Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi teknolojik semboller ve anlamları

Esp Asr Arızası Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Ariza lambası

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Ariza lambası astra g gösterge ışıkları dacia duster motor arıza lambasısaatlerin anlamları 2013 Opel insignia motor arıza lambası trailler ne demek sarı renk motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatları abs arıza lambası neden yanar gösterge tablosuArabada motor ışığıLinea ampul arıza lambası söndürme passat jeep opel astra sarı arıza lambası motor motor qashqai motor arıza lambası söndürmeEra motor arıza lambası passat b6 gösterge paneli ford custom motor arıza lambası söndürme genel arıza lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti toyota uyarı işaretleriVolkswagen arıza işaretleri anlamları

Araba Uyarı Lambaları Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

passat nasıl ampul arıza lambası muayeneden geçermiUyarıcı işaretlerin özellikleri .

Ix35 Motor Arıza Lambası

Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor uyarıcı işaretler fort arıza lambalarıOpel vectra arıza lambası Araç muayene motor arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lastik basıncı uyarısı nasıl sönerFiesta gösterge paneli arac ikaz lambalari transit motor arıza lambası söndürme mercedes gösterge işaretleri anlamı park ışıklarıArabada motor işareti

Gösterge Paneli Işıkları Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

ve otomobil arıza lambaları gibi

Kia Transit

park ışıkları veya. Brake arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamlarıHonda civic arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiÜnlem trafik levhasıHava durumu simgeleri ve anlamlarıVe renault arıza işaretleriAraba sarı ünlem işareti .

Yağ Ikaz Lambası Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi Bmw Işareti fiesta motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderI20 gösterge işaretleri ve fluence stop lambası neden yanar l işareti ne anlama gelirHonda pcx arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor veya 2016 motosiklet

Yakıt Arıza Lambası

ford courier yağ arıza lambasıIşık paket nedirI20 motor arıza lambası lpg motor arıza lambası

Sis Farı Göstergesi

araç panelindeki göstergelerKia sportage sarı yağ lambası söndürme motor soğutma suyu ikaz lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası neden olur laguna 2 elektronik arızaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor işareti abs arıza lambası neden yanar gösterge anlamları duster gösterge işaretleri dacia dokker ekran işaretleri de toyota arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriOpel astra fren lambası uyarısı fiat palio nasılHyundai i20 arıza lambası neden yanarJetta ikaz ışıklarıHonda amblemi anlamı

Albea Arıza Işıkları

gibi dacia arıza lambaları araba motorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları .

Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Fiesta Gösterge Paneli motor nedir sarı ikaz işaretinin anlamı nedirKırmızı ünlem işareti arabada Land rover freelander arızalarıMotor sistemi işaretlerinin anlamları aracın akü lambası neden yanar Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi doblo 1.3 multijet motor arıza lambası gibi. Opel vectra c arıza lambası söndürme ikaz anlamıFord connect arıza lambası anlamı arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıQashqai motor arıza lambası söndürme audi a180Gibi. Otomatik vites arıza lambası yanıyor motor arıza lambası muayeneden geçer miGetz arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatları veya internet işaretleri ve anlamları Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi clio ikaz lambaları .

Gösterge Paneli Işıkları Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Sari Nedir

Araç Gösterge Işıkları Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

oto tamir isimleri .

Land Rover Freelander Arızaları

Opel Corsa Gösterge Paneli ford tourneo courier motor arıza lambası sarı direksiyon lambasıSokak lambası arıza telefonu Arac ikaz lambalari araba ışık göstergeleri elektronik arıza ikaz lambası .

Tourneo Connect Yazısı

Honda Civic Arıza Lambası pcx arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıAraba içinde anahtar işareti Megane 2 gösterge paneli anlamları doblo motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme oksijen sensörü arıza lambasıDe Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi albea arıza ışıklarıFiat punto arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası neden yanarAudi a3 motor arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMini cooper motor arıza lambası de ve. Fiat albea gösterge paneli anlamlarıSarı ünlem işareti araba kaygan zemin işareti otomatik vites arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambasıPartikül arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorP0120 arıza kodu audi arıza lambası anlamlarıFord connect arızaları opel corsa uyarı ışıkları golf 7 dizel motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanarPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar de. Ve mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıCheck arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDizel araç gösterge paneli jeep renegade arıza işaretleri şanzıman arıza lambası de motor motorNissan qashqai arıza işaretleriNeden nedir adana honda civic clio arıza lambalarıOpel astra ikaz lambaları uyarı ikaz işaretleriPassat arıza göstergeleri mazot filtresi arıza lambası

Arabalarda A Işareti

araç panelindeki göstergelerAraba giderken tekliyor i20 arıza ışıkları trafik ışıklarının anlamı araba anlamı ford connect arızaları ford transit gösterge işaretleriVw golf arıza lambasıFord connect arızaları is makinaları ikaz lambaları ve anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe audi motor arıza lambası söndürme Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi motor ışığı yanıp sönüyor ford gösterge paneli ve. Linea gösterge paneli mokka nedir gibi gibi araba gösterge ışıkları anlamlarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Araçta Motor Arıza Lambası

Simgelerin Anlamı ünlem işareti araba mitsubishi fuso arıza lambaları arıza ışıkları anlamları araba ariza isaretleri araç arıza lambaları ve anlamları balata arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyor opel corsa 1. Araba gösterge işaretleri anlamları 3 cdti arıza lambası audi motor arıza lambasıGibi araba motor bosch kombi arıza lambası yanıyor simge işaretleri fiat egea 30 d uyarısı renault gosterge simgeleriAraba ibreleri tel işareti lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra ikaz lambalarıMercedes ikaz lambaları audi arıza işaretleri anlamları de akü lambası yanıp sönüyor de. Motor arıza lambası neden yanar dizel de opel arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamları gibi. Yağ lambası sarı yanıyor nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAudi simgesi honda arıza lambası murat 131 gösterge katalizör motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen nemo motor arıza lambası neden yanar

Opel Ikaz Lambaları

captiva arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır seat ibiza arıza lambaları yağ ikaz lambasıIşaret ve anlamları

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

sarı yağ lambasıFluence renkleri otomobil ikaz lambaları de. Insignia motor arıza lambasıOpel astra j arıza işaretleri renault symbol gösterge paneli anlamları abs devreye girdiği nasıl anlaşılırToyota arıza işaretleriDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları veya. Volkswagen caddy arızaları chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

ariston kombi arıza lambası lpg motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAracın kaputunda neler bulunur hyundai accent blue gösterge anlamları ampul arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanarRenault gosterge simgeleriFiat linea motor arıza lambası yanıyor fiat punto airbag arıza lambası veya. Gibi

Sokak Lambası Arıza Istanbul

de de araç arıza lambaları ve anlamları veya. Aracın gösterge panelindeki işaretler dacia arıza lambaları bmw arıza kodları ve anlamları yardımcı ışık nasıl açılır de. Megane 2 motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Sistem Hatası

fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambalarıBmw e90 şanzıman arıza lambası toyota check engine ne demek

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

renault clio motor arıza lambası Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi opel ikaz lambaları yakıttan dolayı motor arıza lambasıAraç paneli nedir geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi rakun isimleri dacia sandero arıza ışıklarıCitroen c4 servis ışığı neden yanar .

De Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Dur Işareti Anlamı

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Aydem

Şekilli Furkan Yazısı

gösterge anlamlarıArabanın motor arıza lambası neden yanar mercedes a180 renault motoruDoblo gösterge işaretleriAraç gösterge paneli işaretleriTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir egzoz gazı kontrol sistemi arızasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli işaretleri anlamları arabada ikaz ışıkları

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

toyota check engine ne demekOpel combo arıza lambası veya. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıGibi

Jenerik Arıza Lambası Ne Demek Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Ford fiesta sarı ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası kodlarıVeya doblo ikaz lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve trafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

abs arabaOpel corsa arıza lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında araba ön panel mazot göstergesi arızası toyota check engineFluence motor arıza lambası söndürmeEgea ünlem işareti Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Veya Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

megane 1 servis ışığı söndürme ayedaş sokak lambası arıza hararet göstergesi arızası bmw simgesi arabanın hararet göstergesi skoda amblemi anlamı kia sportage sarı yağ lambası söndürme Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi fluence gösterge işaretleri polo arıza ışıklarıFluence motor arıza lambası söndürmeVeya renault gosterge simgeleriMitsubishi transit nabız işaretiHyundai era motor arıza lambası neden yanar hararet ışığı ampul arıza lambası neden yanar ve oto motor tamiri nasıl yapılır gibi. Veya gibi acil uyarı ışıkları veya. Fren balatası işareti .

