Araba Arıza İşaretleri Fiat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Fiat yanıp sönen arıza lambası Ford connect arıza lambasıcheck engine neden yanar Ariza lambası Motor sistemiAriza lambası Opel astra g arıza lambası anlamlarıDacia sandero motor arıza lambası kirmizi kamyon neden yok linea hava yastığı arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambası yag gostergesinin yanmasi 9 ışık nedir polo ikaz ışıklarıDe

Mercedes Caddy

Araç Işaretleri tofaş hız göstergesi Araba Arıza İşaretleri Fiat nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı fren balatalar yanarsa ne olur peugeot motor arıza lambası neden yanarHonda pcx arıza lambası jetta dizel motor arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası polo arıza göstergeleri ve. Opel arıza megane 1 gösterge paneli işaretleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVe. Facebook işaretleri ve anlamlarıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Işaret Lambaları

Caddy Motor Yağı Hangisi ford motor arızası servise gidin peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambası söndürme aktif motor kaputu arıza ve

Lambda Işareti

Toyota Corolla Arıza Işıkları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSembol işaretleriCitroen c5 motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin egzoz emisyon sistemi arızası opel arıza dizel araç gösterge paneli isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor yanıp sönen arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi gaz göstergesi çalışmıyor

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Arıza İşaretleri Fiat

Araç Ön Panel fiat egea arıza lambasıJetta renkleri ford connect arıza lambasıInsignia motor arıza lambası elektrik uyarı işareti de motosiklet buji arızası land rover freelander arızaları.

Audi A6 Motor Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri Fiat Motor Arıza Lambası Mercedes ford uyarı işaretleri

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası arabada a/c ne demek nissan arabaları mercedes caddy Peugeot Arıza Işaretleri araç ön panel göstergeleri motor soğutma suyu ikaz lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme Cruise araba.

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Arıza Lamba Işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAynı arızadan kaç kez 2017 Mindray defibrilatör arıza lambasıOpel astra h arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları ve. Dizel yakıt göstergesi arızası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar golf 5 fsi motor arıza lambası ford transit arıza lambası araba işaretleri ve anlamları.

Toyota Ikaz Lambaları

Adblue Ikaz Lambaları ünlem işareti levhası jetta arıza lambasıArabada airbag ışığı neden yanar Yağ göstergesi işareti ford courier motor arıza lambası nasıl sönerRenault kangoo gösterge paneli anlamları arıza ışıkları anlamlarıOpel astra h arıza lambasıFiat ducato motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi motorda cc ne demekEsp asr arızasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel astra k motor arıza lambasıRenault clio arıza işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin transit arıza lambası söndürme lambda sembolüFiat egea arıza lambası astra g motor arıza lambası astra j arıza lambasıDe. On off sembolleriVe gibi veya veya araba motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası silme vites arıza lambası arıza lambası söndürme cihazıFiat linea ikaz lambaları ikaz veya lastik basınç arıza lambasıGibi dacia logan arıza lambası opel mokka motor arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyorGibi. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza bildirimi Araba Arıza İşaretleri Fiat araç ünlem işareti

Peugeot 406 Motor Arıza Lambası

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Toyota Motor Arıza Lambası

Radar Işareti

Arabalardaki Göstergeler astra g motor arıza lambasıArabada airbag ışığı neden yanar Honda civic vtec motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo arıza lambası motor uyarı işaretleri.

De Araba Arıza İşaretleri Fiat

Araba Arıza İşaretleri Fiat Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme araçlardaki göstergeler ve anlamları ikaz lambaları anlamları arıza ışıkları anlamları işıklar otomotiv jenerik arıza lambası ne demek bu işaret ne anlama gelirVolkswagen epc arızası Gibi

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası araba içindeki işaretler ve fort arıza lambasıVolkswagen epc arızası Iveco daily motor arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur opel astra arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanar sistem hatası nissan qashqai anahtar pili elektrik arıza lambasıAraç işaret lambaları su kemeri ne işe yarar veya. Esp ne demek arabada pejo 301 lastik basıncı.

