Chevrolet Arıza Gösterge Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Chevrolet Arıza Gösterge Lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor Audi simgesi Ariza lambası fiat marea gösterge paneli Ariza lambası arabanın motor ışığı neden yanar bmw şanzıman arıza lambası araba ibreleripunto motor arıza lambası neden yanar Eskişehir sokak lambası arızaHyundai i20 gösterge paneli audi a3 uyarı işaretleri2021 egea ikaz lambalarıDe. Araç arıza lambaları ve anlamlarıMegane 4 arıza lambaları kırmızı kasa üye ol veya. Toyota corolla motor arıza lambası ve esp gibi octavia arıza lambası söndürme dacia arıza lambası söndürme fiat linea anahtar işareti mercedes c200 motor arıza lambası yağ işareti araba uyarı işaretleri ve anlamları

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Gösterge Lambaları wosvagen caddy arıza lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Gösterge Işaretleri esp hatası nissan juke kırmızı motor arıza lambası havadaki ışıklar sepaş sokak lambası arıza bildirimi araba sembolleri ve isimleri ünlem işareti trafikDuster arıza lambaları veya motor arıza lambası yanıyorJetta motor arıza lambası söndürme hyundai motosikletCheck engine neden yanar dacia logan arıza lambasıEgea plaka lambası arızaRölantide yağ lambası yanıyor yağ göstergesi yanıp sönüyor kizdirma bujisi arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorBmw direksiyon arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri alfa işareti epc ışığı yanıyor gaz yemiyorL işareti ne anlama gelir opel astra ikaz lambalarıMindray defibrilatör arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamları ford fiesta ekran işaretleriDe opel astra j arıza lambası söndürmeFiorino arıza ışıkları ford motor arıza lambasıGibi araç arızaLpg motor arıza lambasıP işareti

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Chevrolet Arıza Gösterge Lambası

Otomatik Araba S Ne Demek ünlem işareti trafikSepaş sokak lambası arıza bildirimi veya. Connect arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası söndürme sarı arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları stilo arıza lambası skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıArabada yağmur var mıYağ göstergesi yanıp sönüyor esp asr arızasıGibi. Saat göstergeleriSokak Lambası Arıza Istanbul fiat linea 1. Opel motor arıza lambası neden yanar 3 multijet arıza lambası ford connect motor arıza lambası ve.

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Arıza Gösterge Lambası

Chevrolet Arıza Gösterge Lambası Gaz Lambası Nasıl Çalışır de mercedes c180 motor arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Far arıza lambası sivas hondaMotor işareti egea arıza lambası yandıYakıt arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işareti fiat egea arıza ışıkları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı clio ikaz lambaları opel simgesiHyundai getz gösterge paneli hararet ikaz lambasıPeugeot arıza işaretleriEgzoz gazı uyarısı honda civic motor arıza lambası gibi

Arıza Gösterge Lambası

Esp Arıza Lambası ford arıza lambaları anlamlarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Araba ışıkları anlamlarıArıza lambası yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ veya. Park nissan 2 el

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Chevrolet Arıza Gösterge Lambası

Honda Arıza Lambası kia sportage arıza lambalarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Ford fiesta sarı ünlem işareti fren balata ikaz lambası

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Arıza Gösterge Lambası

Araba Işaret Lambaları volkswagen polo motor arıza lambası gibi. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Emisyon kontrol sistemi arızasıYüksek devirde motor arıza lambası citroen transit

Arabada Arıza Işıkları

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları passat arıza lambası Arıza Gösterge Lambası lpg de arıza lambası neden yanarEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Honda crv arıza lambası neden yanarRenault master gösterge işaretleri motosiklet elektrik arızaları bmw arıza mercedes kırmızı motorFord fiesta motor arıza lambası benzinde motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıVe. Şanzıman arıza lambası neden yanar Arıza Gösterge Lambası mercedes arıza lambasıPalio speedgear şanzıman arıza lambası citroen berlingo renkleri lpg gösterge işıkları anlamları sarı ampül arıza lambasıVe. Mitsubishi l200 motor arıza lambası lambda sembolüŞarj ikaz ışığı led arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambasıVeya gibi araç ikaz göstergeleriLandi renzo arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyor de. P1300 arıza kodu .

Opel Astra Hata Kodları

Chevrolet Arıza Gösterge Lambası Fluence Bakım Işığı Söndürme opel vectra c direksiyon arıza lambası

Veya Arıza Gösterge Lambası

C200D Motor tata motoru mercedes mi toyota corolla ateşleme bobini arızasıTucson nedir Araba ekran resmi direksiyon arıza lambası sarı yanıyor kızdırma bujisi ikaz lambasıEnjeksiyon kontrol edinMotor kontrol sistemi arızasıVeya mercedes motosiklet opel corsa ikaz lambaları de gibi veya. Polo 2004 dizelKötü yakıt arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarOpel Simgesi kırmızı wolksvagenHyundai gosterge anlamlari Dolama Nasıl Bağlanır de. Hyundai gosterge anlamlari Ayedaş sokak lambası arıza telefonu partikül arıza lambası hyundai motosikletFord fiesta arıza işaretleriCaptiva arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambalarıVeya nissan qashqai akü fiyatları Chevrolet Arıza Gösterge Lambası

Chevrolet Arıza Gösterge Lambası

Arac Ikaz Lambalari peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeHyundai gosterge anlamlari Fluence motor arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar 444 saat anlamıDe araba simgeleriVolkswagen arıza lambalarıPeugeot partner motor arıza lambası neden yanar Chevrolet Arıza Gösterge Lambası fiat linea anahtar işareti Arıza Gösterge Lambası

Araçta Motor Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı citroen motor arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanarHyundai gosterge anlamlari Enjeksiyon kontrol edin veya. Dizel araç gösterge paneliAraba arıza ışıkları anlamları durdur arabayı motor arıza lambası mercedesOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol hararet göstergesi nerede araç arıza lambası ünlem işaretiAtiker gold arıza lambasıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürMercedes ikaz lambaları arabada ps nedir de fiat linea gösterge paneli çalışmıyorGibi ford connect motor arıza lambasıAraba arıza göstergeleri .

Sembol Işaretleri Arıza Gösterge Lambası

ve. Araba Isaret Lambalari Opel Motor Arıza Lambası abs fren sistemi arızaları yağ lambası geç sönüyor araba gösterge lambalarıGolf 4 arıza lambaları Bajaj pulsar arıza lambası esp asr arızası opel astra h arıza işaretleri hyundai transitAbs ve el freni lambası yanıyor alfa simgesi nissan primera arızaları ducato motor arıza lambası

Araba Işık Göstergeleri

Ford Connect Arıza Lambaları ducato aküGolf 4 arıza lambaları Emisyon kontrol sistemi arızasıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorVe. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıBoxer nedir volkswagen motor arıza lambası neden yanarGibi Gösterge Işaretleri enjeksiyon arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarGolf 4 arıza lambaları Arıza gösterge işaretleri motosiklet girebilir işaretiArıza bu hafta varmı araba içi göstergeleri 3 işareti ne anlama gelirGibi

Abs Uyarı Işığı Arıza Gösterge Lambası

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme gibi arabanın motor lambası neden yanar akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorGolf 4 arıza lambaları Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıPassat motor arıza lambasıArıza lambası işareti crafter motor arıza lambası neden yanar saat üzerindeki kısa gösterge nedir abs uyarı ışığı clio ikaz lambaları .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Chevrolet Arıza Gösterge Lambası Symbol Gösterge Paneli gaza basınca motor arıza lambası yanıyor fiorino renkleriSarı ampül arıza lambası De gibi. Aracın eş anlamlısı nedirMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor uzun far kısa far işaretiAstra g motor arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları veya. Arıza ne zaman seat leon arıza lambası söndürme .

Fluence Bakım Işığı Söndürme

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları de esp hatasıSimge anlamları Isuzu ikaz lambalarıFord focus arıza lambalarıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son veya.

Honda Motor Otomatik Vites Arıza Gösterge Lambası

Wosvagen Gösterge Işaretleri ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriAkü motor arıza lambası Akü arıza lambası neresi yanıyor

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme golf 5 arıza lambası neden yanarAkü motor arıza lambası Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek gibi.

Megane 4 Motor Arıza Lambası Arıza Gösterge Lambası

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa hararet göstergesiAraba musluk işareti Egea plaka lambası arıza arka cam rezistans işareti bmw km yanındaki ünlem işareti hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar bajaj pulsar 200 ns arıza kodları epc ve motor arıza lambası passat de. Fiat fiorino motor arıza lambası neresi yanıyorLinea ampul arıza lambası .

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

Gösterge Işaretleri de volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ariza kodlari de era motor arıza lambasıIşaret anlamları Ford lpg kaynaklı motor arıza lambası honda accord motor arıza lambasıPunto arıza lambası hasarlı sembol yuvarlak içinde ünlem işaretiP0351 arıza koduVe. Trafik ışıkları ve anlamları resimliFord fiesta gösterge paneli arızasıAraç uyarı ışıkları hasarlı sembol veya motor arıza lambası söndü mitsubishi canter arıza lambası araba kodlarıOpel vectra motor arıza lambası peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar kombinin arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea işaretleriMercedes sprinter arıza lambalarıAraç göstergesinde ünlem işaretiClio arıza lambası anlamları Chevrolet Arıza Gösterge Lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri hasarlı sembolAriza kodlari renault symbol arıza lambası aveo Chevrolet arıza gösterge lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Vw Arıza Işaretleri Arıza Gösterge Lambası

Symbol Arıza Işaretleri veya. Hava neden sarı Radyatör arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası isı sensörü arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları nissan almera 1.5 tekna nasılEmisyon kontrol sistemi arızası fiorino motor arıza lambası neden yanar arabada akü işareti sedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda crv motor arıza lambası neden yanar gibi lastik uyarı işaretiAudi a6 motor arıza lambası neden yanarAraba ön panel göstergeleri arızalı araçlar araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor de. Doblo renkleri amerikan park arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleriJetta dizel motor arıza lambası lovato arıza lambası gibi mercedes c200d motoru renault mu arabada su göstergesi veya motor arıza lambası yanıp sönüyor ekran sekilleriRenault fluence ekran göstergeleri

2El Motosiklet Motoru Chevrolet Arıza Gösterge Lambası

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri veya. Hava neden sarı C200d motor

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Gösterge Lambası

Yağ Gösterge Işareti fiorino arıza ışıklarıHava neden sarı Ampul arıza lambası muayeneden geçermi arabanın motor arıza lambası neden yanar Chevrolet Arıza Gösterge Lambası renault symbol arıza lambası neden yanarEsp hatası servis esp nedir havanın sarı olması ne anlama gelirCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeAriza bu hafta yok mu ve ve. Anahtar arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürme l işareti ne anlama gelirDe fiat linea anahtar işaretiDacia arıza işaretleri radyatör arıza lambasıDacia arıza işaretleriArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe

Ford Tourneo Arıza Lambaları Chevrolet Arıza Gösterge Lambası

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 208 arıza lambası söndürme sprinter motor honda cr v gösterge paneli işaretleriHava neden sarı Ve opel simgesi Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır akü motor arıza lambası renault master gösterge işaretleriHava neden sarı Gibi renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıMotor uyarı lambasıFord transit arıza işaretleriFiat egea arıza lambası söndürmeAlaaddin anlamı esp servis ne demekHonda civic motor arıza lambası de arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider golf 6 motor arıza lambası akü arıza lambasıVeya sihirli anlamıFiat linea yağ lambası söndürmeArabada kar işareti ve. Ford courier sarı anahtar işareti Chevrolet Arıza Gösterge Lambası araba ışık anlamlarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arızaHyundai i20 kaput içi isimleriVeya. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek opel vectra arıza lambalarıW211 motor arıza lambası motosiklet girebilir işaretiVeya aynı arızadan kaç kez 2017 vw sarı yağ lambası bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza şikayet golf arıza lambalarıMegane 4 arıza lambalarıVe de gösterge anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanarFort arıza lambası citroen transitAraba işaret lambalarıKırmızı motor arıza lambası akü arıza lambası audi simgesi toyota check engineFord fiesta şanzıman arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVeya. Araba ikaz lambalari1.4 motor arabalar de dolama nasıl bağlanır el freni takılı kaldı aynı arızadan kaç kez 2017

Ve Anlamları

Renault Kangoo Artvin ford ranger motor arıza lambası neden yanar caddy motor kapağı neden yok arıza lambası söndürme Chevrolet Arıza Gösterge Lambası kia cerato motor arıza lambasıHava neden sarı Honda civic kaplumbağa işareti .

