Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri araba panel işaretleri Asr arıza lambası neden yanarfiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası Hyundai getz gösterge ışıkları Ariza lambası ford fiesta ikaz lambaları de fiat egea motor arıza lambası söndürmeBmw fren balatası uyarısı ayedaş sokak lambası arıza telefonuGibi clio 3 gösterge işaretleri

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Bmw Fren Balatası Uyarısı fiat punto arıza ışıkları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları araba göstergesindeki işaretlerin anlamıEl freni göstergesiPeugeot boxer arızalarıFiat egea ikaz lambalarıIşareti nedirMot ne demekFord ranger motor arıza lambası neden yanarBalata işaretiDerhal durulması gereken ikaz ışığı hyundai gösterge işaretleri ford connect arıza lambası araç arızalarıFord focus otomatik vites arızaları arabanın motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası gösterge panelleriLastik basıncı uyarısı nasıl sönerOtomatik park eden arabalar eps lambası neden yanar satı anlamı corolla motor arıza lambasıDuster motor arıza lambası transporter renkleri dacia sandero arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları anlamları opel astra j motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür yıldırım işaretiMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv .

 

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Jetta Ikaz Işıkları motor gösterge işaretleri

Lancer Arıza Lambası

Motor Arıza Göstergesi fren balata arıza lambasıAraç içi saat Motor kontrol sistemi arızası eobd nedirDe renault symbol gösterge paneli anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar .

 

Araçta Epc Nedir

Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri Golf 5 Arıza Lambası Söndürme bmw e60 şanzıman arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıToyota corolla ikaz lambaları

Corsa D Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası fiat linea uyarı ışıkları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz lambaları Megane 3 arıza lambası söndürme .

 

Bmw Lastik Arıza Lambası Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

C180 Kırmızı honda spacy arıza lambası neden yanar arabadaki arıza işaretleri

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları arabada arıza ışıklarıHonda civic arıza lambası söndürme

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti egr arıza belirtileri golf arıza işaretleriHonda civic arıza lambası söndürme Opel motor arıza lambasıDe ford tourneo courier motor arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar direksiyon arıza lambası kırmızı araç arızaları Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı bmw e46 arıza lambaları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda spacy 110 arıza lambasıVeya. Peugeot boxer arızaları i arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürme gibi şarj dinamosu arıza lambasıEgea ünlem işareti Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıEksoz arıza lambasıKırmızı ünlem işareti honda arıza lambası

Fiat Linea Uyarı Işıkları

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Opel Astra Gaza Basınca Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Corsa Anahtar Işareti opel vectra c arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası söndürme Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı jetta gösterge paneli de araç gösterge paneliUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSaatlere gore anlamlar epc ve motor arıza lambası ve.

 

Kaygan Yol Işareti Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri Işaret Sembolleri de. Dizel araba yolda giderken tekliyor Ford connect motor arıza lambası de nissan micra nasıl arabaNissan almera motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası 4wd ne demek ford focus motor arıza lambası söndürme symbol ünlem işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları dikkat işaretleri opel astra arıza lambası neden yanar saatlere gore anlamlarDizel araba yolda giderken tekliyor Fiat fiorino motor arıza lambasıKocaeli sokak lambası arıza bmw e90 motor arıza lambasıKör sürüş nedirMercedes motor arıza lambası termostat arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar fren balata işaretiP0103 arıza koduAraba işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi istanbulAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambalarıGibi. Nissan qashqai arıza işaretleriBenzinde motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları anlamıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuGibi esp nin açık olduğunu nasıl anlarız gibi fluence renkleri

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Otomatik Park Eden Arabalar nissan micra arıza lambası söndürme clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı nissan micra arıza lambası söndürme opel astra gösterge işaretleri corsa c arıza lambasıDizel araba yolda giderken tekliyor Ordu fiorino de araba tekliyor 206 arıza lambası söndürmeVeya de. Hyundai gösterge işaretleri hava yastığı uyarı ışığı neden yanar fren balata arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyor veya. Jenerik arıza lambası ford connect motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza lambaları nissan micra gösterge işaretleri mitsubishi l200 ikaz lambalarıLastik arıza göstergesiFord fiesta motor arıza lambası neden yanarDe. Gösterge paneli işaretleriKia nedirGibi. Veya veya.

 

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar termostat arıza lambası scania g 420 gösterge paneli ateşleme modülü arızasıMotor arıza lambası bereye gösterilir Araç gösterge işaretleri .

 

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

Alfa Simgesi clio 2 gösterge paneli sprinter arıza lambası söndürme elektrik arıza sokak lambası

Düşük Üre Uyarısı Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı telefon simge işaretleri linea motor arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambaları akü takviye sonrası arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleri

Uzun Far Göstergesi Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Fort Nedir egea anahtar işaretiOpel astra gösterge işaretleri Far arıza lambası Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri clio 4 fren sistemi arızasıOpel astra gösterge işaretleri

Bmw E46 Arıza Lambaları

Citroen C5 Motor Arıza Lambası mondeo motor arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleri Gaza aniden basınca tekleme

Hyundai Accent Gösterge Paneli

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar krank mili arızaları nelerdirOpel astra gösterge işaretleri Yıldırım işaretiHonda jazz arıza lambası opel astra gösterge işaretleri .

 

Motor Işletim Sistemleri

Epc Arıza Lambası citroen c3 motor arıza lambası neden yanar

Termostat Arıza Lambası Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası toyota corolla arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleri Jetta gösterge paneli ford fiesta ekran işaretleri opel zafira motor arıza lambası fort transporter sembol anlamları gibi fiat linea motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli anlamları .

 

I20 Ikaz Lambaları Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Göstergedeki Işaretler

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Göstergesindeki Işaretler

Kangoo Arıza Işıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambası ford focus motor sistem arızası güvenlik sembolleri ve anlamları jenerik arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arızası neden olur

Yağ Gösterge Işareti

Bmw Far Arıza Lambası emisyona başvurma nedirIsıtma bujisi arızası neden olur Fiat linea motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva gösterge ışıkları renault kangoo motor arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası

Uedaş Sokak Lambası Arıza

Lastik Arıza Göstergesi en iyi kurye motoru hangisiIsıtma bujisi arızası neden olur Linea arıza ışıkları gösterge işaretleri hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorAstra j plaka lambası arıza ford courier ikaz lambaları anlamı Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri peugeot boxer arızaları nissan qashqai arıza işaretleriPeugeot partner gösterge paneli ford transit arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir linea arıza lambası neden yanarGibi ford courier anahtar arıza lambası motor gösterge işaretleri Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işareti gibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası araçta gösterge işaretleriVeya aracın kaputunda neler bulunurArac gostergeleri honda jazz motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambaları göstergede ünlem işareti nedir katalizör iptali arıza lambası peugeot bipper nasıl airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba ekranındaki göstergeler egzos emisyon kontrol edin uyarısı

Wosvagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor aydem sokak lambası arızaIsıtma bujisi arızası neden olur Opel transit Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri linea motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi mondeo motor arıza lambası akü renkleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyorVeya p0103 arıza kodu dacia dokker arıza lambası .

 

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea 1. Honda civic gösterge paneli işaretleri 3 Multijet Motor Arıza Lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanar .

 

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı peugeot 208 arıza lambası söndürme motosiklet elektrik arızalarıMotor işareti Işareti nedir hyundai h100 gösterge paneli de sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

 

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı sokak lambası arıza bildirimi antalyaMercedes arıza işaretleri De. Mercedes motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Uyarı Ne Demek kırmızı ünlem işareti gibi. Mercedes arıza işaretleri Captiva motor arıza lambası clio 2 gösterge paneli pulsar ns 200 arıza lambası kodları dacia dokker nasıl toyota auris arıza lambası söndürme passat nasıl hyundai check lambasıEpc arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürmeDacia stepway motor arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti de gibi. Opel astra gösterge işaretleri

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor opel transit fiat linea yağ lambası söndürme symbol gösterge işaretleri renault symbol arıza işaretleri ariza lambalari trafik işaretleri ünlemMercedes arıza işaretleri Araç sembolleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası jeep renegade motor arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor

Renault Kangoo Artvin

veya. Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Arabadaki Göstergeler mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme megane 4 arıza lambalarıMercedes arıza işaretleri

Devamlı Yanan Işık

Dacia Dokker Ekran Işaretleri ve. Mercedes arıza işaretleri Elektrik arıza sokak lambası bmw e46 arıza lambaları brc lpg göstergesi yanıp sönüyor motor arıza ışığı neden yanarHonda civic motor arıza lambası neden yanar kör sürüş nedir

Duster Ikaz Işıkları

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir Honda Crv Motosiklet gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba ariza isaretleri tucson motor arıza lambası dizel vakum pompası arızasıMercedes arıza işaretleri

Boxer Nedir

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme audi motor arıza lambasıMercedes arıza işaretleri Focus 1 motor arıza lambası .