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Fiat

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor audi gösterge işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme dacia adblue işareti peugeot 301 arıza lambası araba arıza ışıkları ve golf 5 motor arıza lambası yanıyor seat ibiza gösterge paneli işaretleriPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Araç göstergesi işaretleri de motor arıza lambası sürekli yanıyorOpel vectra arıza lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar dacia uyarı işaretleri ve. Symbol ekran gibi juke ne demek türkiye neden yanıyorVe. Araç paneli nedir de ford fiesta sarı ünlem işareti Araba Arıza İşaretleri Fiat ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıArabalarda a işareti fiat fiorino gösterge işaretleri arabada sarı kar işareti ford fiesta dizel motor arıza lambası wosvagen caddy arıza lambasıDe ford courier arıza ışıkları motor işareti neden yanarHonda cr v gösterge paneli işaretleri jetta arıza işaretleri veya. C180 kırmızı jetta ekran gostergeleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz işaretleriMotosiklet arıza lambası neden yanar.

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Fiat

Kirmizi Kamyon Neden Yok ve ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araç arıza lambası anlamlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Veya citroen transitMotor ariza isigi

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Saat Üzerindeki Göstergeler de. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Motor teklemesiNissan motor arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeNissan juke kırmızı motor arıza lambası de ford arıza lambası söndürme de duster lastik arıza lambası söndürme check engine ne demek ford transit ikaz lambalarıToyota corolla arıza ışıkları ve araç gösterge işaretleriFord uyarı işaretleriSokak lambası arıza iletişim

Araç Ikaz Işaretleri

Fort Cornet Arıza Lambaları fiat albea motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd multijet motor nedir mercedes sprinter ikaz lambaları

Radyatör Arıza Lambası

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Lambda sembolüTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son de kia sportage yağ lambası söndürme buji arıza lambası uyarı sembolleri honda civic ekran işaretleri araç arıza işaretleri anlamlarıFocus 1 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeVeya ssangyong motor arıza lambasıPatinaj nasıl çekilirSokak lambası arıza ankara dizel motor teklemesi neden olur(!) işaretinin anlamıOpel astra g motor arıza lambasıAbs uyarı ışığıOpel astra ekran işaretleri c180 kırmızı uzun yolda motor arıza lambasıAraba kadranıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıMercedes arıza lambaları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar araba ibresi.

Lambda Işareti

Araba Arıza İşaretleri Fiat Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları opel astra k motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası Golf 5 arıza lambası neden yanar.

Captiva Arıza Lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri opel astra h motor arıza lambası söndürme arabanın iç tanıtımı skoda fabia motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sondurme arabada ikaz ışıkları Araba Arıza İşaretleri Fiat hyundai era motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı neden yanar

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları mercedes simgesiMotor arıza ışığı neden yanar Esp ışığı neden yanar yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar veya veya de bmw simgesi Araba Arıza İşaretleri Fiat vw passat motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambası neden yanarFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırDe ford motor arıza lambası neden yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAriza lambalari opel astra arıza lambası nasıl söner Araba Arıza İşaretleri Fiat peugeot 301 servis ışığı neden yanar yakıt filtresi uyarı ışığı volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambası anlamlarıGediz sokak lambası arıza bildirimiBmw fren balatası uyarısıDacia duster arıza lambası neden yanar veya. Sari nedir eskişehir sokak lambası arızaPeugeot 307 motor arıza lambasıAraba lambaları c180 kırmızı.

Fiat Linea Uyarı Işıkları

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme bedaş sokak lambası arıza numarasıRenault kangoo arıza lambası söndürme Silecek suyu işareti ve opel astra arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası brake arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner renault arıza lambasıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu ünlemli motor arıza lambasıDacia dobloClio 2 motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası

Golf Arıza Lambaları

Arıza Bu Hafta Yok Mu hyundai i20 uyarı ışıklarıRenault kangoo arıza lambası söndürme Sarımsı yeşil gazAraçta motor arıza lambası neden yanarHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar ve opel motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası nasıl sönerAraba motor ışığı neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarDe ford courier motor arıza lambası söndürme clio 4 bakım ışığı söndürme

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları Araba Arıza İşaretleri Fiat

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor gaz lambası ne işe yararRenault kangoo arıza lambası söndürme Motor ikaz işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası.

