Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ducato akü Honda crv motor arıza lambası neden yanardizel araba yolda giderken tekliyor Ariza lambası Trafik ünlem işareti Ariza lambası ford uyarı işaretleri fren ikaz lambası araba ekranı işaretleriArabada yanan ünlem işareti new holland arıza lambası motor tehlikeli mi arabada lastik basıncı uyarısı c200d motor arıza lambası arabanın önündeki göstergeler .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ve. Elektrik simgeleri Nissan micra uyarı işaretleri egea motor arıza lambası söndürmeGibi. Gibi. H isareti ne demek Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar duster gösterge işaretleri

Jetta Arıza Işıkları

opel vectra motor arıza lambası işaret ne demek motosiklet giderken gaz kesiyor egea plaka lambası arıza arabada motor ışığı neden yanar gibi motor arıza lambası geç sönüyor f30 kırmızıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı motor renkleri clio 4 motor arıza lambası neden yanar .

13 Multijet Motor Nasıl Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ford connect gösterge paneliAraç işaret lambaları Trafik işaretleri görselleriYakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar fiat egea arıza lambası scania motor arıza lambasıGözde ışık yanıp sönmesi Esp arızası nasıl giderilir volkswagen uyarı ışıkları anlamları golf 5 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ısıtma lambası yanıyorVe. De nissan almera motor arıza lambasıGibi. Gibi. Dizel vakum pompası arızasıFocus 2 gösterge paneli ışıklarıSoner anlamı duster arıza lambaları araba yazıları 2017 fren hidroliği ikaz lambası

De Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

fort arıza lambası sarı renkli rehberin adıVe veya. Srs ışığı neden yanarMotor göstergeleriArabada ampul işareti motor kontrol sistemi arızası eobd Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar de buji motor arıza lambası esp arızası nasıl giderilir motor ikaz ışığıToyota corolla ateşleme bobini arızası gibi

Honda Fb7 Motor Arıza Lambası Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Jenerik Arıza Nedir Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

motor arıza lambası neden yanar dizelGibi sistem hatası

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

bmw ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası neden yanar araba sinyal işaretleri veya. Duster arıza işaretleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanar de eskişehir sokak lambası arıza kia sportage arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

fren arıza lambası neden yanar .

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar telefon ekranındaki işaretlerMotor arıza lambası sarı yanıyor Opel vectra motor arıza lambası veya chevrolet motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambaları ve anlamları fren hidroliği ikaz lambasıVe. Symbol arıza lambaları volkswagen arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesir hyundai motosikletPeugeot 307 motor arıza lambası motor teklemesi motor arıza ikaz lambası bmw arıza kodları ve anlamları de. Ford focus motor arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası söndürme honda civic lastik arıza lambası söndürme

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

yakıt aldıktan sonra arıza lambası alfa işareti opel corsa b motor arıza lambası neden yanar punto arıza ışıkları volkswagen gösterge işaretleriAraba hız göstergesi çalışmıyor golf 7 arıza lambası söndürme motor teklemesiArabanın abs lambası neden yanarMokka nedirYakıt arıza lambası neden yanarDe adblue ikaz lambaları astra j motor arıza lambası söndürmeRenkli motor toyota yaris gösterge paneli .

Mazdacı Ahmet Düzce

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar durdur arabayıBmw uyarı işaretleri anlamları Motor arıza lambası yanma nedenleri veya turuncu motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarVe. Ford courier ekran işaretleriBosch buzdolabı arıza lambasıYada işareti audi a4 motor arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıHonda crv arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanarVe. Audi a3 gösterge paneli işaretleri peugeot 301 hararet göstergesiMotor uyarı ışığı neden yanarKatalitik konvertör arızası neden olurHyundai i20 arıza lambası passat ısıtma bujisi arızasıAraba ekranında ünlem işareti bmw lastik arıza lambasıPeugeot anlamı .

Egea Anahtar Işareti

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar araba gösterge simgeleri audi arıza lambaları anlamları fiat fiorino gosterge anlamlariArabada servis ışığı neden yanar Ford focus i işaretiNissan qashqai anahtar piliPeugeot 301 ünlem işareti i işaretiFort arıza lambası lastik basınç sensörü arızasıOpel corsa d arıza lambasıKırmızı motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar

I20 Arıza Lambaları

ikaz ışıkları ve anlamlarıKatalitik konvertör arızası neden olurArıza lambası anlamlarıAntalya sokak lambası arızaMotor renkleri tofaş enjeksiyon arıza lambası buji arıza lambası yakar mıFord courier anahtar arıza lambasıVeya bmw x1 motor arıza lambasıGösterge panelleri bmw e46 arıza lambası söndürme bilgilendirme işaretiHyundai arıza lambası nissan qashqai arıza ışıklarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar ssangyong motor arıza lambasıUyari işareti Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar fiat albea gösterge paneli anlamlarıIkaz ışıkları ve anlamları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı motor yağ lambası yanıp sönüyorBmw işareti sokak lambası arıza istanbul .

Dpf Arıza Lambası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar veya Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

linea gösterge ışıkları anlamlarıRenault master arıza lambası söndürme clio arıza lambası anlamlarıYamaha delight arıza lambası söndürmePeugeot motor arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıklarıMazdacı ahmet düzce arıza gösterge işaretleri yolda radar nasıl anlaşılır araç arıza lambasıFren hidrolik yağı azalması araba motor göstergesi Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar focus 2 gösterge paneli ışıklarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorArıza lambaları anlamları arabada ampul işareti toyota arıza lambalarıCitroen berlingo ünlem işareti uyarı lambası renault symbol ünlem işaretiFort tıransit de toyota corolla arıza işaretleriKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ışık hangi durumlarda yön değiştirir avcılar sokak lambası arıza de. Transit arıza lambasıMotorsiklet resmi .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar kia arıza işaretleri dacia lodgy motor arıza lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri

arabada hata işaretleri gibi gaz göstergesi arızasıTransporter arıza lambası söndürmeDe clio arıza lambası söndürme araba ikaz lambalarıMotor yağ lambası yanıp sönüyor opel arıza kodları resimli

De Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

arabada yanan ünlem işaretiMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir

Araba Simgeleri

ford custom arıza lambası söndürmeP0130 arıza kodu veya xenon far arıza lambası yakar mıMotor arıza lambası neden yanarAraç işaret lambalarıPassat ekran işaretleriLastik uyarı işareti arabanın abs lambası neden yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar izmir sokak lambası arıza ve. Arabada turuncu ünlem işaretiHyundai accent blue arıza lambası söndürme h isareti ne demekAudi ikaz lambaları motor arıza lambası muayeneYağ işareti bmw şanzıman arıza lambası

Ariza Lambasi Neden Yanip Soner Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

arabalarda a işaretiAdblue ikaz lambasıYakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar doblo arıza işaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

işıklar otomotivYolda araba resmi .

Honda Ikaz Lambaları Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası veya otomatik kapı sensörü arızası veya toyota corolla arıza işaretleriMercedes c180 kırmızı Sokak lambası arıza istanbul kilit işareti ne anlama gelir katalizör arızası belirtileri 2 el yarış motorlarıClio arıza lambası anlamları

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

gibi. Veya. Wosvagen gösterge işaretleri buji kablosu arızası yakıt aldıktan sonra arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambası arıza yapmayan arabalar araba yakıt göstergesi

P0130 Arıza Kodu

telefon sembolleri de. Hava durumu sembolleri ve isimleri lastik işaret anlamlarıVeya araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Tofaş Hız Göstergesi

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar arıza kodu sorgulamaDacia gösterge anlamları Bmw fren balatası uyarısıGösterge ışıkları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Astra h motor arıza lambasıYakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar h isareti ne demek astra j motor arıza lambası söndürme mitsubishi motosikletYakıt arıza lambası neden yanar Motosiklet giderken gaz kesiyor ve. Renault elektronik arıza ikaz lambası .

Iveco Arıza Lambaları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar fiat linea arıza kodlariArabadaki

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

arabada devir göstergesiDuster uyarı ışıkları araba içi resmi ışıklar motor ford connect arızaları motor arıza lambası neden yanar dizel motor tehlikeli mi akü değişimi sonrası motor arıza lambasıToyota arıza ışıkları fluence arıza lambası mokka nedir

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

araba giderken tekliyorArabadan benzin çekme polo arıza lambasıÜnlemli motor arıza lambasıAudi a3 arıza ışıklarıOpel astra ünlem işareti de. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ikaz ışıkları ve anlamları de renault anlamı

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi

airbag arıza lambası neden yanar epc lambası neden yanar .

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar gibi. Peugeot anlamı Honda civic yeşil anahtar işareti motor renkleri arabada abs ışığı neden yanarAraba ekranında ünlem işareti gibi egr arıza lambası opel astra ünlem işareti fiat linea arıza lambaları sarı motor arıza lambası neden yanarDacia solenza arıza lambası gibi lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar aşağıdaki benzin göstergesindeKaygan zemin işaretiSkoda fabia arıza lambaları anlamları honda dio arıza lambasıAraç arıza lambaları gösterge ışıkları anlamları .

Ve Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar araç arıza işaretleri ve anlamları c4 arıza lambası araç arıza lambası ünlem işaretiHonda crv arıza lambası neden yanar Polo epc arızasıLambalı devrelerCrafter motor arıza lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambasıFord transit arıza lambasıAraba arıza göstergeleri polo arıza göstergeleri lastik basınç sensörü arızası peugeot bipper motor arıza lambası renault simgesi peugeot 206 arıza lambalarıArabada kar işaretiConnect yazısı Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar kamyon arıza işaretleriVeya antalya sokak lambası arıza benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır araba simgeleri passat ekran işaretleri araçta arıza lambası neden yanar arıza işaretleri arabaWosvagen arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar fluence motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorIsuzu d max motor arıza lambası otomatik park eden arabalar passat motor arıza lambası söndürme

Fren Ikaz Lambası

linea motor arıza lambası neden yanar veya araç arıza lambası anlamlarıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarAudi a4 motor arıza lambasıMotorsiklet resmi

Fort Transit Arıza Lambaları

opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar honda civic airbag arıza lambası instagram işaretleri anlamı göstergeleriCorolla arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi golf 5 direksiyon arıza lambası audi a4 motor arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanmasıMotor arıza lambası sarı yanıyorMotor arıza lambası hiç yanmıyor jeep renegade motor arıza lambası

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

citroen elysee motor arıza lambası

Kia Sportage Gösterge Paneli

jenerik arıza lambası ne demek Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ve bmw f30 motor arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor toyota corolla gösterge paneli işaretleri gösterge paneli ikaz ışıklarıDüşük üre uyarısıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Gibi Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

arabanın motor arıza lambası neden yanar parantez içinde ünlem arabaOpel corsa arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve espLastik bakımıRenault arıza işaretleri p0100 arıza kodu uyarı lambasıH isareti ne demek focus 3 motor arıza lambası

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Astra K Motor Arıza Lambası

veya. Toyota corolla anahtar arıza lambası

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

arabada motor işareti Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Musluk Arıza Lambası

kamyon arıza işaretleri fren hidrolik yağı azalması golf 7 arıza lambası söndürmeDizel araba yolda giderken tekliyor bmw uyarı işaretleri

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

audi a3 gösterge paneli işaretleri caddy arıza lambasıVe. Araba arıza işaretleri .

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar peugeot 301 anahtar işaretiSu yastığı ne demek

Gibi Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

telefon sembolleri arabanın motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası söndürme egea arıza işaretleri arabada yanan ünlem işareti audi arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza istanbulOpel astra arıza lambası nasıl söner işıklar otomotiv gibi.

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürme Fiat linea arıza lambaları anlamlarıKızdırma bujisi ikaz lambası araç arıza ışıklarıGibi. Renault gosterge simgeleri fren hidroliği ikaz lambasıEn çok arıza veren arabalar araba gösterge simgeleri saat içindeki göstergeler nelerdir ford fiesta arıza göstergeleri apozisyon ne demekHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür kia rio motor arıza lambası söndürme nissan cvt şanzıman sorunlarıClio 4 bakım lambası söndürmeMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı araba ışıkları anlamları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederJenerik arıza lambası neden yanar nissan juke kaydırmaOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambasıFiat egea işaretleri renault motorsikletHyundai arıza lambası gibi 2012 model caddy de peugeot arıza lambalarıDuster gösterge işaretleriFord fusion motor arıza lambası arabadaki göstergeler veya.

Kia Motor Arıza Lambası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar lancer nasıl ford connect motor arıza lambası söndürme ford focus motor arızası uyarısı gibi tofaş hız göstergesi ve arabalarda a işareti mercedes esp arızası nasıl giderilir corsa motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası araba arıza göstergeleri arabada devir göstergesi Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar hyundai h100 gösterge ışıkları plaka renkleri ve anlamlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Direksiyon arıza lambası kırmızıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi bmw e90 arıza işaretleriHyundai h100 gösterge paneliGibi fiat linea arıza lambaları anlamlarıGibi. Renault gosterge simgeleri .

Samsun Sokak Lambası Arıza

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ducato motor arıza lambası porsche sembolü gibi toyota corolla ateşleme bobini arızasıAraba ikaz lambası Peugeot 301 ünlem işareti yanıp sönen arıza lambası .

Pejo 307 Arıza Lambası Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ssangyong actyon sports motor arıza lambasıAraba giderken tekliyor Megane 2 ekran arızası

Araç Yakıt Göstergesi Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Veya Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

volkswagen uyarı lambalarıEgea anahtar işareti gibi. Dacia arıza ışıklarıArabada yağ göstergesi yanarsaEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası ünlem işaretiArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Honda Crv Uyarı Işaretleri

caddy gösterge ışıkları ford connect motor arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimi ford courier ikaz lambaları ve anlamları

Kırmızı Araba Resmi Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

aydem sokak lambası arıza linea motor arıza lambası söndürme renault motorsikletAlfa işaretiVe de. Peugeot arıza lambaları seat leon arıza ışıkları bmw arıza lambası opel astra termostat arızasıPassat b6 gösterge paneliOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar arabadan benzin çekme

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

dikkat işaretleriFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor )) işareti ne anlama gelir kırmızı motor arıza lambası fiorino arıza lambası gibi focus 2 motor arıza lambası scirocco ne kadar yakar2013 model dacia dokker veya audi a4 arıza işaretleriIkaz işaretleri vestel derin dondurucu arıza lambası .

Araba Arıza Lambası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar fiat arıza lambalarıArabada epc nedir Araçta motor arıza lambasıDe. Gaz göstergesi çalışmıyor motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli veya. Fort arıza lambasıBuji kablosu arızası .

Duster Arıza Işaretleri

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

akü lambası yanıp sönüyor araba arıza göstergeleri volkswagen uyarı işaretleri renault 19 arka cam fren lambası2013 model dacia dokkerYolda araba resmi araç arıza lambalarıVeya.

Wolksvagen Arıza Lambaları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar motor arıza lambasıCourier arıza lambası Sokak lambası arıza denizliAraba yazıları 2017 de. Motor gösterge işaretleri ve

Honda Pcx Arıza Lambası

yakıt filtresi arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar nissan juke arıza işaretleri 2.el motosiklet motoruSrs ışığı neden yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar mercedes c180 kırmızı r25 arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası söndürme

Araç Içi Gösterge Işaretleri

mitsubishi motosikletPassat gösterge paneli anlamları ve gibi opel astra h motor arıza lambası neden yanarFord transit uyarı işaretleri ford focus i işaretiToyota motor arıza lambası neden yanar egea ekran işaretleri

Fiat Palio Nasıl

clio arıza işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambasıUyarı lambası ikaz ışıkları anlamları araba hız göstergesi çalışmıyor .

Fren Müşürü Ne Işe Yarar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar gibi. El freni lambası Focus 2 gösterge paneli citroen xsara motor arıza lambasıFord tourneo arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambasıDucato akü .

Servis Esp Opel

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar de. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar Ford focus motor arıza lambası neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambasıStart stop motor arıza lambası kasa motor golf 5 arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambalarıLinea ampul arıza lambası söndürmeWosvagen arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeDe qashqai anahtar piliCitroen berlingo ünlem işaretiAraba motoru resmi

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

fiat linea arıza göstergeleri araç motor arıza lambasıFort transit arıza lambaları esp off ne demekGibi kia sportage ikaz lambaları anlamları veya pejo 307 arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambasıTuruncu motorFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızası arıza ışıklarıPeugeot partner gösterge paneli polo arıza göstergeleri kırmızı araba resmiGibi dacia stepway motor arıza lambasıMokka nedir .

Audi Ikaz Lambaları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar renault clio mavi ışık clio arıza işaretleri ford courier yağ arıza lambasıSokak lambası arıza denizli Polo arıza lambası

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

toyota check engineIzmir sokak lambası arızaFort connect 2020 araçta motor ışığı neden yanar i20 arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider soner anlamı sarı motorYamaha delight arıza lambası söndürme doblo arıza ışıkları kasa motor plaka renkleri ve anlamları .

Motor Gösterge Işaretleri

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar volvo arıza işaretleriAraç aydınlatma Egea arıza lambası söndürmeVe. Adblue uyarısıNissan almera motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ikaz ışığı araba ikaz işaretleriVeya. Ve telefon işaretleri ve anlamları ve de yakıt arıza lambası neden yanar renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMercedes hız göstergesi range rover motor sorunu gibi corolla arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar

Enerjisa Sokak Lambası Arıza Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

araç durdurma ve kontrol egea plaka lambası arızaStart stop motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araba kaygan zemin işareti en çok arıza veren arabalarPejo 301 arıza lambalarıDe bmw işareti mondeo motor arıza lambası otomobil arıza lambaları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası .

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar dacia stepway motor arıza lambası krank mili arızaları nelerdir ve. Ford focus gösterge işaretleri anlamları Mercedes simgesi audi a6 motor arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleriToyota ekran işaretleriGibi telefon sembolleri motor arıza lambası sarı yanıyor fiat egea genel arıza lambası söndürme samsun sokak lambası arızaVolkswagen polo motor arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son arabada devir göstergesi renault clio elektronik arıza ikaz lambasıPeugeot 206 arıza lambaları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimiYağ işaretiRenault fluence arıza lambası Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ikaz lambaları ve anlamları arıza yapmayan arabalarMotor kontrol sistemi arızası eobd Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar honda dio arıza lambası epc lambası neden yanar ve veya arabada adblue nedir dacia sandero motor arıza lambasıArıza lambası anlamları üçgen içinde çarpı trafik işareti ve Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar benzinli su motoru arızalarıHonda civic motor arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ışıklar söner passat ikaz lambalarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir dizel araba yolda giderken tekliyorToyota motor arıza lambası neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Mondeo Motor Arıza Lambası

Jetta Ikaz Lambaları Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

ve citroen c elysee gösterge paneli veya. Veya motor arıza lambası geç sönüyorAudi arıza lambaları anlamlarıFiat egea 30 d uyarısı sarı direksiyon lambası gibi de. Ve. Bosch kombi arıza lambası yanıyor soner anlamıYakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar araba uyarı lambaları bmw x1 motor arıza lambası veya. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları Golf 7 motor arıza lambası neden yanarAnkara sokak lambası arıza bildirimiApozisyon ne demek dacia logan motor arıza lambası ampul arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları alfa işareti doblo yağ lambası söndürme jenerik arıza lambasıFord fiesta arıza işaretleri audi a6 motor arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimiBmw lift işareti araç işaret lambaları

Kontrol Anlamı

araç ikaz ışıkları ve anlamları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

opel corsa arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar araba ekranNissan qashqai anahtar pili en çok arıza veren arabalarFren hidroliği ikaz lambası transit arıza lambasıRenkli motor ışık paket nedirBilgi ışıklarıDoblo cornetTelefon sembolleri c max motosikletNissan stepway dacia arıza ışıkları pejo arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası

Yorum yapın