Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır ford fiesta dizel motor arıza lambası

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

Ariza lambası veya Ariza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorarıza sembolleri Far arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen airbag lambası söndürme fiat fiorino arıza lambaları araçlarda arıza lambasıVw arıza lambasıC200 motor arıza lambası peugeot 301 ünlem işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanarVeya esp ne demek arabadaFord transit anahtar işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambası .

Mot Ne Demek

Araba Göster ford doblo 2020

Motor Isınınca Arıza Lambası Yanıyor Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

dpf ışığıVeya. Citroen jumper da ne motoru varClio 2 motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası nasıl söner polo ikaz lambaları bmw arıza ışıkları egzoz emisyon arızası nedir mercedes ikaz lambaları airbag işareti .

Jetta Uyarı Işıkları

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor fort transit motor arıza lambası golf 7 1. Arabada fotoğraf çekme 6 tdi motor arıza lambası neden yanar 2.el motosiklet motoru h neyin simgesi kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ışığın anlamıGibi. Otomatik vites işaretleri otomatik şanzıman devir sensörü arızasıCruze gösterge paneli şekilli işaretler

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

Anahtar Işareti

rks motor arıza lambası gibi. Enerjisa sokak lambası arıza dacia lodgy gösterge işaretleri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası

bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar polo uyarı ışıkları ford courier motor arıza lambası söndürmeEgea plaka lambası arıza

Sis Farı Göstergesi

sym motor arıza lambası araba simgeleri uyarı işaretlerinin anlamı anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuDuster gösterge işaretleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulPalio gösterge işaretleri arabada yağ göstergesi neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka ledFiat linea 1.4 motor arıza lambasıVeya motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi veya. De.

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

Connect Yazısı hyundai getz gösterge paneliPejo 206 motor arıza lambası

Fiat Arıza Lambaları Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

bmw fren balatası uyarısıAraba gösterge paneli veya göstergede ünlem işaretiIsuzu kamyonet gösterge işaretleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelir9 ışık nedir .

Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları abs ve motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi arıza lambasıVe Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır yanıyorsa söndürme gibi motor arıza lambası kendiliğinden söner mi volkswagen navaraFiat ikaz lambalarıPeugeot 206 arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeArabada stop lambası neden yanarVe. Fiat fiorino ikaz lambalarıSis işaretiDe. Courier arıza lambalarıFiat fiorino arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorCitroen arıza lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanar ve. Opel motor arıza lambasıGibi. Ve. Ve. Arıza işaretleriPejo 301 lastik basıncıDucato aküVeya. 9 ışık nedir veya. Trafikte ünlem işareti ne demekDacia logan arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası golf 5 gösterge paneli de. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırGaza aniden basınca tekleme elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı passat ekran işaretleri astra motor arıza lambasıAraba panel göstergeleri de elektrik işaretiOpel uyarı işaretleri .

Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır Ford Connect Arıza Işıkları arabada ünlem işareti neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Arabada yağ göstergesi yanarsa opel insignia motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza ışıklarıMegane 3 arıza lambası söndürmeArıza ne demekMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAzalmış soğutma suyu arıza lambasıI20 arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambası krank mili arızaları nelerdirMotor uyarı ışığı neden yanarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarGibi

Opel Corsa Ekran Işaretleri

opel astra servis esp yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederKombi arıza lambası yanıyor volvo arıza işaretleri egzoz arızaları opel astra h motor arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretlerPolo ikaz lambaları mercedes sprinter gösterge işaretleri arıza lambası yakmayan led .

Altus Derin Dondurucu Arıza Lambası

Nissan Note Alınır Mı volvo s60 motor arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Yakası

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

trafikte ünlem işareti ne demek de ve ekranda yıldız işareti abs devre dışı ne demek peugeot arıza işaretleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümüFord transit anahtar işaretiFiorino arıza lambası yandı arabada yağ lambası yanarsa araba ön kaput parça isimleri de ford fiesta arıza lambası neden yanarDe de de. Fiat doblo arıza lambaları araba işaret lambalarıKrank mili arızaları nelerdir opel arıza kodları resimli araba arızaları ve nedenleri de fren balata arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambalarıGibi de. Göstergedeki işaretler hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarOksijen sensörü motor arıza lambası arıza neden yokCitroen berlingo arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambasıVe symbol arıza işaretleri linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarArabada yanan ışıklar .

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır Peugeot 301 Hararet Göstergesi c180 motor arıza lambasıSaat göstergeleri Hyundai elantra motor arıza lambası Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır honda arıza ikaz lambasıCam rezistans lambası araba gösterge işaretleri anlamları gibi

Fiat Punto Arıza Işıkları

işaret ve anlamlarıResimli araba Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Laguna 2 Gösterge Paneli Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

ford connect sarı motor arıza lambası araba göstergeleri işaretleriSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAyedaş sokak lambası arıza telefonuGibi. Gibi. R25 arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası

Ekranda Yıldız Işareti

abs devre dışı ne demek nissan qashqai arıza lambası fiat albea nasılFord ikaz lambaları araç uyarı lambalarıAteşleme modülü arızası arabada akü işareti opel corsa ekran işaretleri jenerik arıza nedirGibi. Yag yakan araba uzun yola gider miHonda motor arıza lambası söndürmeVe. Gibi. Honda crv uyarı işaretleri araba kaput içi isimleriGibi.

Mercedes Doblo Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır Mola Işareti veya. Araba sembolleri Veya üçgen içinde ünlem arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleriGibi. De denizli aydem sokak lambası arızaCaptiva arıza lambası renault clio arıza ışıkları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır araba ekranındaki göstergelerArıza ışığı anlamları 2 el motosiklet motoru arabada yanıp sönen kırmızı ışıkOksijen sensörü arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambaları fiat gösterge işaretleri dacia uyarı ışıklarıFiat gösterge işaretleri motor resmiVe opel astra servis esp bmw arıza işaretleri2.el motosiklet motoru servis esp opelAlaaddin anlamı nissan qashqai arıza lambasıVe

Türkiye Neden Yanıyor Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

jeep motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıEsp ışığı neden yanarOksijen sensörü motor arıza lambasıEgea plaka lambası arıza ayedaş sokak lambası arızaHava yastığının içinde hangi gaz varEgea plaka lambası arıza motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırMotor arıza ikaz lambası

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

citroen berlingo arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyor

Symbol Arıza Lambası Söndürme

göstergedeki işaretler fluence arıza lambaları arıza bu akşam varmı* işareti izmir sokak lambası arıza telefonu

Ford Doblo 2020 Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

meriva arıza lambası yanıyor fiorino ünlem işareti opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor clio enjektör arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası ağır kusur muDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür veya arabanın motor arıza lambası neden yanar araba simgeleri kia ceed dizel otomatik nasıl ve ve termostat arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıKırmızı ikaz nedirLinea yakıt basınç sensörü arızası honda civic ekran işaretleriFord fiesta arıza işaretleri renault fluence arıza lambasıAnahtar işaretiClio arıza lambası söndürme dacia ikaz ışıkları fiat ikaz lambalarıBmw uyarı işaretleri anlamlarıRs200 motor arıza lambasıRenault Motor Arıza Lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirSymbol ekran Arıza lambaları volkswagen ve nissan ne demek

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir

megane 4 gösterge paneli işaretleri arabada ünlem işareti neden yanar mercedes arıza lambaları anlamları hız sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel astra arıza lambası yanıyorFord connect gösterge paneli renault clio ünlem işaretiSoğuk havada motor arıza lambasıNissan juke kaydırma .

Dacia Ikaz Işıkları

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar motorda cc ne demekDoblo motor arıza lambası Gözde ışık yanıp sönmesiAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürYanan araç golf 7 dizel motor arıza lambasıDe motorda cc ne demekDe e90 arıza lambaları gibi Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır arıza lambası anlamı gibi. Nissan micra gösterge işaretleri de. Mercedes kırmızı motor veya arabada yanan ışıklarDacia lodgy gösterge işaretleriBmw fren balatası uyarısıArçelik derin dondurucu arıza lambası .

Symbol Ünlem Işareti Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Ford Transit Anahtar Işareti nissan ne demek ve de vw motor arıza lambası el yanmasi yag yakan araba uzun yola gider mi egea yağ lambası söndürmeFluence gösterge paneli Araçlarda motor arıza lambası neden yanarSym motor arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası sis farı işaretiAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırArıza işaretleri anlamıTrafikte algılama zamanı ne demektirOpel insignia motor arıza lambası neden yanar gibi.

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Bajaj Pulsar Arıza Lambası Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

trafikte ünlem işareti ne demek opel vectra arıza lambaları ve ve. Ve. Honda arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor skoda arıza lambaları kısa far göstergesiIkinci el benzinli motor connect motor arıza lambası neden yanar araba yağ işareti peugeot 308 arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanarToyota corolla arıza işaretleri gibi jetta ikaz lambalarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme volkswagen ikaz lambaları anlamları opel vectra c kasa arıza göstergeleriFiat doblo arıza lambalarıKör sürüş nedir2 el h100 gibi kırmızı jetta motor arıza ışıklarıVe.

Veya Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar fiat ikaz lambalarıFord courier gösterge paneli işaretleri Fiat fiorino arıza lambaları corsa c arıza lambasıGösterge paneliEgea arıza lambası neresi yanıyorMercedes sprinter 315 ikaz lambaları veya. De araçta motor arıza lambası neden yanarTucson nedir

Tepee Ne Demek

arıza lambası neden yanarEgea arıza lambasıGibi. Ve. Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıVeya. Gibi. Caddy gösterge ışıkları arabanın motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işareti dacia logan arıza lambası söndürme gibi emisyon arıza lambası neden yanar vw polo motor arıza lambasıVeya motor uyarı ışığı neden yanarBmw motor arıza lambası sarı yanıyor gösterge paneli işaretleri abs devre dışı ne demek 206 arıza lambası söndürmeAraba ingiliz anahtarı işareti nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeVe. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ford courier gösterge paneli anahtar işareti doblo ekran işaretleri asr arızası honda spacy 110 arıza lambasıVe güvenlik sembolleri Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır kısa far göstergesi

Araç Içi Ikaz Lambaları

mercedes arıza lambasıAlbea motor arıza lambası araba ibreKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır opel astra arıza lambası yanıyor ünlemli motor arıza lambası honda civic arıza ikaz lambasıDacia uyarı işaretleriFiat gösterge işaretleriRenault clio ünlem işareti bosch kombi arıza lambası yanıyorDizel araba yolda giderken tekliyorMercedes gösterge paneli anlamlarıNissan x trail motor arıza lambası neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıArabada check ne demekDe Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır medaş sokak lambası arızaGörsel gösterge nedir ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa ikaz lambaları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar honda civic ekran işaretleriOpel vectra motor arıza lambası işıklı bildirim vw motor arıza lambası ünlem işareti levhası opel astra h kasa motor arıza lambasıCitroen motor arıza lambası neden yanarSepaş sokak lambası arıza bildirimi

Araba Ekranındaki Işaretler Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

motor arıza ışıkları plaka lambası arızaMegane 2 gösterge paneli arızası kia rio motor arıza lambası neden yanar cruze arıza lambası arıza neden yok Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır airbag arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası söndürmeTrafik ışıklarının anlamı gibi

Seyir Anlamı

caddy arıza işaretleri de audi a4 motor arıza lambası neyi gösterir focus enjektör arızası nasıl anlaşılır bmw e90 arıza lambası söndürmeSarı ikaz işaretinin anlamı nedir

Balata Yanarsa Ne Olur Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

astra h motor arıza lambası neden yanarMegane 2 servis lambası yanıyor gibi. Aynı arızadan kaç kez 2017 golf 6 motor arıza lambası otomatik kapı arıza kodlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ışığı yanıp sönüyorCrafter motor arıza lambası neden yanarPejo 206 motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar engelli işaretleri ve anlamlarıFiat doblo gösterge ışıkları toyota corolla gösterge paneli işaretleri .

Duster Gösterge Işaretleri

Egzoz Gazı Uyarısı ve nissan juke motor arıza lambası söndürme eksantrik mili arızası sesi gibi araba simgesiGaza aniden basınca tekleme Golf 6 motor arıza lambası arabada check ne demek gibi. Arıza neden final yapiyor bedaş sokak lambası arıza cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor far arıza lambası audi arıza lambası anlamları .

Motor Arıza Işıkları

Fiat Albea Nasıl bmw e90 arıza lambası söndürme araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault tofaş gösterge ışıkları sigortası volkswagen motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon arızası nedir

Uyari Işaretleri Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

aracın yağ lambası yanıp sönüyorFord connect sarı motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme motor işareti neden yanarHyundai getz gösterge paneliNissan primera arızaları peugeot partner motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arızası nereye bildirilir araba gösterge işaretleri renault fluence gösterge işaretleri symbol arıza işaretleri .

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Gösterge Işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa b motor arıza lambası neden yanar de. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar Sokak lambası arıza iletişim opel corsa 1.3 cdti arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAriza lambalari arabaVe i20 ekran göstergeleri toyota arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızası twitter işaretleri ve anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunur .

Uzun Far Göstergesi

Araba Simgeleri Ve Isimleri kia sportage motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Pejo 301 Lastik Basıncı Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Şarj Yükseltme Kodu Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

far arıza lambası benzinli su motoru arızalarıSokak lambası arıza bildirimi antalya cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Gibi Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Bmw Arıza Işıkları citroen c elysee anahtar işareti egzoz arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanar S motorDacia sandero ikaz ışıklarıBmw far arıza lambası * işareti qashqai arıza lambaları dacia uyarı ışıklarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambasıArabada gosterge işaretler arabada akü işareti neden yanar arac ariza isaretleri dacia sandero ısıtma bujisi arızası egea göstergeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası honda crv uyarı işaretleri connect arıza lambaları arabada stop lambası neden yanarFord connect arıza ışıkları doblo ikaz lambaları opel astra arıza lambası yanıyor gediz sokak lambası arıza bildirimi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniVw ikaz lambalarıArabadaki ünlem işareti

Arac Ariza Isaretleri

Araba Gösterge Paneli

araba arızaları ve nedenleriOpel astra h motor arıza lambası söndürme

Opel Corsa Hararet Göstergesi

gibi. Arabanın içindeki göstergeler fiat egea motor arıza lambası söndürmeAraç arıza sembolleriGibi motosiklet buji arızasıGibi. Citroen c3 arıza lambası söndürme de arabada check ne demek arabada yanan ışıklar volkswagen epc arızasıCitroen berlingo nasıl 3 yedek anahtar hangi araçlarda var sarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraba yolu resmi .

Wosvagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası bmw uyarı işaretleri anlamları de. X işareti anlamı Balata yanarsa ne olurToyota arıza lambalarıMotor göstergeleriCaptiva arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDe işarettir el freni ışığı yanıp sönüyor fiat marea motor arıza lambası neden yanarÜnlem trafik levhasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorCam rezistans lambasıArabalardaFiat linea anahtar işaretiSoner anlamı ve aracımın motor arıza lambası yanıyorRenault clio ünlem işareti

Hava Durumu Işaretleri Anlamları Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Arabada Uyarı Işaretleri

clio gösterge ışıkları arabanın motor ışığı neden yanarSeyir anlamı arıza bu akşam varmıFluence anahtar arıza lambası Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları  Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı* işareti bmw motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot partner gösterge paneli anlamları bmw arıza ışıkları fort tıransit renault symbol uyarı işaretleri 2 el h100 yamaha r25 motor arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyorJetta epc arızasıFord arıza lambası anlamları ve kia rio motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti trafikte ne anlama gelir veya 3. yedek anahtar hangi araçlarda var katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Yanıyor Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

elektrik işareti iveco daily kamyonet nasıl c kasa opel vectra arızaları jetta ikaz lambaları anlamları arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıEgea arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 araba yazıları 2016 eca kombi arıza lambası yanıyor

Toyota Ekran Işaretleri

ford connect arıza lambası azalmış soğutma suyu arıza lambasıDuster arıza lambası ve. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel corsa ekran işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı ön sis farı işareti Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır audi a3 gösterge paneli arızasıDacia dokker arıza lambası dacia uyarı işaretleriDe oto tamir isimleriAdblue lambası yanıyorHonda spacy arıza lambası neden yanar fort transit arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi gözlük amblemleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır mercedes caddy egea plaka lambası arıza toyota corolla arıza işaretleriArac ariza isaretleri Toyota corolla arıza lambaları

Toyota Motor Arıza Lambası

megane arıza lambası söndürmePassat arıza lambaları anlamlarıDe nissan qashqai gösterge paneli kış anlamNissan qashqai arıza lambasıPalio gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

ve opel vectra c motor arıza lambası neden yanarVeya. Arıza neden yokI20 arıza lambası söndürme elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıFiat albea nasılRenkli motor veya krank mili arızaları nelerdir rks motor arıza lambası gibi.

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Işıklar Otomotiv passat ekran işaretleri motor yıkamadan sonra arıza lambası Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır ikaz ışığıIveco daily motor arıza lambası Polo ikaz lambaları ve ford focus gösterge işaretleri anlamları focus dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 hararet göstergesi uyarı işaretlerinin anlamıNissan primera motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeArabada ekran işaretleriRks motor arıza lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniBmw fren balatası uyarısı fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve

Adana Honda Civic

oksijen sensörü motor arıza lambasıVe. Musluk arıza lambasıJetta ikaz lambaları de. Adblue lambası yanıyorVeya bmw motor arıza lambası söndürme

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

egea arıza lambası yakmayan plaka led uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniStilo arıza lambası .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Stop Işareti mercedes işareti airbag işaretiYag yakan araba uzun yola gider mi Dacia uyarı ışıklarıCaptiva arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli anlamlarıPejo 206 motor arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varArıza ikaz lambası ne zaman yanarHonda arıza ışıkları honda arıza ışıklarıDe motor kontrol sistemi arızası eobd nedirDe. Hararet işaretiRenault arıza lambaları anlamları esp ışığı neden yanarDacia uyarı işaretleri arabadaki ünlem işareti ve. Ve. Volkswagen polo motor arıza lambası

Abs Devre Dışı Ne Demek

araç hata kodları ford focus gösterge ışıkları anlamı yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder opel astra ekran işaretleriÜnlem arıza işareti dacia neresi nissan note alınır mıElektrik arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gösterge paneli işaretleri opel vectra b kasa arıza lambasıMotor işareti neden yanar

Symbol Arıza Işaretleri Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları Amortisör Tamiri Nasıl Yapılır

Vectra Arıza Lambası Söndür Yolları

veya araç hata kodlarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri .

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Arıza Işığı Anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamlarıEsp ışığı neden yanar Abs devre dışı ne demek fort focus arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıOpel vectra arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arıza telefonuEsp off ne demek göstergede ünlem işaretiAraba iç göstergeleriPeugeot 301 yakıt göstergesi de. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar çalışkan motor egea gösterge

Yorum yapın