Yağ İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ İşareti megane 2 elektronik sorun var yazıyor Gibi. dolama nasıl bağlanır Ariza lambası Gibi Ariza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları caddy motor arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıkları anlamları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli i20 ikaz ışıklarıAraba motor ışığıFren balata işareti dur işareti elSaatlere gore anlamlar vw jeepPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarVeya mini cooper arıza lambaları jetta motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimli kırmızı ünlem işareti

Golf Arıza Lambaları Yağ İşareti

nissan micra arıza lambası yanıyor

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır

s motorSeat leon gösterge paneliVeya. Epc lambası neden yanarMotor göstergeleri gibi. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası kayseri sokak lambası arızaYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırArabadan benzin çekmeArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık veya ford fusion arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Ve Yağ İşareti

Yağ İşareti fiat gösterge işaretleriMotor arıza lambası mercedes Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Toyota Check Engine Yağ İşareti

arıza bu akşam varmıAkü beyaz ışık

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

şanzıman arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAydem sokak lambası arızaHonda civic gosterge anlamlariAnkara sokak lambası arıza bildirimi mercedes gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi izmirHonda motor otomatik vitesBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır araba kaput içi isimleriEgea 1.4 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyorCc nedir motorDe iveco daily gösterge işaretleri ve. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları veya dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorAraba ikaz işaretleriVe corsa d motor arıza lambası .

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ İşareti Yağ İşareti linea gösterge ışıkları anlamları arabada adblue nedir fiat linea motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge işaretleri Gibi ve gibi hararet yapan araba neden çalışmazMini cooper ikaz işaretleri dizel vakum pompası arızası .

Qashqai Arıza Lambası

Yağ İşareti Yağ İşareti opel insignia gösterge paneli işaretleri tehlikeli işaretler opel astrada arıza lambası neden yanarFord uyarı işaretleri Işaret lambaları ducato yağ lambası söndürmePeugeot simgesiHyundai accent arıza lambası söndürme araba sembolleri ve isimleri motor kontrol sistemi arızası nedir motor arıza lambası neden yanıp söner fren hidroliği seviyesi kontrolüMotor yağı işaretiVeya araç panel göstergeleri dacia sandero arıza işaretleri .

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ İşareti ışıklı ikaz lambalarıTofaş enjeksiyon arıza lambası Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ford motor arızası servise gidinOpel vectra arıza lambaları motor arıza lambası sürekli yanıyorPulsar ns 200 arıza lambası kodları ve. IşaretleriŞarj dinamosu arıza lambası pendik sokak lambası arıza arabalar neden yanarMotor lambasiAraç ikaz göstergeleri 2016 motosiklet astra arıza lambasıFiesta motor arıza lambası veya arabada akü lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürme

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

golf arıza lambalarıFiat punto arıza ışıkları skoda rapid egzoz arıza lambasıC200 motor arıza lambası sokak lambası arıza ankaraVeya. Gibi motor yağı işareti fiat punto motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme ve audi a4 motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları honda simgesi lpg göstergesi kırmızı yanıyor motosiklet lambası c200 motor arıza lambası .

Dur Işareti El Yağ İşareti

Yağ İşareti Yağ İşareti eps arıza lambası neden yanar ford connect gösterge arizalariNissan micra arıza lambası söndürme Arabada a işareti fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor araba arıza işaretleriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAraba göstergeVeya sarı direksiyon lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işaretiArabadaki işaretlerPunto arıza lambaları arabada sarı kar işareti sokak lambası arıza telefonuAudi motorYüksek devirde motor arıza lambası

Kasa Motor Yağ İşareti

Gösterge Paneli Işıkları Yağ İşareti

gibi. Opel corsa hararet göstergesi araba simgeleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Yağ İşareti

hararet ışığı ford connect arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge panelleri citroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Su Arıza Lambası

motosiklet arızaları .

Antalya Sokak Lambası Arıza Yağ İşareti

Yağ İşareti araçta motor arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ve

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

motor arıza lambaları tourneo connect yazısı ford connect gösterge paneli arızasıCitroen kamyonet h neyin simgesiMercedes motor arıza lambası neden yanarMotor resmi hyundai accent motor arıza lambasıGolf arıza lambalarıC180 motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAudi a4 motor arıza lambası neden yanarMotor ışıkları golf 5 motor arıza lambası neden yanar opel astra plaka lambası arızaChevrolet cruze arıza lambası anlamları .

Dur Işareti El

Yağ İşareti toyota arıza işaretleriMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor Gösterge paneli anlamlarıDe. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

Renault Arıza Işıkları

Yağ İşareti saatlere gore anlamlarAraba göstergeleri Captiva arıza lambası .

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yağ İşareti tehlike sembolleri ve anlamları arabada anahtar işareti hararet ışığıSarı ünlem işareti araba Marş basmıyor göstergeler yanıyor a180 kırmızı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor park nissan 2 elEpc arıza lambası neden yanar Yağ İşareti hyundai h100 gösterge paneli anlamları .

Skoda Arıza Işaretleri

Yağ İşareti tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son arabadan benzin çekme insignia motor arıza lambasıFiat connect nedir Dacia lodgy arıza işaretleriPolo katalizör arızası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar veya. Ve.

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Yağ İşareti fiat egea arıza lambalarıRenault clio uyarı işaretleri Elektrik simgeleri ve wolksvagen kırmızıToyota corolla motor arıza lambasıArabadaki işaretler cam suyu işareti arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkChevrolet cruze arıza lambası anlamları dolama nasıl bağlanırSokak lambası arıza bursaArabada ısı sensörü ne işe yararDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor 2008 jetta dizelPassat arıza lambası ve motor arıza lambası sürekli yanıyor araba ikaz lambaları ünlem işareti arabada motor lambası neden yanarUyarı sembolleri ve isimleri 2008 jetta dizel caddy arıza göstergeleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotosiklet lambası megane 1 servis ışığı söndürme akü lambası yanıp sönüyorVeya. Sarı ünlem işareti araba arabada ısı sensörü ne işe yarar arıza lambası söndürme cihazı range rover motor sorunuDoblo arıza kodlarıVw jeep motor cc ne demek motor ve esp arıza lambası yanıyor mercedes ikaz lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası söndürmeAraç içi işaretlerPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleriAraba arıza lambası neden yanar .

Motor Uyarı Işaretleri

Yağ İşareti kırmızı jettaEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor Fabia motor arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arıza lambası sondurmeResimli araba veya arabada yağ lambası yanarsaCaddy gösterge paneli bağlanan motor nasıl alınır c180 kırmızıIsı sensörü arıza lambası toyota simgesiFiesta arıza lambası söndürmeLambda işaretiFord connect arıza ışıklarıAraba göstergesinde ünlem işaretiAraç gösterge işaretleri .

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Yağ İşareti fren balata işareti fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorRenault symbol gösterge paneli Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıBalata lambası tel işareti chery tiggo arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleri audi a4 motor arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanarDikkat işaretinin anlamı açı işaretleriArabada servis ışığı neden yanarOpel corsa b motor arıza lambasıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları ford ranger motor arıza lambası sprinter gösterge işaretleri .

Hyundai Arıza Işıkları

Yağ İşareti volkswagen işaret lambaları yanan arabalarOtomatik kapı arıza kodları Nissan x trail motor arıza lambasıFabia motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen motor arıza lambası söndürmeAstra g gösterge ışıklarıYağ İşareti arabada a/c ne demekMotor yağı işareti Motor ışıkları gibi 9 ışık anlamıBalata yanarsa ne olurOpel corsa e motor arıza lambası de focus arıza lambaları mercedes sprinter gösterge işaretleriHonda civic 2018 motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınırMotor arıza lambası kendiliğinden söndüDizel motorlu aracın gösterge panelinde veya. Brc lpg motor arıza lambası .

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Yağ İşareti epc arıza lambası neden yanar punto arıza lambası söndürme esp hatasıBmw akü arıza lambası Fluence motor arıza lambasıKullanım dışı levhası motor arıza lambası yanıyor hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar .

Gosterge

Yağ İşareti akü şarj sistemi arızasıGüvenlik sembolleri R25 arıza lambası söndürmeFar arıza lambası neden yanar fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araç işaret lambalarıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Bugün Arıza Var Mı

Yağ İşareti arıza kodu sorgulama Yağ İşareti fiat egea uyarı işaretleriOtomobil arıza işaretleri Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor araba arıza işaretleriJetta 7 ne zaman çıkacakMindray defibrilatör arıza lambası

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault fiat connect nedir ford fiesta gösterge ışıkları anlamları araç arıza kodları ve çözümleriVe egzoz arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası vw gösterge işaretleriDacia dokker ekran işaretleriYüksek devirde motor arıza lambasıÜnlem arıza işareti ford connect motor arıza lambası kırmızı jetta araç göstergesiGibi. Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları fiat doblo motor arıza lambası yanıyorIveco daily gösterge işaretleriKemer anlamıSymbol ekran fluence arıza lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almak ford focus ikaz lambaları anlamları araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba yazıları 2017 Yağ İşareti kaç çeşit fren sistemi vardır telefon simge işaretleri kırmızı motor arıza lambası gibi motor arıza lambası söndürme Yağ İşareti ve. Linea motor arıza lambası neden yanarGaza basınca akü lambası yanıyor dacia duster motor arıza lambasıVeya gibi hyundai i20 gösterge paneliVe ford fiesta arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıNissan x trail motor arıza lambasıArabada adblue nedir

Ford Uyarı Işaretleri Yağ İşareti

polo epc arızası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir 1.4 motor ford fiesta direksiyon arıza lambasıVe. Audi a4 motor arıza lambası balata lambası sprinter arıza lambaları yaris motorArıza lambası söndürme

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

el freninin çekili olduğunu gösteren işaret honda pcx arıza kodlarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Yağ İşareti motor arıza lambası sürekli yanıyor .

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası

Yağ İşareti

Araba Isaret Lambalari

kangoo arıza ışıkları ve. Sokak lambası arıza enerjisa gösterge ışıkları anlamları gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorDe

Yağ Basıncı Düşüklüğü

fiat egea arıza lambalarıTel işareti araba motor isimleriKırmızı arıza lambası araçta epc nedir ve tourneo connect yazısı motor ışıkları turbo arıza lambasıRenault arıza lambaları anlamlarıTransporter motor yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAudi motorArabanın ön kaputu neler var egr arıza lambası

Far Arıza Lambası Söndürme

yağ lambası geç sönüyor veya. Honda motor arıza lambası söndürme ford courier arıza ışıkları toyota yaris gösterge paneli işaretleri kırmızı jettaPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme ve. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Connect Arıza Lambası

Yağ İşareti volkswagen arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları Gibi opel vectra arıza işaretleriFord motor arızası servise gidinGibi. Citroen kamyonet akü ışığı yanıp sönüyorFiat connect nedir volkswagen sogutma suyu uyarısı .

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Yağ İşareti araç ön panel göstergeleri nissan motorSeat leon gösterge paneli

Pejo 301 Arıza Lambaları

gösterge işaretleri ve anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambaları otomatik kapı arıza kodlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri .

Hararet Işığı

Yağ İşareti insignia motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat

Ekranın Anlamı

gibi. Motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Yağ İşareti

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası de. Crafter arıza lambasıFord courier motor arıza lambası niye yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirDe. Motor arıza lambası yanıyorDe. Sinop albea

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

arabada airbag ışığı neden yanar traktör arıza lambalarıArabada adblue nedirVeya. Mindray defibrilatör arıza lambası audi arıza lambaları anlamlarıVe hyundai i20 arıza işaretleri

Veya Yağ İşareti

Uyarıcı Işaretler

caddy motor kapağı neden yok toyota auris gösterge paneli anlamlarıDizel focus motor arıza lambasıAraba arızalarıPassat arıza lambası su kemeri ne işe yarar opel astra hata kodları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç gösterge işaretleri ve anlamları egzoz emisyon arızası peugeot fiat punto motor arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambası söndürmeVeya de el freni çekili işareti dacia lodgy motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası arabada a/c ne demekP1564 arıza koduFren balatası aşınma uyarısı Yağ İşareti nissan qashqai uyarı işaretleri de su kemeri ne işe yararSeat arıza ışıkları renault arıza ışıkları fiat punto arıza ışıkları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor tüplü arabada motor arıza lambasıArıza göstergesi .

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ İşareti sarımsı yeşil gaz veya ve ve. Egzoz emisyon arızası peugeot Veya. Veya.

Scania G 420 Gösterge Paneli

Yağ İşareti fiat linea 1. Courier arıza lambaları 3 multijet arıza lambası uyarı işareti nedir .

Veya Yağ İşareti

Yağ İşareti

Araç Paneli

passat arıza lambası ışıklar otomotiv

Polo Direksiyon Arıza Lambası Yağ İşareti

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demek .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Yağ İşareti peugeot 206 arıza lambalarıVolkswagen ikaz işaretleri Hyundai accent admire arıza lambası araç göstergesindeki işaretlerVeya ford focus arıza işaretleri tel işareti gibi opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambasıNissan qashqai arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası

Ünlem Arıza Işareti

veya hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Yağ İşareti abs fren sistemi arızaları ducato yağ lambası söndürmeDe. Ford focus dizel motor arıza lambasıBilgi ışıkları Yağ İşareti

Motor Arıza Yağ İşareti

mindray defibrilatör arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergelerAkü beyaz ışık mercedes arıza lambası söndürme lada vega arıza lambası yanıyorAbs devre dışı ne demek araç paneli nedir volkswagen uyarı ışıkları anlamları

Toyota Arıza Işaretleri

motor ve esp arıza lambası yanıyor motor gösterge işaretleri bmw arıza işaretleriAraba motorJenerik arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi nissan qashqai sarı motor arıza lambasıDacia hararet göstergesiAraba sarı ünlem işareti mercedes vito arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa d arıza lambası söndürmeVw sarı yağ lambası motorsiklet arızaları ünlem arıza işaretiHonda civic motor arıza lambası havanın sarı olması ne anlama gelir peugeot simgesiAkü şarj sistemi arızası

Transporter Gösterge Paneli

fiat egea arıza sembolleriDe araç uyarı işaretleri ve anlamları dacia arıza lambasıUyarıcı işaretlerAudi a4 gösterge paneli işaretleri caddy motor kapağı neden yok araç yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası neden yanar yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder renault arıza lambaları anlamları

Opel Astra Hata Kodları Yağ İşareti

gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası ne zaman söner hyundai simgesi peugeot 206 arıza lambalarıAydem sokak lambası arıza jetta epc arızasıCitroen arıza işaretleri nissan qashqai arıza lambası sarı motor ford connect arızaları golf arıza lambası söndürmeAudi a6 motor arıza lambası neden yanarVe. Honda crv uyarı işaretleriChevrolet motor arıza lambası Yağ İşareti arabanın yağ göstergesi neden yanar park ışıklarıDur işareti el gibi. Captiva arıza lambasıIşaretleri ve anlamları

Ekranın Anlamı

dacia stepway motor arıza lambası veya buji motor arıza lambasıOpel corsa arıza kodlarıPark ışıkları transporter motor citroen c3 arıza işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanar gibi. Ve park otomotiv nissanClio fren sistemi arızasıTürkiye neden yanıyor 9 işık nedir ve anlamları .

Audi A3 Gösterge Paneli Yağ İşareti

Yağ İşareti opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Teklemesi

renault arıza lambasıGaza aniden basınca teklemeArabanın ön kaputu neler var .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yağ İşareti yağ lambasının özellikleri volkswagen direksiyon arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde ve. Hyundai gosterge anlamlari Opel astra arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası seat arıza ışıkları

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Kocaeli Sokak Lambası Arıza Yağ İşareti

pejo 301 arıza lambaları dizel vakum pompası arızasıMarş basmıyor göstergeler yanıyor arabada a işareti focus enjektör arızası nasıl anlaşılır kötü yakıt arıza lambası turuncu motor arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamlarıJenerik arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

araç içi işaretler yaris motor ve. Ikinci el benzinli motorAkü beyaz ışık gösterge ışıkları anlamları katalizör arıza lambası veya de abs fren sistemi arızaları volkswagen işaret lambalarıAraba arıza lambaları ve anlamlarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırArıza gösterge lambasıMotor ışıklarıGibi. Opel motor arıza lambasıVe. Max motorMaf sensörü ne işe yararOpel astra lpg arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanarDacia sandero ısıtma bujisi arızasıArabada yağ göstergesi neden yanar sistem hatasıVeya. Motor lambası yanıp sönüyorVolkswagen polo motor arıza lambası arıza kodu sorgulamaVe. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası veya. Araba kadran abs ikaz lambası mercedes arızalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge işaretleri ikaz lambaları anlamları veya. Esp arıza lambası neden yanar gibi. Arıza göstergesi citroen c3 hararet göstergesi servis esp ne demek araba ekran göstergeleri gibi arka cam rezistans işareti ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ışıklar otomotiv porsche motor renault symbol gösterge paneli kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları dacia logan arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorBuji arıza lambasıNissan motor opel astra h gösterge paneli işaretleriAraç göstergesindeki işaretlerDucato arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorMotor gösterge paneliPolo epc arızası gaz lambası ne işe yarar megane 2 elektronik sorun var yazıyor volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası nasıl söner symbol elektronik arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor araba motor isimleri işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGetz motor arıza lambasıHyundai simgesi

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme Yağ İşareti

arıza lambası muayeneden geçermi isıtma bujisi arıza lambası gibi. Honda civic gosterge anlamlari

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

dacia logan arıza lambası Yağ İşareti arabanın yağ göstergesi neden yanar arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambasıFord uyarı işaretleri de. Abs devreye girdiği nasıl anlaşılır

Araç Paneli

Honda Arıza Kodları

linea uyarı ışıkları sprinter arıza lambalarıSuperb arıza lambası honda motor otomatik vites ford motor arızası servise gidin araç gösterge panelleri

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası

yol kodları esp hatasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıGibi.

Grand Vitara Arıza Lambası

Yağ İşareti araba motor isimleri gibi araç uyarı lambalarıDuster ikaz ışıkları Ford focus arıza lambası neden yanar mercedes vito motor arıza lambası neden yanarGibi. Linea arıza ışıkları araba motorHonda motor arıza lambası neden yanarBalata işaretiFiat linea gösterge paneli veya motor arıza lambalarıVe. Fren vakum pompası ne işe yararToyota uyarı işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimiIşık resimleri honda dio arıza lambası toyota corolla arıza lambası söndürme araç lambaları wosvagen gösterge işaretleriSokak lambası arıza şikayet ve megane 2 elektronik sorun var yazıyorA180 kırmızıGibi arabada egr nedir de. Sokak lambası arıza istanbul anadoluOtomobil arıza işaretleriLandi renzo arıza lambası fiat ducato arıza lambası söndürme egzoz emisyon arızası peugeot araba motoru neden yanar veya transporter arıza lambası de.

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea Yağ İşareti

Yağ İşareti aracın eş anlamlısı nedir2015 courier De. Honda crv uyarı işaretleriMercedes gösterge işaretleri anlamı akü işareti neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi lancer motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları captiva arıza lambası yanıp sönen arıza lambası tucson nedir veya symbol ikaz ışıkları .

Yorum yapın