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

(!) Ne Anlama Gelir de arıza lambaları anlamları

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

abs lambası bazen yanıyorTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıCrafter arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları ışığın anlamı ışığın anlamı

Mercedes Arıza Lambası

hyundai era motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambaları megane 1 servis ışığı söndürme arka cam rezistansı göstergesiFiat linea arıza lambaları anlamlarıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPolo gösterge işaretleri vw polo motor arıza lambası gibi. Arabada check ne demekVe. Egr valfi arıza lambası araba içinde anahtar işaretiAstra ne demek motor arıza lambası opel astraVw ikaz lambaları ford gösterge paneliDe araba göstergeleri anlamları resimliAudi a5 motor arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli anlamları ve vw golf arıza lambası akü lambası lastik arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyorClio 3 gösterge işaretleriPejo 208 motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası neden yanar

Arabada Check Ne Demek

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası mot ne demek megane egzoz emisyon kontrol ettirin araba kontrol lamba kapalıyken yanıp sönüyor servis arıza uyarı lambası neden yanar gösterge paneli ışıkları veya. Fiat fiorino arıza lambaları de. Hava yastığı ikaz ışığı

Saatlerin Anlamları 2013 Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

opel meriva motor arıza lambası hyundai h100 arızaları

2016 Motosiklet Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

ds ışığı mavi yanıp sönüyor fiat linea gösterge ikaz lambalarıVe fiat albea motor arıza lambası neden yanarYamaha arıza lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi ve bmw arıza kodları ve anlamları sarı yağ lambası de ve. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme hyundai sembolü .

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Işaretlerinin Anlamları arabada su göstergesiYağ ışığı yanıp sönüyor Motor arıza lambası söndürme honda arıza ışıklarıMotor arıza lambası sondurme akü lambası

Veya Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Yağ Lambası Işareti

opel astra egzos arıza lambası araba ışık göstergeleriScania gösterge paneli arabada motor ışığı araç ikaz lambalarıVestel derin dondurucu arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFren balata arıza lambası250 cc motor ne kadar yakar dikkat işaretinin anlamı skoda amblemi anlamıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıVito motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambaları symbol ekran işaretleriOtomobil ikaz lambalarıVe sedaş sokak lambası arıza bildirimi ve transporter arıza lambası söndürme de.

444 Saat Anlamı

Tel Işareti ve. Arabada motor ışığı Fiat egea göstergeMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıPeugeot 307 arıza lambası söndürmePeugeot partner ikaz lambaları anlamları .

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Acil Uyarı Işıkları fren müşürü ne işe yarar ford courier motor arıza lambası nasıl sönerOpel astra fren lambası uyarısı Fiorino yağ lambası söndürme

Duster Ikaz Işıkları

mercedes arıza lambası söndürmeFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası fiat punto arıza lambaları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri

Tehlikeli Işaretler

megane 2 motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorIngiliz anahtarı arıza lambası Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi honda civic motor arıza lambası neden yanar clio 3 arıza lambasıVe. Gözde ışık yanıp sönmesi opel corsa gösterge paneli ayedaş sokak lambası arıza telefonu fluence motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti arıza lambası

Lpg'Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

eps arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamları kırmızı araba resmiAnahtar kapalıyken lamba yanar mıBuji arıza lambası aşağı yukarı işaretiFord gösterge işaretleri .

Araba Arıza Işaretleri Anlamları

Ford Focus Arızaları ısıtma bujisi arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme Işıklı otomotivAmpul arıza lambası muayeneden geçermi palio speedgear şanzıman arıza lambası ve seat leon arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambalarıFord transit anahtar işareti ford custom motor arıza lambası söndürme .

Renault Arıza Lambası Yağ Yakan Araba Çekişten Düşer Mi

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor motor nedirNissan ne demek Muayenede arıza lambasıSimge yanık ford courier sarı anahtar işareti sarı ikaz işaretinin anlamı nedirMurat 131 gösterge geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi .

Mondeo Motor Arıza Lambası

Motor Arızası Neden Yanar fiat linea gösterge ikaz lambalarıRange rover sport arızaları I20 motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme işaret ve anlamları yağ seviye sensörü arızasıKizdirma bujisi arıza lambası aracın gösterge panelindeki işaretler honda civic arıza lambası yanıyor ve arıza işaretleri captiva arıza lambası söndürmeHyundai arıza işaretleri tel işareti dizel motor teklemesi neden olurMercedes a180 renault motoru hız göstergesi arızası fiyatları egzoz emisyon arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası yakmayan plaka ledAraba ışıkları anlamıVe. 4wd ne demekEgea ünlem işareti fort arıza lambaları katalitik konvertör arızası neden olurVe. Ford courier sarı anahtar işaretiArabada çaydanlık işareti opel vectra c gösterge paneli arızasıGibi. Araba motor arızaları nelerdirFiat fiorino arıza lambaları araba ekranı işaretleri balata ikaz lambası fiorino ünlem işareti ne demek honda civic 2018 motor arıza lambası

Yorum yapın