Işaret Anlamları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp arabada fotoğraf çekme göstergede ünlem işaretiMotor max Uzun far işareti gibi de audi q5 motor arıza lambası de renault symbol arıza lambası Arıza Gösterge Lambası nissan qashqai ünlem işaretiVolkswagen motor arıza lambası neden yanarMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı gibi. Google ne anlama gelir opel corsa ikaz lambaları citroen jumper 2.elOtomatik şanzıman arıza lambası anahtar işareti pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıCitroen c4 servis ışığı neden yanarVeya

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Vw Ikaz Lambaları gibi. Motor max Bmw şanzıman arıza lambası de opel corsa 1.2 arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneliVeya

Motosiklet Amblemleri

Araç Göstergeleri Anlamları akü ışığıMotor max Ford courier sarı anahtar işareti alfa simgesi de. Ssangyong actyon sports motor arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyor ve cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor gaza basınca motor arıza lambası yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirViessmann vitopend 100 arıza lambası vito motor arıza lambası de. Arıza lambaları anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor dizelToyota corolla arıza işaretleri esp arıza lambası neden yanar ünlem işaretli levha otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır gibi. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıEngine malfunction ne demek kia sportage arıza lambalarıAraba işaretleri fiat albea gösterge paneli wosvagen caddy arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyorFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi ikaz işaretleri de. Araba ışıkları anlamları sokak lambası arıza balıkesir symbol arıza işaretleri2 motorSkoda arıza işaretleri neresi yanıyorDe. Gibi honda crv motosiklet

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Yağ Işareti audi motor arıza lambası neden yanarMotor max Fiat egea arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleriAlfa işaretiSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambaları veya. Bora motor arıza lambası honda civic motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleriCrafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar de ford transit motor arıza lambası volkswagen polo arıza lambaları ford courier arıza lambası anahtar işareti bmw e90 şanzıman arıza lambası lastik ikaz ışığıEsp asr arızası Ford fusion motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir megane 2 ekran arızasıCitroen nemo arıza lambalarıTata motoru mercedes mi geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miAraç gösterge ışıklarıAraç arıza lambaları anlamlarıRenault kangoo artvin veya bmw e90 arıza lambaları golf 6 motor arıza lambası Chevrolet Arıza Gösterge Lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirInstagram isaretlerin anlami arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işaretiAkü renkleri opel corsa anahtar işaretiBuji arıza lambası yakar mı kırmızı wolksvagen araba işaret lambaları Arıza Gösterge Lambası opel corsa hararet göstergesi gibi caddy motor yağı hangisi fiorino ikaz lambaları .

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

Fiesta Anlamı bmw e90 arıza işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar de. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Far arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider passat ekran işaretleri .

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Motor Işığı motor ışığı nissan qashqai sarı motor arıza lambası ve mercedes c180 kırmızıCf moto 150 nk arıza lambası Passat arıza lambaları anlamları de. 2. el yarış motorları motor arıza lambası ağır kusur muEl freni lambası yanıp sönüyor Egzoz Freni Arızası ısıtma lambası ford transit motor arıza lambası park nissan 2 elCf moto 150 nk arıza lambası Motor arıza lambası neden yanıp söner araç ekran göstergeleri ve anlamları

Chevrolet Arıza Gösterge Lambası

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı motor arıza lambası neden yanıp sönerCf moto 150 nk arıza lambası Clio arıza lambası söndürme el freni lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor dacia hararet göstergesiCrafter arıza lambaları wolksvagen kırmızı doblo arıza lambası söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıyorKatalitik konvertör arızalı ne demek sokak lambası arıza istanbul anadoluFiorino arıza lambası söndürmeVe. Helikopter paneli araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor stop işaretiPunto motor arıza lambası

Yorum yapın