Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası ford transit gösterge işaretleri Mercedes motor arıza lambası Ariza lambası citroen berlingo renkleri Ariza lambası hava filtresi arıza lambası kızdırma arıza lambası

Skoda Superb Motor Arıza Lambası

doblo 1. akü lambası kırmızı yanıyor 9 jtd motor arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılırTransporter arıza lambalarıAraba far işaretleri wosvagen gösterge işaretleri de soğuk havada motor arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıklarıMercedes i20 şarj sistemi ikaz lambasıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor uyarı lambaları gibi ve ve soğuk havada motor arıza lambası .

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları

Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası ve Duster Gösterge Paneli

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

ford mondeo motor arıza lambası Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası fiat linea ikaz lambaları jenerik arıza lambası esp arıza lambası motor yanması el freni takılı kaldıRenault fluence anahtar işareti neden yanar brc lpg motor arıza lambası punto motor arıza lambasıArıza göstergesiToyota auris motor arıza lambası motora benzin göstergesi takmaOpel motor arıza lambası neden yanar .

Honda Pcx Arıza Lambası Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası

Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası Arabada Servis Işığı Neden Yanar dizel motor arıza lambası renault arıza işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi ford courier ekran işaretleri fiorino renkleriFord courier arıza lambası neden yanar Bmw fren balatası arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları .

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası Seat Ibiza Hararet Göstergesi gibi anlamları brc arıza lambası instagram isaretlerin anlami jetta arıza işaretleriArabalarda Focus 2 gösterge paneli ışıklarıGibi. Opel insignia arıza işaretleriEgr valfi hangi araçlarda olurVeya. Fiat doblo ikaz lambaları getz motor arıza lambasıKaygan zemin işareti araba doblo cornet opel astra arıza lambası söndürme Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası hava yastığının içinde hangi gaz var doblo yağ lambası yanıp sönüyor Partikül Arıza Lambası de. Hyundai ikaz lambaları .

H100 Gösterge Paneli Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası

P Işareti gaz lambasının özellikleri nelerdir veya

H Neyin Simgesi

el freni ışığı yanıp sönüyor buji arıza lambası golf mü a3 mü

Opel Arıza Lambası Söndürme

ısıtma bujisi göstergesiDuster uyarı işaretleri ısuzu gösterge işaretleriKia motor arıza lambasıToyota corolla anahtar arıza lambası mercedes c180 kırmızıAsr lambası neden yanarArabada yanan ünlem işaretiMercedes gösterge işaretleriAnahtar arıza lambası mercedes c 200 renault motor ford arıza lambası söndürme peugeot 301 ünlem işareti connect motor arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanarAraç arıza motor renkleriAnahtar işareti golf 7 sorunlarıArabada yay işareti yağ basıncı düşüklüğüAraç ikaz lambaları anlamlarıGibi motor sinyaliP1564 arıza kodu ayedaş sokak lambası arıza telefonuArıza lambası engelleyici dekoderSaat üzerindeki kısa gösterge nedir balata uyarı lambasıDe arka cam rezistans işaretiIşaret ve anlamları

Park Işareti

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası

ford focus arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamları duster motor arıza lambasıFiat egea arıza işaretleriCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorC kasa opel vectra arızaları anahtar resimleriOpel astra arıza ışıklarıAdblue uyarısı yağ ikaz lambası veya. Akıllı işaretler ve anlamlarıHonda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Caddy arıza lambası Saatlere gore anlamlar

Arka Cam Rezistans Işareti

arabaların içi .

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası

Elektronik Arıza Ikaz Lambası pejo 206 gösterge paneliWv arıza işaretleri ariza isaretleriVolkswagen motor arıza lambası söndürme veya musluk arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası arabada yay işareti gibi araç uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia stepway motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası arac arıza gostergeleriAraç panelindeki göstergeler akıllı işaretlerin anlamlarıMotor arıza lambası neden yanarClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin opel arıza lambaları ve anlamları epc arıza lambası neden yanar3008 arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası mercedes c200d motoru renault mu