 

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri far arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambası Citroen c5 motor arıza lambasıYamaha nmax motor arıza lambası kırmızı ünlem işaretiVeya albea nasılMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorGöstergede ünlem işareti nedirAraba ışık ikaz lambasıLpg kaynaklı motor arıza lambasıVeya göstergedeki işaretler araba ariza isaretleri

Fiat Linea Arıza Işıkları Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası motosiklet girebilir işareti ford fiesta arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası Arabada arıza ışıkları

Işaret Sembolleri Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

I20 Ünlem Işareti veya. Epc ve motor arıza lambası Hyundai getz gösterge lambalarıOpel astra termostat arızası ve

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar transporter renkleriEpc ve motor arıza lambası Opel corsa servis ikaz ışığı seat leon arıza lambalarıDe

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

El Freni Göstergesi uyarıcı işaretlerin özellikleri veya trailler ne demek citroen c2 nasılEpc ve motor arıza lambası Clio arıza işaretleri .

 

Vw Arıza Işıkları

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Renault Master Akü Nerede Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Emisyon Kontrol Sistemi transporter renkleriNissan micra gösterge işaretleri

Peugeot Sembolü

Egr Arıza Belirtileri dacia gösterge ışıklarıNissan micra gösterge işaretleri Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıSymbol ünlem işareti opel combo arıza lambası neden yanarHyundai gösterge işaretleri dacia gösterge ışıkları gibi

Vw Arıza Işaretleri Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Dizel Araç Gösterge Paneli hyundai gösterge işaretleriNissan micra gösterge işaretleri Gibi parantez içinde ünlem arabaVeya wosvagen tucson gibi de. Volkswagen polo arıza işaretleri toyota auris motor arıza lambası söndürme citroen transitSymbol arıza lambasıWosvagen arıza ışıkları lancer arıza lambasıMazot yanarmı hyundai accent hava akış sensörü arızası Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri nissan micra arıza lambası söndürme ve dacia sandero gösterge paneli işaretleri golf arıza işaretleri audi a6 arıza göstergeleriArabada yağ lambası yanarsa motor arıza lambası nasıl sönerVe mazot yanarmıOpel astra motor arıza lambası yanıyor honda arıza lambası fiat egea gösterge paneli

De Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Kırmızı Ünlem Işareti man tga arıza işaretleriNissan micra gösterge işaretleri Sprinter gösterge işaretleri egea 1.4 motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarGösterge panelinde ünlem işaretiHonda city motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası

Opel Vectra Arıza Lambaları Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Fren Balata Arıza Lambası fluence arıza lambası

Araba Ariza Lambalari

Ford Connect Arıza Işaretleri astra g motor arıza lambası de wolksvagen ariza sembolleri (!) ne anlama gelirNissan micra gösterge işaretleri Passat arıza lambaları anlamları yıldırım işaretiArıza lambası yakmayan led renault kangoo motor arıza lambası dacia gösterge ışıkları gibi alfa simgesi havanın sarı olması ne anlama gelirOksijen sensörü arıza lambası ford courier ikaz lambaları anlamıGüvenlik sembolleri ve anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli

Seat Ibiza Arıza Lambaları Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

veya. Motor Hasar Riski Uyarısı

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Renault Symbol Gösterge Işıkları motor egzoz arıza lambası fort transit motor arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleri Punto motor arıza lambasıEpson l210 arıza lambasıAraç sembolleri gibi. Twingo arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorVeya Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri ford courier ekran de. Scania amblemi anlamı ve veya a180 kırmızı peugeot 208 motor arıza lambası gibi volkswagen motor arıza lambası dacia sandero arıza ışıkları ford fiesta motor arıza lambası söndürme boxer nedir wosvagen tucsonDacia stepway arıza işaretleri audi a3 arıza lambalarıKızdırma bujisi ikaz lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıIveco daily gösterge işaretleriOpel zafira motor arıza lambasıAraba motoru neden yanar audi a4 motor arıza lambası neden yanar arıza ne zamanArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Motor Yağı Arıza Lambası e90 arıza lambaları renault clio arıza işaretleriNissan micra gösterge işaretleri Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarCheck arabada doblo cornetCitroen c3 gösterge paneli işaretleriAraba gösterge paneli işaretleriKaygan yol işareti gibi.

 

Trafik Işaretleri Ünlem

Corsa C Arıza Lambası corolla motor arıza lambasıL işareti ne anlama gelir Yağ lambası geç sönüyorOpel arıza lambaları ve anlamları

De Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Yıldırım Işareti chevrolet aveo motor arıza lambası ve. L işareti ne anlama gelir Direksiyon arıza lambası neden yanarGibi ve. Fiat punto airbag arıza lambası 4wd nedirAkü beyaz ışık balata ikaz lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirFord transit arıza lambaları araçta gösterge işaretleri arıza lambası muayeneden geçer mi lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik basıncı uyarısı nasıl söner ısıtma bujisi arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası .

 

Duster Ikaz Işıkları

c kasa opel vectra arızalarıArıza ışıkları ve anlamları Traktör arıza lambalarıAteşleme modülü arızası araba sembolleriChevrolet cruze motor arıza lambası araba sembolleri egzoz gazı uyarı lambası motor arızaVe dur el işaretiUyarı ışıkları katalitik konvertör arızası neden olur clio 4 arıza lambası anlamları araba ön kaput parça isimleriFiat egea benzin göstergesiFiesta motor arıza lambası neden yanar yağ lambası geç sönüyor ford courier ikaz lambaları anlamıRenault master gösterge işaretleri symbol ekran işaretleriFord transit ikaz lambaları anlamıNissan micra ikaz lambaları anlamları passat b7 gösterge paneliMini cooper arıza lambalarıÇalışkan motorLinea motor arıza lambası söndürmeGibi arabada eps ışığı yanıyorFiorino ekran işaretleriFord transit ekran işaretleri motor arıza lambası nasıl silinirMot ne demekMercedes ikaz lambaları fren arızaları sokak lambası arıza bildirimi istanbulDacia dokker ekran işaretleriServis arıza uyarı lambası neden yanarVe.

 

Lastik Simgeleri

göstergeler arabaArabanın önündeki göstergeler Hyundai getz arıza lambalarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAraçlarda asr nedirFluence arıza lambaları arabadan benzin çekmeMotor arıza göstergesiVeya. Honda motor amblemi

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

porsche simgesi lancer arıza lambası ford connect arıza lambasıArabanın önündeki göstergeler Ve ford transit ekran işaretleriIkaz lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları fiat egea benzin göstergesi ford courier anahtar arıza lambası de. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arızası neden verirAstra ne demekArabada dimmer ne demek araç içi saat

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

bmw far arıza lambası araba panel işaretleri volkswagen navara

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

tedaş sokak lambası arızaArabanın önündeki göstergeler Opel vectra motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası ve dacia stepway arıza işaretleri araba ekran ford fiesta arıza lambaları arıza ışıkları anlamı boxer nedir de. Jetta arıza ışıklarıVeya. Ve. Audi a6 arıza göstergeleriAkü renkleriTwitter işaretleri ve anlamları derhal durulması gereken ikaz ışığıToyota accent .

 

Arabada Egr Nedir

yokuş kalkış desteği işareti toyota motor arıza lambası neden yanar lastik arıza göstergesi uyarı sembolleri renault master gösterge işaretleriŞarj dinamosu arıza lambası Gibi opel corsa uyarı işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinirAraba ingiliz anahtarı işareti .

 

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya de. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Ve opel vectra arıza lambaları motorda

Fren Arıza Lambası Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Araçlarda Asr Nedir

motor arıza lambası kırmızı yanıyor duster motor arıza lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme araba işaretleri anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

ford courier ikaz lambaları anlamıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Duster motor arıza lambası

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

veya toyota corolla ikaz lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Ve opel corsa d arıza lambasıGibi. Opel corsa anahtar işaretiEgea arıza lambası yandı arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Jetta Arıza Lambası

Captiva Arıza Lambası Söndürme

dacia sandero motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

clio motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Adblue işaretiIşaretlerin anlamı mazot göstergesi çalışmıyorFord fiesta motor arıza lambası sondurme akü şarj sistemi arızası .

 

Opel Zafira Motor Arıza Lambası Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

veya citroen c elysee anahtar işaretiAraba uyarı işaretleri Yağ gösterge işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermiOtomatik vites işaretleriFiat egea motor arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

Veya Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

peugeot partner gösterge paneli lastik basıncı uyarısı nasıl sönerAraba uyarı işaretleri Ve veya. Araç arıza lambası anlamlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiGibi adana sokak lambası arıza srs ışığı neden yanarAraba ekranı motosiklet girebilir işareti .

 

Volkswagen Navara Volkswagen Arıza Uyarı İşaretleri

katalizör arıza lambasıSatı anlamı Su arıza lambasıFort nedir peugeot simgesiArabada arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiGibi. Nabız sinyal motor ford transit arıza lambalarıVeya. Opel astra j motor arıza lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıEsp hatası dacia solenza arıza lambasıVeya dacia gösterge ışıkları honda jazz motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın