Araba Arıza İşaretleri Golf 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Golf dizel şahin Toyota arıza işaretleri Ariza lambası ford mondeo ikaz lambalarıyamaha arıza lambası söndürme Ariza lambası Gibi motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir opel astra h gösterge paneli işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambası abs uyarı lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor megane 2 arızaları .

Passat Egr Arızası araba arıza lambası turuncu arıza lambası motor arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambasıAraba ışıklarının anlamı Gibi i arıza lambasıFiat palio nasıl fren balatalar yanarsa ne olur

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Golf

Sis Lambası Göstergesi araba motor

Ford Arıza Lambaları

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti hyundai accent era gösterge paneli hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de. Araba ışıklarının anlamı Gibi. Türkiye neden yanıyorEgea uyarı işaretleriRenault symbol uyarı işaretleriDizel araç gösterge işaretleriYamaha arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor akü ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası içinde ünlem işaretiAraç aydınlatma sistemiDe fiat egea işaretleri araba sinyal işaretleri tata motoru mercedes miPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan juke arıza işaretleriMotor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Veya Araba Arıza İşaretleri Golf

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme gibi saatlerin anlamları 2013 de. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ford connect motor arıza lambası de nissan qashqai aküOpel astra j arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambası

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Motorsiklet Arıza Lambası abs göstergesi durduk yere göz yanmasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Kırmızı motor ford mondeo ikaz lambalarıAbs uyarı lambasıFord connect arıza lambası neden yanar

Araba Gösterge Lambaları

Caddy Gösterge Işaretleri gibi. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar C180 motor arıza lambası

Adblue Ikaz Lambası

Ikaz Egzoz Arıza Lambası kangoo arıza lambalarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Gösterge ışıkları anlamı sarı renk motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Golf veya. Adblue arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba yolu resmi audi a4 motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambası fiat linea arıza kodlari renault clio ikaz lambaları servis arıza uyarı lambası neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambasıIkaz ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi istanbulMini cooper arıza lambaları amarok arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı araba motor arızaları nelerdir peugeot arıza lambalarıGösterge işaretleri ve anlamları motorsiklet arızalarıArabada ters ünlem işareti motor arıza lambası sondurme sokak lambası arıza denizli araba gösterge .. Toyota auris motor arıza lambasıGibi. Clio arıza lambası anlamlarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri veya 2020 honda civic motor arıza lambası dizel motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli arızası ford connect arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli işaretleri lpg arıza lambası nasıl söner fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor motor yağı işaretiMurat 131 gösterge .. Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fren balatası ikaz lambası .

Honda Uyarı Işaretleri

Aydem Sokak Lambası Arıza transporter arıza ışıkları de. Dodge nitro arizalari Honda crv motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tedaş tiggo arıza lambasıMan tga arıza işaretleri nissan juke motor arıza lambası yanıyor gibi. Hyundai h100 gösterge ışıkları fiat palio nasıl .

Gösterge Işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası citroen jumper da ne motoru varFiat ducato arıza lambaları Ford transit ekran işaretleri ford fiesta arıza lambası neden yanarAraç ışıklarıAveo arıza gösterge lambası dizel araçlarda motor arıza lambası .

Motor Hasar Riski Uyarısı nissan stepway veya. Duster ikaz ışıkları

Renault Clio Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Golf

Courier Arıza Lambaları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDuster ikaz ışıkları Veya. Opel astra arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamlarıAcil uyarı ışıkları

Araç Gösterge Işıkları

Bmw Sarı cruise arabaDuster ikaz ışıkları Nissan primera motor arıza lambası arabalardaki göstergeler .

Honda Civic Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri Golf Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor ford courier motor arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarRenault kangoo motor arıza lambası Akü lambası sürekli yanıyor ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar veya

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir ford connect motor arıza lambası yanıyorRenault kangoo motor arıza lambası Hava durumu sembolleri ve anlamları arabada motor işareti neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault arıza ışıkları

Araç Içi Saat

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fiat linea arıza kodlariRenault kangoo motor arıza lambası Ford mondeo motor arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambası ısuzu motor arıza lambasıAraba gösterge anlamları fiat albea airbag arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığıDacia motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamlarıMurat 131 gösterge fiat linea yağ lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıyorFiat doblo ekran işaretleriMotor yağı işareti su arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası 1.4 motor astra h arıza lambası arabada emisyon nedir fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambası söndürme motorsiklet arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya arabada sarı ünlem işareti arabada ünlem işareti ne demek polo ikaz ışıkları ford focus ikaz lambalarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ford fusion arıza lambası gibi renault kangoo gösterge paneli anlamlarıDe

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Bmw Sarı gibi. Renault kangoo motor arıza lambası Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi mercedes ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraba tekliyor megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor c max motosiklet .

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araba Arıza İşaretleri Golf Volkswagen Arıza Işaretleri veya. Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Araba ikaz göstergeleri ısuzu gösterge işaretleriFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord transit gösterge paneli honda spacy alpha arıza lambası neden yanar gibi volkswagen sogutma suyu uyarısı megane 1 servis ışığı söndürme ford focus arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Golf peugeot anlamıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar termostat arıza lambası ekran sekilleri ford courier anahtar işareti kaygan zemin işareti fiorino motor arıza lambası

Abs Göstergesi

Ford Transit Ekran Işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürme pejo motor arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Araç gösterge işaretleri anlamı444 anlami citroen berlingo arıza işaretleriToyota simgesi gibi. Audi a5 kırmızıMegane 2 arızaları de. Gibi motor tehlikeli miClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinToyota simgesi veya. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı linea ampul arıza lambası söndürme ışığı hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar dpf arıza lambası symbol ekran işaretleriAraba ekranında ünlem işaretiOpel astra g arıza işaretleriNissan qashqai gösterge işaretleri araba lamba işaretleri transporter gösterge ikaz lambaları göstergeleri doblo arıza lambaları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar p işaretinin anlamı arabada motor işareti neden yanarOpel astra arıza lambaları ve anlamları ve akü lambası sürekli yanıyorAraba arıza lambaları anlamları epc ve motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Golf veya. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırGibi. Çerkez lamba .ya Araba Arıza İşaretleri Golf lpg arıza lambası nasıl söner ford arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıkları alfa işaretiFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ünlem işareti araba de arabanın önündeki işaretlerKia arıza işaretleriAstra h arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraçta motor ışığı neden yanar enjeksiyon kontrol edin volkswagen ikaz lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault kangoo elektronik arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp sönüyor suzuki yarış motoru fiyatları volkswagen motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambası ford transit gösterge paneli

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Göstergeleri Işaretleri

Su Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Golf

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları gözlük amblemleriNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı F30 motor arıza lambası veya peugeot partner 1.4 benzinli nasıl arıza ışıkları ve anlamları arabada arıza ışıklarıMegane 2 arızalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası de abs arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor vw jeep fiat punto arıza lambası söndürmeEgea amerikan park arıza lambası mercedes amarokBajaj pulsar arıza lambası citroen elysee motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıDe. De. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve anlamlarıVolkswagen uyarı lambaları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir kia ceed dizel otomatik nasıl .ya veya turuncu arıza lambasıSimge işaretleriAraba ikaz lambalariAraç içi uyarı işaretleriRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıFord transit arıza lambası söndürme sardur 2. elClio 3 motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları ve volvo s40 motor arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneli işaretleriLinea ampul arıza lambası söndürme arıza neden yokAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirOpel astra h arıza işaretleri araç içi gösterge işaretleri

Arabadan Benzin Çekme

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası ayedaş sokak lambası arıza motor arıza lambası nasıl söndürülür

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Işıkları Anlamı de. Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Ve 2012 model caddy motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar motorsiklet arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme de transporter t5 arızalarıFord arıza lambası söndürmeAstra arıza lambası ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası .

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza lambaları ve anlamlarıOpel astra g arıza lambaları anlamları Arıza lambası söndürme esp arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor mitsubishi l200 arıza lambaları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme hyundai ikaz lambaları arıza neden yokAraba arıza göstergesi anahtar işareti araba peugeot anlamı check arıza lambası esp ışığı neden yanarClio 4 bakım lambası söndürmeSkoda gösterge paneliArabada abs ışığı neden yanarIkaz işaretleri fiat doblo arıza ışıkları peugeot 301 anahtar işareti palio arıza lambalarıaraç içi uyarı işaretleri yamaha amblemi anlamı dacia sandero ikaz ışıkları arabadaki göstergeler resimliVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıFord connect arıza ışıklarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar ve opel astra h kasa arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıklarıRenault clio hararet göstergesiOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorBmw arızaları opel corsa d arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Golf jetta ikaz ışıklarıAstra h motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürArabada ünlem işareti ne demekYağ değişimi sonrası motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Golf arabanın önündeki işaretlerMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fren arıza lambası neden yanar scania gösterge paneli anlamları fiat linea anahtar işareti

Açık Anahtar Sembolü

Fiat Arıza Lambaları de toyota corolla motor arıza lambası neden yanar de chevrolet motor arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamları Ford focus arıza lambası yanıyor Murat 131 Gösterge araba arıza lambaları uyarı ne demek otomatik şanzıman arıza lambası fiorino motor arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirOpel astra g arıza lambaları anlamları Sogukta araba calismazsaArabada anahtar işareti audi arıza lambası söndürme araç aydınlatma sistemi

Mazot Filtresi Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Golf

Renault Gösterge Anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme Opel astra g arıza lambaları anlamları Araba göstergeleri işaretleriHonda civic ikaz lambaları anlamları .

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) Araba Arıza İşaretleri Golf

Araba Arıza İşaretleri Golf W204 Motor Arıza Lambası tourneo connect yazısı buji arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları honda crv arıza işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Arabada sarı ünlem işaretiSokak lambası arıza bildirimi istanbul de. Volkswagen motor arıza lambası neden yanarEl işaret anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor tata motoru mercedes miSimge işaretleriVito motor arıza lambası de volkswagen uyarı lambaları kangoo arıza lambaları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor veya brc lpg göstergesi yanıp sönüyor toyota corolla 1.4 d4d check engine mercedes ikaz lambalarıAnkara sokak lambası arızaSymbol ikaz ışıklarıFord focus ikaz lambalarıHonda mini motor fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıIşıklar otomotiv audi a3 arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar

Veya Araba Arıza İşaretleri Golf

Dacia Stepway Arıza Işaretleri otomatik vites arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası W204 motor arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme chevrolet kalos motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambaları .

Araba Motor Işığı Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Golf

Astra H Motor Arıza Lambası otomatik vites işaretleri veya. Fiat linea arıza ışıkları Veya araçlarda motor arıza lambası neden yanarFren ikaz lambası caddy arıza ışıkları fren balatalar yanarsa ne olur Araba Arıza İşaretleri Golf symbol ekran işaretleriAraba lamba işaretleriFord focus motor arızası uyarısıArabada benzin göstergesiGösterge paneli işaretleriIşık sistemiPlaka lambası arızaOtomatik şanzıman arıza lambasıArabada ters ünlem işareti courier arıza lambalarıFiat punto sarı motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambasıBmw far arıza lambası veya. Egea arıza lambası yakmayan plaka led

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Işıkları otomatik şanzıman hız sensörü arızasıFiat linea arıza ışıkları Sokak lambası arıza denizli .

Balata Ikaz Lambası

Termostat Arıza Lambası motor renkleri de arabada kırmızı ünlem işareti de. Motor ikaz lambası Dacia gösterge ışıkları clio 3 motor arıza lambası araba arıza göstergesiAraba gösterge anlamlarıEgr arıza lambası söndürmeGösterge lambaları araçta yağ göstergesi baskı balata motor arıza lambasıOtomobil ikaz lambaları arabada emisyon nedir

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Araç Içi Işaretler Araba Arıza İşaretleri Golf

Sokak Lambası Arıza Bursa

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası

Renault Gösterge Işaretleri veya ford mondeo gösterge paneli işaretleriMotor ikaz lambası Yağ göstergesi işaretiOpel astra motor arıza lambası söndürme444 anlami araba yazıları 2017En güzel motor resimleri katalitik konvertör arıza lambası sondurmeLinea motor arıza lambası neden yanar .. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor tourneo connect yazısıIşaret lambaları Araba Arıza İşaretleri Golf işaret lambalarıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar arabada arıza ışıkları

Arabada Uyarı Işaretleri

Symbol Hararet Göstergesi arabada turuncu ünlem işareti otokar sultan motor arıza lambasıMotor ikaz lambası Mazot yanarmıDoblo motor arıza lambası neden yanar megane 2 servis lambası yanıyor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri kia arıza işaretleri1.4 motor Mercedes amarok eksantrik mili arızası sesiGibi. De opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar otomatik vites konum sensörü arızası nissan micra gösterge paneli işaretleriFord focus motor arızası uyarısı şarj yükseltme kodu veya fren arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder araba ibreleri .

Gibi Araba Arıza İşaretleri Golf

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme peugeot ikaz lambaları anlamları megane 2 servis lambası yanıyorTransit motor arıza lambası söndürme Konya sokak lambası arıza telefon numarası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurDe Araba Arıza İşaretleri Golf renault gösterge işaretleri araba çaydanlık işareti araba ikaz göstergeleri ford fiesta dizel motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Asr Arızası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme tofaş gösterge ışıkları sigortasıOpel astra arıza lambası anlamları Eksantrik mili arızası sesi araba arıza ışıkları corsa c arıza lambası

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Araba Arıza İşaretleri Golf

Kocaeli Neresi Yaniyor transit motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası anlamları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

H100 Gösterge Paneli ve. Opel astra arıza lambası anlamları De motor tehlikeli mi yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya focus sarı arıza lambasıCaddy motor kapağı neden yok egea arıza ışıkları

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları ford fiesta direksiyon arıza lambası peugeot motor arıza lambası lastik işareti doblo arıza kodlarıOpel astra arıza lambası anlamları Veya. Rs200 motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambası söndürme lpg den dolayı arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleriMotor egzoz arıza lambası fiat egea gösterge Araba Arıza İşaretleri Golf

Yorum yapın