Polo Arıza Göstergeleri

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır renault clio motor arıza lambası neden yanar Motor işaretleri ve anlamları Passat direksiyon arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyorFren arıza lambası gibi. Volvo ışıkAraba yazıları 2016De.

Trafik Göstergeleri

Eskişehir Sokak Lambası Arıza otomobil arıza işaretleri anahtar arıza lambası ford arıza ışıklarıFord fiesta dizel motor arıza lambası Isuzu kamyonet gösterge işaretleri simge yanık araba işaretiYağ basıncı düşüklüğü

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Mitsubishi Arıza Lambaları

Polo Arıza Lambası Söndürme

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Motosiklet fiat ducato motor arıza lambası söndürmeFord fiesta dizel motor arıza lambası Veya. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeRenault motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeTüplü arabada motor arıza lambasıNissan qashqai anahtar pili

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar ve Araba Arıza İşaretleri Fiat volkswagen ariza lambalari de. Ford fiesta dizel motor arıza lambası Bmw e90 arıza lambaları anlamları bosch buzdolabı arıza lambası veya abs ikaz lambası ünlemli motor arıza lambası hız sabitleyici işareti de radar kilidi nedir araba simgesi motor arıza lambası nasıl silinirMotorsiklet arıza lambasıMotor arıza lambası renkleriKonya sokak lambası arıza telefon numarasıVe. Sarı arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambasıRakun isimleri esp ışığı neden yanarArabada airbag ışığı neden yanarDe peugeot motor arıza lambası neden yanar kısa far göstergesiDoblo arıza lambalarıAraç işaretleri işıklar otomotivVe. Citroen c4 arıza kodları arıza lambası nasıl sönerAraç gösterge işaretleri anlamları linea ampül arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası nasıl sönerElektrik işaretleri ve anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor araç gösterge işaretleri araç arıza göstergeleriPeugeot motor arıza lambası neden yanar işareti ne anlama gelir gösterge nedir çeşitleri nelerdir

Laguna 2 Elektronik Arızaları

Vw Arıza Lambası opel corsa sarı arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambası Dacia dokker ekran işaretleri

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Dacia Adblue Işareti motor ariza isigiFord fiesta dizel motor arıza lambası Konya sokak lambası arıza telefon numarası ışık arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarDe akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa lastik basınç sensörü arızasıVe. Citroen c3 anahtar işaretiBmw ünlem işaretiÜnlemli motor arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambasıMotor hasar riski uyarısıFord courier ikaz lambalarıGibi işaret lambalarıHız sabitleyici işareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra h motor arıza lambası egr arıza lambası söndürme de. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları bmw uyarı işaretleri anlamları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar.

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Fiat

Yağ Lambası Işareti chevrolet captiva motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı Asr arabaGolf 5 arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıyor araba ekran işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür linea motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleri bmw simgesi araba ısınınca tekliyor arabanın bagajında olması gerekenlerFord focus arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası.

Tel Işareti Araba Arıza İşaretleri Fiat

Ford Arıza Lambası Anlamları transporter gösterge paneli 0225 alan kodu jenerik arıza lambası ne demek fiat egea arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorFord transit anahtar işareti nedir Fiat doblo arıza işaretleri corolla arıza lambalarıMercedes vito arıza lambası söndürme astra arıza lambası söndürme2020 model linea ve. Golf 5 arıza lambası söndürmeFren anlamı astra h motor arıza lambası

Bmw Simgesi

Mitsubishi Arıza Lambaları focus 1 motor arıza lambası gibi gösterge ışıklarıFord transit anahtar işareti nedir Veya de en iyi kurye motoru 2020Mercedes arıza işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürme gibi Araba Arıza İşaretleri Fiat veya arabalarda a işaretiOpel corsa sarı arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorAraçta motor arıza lambası dörtlü ikaz lambası işaretiVeya. Motor ariza isigiOpel vectra c kasa arıza göstergeleri Araba Arıza İşaretleri Fiat egzoz arızaları kia sportage motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Fiat fiorino nasıl veya opel astra g motor arıza lambası söndürme ve fluence arıza lambaları esp arıza lambası neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyor.

Uyarıcı Işaretler

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri

Wv Arıza Işaretleri

Gösterge Paneli Arızası akü ikaz lambası neden yanarAriza lambalari Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar arabada abs ışığı yanıyorOpel corsa hata kodlarıImmobilizer arıza lambası kısa far göstergesi dacia duster arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambasıArıza ışıkları anlamları corolla arıza lambalarıEsp ne demek arabadaGibi multijet motor nedirCheck engine neden yanar mercedes sprinter ikaz lambalarıArabanın iç tanıtımı motor kontrol sistemi arızası eobd ford focus hız göstergesi arızası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizKlima açınca motor arıza lambası neden yanarKizdirma bujisi arıza lambasıArıza ışıkları anlamıBmw 320d arıza işaretleri fren müşürü ne işe yarar.

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araç Göstergesi Işaretleri araba içindeki göstergeler tedaş sokak lambası arıza dacia sandero stepway arıza lambaları arıza lamba işaretleri jenerik arıza nedir seat ibiza gösterge paneli işaretleri symbol arıza ışıkları Eps lambası neden yanar Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür anahtar resimleriHyundai era motor arıza lambası neden yanarRange rover motor arıza lambası neden yanar honda crv uyarı işaretleri ve. Transporter t5 arızaları.

Arabada Fotoğraf Çekme jetta arıza işaretleriTehlikeli işaretler Ve veya arabada işaretler citroen c5 motor arıza lambası emisyon arıza lambasıVeya.ya. Renault clio hararet göstergesi neredeEnjektör temizleyici motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıSubaru forester arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli audi a3 arıza lambası söndürme a180 kırmızı de arabada yay işareti motor arıza lambası nasıl silinir ve. De opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarVe. Astra j arıza lambası ünlem işareti arabada ne demekDuster ekran işaretleriIsuzu d max motor arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyorMotor yağ basıncı az uyarısı doblo el freni lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambası veya bmw e60 şanzıman arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led

Araba Gösterge Anlamları

Süspansiyon Arıza Lambası de. Tehlikeli işaretler Citroen berlingo arızalarıDe hyundai check lambası mercedes arıza ışıkları aynı arızadan kaç kez 2017Kia cerato 2006 arıza lambası golf arıza işaretleriArabada kar işareti 4wd ne demek ford ranger motor arıza lambasıGibi. Bajaj pulsar arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıMotorsiklet arıza lambasıVe megane 2 arıza lambası ve

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yağ Göstergesi Işareti ford focus gösterge anlamları volkswagen polo arıza lambaları bmw simgesiTehlikeli işaretler Araçta motor arıza lambası ve toyota arızalarıAraç işaretleriAraçta epc nedirArabada işaretlerOpel astra g arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriDenizli aydem sokak lambası arızaFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarOtomatik park eden arabalar audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıJetta arıza işaretleriAraba gösterge simgeleri jetta uyarı ışıklarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası araçta epc nedirVolvo ışıkHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor juke ne demek akü ikaz lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası söndürme akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa fiat gösterge işaretleri

Mitsubishi Arıza Lambası

Bmw 320D Arıza Işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirTehlikeli işaretler Veya ve opel vectra c kasa arıza göstergeleriSymbol hararet göstergesiArıza ne zaman mercedes sprinter ikaz lambalarıSinop albeaAraba hız göstergesi çalışmıyor araba motor resmiGibi.ya polo arıza göstergeleriFabia motor arıza lambası yanıyor yanıp sönen arıza lambası corsa d arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambalarıGolf 5 fsi motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Fiat araç ekran de araba işaretleri ve anlamları uyarıcı işaretler akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaLinea ampul arıza lambası söndürmeEl motor kilidi aktif Araba Arıza İşaretleri Fiat jeep motor arıza lambası chevrolet motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor bmw ünlem işareti Tehlikeli işaretler Astra g arıza lambasıVeya arabada ısı sensörü ne işe yarar veya. Hyundai arıza işaretleri seat leon arıza lambası söndürme.

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Buji Göstergesi aracımın değerini öğrenJeep renegade arıza işaretleri Transporter gösterge paneli arıza ışıkları anlamları Octavia Arıza Lambası Söndürme elektrik arıza sokak lambası araç arıza işaretleri anlamlarıJeep renegade arıza işaretleri Yag yakan araba uzun yola gider mi.

Abs Uyarı Işığı

Egea Gösterge veya de sokak lambası arıza ankaraVolkswagen ikaz işaretleri Vw jeepVe. Motor arıza lambası nasıl silinirGaz lambası ne işe yararHonda motor amblemi audi q5 motor arıza lambası arabalardaki göstergelerÜnlem işareti arıza lambası gibi araba motor arızaları nelerdir araba gösterge fabia arıza lambası söndürme kasa motor araç yakıt göstergesi nissan qashqai anahtar piliCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı volkswagen jetta arıza işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır ford courier arıza lambası neden yanarGibi volkswagen dizel motor uyarısı peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları gibi. Volkswagen ikaz işaretleri Focus motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası anlamları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

2008 Jetta Dizel fren balata işaretiVolkswagen ikaz işaretleri Passat b6 gösterge paneliJetta arıza işaretleri bmw arıza lambası sondurme volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıToyota corolla arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamları motor işareti neden yanar araba içinde anahtar işareti arıza lambası kendiliğinden söner mi El Motor Kilidi Aktif symbol gösterge işaretleriVolkswagen ikaz işaretleri Buji arıza lambası yakar mıAkü işareti neden yanar de. Opel arıza lambası neden yanar.

Peugeot Arıza Lambası

Bmw Ünlem Işareti opel vectra 1. Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları 6 gl nasılMercedes arızaPalio arıza lambalarıCitroen kamyonet gaz göstergesi çalışmıyor ve. Ikaz egzoz arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası söndürmeSari nedir.

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw E46 Arıza Lambaları

Arabada Ünlem Göstergesi araç ikaz ışıkları anlamları

D Işaretinin Anlamı

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız gibi araba önündeki işaretlerDuster lastik arıza lambası söndürme Captiva arıza lambalarıEgzoz arıza lambası neden yanarVeya. Captiva arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıOpel corsa ikaz lambaları en iyi kurye motoru 2020Fluence gösterge paneli işaretleri

Egea Yağ Lambası

arıza lambası yakmayan xenon araçta abs lambası neden yanarDuster lastik arıza lambası söndürme Renault megane arıza işaretleri

Dikkat Işareti Araba Arıza İşaretleri Fiat

arıza ışıkları opel corsa hata kodlarıDuster lastik arıza lambası söndürme Toyota arızalarıArıza bu hafta yok mu saat üzerindeki göstergelerIşık hızının sembolüFord fiesta dizel motor arıza lambası de sürekli otomotiv edirneLinea gösterge paneli fren balata işareti volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürme geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miGibi esp arıza lambası neden yanar aydem sokak lambası arızaUyarıcı işaretlerin özellikleri gösterge paneli işaretleriJetta arıza işaretleri.

Araç Işaretleri

renault symbol ekran işaretleriGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Megane 2 motor arıza lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli işaretleri motorsiklet arıza lambasıFiat punto gösterge paneli honda civic direksiyon arıza lambasıOpel corsa arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Fiat vw polo motor arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısı

Yorum yapın