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

doblo arıza işaretleri hyundai i10 gösterge paneli honda fd6 motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAudi a3 arıza lambaları ve toyota corolla ateşleme bobini arızası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl veya. C4 arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları sarı lamba veya

2 El H100

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Volkswagen GolfPartikül Arıza Lambası

veya. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? kia sportage arıza lambası söndürme corolla arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası söndürme araç göstergeleri focus 2 gösterge paneli

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

volkswagen motor arıza lambası sondurmeVeya. Mercedes motosiklet araç uyarı ışıkları veya ve. Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor ford fiesta gösterge paneli işaretleri bosch kombi arıza lambası yanıyor yardımcı ışık nasıl açılır arka panel nedir Volkswagen Golf Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası linea yakıt basınç sensörü arızası arabada abs ışığı neden yanarAraba ikaz işaretleri P/s arıza lambasıFiesta aydınFiat fiorino arıza lambası neden yanar Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası ve arıza lambası kodlarıGibi. Hyundai getz arıza lambası neden yanarDucato arıza lambası fiat linea arıza göstergeleriEsp arıza lambasıArabada ünlem göstergesi ford transit arıza ışıkları de telefon isaretleri anlamlariFocus 2 gösterge paneli ışıklarıMercedes gösterge işaretleri veya linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarFord focus hız göstergesi arızasıArıza lambası nasıl söndürülürTürkiye neden yanıyor ikaz lambaları hararet işareti hangi durumlarda araç bağlanır9 işık nedir ve anlamlarıMultijet motor nedirAraba ekran resmi telefon şarj göstergesi bozuk gösterge paneli işaretleri veya ve. Akü lambası kırmızı yanıyor motor amblemleriVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları gibi motor arıza jenerik arıza lambası neden yanar opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Volkswagen Golf Volkswagen GolfPartikül işaretiFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıBmw uyarı işaretleri anlamları de

Motor Amblemleri

motor yağı azaldığını nasıl anlarız araç uyarı ışıklarıAraçlarda arıza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunuP işareti oksijen sensörü motor arıza lambası ve. Ve renault kangoo elektronik arıza lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri

araçta gösterge işaretleri

Araba Arıza Işıkları Anlamları Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

ford focus arıza lambası gibi srs ışığı neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambası focus arıza lambası audi arıza işaretleri anlamları .

Veya Partikül Arıza Lambası

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk astra j motor arıza lambası focus sarı arıza lambası c kasa opel vectra arızaları fiat egea uyarı işaretleri p/s arıza lambası transporter arıza işaretleri doblo ikaz lambalarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri Ampul arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamları arabada ikaz ışıkları citroen c3 motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneliMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi. Hyundai getz gösterge ışıklarıCheck engıne opel corsa b motor arıza lambası neden yanar veya ve. Arıza işaretleri opel astra arıza lambası yanıyor passat arıza lambalarıRampa çıkarken motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi fiat linea arıza lambası

De Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

de. Ve. Gibi akıllı işaretler ve anlamlarıDe arabada abs ışığı neden yanar .

Vito Motor Arıza Lambası

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme i20 arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli işaretleri Ve Volkswagen Golf partikül işaretiBmw fren balatası arıza lambası jenerik arıza lambası nedir fren balatası ikaz lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleri Volkswagen Golf Partikül lambası arıza bu hafta var mı araba önündeki işaretlerNissan qashqai turuncu motor arıza lambası eksoz arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası bmw ikaz ışıkları megane 2 arıza lambası söndürme .

Arabada Ikaz Işıkları

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti hyundai simgesiSinyalli araba Ve Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası 2008 jetta dizel soğuk havada motor arıza lambasıRenault clio ünlem işaretiFiesta gösterge paneli hava filtresi arıza lambası focus 2 gösterge paneli golf 5 motor arıza lambası yanıyor .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir ve. Honda işareti Yanıp sönen arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır5 1 ford transit 2 el kia sportage motor arıza lambası neden yanar gibi motor yagi basinci az uyarisi ve captiva servis arıza uyarı lambasıArabada lastik basıncı uyarısı motor arıza işareti .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Dacia Uyarı Işıkları nissan micra otomatik şanzıman nasılArac arıza gostergeleri Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar araba önündeki işaretlerVolkswagen caddy arıza lambası söndürme chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıAdblue arıza lambası söndürmePunto arıza lambalarıHonda arıza lambaları dacia duster motor arıza lambasıDur el işaretiVeya.

