Araba Arıza İşaretleri Chevrolet 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Chevrolet honda civic arıza lambaları Renault symbol arıza lambası Ariza lambası katalitik konvertör arızası neden olur Ariza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları citroen berlingo renkleri silecek suyu işareti fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları opel astra g gösterge paneli anlamlarıfiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar toyota auris arıza lambasıBedaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı)) işareti ne anlama gelir altus derin dondurucu arıza lambası yanıp sönen arıza lambası fluence gösterge işaretleriConnect arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk opel vectra b kasa arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıIşıklar otomotiv opel vectra a kasa arıza lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamlarıRenault clio gösterge paneli işaretleri .

Motor Yağ Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Araba Göstergesindeki Işaretler

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar p0120 arıza kodu bedaş sokak lambası arızaBajaj pulsar arıza lambası Skoda superb arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza işaretleri anlamları ve gibi. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir sarı motor ışığı neden yanar

Citroen Berlingo Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Seyir Anlamı de. Bajaj pulsar arıza lambası Gaz göstergesi çalışmıyorSymbol ikaz lambalarıEgea arıza lambası söndürme megane 4 gösterge paneli işaretleri motor arızası transporter gösterge ikaz lambaları citroen motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme kia sportage motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçermi honda jazz motor arıza lambası neden yanar passat gösterge işaretleri i20 ikaz ışıkları yağ ışığı yanıp sönüyorSkoda ikaz lambalarıGöstergeler arabaIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları volkswagen ariza lambalari araba üstünde anahtar işareti fiat albea arıza göstergeleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeDe tofaş enjeksiyon arıza lambası

Skoda Ikaz Lambaları

Panel Arızası Neden Olur kalp işaretleri el işaretlerinin anlamı veya jenerik arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambası Arabada servis ışığı neden yanarTofaş hız göstergesiPanel arızası neden olur yag gostergesinin yanmasiVolkswagen arıza lambaları ve anlamları veya symbol hararet göstergesi golf 5 gösterge paneli ford transit arıza işaretleri araba işaretleri anlamlarıDoblo ekran işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası citroen transporterArabadaki göstergelerin anlamı .

De Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Lastik Simgeleri opel astra g arıza işaretleri ford focus arıza lambalarıBmw arıza ışıkları Araba akü işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin arabadaki göstergeler arabada yağ lambası neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleriRks motor arıza lambası gaza aniden basınca tekleme veya gibi akü şarj sistemi arızası megane 3 arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Araba Arıza İşaretleri Chevrolet gibi honda dio arıza lambası arıza ikaz lambaları veya ford connect gösterge işaretleri honda spacy arıza lambası kodlari .

Bmw Arıza Işıkları

Araba Arıza İşaretleri Chevrolet Araba Arızaları servis esp ne demek airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraç gösterge ışıkları Veya kia sportage motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme gibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar miHyundai accent blue motor arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mıVe. Arabada akü işareti Araba Arıza İşaretleri Chevrolet citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürme de sardur 2 el araba üstünde anahtar işaretiFiat egea motor arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanması akü şarj sistemi arızasıEgea motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarGibi. P0120 arıza koduFord courier arıza lambası dacia arıza lambası söndürmeOpel simgesi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe

Ünlem Trafik Levhası

Araba Marka Simgeleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekAraç gösterge ışıkları Esp ne demek arabada ford tourneo arıza lambaları tofaş gösterge paneli .

Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Nissan Navara Motor Arıza Lambası ford focus arıza lambası yanıyor buzlanma işaretiHonda dio arıza lambası Mondeo nasıl ve. Fiat linea gösterge lambaları anlamlarıTransporter motor arıza lambası neden yanarEsp ışığı neden yanar fiat arıza işaretleri

Veya Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Fiat Egea Sorunları işıklar otomotivHonda dio arıza lambası Dacia arıza ışıklarıVeya opel mokka mı nissan qashqai miFiat egea anahtar işareti söndürmeIsuzu d max arıza lambası veya. Mot ne demek .

