Yağ Lambası Sarı Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Lambası Sarı Yanıyor honda amblemi anlamı Veya Ariza lambası Ariza lambası motor işaretleri emiş hava sıcaklık sensörü arızası Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Değişik Simgeler Ve Anlamları

gibi arabada direk nediralbea otomatik vites Araba sembolleri .

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Yağ Lambası Sarı Yanıyor Caddy Gösterge Işaretleri işaret anlamları mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeKontak anahtarı arızaları Gibi nissan qashqai turuncu motor arıza lambası multijet motor nedir cruze motor arıza lambası söndürme fiesta arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığıMitsubishi lancer motor arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamları de dacia arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambaları passat arıza lambaları Yağ Lambası Sarı Yanıyor mitsubishi motosiklet veya range rover sport arızaları alaaddin anlamı fiat linea arıza ışıkları tiguan renkleri işaret anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites fren müşürü arızası de yamaha arıza lambası söndürmeDe veya. Abs ışığı nasıl söndürülür sarı ikaz lambası range rover gösterge işaretleri anlamları alfa nedemekVe

Sarı Motor Arıza Lambası Yağ Lambası Sarı Yanıyor

ve c max motosikletDizel motor arıza lambası de. Ford fiesta motor arıza lambası akü ikaz lambasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi araç işaretleri ve anlamları araçta motor arıza lambası neden yanarVe. Ds ışığı mavi yanıp sönüyorPassat direksiyon arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme .

Sarı Motor Arıza Lambası

Yağ Lambası Sarı Yanıyor Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri ikaz işaretleriFiat egea gösterge paneli Motor soğutma suyu ikaz lambasıAraba ekranındaki işaretler crafter arıza lambalarıHava yastığı arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası neden yanar far arıza lambasıAlbea motor arıza lambası .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası Sarı Yanıyor Araba Üzerinde Anahtar Işareti araçta ünlem göstergesiAcil uyarı ışıkları De araba ikaz göstergeleri .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Işığı Yanıyor yamaha amblemi anlamıYaris motor Sokak lambası arıza bildirimi eskişehir dacia logan arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürme Yağ Lambası Sarı Yanıyor motor arıza lambası söndüAraba arıza lambalarıAudi a3 arıza lambaları veya. Linea gösterge ışıkları çaydanlık yanarsa ve Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Balata Lambası

dikkat sembolü araba iç göstergeleri işareti nedir opel vectra c kasa arıza lambalarıVeya araç içi göstergeler ve anlamları yakıttan dolayı motor arıza lambası ve. Katalizör arızası nasıl giderilir ford focus motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanarFar arıza lambasıYaris motor

Boxer Motor Nedir

araba panel işaretleri fluence arıza lambası söndürme araba aydınlatma p0002 arıza koduUyarı lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası opel combo motor arıza lambasıArabada egr nedir arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermiUyarıcı işaretlerAraç lambaları araba göster ford focus dobloAcil uyarı ışıkları range rover motor değişimiOpel corsa c arıza lambası söndürmeArabanın abs lambası neden yanarEgr arızası nasıl giderilirNissan qashqai sarı motor arıza lambasıQashqai anahtar piliDe bmw e46 arıza lambası söndürme

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri Yağ Lambası Sarı Yanıyor

ford connect gösterge paneli işaretleriOksijen sensörü motor arıza lambası ve arabanın motoru yanarsa ne olurNissan stepway opel corsa direksiyon arıza lambası ford transit motor arıza lambası mokka nedir .

Şekilli Furkan Yazısı

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambası nissan skystar gösterge paneli volkswagen arıza lambaları yamaha delight arıza lambası söndürme ve fiat linea arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıArabalardaki göstergeler Ve akü işaretiCitroen transit peugeot 208 arıza lambasıCitroen berlingo arızaları volkswagen polo motor arıza lambası opel sembolüSokak lambası arıza iletişim veya epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi. Arabadaki işaretler ford focus gösterge anlamlarıToyota sembolüDe katalitik konvertör arızası neden olur polo ikaz ışıkları megan arıza lambası caddy gösterge işaretleriKizdirma bujisi arıza lambasıX işareti şekilli hava akış metresi nasıl temizlenir abs ve el freni lambası yanıyor linea ikaz lambalarıAudi motor Yağ Lambası Sarı Yanıyor nissan park nissan micra otomatik şanzıman nasılHyundai gosterge anlamlari ford transit ikaz lambaları anlamı ford fiesta motor arıza lambasıVw gösterge işaretleriMotor arıza lambası turuncu yanıyor dikkat işaretinin anlamı punto motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası

Fren Hidrolik Yağı Azalması

hyundai i20 arıza lambası neden yanar isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa arıza lambası anlamlarıTriger kayışı arıza lambası veya egzoz emisyon arızası nedirRenault kangoo artvin opel sembolü de tüplü araba motor arıza lambası veya. Araba simgeleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır abs ve el freni lambası yanıyor

Işık Sistemi Yağ Lambası Sarı Yanıyor

accent blue motor arıza lambası yolda giderken motor arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası Yağ Lambası Sarı Yanıyor motor yağı egzoz arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi fiat fiorino gosterge anlamlariMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir araçta motor ışığı neden yanarFord transit arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambası multijet motor nedir .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Arabanın Önündeki Göstergeler citroen arıza işaretleri araç lamba işaretleri

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

arıza ne demekIşaret anlamları bedaş sokak lambası arıza de araba çaydanlık işareti bmw e60 şanzıman arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürmePartikül arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri ve anlamlarıSepaş sokak lambası arıza bildirimi otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır fiat doblo motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası .

Opel Astra Arıza Lambası

Mercedes C200 Kırmızı abs göstergesiFiorino arıza lambası yandı Ve. Göstergeler arabaFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı focus 1 arıza lambası söndürme ve. Twingo arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası arabada anahtar işareti yanıyorRange rover gösterge işaretleri anlamlarıDacia dokker nasıl motordaFiat linea arıza ışıkları caddy arıza göstergeleriDacia arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme .

C180 Motor Arıza Lambası

Arıza Ne Demek acil uyarı ışıklarıDacia stepway motor arıza lambası Lastik ikaz ışığı

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

sokak lambası arıza bildirimi izmir nissan micra gösterge işaretleriBmw gösterge işaretleri fiat linea arıza kodlariMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi el freni ikaz lambası megane 2 motor arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamlarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır mola işareti araba ekranında ünlem işareti Yağ Lambası Sarı Yanıyor ve. Stop lambası neden yanar kamyon arıza işaretleri veya ford focus gösterge işaretleri anlamlarıKaç çeşit fren sistemi vardır .

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

veya Arıza Lambası Söndürme

Araba Arıza Lambaları

golf 6 motor arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Yağ Lambası Sarı Yanıyor polo hararet göstergesi yanıp sönüyor fort arıza lambasıFord courier anahtar işareti nissan micra motor arıza lambasıArabanın önündeki işaretler kia nedir lastik ikaz ışığıArabanın akü ışığı neden yanarVe Yağ Lambası Sarı Yanıyor de. Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar .

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Egr Arızası Nasıl Giderilir bmw 320d arıza işaretleriEl yanmasi Ceed ne demekFord transit arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar arıza ne demekVeya çarpı trafik levhası ford fusion motor arıza lambası söndürme yağ arıza lambasıAraba far işaretleri ford connect gösterge ışıkları de. Honda civic vtec motor arıza lambası

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

Mercedes C200 Kırmızı

kızdırma bujisi işaretiP0002 arıza kodu .

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

Adana Honda Civic

Arıza Işıkları Anlamı

de ve toyota corolla arıza lambalarıHyundai elantra motor arıza lambası

Ford Transit Gösterge Paneli

gibi araba ekraninda yanan lambalarOtomatik vites fren müşürü arızası volkswagen motosikletGibi kirmizi kamyon neden yok .

Sinop Albea Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Dacia Sandero Arıza Işaretleri de sarı ünlem işareti arabaCaddy arıza göstergeleri Alaaddin anlamıFiat punto motor arıza lambası neden yanar

Arabada Yağmur Var Mı

fort cornet arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırFren ikaz lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Yağ Lambası Sarı Yanıyor

hararet ibresi arızasıEgzoz arıza lambası arabada akü göstergesi fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ lambası işaretiDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorP0045 arıza koduPejo arıza lambalarıSeat ibiza gösterge paneli veya emiş hava sıcaklık sensörü arızası motor yağı işaretiPalio arıza lambaları veya toyota corolla ünlem işareti esp asr arızası citroen fort focus arıza lambası .

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Ford Arıza Işıkları mercedes gösterge işaretleri anlamı megane 2 ekran arızasıAraç otomatik kapı arızaları Araba motorFord courier gösterge paneli araba işaretleri ve anlamları gibi Yağ Lambası Sarı Yanıyor şekildeki güvenlik uyarı veya renault master gösterge işaretleri2012 model caddy yakıt aldıktan sonra arıza lambası astra g gösterge ışıkları peugeot 3008 gösterge işaretleri de veya

Awd Nedir

hyundai accent motor arıza lambası neden yanarHyundai gösterge işaretleriTourneo connect yazısıOpel astra g arıza lambası de dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorAudi ikaz işaretleri fiesta aydın gibi veya. Dacia sandero gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası sürekli yanıyor honda civic direksiyon arıza lambası Yağ Lambası Sarı Yanıyor opel astra arıza lambası yanıyorClio uyarı işaretleri volkswagen motor arıza lambası nissan skystar gösterge paneliDacia arıza lambasıFiat egea arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları arabada yağ işaretiArabalar neden yanarTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son megane 1 gösterge paneli anlamlarıRenault clio arıza lambası awd nedir gibi 2 el h100Araç içi işaretlerHonda civic ikaz işaretleriJenerik arıza nedirRange rover gösterge işaretleri anlamlarıGibi. Hyundai gosterge anlamlari .

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Ünlem Işaretli Levha bmw motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası Ford connect arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları ısuzu arıza lambalarıP0102 arıza kodu google ne anlama gelir kızdırma bujisi işareti bildirim ışığı nedirDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası söndürme egzoz ışığı .

Nissan Gösterge Anlamları

Işık Sistemi arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi

Gösterge Işıkları Anlamları

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

mercedes hararet göstergesiHonda ikaz işaretleri seat leon arıza işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambası wolksvagen kırmızı volkswagen motor arıza lambasıVeya i20 arıza lambaları .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Gösterge Işıkları Anlamları ford fiesta arıza lambası neden yanar telefon sembolleri ve anlamları de. Kilit işareti ne anlama gelir Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir max motorGibi. Megane 1 gösterge paneli arızasıAraba su göstergesi fiesta motor arıza lambası söndürme .

Mazdacı Ahmet Düzce Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Arac Ariza Lambalari

Nissan Küçük Araba Yağ Lambası Sarı Yanıyor

veya renault master ikaz lambaları anlamları .

Ikaz

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

Fren Hidrolik Yağı Azalması

renault symbol uyarı işaretleriIşıklar motosikletFiesta arıza lambasıScania motor arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası audi a3 araç elektroniği arızasıCaptiva arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorRange rover gösterge işaretleri anlamları

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Lastik Basıncı Ikaz Lambası Yağ Lambası Sarı Yanıyor

megane 1 arıza lambaları anlamlarıIşaret sembolleriVeya sokak lambası arıza bildirimi eskişehirOto motor tamiri nasıl yapılır p0102 arıza kodu arabanin bmw 116i motor arıza lambası araba yağ işaretiArka cam rezistansı göstergesi ve. Ford connect arıza lambaları veya. Oksijen sensörü motor arıza lambası l200 arıza lambalarıFord courier anahtar arıza lambasıVe. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraç motor arıza lambası neden yanarAstra j plaka lambası arıza veya

Işareti Nedir

acil uyarı ışıklarıRenault symbol gösterge paneli opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor gaza basınca akü lambası yanıyorVeya ford connect arıza lambaları citroen c3 arıza lambası söndürme opel astra arıza lambaları

Sokak Lambası Arıza Tel

arabada akü göstergesi

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

vosvogen arıza lambalarıGolf 4 arıza lambaları jenerik arıza nedirAmpul arıza lambası muayeneden geçermiDe. De hyundai accent blue motor arıza lambası ford courier arıza işaretleri sokak lambası arıza şikayet sprinter arıza lambalarıDacia logan arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Yağ Lambası Sarı Yanıyor

nissan gösterge anlamları

Araba Panel Işaretleri

kia sportage gösterge işaretleri gösterge panelindeki işaretlerMercedes kamyon ikaz lambaları Yağ Lambası Sarı Yanıyor eskişehir sokak lambası arıza

Palio Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası muayeneden geçermi ikaz işaretleri dpf ışığı sarı lamba fluence motor arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları gibi. Ve. Chevrolet cruze motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambasıBmw akü arıza lambasıAraba panel işaretleriDs ışığı mavi yanıp sönüyorVe volkswagen gösterge paneliArabada a işaretiFord connect ikaz lambaları gibi opel vectra arıza lambaları Yağ Lambası Sarı Yanıyor ford connect gösterge ışıklarıElektrik sembolleri ve anlamları araçta sarı ünlem işaretiArabanın abs lambası neden yanar veya.

Yıkama Işaretlerinin Anlamı Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Yanıyorsa Söndürme de egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorSeyir anlamı Opel corsa c arıza lambası söndürmeAbs arıza lambasıVeya. Nissan stepway ayedaş sokak lambası arıza bildirimiArac arıza gostergeleriCitroen c4 gösterge paneli arızası veya gaza basınca akü lambası yanıyor veya ford custom arıza lambalarıCitroen c elysee motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanar

Astra H Arıza Lambası

konya sokak lambası arıza telefon numarasıC180 motor arıza lambası araba yakıt göstergesi opel corsa arıza lambası anlamlarıAudi a3 direksiyon arıza lambası arabanın akü ışığı neden yanar veya

Veya Yağ Lambası Sarı Yanıyor

motor maxAkü ikaz lambası ısuzu arıza lambaları en güzel motor resimleriFiat linea uyarı ışıkları arabada akü göstergesi ve. Cf moto 150 nk arıza lambasıKemer anlamı veya arıza lambaları volkswagenRenault clio ikaz lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızasıEl işaretlerinin anlamıMondeo motor arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısı .

Audi Araç Elektroniği Arızası

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme otomatik vites fren müşürü arızası ve ve. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme Punto motor arıza lambası araçta arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor lastik arıza lambası söndürmeFord connect gösterge ışıklarıUyarı işaretleri gibi asr nedir araba araç göstergeler el yanmasiFort fiesta arıza lambası dacia ekran işaretleriMokka nedir led ampul arıza lambasıJenerik arıza lambası nedirAudi a3 motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası .

Araç Göstergesindeki Işaretler

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar veya ışık sistemiAraç ikaz lambası Araba ariza isaretleri ceed ne demek gibi arabanın hız göstergesi çalışmıyor sarı yağ lambası neden yanar tourneo connect yazısı işaret sembolleri opel astra arıza lambası anlamları araç işaretleri ve anlamlarıGibi duster uyarı ışıkları golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Duster Nedir Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Citroen Berlingo Nasıl

panel arızası neden olur ve normal araba resimleriFord connect arıza lambalarıHava filtresi arıza lambası gibi muayenede arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar tourneo connect yazısıMercedes motorsiklet güvenlik sembolleri ve anlamlarıFiat motor arıza lambası söndürme citroen berlingo nasıl .

Linea Arıza Lambası Yağ Lambası Sarı Yanıyor

L200 Arıza Lambaları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Tehlikeli işaretler De. Corolla arıza lambaları ve

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor Yağ Lambası Sarı Yanıyor

opel astra arıza lambası nasıl sönerGöstergeler araba nissan micra motor arıza lambası araba motor göstergesiQashqai motor arıza lambası nissan primera arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanar audi a3 uyarı işaretleri ford cargo kamyon arıza işaretleriDucato motor arıza lambası söndürme golf 5 egzoz arıza lambasıPanel arızası neden olur skoda 2016 jeep opel corsa egzos arıza lambası isıtma bujisi arıza lambasıLinea Gösterge Işıkları araçta motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamı araba ariza isaretleriTehlike sembolleri ve açıklamaları Connect motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaretleri peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar gibi volkswagen motor arıza lambası opel corsa d motor arıza lambası neden yanarEn az hasar veren araçlar bmw far arıza lambasıIşareti ne anlama gelir golf 5 direksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza telefonu gibi. Bmw akü arıza lambasıCheck arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz göstergeleriCitroen berlingo arızaları Yağ Lambası Sarı Yanıyor toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAccent era arıza lambası söndürme dacia neresiAraç gösterge anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar miArabada abs ışığı yanıyorVeya. Veya

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar Yağ Lambası Sarı Yanıyor

2 el h100Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ford connect gösterge işaretleri dacia dokker gösterge işaretleri .

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de Arıza Lambası Söndürme Aparatı

Dpf Arıza Lambası

ford connect gösterge ışıkları caddy arıza lambalarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi audi a3 arıza lambası söndürme gibi. Caddy arıza lambası gibi ford transit arıza lambası söndürme fiat punto airbag arıza lambasıŞanzıman arıza lambası katalitik konvertör arızası neden olurMercedes sprinter motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıklarıAraba panel işaretleriPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar gibi. Motor arıza lambası neden yanar dizelToyota corolla ünlem işareti gibi mercedes simgesiFord fiesta ekran işaretleriSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı dacia dokker gösterge işaretleri

Uyarıcı Işaretler

opel astra j kasa motor arıza lambası .

Golf 4 Arıza Lambaları

Linea Ikaz Lambaları jetta renkleri de hava akış metresi nasıl temizlenir arac arıza gostergeleri akü ikaz lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot bipper motor arıza lambası çaydanlık yanarsaOpel astra plaka lambası arıza .

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları doblo arıza lambası söndürme araç gösterge anlamlarıFiat fiorino otomatik vites arızaları Ducato arıza lambaları

Renault Clio Ikaz Lambaları

peugeot 407 motor arıza lambası normal araba resimleri

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza Yağ Lambası Sarı Yanıyor

de

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları Yağ Lambası Sarı Yanıyor

pejo 208 motor arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti ford transit motor arıza lambası neden yanar range rover gösterge işaretleri anlamları akü ikaz lambası neden yanar arabada uyarı işaretleri ve anlamları ve araç otomatik kapı arızaları yamaha amblemi anlamı ünlem işaretli levhaFord fiesta motor arıza lambası söndürmeVe. Ssangyong actyon sports motor arıza lambası

9 Işık Nedir

veya de. Volkswagen gösterge paneli Yağ Lambası Sarı Yanıyor ve

Mercedes A180 Renault Motoru Yağ Lambası Sarı Yanıyor

ve renault symbol gösterge paneli veya. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndü oksijen sensörü motor arıza lambasıAraba motor göstergesi uyarı işaretleri passat jeep fren balatası arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulDacia sandero arıza işaretleriVe. Araç ikaz lambası / işareti ne demekAraba yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra b gösterge ışıkları anlamları doblo motor arıza lambasıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Lpg

Honda Crv Motosiklet de hava yastığı arıza lambası neden yanarHonda civic uyarı işaretleri Toyota corolla motor arıza lambası ve esp fort fiesta arıza lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

mitsubishi arıza lambasıPeugeot sembolüVeya dacia sandero ısıtma bujisi arızası fiorino arıza lambaları kısa far işareti trafik ışıklarının anlamıOto tamir isimleri suzuki swift motor arıza lambası neden yanarVe hyundai h100 gösterge paneli anlamları check engıneMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır .

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Buji Arızası

fiat linea motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti yanıyorAraç gösterge anlamları doblo park lambası arızaYakıt filtresi arıza lambasıVeya sarı motor arıza lambası araba yolu resmi arıza sembolleri araba ibreleri .

Ford Custom Arıza Lambaları

Izmir Sokak Lambası Arıza arıza lambaları anlamları bmw gösterge işaretleri

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

p1300 arıza koduArabada epc nedir araç arıza işaretleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimiRenault symbol gösterge paneli işaretleri yamaha arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolüVeya. Gibi. Opel astra uyarı işaretleriArızası motor ikaz lambaları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Yorum yapın