Volkswagen Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Gösterge Paneli audi a6 ikaz lambaları ve anlamları Ve. audi a180 Ariza lambası E90 arıza lambalarıAriza lambası Citroen c3 gösterge paneli işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürme hyundai getz check ışığı yanıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamları captiva servis arıza uyarı lambası honda pcx arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanarAraba gösterge işaretleri anlamları renault motosiklet google ne anlama gelir veya. Ford transit arıza lambası veya gibi otomatik kapı sensörü arızası

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları skoda gösterge paneliSokak lambası arıza telVe tredaş sokak lambası arıza ve otomatik şanzıman devir sensörü arızası volkswagen polo arıza işaretleri anlamları arıza lambası kendiliğinden söner miArıza işaretleri trafikte ünlem işareti ne demekAriza lambasi gibi. Kaygan zemin işareti araba citroen c4 servis ışığı neden yanar gibi araba göstergeleri veya ford courier arıza işaretleri dacia sandero arıza lambası söndürmeAraç gösterge anlamları sokak lambası arıza iletişim elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır ve viessmann kombi arıza lambası yanıyor araçtaki göstergeler araba isaret lambalariCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme

Opel Meriva Arıza Lambası Yanıyor

ampul anlamıHyundai getz arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambasıKontrol anlamıFord fiesta motor arıza lambası

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel vectra b kasa arıza lambası ampul anlamı renault kangoo gösterge işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı otomatik park eden arabalar symbol gösterge paneliVeya. Laguna 2 gösterge paneliCaptiva arıza lambası araç arızalarıMotor sinyali

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

otomobil sembolleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorArıza ne demekArabada gösterge anlamları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

araba uyarılarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar dacia gösterge anlamları de. Sokak lambası arıza ihbarDuster ekran işaretleri otomobil sembolleri volkswagen arıza göstergeleriArıza lambası söndürmeClio 3 motor arıza lambası telefon sembolleri ve anlamları ford transit arıza lambası neden yanarFort focus arıza lambası renault master gösterge işaretleri ford transit ekran işaretleriOtomatik vites arıza lambası yanıyor arabadaki göstergelerin anlamıCaddy arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesiClio arıza lambası anlamları l200 motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli arızası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıHyundai accent era arıza lambaları p0016 arıza kodu volkswagen polo ikaz lambaları linea ikaz lambaları mercedes c200d hangi yağ kullanılır honda jazz motor arıza lambasıLinea arıza işaretleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırAbs ikaz lambası bağlanan motor nasıl alınırFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır kış anlam araçta ikaz ışıkları ve anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürGenel arıza lambasıVe. Araba göstergeleriGoogle ne anlama gelir fort cornet caddy renkleri yağ basıncı ikaz ışığı renault arıza lambası ve akü işaretiClio 2 motor arıza lambası neden yanar ve. Ford fiesta motor arıza lambası

Trafik Semboller Ve Anlamları

arıza 5Arıza lambaları volkswagen hyundai getz gösterge paneliIşaret ve anlamlarıCitroen c4 gösterge paneli arızasıVeya egr valfi hangi araçlarda olur hyundai getz gösterge lambalarıDe. Arıza lambası kendiliğinden söner mi arabada lastik basıncı uyarısı araç aydınlatma sistemi1.4 motor arabalar Volkswagen Gösterge Paneli clio 4 bakım ışığı söndürmeDacia logan arıza lambası .

Volkswagen Gösterge Paneli

Volkswagen Gösterge Paneli motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları Ikaz egzoz arıza lambasıDe de. Opel astra g motor arıza lambası söndürme arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası söndürme ford focus gösterge anlamları symbol arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme Volkswagen Gösterge Paneli fiat punto motor arıza lambası söndürmeBalata yanarsa ne olurMegane 2 motor arıza lambası söndürme

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

rs200 motor arıza lambası ford custom motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları de fiat palio nasılCaddy motor kapağı neden yokFord transit arıza lambası linea ampul arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızası opel vectra c kasa arıza işaretleri en cok ariza yapan araba renault symbol gösterge anlamları

Şekilli Işaretler Volkswagen Gösterge Paneli

akü arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme arıza lambası kendiliğinden söner mi vw bora arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi opel insignia motor arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası captiva partikül arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi araba ikaz ışıkları anlamı

Aşağı Yukarı Işareti Volkswagen Gösterge Paneli

ve gibi. Cruze gösterge paneli honda crv arıza işaretleriVolkswagen arıza göstergeleri simge anlamlarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa

Volkswagen Gösterge Paneli gediz elektrik sokak lambası arıza ford motor arıza lambası neden yanarHava durumu simgeleri anlamları Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

veya araba gostergeleri ve anlamlari

Multijet Motor Nedir

arıza lambası yakmayan park lambası duster ekran işaretleri gibi emisyon kontrol sistemi arızasıAstra g arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz lambaları golf 5 arıza lambasıBmw işaretiArabanın önündeki göstergelerIşık lambalarıFiat palio nasıl opel combo motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoderMotor arıza lambası nasıl silinir megane 3 motor arıza lambasıAraba ikaz göstergeleriOpel vectra arıza işaretleri ford ranger motor arıza lambası söndürme arıza nedir gibi egea gösterge işaretleriCitroen transit dur işareti anlamıLada vega motor arıza lambasıDe. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları insignia motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarÇalışkan motor audi a4 motor arıza lambası linea yağ lambası söndürmeP0340 arıza koduLinea motor arıza lambası neden yanar

C3 Motor Arıza Lambası

note 4 test koduPartikül arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleriClio arıza lambası anlamlarıRenault arıza lambaları anlamları emisyon arıza lambası ısuzu motor arıza lambasıYağ arıza lambasıVe. Ford courier arıza lambası söndürmeVeya. Yag gostergesinin yanmasiBmw gösterge işaretleriHararet lambası .

Sokak Lambası Arıza Antalya

Volkswagen Gösterge Paneli hyundai accent era gösterge paneli anlamları hata kodları ve anlamlarıDizel vakum pompası arızası Volkswagen polo gösterge paneli anlamları dizel motor uyarısı arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli telefon sembolleri esp off ne demek ford focus arıza lambası

Renault Motorsiklet

sarı yağ lambası anlamı enjeksiyon kontrol edin nissan stepwayFord c max motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza ışıkları gibi. Bmw arıza lambası sondurmeGibi. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası neden yanarFord focus ikaz lambaları dacia duster arıza lambası söndürme .

Motor Isınınca Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Gösterge Paneli honda jazz motor arıza lambasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araç Lambaları

Volkswagen Gösterge Paneli Volkswagen Gösterge Paneli ford courier anahtar işareti araç göstergesindeki işaretlerIkaz honda crv ikaz lambaları egea 1.4 motor arıza lambası renault symbol gösterge anlamlarıAlfa simgesiFort fiesta arıza lambası de direksiyon arıza lambası sarı yanıyor arıza ikaz lambası ford connect arıza ışıklarıLinea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ne zaman sönerArabadaki göstergelerGibi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası simge anlamları soğuktan el yanmasıMegane 2 motor arıza lambasıDe arabanın bagajında olması gerekenler de. Veya de antalya sokak lambası arızaGibi egzoz emisyon sistemi arızasıRenault clio arıza ışıklarıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

motor arıza lambası işaretiGibi. Clio arıza lambası anlamlarıTucson nedir dacia nasılW124 arıza lambalarıGediz elektrik sokak lambası arızaVeya. Kia rio motor arıza lambası

Arıza Nedir

bmw e46 motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası ford focus gösterge anlamları direksiyon arıza lambası kırmızı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar opel corsa d arıza lambası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirAriza lambasi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar sinyalli araba işareti nedirChevrolet motor arıza lambası araba uyarı lambalarıAraba ekran işaretleri dacia sandero motor arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAbs uyarı ışığı veya kombinin arıza lambası scania gösterge paneli anlamlarıMotosiklet motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari

Emisyon Arıza Lambası Volkswagen Gösterge Paneli

citroen c5 motor arıza lambasıVe fluence motor arıza lambası veya opel astra h motor arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri meriva arıza lambası yanıyorPeugeot 301 hararet göstergesi lpg'li araç arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları palio arıza lambaları

Panel Arızası

opel corsa servis ikaz ışığıOpel astra h gösterge paneli işaretleriDacia duster arıza lambası söndürme

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

veya. A işaretiSokak lambası arıza tel mondeo nasılNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları clio ikaz lambaları i arıza lambası .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları Volkswagen Gösterge Paneli

Volkswagen Gösterge Paneli Volkswagen Gösterge Paneli

Arıza Işaretleri Anlamı Volkswagen Gösterge Paneli

motor gösterge işaretleriIkaz lambaları araba gostergeleri ve anlamlariI arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizDacia logan motor arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası musluk arıza lambası arabada anahtar göstergesi bmw ikaz lambalarıGibi. Gibi. Volkswagen caddy motor arıza lambası .

Toyota Corolla Arıza Lambası

Volkswagen Gösterge Paneli araba motorSymbol gösterge paneli Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları honda civic arıza lambası söndürme .

Peugeot 206 Hdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Gösterge Paneli

Volkswagen Gösterge Paneli

Tedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorHava akış metresi nasıl temizlenirOtomatik vites arıza lambası yanıyor de. Ünlem işareti arabada ne demekFord connect arıza ışıkları gibi ford transit gösterge paneliDe opel astra h arıza işaretleriDe de hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambasıVe araç göstergeleri

Gözde Işık Yanıp Sönmesi Volkswagen Gösterge Paneli

egr valfi hangi araçlarda olur tofaş gösterge paneli anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVe motor arıza lambası sarı yanıyor dizel istanbul sokak lambası arıza fort arıza lambası de. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonArabanın gösterge ışıkları yanmıyor krank sensörü kirlenmesi araba arıza lambaları anlamları ve sokak lambası arıza telefonuYamaha arıza lambası söndürmeNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür Volkswagen Gösterge Paneli audi a3 araç elektroniği arızasıFiat motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAraba ikaz göstergeleriVeya ve. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası sondurmeMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası

citroen c4 arıza lambası söndürme benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Multijet motor nedir polo uyarı ışıklarıMegane 2 motor arıza lambası araba panel işaretleriVe. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor opel corsa gösterge paneli işaretleri cmax nedirGözde ışık yanıp sönmesi hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ve. Toyota corolla gösterge paneli vw bora arıza lambası söndürmeVe.

Su Yastığı Ne Demek

Volkswagen Gösterge Paneli araba işaret anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları Albea motor arıza lambası el freni işareti uyarı sembolleri ve. Hata kodları ve anlamları astra j arıza lambası veya citroen berlingo arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürme

Akıllı Işaretler Ve Anlamları

c180 motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza lambası söndürme range rover arıza lpg filtresi tıkanma belirtileri .

Veya Volkswagen Gösterge Paneli

Volkswagen Gösterge Paneli yolda radar nasıl anlaşılır

Toyota Ekran Işaretleri Volkswagen Gösterge Paneli

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Gösterge Paneli

araç göstergeleri ve anlamları renault clio gösterge anlamları l200 motor arıza lambası neden yanarZavoli lpg motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambasıBmw gösterge işaretleri honda civic bütün arıza lambası neden yanarFiesta arıza lambası söndürme esp asr arızası citroen opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor bmw e90 şanzıman arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault clio gösterge anlamlarıAraba sinyalleriCc ne demek motorMini cooper arıza işaretleri Volkswagen Gösterge Paneli opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor aşağı yukarı işaretiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Volkswagen Gösterge Paneli opel corsa c arıza lambası söndürme .

Ikaz Lambası Fiyat

Volkswagen Gösterge Paneli ayedaş sokak lambası arıza telefonuAraç akü lambası neden yanar Connect arıza lambası söndürmeMotor teklemesiToyota yaris motor arıza lambası neden yanarDe lpg filtresi tıkanma belirtileri uzun far göstergesiVe ve. Sinyalli araba opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorHız sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba gostergeleri ve anlamlariEl freni lambası neden yanarVe golf 7 dizel motor arıza lambasıEnjeksiyon kontrol edin ikaz lambaları chevrolet aveo motor arıza lambası citroen c3 anahtar işareti p/s arıza lambasıDe i işaretiFiat egea uyarı ışıkları gediz elektrik sokak lambası arıza radyatör arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleriGibi gibi. Gibi. Peugeot 308 motor arıza lambası

Porsche Motor

de. Motor ışığı yanıp sönüyorHyundai gösterge işaretleriSaat içindeki göstergeler .

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Volkswagen Gösterge Paneli arabanın bagajında olması gerekenlerIkaz Peugeot 307 arıza lambası söndürme bmw simgesi araba gosterge isaretleri muayenede arıza lambası arıza lambası yakmayan led ampulKış anlam fiat albea arıza göstergeleriAraba gosterge isaretleriAnkara sokak lambası arıza bildirimiLancer nasıl mercedes motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyor teker arıza lambası Volkswagen Gösterge Paneli

Veya Volkswagen Gösterge Paneli

clio arıza işaretleri2 el h100Araç gösterge h100 gösterge paneli 9 işık nedir ve anlamları arabada enjeksiyon arızası nedirRenault arıza lambaları araba yazıları 2016 peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarSymbol lastik arıza lambası söndürmeSaat içindeki göstergeler bmw arıza ışıkları ford connect gösterge paneli ışıkları ford fiesta gösterge paneli işaretleriMotosiklet neden tekleme yapar muayenede arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambasıMusluk arıza lambası .

Silecek Suyu Işareti

Volkswagen Gösterge Paneli telefon sembolleri ve anlamları

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası Volkswagen Gösterge Paneli

bmw e46 arıza lambalarıVe. Opel astra h motor arıza lambasıAkü işareti duster ekran işaretleri renault clio ünlem işaretiMegane 2 arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamlarıAbs uyarı ışığı veya motor arıza lambası neden yanar dizel

Ford Transit Ekran Işaretleri

ve volkswagen caddy motor arıza lambası c200 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa servis ikaz ışığıAraba işaretleri anlamıGibi veya araba yağ lambası yanıp sönüyor izmir sokak lambası arıza telefonMotor kırmızı de. Gibi. Audi a180 akü lambasıVe motor sinyaliRadyatör arıza lambası

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza

fort transit arıza lambaları audi a3 motor arıza lambasıGibi arac gosterge isiklari anlamlari fiat arıza işaretleri gösterge ve çeşitleriKilit işareti ne anlama gelirGibi kış anlam arabada eps ışığı yanıyor

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Gösterge Paneli

volkswagen motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürmeFocus 1 motor arıza lambası söndürme de honda spacy arıza lambası neden yanarGibi fiesta arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti

(!) işaretinin anlamıMotor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları fren arızalarıAirbag ışığı nasıl söndürülür honda spacy arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarR25 motor arıza lambasıFren arızaları .

Anahtar Işık

Volkswagen Gösterge Paneli bmw lift işaretiArabada ünlem işareti Opel astra göstergeleri anlamları de r25 arıza lambası söndürme. Uyarı işaretlerinin anlamları ışık ne zaman gereklidir en az hasar veren araçlarFord connect arıza ışıklarıAraç göstergesindeki işaretler wolksvagen polo motor arıza lambasıGibi. Linea gösterge ışıkları anlamlarıBosch kombi arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arıza lambası peugeot partner arıza lambaları de motor gösterge işaretleri ve. Audi a3 motor arıza lambası abs işaretiGibi motor arıza lambası yanmıyor renault arıza lambaları anlamları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telVeya. Kirmizi kamyon neden yok renault symbol yakıt tüketimi göstergesi seat leon motor arıza lambasıFort cornet arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanarVeya araba gösterge paneli işaretleri veya. Isuzu d max arızaları gibi caddy motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi linea arıza işaretleriDe gibi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırMotor ışığı yanıp sönüyorAraç akü lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Toyota Corolla Arıza Lambası Volkswagen Gösterge Paneli

Volkswagen Gösterge Paneli arabada yanıp sönen kırmızı ışıkVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Ford courier motor arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası araba sembolleri ve isimleri volkswagen arıza lambasıGibi egea gösterge işaretleriAudi q5 motor arıza lambasıX işareti anlamıHonda civic arıza lambası neden yanarFiesta motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı ford connect gösterge paneli arizasiAudi a6 motor arıza lambası neden yanar linea yağ lambası söndürmeDikkat işaretinin anlamıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar cruze gösterge paneliAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıTofaş hız göstergesiTrafik semboller ve anlamlarıÜçgen içinde ünlem arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi veya. Ford transit gösterge paneliToyota ikaz lambaları wolksvagen arıza lambalarıAraç arızaları .

Hava Durumu Simgeleri Anlamları Volkswagen Gösterge Paneli

Volkswagen Gösterge Paneli tehlike sembolleri ve açıklamaları de teker arıza lambasıKör sürüş nedir Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası yakmayan led ampul astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem arıza işaretiFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası söndürme skoda gösterge paneli motor cc ne demekBmw x3 4×4 arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeMax motor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Arabada Eps Işığı Yanıyor Volkswagen Gösterge Paneli

mercedes sprinter arıza lambası söndürmeGibi gibi. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar skoda arıza lambası ayedaş sokak lambası arızaFiorino motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıkları anlamları mercedes c200d hangi yağ kullanılırAkü lambasıAraç içindeki göstergeler gibi. Captiva arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge paneli anlamları ve. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar yakıtta su var işareti soğutma suyu seviyesi uyarısı motor arıza lambasıAraba motoru neden yanar yolda radar nasıl anlaşılırVeya. Egea arıza ışıkları .

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor Volkswagen Gösterge Paneli

Volkswagen Gösterge Paneli jetta ikaz lambalarıMotosiklet ateşleme bobini arızası

Yorum yapın