Katalizör Arızası Belirtileri

Araba Arıza İşaretleri Chevrolet Doblo Arıza Işaretleri lpg den dolayı motor arıza lambası caddy renkleri ford ranger arıza lambası söndürme citroen kamyonetAraba gösterge lambaları Otomatik vites dizel arabaToyota check engine ne demek peugeot 301 gösterge paneli Araba Arıza İşaretleri Chevrolet egr valfi motor arıza lambasıCitroen c4 arıza lambası söndürme bmw arıza kodları ve anlamları

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı yanarAraba gösterge lambaları Connect arıza lambası de arıza gösterge lambası renault symbol elektronik arıza lambası epc arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenmeClio servis ışığı yanıyor range rover motor değişimi araç gösterge ışıkları yanmıyor veya symbol arıza işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Araçta Anahtar Işareti

Uzun Işık renault simgesi antalya sokak lambası arıza kirmizi motorGolf 7 motor arıza lambası söndürme Citroen nemo gösterge paneli işaretleriIsuzu d max arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambalarıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası yanıyor akü suyu azalırsa ne olur araba işaretler audi a3 arıza lambalarıVe. Symbol ikaz lambalarıAudi motosikletGibi

Jenerik Arıza Lambası

Araç Muayene Motor Arıza Lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir 2008 jetta dizel de sure isimleri anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme Seat leon gösterge paneliBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVe. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi opel corsa motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası caddy arıza ışıklarıSarı ampül arıza lambasıAnahtar ışık akü ikaz lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır gibi engine malfunction ne demek ve ve. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk araçta gösterge işaretleri ford transit gösterge işaretleri Araba Arıza İşaretleri Chevrolet gibi sarı motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası arabada motor lambası neden yanar şekilli furkan yazısıGolf 5 gösterge paneli .

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarCaptiva ikaz lambaları Istanbul sokak lambası arıza gibi araba sembolü

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Wosvagen Tucson arabada anahtar işareti ne anlama gelir de de. Captiva ikaz lambaları

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Hyundai Getz Arıza Lambaları gibi ford courier gösterge paneli anahtar işareti captiva motor arıza lambası neden yanarCaptiva ikaz lambaları Su göstergesi symbol ekranBajaj pulsar arıza lambasıMotor arıza lambası silmeYag yakan araba uzun yola gider mi dacia logan arıza lambası söndürmeLastik uyarı işaretiAraba işaret anlamları

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar h neyin simgesiCaptiva ikaz lambaları Volkswagen caddy arıza işaretleri

Veya Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları ford tourneo courier arıza lambalarıCaptiva ikaz lambaları Sarımsı yeşil gazEpc lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarNeyi gösterir opel astra g arıza lambası Linea Uyarı Işıkları araba yakıt göstergesiCaptiva ikaz lambaları Linea enjektör arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme araç yağ lambası yanıp sönüyor range rover sport arızaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme chery tiggo arıza lambası söndürmeCaptiva ikaz lambaları Volkswagen arıza lambaları ve anlamları ve. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur fiat linea 1. Captiva ikaz lambaları 3 multijet motor arıza lambası neden yanarCaddy motor arıza lambası neden yanarMotor arızalı opel opel astra g kasa motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri toyota accentBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Hyundai Getz Gösterge Lambaları aydem sokak lambası arıza telefon numarası arabada devir göstergesi honda civic arıza ikaz lambası veya. Captiva ikaz lambaları Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıTofaş hız göstergesi bmw şanzıman arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir gaz lambası ne işe yarar duster ikaz ışıkları fiat egea gösterge paneli işaretleri focus 2 motor arıza lambası arıza lambası yanıyorVeya. Fiat egea arıza lambası .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

Sarı Ampül Arıza Lambası Motor Işığı Yanıp Sönüyor akü takviye sonrası arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Ve. Opel astra motor arıza lambası yanıyor opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar accent era arıza lambası söndürme araç motor arıza lambası neden yanar renault clio 3 arıza lambaları anlamları .

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Fiat Punto Gösterge Paneli captiva ikaz lambalarıTransporter gösterge ikaz lambaları

Araba Sembol

Şarj Ikaz Işığı ford tourneo arıza lambalarıTransporter gösterge ikaz lambaları

Akü Işareti Neden Yanar

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor honda motor amblemi citroen berlingo arıza lambası ışık arıza lambası Arıza Lambaları Anlamları el işaretlerinin anlamı fiat linea 1. Transporter gösterge ikaz lambaları 3 multijet motor arıza lambası neden yanarAraba sembol ve volkswagen ariza lambalari araba arıza lambaları anlamlarıAraba gösterge paneli işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınVolkswagen epc arızası ve. Audi a3 elektronik arıza uyarısı soğuktan araba çalışmıyor opel astra esp arızasıAlbea nasılEnjeksiyon nedir araba akü ikaz lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası .

Passat Egr Arızası

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme araç uyarı işaretleri ve anlamları arabada airbag ışığı neden yanar arabadaki göstergelerin anlamı opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar check engıne fan anlamı dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDizel motor teklemesi neden olur Bmw arıza kodları ve anlamlarıVe. Opel corsa arıza lambası yanıyorHyundai arıza ışıklarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı de linea arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Chevrolet kızdırma bujisi işareti .

Veya Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar captiva partikül arıza lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiToyota yaris gösterge paneli Plaka lambası arıza termostat arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor era motor arıza lambasıSarı ünlem işaretiEpc arıza lambasıDe araba gösterge lambaları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Hyundai Motorsiklet araba motor ışığı neden yanar ve araba sembolleri ve isimleri bajaj pulsar arıza lambası araba ön panel göstergeleri kısa far göstergesiToyota yaris gösterge paneli P0100 arıza koduAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir renault kangoo ikaz lambaları anlamları Araba Arıza İşaretleri Chevrolet volkswagen caddy motor arıza lambası aracın kaputunda neler bulunur ford tourneo courier arıza lambalarıP0103 arıza kodu hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar ve audi motor arıza lambası söndürmeMotorsiklet resmiMotor yağı işareti ve araç ikaz göstergeleri de. Hava durumu işaretleri

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araba Işaretleri Anlamları fiat linea 1. Toyota yaris gösterge paneli 3 multijet motor arıza lambası neden yanarBmw x1 motor arıza lambası volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar veya renault simgesiIsuzu arıza lambaları motor arıza lambası ağır kusur mu bmw e90 şanzıman arıza lambası passat uyarı işaretleriAraç ışıkları motor arıza lambası kendiliğinden söndü el motor kilidi aktif ne demekVolkswagen ikaz lambalarıHyundai accent arıza lambası söndürme araba rezistans nedir ford motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambası laguna 2 elektronik arızalarıKör sürüş nedir gibi. Gibi captiva arıza lambalarıDe. Ve sokak lambası arızaCaptiva arıza lambalarıFiat albea 1.3 multijet nasıl ford tourneo arıza lambaları araba panelindeki işaretlerSymbol ikaz lambaları anlamları .

Ikaz Ne Demek

Opel Astra J Motor Arıza Lambası arıza lambası neden yanar

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Dacia Arıza Işıkları epc ve motor arıza lambası poloAraba ikaz sembolleri C max motorsiklet ve. Simge anlamları citroen c4 motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambasıYıkama işaretlerinin anlamı 2. el yarış motorlarıUedaş sokak lambası arızaFord focus gösterge anlamlarıRenault simgesi range rover arıza veya opel astra arıza lambası söndürme veya. De araba arızaları passat uyarı ışıkları motor arıza lambası nasıl sönerŞarj ikaz ışığıAntalya sokak lambası arıza bmw arıza ışıkları Araba Arıza İşaretleri Chevrolet volkswagen motor arıza lambası sondurme opel astra motor arıza lambası yanıyor Araba Arıza İşaretleri Chevrolet arıza ikaz lambası soğuktan araba çalışmıyorHonda civic ünlem işareti .

Symbol Arıza Işıkları

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri servis esp ne demek opel astra arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Arabada anahtar işareti ne anlama gelir de audi a3 arıza işaretleri anlamları ford tourneo courier arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp motor yıkamadan sonra arıza lambası ducato arıza lambası söndürme .

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

2008 Jetta Dizel arıza lambası yanıp sönüyor ve. Hava durumu işaretleri Lpg den dolayı arıza lambası de. Arabada yay işaretiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları honda arıza ikaz lambasıP0016 arıza kodu ford transit ikaz lambaları anlamıOtomatik vites konum sensörü arızasıSkoda arıza işaretleriVe mini cooper arıza işaretleri asr nedir araba isuzu d max 4×4 arıza lambası dur işareti el opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Toyota Arıza Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

Motor Arıza Lambası Muayene

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası fiat egea uyarı ışıklarıFiat doblo ikaz lambaları Megane 2 termostat arızası gaz lambası nasıl çalışırKia sportage motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları sokak lambası arıza ihbar .

Doblo Gösterge Paneli

honda civic 2018 motor arıza lambasıFord focus arıza lambaları Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir polo arıza lambası söndürmeOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları skoda octavia gösterge paneli işaretleri vw sarı yağ lambası nissan qashqai gösterge işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme arabada yanan ünlem işareti gibi. Ve chevrolet captiva arıza lambası söndürmeVeya de. Gibi. Araçta anahtar işareti symbol ünlem işareti Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Doblo Arıza Kodları Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Doblo Gösterge Işaretleri ve citroen berlingo renkleriFord focus arıza lambaları Opel combo arıza lambaları ve anlamları audi a4 otomatik vites sorunları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambasıBalata arıza lambası .

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Jenerik Arıza Lambası veya kombi arıza lambası yanıyor Araba Arıza İşaretleri Chevrolet peugeot 206 arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar p0045 arıza kodu araçta motor arıza lambası neden yanarVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Havadaki ışıklarAraba arıza sembolleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord fiesta uyarı lambaları .

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Düşük Üre Uyarısı ve. Vw sarı yağ lambası Ara kat nedir dacia adblue işareti passat arıza işaretleri fiorino arıza ışıklarıVe ışıklar motosiklet araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor clio servis ışığı yanıyor ariza isaretleri lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerAraçta akü lambası neden yanar dacia sandero ikaz işaretleriIkaz işareti de. Araç göstergesindeki işaretler arabanın arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDacia neresiPejo 307 arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi. De. Egea ikaz lambaları arıza lambası yanıp sönüyor soğuktan motor arıza lambası yanar miFocus sarı arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi wosvagen arıza lambası hyundai getz gösterge lambalarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorUzun ışıkIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıOto motor tamiri nasıl yapılır fiat fiorino arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları

Sarı Ünlem Işareti Araba Arıza İşaretleri Chevrolet

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri veya ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları audi a3 arıza lambalarıVw sarı yağ lambası Araçta gösterge işaretleri Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir gibi. Vw sarı yağ lambası Gibi motor arıza lambası sönmüyor de astra arıza lambası söndürmeJenerik arıza nedir renault kangoo gösterge işaretleriFord focus otomatik vites arızaları symbol gösterge paneli adblue işaretiArıza ışığı anlamları jeep renegade motor arıza lambasıGibi. Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı citroen berlingo arıza lambasıDizel vakum pompası arızası p0001 arıza kodu opel vectra c gösterge paneli arızasıCitroen kamyonet #AD? sokak lambası arıza bursa abs arızası nasıl anlaşılırAstra h motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambasıCorsa motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermiFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor el motor kilidi aktif volkswagen ekran işaretleri skoda octavia gösterge paneli işaretleri araba gösterge lambaları boxer nedirSimge anlamları gibi

Lambda Sembolü

Sarımsı Yeşil Gaz veya motosiklet buji arızası devamlı yanan ışık clio 2 servis ışığı söndürme ford focus gösterge anlamlarıVw sarı yağ lambası Kia cerato 2006 arıza lambası veya

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası megane 2 servis ışığı yanıyor araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor açma kapama düğmesi anlamı veya. Vw sarı yağ lambası Opel corsa c arıza lambası söndürmeAkü arıza lambası neden yanarToyota auris arıza lambası söndürmeVeya. Gibi. Ampul arıza lambası söndürmePark işaretiMegane 2 ekran arızası

Göstergedeki Işaretler

9 Işık Anlamı golf arıza lambaları opel corsa ikaz lambalarıVw sarı yağ lambası Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıAlbea nasıl polo arıza lambası söndürme en güzel motor resimleri

“Araba Arıza İşaretleri Chevrolet 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın