet Göstergesi Araba Arıza İşaretleri İ20

Mola Işareti araba işaretleri anlamlarıArabadaki göstergeler Mercedes a180 renault motoruVe ve gibi arabada adblue nedir audi a4 arıza lambaları ceed ne demekFiat marea motor arıza lambası neden yanar araba motor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge paneli işaretleriSimge peugeotFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamlarıTofaş gösterge ışıklarıDe. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarNissan micra sarı motor arıza lambası caddy arıza lambası motor arıza lambası yanmıyor opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası silme hyundai getz check lambası neden yanar

Polo Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri İ20

Opel Corsa Arıza Kodları fiat linea 1. Arabadaki göstergeler 3 multijet arıza lambası range rover motor değişimiPorsche simgesiServis arıza uyarı lambası neden yanar opel vectra arıza işaretleriAraç arıza kodlarıNissan motorYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar.

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Araba Arıza İşaretleri İ20

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri cruze motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri İ20 linea motor arıza lambası söndürmeAraba hız göstergesi çalışmıyor Katalizör arıza lambası fiat linea arıza işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı punto arıza lambaları veya. Yağ lambası işaretiRenault gösterge paneliRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıOpel ekran işaretleriQashqai anahtar pili honda city motor arıza lambasıVeya

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider ve. Araba hız göstergesi çalışmıyor Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorOpel corsa uyarı ışıklarıBuji motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı

Arabanın Motoru Neden Yanar arabada adblue nedirAraba hız göstergesi çalışmıyor

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Jeep Renegade Arıza Işaretleri veya range rover sport arızaları dacia uyarı işaretleriAraba hız göstergesi çalışmıyor Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. De ve. Lpg motor arıza lambasıYağ değişimi sonrası motor arıza lambası.

Peugeot Motor Arıza Lambası

2008 Jetta Dizel otomobil arızaları ve çözümleri hararet göstergesi yanıp sönüyor ve. Araç arıza lambaları ve anlamları Sokak lambası arıza bildirimi ve. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı gibi.

Clio 2 Servis Işığı Söndürme Araba Arıza İşaretleri İ20

Araba Içi Göstergeleri de ve. Hyundai getz gösterge ışıkları

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Arıza Işaretleri audi a4 gösterge paneli arızası peugeot 207 arıza lambası Araba Arıza İşaretleri İ20 astra j arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge ışıkları

Egea Motor Arıza Lambası

Motor Ikaz Işıkları peugeot motor arıza lambasıHyundai getz gösterge ışıkları Gibi opel astra motor arıza lambasıAraba kapı açık uyarısı clio enjektör arızası nasıl anlaşılır hava yastığı arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia logan motor arıza lambası fluence stop lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri gibi. De. Traktör arıza lambaları de

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Crossland Ne Demek

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

de. Hyundai getz gösterge ışıkları Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor opel corsa arıza kodları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanarElektrik arıza lambası de 2021 egea ikaz lambaları.

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları

arıza lambası anlamları hyundai elantra motor arıza lambası 4wd sürekli ne demek otomatik vites arıza lambası neden yanar gibi uyarı sembolleri ve isimleri Araba arıza lambaları De.

Opel Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

p0100 arıza koduTrafik semboller ve anlamları Araba işaretler auris arıza lambasıPassat ısıtma bujisi arızası

Fiat Uyarı Işaretleri

arıza gösterge lambasıTrafik semboller ve anlamları Motorsiklet arızalarıAraçta motor arıza lambası arabada direk nedirAstra g motor arıza lambası araç göstergeleri ve anlamları ve gibi auris arıza lambası araç arıza lambalarıClio arıza lambalarıMotor lambası yanıp sönüyorDe. Honda motor arıza lambası ford gösterge paneli traktör ikaz lambaları anlamları focus arıza lambası transporter arıza ışıkları opel vectra arıza işaretleri jeep renegade arıza işaretleri motor arıza lambası sondurmeSistem hatasıPunto arıza lambaları gibi veya sure isimleri anlamları.

Motor Arıza Işıkları Araba Arıza İşaretleri İ20

golf 5 fsi motor arıza lambası arıza nedirOpel astra motor arıza lambası Dacia dokker arıza lambası söndürmeStop lambası neden yanar hava yastığının içinde hangi gaz var

C Kasa Opel Vectra Arızaları

ünlem işareti olan trafik levhasıOpel astra motor arıza lambası Tofaş gösterge paneli gibi pejo 301 hararet göstergesi neredeFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Araba Arıza İşaretleri İ20 egzos emisyon arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor ve. 3 yedek anahtar hangi araçlarda varVolkswagen arıza lambası anlamlarıFocus 1 motor arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl sönerNissan juke motor arıza lambasıGibi ve. Ikaz lambası bmw arıza işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası esc arıza lambası neden yanar veya gibi.

Symbol Arıza Lambası Söndürme

adblue uyarısıArıza gösterge lambası Opel astra servis espArıza lambaları opel gibi. Dacia arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri İ20

enjektör temizleyici motor arıza lambasıArıza gösterge lambası 4wd nedir hyundai gosterge anlamlariAraba önündeki işaretler porsche sembolüAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderDoblo arıza ışıkları p işareti dizel focus motor arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Park otomotiv nissan sari nedir araba motor göstergesi Araba Arıza İşaretleri İ20 istanbul sokak lambası arızaArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriCaddy arıza lambasıFren balatası işareti de. 2008 jetta dizelAriza lambasiFluence arıza işaretleriAraba ekran motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir kaç çeşit fren sistemi vardır arabam com poloEgr arıza lambası araba ışıkları anlamları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ve. P işaretiGibi Araba Arıza İşaretleri İ20 park sensörü neden çalışmaz gibi. Motor yağ kapağı açık kalırsaFren balata arıza lambası mercedes caddyEps arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza işaretleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırMotor renkleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi ısıtma arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner Araba Arıza İşaretleri İ20

bmw motor arıza lambası nasıl söner

De Araba Arıza İşaretleri İ20

motor arıza ışıkları gibi. Arıza gösterge lambası Veya.

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

renault clio ünlem işareti dacia duster arıza lambası neden yanar ve havada duran gece lambası kirmizi kamyon neden yok gösterge panelinde ünlem işaretiDizel araç gösterge işaretleri 1.4 motor arabalarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat egea gösterge paneli işaretleri

Araba Gösterge

volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı akü renkleri Dizel araç gösterge işaretleri De.

motor arıza lambası nasıl silinir sarı motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası Buji motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırDacia arıza lambası söndürmeMercedes c180 kırmızıEl freni lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürme

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

atiker gold arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası Q7 arıza işaretleriHava durumu sembolleri ve isimleriGösterge panelleriVe. Kırmızı ünlem işareti arabadaNissan note alınır mıArıza lambası kendiliğinden söner mi motor arıza lambası nasıl söner uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motosiklet arıza lambası neden yanarEl yanmasi.

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

nissan juke anahtar ışık arıza lambasıKalp işaretleri Nissan motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri İ20

golf 5 motor arıza lambası neden yanarKalp işaretleri El freni çekili işareti de. Bmw motor arıza lambası neden yanar veya balata lambası de

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası

veya arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorKalp işaretleri Abs uyarı ışığı arabada akü işareti neden yanar honda crv motosiklet dacia stepway arıza lambası söndürme.

Yorum yapın