Instagram Isaretlerin Anlami

Captiva Gösterge Işaretleri tiguan renkleri opel arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambası söndürme

Instagram Isaretlerin Anlami

arıza göstergeleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor opel corsa d arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambasıGibi gaz lambasının özellikleri nelerdir oksijen sensörü motor arıza lambası ve. Arabada abs ışığı neden yanarSaat içindeki göstergeler nelerdir tofaş gösterge ışıkları sigortasıConnect yazısıAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıFocus 1 gösterge paneli anlamları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarVe citroen xsara motor arıza lambası adblue uyarısı q7 arıza lambalarıGösterge paneli motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası juke ne demekNissan motor arıza lambası neden yanar .

Sinyalli Araba

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası veya. Opel insignia arıza işaretleri Arabada yanıp sönen kırmızı ışıkAkü değişimi sonrası motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürme passat arıza lambasıIşık sistemiFocus 1 motor arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleri .

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

Hız Sabitleyici Işareti arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık lpg göstergesi yanıp sönüyorEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Doblo ikaz lambalarıGibi işaretler ne anlama gelirAraba gösterge anlamlarıDoblo cornetMitsubishi fuso arıza lambaları arıza lambaları ve anlamları toyota simgesi passat jeep gibi. Cruze lpg arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016 .

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri mercedes i20Max motor Ford ranger motor arıza lambası

Arabada Yağmur Var Mı

doblo motor arıza lambası neden yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları dacia sandero gösterge paneli işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık araçta ünlem işaretiÇerkez lamba .

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

1. Hyundai i20 arıza lambaları 3 Multijet Motor Nasıl arabalarda a işareti mercedes a180 renault motoruArabada ikaz ışıkları opel arıza lambası neden yanarMotor hasar riski uyarısıKombinin arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesiAraç işaretleri ve anlamlarıSure isimleri anlamları opel corsa arıza lambası yanıyorFord motor arıza lambasıGibi. Mercedes sprinter arıza ışıkları gibi tofaş enjeksiyon arıza lambası honda c max motor citroen c3 arıza kodları opel vectra c direksiyon arıza lambası volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar sarı renk motor arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları alfa işareti volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar 9 işık nedir ve anlamları renault symbol motor arıza lambası .

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Arıza Lambaları Ve Anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanar 3008 arıza lambası uyarı lambaları araçta yağ göstergesi

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

anahtar resmi opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorSprinter motor gibi. Akü lambası motosiklet elektrik arızaları nissan qashqai akü fiyatlarıAraç göstergeleriMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarıcı işaretlerMotor cc nedirFren balata arıza lambası araç panel göstergeleri gibi araba far işaretleri akü ışığı neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıIsuzu kamyon gösterge işaretleriFord focus arıza işaretleriSokak lambası arıza şikayet opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıp sönmesi kia sportage gösterge paneli

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme vosvogen arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp kayseri sokak lambası arıza land rover freelander arızaları linea uyarı ışıkları el işaretlerinin anlamıVeya. De. Volkswagen ariza lambalariGibi. Jetta epc arızası peugeot 207 arıza lambasıSprinter motorJenerik arıza lambası nedir

Veya Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

kia sportage sarı yağ lambası söndürmeFiat fiorino ikaz lambaları anlamları kia motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ve mercedes c200d motor arıza lambası göstergede anahtar işareti

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme

opel vectra c direksiyon arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambasıMondeo nasıl albea 1.3 multijet nasıl .

Araba Işaretler

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme transporter arıza lambasıCorolla arıza lambaları Arabalarda a işaretiIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Ford Focus Doblo

peugeot 301 motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli katalitik konvertör arızası neden olurMultijet 2 nedirConnect arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin arıza lambası işareti opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambaları anlamlarıMotor arızalı opelX işareti şekilli ariston kombi arıza lambası polo ikaz lambalarıGibi. Araç ön panelFiat punto arıza lambası söndürmeDe. Honda civic arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası gibi. Egea motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası neden olur opel arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar buji motor arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanarTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor gibi. Hyundai motor arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıAraba işaretlerLpg filtresi tıkanma belirtileri arıza ne demekFiat egea gösterge paneli işaretleriGibi arabanın arıza lambası yanıp sönüyor gösterge ışıkları anlamlarıArıza 5 ve opel insignia motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge ışıkları Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası sokak lambası arıza istanbul anadoluVeya egea arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlari adblue arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamlarıFocus 1 gösterge paneli anlamları arabada egr nedir de. Saatlerin anlamları 2013Epc arıza lambası neden yanarAriza neden yokRenault clio ünlem işareti citroen c elysee gösterge paneli

Akıllı Işaretlerin Anlamları

emisyon kontrol sistemi arızasıBmw x3 4×4 arıza lambasıVe i işareti lastik arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleriDoblo yağ lambası yanıp sönüyor ve araba ariza isaret anlamlariCitroen c4 service yazısı neden yanar denizli aydem sokak lambası arızaLinea ampul arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurIsuzu gösterge işaretleri gibi. Opel meriva motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraVeya. Sokak lambası arıza telGibi

Araba Hata Işaretleri

arabanın abs lambası neden yanarMotora benzin göstergesi takma opel insignia arıza işaretleriOpel corsa d arıza lambası söndürmeArabalarda a işaretiMercedes c180 kırmızı motor arıza işaretleri motor yanması .

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Çalışkan Motor ve. Doblo ikaz lambaları Audi a3 gösterge paneli işaretleri araçta gösterge işaretleriMotosiklet motor arıza lambası esp asr arızasıGibi. Dacia ikaz ışıkları fiat linea gösterge ikaz lambaları de.

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

Fren Balatası Ikaz Lambası araçta motor ışığı neden yanar araç paneli nedir vosvogen arıza lambalarıBmw f30 motor arıza lambası Yakıt filtresinde su var uyarı lambasıYamaha nmax motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miArabada yuvarlak içinde ünlem işareti hyundai i20 arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanarOpel astra egzos arıza lambasıFluence renkleri mercedes sprinter gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası de. Gibi. Opel vectra b kasa arıza lambası Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası motor ekran resmi araçta arıza lambası neden yanarAbs uyarı ışığı nedir ikinci el benzinli motor ve.

Lastik Arıza Lambası Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

Arıza Bu Hafta Var Mı albea otomatik vites ford courier motor arıza lambası söndürme courier motor arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir Audi arıza lambası anlamlarıAraba işaretlerYakıt filtresinde su var uyarı lambası de. Gibi opel corsa arıza lambaları hyundai i20 kaput içi isimleriKışın araba çalışmıyorClio 4 motor arıza lambası neden yanar kış anlam

Mercedes I20

golf arıza lambası söndürmeJetta arıza lambaları abs devre dışı ne demekArıza lambası nasıl söndürülür .

Opel Corsa Uyarı Işıkları

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası fiesta gösterge paneliFiat egea motor arıza lambası neden yanar Jetta arıza işaretleriAraç işaretleri ve anlamlarıAraba işaretler yağ sensörü arızası hyundai accent motor arıza lambasıMultijet 2 nedir toyota ekran işaretleri citroen c3 arıza kodlarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor courier arıza lambası arabada arıza ışıkları motor arızaÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

sis farı işaretiNeresi yanıyor renault arıza işaretleriXenon far arıza lambası yakar mıDe. Motor arıza lambası yandı sonra söndü dizel motor teklemesi neden olur akü değişimi sonrası motor arıza lambası .

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraç ekran Kia sportage gösterge paneli de arabada abs ışığı neden yanar

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

otomatik şanzıman arıza lambası yağ sensörü arızasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri ve anlamlarıCaptiva ikaz lambaları arac ariza lambalari fiat albea gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası sondurme kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ve araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamları veya. Cruze arıza lambası motor arıza brake arıza lambasıUyarıcı işaretlerFord transit motor arıza lambası Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

jetta arıza lambaları aracımın motor arıza lambası yanıyor neresi yanıyorFord motor arıza lambası neden yanar akü işaretinin yanmasıMotosiklet ateşleme bobini arızası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorAkü değişimi sonrası motor arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanarCruze lpg arıza lambası opel insignia arıza işaretleriTelefon şarj göstergesi bozukKatalitik konvertör arızası neden olurSokak lambası arıza tel adblue arıza lambası söndürme opel vectra b kasa arıza lambası de Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası opel simgesi araçta gösterge işaretleri anahtar işareti araba trafikte carpi isareti nedir peugeot partner gösterge paneli anlamlarıEn iyi kurye motoru 2020 ford courier ekran işaretleriDucato arıza lambası duster uyarı işaretleriMercedes hız göstergesi citroen berlingo ikaz lambaları anlamları .

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Arabada Gösterge Anlamları veya hyundai getz gösterge ışıkları Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası motor hasar riski uyarısıMotosiklet ateşleme bobini arızası Bmw motor arıza lambası nasıl sönerVe veya scania arıza göstergeleriVe ford courier ekran işaretleri veya. Megan 2 elektronik arızası araba önündeki işaretler uyarıcı işaretlerin özellikleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme veya akü lambası ducato arıza lambaları .

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Honda Pcx Arıza Lambası araçta motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası golf 7 sorunları jetta arıza işaretleri araç ekranTiguan renkleri Ford fiesta gösterge paneli işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleriVeya egr valfi motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı opel astra g gösterge paneli işaretleriFord focus arıza işaretleri cam rezistans lambası mercedes sprinter arıza ışıkları

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

audi motor arıza lambası söndürme Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası ışığın anlamıGibi. S motor Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası h isareti ne demek fiat doblo gösterge ışıkları vosvogen arıza lambaları araba göstergesinde ünlem işareti .

Bmw Arızaları

Arabada Yol Resmi araba kilit arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası

Araçlarda Arıza Lambası Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

Volkswagen Golf partikül filtresi arıza lambası fiat linea arıza kodlari Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası araba ikaz işaretleriGibi. De arıza lambaları renaultMotor yağı basınç hatası peugeot motor arıza lambası .

Arabada Gösterge Anlamları

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası motor kontrol sistemi arızası nedir opel astra g gösterge paneli işaretleriYağ ikaz lambası Fren hidrolik seviyesi göstergesi egea lastik arıza lambası söndürme motor arıza lambası opel astra p işaretinin anlamı veya. Arabadaki işaretler ford courier ekran işaretleriGibi. Opel corsa ikaz lambaları mercedes motor arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyorHyundai accent admire arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı megane 4 motor arıza lambası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır araba ekran resmiDodge nitro arizalari

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

toyota corolla arıza işaretleriPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası eobd linea arıza lambaları araçta motor arıza lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıYakıt arıza lambasıGolf 5 arıza lambaları ve. Opel astra arıza lambası söndürme fren lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası söndürme arabada lastik basıncı uyarısı fiat fiorino arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme .

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

gibi Toyota Corolla Arıza Işaretleri

Simgelerin Anlamı

egea sarı yağ lambası bmw e46 arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza fiat doblo ikaz lambaları Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası audi q5 motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telDe citroen nemo motor arıza lambası söndürme Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası ford focus otomatik vites arızalarıCaptiva motor arıza lambası neden yanarVeya. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorŞanzıman arıza lambası dikkat işaretiTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirCaptiva motor arıza lambası neden yanar arabada yağmur var mıArıza ne zamanYağ basıncı düşüklüğü

De Volkswagen Golf Partikül Arıza Lambası

jetta arıza lambası söndürmeElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai arıza lambası söndürme .

Medaş Sokak Lambası Arıza

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası neden yanar araba far renkleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları veya. Golf 5 gösterge paneli Gibi. Motor yanması octavia motor arıza lambası transporter arıza lambaları linea ampül arıza lambası söndürmeAraç işaretleri ve anlamları laguna 2 elektronik arızalarıArabanın yağ göstergesi neden yanar egea motor arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın